Sokol Vyšehrad B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 21. 7. 2021 do 1. 12. 2021
Jan Kefurt
jankefurt@gmail.com
734 322 393

Trenér

od: 7. 12. 2012
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

1. asistent trenéra

od: 27. 9. 2012
Jan Hrstka
hhrstka@seznam.cz
774 154 350

Asistent trenéra

od: 20. 9. 2012
Jan Kefurt
jankefurt@gmail.com
734 322 393

Asistent trenéra

od: 18. 5. 2012
Jiří Pavýza
jiripavyza@basketbalsparta.cz
774 981 470

Organizační pracovník

od: 1. 12. 2021
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 24
12800 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Kučera 2006 16 13 16.2 7.3 0.2 0.8/2.4 35.5 2.8
Boris Bočev 2005 17 9 12.3 5.1 0.0 2.1/3.9 54.3 1.7
Martin Kmošek 2006 16 12 8.0 3.2 0.1 1.4/3.8 37.8 2.2
Ladislav Klofáč 2006 0 16 11 8.6 2.5 1.1 0.5/1.1 41.7 2.5
Feodosiy Gurzhiy 2005 17 11 8.5 3.9 0.0 0.6/1.5 41.2 1.6
Dominik Doležal 2005 17 15 5.4 2.3 0.2 0.3/1.1 23.5 2.1
Jakub Žejdlík 2006 0 16 8 6.8 3.3 0.0 0.3/1.4 18.2 1.0
Jan Štolba 2005 17 3 16.7 7.0 0.7 0.7/1.0 66.7 3.3
Šimon Pulkrábek 2006 16 9 5.3 2.3 0.0 0.7/1.8 37.5 2.0
Tomáš Vyleťal 2005 17 7 6.6 3.3 0.0 0.0/1.1 0.0 1.6
Tomislav Atanasov 2005 17 3 14.7 4.3 1.7 1.0/1.3 75.0 0.3
Lukáš Machů 2005 17 7 5.6 2.7 0.0 0.1/0.3 50.0 1.9
Šimon Weber 2005 0 17 12 2.9 1.0 0.3 0.2/0.3 50.0 2.3
Johan Bartůněk 2006 16 5 4.2 1.8 0.0 0.6/1.4 42.9 0.6
Mathias Brabec 2005 183 17 1 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jakub Lukavec 2008 14 1 12.0 2.0 2.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Pavel Martinec 2006 16 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Hugo Medard Danel 2005 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bruno Jakeš 2005 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emmanuel Ayambila 2005 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Roland Berauer 2008 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš William Mezger 2005 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Kudrna 2005 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Carson Engel 2005 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F+
67 Přebor (kadeti U17) Domácí 4. 4. 2022 Sokol Kbely B 54:82 0 0 0/0 % 0
65 Přebor (kadeti U17) Hosté 31. 3. 2022 Sokol Žižkov C 51:45 0 0 0/0 % 0
63 Přebor (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2022 Porg Basket 60:75 0 0 0/0 % 0
61 Přebor (kadeti U17) Hosté 21. 2. 2022 Sokol Kbely B 69:48 19 1 7/23 30.4% 0
59 Přebor (kadeti U17) Domácí 17. 2. 2022 Sokol Žižkov C 69:49 21 7 6/12 50% 0
57 Přebor (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2022 Porg Basket 74:51 21 2 3/9 33.3% 0
15 Přebor (kadeti U17) Hosté 24. 1. 2022 Radotínský SK 43:67 31 0 5/10 50% 0
53 Přebor (kadeti U17) Hosté 20. 1. 2022 Sokol Kbely B 50:54 24 0 6/11 54.5% 0
52 Přebor (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2022 Sokol Žižkov C 48:53 15 2 12/18 66.7% 0
46 Přebor (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2022 S. Horní Počernice 46:44 17 2 4/9 44.4% 0
39 Přebor (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2021 SoDoPo Štíři 14:129 61 0 7/15 46.7% 0
34 Přebor (kadeti U17) Domácí 2. 12. 2021 Porg Basket 55:84 22 2 5/8 62.5% 0
32 Přebor (kadeti U17) Hosté 25. 11. 2021 Fenix Modřany 61:49 20 0 9/26 34.6% 0
25 Přebor (kadeti U17) Domácí 15. 11. 2021 Sokol Kbely B 49:76 18 3 4/19 21.1% 0
24 Přebor (kadeti U17) Hosté 11. 11. 2021 Sokol Žižkov C 68:59 27 1 2/6 33.3% 1
18 Přebor (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2021 S. Horní Počernice 79:48 34 3 2/13 15.4% 0
11 Přebor (kadeti U17) Domácí 21. 10. 2021 SoDoPo Štíři 128:19 61 1 3/10 30% 0
6 Přebor (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2021 Porg Basket 48:52 21 2 4/8 50% 0
4 Přebor (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2021 Fenix Modřany 72:69 26 5 7/21 33.3% 0
43 Přebor (kadeti U17) Domácí Radotínský SK 20:0 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
11. kolo
00:00
Sokol Vyšehrad B
Radotínský SK
20
0
Základní fáze Review
1. kolo 7. 10. 2021
17:00
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
72
69
16
25
39
41
57
54
Základní fáze Review
2. kolo 14. 10. 2021
17:00
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
48
52
13
6
23
17
36
41
Základní fáze Review
3. kolo 21. 10. 2021
17:00
Sokol Vyšehrad B
SoDoPo Štíři
128
19
26
5
53
7
84
14
Základní fáze Review
5. kolo 4. 11. 2021
17:00
Sokol Vyšehrad B
S. Horní Počernice
79
48
21
16
43
20
64
38
Základní fáze Review
6. kolo 11. 11. 2021
17:35
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
68
59
12
8
31
33
45
39
Základní fáze Review
7. kolo 15. 11. 2021
17:15
Sokol Vyšehrad B
Sokol Kbely B
49
76
8
26
22
45
27
66
Základní fáze Review
8. kolo 25. 11. 2021
17:45
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
61
49
26
15
41
21
48
32
Základní fáze Review
9. kolo 2. 12. 2021
17:00
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
55
84
18
20
30
38
46
60
Základní fáze Review
10. kolo 9. 12. 2021
17:40
SoDoPo Štíři
Sokol Vyšehrad B
14
129
4
19
10
47
12
83
Základní fáze Review
12. kolo 7. 1. 2022
17:00
S. Horní Počernice
Sokol Vyšehrad B
46
44
18
15
28
23
34
32
Základní fáze Review
13. kolo 13. 1. 2022
17:00
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
48
53
12
21
24
28
39
38
Základní fáze Review
14. kolo 20. 1. 2022
18:40
Sokol Kbely B
Sokol Vyšehrad B
50
54
12
15
26
30
38
46
Základní fáze Review
4. kolo 24. 1. 2022
19:10
Radotínský SK
Sokol Vyšehrad B
43
67
15
15
23
22
31
41
Základní fáze Review
1. kolo 10. 2. 2022
16:30
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
74
51
20
15
42
25
64
39
F1 Review
2. kolo 17. 2. 2022
17:00
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
69
49
16
18
35
32
52
43
F1 Review
3. kolo 21. 2. 2022
18:40
Sokol Kbely B
Sokol Vyšehrad B
69
48
21
6
41
20
56
26
F1 Review
4. kolo 24. 3. 2022
17:00
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
60
75
5
19
20
36
44
49
F1 Review
5. kolo 31. 3. 2022
17:35
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
51
45
18
8
23
21
39
43
F1 Review
6. kolo 4. 4. 2022
17:15
Sokol Vyšehrad B
Sokol Kbely B
54
82
16
23
28
45
41
67
F1 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Přebor 4 22