Brandýs n.L. U12B"A"(ms)

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Přípravná soutěž mladších minižáků U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 9. 2016
Tereza Čeňková
terezacenkova@seznam.cz
605 957 123

Trenér

od: 12. 9. 2019
František Hubáček
hubacek.frantisek.gm@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 19. 6. 2020
Kamil Kupčík
kamil.kupcik@gmail.com

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2020
Tomáš Mareček
tomas.marec1@gmail.com

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Pražská
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Nicholas Dvořák 2010 154 11 2 21.5 10.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Lukáš Prouza 2009 158 12 2 17.0 8.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Štěpán Bártů 2010 143 11 2 15.0 7.5 0.0/1.0 0.0 0.5
Lukáš Hlavatý 2009 157 12 2 14.0 7.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kamil Kupčík 2010 157 11 2 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Samuel František Lachs 2009 168 12 2 9.0 4.5 0.0/1.0 0.0 0.0
Ondřej Soukup 2009 160 12 2 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Oliver Cigánek 2008 170 13 2 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0 0.0
František Lednický 2009 136 12 2 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Marek Houžvička 2009 155 12 2 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Heglas 2010 148 11 2 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Synek 2009 152 12 1 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radim Žemlička 2008 154 13 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Adam Hvězda 2009 152 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Vacek 2009 158 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Janota 2010 146 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Gustav Beran 2009 147 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Žák 2008 149 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Kozel 2010 140 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
86 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 (mladší minižáci U12) Domácí 3. 10. 2020 Sla U12B 108:33 54 0/2 0% 10
116 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 (mladší minižáci U12) Domácí 3. 10. 2020 Sla U12B 111:36 53 5/8 38.5% 9
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
6. kolo
00:00
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
6. kolo
00:00
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
4. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BA Sparta U12B"B"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
9. kolo
00:00
BA Sparta U12B"B"(ms)
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
4. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BA Sparta U12B"B"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
9. kolo
00:00
BA Sparta U12B"B"(ms)
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
2. kolo
00:00
Sokol I. Smíchov (mix)
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
7. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Sokol I. Smíchov (mix)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
2. kolo
00:00
Sokol I. Smíchov (mix)
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
7. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Sokol I. Smíchov (mix)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
5. kolo
00:00
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
10. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BK R&J EBC Mělník U12B
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
5. kolo
00:00
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
10. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BK R&J EBC Mělník U12B
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
3. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BC Benešov U12B
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
8. kolo
00:00
BC Benešov U12B
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B "B" Preview
3. kolo
00:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
BC Benešov U12B
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
8. kolo
00:00
BC Benešov U12B
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
Přípravná soutěž U12B"B1" Preview
1. kolo 3. 10. 2020
09:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
108
33
20
7
44
19
70
27
Přípravná soutěž U12B "B" Review
1. kolo 3. 10. 2020
11:00
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
111
36
32
5
54
21
81
30
Přípravná soutěž U12B"B1" Review