Rožnov p/R

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Oblastní přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 9. 2018
Stanislav Zlámal
stanislav.zlamal@valachnet.cz
602 520 063

Trenér

od: 24. 9. 2018
Jaroslav Pešek
pesaj@seznam.cz
774 807 482

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2018
Stanislav Zlámal
stanislav.zlamal@valachnet.cz
602 520 063

Adresa

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Sokolská
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Jaromír Pešek 2009 12 18 10.7 5.0 0.7/2.7 25.0 1.1
Marek Holčák 2008 14 12 14.3 6.8 0.8/2.8 30.3 2.0
Martina Porazilová 2008 13 18 9.1 4.2 0.6/1.7 36.7 0.9
Soňa Porazilová 2008 13 14 6.1 2.9 0.4/1.7 25.0 1.1
Štěpán Baroš 2009 12 13 3.9 1.8 0.2/0.6 37.5 1.0
Adéla Úlehlová 2009 13 18 1.3 0.6 0.2/0.3 60.0 0.6
Nela Sedláková 2009 151 13 17 1.1 0.5 0.1/0.1 50.0 0.9
Marek Sommer 2008 13 8 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Vít Barabáš 2009 0 13 16 0.9 0.4 0.2/0.5 37.5 0.3
Jakub Jurko 2008 13 10 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0 0.4
Max Bělunek 2008 14 7 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Josef Nimmo 2011 11 2 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Ema Pobořilová 2009 13 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Pobořil 2011 10 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Vojtěch Úlehla 2012 10 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jiří Kořínek 2009 12 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Rostislav Pešek 2012 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
61 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 17. 2. 2019 BK Příbor 18/19 12:60 30 0/3 0% 7
62 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 17. 2. 2019 BK Příbor 18/19 4:67 33 1/5 16.7% 8
57 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 2. 2019 BC Nový Jičín 18/19 38:24 19 0/2 0% 9
58 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 2. 2019 BC Nový Jičín 18/19 31:32 15 1/5 16.7% 9
43 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 1. 2019 Basketpoint Frýdek-Místek ""F"" 48:30 23 2/2 50% 4
44 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 1. 2019 Basketpoint Frýdek-Místek ""F"" 44:32 22 0/2 0% 6
41 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 12. 2018 BK Opava 18/19 29:22 13 3/5 37.5% 8
42 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 2. 12. 2018 BK Opava 18/19 32:25 15 2/4 33.3% 10
29 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 11. 2018 Basket Valmez mix 18/19 17:70 34 2/7 22.2% 14
30 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 24. 11. 2018 Basket Valmez mix 18/19 22:44 20 4/4 50% 9
19 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 4. 11. 2018 BK Příbor 18/19 68:12 34 0/2 0% 3
20 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 4. 11. 2018 BK Příbor 18/19 74:15 36 2/4 33.3% 3
15 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 22. 10. 2018 BC Nový Jičín 18/19 45:24 11 2/5 28.6% 11
16 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 22. 10. 2018 BC Nový Jičín 18/19 54:14 6 2/8 20% 10
9 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 13. 10. 2018 BK NH Ostrava Poruba 18/19 24:55 9 6/10 37.5% 5
10 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 13. 10. 2018 BK NH Ostrava Poruba 18/19 20:78 8 4/9 30.8% 6
1 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 29. 9. 2018 Basketpoint Frýdek-Místek ""F"" 46:41 13 15/21 41.7% 13
2 Oblastní přebor (nejmladší minižáci U11) Hosté 29. 9. 2018 Basketpoint Frýdek-Místek ""F"" 67:23 10 3/13 18.8% 5
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 29. 9. 2018
09:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
46
41
11
11
26
18
36
29
Skupina A Review
1. kolo 29. 9. 2018
10:30
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
67
23
16
4
33
12
41
20
Skupina A Review
2. kolo 13. 10. 2018
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK NH Ostrava Poruba 18/19
20
78
1
22
10
34
13
60
Skupina A Review
2. kolo 13. 10. 2018
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK NH Ostrava Poruba 18/19
24
55
4
18
9
28
12
40
Skupina A Review
3. kolo 22. 10. 2018
18:00
BC Nový Jičín 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
54
14
10
4
30
4
48
7
Skupina A Review
3. kolo 22. 10. 2018
16:30
BC Nový Jičín 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
45
24
13
6
22
10
30
15
Skupina A Review
4. kolo 4. 11. 2018
14:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Příbor 18/19
68
12
20
2
36
7
50
10
Skupina A Review
4. kolo 4. 11. 2018
15:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Příbor 18/19
74
15
16
4
36
6
56
10
Skupina A Review
5. kolo 24. 11. 2018
09:00
Basket Valmez mix 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
17
70
4
23
9
41
13
57
Skupina A Review
5. kolo 24. 11. 2018
11:00
Basket Valmez mix 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
22
44
8
4
10
17
18
38
Skupina A Review
7. kolo 2. 12. 2018
13:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Opava 18/19
29
22
8
2
16
8
21
15
Skupina A Review
7. kolo 2. 12. 2018
14:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Opava 18/19
32
25
12
11
17
15
24
15
Skupina A Review
8. kolo 6. 1. 2019
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
44
32
12
8
17
22
28
30
Skupina A Review
8. kolo 6. 1. 2019
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
48
30
9
12
23
13
31
19
Skupina A Review
9. kolo 20. 1. 2019
12:30
BK NH Ostrava Poruba 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
32
23
8
4
24
13
26
17
Skupina A Review
9. kolo 20. 1. 2019
11:00
BK NH Ostrava Poruba 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
53
36
12
7
24
12
47
25
Skupina A Review
10. kolo 2. 2. 2019
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BC Nový Jičín 18/19
38
24
10
2
20
11
32
15
Skupina A Review
10. kolo 2. 2. 2019
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BC Nový Jičín 18/19
31
32
9
2
11
18
27
22
Skupina A Review
11. kolo 17. 2. 2019
09:00
BK Příbor 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
12
60
0
18
0
28
2
32
Skupina A Review
11. kolo 17. 2. 2019
10:30
BK Příbor 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
4
67
0
18
2
30
4
45
Skupina A Review
12. kolo 24. 3. 2019
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
Basket Valmez mix 18/19
53
16
19
04
25
06
43
12
Skupina A Review
12. kolo 24. 3. 2019
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
Basket Valmez mix 18/19
41
37
12
04
19
11
37
21
Skupina A Review
14. kolo 30. 3. 2019
10:30
BK Opava 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
60
14
7
8
13
12
41
14
Skupina A Review
14. kolo 30. 3. 2019
09:00
BK Opava 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
64
12
4
4
23
6
39
10
Skupina A Review
4. kolo 13. 4. 2019
16:30
BK NH Ostrava Slezská 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
43
18
13
2
17
8
37
9
Skupina 5.-8.místo Review
4. kolo 13. 4. 2019
18:00
BK NH Ostrava Slezská 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
25
27
5
6
11
11
13
21
Skupina 5.-8.místo Review
2. kolo 28. 4. 2019
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK NH Ostrava Slezská 18/19
60
34
18
00
30
12
50
28
Skupina 5.-8.místo Review
2. kolo 28. 4. 2019
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK NH Ostrava Slezská 18/19
42
29
17
07
24
17
34
23
Skupina 5.-8.místo Review
3. kolo 12. 5. 2019
10:00
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Snakes Orlová 18/19
46
47
6
12
20
25
27
39
Skupina 5.-8.místo Review
3. kolo 12. 5. 2019
11:30
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
BK Snakes Orlová 18/19
39
32
16
8
20
14
29
24
Skupina 5.-8.místo Review
1. kolo 1. 6. 2019
12:00
BK Snakes Orlová 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
31
22
12
9
17
13
23
18
Skupina 5.-8.místo Review
1. kolo 1. 6. 2019
10:30
BK Snakes Orlová 18/19
TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19
20
30
0
15
10
19
17
28
Skupina 5.-8.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 Oblastní přebor 4 37