Novinky autora "Redakce NBL"

Evropské poháry

Beksa chce odpočatou Zaragozu zaskočit obranou

Už jen hodiny dělí pardubickou Beksu od dvou zápasů roku. Od těch, které ji po čase mohou vystřelit do jednoho z hlavních evropských pohárů, Europe Cupu FIBA.

Aktuality

Nová sezona se Sršni, finále na 4 a Česko-slovenským pohárem

Bude to sezona jako žádná druhá. Dvaatřicátý ročník nejvyšší české soutěže mužů, která už desátý rok ponese název Kooperativa NBL, se ponese nejen v záři oslav století československého basketbalu, ale zejména bude napnut k prasknutí vlastním dramatickým nábojem.

Evropské poháry

Vlčkovy sny Liga mistrů nenaplnila. Opavu ovšem čeká kvalita

Čeští šampioni z Opavy dnes nafasovali soupeře do základní skupiny Ligy mistrů, kterou si Slezané zahrají podruhé za osm ročníků konání soutěže. Čeká je finalista litevské ligy Rytas Vilnius, čtvrtfinalista francouzské ligy Dijon a čtvrtfinalista řecké ligy Patras.

Play-off

ČBF i ALK se důrazně ohrazují proti postupu ČT sport

Pro basketbalové fanoušky, kteří se celý rok těší na vrchol ligy na televizních obrazovkách, si včera stanice ČT sport připravila nepříjemné překvapení. V krátké době přitom už podruhé. 

Play-off

PŘEDEM NEVÍŠ aneb mistr se zrodí z Kinder vajíčka

Za dveřmi je play-off, jaké tu roky nebylo. A tomu odpovídají i očekávání lecjakého klubu, protože dopředu není vůbec jasné, kdo se stane letošním mistrem ligy basketbalistů. Na titul si dělá zálusk hned několik celků a s tím jde ruku v ruce i dnes startující marketingová kampaň Kooperativa NBL s hlavním sloganem „PŘEDEM NEVÍŠ”.

Louda Auto FINAL 4

Bouře v kabině pomohla. Po technických jsem se bál

Kormidelník kolínských Medvědů Adam Konvalinka po zápase s Ústím o pohárový bronz nijak neskrýval, že po zpackaném sobotním semifinále s Děčínem bylo v šatně řádně hlučno a že se „myly hlavy”. 

Louda Auto FINAL 4

Je to hroznej pocit!

Seděl sám, v rohu hrací plochy, a jeho nepřítomný pohled byl generátorem nekonečného proudu absolutního zklamání. Jeho Brno si jako lídr tabulky NBL, navíc po čerstvém ligovém dobytí děčínské palubovky, muselo hodně brousit zuby na dobytí první klubové trofeje. Od té však v pohárovém finále na pražské Královce zůstalo na míle vzdáleno. A to byl snad ještě horší pocit, než samotná porážka (74-87).