SLUNETA Ústí n.L.
Základní informace
od: 28. 7. 2022
Martin
Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578
od: 30. 8. 2023
Adéla
Krejčová
adela.krejcova06@gmail.com
725 736 020
od: 2. 9. 2023
Marie
Novotná
bmaruska@seznam.cz
od: 30. 8. 2023
Michaela
Tintěrová
michaela.tin@email.cz
723 688 446
BK SKŘIVÁNEK ÚSTÍ NAD LABEM z.s.
Černá cesta
400 01 Ústí nad Labem
# | Hráč | Pozice | Rok narození | Výška | Věk | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
Eva Duffková | 2013 | 11 | 0 | |||
Zuzana Mašková | 2012 | 12 | 0 | |||
Emma Zikmundová | 2014 | 10 | 0 | |||
Valerie Vaněčková | 2012 | 12 | 0 | |||
Vlada Topolchan | 2014 | 10 | 0 | |||
Veronika Stránská | 2013 | 11 | 0 | |||
Zuzana Stránská | 2013 | 11 | 0 | |||
Magdaléna Severová | 2014 | 10 | 0 | |||
Anna Rapavá | 2016 | 8 | 0 | |||
Karolína Radimská | 2014 | 10 | 0 | |||
Terezie Pištěková | 2012 | 12 | 0 | |||
Eliška Nováková | 2016 | 8 | 0 | |||
Adéla Nováková | 2013 | 11 | 0 | |||
Andrea Kurajdová | 2012 | 12 | 0 | |||
Alice Faiglová | 2014 | 10 | 0 | |||
Klára Kuncová | 2016 | 8 | 0 | |||
Natálie Kulhavá | 2012 | 12 | 0 | |||
Xenie Kubíková | 2013 | 11 | 0 | |||
Amálie Krsková | 2012 | 12 | 0 | |||
Anett Krause | 2012 | 12 | 0 | |||
Barbora Knížová | 2012 | 12 | 0 | |||
Nela Johnová | 2012 | 12 | 0 | |||
Anna Jelenová | 2014 | 10 | 0 | |||
Johana Gothová | 2015 | 9 | 0 | |||
Hana Gernatová | 2014 | 10 | 0 | |||
Kristýna Finková | 2013 | 11 | 0 | |||
Adéla Žáčková | 2012 | 12 | 0 |
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
81 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 12. 4. 2025 | BK Teplice | : |
82 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 12. 4. 2025 | BK Teplice | : |
75 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 29. 3. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
76 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 29. 3. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
67 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 15. 3. 2025 | TJ Slovan Varnsdorf | : |
68 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 15. 3. 2025 | TJ Slovan Varnsdorf | : |
65 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 8. 3. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
66 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 8. 3. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
53 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 8. 2. 2025 | Válečnice Děčín | : |
54 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 8. 2. 2025 | Válečnice Děčín | : |
43 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 18. 1. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
44 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 18. 1. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
39 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 4. 1. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
40 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 4. 1. 2025 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
33 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 14. 12. 2024 | BK Česká Lípa | : |
34 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 14. 12. 2024 | BK Česká Lípa | : |
25 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 30. 11. 2024 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
26 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 30. 11. 2024 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
23 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 9. 11. 2024 | BK Lvice Litoměřice | : |
24 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 9. 11. 2024 | BK Lvice Litoměřice | : |
11 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 5. 10. 2024 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
12 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 5. 10. 2024 | SLUNETA Ústí n.L. | : |
1 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 21. 9. 2024 | Levhartice Chomutov | : |
2 | mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor (mladší minižákyně U12) | Domácí | 21. 9. 2024 | Levhartice Chomutov | : |
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo |
21. 9. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Levhartice Chomutov
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
1. kolo |
21. 9. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Levhartice Chomutov
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
2. kolo |
5. 10. 2024
00:00 |
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
2. kolo |
5. 10. 2024
00:00 |
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
4. kolo |
9. 11. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
4. kolo |
9. 11. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
5. kolo |
30. 11. 2024
00:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
5. kolo |
30. 11. 2024
00:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
6. kolo |
14. 12. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Česká Lípa
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
6. kolo |
14. 12. 2024
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Česká Lípa
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
7. kolo |
4. 1. 2025
00:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
7. kolo |
4. 1. 2025
00:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
8. kolo |
18. 1. 2025
00:00 |
Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
8. kolo |
18. 1. 2025
00:00 |
Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
9. kolo |
8. 2. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
9. kolo |
8. 2. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
11. kolo |
8. 3. 2025
00:00 |
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
11. kolo |
8. 3. 2025
00:00 |
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
12. kolo |
15. 3. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
12. kolo |
15. 3. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
13. kolo |
29. 3. 2025
00:00 |
BK Česká Lípa
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
13. kolo |
29. 3. 2025
00:00 |
BK Česká Lípa
SLUNETA Ústí n.L.
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
14. kolo |
12. 4. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview | |
14. kolo |
12. 4. 2025
00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
|
|
mladší minižákyně U12Ž, Oblastní přebor | Preview |
Sezóna | Soutěž | Umístění | Počet bodů |
---|---|---|---|
2023/24 | Oblastní přebor U12Ž | 4 | 33 |
2022/23 | mladší minižákyně U12, otevřená soutěž | 3 | 37 |
2019/20 | mladší minižákyně U12, Otevřená soutěž | 2 | 34 |
2018/19 | mladší minižákyně U12, Oblastní přebor | 2 | 13 |
2018/19 | mladší minižákyně U12, přípravná fáze | 1 | 22 |
2018/19 | mladší minižákyně U12, Otevřená soutěž | 1 | 21 |
2017/18 | mladší minižákyně U12, Oblastní přebor 3.-4. | 1 | 7 |
2017/18 | mladší minižákyně U12, otevřená soutěž | 4 | 20 |
2016/17 | mladší minižákyně U12, Oblastní přebor | 2 | 24 |
2016/17 | mladší minižákyně U12, otevřená soutěž | 3 | 34 |