Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 5. 2. 2022
So 17:00
BA Grizzlies Plzeň
ADFORS Basket Litomyšl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
8. 5. 2. 2022
So 11:00
SBŠ Ostrava U11
BK Příbor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
17. 5. 2. 2022
So 13:30
AŠ Mladá Boleslav B
Basket Poděbrady z.s.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
2. 5. 2. 2022
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 11:15
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
13. 5. 2. 2022
So 15:00
TJ Sokol Stěžery
BK Loko Trutnov "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 11:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
BK Příbram 2000
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 10:30
BK Loko Trutnov
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 11:00
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
SK Slavia Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
1. 5. 2. 2022
So 18:00
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina o 9.-12. místo
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
BA Sparta Praha
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
8. 5. 2. 2022
So 12:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
17. 5. 2. 2022
So 14:00
TJ Sokol Pečky
BK Brandýs nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 5. 2. 2022
So 17:00
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
6. 5. 2. 2022
So 15:00
BSK Continental TJ Jičín
Pandy Čelákovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 14:00
SKB Strakonice
BC Vysočina B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
17. 5. 2. 2022
So 12:00
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 17:00
OSK Olomouc
Sokol Hradec Králové
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
BK Vyškov
BK Skokani B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 11:45
BK Žabiny Brno
Sokol Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Teplice
BK Baník Most
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:45
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SBŠ Ostrava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
1. 5. 2. 2022
So -
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 5. 2. 2022
So 17:00
Spartak Kaplice
BK Pelhřimov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 5. 2. 2022
So 10:00
BK Příbor
BK Mohelnice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
3. 5. 2. 2022
So 18:00
K2 Prostějov
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
6. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
BK Sojky Pelhřimov h
BK Lions Jindřichův Hradec mix
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
3. 5. 2. 2022
So 15:00
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
9. 5. 2. 2022
So 08:45
BK NH MOaP
BK Snakes Orlová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
BK Jiskra Domažlice
BA Tygři Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:30
BK Medvědi Tábor h
BK Strakonice d
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
9. 5. 2. 2022
So 11:00
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:00
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
15. 5. 2. 2022
So -
TJ Lokomotiva Liberec
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
14. 5. 2. 2022
So 14:00
BC KolínU13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeský přebor starších minižáků U13B
Preview
5. 5. 2. 2022
So 16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:45
TJ Sokol Šlapanice
BK Skokani A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:45
Basket Valmez+6x09
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 5. 2. 2022
So 09:15
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Jiskra Aš U 12 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13
Preview
8. 5. 2. 2022
So 09:30
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
8. 5. 2. 2022
So 11:15
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
2. 5. 2. 2022
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
1. 5. 2. 2022
So 16:00
Jiskra Kyjov
Univerzita Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina o 5.-8. místo
Preview
15. 5. 2. 2022
So 16:30
SK Slavičín
TJ Znojmo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
3. 5. 2. 2022
So 17:00
SK Bruntál
KP Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
17. 5. 2. 2022
So 11:45
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:30
SKB Rokycany (mix)
BK Lokomotiva Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:15
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 13:30
Jižní Supi
TJ Sokol Kbely
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
Preview
13. 5. 2. 2022
So 15:30
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Pardubičky
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
8. 5. 2. 2022
So 09:00
TJ Start Havířov
BK NH Poruba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
BVK Holice
Sokol Žižkov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:00
SKB Česká Třebová
SK UP BCM Olomouc B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 5. 2. 2022
So 16:00
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 13:45
BVK Holice
BSK TJ Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
11. 5. 2. 2022
So 09:00
Basketpoint Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
9. 5. 2. 2022
So 11:30
TJ Slovan Litoměřice
BA LYNX Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
Preview
3. 5. 2. 2022
So 16:00
Tygři Brno
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Preview Livestats
17. 5. 2. 2022
So 16:30
BK Český Brod
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
19. 5. 2. 2022
So 15:30
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 19:30
BK Snakes Orlová
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
3. 5. 2. 2022
So 11:00
Tesla Pardubice
BK Brandýs n. Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
16. 5. 2. 2022
So 14:30
TJ Sokol Kladno
BK Brandýs nad Labem, z.s. B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 13:00
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Jiskra Domažlice
BA Tygři Louny B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 15:00
BC Slaný
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 13:30
KP Brno junior
Aritma Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 11:15
Basket Kohouti - Babice
SKB Tišnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 13:30
SK K2 Prostějov
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 12:00
HB Basket Praha
Basket Poděbrady
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:00
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
3. 5. 2. 2022
So 10:00
BK Příbor
Tygři Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
9. 5. 2. 2022
So 13:00
TBS Přerov
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
6. 5. 2. 2022
So 19:45
BK NH Ostrava
Královští Sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 11:30
SKB Strakonice h
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:30
DBaK
Slovan Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So -
BK Frýdek-Místek
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
TJ Sokol Šlapanice
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 11:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX +1*09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:30
Tygři Brno
BK Blansko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 11:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
Preview
2. 5. 2. 2022
So 18:00
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 5. 2. 2022
So 16:30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 11:30
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
2. 5. 2. 2022
So 18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 5. 2. 2022
So 18:00
INMEDIAS Mikulov
BK Velké Meziříčí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
3. 5. 2. 2022
So 09:00
BC Kolín
Tygři Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
9. 5. 2. 2022
So -
BK Opava
TJ Start Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 5. 2. 2022
So 12:45
BK Loko Trutnov
TJ Lokomotiva Liberec I
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
3. 5. 2. 2022
So 14:00
BK Lions Jindřichův Hradec
BASKET Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 5. 2. 2022
So 08:30
BK Snakes Hrabůvka-modří
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
16. 5. 2. 2022
So 11:30
TJ Jiskra Aš U 12 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
TJ Třebíč
TJ Sokol BK Chrudim
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 13:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
TJ Šumperk
BASKET Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
6. 5. 2. 2022
So 15:00
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
3. 5. 2. 2022
So 14:00
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 11:00
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B A1
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Kralupy-Junior muži
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
19. 5. 2. 2022
So 19:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
3. 5. 2. 2022
So 15:30
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
3. 5. 2. 2022
So 10:00
TJ Sokol Kbely
Vlci Žďár
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
8. 5. 2. 2022
So 10:00
STRABAG Zlín
BK Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
15. 5. 2. 2022
So 13:00
Válečníci Děčín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 13:00
BK Klatovy
SKB Rokycany (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 5. 2. 2022
So 13:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:00
SK K2 Prostějov
BK Sojky Pelhřimov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 13:30
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
5. 5. 2. 2022
So 10:45
BC Kolín
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
17. 5. 2. 2022
So 14:00
BA Sparta
BK Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 09:00
BBK Blansko
Basket Kohouti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
Kolínsko-kutnohorský BK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
1. 5. 2. 2022
So -
VSK UNI Brno Jun
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina o 9.-12. místo
Preview
6. 5. 2. 2022
So 16:00
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 08:30
BK Klatovy (MS)
BA Grizzlies Plzeň
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
9. 5. 2. 2022
So 16:00
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 13:00
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 16:00
BK Lions Jindřichův Hradec B
Kaplice Grizzlies
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
6. 5. 2. 2022
So 18:30
SK Bruntál
BK Studánka Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 11:00
BK Skokani B
BC VYSOČINA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 13:30
OSK Olomouc
Sokol Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 16:45
BK Teplice
BK Baník Most
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
Preview
1. 5. 2. 2022
So -
SBŠ Ostrava U12
BK Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 5. 2. 2022
So 17:00
BK Havířov
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
3. 5. 2. 2022
So 15:00
Sokol Hradec Králové B
DBaK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
SKUP-BCM Olomouc
Tygři Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 11:00
BK Sojky Pelhřimov h
BK Lions Jindřichův Hradec mix
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:00
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:00
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
Sokol Písek Sršni h
Sokol Písek Sršni h B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
9. 5. 2. 2022
So 12:30
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 19:00
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Slaný
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
15. 5. 2. 2022
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
5. 5. 2. 2022
So 13:30
TJ Slovan Litoměřice
Basket Slovanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
3. 5. 2. 2022
So 13:30
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 09:30
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 5. 2. 2022
So 10:00
BCM Sokolov U 12 (žky)
TJ Jiskra Aš U 12 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13
Preview
8. 5. 2. 2022
So 10:00
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
15. 5. 2. 2022
So 17:00
TJ Spartak Hluk
Jiskra Kyjov B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So -
SK Renocar Podolí
KK Valašské Meziříčí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
10. 5. 2. 2022
So 08:30
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Vyškov
BK Lions Jindřichův Hradec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
9. 5. 2. 2022
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
Preview
14. 5. 2. 2022
So 14:00
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:00
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B
Preview
8. 5. 2. 2022
So 10:00
TJ Start Havířov
BK NH Poruba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
BK Beroun "A"
TJ TZ Rakovník
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina západ
Preview
11. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Krnov
BK Opava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina F
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:00
Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
Preview
3. 5. 2. 2022
So 17:00
BC Vysočina
BK NH Ostrava B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
finálová skupina
Preview
8. 5. 2. 2022
So 09:30
SBŠ Ostrava U11
BK Příbor
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
Basketbal Pečky
BC Real Réma Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SBLM skupina východ
Preview
19. 5. 2. 2022
So 17:00
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:45
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
10. 5. 2. 2022
So 17:30
Basket Poděbrady
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
17. 5. 2. 2022
So 13:00
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 14:15
BA Grizzlies Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 16:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 15:00
BK Havířov
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 13:00
Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 10:00
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 17:00
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
3. 5. 2. 2022
So 14:00
SK UP-BCM Olomouc
BASKET Brno B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out C
Preview
1. 5. 2. 2022
So -
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 5. 2. 2022
So 10:30
Basket Ostrava
BK START Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
9. 5. 2. 2022
So 15:00
TBS Přerov
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
9. 5. 2. 2022
So 07:30
BK NH MOaP
BK Snakes Orlová
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
BK Medvědi Tábor h
BK Strakonice d
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina "O+R"
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:00
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:00
BK Klatovy
Sluneta Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
5. 5. 2. 2022
So 16:15
DBaK
BK Levhartice Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga A
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:30
Tygři Brno
BK Skokani A
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 09:00
Basket Valmez+6x09
STRABAG Zlín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
SKB Tišnov
BK Blansko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
16. 5. 2. 2022
So 08:30
BCM Sokolov U 12 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13
Preview
8. 5. 2. 2022
So 14:00
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
2. 5. 2. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 5. 2. 2022
So 15:15
Válečnice Děčín
USK Praha B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Přelouč
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina D
Preview
2. 5. 2. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
1. 5. 2. 2022
So 18:00
SKB Tišnov
SK Renocar Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina o 1.-4. místo
Preview
15. 5. 2. 2022
So 17:00
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Třebíč C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
3. 5. 2. 2022
So 10:00
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out B
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
9. 5. 2. 2022
So -
BK Opava
TJ Start Havířov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 08:30
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:30
BC Kolín
Sokol Písek Sršni
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 10:30
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
5. 5. 2. 2022
So 11:00
AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga B
Preview
3. 5. 2. 2022
So 10:00
BA Sparta Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba B
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 5. 2. 2022
So 10:00
BK Snakes Hrabůvka-modří
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina A
Preview
16. 5. 2. 2022
So 12:15
BCM Sokolov U 12 (žky)
BK Sokolov U 12 (žci)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13
Preview
17. 5. 2. 2022
So 16:00
BK Vlci Žďár
TJ Tesla Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
9. 5. 2. 2022
So 15:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
SK Renocar Podolí
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina E
Preview
8. 5. 2. 2022
So 15:15
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
Preview
9. 5. 2. 2022
So 12:00
BVK Holice
BSK TJ Jičín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Opava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
9. 5. 2. 2022
So 09:30
TJ Slovan Litoměřice
BA LYNX Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
Preview
3. 5. 2. 2022
So 17:00
BA Nymburk
Tygři Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
nadstavba A
Preview Livestats
3. 5. 2. 2022
So -
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
8. 5. 2. 2022
So 14:30
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
3. 5. 2. 2022
So 14:00
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
play-out A
Preview
19. 5. 2. 2022
So 17:00
Sokol Nová Paka
Draci Vysoké Mýto
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 13:00
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga D
Preview
8. 5. 2. 2022
So 11:45
STRABAG Zlín
BK Frýdek-Místek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
16. 5. 2. 2022
So 10:00
HB Basket Praha
BC Benešov B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Středočeská basketbalová liga žen
Preview
17. 5. 2. 2022
So 15:15
SBŠ Ostrava
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 11:30
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina B
Preview
15. 5. 2. 2022
So 17:30
Sokol Žižkov B
BC Kolín B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
6. 5. 2. 2022
So 14:00
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
extraliga A
Preview
2. 5. 2. 2022
So 14:00
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina C
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 5. 2. 2022
So 09:30
Jiskra Kyjov
Basket Kohouti - Babice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
6. 5. 2. 2022
So 12:00
BK Sojky Pelhřimov
KP Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní
Preview
9. 5. 2. 2022
So 15:30
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní
Preview
17. 5. 2. 2022
So 12:00
BS Český Brod
Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina B
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
9. 5. 2. 2022
So 14:00
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor U19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Preview
5. 5. 2. 2022
So 13:00
BK VLČICE Žďár
Jiskra Kyjov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
liga C
Preview
17. 5. 2. 2022
So 14:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
základní část
Preview Livestats
9. 5. 2. 2022
So 10:45
BBK Blansko
Basket Kohouti
-
-
-