Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 26. 10. 2021
Út 20:45
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov B - TESLA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:40
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:05
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:15
Sokol Pražský C
Meteor TLC A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:40
Sršni D
Sokol Horní Počernice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:40
VSK Iuridica A
Sokol Vyšehrad C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:20
BK Dynamo Praha
Slovan Advokacie Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:10
BK Rotor Punkrác B
TJ Podolí Praha 4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:45
Sokol Košíře
SK Zbraslav
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:10
BK Rotor Punkrác A
Radotínský SK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:35
Sokol Žižkov E
TJ ÚVN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:15
Sokol Hostivař
Sokol Michle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:15
TJ Ruzyně
TJ Slavoj OS B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:15
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:30
Sokol Kbely D
Sokol Horní Počernice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:30
Basket Kohouti A
SalesiánSport Brno-Líšeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:00
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:45
VETUNI
Univerzita Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 26. 10. 2021
Út 20:15
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky S
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
3. 26. 10. 2021
Út 19:45
TJ Kamenka
Basket Kohouti C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 18:35
BLC Sparta
Slovan Litoměřice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 18:40
Sokol Dolní Počernice A
Basket Říčany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:10
DSK Basketball
BC Libo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:10
BK Pirelli A
Babynec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 18:20
TJ ČZU Praha
BŠ Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 18:35
Sokol Michle
VSK Iuridica
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
11. 26. 10. 2021
Út 20:00
BK Kralupy Junior,z.s.
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 20:10
Sokol Dolní Počernice C
Aritma Praha C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 19:40
TJ Podolí Praha 4
VSK MFF UK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 16:50
SBŠ Ostrava děvčata
BC Nový Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
4. 26. 10. 2021
Út 18:10
SBŠ Ostrava děvčata
BC Nový Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
14. 26. 10. 2021
Út 18:15
Vlci Žďár
Tesla Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
1. 26. 10. 2021
Út 16:15
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:00
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:30
Slovan Bohnice A
VSK MFF UK A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 20:00
Aritma Praha
TJ ČSA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:00
Kačeři Kunratice A
Stavební fakulta B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 20:30
Kačeři Kunratice B
BK Pirelli A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 18:15
SK Napůlhodu
Sokol Zlíchov A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 18:35
SK Hradčany
BC Dejvice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:10
VSK Iuridica C
SK Velká Ohrada
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 20:10
Spoje Praha A
VSK Iuridica B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 18:40
VSK MFF UK B
Sokol Dolní Počernice C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:00
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:10
Meteor TLC B
BA Sparta B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 20:15
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 25. 10. 2021
Po 19:30
Sokol Podolí B
BBK Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:30
BK Prosek B
DDM Praha 10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 19:40
BK Prosek C
TJ Ruzyně
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 16:00
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 17:30
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní části
Preview
4. 25. 10. 2021
Po 17:40
SoDoPo Štíři
Fenix Modřany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní fáze
Preview
1. 25. 10. 2021
Po 19:00
Jižní Supi B
Sokol Vyšehrad
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
6. 25. 10. 2021
Po 18:30
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 11:15
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 09:00
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 14:00
BK Kralupy-Junior muži
TJ TZ Rakovník
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Basketbal Pečky
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 12:00
BK Český Brod
BC Kolín "C"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Bystřice nad Pern.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Velké Meziříčí
INMEDIAS Mikulov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Třebíč C
TJ Slavia Kroměříž B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Jiskra Kyjov B
TJ Spartak Hluk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 18:00
TJ Sokol Stěžery
BK NAPOS Vysoká n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
10. 24. 10. 2021
Ne 09:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Pardubičky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
BK Kralupy Junior,z.s.
BC Benešov B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:30
BK Brandýs nad Labem, z.s. B
BC Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
Basketbal Čelákovice
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 10:00
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPI žen skupina Východ
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Žabiny C
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPI žen skupina Východ
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Velké Meziříčí
KP Brno C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPI žen skupina Západ
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 10:00
SKB Tišnov
Univerzita Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPI žen skupina Západ
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Blansko
VSK UNI Brno Jun
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPI žen skupina Západ
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 10:30
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 10:30
BK Panter Javorník
BK Příbor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 13:00
BK Panter Javorník
BK Příbor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Benešov U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Brandýs n. L. U12¨G
BK Český Brod U12G(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 08:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 11:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Slaný U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 12:15
TJ Sokol Pečky U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 10:30
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Benešov U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 12:00
TJ Sokol Kladno U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Brandýs n. L. U12¨G
BK Český Brod U12G(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 13:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Slaný U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 14:00
TJ Sokol Pečky U12G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 11:00
TJ Sokol Stěžery
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 13:00
TJ Sokol Stěžery
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 12:45
BK Snakes Hrabůvka-modří
BK NH Poruba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 14:15
BK Snakes Hrabůvka-modří
BK NH Poruba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 13:00
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 14:30
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 08:00
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
2. 24. 10. 2021
Ne 09:30
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 15:00
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina VÝCHOD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Slavoj BK Litoměřice B
BK Jiskra Domažlice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Válečníci Děčín
BK Příbram 2000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Třebíč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Tesla Pardubice
BK Vlci Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Sokol Žižkov
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
SK Slavia Praha B
BK NAPOS Vysoká n. L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 13:30
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 13:30
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
KK Valašské Meziříčí
SK Renocar Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:30
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:30
BASKET Brno B
TJ Šumperk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:30
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Opava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 18:00
SBŠ Ostrava
KARA Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 24. 10. 2021
Ne 16:00
Levhartice Chomutov
BLK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 24. 10. 2021
Ne 17:00
Slovanka
ZVVZ USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Pečky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 10:30
Aritma Praha
KP Brno junior
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
BC Benešov
BK Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 13:00
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Slovan Litoměřice
DBaK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:30
Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Levhartice Chomutov B
ŠKO-ENERGO MB
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 14:30
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:30
Basketball Nymburk
BS Český Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
Basket Poděbrady
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 12:00
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
SBŠ Ostrava B
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
6. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Loko Trutnov
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Basket Ostrava
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 12:15
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
6. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 12:30
HB Basket Praha B
Válečnice Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
USK Praha B
DBaK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Sokol Nusle
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
13. 24. 10. 2021
Ne 12:30
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:30
BSK Continental TJ Jičín
Basket Slovanka B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 13:00
Sokol Hradec Králové B
BK Brandýs nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Studánka Pardubice
Tygři Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BC Kolín
Basketbal Sokol Horní Počernice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BC Benešov
BK Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Sojky Pelhřimov
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 10:00
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:30
STRABAG Zlín
KP Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Lokomotiva Liberec
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
5. 24. 10. 2021
Ne 09:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 15:00
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 16:00
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 13:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 13:00
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:30
Sokol Pražský
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 11:30
BA Nymburk
TJ Slavoj Český Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
1. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:30
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 11:30
BK Vlci Žďár
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BCM Orli Prostějov
BK Vyškov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BASKET Brno
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 13:00
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 12:00
USK Praha
BK Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 13:00
BK Levhartice Chomutov
BC Slaný
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 14:00
BSK Continental TJ Jičín
BK Loko Trutnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
AŠ Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Liberec I
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Pandy Čelákovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:30
BK VLČICE Žďár
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Žabiny Brno B
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 10:00
OSK Olomouc
K2 Prostějov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 13:30
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:45
BK START Ostrava
BK Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 14:30
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
8. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Válečníci Děčín
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 13:30
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Opava
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 09:15
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview Livestats
7. 24. 10. 2021
Ne 15:00
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:15
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 15:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Grizzlies Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:45
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:30
BK Brandýs n. Labem
Jižní Supi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 14:00
Basket Poděbrady
Sokol Žižkov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
13. 24. 10. 2021
Ne 09:00
Vlci Žďár
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 13:45
SK UP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 13:30
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:00
BK Příbor
BASKET Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
7. 24. 10. 2021
Ne 11:15
BK NH Ostrava B
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 12:30
SK Renocar Podolí
TBS Přerov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 14:30
SK Renocar Podolí
TBS Přerov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 09:30
STRABAG Zlín
BK Snakes Orlová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 10:00
TJ Šumperk
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Opava B
SK Bruntál
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 12:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 12:30
TJ Start Havířov
BK Krnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 11:00
Sokol Žižkov B
BA 2006´Roudnice n. L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 09:30
BK Teplice
BA LYNX Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
4. 24. 10. 2021
Ne 15:00
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 09:00
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 24. 10. 2021
Ne 10:45
BK Skuteč
BK Ústí nad Orlicí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 23. 10. 2021
So 17:00
Spartak Kaplice
BK Tábor U19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
3. 23. 10. 2021
So 16:00
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball Č. Budějovice C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 23. 10. 2021
So 14:30
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 19:00
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 19:00
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 17:00
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 17:30
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 16:45
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 23. 10. 2021
So 20:00
BC Benešov B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
5. 23. 10. 2021
So 20:30
BK Kralupy-Junior muži
BK Kladno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
5. 23. 10. 2021
So 17:00
BK R&J EBC Mělník
TJ TZ Rakovník
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
5. 23. 10. 2021
So 19:00
BC Real Réma Nymburk
Basket Poděbrady z.s.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
5. 23. 10. 2021
So 14:00
AŠ Mladá Boleslav B
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
5. 23. 10. 2021
So 17:00
BK Sadská o.s.
BC Kolín "C"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
4. 23. 10. 2021
So 18:00
BK Velké Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
4. 23. 10. 2021
So 16:00
TJ Třebíč C
INMEDIAS Mikulov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
4. 23. 10. 2021
So 18:30
TJ Znojmo
TJ Spartak Hluk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
2. 23. 10. 2021
So 17:00
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
-
-
-
-
-
-