TJ Sokol Kladno B

Kategorie
Starší žákyně U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2014
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 7. 8. 2016
Eva Řešátková
eva.resatkova@seznam.cz
603 102 174

Asistent trenéra

od: 7. 8. 2016
Klára Řešátková
resatkova@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř. T. G. Masaryka
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Kratochvílová 2003 165 18 13 4.8 1.5 0.4 0.7/2.3 30.0 3.1
Natálie Hájková 2004 165 19 15 2.3 0.7 0.3 0.2/1.2 16.7 1.9
Natálie Jindrová 2004 178 19 16 2.1 0.8 0.0 0.4/1.5 29.2 1.4
Kateřina Vinklová 2003 157 18 14 2.2 0.8 0.1 0.2/1.3 16.7 0.3
Adéla Chuchlerová 2003 171 20 2 15.0 7.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Adéla Štěrbová 2003 178 18 13 1.9 0.6 0.0 0.7/2.0 34.6 1.5
Alžběta Šebelová 2005 173 18 12 1.8 0.7 0.0 0.4/1.3 31.3 1.3
Nela Sadílková 2004 179 19 10 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 16.7 1.4
Nikola Hájková 2004 0 17 13 1.2 0.5 0.0 0.1/0.6 12.5 2.6
Gabriela Šliková 2003 157 20 7 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 16.7 1.1
Alena Machalíková 2003 178 18 14 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 25.0 0.7
Natálie Kazmarová 2003 178 18 10 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Pavla Chalupová 2005 175 18 7 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.9
Eliška Brabcová 2004 168 17 13 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Kateřina Sojková 2004 166 17 12 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2
Eliška Perglová 2006 170 17 9 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0 0.0
Zuzana Matunová 2004 17 13 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Valentina Vosyková 2004 17 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Veronika Kounovská 2002 170 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Příbrská 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Chuchlerová 2002 171 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michaela Pytáková 2003 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Strnadová 2002 163 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
278 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 2. 4. 2017 BCM Sokolov 21:87 9 0 3/11 27.3% 14
274 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 19. 3. 2017 BC Slaný 70:28 9 3 1/8 12.5% 18
272 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 18. 3. 2017 BA Tygřice Louny (MS) 30:26 11 0 4/18 22.2% 20
267 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 11. 3. 2017 BCM Sokolov 115:7 2 0 3/10 30% 5
270 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 5. 3. 2017 USK Praha B 67:12 3 1 3/8 37.5% 9
264 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 5. 2. 2017 BA Tygřice Louny (MS) 18:97 6 1 3/12 25% 15
262 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 4. 2. 2017 BC Slaný 32:67 13 1 3/10 30% 11
259 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 21. 1. 2017 USK Praha B 13:120 6 0 1/6 16.7% 12
87 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 11. 12. 2016 BCM Sokolov 80:18 4 2 4/12 33.3% 16
85 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 10. 12. 2016 DBaK 139:7 1 1 2/8 25% 4
79 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 13. 11. 2016 BA Tygřice Louny (MS) 60:10 3 1 1/5 20% 8
77 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 12. 11. 2016 BK Lvice Litoměřice 109:6 3 0 0/2 0% 13
73 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 30. 10. 2016 BC Slaný 16:100 7 0 2/10 20% 20
58 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 29. 10. 2016 BC Slaný 86:10 3 0 4/22 18.2% 17
72 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 16. 10. 2016 DBaK 7:157 2 0 3/8 37.5% 9
70 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 15. 10. 2016 BCM Sokolov 13:124 5 1 0/8 0% 11
64 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 18. 9. 2016 BK Lvice Litoměřice 10:108 4 0 2/4 50% 9
62 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 17. 9. 2016 BA Tygřice Louny (MS) 50:68 23 0 4/10 40% 13
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 17. 9. 2016
10:00
TJ Sokol Kladno B
BA Tygřice Louny (MS)
50
68
14
16
26
36
40
51
skupina A Review
3. kolo 18. 9. 2016
10:00
TJ Sokol Kladno B
BK Lvice Litoměřice
10
108
4
27
8
45
8
81
skupina A Review
6. kolo 15. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Kladno B
BCM Sokolov
13
124
4
36
9
72
11
101
skupina A Review
7. kolo 16. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Kladno B
DBaK
7
157
3
24
3
63
6
112
skupina A Review
1. kolo 29. 10. 2016
10:00
BC Slaný
TJ Sokol Kladno B
86
10
20
2
38
7
62
7
skupina A Review
8. kolo 30. 10. 2016
10:00
TJ Sokol Kladno B
BC Slaný
16
100
0
22
1
43
5
71
skupina A Review
9. kolo 12. 11. 2016
10:00
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno B
109
6
26
0
56
2
79
2
skupina A Review
10. kolo 13. 11. 2016
16:00
BA Tygřice Louny (MS)
TJ Sokol Kladno B
60
10
10
4
24
4
44
7
60
10
skupina A Review
13. kolo 10. 12. 2016
16:00
DBaK
TJ Sokol Kladno B
139
7
30
3
72
6
105
6
skupina A Review
14. kolo 11. 12. 2016
10:00
BCM Sokolov
TJ Sokol Kladno B
80
18
9
5
26
8
55
17
skupina A Review
1. kolo 21. 1. 2017
10:00
TJ Sokol Kladno B
USK Praha B
13
120
4
28
4
51
10
89
skupina A2 Review
3. kolo 4. 2. 2017
10:00
TJ Sokol Kladno B
BC Slaný
32
67
8
11
17
31
21
49
skupina A2 Review
4. kolo 5. 2. 2017
10:00
TJ Sokol Kladno B
BA Tygřice Louny (MS)
18
97
skupina A2 Review
8. kolo 5. 3. 2017
08:30
USK Praha B
TJ Sokol Kladno B
67
12
18
2
39
5
56
8
skupina A2 Review
5. kolo 11. 3. 2017
10:00
BCM Sokolov
TJ Sokol Kladno B
115
7
26
1
47
4
79
5
skupina A2 Review
9. kolo 18. 3. 2017
17:00
BA Tygřice Louny (MS)
TJ Sokol Kladno B
30
26
6
6
14
8
23
12
skupina A2 Review
10. kolo 19. 3. 2017
11:00
BC Slaný
TJ Sokol Kladno B
70
28
15
7
35
12
50
21
skupina A2 Review
12. kolo 2. 4. 2017
10:00
TJ Sokol Kladno B
BCM Sokolov
21
87
4
24
10
53
18
73
skupina A2 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2016/17 nadregionální soutěž 6 10