Sluneta Ústí n. L.

Kategorie
Muži
Soutěž
2. liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
524 2. liga (muži) Domácí 19. 3. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
518 2. liga (muži) Domácí 18. 3. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
516 2. liga (muži) Domácí 5. 3. 2023 VYS :
509 2. liga (muži) Domácí 4. 3. 2023 CZ.ACADEMY :
502 2. liga (muži) Domácí 12. 2. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
496 2. liga (muži) Domácí 11. 2. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
490 2. liga (muži) Domácí 22. 1. 2023 KolB :
483 2. liga (muži) Domácí 21. 1. 2023 TJ Tesla Pardubice :
480 2. liga (muži) Domácí 8. 1. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
474 2. liga (muži) Domácí 7. 1. 2023 Sluneta Ústí nad Labem :
465 2. liga (muži) Domácí 11. 12. 2022 Válečníci Děčín :
399 2. liga (muži) Domácí 10. 12. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
458 2. liga (muži) Domácí 27. 11. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. :
452 2. liga (muži) Domácí 26. 11. 2022 BVK Holice :
449 2. liga (muži) Domácí 13. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
444 2. liga (muži) Domácí 12. 11. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
436 2. liga (muži) Domácí 23. 10. 2022 Bra :
430 2. liga (muži) Domácí 22. 10. 2022 Slavoj BK Litoměřice B :
423 2. liga (muži) Domácí 9. 10. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
418 2. liga (muži) Domácí 8. 10. 2022 Sluneta Ústí nad Labem :
414 2. liga (muži) Domácí 25. 9. 2022 Sokol Pražský B :
408 2. liga (muži) Domácí 24. 9. 2022 Sokol Žižkov :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 24. 9. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
skupina B Preview
3. kolo 25. 9. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Pražský B
skupina B Preview
4. kolo 8. 10. 2022
00:00
Kolínsko-kutnohorský BK
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
5. kolo 9. 10. 2022
00:00
TJ Tesla Pardubice
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
6. kolo 22. 10. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
skupina B Preview
7. kolo 23. 10. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
skupina B Preview
8. kolo 12. 11. 2022
00:00
Sokol Vyšehrad
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
9. kolo 13. 11. 2022
00:00
CZ.ACADEMY
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
10. kolo 26. 11. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
BVK Holice
skupina B Preview
11. kolo 27. 11. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
skupina B Preview
1. kolo 10. 12. 2022
00:00
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
12. kolo 11. 12. 2022
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
skupina B Preview
13. kolo 7. 1. 2023
00:00
Sokol Pražský B
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
Sokol Žižkov
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
TJ Tesla Pardubice
skupina B Preview
16. kolo 22. 1. 2023
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Kolínsko-kutnohorský BK
skupina B Preview
17. kolo 11. 2. 2023
00:00
BK Brandýs nad Labem
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
18. kolo 12. 2. 2023
00:00
Slavoj BK Litoměřice B
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
19. kolo 4. 3. 2023
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
CZ.ACADEMY
skupina B Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
skupina B Preview
21. kolo 18. 3. 2023
00:00
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
22. kolo 19. 3. 2023
00:00
BVK Holice
Sluneta Ústí nad Labem
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů