NBK 2007

Kategorie
Starší minižáci U13
Soutěž
Přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 25. 7. 2016
Mgr. René Štěpánek
basket-rest@seznam.cz
603 919 201

Trenér

od: 13. 9. 2016
Mgr. René Štěpánek
basket-rest@seznam.cz
603 919 201

Adresa

NBK Praha, Basketbalová akademie, z.s.
Nad Královskou oborou
170 00 Praha 7

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Jan Bělohradský 2008 14 13 6.2 2.8 0.5/1.6 28.6 0.9
Tomáš Novotný 2008 14 15 4.7 2.0 0.7/1.9 34.5 1.3
Tomáš Valeš 2008 173 14 16 3.3 1.6 0.2/0.8 23.1 1.0
Patrik Čičko 2007 0 15 13 3.5 1.6 0.3/1.2 25.0 2.4
Michal Blabolil 2009 170 13 4 8.3 4.0 0.3/1.5 16.7 0.8
Jáchym Novák 2007 0 15 20 1.6 0.8 0.1/0.2 25.0 2.0
Jonáš Nádaský 2008 14 11 2.5 1.2 0.1/0.7 12.5 0.9
Matija Vekič 2008 14 12 2.2 1.1 0.0/0.0 0.0 1.3
Arman Aharonyan 2008 14 12 1.7 0.8 0.0/0.8 0.0 1.7
Matyáš Šperl 2008 171 14 9 2.1 1.0 0.1/0.2 50.0 0.8
Šimon Novák 2010 12 5 3.0 0.6 1.8/4.0 45.0 1.2
Oliver Böjtös 2008 171 14 13 1.1 0.5 0.2/0.8 20.0 2.1
David Plass 2008 14 9 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0 1.1
Lukáš Brychta 2007 14 10 1.2 0.5 0.2/0.8 25.0 1.3
Matěj Ševčík 2008 14 16 0.7 0.3 0.1/0.4 16.7 1.4
Tomáš Opravil 2008 14 6 1.7 0.7 0.3/0.3 100.0 0.5
Michael Brychta 2010 11 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucián Šedivec 2008 13 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Pospíchal 2008 14 5 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0 1.4
Filip Machálek 2008 13 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Matouš Tomšovský 2007 14 1 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Petřík 2007 14 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Josef Opluštil 2009 163 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Noel Kubota 2008 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Semadar 2008 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vít Obruča 2008 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
117 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 8. 3. 2020 Jižní Supi 27:85 13 1/7 14.3% 17
128 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 7. 3. 2020 TJ Sokol Dubeč 19:90 8 3/8 37.5% 8
138 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 7. 3. 2020 Sokol Kbely 10:70 5 0/2 0% 18
133 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 9. 2. 2020 BA Radotín 40:60 20 0/4 0% 15
140 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 9. 2. 2020 Sokol Vyšehrad 51:24 12 0/8 0% 11
118 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 8. 2. 2020 BA Radotín 52:32 16 0/6 0% 16
123 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 8. 2. 2020 Sokol Kbely 61:24 12 0/2 0% 5
113 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 12. 1. 2020 TJ Sokol Dubeč 53:14 5 4/10 40% 14
125 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 12. 1. 2020 Sokol Vyšehrad 33:35 13 7/18 38.9% 4
102 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 11. 1. 2020 Jižní Supi 35:13 5 3/19 15.8% 16
98 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 8. 12. 2019 TJ Sokol Dubeč 32:65 15 2/6 33.3% 5
108 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 8. 12. 2019 Sokol Kbely 37:56 16 5/10 50% 7
110 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 7. 12. 2019 Sokol Vyšehrad 0:20 29 1/2 50% 11
103 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 7. 12. 2019 BA Radotín 24:61 10 4/6 66.7% 18
10 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 10. 11. 2019 USK Praha 11:121 5 1/6 16.7% 18
11 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 9. 11. 2019 Jižní Supi 84:26 12 2/18 11.1% 12
8 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 9. 11. 2019 Basket Poděbrady 99:10 4 2/6 33.3% 23
4 Přebor (starší minižáci U13) Hosté 13. 10. 2019 USK Praha 110:5 2 1/2 50% 11
5 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 12. 10. 2019 Jižní Supi 44:68 19 6/19 31.6% 24
2 Přebor (starší minižáci U13) Domácí 12. 10. 2019 Basket Poděbrady 17:85 8 1/2 50% 11
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 10. 2019
11:30
NBK 2007
Basket Poděbrady
17
85
4
20
5
46
9
65
Kvalifikace A Review
3. kolo 12. 10. 2019
08:30
NBK 2007
Jižní Supi
44
68
13
18
25
32
31
58
Kvalifikace A Review
2. kolo 13. 10. 2019
10:30
USK Praha
NBK 2007
110
5
20
0
54
0
84
0
Kvalifikace A Review
6. kolo 9. 11. 2019
13:45
Jižní Supi
NBK 2007
84
26
20
8
48
11
66
23
Kvalifikace A Review
4. kolo 9. 11. 2019
10:15
Basket Poděbrady
NBK 2007
99
10
27
2
49
5
59
10
Kvalifikace A Review
5. kolo 10. 11. 2019
08:30
NBK 2007
USK Praha
11
121
4
23
4
62
8
87
Kvalifikace A Review
5. kolo 7. 12. 2019
12:30
Sokol Vyšehrad
NBK 2007
0
20
F2 Review
3. kolo 7. 12. 2019
14:00
NBK 2007
BA Radotín
24
61
6
12
12
30
23
40
F2 Review
1. kolo 8. 12. 2019
10:30
NBK 2007
TJ Sokol Dubeč
32
65
9
26
15
36
23
54
F2 Review
4. kolo 8. 12. 2019
12:00
NBK 2007
Sokol Kbely
37
56
8
22
16
31
27
47
F2 Review
2. kolo 11. 1. 2020
10:30
Jižní Supi
NBK 2007
35
13
13
6
19
10
30
12
F2 Review
10. kolo 12. 1. 2020
11:00
NBK 2007
Sokol Vyšehrad
33
35
4
8
17
15
21
29
F2 Review
6. kolo 12. 1. 2020
09:00
TJ Sokol Dubeč
NBK 2007
53
14
20
10
33
12
43
12
F2 Review
8. kolo 8. 2. 2020
08:30
BA Radotín
NBK 2007
52
32
13
4
12
27
44
18
F2 Review
9. kolo 8. 2. 2020
11:30
Sokol Kbely
NBK 2007
61
24
21
2
41
4
52
14
F2 Review
15. kolo 9. 2. 2020
15:10
Sokol Vyšehrad
NBK 2007
51
24
9
4
17
14
39
18
F2 Review
13. kolo 9. 2. 2020
13:30
NBK 2007
BA Radotín
40
60
10
11
20
22
30
37
F2 Review
14. kolo 7. 3. 2020
15:30
NBK 2007
Sokol Kbely
10
70
4
21
8
38
10
55
F2 Review
11. kolo 7. 3. 2020
14:00
NBK 2007
TJ Sokol Dubeč
19
90
24
4
43
12
75
17
F2 Review
7. kolo 8. 3. 2020
12:10
NBK 2007
Jižní Supi
27
85
2
17
14
43
20
73
F2 Review
16. kolo 4. 4. 2020
00:00
TJ Sokol Dubeč
NBK 2007
F2 Preview
20. kolo 4. 4. 2020
00:00
NBK 2007
Sokol Vyšehrad
F2 Preview
18. kolo 5. 4. 2020
00:00
BA Radotín
NBK 2007
F2 Preview
19. kolo 5. 4. 2020
00:00
Sokol Kbely
NBK 2007
F2 Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Přebor 6 17
2018/19 Přebor 2 34
2017/18 Přebor 1 29
2016/17 Přebor 2 28