Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2012/13

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
NH Ostrava
BK Prostějov
3. 10. 2012
17:30
Bonver aréna Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Dušan Štěnička
89
72
18
18
40
30
67
51
Review
Základní část 1. kolo 1
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
3. 10. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Petr Znamínko
Jakub Kec
Pavel Hlaváček
106
70
27
28
43
41
69
54
Review
Základní část 1. kolo 2
USK Praha
BC UNIKOL Kolín
3. 10. 2012
18:00
SH Folimanka Petr Hruša
Marek Vondráček
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček
80
75
24
23
43
41
60
53
Review
Základní část 1. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
3. 10. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Jan Hošek
Ilona Kučerová
Josef Matějček 74
76
26
18
41
35
57
51
Review
Základní část 1. kolo 7
Astrum Levice
BK Opava
3. 10. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Josef Jančovič
86
76
26
21
46
38
67
62
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Lions Jindřichův Hradec
Levharti Chomutov
3. 10. 2012
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Jan Karásek
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
79
53
22
8
40
25
60
42
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 10. 2012
15:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
99
60
18
14
45
30
70
40
Review
Základní část 2. kolo 12
Levharti Chomutov
NH Ostrava
6. 10. 2012
17:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Schödlbauer 79
89
30
17
44
42
66
63
Review
Základní část 2. kolo 13
BC UNIKOL Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
6. 10. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Stanislav Kučera
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Vladimír Zelinka
87
82
14
23
35
43
54
65
Review
Základní část 2. kolo 8
Tuři Svitavy
BK Opava
6. 10. 2012
18:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler 55
84
15
21
31
35
44
60
Review
Základní část 2. kolo 10
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
9. 1. 2013
18:00
enteria arena Petr Hruša
Jan Hošek
Ivor Matějek
Pavel Volejník
83
72
20
15
41
38
68
60
Review
Základní část 2. kolo 14
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
5. 10. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
81
66
21
26
44
34
62
49
Review
Základní část 3. kolo 17
NH Ostrava
BC UNIKOL Kolín
10. 10. 2012
17:30
Bonver aréna Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička
75
68
24
13
39
32
54
45
Review
Základní část 3. kolo 15
USK Praha
Tuři Svitavy
9. 10. 2012
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Znamínko
Ilona Kučerová
Pavel Volejník
88
72
23
21
40
33
58
56
Review
Základní část 3. kolo 18
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
10. 10. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Tomáš Benda
Petr Baudyš
Josef Matějček 80
90
19
26
32
50
60
68
Review
Základní část 3. kolo 19
BK Děčín
BK Prostějov
10. 10. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Miroslav Macela
Jakub Kec
Pavel Hlaváček
88
75
20
21
40
35
68
59
Review
Základní část 3. kolo 20
Astrum Levice
BK KVIS Pardubice
10. 10. 2012
18:00
Športová hala Ivo Dolinek
Stanislav Kučera
Tomáš Holubek
Petr Sudek 80
86
21
17
40
43
63
64
Review
Základní část 3. kolo 16
BK Lions Jindřichův Hradec
ERA Basketball Nymburk
10. 10. 2012
19:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Václav Galajda
Tomáš Linhart
Zdeněk Šantrůček 79
103
17
31
42
52
60
78
Review
Základní část 4. kolo 25
Levharti Chomutov
BK Děčín
13. 10. 2012
17:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Jan Karásek
Josef Matějček 97
98
26
22
58
46
81
69
Review
Základní část 4. kolo 28
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 10. 2012
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Václav Galajda
Petr Baudyš
Martin Kučera
100
91
23
20
50
49
68
77
Review
Základní část 4. kolo 26
BC UNIKOL Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 10. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Stanislav Kučera
Miroslav Macela
Tomáš Benda
Pavel Šmíd
91
80
21
23
41
41
69
56
Review
Základní část 4. kolo 27
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
12. 10. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček
76
62
21
14
37
30
54
48
Review
Základní část 4. kolo 23
BK KVIS Pardubice
BK Opava
13. 10. 2012
19:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Robert Vyklický
Ivor Matějek
Petr Znamínko
Petr Andrle
87
60
24
12
44
32
65
50
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Prostějov
Astrum Levice
13. 10. 2012
20:30
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth 62
78
16
17
37
42
51
61
Review
Základní část 5. kolo 30
NH Ostrava
USK Praha
17. 10. 2012
17:30
Bonver aréna Robert Paulík
Ivor Matějek
Antonín Kapl
Jiří Leun
65
52
14
14
31
22
43
43
Review
Základní část 5. kolo 31
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
17. 10. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Ilona Kučerová
Petr Baudyš
Zdeněk Šantrůček 73
88
19
24
33
48
46
69
Review
Základní část 5. kolo 32
BK Děčín
BC UNIKOL Kolín
17. 10. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 100
101
25
23
51
56
76
85
Review
Základní část 5. kolo 33
Astrum Levice
Levharti Chomutov
17. 10. 2012
18:00
Športová hala Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Josef Jančovič
85
73
18
24
40
29
67
47
Review
Základní část 5. kolo 34
BK Opava
BK Prostějov
17. 10. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
76
69
17
9
35
35
56
53
Review
Základní část 5. kolo 29
BK Lions Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
17. 10. 2012
19:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Jan Baloun
Jakub Kec
Ivan Zachara 76
89
22
18
43
45
62
64
Review
Základní část 6. kolo 41
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 10. 2012
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Znamínko
Jan Baloun
Vladimír Zelinka
67
56
15
15
36
33
52
50
Review
Základní část 6. kolo 39
BC UNIKOL Kolín
Astrum Levice
20. 10. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Tomáš Linhart
Pavel Šmíd
90
81
22
19
47
45
62
70
Review
Základní část 6. kolo 40
ERA Basketball Nymburk
BK Děčín
19. 10. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Stanislav Kučera
Tomáš Benda
Jan Schödlbauer
72
65
22
16
38
40
55
53
Review
Základní část 6. kolo 42
BK Lions Jindřichův Hradec
NH Ostrava
20. 10. 2012
18:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jan Jeřáb
Zdeněk Šantrůček 70
85
13
17
33
37
48
62
Review
Základní část 6. kolo 36
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
20. 10. 2012
19:30
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička
97
85
23
18
52
40
77
61
Review
Základní část 6. kolo 38
Levharti Chomutov
BK Opava
20. 10. 2012
20:30
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Jan Hošek
Jakub Kec
Josef Matějček
82
72
18
12
40
26
63
48
Review
Základní část 7. kolo 43
NH Ostrava
Tuři Svitavy
24. 10. 2012
17:30
Bonver aréna Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Jiří Leun
89
66
24
14
44
31
68
50
Review
Základní část 7. kolo 44
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Petr Znamínko
Tomáš Linhart
Martin Kučera
81
71
18
17
40
31
56
50
Review
Základní část 7. kolo 45
BK Děčín
USK Praha
24. 10. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Ilona Kučerová
Tomáš Benda
Ivan Zachara
93
64
23
18
47
33
65
52
Review
Základní část 7. kolo 46
Astrum Levice
ERA Basketball Nymburk
24. 10. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Petr Sudek 52
85
12
29
28
48
42
68
Review
Základní část 7. kolo 47
BK Opava
BC UNIKOL Kolín
24. 10. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd 74
80
25
14
45
49
64
58
Review
Základní část 7. kolo 49
BK KVIS Pardubice
BK Prostějov
24. 10. 2012
18:00
enteria arena Jan Hošek
Marek Vondráček
Jakub Kec
Petr Andrle 91
92
29
25
48
53
73
72
Review
Základní část 8. kolo 54
USK Praha
Astrum Levice
27. 10. 2012
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Miroslav Macela
Ilona Kučerová
Pavel Hlaváček
84
78
23
14
46
26
71
40
Review
Základní část 8. kolo 56
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 10. 2012
17:30
Bonver aréna Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Ondřej Remenec
Zdeněk Ringsmuth
85
65
17
17
39
40
62
49
Review
Základní část 8. kolo 50
Tuři Svitavy
BK Prostějov
27. 10. 2012
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Stanislav Kučera
Tomáš Benda
Vilém Cígler 78
97
24
21
47
44
61
72
Review
Základní část 8. kolo 53
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
26. 10. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth 58
101
14
21
28
53
41
82
Review
Základní část 8. kolo 51
Levharti Chomutov
BK KVIS Pardubice
13. 11. 2012
18:30
Městská sportovní hala Jan Hošek
Petr Znamínko
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný 76
80
24
22
40
48
59
64
Review
Základní část 8. kolo 55
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
27. 10. 2012
20:30
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Baloun
Pavel Volejník 87
91
20
19
43
44
65
66
Review
Základní část 9. kolo 57
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
31. 10. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Petr Znamínko
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný
87
81
16
21
36
45
60
60
Review
Základní část 9. kolo 58
BK Děčín
NH Ostrava
31. 10. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Baudyš
Josef Matějček 70
82
14
20
29
51
49
62
Review
Základní část 9. kolo 59
Astrum Levice
BK Lions Jindřichův Hradec
31. 10. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Josef Jančovič
93
84
17
18
42
32
70
55
Review
Základní část 9. kolo 60
BK Opava
USK Praha
31. 10. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Jiří Leun 71
91
16
27
34
45
52
72
Review
Základní část 9. kolo 63
BK Prostějov
Levharti Chomutov
31. 10. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík
104
87
32
15
55
39
75
57
Review
Základní část 9. kolo 62
BC UNIKOL Kolín
BK KVIS Pardubice
31. 10. 2012
19:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
84
73
25
24
47
34
64
51
Review
Základní část 10. kolo 69
NH Ostrava
Astrum Levice
3. 11. 2012
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Dušan Štěnička
80
67
16
19
38
33
61
43
Review
Základní část 10. kolo 65
BC UNIKOL Kolín
BK Prostějov
3. 11. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Marek Vondráček
Ilona Kučerová
Pavel Hlaváček 78
82
17
20
45
42
60
56
Review
Základní část 10. kolo 66
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
2. 11. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Hošek
Václav Galajda
Ivan Zachara
99
73
22
30
53
47
79
66
Review
Základní část 10. kolo 68
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
3. 11. 2012
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Hošek
Jakub Kec
Ladislav Jirsa
95
84
22
21
54
51
77
70
Review
Základní část 10. kolo 64
Tuři Svitavy
Levharti Chomutov
3. 11. 2012
19:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Baudyš
Petr Andrle
87
77
22
19
51
38
72
54
Review
Základní část 10. kolo 70
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
7. 11. 2012
20:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný 74
85
13
18
36
48
56
64
Review
Základní část 11. kolo 77
Levharti Chomutov
BC UNIKOL Kolín
11. 11. 2012
16:30
Městská sportovní hala Ivo Dolinek
Jan Hošek
Jan Baloun
Josef Matějček
88
84
20
9
45
31
69
57
Review
Základní část 11. kolo 71
BK Děčín
Tuři Svitavy
10. 11. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Stanislav Kučera
Jan Jeřáb
Jan Schödlbauer
79
62
19
21
37
36
59
49
Review
Základní část 11. kolo 72
Astrum Levice
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 11. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Petr Sudek 77
80
25
21
47
45
65
68
Review
Základní část 11. kolo 73
BK Opava
NH Ostrava
9. 11. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Ondřej Remenec
Jiří Leun 75
92
29
27
43
43
60
68
Review
Základní část 11. kolo 76
BK Prostějov
ERA Basketball Nymburk
9. 11. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Miroslav Macela
Pavel Večeřa
Vilém Cígler 73
76
28
20
46
36
62
54
Review
Základní část 11. kolo 75
BK KVIS Pardubice
USK Praha
9. 11. 2012
18:15
hala TJ Sokol Chrudim Marek Vondráček
Václav Galajda
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth
89
76
24
15
40
32
67
47
Review
Základní část 12. kolo 83
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
18. 11. 2012
17:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný 65
84
13
26
25
40
44
68
Review
Základní část 12. kolo 79
ERA Basketball Nymburk
Levharti Chomutov
16. 11. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka
116
52
26
12
57
26
91
43
Review
Základní část 12. kolo 84
Astrum Levice
BK Děčín
17. 11. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
80
77
19
17
40
41
64
58
Review
Základní část 12. kolo 78
Tuři Svitavy
BC UNIKOL Kolín
17. 11. 2012
19:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Václav Galajda
Jan Karásek
Vilém Cígler 70
76
18
23
39
38
54
54
Review
Základní část 12. kolo 81
BK Lions Jindřichův Hradec
BK KVIS Pardubice
17. 11. 2012
19:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Ilona Kučerová
Tomáš Linhart
Ladislav Jirsa 61
79
17
19
30
37
50
57
Review
Základní část 12. kolo 80
USK Praha
BK Prostějov
17. 11. 2012
20:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Tomáš Benda
Pavel Hlaváček 75
86
27
18
43
40
55
66
Review
Základní část 13. kolo 91
BC UNIKOL Kolín
ERA Basketball Nymburk
23. 11. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth 67
94
14
21
28
50
54
74
Review
Základní část 13. kolo 85
Astrum Levice
Tuři Svitavy
24. 11. 2012
18:00
Športová hala Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Petr Sudek
74
66
19
18
43
34
57
58
Review
Základní část 13. kolo 86
BK Opava
BK Děčín
23. 11. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Jiří Leun
79
67
19
29
39
44
55
55
Review
Základní část 13. kolo 88
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
23. 11. 2012
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Jan Jeřáb
Vladimír Zelinka 80
84
21
25
33
46
54
53
Review
Základní část 13. kolo 89
BK Prostějov
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 11. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Ivor Matějek
Tomáš Benda
Vilém Cígler
106
92
19
26
42
46
74
72
Review
Základní část 13. kolo 90
Levharti Chomutov
USK Praha
28. 11. 2012
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Václav Galajda
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
75
66
15
14
39
35
54
51
Review
Základní část 14. kolo 94
Levharti Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
1. 12. 2012
17:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
84
79
23
29
42
47
67
60
Review
Základní část 14. kolo 93
BC UNIKOL Kolín
USK Praha
1. 12. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Petr Baudyš
Jan Schödlbauer
81
60
23
10
38
21
55
38
Review
Základní část 14. kolo 95
BK Prostějov
NH Ostrava
1. 12. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Zdeněk Latík
95
65
24
14
50
42
73
58
Review
Základní část 14. kolo 98
BK Opava
Astrum Levice
1. 12. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
83
55
19
10
42
24
70
41
Review
Základní část 14. kolo 92
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
30. 11. 2012
20:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka 55
93
11
31
26
47
42
73
Review
Základní část 14. kolo 96
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 12. 2012
20:00
enteria arena Jan Hošek
Ivor Matějek
Jan Baloun
Petr Andrle
92
68
20
19
43
39
65
56
Review
Základní část 15. kolo 102
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Prostějov
9. 12. 2012
17:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Jan Baloun
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný 76
91
21
19
39
44
50
73
Review
Základní část 15. kolo 103
NH Ostrava
Levharti Chomutov
8. 12. 2012
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Ondřej Remenec
Pavel Hlaváček
85
56
26
6
47
25
67
36
Review
Základní část 15. kolo 99
BK Opava
Tuři Svitavy
8. 12. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jiří Leun
87
73
22
20
38
41
60
55
Review
Základní část 15. kolo 101
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
8. 12. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Josef Matějček 75
82
27
25
43
42
56
67
Review
Základní část 15. kolo 105
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
7. 12. 2012
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Václav Lukeš
Robert Paulík
Pavel Volejník 54
83
15
20
23
47
40
64
Review
Základní část 15. kolo 104
BK Lions Jindřichův Hradec
BC UNIKOL Kolín
8. 12. 2012
18:30
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Ivan Zachara
88
79
23
13
38
31
63
45
Review
Základní část 16. kolo 109
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 12. 2012
17:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
100
77
25
22
55
40
73
56
Review
Základní část 16. kolo 108
BC UNIKOL Kolín
NH Ostrava
15. 12. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Miroslav Macela
Jan Baloun
Pavel Šmíd
87
81
18
22
46
39
64
61
Review
Základní část 16. kolo 107
ERA Basketball Nymburk
BK Lions Jindřichův Hradec
4. 2. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
82
60
18
19
36
27
62
44
Review
Základní část 16. kolo 110
BK Prostějov
BK Děčín
13. 12. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička
68
60
18
19
31
31
52
43
Review
Základní část 16. kolo 111
BK KVIS Pardubice
Astrum Levice
15. 12. 2012
18:00
enteria arena Marek Vondráček
Stanislav Kučera
Tomáš Linhart
Ivan Zachara
81
74
16
22
39
44
60
64
Review
Základní část 16. kolo 106
Tuři Svitavy
USK Praha
15. 12. 2012
20:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
97
81
22
23
45
39
75
64
Review
Základní část 17. kolo 117
SLUNETA Ústí nad Labem
BC UNIKOL Kolín
18. 12. 2012
17:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Stanislav Kučera
Jakub Kec
Rudolf Výborný 68
80
13
23
33
49
50
59
Review
Základní část 17. kolo 118
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
18. 12. 2012
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček 58
90
9
27
33
45
46
68
Review
Základní část 17. kolo 114
BK Opava
BK KVIS Pardubice
18. 12. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Ondřej Remenec
Jiří Leun 78
90
29
16
52
34
61
59
Review
Základní část 17. kolo 115
Astrum Levice
BK Prostějov
18. 12. 2012
18:00
Športová hala Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Josef Jančovič
96
79
26
23
46
46
68
60
Review
Základní část 17. kolo 116
BK Děčín
Levharti Chomutov
18. 12. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
88
58
19
8
50
23
74
39
Review
Základní část 17. kolo 119
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
18. 12. 2012
19:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Václav Galajda
Tomáš Benda
Ladislav Jirsa
85
73
26
12
42
31
67
48
Review
Základní část 18. kolo 123
BC UNIKOL Kolín
BK Děčín
20. 12. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Miroslav Macela
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth
86
79
21
13
36
39
60
55
Review
Základní část 18. kolo 121
USK Praha
NH Ostrava
20. 12. 2012
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Marek Vondráček
Ilona Kučerová
Ivan Zachara
91
86
29
25
47
49
71
65
Review
Základní část 18. kolo 122
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 12. 2012
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Petr Znamínko
Pavel Večeřa
Josef Matějček
97
61
30
18
48
38
75
47
Review
Základní část 18. kolo 124
Levharti Chomutov
Astrum Levice
20. 12. 2012
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Jan Karásek
Tomáš Linhart
Martin Kučera 85
96
26
26
41
57
59
74
Review
Základní část 18. kolo 125
BK Prostějov
BK Opava
20. 12. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
93
75
23
20
51
39
72
55
Review
Základní část 18. kolo 120
Tuři Svitavy
BK Lions Jindřichův Hradec
20. 12. 2012
20:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Antonín Kapl
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček
96
90
20
19
44
36
65
62
Review
Základní část 19. kolo 133
NH Ostrava
BK Lions Jindřichův Hradec
29. 12. 2012
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Pavel Šmíd
87
76
12
11
31
28
65
45
Review
Základní část 19. kolo 127
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
29. 12. 2012
18:00
enteria arena Marek Vondráček
Petr Znamínko
Petr Baudyš
Vladimír Zelinka
95
86
22
18
40
48
69
69
Review
Základní část 19. kolo 129
BK Opava
Levharti Chomutov
29. 12. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jiří Leun 80
82
24
19
42
49
66
65
Review
Základní část 19. kolo 130
Astrum Levice
BC UNIKOL Kolín
29. 12. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Ondřej Remenec
Petr Sudek
74
66
26
24
42
39
58
53
Review
Základní část 19. kolo 131
BK Děčín
ERA Basketball Nymburk
29. 12. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
80
78
24
23
49
42
65
67
Review
Základní část 19. kolo 132
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
29. 12. 2012
19:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Jan Baloun
Tomáš Benda
Jan Schödlbauer 69
82
14
23
41
38
55
61
Review
Základní část 20. kolo 138
BC UNIKOL Kolín
BK Opava
3. 1. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jakub Kec
Vladimír Zelinka
98
77
23
20
55
46
84
61
Review
Základní část 20. kolo 136
USK Praha
BK Děčín
3. 1. 2013
18:00
SH Folimanka Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Karásek
Martin Kučera 59
66
14
17
33
31
49
49
Review
Základní část 20. kolo 137
ERA Basketball Nymburk
Astrum Levice
3. 1. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Baloun
Tomáš Benda
Zdeněk Ringsmuth
77
63
15
13
39
19
56
38
Review
Základní část 20. kolo 140
BK Prostějov
BK KVIS Pardubice
3. 1. 2013
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík 66
75
23
25
43
43
52
56
Review
Základní část 20. kolo 134
Tuři Svitavy
NH Ostrava
3. 1. 2013
19:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Vilém Cígler
88
75
25
20
39
36
65
60
Review
Základní část 20. kolo 135
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 1. 2013
19:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Ladislav Jirsa
85
81
21
21
34
38
48
52
69
69
Review
Základní část 21. kolo 147
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
6. 1. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jan Karásek
Jakub Kec
Rudolf Výborný 73
111
12
35
33
64
47
94
Review
Základní část 21. kolo 141
BK Prostějov
Tuři Svitavy
5. 1. 2013
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Petr Sudek
99
95
22
24
45
48
76
71
Review
Základní část 21. kolo 142
BK KVIS Pardubice
Levharti Chomutov
5. 1. 2013
18:00
enteria arena Marek Vondráček
Stanislav Kučera
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
113
82
33
21
64
42
95
62
Review
Základní část 21. kolo 144
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
2. 1. 2013
18:00
Hala BIOS Václav Lukeš
Jan Karásek
Václav Galajda
Pavel Hlaváček
89
64
25
15
43
32
63
44
Review
Základní část 21. kolo 145
Astrum Levice
USK Praha
5. 1. 2013
18:00
Športová hala Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Vilém Cígler 56
80
19
15
31
41
46
64
Review
Základní část 21. kolo 146
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
5. 1. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Ilona Kučerová
Tomáš Benda
Pavel Volejník
84
63
27
20
52
33
64
43
Review
Základní část 22. kolo 154
Levharti Chomutov
BK Prostějov
12. 1. 2013
17:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Jan Baloun
Tomáš Benda
Jan Schödlbauer 89
102
21
23
40
48
62
74
Review
Základní část 22. kolo 151
USK Praha
BK Opava
12. 1. 2013
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Ilona Kučerová
Petr Znamínko
Josef Matějček
75
51
17
17
36
35
62
43
Review
Základní část 22. kolo 148
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 1. 2013
18:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 85
86
19
20
34
48
61
67
Review
Základní část 22. kolo 150
BK Lions Jindřichův Hradec
Astrum Levice
12. 1. 2013
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Jan Karásek
Václav Galajda
Ladislav Jirsa 93
110
23
31
46
57
69
83
Review
Základní část 22. kolo 153
BK KVIS Pardubice
BC UNIKOL Kolín
12. 1. 2013
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Jan Hošek
Tomáš Linhart
Vladimír Zelinka
94
75
23
19
49
37
68
56
Review
Základní část 22. kolo 149
NH Ostrava
BK Děčín
12. 1. 2013
20:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Jiří Leun
84
69
25
17
44
37
63
56
Review
Základní část 23. kolo 155
Levharti Chomutov
Tuři Svitavy
19. 1. 2013
17:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Petr Znamínko
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 89
94
21
24
40
44
61
70
Review
Základní část 23. kolo 157
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
18. 1. 2013
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Vladimír Zelinka 66
81
19
25
41
39
52
63
Review
Základní část 23. kolo 159
BK Opava
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 1. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Jiří Leun 83
92
19
21
30
36
52
58
Review
Základní část 23. kolo 160
Astrum Levice
NH Ostrava
19. 1. 2013
18:00
Športová hala Ivor Matějek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Josef Jančovič
80
67
21
15
41
30
56
52
Review
Základní část 23. kolo 161
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 1. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Miroslav Macela
Petr Baudyš
Rudolf Výborný
79
71
22
20
41
36
58
57
Review
Základní část 23. kolo 156
BK Prostějov
BC UNIKOL Kolín
19. 1. 2013
20:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Jan Baloun
Zdeněk Latík
123
86
30
26
65
44
89
71
Review
Základní část 24. kolo 163
SLUNETA Ústí nad Labem
Astrum Levice
27. 1. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
79
76
28
20
48
33
66
58
Review
Základní část 24. kolo 164
NH Ostrava
BK Opava
26. 1. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Jiří Leun
72
68
19
14
33
32
55
51
Review
Základní část 24. kolo 166
USK Praha
BK KVIS Pardubice
26. 1. 2013
17:30
SH Folimanka Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth 59
89
19
23
35
45
43
66
Review
Základní část 24. kolo 168
BC UNIKOL Kolín
Levharti Chomutov
26. 1. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček
95
80
19
20
50
34
68
64
Review
Základní část 24. kolo 167
ERA Basketball Nymburk
BK Prostějov
25. 1. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
81
71
23
24
49
36
68
50
Review
Základní část 24. kolo 162
Tuři Svitavy
BK Děčín
26. 1. 2013
18:30
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 70
90
20
19
40
43
51
73
Review
Základní část 25. kolo 169
BC UNIKOL Kolín
Tuři Svitavy
2. 2. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Petr Andrle
85
80
17
21
41
35
58
60
Review
Základní část 25. kolo 170
Levharti Chomutov
ERA Basketball Nymburk
28. 1. 2013
18:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Hlaváček 68
106
14
25
33
60
54
85
Review
Základní část 25. kolo 171
BK Prostějov
USK Praha
2. 2. 2013
18:00
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Petr Znamínko
Vilém Cígler
94
76
23
19
40
40
64
56
Review
Základní část 25. kolo 172
BK KVIS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 2. 2013
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd
88
65
32
17
50
38
64
55
Review
Základní část 25. kolo 174
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 2. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Ivor Matějek
Petr Baudyš
Jiří Leun 68
76
25
17
36
38
49
48
Review
Základní část 25. kolo 175
BK Děčín
Astrum Levice
29. 1. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Petr Znamínko
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček
78
59
24
16
38
36
65
44
Review
Základní část 26. kolo 179
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
28. 11. 2012
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
87
85
8
17
33
32
56
52
74
74
Review
Základní část 26. kolo 177
BK Děčín
BK Opava
28. 11. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Miroslav Macela
Petr Baudyš
Josef Matějček
77
76
20
16
37
40
58
53
Review
Základní část 26. kolo 181
USK Praha
Levharti Chomutov
21. 11. 2012
18:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Karásek
Ilona Kučerová
Pavel Volejník 81
86
17
18
33
44
56
64
Review
Základní část 26. kolo 180
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Prostějov
28. 11. 2012
19:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Ondřej Remenec
Ladislav Jirsa
97
82
24
26
54
61
80
78
Review
Základní část 26. kolo 182
ERA Basketball Nymburk
BC UNIKOL Kolín
25. 11. 2012
20:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Robert Paulík
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
105
54
18
15
52
26
82
38
Review
Základní část 26. kolo 176
Tuři Svitavy
Astrum Levice
26. 11. 2012
20:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Petr Andrle
91
75
26
18
47
35
71
55
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ERA Basketball Nymburk 24 23 1 2.159 1.544 47
2. BK KVIS Pardubice 24 17 7 2.032 1.851 41
3. NH Ostrava 24 17 7 1.935 1.798 41
4. BK Prostějov 24 15 9 2.080 1.939 39
5. BK Děčín 24 14 10 1.910 1.810 38
6. BC UNIKOL Kolín 24 14 10 1.953 1.988 38
7. Astrum Levice 24 11 13 1.845 1.902 35
8. USK Praha 24 10 14 1.780 1.875 34
9. Tuři Svitavy 24 8 16 1.903 2.063 32
10. Levharti Chomutov 24 8 16 1.888 2.136 32
11. Lions J. Hradec 24 7 17 1.940 2.080 31
12. BK Opava 24 6 18 1.783 1.942 30
13. SLUNETA Ústí nad Labem 24 6 18 1.760 2.040 30
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
22 Boris Meno USK 38 41 30.3 16.6 5.4/10.7 50.6 0.9/2.7 34.5 3.1/4.7 64.9 2.1 6.5 8.6 1.3 0.9 2.8 0.0 4.8 2.5 19.3
11 Jakub Blažek OPA 42 39 33.4 16.7 4.0/7.1 56.2 1.2/3.3 37.0 5.2/6.1 84.1 2.6 4.0 6.6 1.6 1.0 2.2 0.0 5.5 2.7 20.5
9 Demarius Armond Bolds KLN 38 37 30.2 17.3 5.4/10.8 50.0 1.1/3.6 29.5 3.4/4.0 83.9 1.7 4.8 6.6 2.3 1.8 2.5 0.0 4.1 3.1 18.4
9 Kamil Švrdlík PRO 35 47 28.4 13.6 5.6/9.2 60.7 0.0/0.1 0.0* 2.3/5.1 44.6 1.9 5.0 6.9 1.1 0.5 2.3 0.0 4.2 2.8 15.6
5 Michael Bradon Deloach SVI 36 36 33.8 17.5 5.1/8.6 58.7 1.1/2.6 41.3 4.2/6.4 65.7 0.9 5.9 6.8 4.4 1.8 3.5 0.0 5.9 2.5 23.3
33 Jan Tomanec LJH 36 32 32.2 19.7 5.7/10.6 53.8 1.2/3.5 33.6 4.7/6.3 74.1 3.6 5.3 8.9 1.0 0.8 1.7 0.0 5.0 2.9 22.3
13 Evaldas Žabas PCE 34 39 27.1 15.2 4.4/8.0 54.3 1.0/4.2 23.9 3.5/4.4 78.9 0.7 2.7 3.4 2.9 1.1 2.9 0.0 4.0 2.1 13.9
24 Brad Lee Reese UNL 36 31.3 16.3 4.7/9.7 48.3 1.1/3.4 31.4 3.8/5.3 70.3 2.0 4.8 6.8 1.5 1.6 2.0 0.0 4.0 2.1 17.8
4 Dušan Pandula PRO 37 44 27.5 12.7 3.4/5.4 62.6 1.2/3.1 38.2 2.3/3.1 75.7 1.1 3.5 4.6 2.3 1.2 2.6 0.0 3.2 3.2 13.5
5 Rahsaan Edward Ames OVA 43 42 30.6 13.0 3.3/6.1 54.5 1.5/5.0 30.8 1.7/2.5 68.9 0.8 3.2 4.0 5.6 1.8 2.3 0.1 3.1 3.0 15.1
4 Showron E. Glover CHV 35 35 31.2 15.2 4.9/9.2 52.6 0.8/2.8 29.6 3.0/4.4 68.8 1.9 3.1 5.0 4.3 2.7 3.7 0.0 4.6 2.9 17.6
52 Bailey Fields CHV 34 30 31.4 17.7 7.1/10.5 67.1 0.0 0.0* 3.6/6.8 52.7 3.0 7.6 10.6 0.7 0.7 2.7 0.0 6.7 2.6 25.5
14 Travis Nelson PCE 34 42 23.4 12.6 4.6/8.5 53.6 0.0/0.0 0.0* 3.5/4.2 84.0 1.8 3.8 5.6 0.4 0.3 1.5 0.0 3.3 2.9 14.0
5 Willie Devale Kemp LEV 35 35 34.2 15.1 3.4/7.0 48.4 2.0/5.1 38.3 2.3/3.3 71.3 0.5 1.9 2.4 4.3 1.4 2.7 0.0 3.3 1.4 14.7
20 Salih Nuhanović LEV 39 43 26.4 12.1 4.8/8.0 60.3 0.0/0.1 0.0* 2.5/3.8 66.3 2.5 4.7 7.2 1.0 1.0 1.4 0.0 3.4 3.2 17.2
8 Pawel Mróz SVI 38 34 28.6 15.3 5.1/9.3 54.6 0.4/1.1 0.0* 3.8/5.0 74.9 1.9 4.2 6.1 1.0 0.5 1.9 0.0 4.9 3.2 17.2
10 Pavel Slezák PRO 38 44 28.2 11.8 1.9/4.1 47.5 1.8/4.8 36.5 2.7/3.4 78.5 0.6 1.9 2.4 1.9 1.0 1.8 0.0 3.6 2.4 10.8
4 Patrick Donnell Pope DEC 40 39 28.9 13.3 2.1/5.0 41.2 2.5/6.9 36.9 1.5/2.1 75.0 0.3 3.3 3.6 3.7 1.5 1.4 0.1 2.5 1.9 13.7
12 Ondřej Kohout PRO 31 47 28.4 10.9 3.8/6.9 55.4 0.3/1.0 0.0* 2.4/3.3 70.7 2.4 5.0 7.4 0.9 1.1 1.8 0.0 3.0 2.6 15.2
6 Brandon Fields LEV 33 30 30.8 16.8 4.6/9.8 46.8 1.3/4.5 28.4 3.8/5.6 66.9 0.6 3.8 4.4 3.1 0.8 2.3 0.0 4.5 2.2 14.9
8 Roman Marko PRO 36 47 28.6 10.1 2.0/4.4 45.9 1.3/4.2 31.7 2.1/2.9 72.1 0.6 3.6 4.2 2.7 1.2 2.4 0.0 2.7 1.9 10.5
15 Corey Muirhead PCE 38 34 32.8 13.9 4.0/7.7 51.3 0.8/1.9 0.0* 3.7/5.4 67.9 1.4 6.2 7.6 3.1 1.2 2.4 0.0 5.5 1.8 21.1
21 Jeremy B.J. Simmons LEV 32 39 30.9 11.6 4.8/8.4 57.7 0.1/0.7 0.0* 1.7/3.3 52.3 2.9 4.5 7.4 1.2 1.1 1.2 0.0 2.9 3.1 15.2
13 Radoslav Rančík NBK 42 36 20.4 12.4 3.1/5.4 57.1 1.1/3.0 35.8 3.0/3.5 84.9 1.0 3.9 4.9 2.0 1.0 1.3 0.0 3.3 2.3 15.5
12 Roman Zachrla LJH 35 35 27.7 12.7 2.4/5.9 41.0 1.8/5.0 35.4 2.6/3.2 81.1 1.3 3.0 4.3 1.4 0.7 1.6 0.0 3.4 2.7 11.1
33 Stanislav Votroubek USK 41 42 28.5 10.6 1.3/2.6 49.1 2.3/5.9 38.9 1.2/1.4 0.0* 0.4 5.3 5.7 0.9 0.7 0.7 0.0 1.6 3.0 11.4
11 Michal Mareš USK 29 41 29.8 10.3 2.8/5.9 48.1 0.8/2.7 30.4 2.1/2.8 76.5 0.6 2.3 2.9 1.6 1.0 1.7 0.0 3.2 2.5 9.1
33 Luboš Stria DEC 41 38 30.9 11.1 1.6/3.9 39.9 2.0/4.4 45.2 2.0/2.7 72.8 0.6 3.4 4.0 2.3 0.9 2.0 0.0 3.0 2.7 11.4
44 Ladislav Pecka CHV 31 39 28.9 10.7 4.3/8.1 53.0 0.2/0.6 0.0* 1.6/2.2 72.6 1.2 4.8 6.0 1.1 0.7 2.2 0.0 2.1 2.9 11.2
11 David Machač KLN 42 35 28.9 11.9 3.8/7.0 54.9 0.7/1.9 0.0* 2.1/2.3 87.8 1.6 3.2 4.8 0.6 0.6 0.9 0.0 1.9 2.1 12.3
20 Levell Sanders DEC 46 37 31.6 11.1 3.2/6.4 50.2 0.8/2.5 30.1 2.5/2.7 91.0 0.5 3.2 3.7 4.3 1.5 2.3 0.1 3.1 2.1 14.2
35 Jan Pavlík LJH 44 36 25.0 11.3 2.2/5.3 41.1 1.9/5.5 34.5 1.3/1.8 0.0* 0.3 1.8 2.1 1.8 0.6 2.0 0.0 1.4 2.4 5.8
21 Jeremiah Wilson OVA 34 31 25.1 13.0 2.5/4.5 55.0 1.8/4.8 38.0 2.5/4.1 61.9 2.0 5.9 7.8 0.7 1.0 1.3 0.0 3.1 2.7 15.6
6 Matej Venta PRO 26 10.6 15.3 4.2/7.6 54.5 1.0/2.3 42.6 4.0/4.8 83.3 1.0 4.1 5.1 4.0 1.1 2.8 0.1 5.0 3.1 19.2
6 Michal Šotnar USK 30 42 27.2 8.8 2.3/4.2 53.7 0.7/2.6 27.9 2.0/2.8 73.3 0.4 2.2 2.5 4.2 1.0 2.4 0.0 3.1 2.5 10.1
4 Petr Benda NBK 40 39 18.9 9.2 4.0/6.3 63.5 0.0/0.1 0.0* 1.3/1.6 0.0* 1.3 2.5 3.7 0.8 0.6 0.8 0.0 1.6 1.5 11.3
24 Jakub Šiřina OPA 34 30 33.5 12.0 3.1/6.8 45.4 1.0/3.4 30.1 2.7/3.8 70.8 0.6 3.0 3.6 5.6 2.0 3.3 0.1 3.6 2.7 13.4
11 Adam Číž OVA 31 39 26.5 9.1 2.2/4.8 45.5 1.1/3.6 29.3 1.5/2.4 62.8 0.5 1.5 2.0 3.6 0.8 1.8 0.1 2.7 1.5 8.9
14 Martin Gniadek OVA 32 43 24.8 8.2 1.8/3.1 57.5 1.2/3.5 33.6 1.1/1.6 0.0* 1.0 3.3 4.4 1.2 1.1 0.9 0.0 2.0 3.5 8.3
8 Richard Field KLN 37 34 28.8 10.4 2.4/5.0 47.6 0.9/2.6 36.4 2.8/3.9 71.8 1.6 4.9 6.6 1.6 0.8 1.8 0.0 3.5 2.7 13.3
45 Demond Carter NBK 35 29 19.9 12.1 2.0/3.5 57.4 2.1/4.6 46.2 1.8/2.4 74.3 0.6 2.3 2.9 4.1 1.0 0.8 0.2 1.9 1.7 14.9
77 Vojtěch Hruban NBK 33 43 20.6 8.1 2.4/4.3 56.5 0.7/2.1 31.1 1.3/1.8 0.0* 0.5 1.8 2.3 1.6 0.9 0.7 0.1 1.7 2.0 8.4
9 Petr Dokoupil OPA 34 39 25.2 8.9 1.6/3.5 47.4 1.5/4.7 32.2 1.1/1.6 0.0* 0.2 1.4 1.7 1.6 0.5 1.2 0.0 1.5 2.2 5.3
22 Jan Stehlík OVA 36 41 18.9 8.4 1.6/3.1 53.2 1.2/3.1 38.0 1.6/2.0 0.0* 0.7 1.5 2.2 1.0 0.7 1.3 0.0 1.7 2.8 6.1
53 Admir Alič DEC 38 36 26.6 9.2 2.6/4.6 56.3 1.0/3.0 32.4 1.1/1.8 0.0* 0.5 2.6 3.1 1.8 0.7 1.9 0.0 2.3 2.6 8.0
4 Stanislav Zuzák KLN 42 34 25.8 9.6 2.7/5.4 50.0 0.9/2.6 34.8 1.5/1.9 0.0* 1.8 2.5 4.2 0.9 0.5 0.7 0.0 2.1 2.4 9.7
23 Lukáš Palyza NBK 32 43 17.8 7.5 1.1/2.4 45.7 1.6/3.9 39.6 0.6/0.8 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.7 0.7 0.7 0.0 1.0 1.7 5.9
11 Jaromír Bohačík PRO 29 34 26.3 9.5 2.0/3.7 54.3 0.9/2.8 33.0 2.7/3.7 73.2 0.7 2.6 3.4 1.8 1.0 1.7 0.0 3.4 3.0 10.0
Ladislav Sokolovský OPA 44 23 30.5 14.0 2.4/4.9 49.1 1.7/4.9 34.8 4.2/5.0 84.2 0.5 5.1 5.6 2.1 1.4 1.6 0.1 4.1 3.3 16.1
15 Michal Vocetka USK 35 42 24.2 7.5 1.1/2.8 40.2 1.4/4.2 33.5 1.0/1.3 0.0* 0.6 2.0 2.5 1.1 0.4 0.9 0.0 1.3 2.4 5.0
7 Peter Sedmák DEC 37 21 27.4 14.8 4.5/8.6 52.8 0.9/3.0 28.1 3.1/4.3 72.5 1.6 2.9 4.4 1.4 0.5 1.7 0.0 3.9 2.0 13.9
14 Jiří Slavík USK 32 42 20.5 7.3 2.5/4.4 56.0 0.4/1.4 0.0* 1.2/2.3 53.1 0.9 2.8 3.7 0.5 0.3 1.0 0.0 2.1 3.0 6.6
9 Jiří Welsch NBK 42 36 21.2 8.4 3.2/5.8 55.1 0.1/0.8 0.0* 1.6/2.6 63.4 0.8 2.1 3.0 3.4 1.3 1.2 0.1 2.9 1.4 12.2
15 Emmanuel Ubilla KLN 36 21 31.0 14.3 3.0/7.0 42.6 1.6/3.9 40.2 3.6/4.7 77.6 0.4 3.3 3.7 5.6 2.0 1.9 0.1 4.8 1.5 19.6
7 Austin Lee Dufault PRO 32 19 29.7 15.7 4.7/8.1 58.2 1.3/3.3 38.7 2.5/3.7 67.6 1.5 3.8 5.4 1.6 1.4 1.6 0.1 3.0 2.9 16.1
12 Zbyněk Pospíšil PCE 40 33 22.1 9.0 3.4/6.0 56.8 0.1/0.3 0.0* 2.0/3.0 67.3 2.3 3.1 5.4 0.8 0.7 1.2 0.0 2.3 3.5 10.2
23 Luděk Jurečka OVA 38 38 24.7 7.8 0.7/1.2 0.0* 1.9/3.5 53.7 0.8/0.8 0.0* 0.9 2.3 3.2 0.8 0.7 0.4 0.0 0.9 1.4 9.4
23 Robert E. Lewandowski UNL 32 21 29.6 14.1 6.0/10.7 56.4 0.0/0.1 0.0* 1.9/2.6 70.9 2.2 3.8 6.0 1.6 0.9 2.2 0.0 2.3 3.6 14.1
11 Tomáš Macela SVI 34 35 21.9 8.4 1.7/3.3 50.9 1.1/3.2 34.2 1.7/2.2 80.3 0.4 1.4 1.9 2.0 0.5 1.5 0.0 2.7 2.9 6.9
21 Štefan Ličartovský UNL 37 30 27.1 9.7 2.5/6.0 41.4 0.9/2.7 32.5 2.1/2.6 79.5 0.6 2.7 3.4 1.9 1.1 3.2 0.0 3.2 2.7 7.5
10 Pavel Houška NBK 38 41 16.8 7.0 2.3/4.2 55.5 0.4/1.2 0.0* 1.2/1.5 0.0* 1.0 3.0 4.0 0.8 0.4 0.9 0.0 1.4 1.3 8.6
34 Justin Pierre Greene OVA 32 30 20.3 9.3 3.6/7.1 50.9 0.0/0.0 0.0* 2.1/2.9 73.6 1.7 3.5 5.2 0.4 0.5 1.3 0.0 2.6 1.8 10.9
9 Ondřej Dygrýn LJH 38 35 26.0 7.8 2.1/4.5 46.2 0.5/1.9 0.0* 2.1/2.6 78.3 2.0 2.9 4.9 2.7 1.3 1.8 0.0 3.3 3.5 10.3
10 Jakub Krakovič UNL 31 34 25.1 8.0 2.5/6.5 38.5 0.4/1.1 0.0* 1.9/2.5 75.6 1.1 2.9 4.1 1.1 0.4 1.4 0.0 2.3 3.1 6.6
41 Andrew Naymick NBK 37 37 17.5 7.3 2.8/4.7 58.9 0.0/0.0 0.0* 1.8/2.6 66.3 1.4 4.2 5.5 0.6 0.6 0.8 0.0 2.3 2.1 12.1
10 Michal Čarnecký PCE 37 40 22.0 6.7 1.2/2.6 46.6 1.1/2.9 35.9 1.2/1.7 0.0* 0.5 1.4 1.9 3.2 0.9 2.2 0.0 2.1 1.3 7.5
7 Dejan Radulović KLN 37 37 20.8 7.2 1.6/3.5 47.7 0.6/2.0 29.3 2.2/2.8 76.2 0.4 1.7 2.1 2.6 0.9 2.6 0.0 3.1 3.0 6.4
55 Tomáš Pomikálek NBK 33 41 18.3 6.3 1.9/3.0 62.9 0.5/1.7 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.2 2.7 3.9 1.0 0.6 0.6 0.0 1.6 1.3 9.2
Viktor Cvek USK 33 28 25.4 9.1 2.8/4.5 61.1 0.7/2.2 32.3 1.4/2.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.1 0.6 1.5 0.0 2.1 2.4 9.5
12 Radek Nečas NBK 41 43 17.7 5.9 2.4/3.9 62.1 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.5 3.2 4.7 1.4 0.7 1.3 0.0 1.3 2.0 8.9
11 Pavel Staněk CHV 45 29 25.5 8.6 1.1/3.1 36.3 1.3/3.9 33.6 2.4/2.6 90.8 0.4 2.2 2.7 0.9 0.4 0.7 0.0 2.1 1.4 7.8
12 Robert Landa DEC 39 34 20.6 7.3 2.5/4.2 59.7 0.3/0.8 0.0* 1.3/1.7 0.0* 2.1 2.3 4.4 0.4 1.0 1.0 0.0 1.7 2.6 9.1
5 Lukáš Kotas PCE 37 36 28.0 6.8 1.2/2.9 40.8 1.1/3.4 31.4 1.3/1.7 0.0* 0.4 2.4 2.8 2.3 1.1 1.6 0.0 1.9 2.6 6.6
23 Richard Grznár LEV 31 25 23.8 9.8 2.4/5.3 45.5 0.9/2.2 39.3 2.4/3.4 71.4 0.9 2.6 3.5 1.7 0.8 1.2 0.1 3.6 3.2 10.0
14 Jaroslav Prášil PRO 42 35 19.1 6.9 0.9/2.0 42.3 1.5/4.2 34.9 0.8/1.1 0.0* 0.3 1.5 1.7 0.8 0.5 0.6 0.0 1.0 2.3 3.9
7 Curtis Allen CHV 35 15 28.4 15.6 3.9/7.6 50.9 1.0/3.0 33.3 4.9/6.7 73.0 1.9 2.7 4.6 2.1 1.9 2.8 0.0 4.3 2.3 15.8
13 Pavel Miloš SVI 43 34 20.4 6.8 0.8/2.1 37.5 1.2/4.1 28.8 1.7/2.0 84.1 0.6 2.5 3.2 0.7 0.6 0.9 0.0 1.4 1.9 5.5
12 Thaddus Dewayn McFadden UNL 34 14 32.4 16.4 4.6/8.1 57.0 1.8/5.3 33.8 1.8/2.2 80.6 0.7 2.8 3.5 4.0 1.3 2.2 0.1 2.8 1.8 16.7
13 Tomáš Vošlajer LJH 32 36 18.1 6.3 2.0/4.1 48.6 0.3/1.1 0.0* 1.5/2.1 72.0 1.4 3.3 4.8 0.5 0.3 1.2 0.0 1.9 3.4 6.0
31 Ladislav Tóth OPA 39 29 26.4 7.8 2.6/5.1 51.4 0.6/2.1 26.7 0.9/2.0 42.4 1.6 3.3 4.9 1.0 1.2 1.7 0.0 2.2 2.7 7.5
14 Michale James Efevberha NBK 37 22 17.7 10.2 2.4/4.6 51.5 1.4/2.7 52.5 1.2/1.4 0.0* 0.5 2.4 2.9 1.2 0.7 1.1 0.0 1.4 1.6 10.3
34 Miroslav Soukup DEC 40 33 16.8 6.7 2.1/3.4 61.3 0.2/0.7 0.0* 2.2/3.5 61.2 1.2 2.3 3.5 1.4 1.1 1.7 0.0 3.3 3.6 7.7
41 Ladislav Horák UNL 35 23 27.4 9.5 3.3/6.7 48.4 0.3/1.1 0.0* 2.2/3.5 63.0 1.3 3.0 4.3 0.9 0.7 2.5 0.0 3.1 3.2 7.4
Luboš Moravec SVI 33 35 22.4 6.2 1.4/3.3 42.7 0.7/2.2 31.6 1.3/1.5 0.0* 0.4 1.3 1.8 2.5 0.8 1.8 0.0 1.6 2.5 5.1
12 Tomáš Teplý SVI 35 36 16.6 5.9 0.7/1.8 0.0* 1.2/3.2 36.5 1.1/1.3 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.8 0.4 1.0 0.0 1.6 2.4 3.6
13 Adam Žampach CHV 32 34 19.4 6.1 2.1/4.2 49.3 0.3/1.1 0.0* 1.1/1.9 0.0* 0.6 2.2 2.8 0.9 0.3 0.8 0.0 1.8 1.9 5.6
31 Brian Addinson LEV 35 27 19.9 7.7 3.4/6.9 50.3 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 2.2 3.4 5.6 0.4 0.7 1.0 0.0 1.5 2.3 8.6
15 Jakub Houška DEC 40 22 24.5 9.3 3.1/5.5 57.5 0.3/0.8 0.0* 2.1/2.8 74.2 2.8 4.0 6.8 0.8 0.9 0.9 0.0 2.3 3.2 13.2
11 Jan Jiřiček DEC 32 38 13.9 5.4 2.4/4.6 52.6 0.0/0.2 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.1 1.7 2.8 0.4 0.4 0.5 0.0 0.7 2.2 4.9
14 Michael Rene Taylor NBK 36 19 20.8 10.6 2.1/4.3 49.4 1.5/3.3 44.4 1.9/2.8 68.5 0.8 2.3 3.1 1.6 1.6 2.0 0.0 2.3 2.6 10.0
22 Martin Miklósik OPA 35 37 16.6 5.4 2.0/3.5 56.5 0.0 0.0* 1.4/2.2 62.2 0.9 3.9 4.7 0.4 0.2 0.6 0.0 1.9 1.7 8.9
14 Tomáš Hrubý UNL 43 36 14.8 5.5 2.1/4.7 45.2 0.0/0.2 0.0* 1.2/2.0 0.0* 0.7 1.9 2.6 0.2 0.3 0.9 0.0 1.6 1.8 4.0
8 Tomáš Mrviš LEV 31 39 16.7 4.5 0.9/2.6 34.3 0.6/2.1 28.8 1.0/1.5 0.0* 0.7 2.2 2.9 0.8 0.8 1.1 0.0 1.6 2.6 3.6
7 Antonín Pištěcký UNL 38 36 25.5 4.9 1.2/2.7 45.4 0.4/1.1 0.0* 1.4/2.1 63.6 0.7 3.2 3.9 2.1 1.2 1.4 0.0 2.2 2.3 8.0
55 Zdeněk Hanzlík CHV 35 30 20.3 5.8 0.4/1.1 0.0* 1.5/4.2 36.5 0.4/0.5 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.5 0.6 1.0 0.0 0.8 2.3 3.0
12 Philipe Martin OPA 32 14 21.9 12.4 4.4/9.6 45.5 0.4/1.1 0.0* 2.6/2.9 92.5 1.2 3.0 4.2 0.9 0.9 1.4 0.0 2.1 2.1 11.1
8 Ondřej Peterka PCE 31 40 15.2 4.4 0.5/1.3 0.0* 1.0/2.5 41.0 0.3/0.3 0.0* 0.6 1.4 1.9 0.8 0.6 0.4 0.0 0.4 1.4 3.9
5 Vojtěch Bratčenkov PRO 30 38 19.4 4.6 0.6/1.7 0.0* 0.9/2.7 34.6 0.4/0.5 0.0* 0.3 1.9 2.2 0.7 0.5 1.5 0.0 0.8 2.7 1.9
54 Martin Kříž KLN 29 34 17.9 4.9 1.9/3.2 60.0 0.1/1.1 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.2 2.8 3.9 0.5 0.4 0.8 0.0 1.9 1.9 6.1
15 Róbert Nuber LEV 38 33 17.8 5.0 1.3/2.6 48.8 0.5/2.0 27.3 0.8/1.3 0.0* 0.3 1.8 2.2 1.2 0.8 0.9 0.0 1.3 2.4 3.8
9 Filip Zbránek OVA 31 38 16.0 4.3 0.8/1.9 0.0* 0.6/2.2 28.0 0.8/1.1 0.0* 0.6 0.6 1.2 0.7 0.6 0.9 0.0 1.1 2.1 1.7
15 Rostislav Pelikán OVA 43 30 17.1 5.2 2.0/3.7 55.0 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.0 1.3 2.4 0.3 0.3 0.9 0.0 1.5 2.6 4.3
44 Miljan Pavkovic NBK 41 38 16.1 4.0 0.4/1.0 0.0* 0.9/2.1 43.6 0.4/0.6 0.0* 0.3 1.6 1.9 3.6 0.9 1.1 0.1 0.7 1.4 6.8
21 Pavel Harčár SVI 33 32 19.0 4.8 1.0/1.8 0.0* 0.7/2.4 28.2 0.7/1.1 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.6 0.4 0.8 0.0 1.1 1.7 3.7
44 Lukáš Feštr USK 28 39 15.8 3.8 1.3/2.9 46.0 0.1/0.7 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.3 1.1 1.4 1.9 0.3 1.8 0.0 1.7 1.2 3.7
53 Václav Honomichl CHV 30 36 19.8 3.8 0.9/2.2 40.0 0.2/0.8 0.0* 1.3/1.9 0.0* 0.4 1.1 1.5 1.8 0.4 1.1 0.0 2.0 2.8 3.1
21 Martin Vaňák OPA 35 36 14.7 3.8 0.9/2.0 0.0* 0.5/2.3 20.7 0.6/0.7 0.0* 0.9 1.8 2.7 0.3 0.6 0.7 0.0 1.0 2.0 2.6
33 Uroš Benáček KLN 30 33 16.5 4.0 1.4/3.3 42.2 0.2/1.0 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.5 0.2 0.8 0.0 0.7 1.7 2.3
41 Radim Kramný LJH 37 20 15.0 6.6 2.3/4.1 56.8 0.3/0.7 0.0* 1.2/2.0 60.0 1.7 3.4 5.0 0.7 0.3 1.8 0.0 2.0 3.5 7.0
24 David Kyles LEV 32 12 26.1 10.8 2.6/6.3 41.3 1.3/4.0 31.3 1.8/2.5 73.3 0.5 3.2 3.7 1.2 1.3 2.8 0.0 2.9 2.3 8.0
25 Troy Joseph Gottseling LEV 34 11 24.5 11.6 3.9/7.5 52.4 0.5/1.5 0.0* 2.2/3.4 64.9 1.7 2.7 4.5 0.8 0.6 1.2 0.1 2.7 3.4 10.6
10 Jakub Sedlák SVI 32 30 11.5 4.2 1.5/2.9 52.9 0.2/0.7 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.6 0.7 1.3 0.2 0.3 0.4 0.0 0.7 1.4 3.0
6 Samuel Faifr PCE 29 37 13.1 3.4 0.7/1.4 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.4 0.4 0.7 0.0 0.8 1.4 2.8
Lukáš Kraus LJH 38 10 24.8 12.3 3.7/6.5 56.9 0.8/2.9 27.6 2.5/3.9 64.1 0.7 5.1 5.8 1.5 0.9 0.7 0.2 2.8 2.5 13.9
11 Albert King Nolen UNL 33 13 29.2 9.3 1.5/5.1 30.3 1.1/2.8 38.9 3.0/4.2 70.9 1.4 2.5 3.8 3.2 2.1 2.2 0.1 3.9 2.8 11.1
15 Eduardo Javier Gonzalez KLN 33 10 27.9 11.2 2.1/5.3 39.6 1.5/4.0 37.5 2.5/3.0 83.3 0.7 2.0 2.7 3.7 2.7 2.8 0.1 3.6 3.2 11.8
4 Martin Peterka PCE 27 34 11.8 3.1 1.0/2.0 50.0 0.3/0.5 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.9 1.2 2.1 0.3 0.2 0.5 0.0 0.6 1.1 3.5
11 Erik Eisman LJH 35 34 12.5 3.1 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.2 0.7 0.9 1.2 0.3 1.1 0.0 1.0 1.8 1.4
22 Michal Fröhde LJH 23 14.1 4.5 1.4/2.5 56.9 0.4/1.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.7 1.4 2.2 0.7 0.4 0.4 0.1 0.9 2.7 3.4
4 Jiří Dihel OPA 35 25 13.6 4.2 1.3/2.3 57.9 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.6 1.4 1.9 0.5 0.5 0.9 0.0 1.1 2.7 2.7
23 Lukáš Bažant DEC 33 38 10.6 2.6 0.8/1.6 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.5 1.9 0.5 0.2 0.7 0.0 1.0 0.8 2.9
8 Robert Joseph Ptacek UNL 31 17 14.9 5.3 1.7/3.5 48.3 0.1/0.6 0.0* 1.5/1.9 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.6 0.8 1.4 0.0 1.8 1.6 5.2
31 Luboš Bartoň USK 42 5 33.2 17.4 4.6/7.8 59.0 1.8/4.6 39.1 2.8/4.6 60.9 1.8 5.6 7.4 2.0 1.4 1.0 0.4 4.6 1.4 23.0
41 Richard Leško SVI 15 17.5 5.4 1.7/4.7 35.2 0.1/0.5 0.0* 1.7/2.6 64.1 1.1 1.5 2.7 0.5 0.5 0.9 0.0 2.0 1.5 4.3
44 Jiří Kysela LJH 31 16 24.9 5.1 1.4/5.3 25.9 0.3/1.6 0.0* 1.4/1.7 0.0* 0.9 1.3 2.2 1.8 1.1 1.2 0.1 1.9 2.3 3.1
42 Martin Sýkora LEV 41 17 19.9 4.7 0.8/1.4 0.0* 0.7/2.8 25.0 1.1/1.8 0.0* 0.5 2.6 3.2 0.5 0.8 0.4 0.1 2.0 1.2 6.1
7 Jan Čech LJH 34 26 14.8 3.0 0.8/1.8 0.0* 0.1/0.8 0.0* 1.2/1.6 0.0* 0.8 0.6 1.4 1.0 0.6 0.7 0.1 1.6 1.7 3.0
10 Jozef Vojtek LEV 37 29 10.5 2.7 0.9/1.7 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.1 0.3 0.6 0.0 0.9 1.0 2.2
7 Filip Lehman LEV 35 36 13.0 2.1 0.8/1.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.7 0.5 0.6 0.0 0.5 1.5 1.7
8 Adrian Glenn Abrams NBK 35 9 20.8 8.1 1.6/3.9 40.0 1.0/3.9 25.7 2.0/2.1 94.7 0.1 2.6 2.7 1.4 0.7 0.6 0.3 2.2 1.4 7.9
11 Siniša Bilić LEV 33 10 18.4 6.8 2.6/3.3 78.8 0.3/1.7 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.9 2.2 3.1 0.5 0.4 1.1 0.0 1.8 2.1 6.4
6 Brockeith Joe Pane LEV 33 7 24.4 9.6 3.1/8.7 36.1 0.4/2.0 21.4 2.0/2.6 77.8 0.7 2.1 2.9 2.7 0.6 2.9 0.1 3.4 2.6 6.0
13 Petr Strnisko OPA 33 15 15.2 4.5 1.1/2.7 42.5 0.4/1.7 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.5 0.8 1.1 0.0 1.1 2.6 1.5
5 Michal Hubálek KLN 35 33 11.3 1.9 0.2/0.6 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.2 0.8 1.1 0.5 0.2 0.5 0.0 0.5 1.1 1.4
34 Jiří Stariat USK 30 32 8.5 1.9 0.8/1.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.2 0.2 0.4 0.0 0.5 1.3 1.5
15 Vladimír Hejl UNL 40 23 12.0 2.7 0.9/1.6 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.7 0.4 1.1 0.4 0.3 0.4 0.0 0.7 1.7 1.4
42 John David Pack CHV 33 11 14.3 5.1 1.7/3.5 50.0 0.0 0.0* 1.6/2.2 75.0 1.7 3.3 5.0 0.2 0.4 0.7 0.0 1.7 2.4 7.7
8 Matej Marchyn LEV 31 22 7.9 2.5 0.5/1.0 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.4 0.5 0.2 0.4 0.3 0.0 0.3 1.1 0.6
7 Gyorgy F. Kinter DEC 33 14 11.0 3.7 1.2/2.4 51.5 0.0 0.0* 1.3/2.0 64.3 0.7 0.6 1.4 0.0 0.1 0.8 0.0 1.6 2.1 2.3
7 Kryštof Vlček OPA 31 19 8.7 2.6 0.8/1.7 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.3 0.8 1.2 0.9 0.2 1.4 0.0 1.4 1.0 2.1
13 Jaroslav Tyrna UNL 36 5 28.8 9.8 3.0/6.8 44.1 0.2/1.0 0.0* 3.2/4.6 69.6 2.8 5.0 7.8 0.8 0.8 1.6 0.1 3.8 2.8 12.8
15 Janou L. Rubin CHV 40 8 17.5 5.6 1.8/3.9 45.2 0.4/0.9 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.3 1.8 2.0 1.3 0.8 1.5 0.1 1.3 2.1 4.1
Calvin Cage OPA 37 3 26.3 14.3 3.0/7.7 39.1 1.7/6.3 26.3 3.3/4.0 83.3 0.3 3.0 3.3 3.0 0.7 5.0 0.2 4.0 3.0 7.3
8 Michal Palát OPA 32 17 14.7 2.5 0.4/1.4