Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2011/12

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 7
BC UNIKOL Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 9. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Pavel Šmíd
93
64
31
12
49
23
73
43
Review
Základní část 1. kolo 1
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
11. 10. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Volejník
96
56
30
6
55
24
74
38
Review
Základní část 1. kolo 2
Levharti Chomutov
NH Ostrava
28. 9. 2011
18:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Miroslav Macela
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček 82
97
21
16
44
37
67
59
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Děčín
USK Praha
28. 9. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Hošek
Jan Karásek
Rudolf Výborný
69
60
16
11
35
29
48
38
Review
Základní část 1. kolo 4
BK KVIS Pardubice
BK Breda & Weinstein Opava
28. 9. 2011
18:00
enteria arena Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Rostislav Milata
Karel Bruna
86
46
14
20
32
32
59
43
Review
Základní část 1. kolo 5
Astrum Levice
BK Prostějov
23. 9. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Petr Vrážel
Ivor Matějek
Zdeněk Ringsmuth 67
70
17
16
35
31
52
53
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Loko Interconex Plzeň
Inter Bratislava
28. 9. 2011
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Galajda
Jan Baloun
Josef Matějček
88
83
24
23
43
36
65
49
Review
Základní část 2. kolo 8
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2011
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Antonín Kapl
Jakub Kec
Petr Andrle
96
58
21
14
39
29
72
39
Review
Základní část 2. kolo 11
BK KVIS Pardubice
Astrum Levice
1. 10. 2011
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Jan Hošek
Rostislav Milata
Karel Bruna 62
65
12
16
22
34
40
47
Review
Základní část 2. kolo 12
USK Praha
BK Breda & Weinstein Opava
1. 10. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček
93
61
19
14
47
28
70
46
Review
Základní část 2. kolo 13
NH Ostrava
BK Děčín
1. 10. 2011
17:30
Bonver aréna Robert Paulík
Boris Gabara
Ivor Matějek
Jan Slezák 70
79
22
13
34
44
58
61
Review
Základní část 2. kolo 9
Inter Bratislava
BC UNIKOL Kolín
1. 10. 2011
18:00
Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Michal Komprs
Zdeněk Ringsmuth 75
77
19
22
41
37
51
63
Review
Základní část 2. kolo 10
BK Prostějov
BK Loko Interconex Plzeň
1. 10. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Pavel Šmíd
83
57
22
15
39
24
60
40
Review
Základní část 2. kolo 14
ERA Basketball Nymburk
Levharti Chomutov
8. 11. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Jan Schödlbauer
107
84
34
21
68
45
83
63
Review
Základní část 3. kolo 20
BC UNIKOL Kolín
BK Prostějov
18. 1. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth 85
87
25
24
42
41
68
59
Review
Základní část 3. kolo 15
Levharti Chomutov
Tuři Svitavy
5. 10. 2011
18:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
105
83
36
18
61
50
78
69
Review
Základní část 3. kolo 16
BK Děčín
ERA Basketball Nymburk
4. 10. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
75
48
24
14
40
22
60
34
Review
Základní část 3. kolo 17
BK Breda & Weinstein Opava
NH Ostrava
5. 10. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Jiří Leun 69
100
16
25
42
48
63
69
Review
Základní část 3. kolo 18
Astrum Levice
USK Praha
5. 10. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Marek Kúkelčík
Jiří Jedlička
Petr Sudek 74
80
14
14
28
32
56
52
Review
Základní část 3. kolo 21
SLUNETA Ústí nad Labem
Inter Bratislava
5. 10. 2011
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Miroslav Macela
Rostislav Milata
Zdeněk Ringsmuth
93
82
14
18
41
35
70
49
Review
Základní část 3. kolo 19
BK Loko Interconex Plzeň
BK KVIS Pardubice
5. 10. 2011
19:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Petr Znamínko
Jan Karásek
Pavel Volejník 54
95
6
22
27
54
40
73
Review
Základní část 4. kolo 28
Levharti Chomutov
BK Děčín
9. 10. 2011
15:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Karásek
Rostislav Milata
Josef Matějček 73
89
20
26
30
52
52
66
Review
Základní část 4. kolo 23
BK Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 10. 2011
17:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Michal Komprs
Vilém Cígler
102
67
26
11
55
33
81
51
Review
Základní část 4. kolo 26
NH Ostrava
Astrum Levice
8. 10. 2011
17:30
Bonver aréna Ivo Dolinek
Petr Hruša
Ivor Matějek
Jan Slezák
89
77
23
20
44
39
64
53
Review
Základní část 4. kolo 24
BC UNIKOL Kolín
BK KVIS Pardubice
8. 10. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Jakub Kec
Pavel Šmíd 76
86
18
13
38
31
62
56
Review
Základní část 4. kolo 22
Tuři Svitavy
Inter Bratislava
8. 10. 2011
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Petr Andrle 71
72
14
27
30
37
48
57
Review
Základní část 4. kolo 27
ERA Basketball Nymburk
BK Breda & Weinstein Opava
7. 10. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth
93
60
26
6
54
22
73
43
Review
Základní část 4. kolo 25
USK Praha
BK Loko Interconex Plzeň
8. 10. 2011
20:00
SH Folimanka Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
91
64
13
21
39
34
73
48
Review
Základní část 5. kolo 33
BC UNIKOL Kolín
USK Praha
12. 10. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
102
65
24
18
51
33
73
50
Review
Základní část 5. kolo 29
BK Děčín
Tuři Svitavy
16. 11. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jakub Kec
Rudolf Výborný
86
62
26
16
47
30
69
43
Review
Základní část 5. kolo 30
BK Breda & Weinstein Opava
Levharti Chomutov
12. 10. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Marek Kúkelčík
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth 77
84
16
23
35
45
63
64
Review
Základní část 5. kolo 31
Astrum Levice
ERA Basketball Nymburk
27. 9. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Zdeněk Ringsmuth 64
74
23
16
34
41
48
58
Review
Základní část 5. kolo 34
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
12. 10. 2011
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný 61
69
11
18
37
28
45
47
Review
Základní část 5. kolo 35
Inter Bratislava
BK Prostějov
12. 10. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Viliam Koller 71
85
15
24
35
47
47
69
Review
Základní část 5. kolo 32
BK Loko Interconex Plzeň
NH Ostrava
11. 10. 2011
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Jan Hošek
Jakub Kec
Rudolf Výborný 75
95
10
30
35
60
54
73
Review
Základní část 6. kolo 36
Tuři Svitavy
BK Prostějov
15. 10. 2011
17:00
SH Na Střelnici Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Ivor Matějek
Vilém Cígler
76
73
17
13
38
31
58
54
Review
Základní část 6. kolo 38
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 10. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Václav Galajda
Stanislav Kučera
Pavel Volejník
86
81
12
18
37
38
67
51
Review
Základní část 6. kolo 39
NH Ostrava
BC UNIKOL Kolín
15. 10. 2011
17:30
Bonver aréna Miroslav Macela
Petr Vrážel
Michal Komprs
Jiří Leun 76
86
13
25
29
44
55
68
Review
Základní část 6. kolo 40
ERA Basketball Nymburk
BK Loko Interconex Plzeň
13. 10. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Marek Vondráček
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Petr Andrle
100
60
19
17
47
29
74
40
Review
Základní část 6. kolo 41
Astrum Levice
Levharti Chomutov
13. 10. 2011
18:00
Športová hala Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Jiří Jedlička
Josef Jančovič
91
84
21
14
47
32
65
54
Review
Základní část 6. kolo 42
BK Breda & Weinstein Opava
BK Děčín
15. 10. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jan Slezák 62
75
15
24
30
40
43
55
Review
Základní část 6. kolo 37
BK KVIS Pardubice
Inter Bratislava
15. 10. 2011
20:30
enteria arena Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Karel Bruna
82
59
21
13
43
30
68
46
Review
Základní část 7. kolo 46
BC UNIKOL Kolín
ERA Basketball Nymburk
18. 10. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Galajda
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Pavel Hlaváček 72
100
22
33
37
59
48
80
Review
Základní část 7. kolo 43
BK Breda & Weinstein Opava
Tuři Svitavy
19. 10. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Jiří Leun 78
97
19
20
38
39
56
68
Review
Základní část 7. kolo 44
Astrum Levice
BK Děčín
17. 10. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Boris Gabara
Ivor Matějek
Josef Jančovič
87
67
23
21
35
36
62
51
Review
Základní část 7. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
19. 10. 2011
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Jan Hošek
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
90
66
27
11
50
26
69
44
Review
Základní část 7. kolo 48
Inter Bratislava
USK Praha
19. 10. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Marek Kúkelčík
Vlastimil Kurz
Petr Sudek 75
78
18
28
38
47
51
61
Review
Základní část 7. kolo 49
BK Prostějov
BK KVIS Pardubice
19. 10. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Boris Gabara
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
83
68
24
22
38
35
59
54
Review
Základní část 7. kolo 45
BK Loko Interconex Plzeň
Levharti Chomutov
19. 10. 2011
19:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Marek Vondráček
Rostislav Milata
Josef Matějček
91
84
24
21
39
39
54
57
77
77
Review
Základní část 8. kolo 54
Levharti Chomutov
BC UNIKOL Kolín
22. 10. 2011
15:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Karásek
Václav Galajda
Jan Schödlbauer 102
105
31
26
49
52
72
76
Review
Základní část 8. kolo 50
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
22. 10. 2011
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Pavel Šmíd 80
83
22
21
33
49
58
62
Review
Základní část 8. kolo 51
USK Praha
BK Prostějov
22. 10. 2011
17:30
SH Folimanka Miroslav Macela
Petr Vrážel
Stanislav Kučera
Pavel Volejník 81
86
26
27
41
49
62
64
Review
Základní část 8. kolo 52
NH Ostrava
Inter Bratislava
22. 10. 2011
17:30
Bonver aréna Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
86
59
25
12
42
27
58
44
Review
Základní část 8. kolo 56
BK Breda & Weinstein Opava
Astrum Levice
22. 11. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
71
65
19
15
34
25
46
42
Review
Základní část 8. kolo 53
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 12. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
92
71
29
18
48
41
67
59
Review
Základní část 8. kolo 55
BK Děčín
BK Loko Interconex Plzeň
22. 10. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
79
49
21
12
41
26
67
38
Review
Základní část 9. kolo 59
BC UNIKOL Kolín
BK Děčín
26. 10. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka
72
57
14
17
33
25
51
41
Review
Základní část 9. kolo 57
Astrum Levice
Tuři Svitavy
26. 10. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Petr Vrážel
Michal Komprs
Josef Jančovič
86
72
26
22
44
35
59
55
Review
Základní část 9. kolo 61
Inter Bratislava
ERA Basketball Nymburk
25. 10. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Marek Kúkelčík
Pavel Večeřa
Viliam Koller 61
90
8
24
29
49
45
69
Review
Základní část 9. kolo 62
BK Prostějov
NH Ostrava
26. 10. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička
87
81
23
20
44
34
63
58
Review
Základní část 9. kolo 63
BK KVIS Pardubice
USK Praha
26. 10. 2011
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Antonín Kapl
Jan Baloun
Karel Bruna
65
60
8
7
28
19
46
37
Review
Základní část 9. kolo 58
BK Loko Interconex Plzeň
BK Breda & Weinstein Opava
26. 10. 2011
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Rostislav Milata
Zdeněk Ringsmuth
81
65
20
16
37
27
54
38
Review
Základní část 9. kolo 60
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
26. 10. 2011
20:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Galajda
Marek Vondráček
Jakub Kec
Zdeněk Šantrůček 79
86
22
17
41
37
58
62
Review
Základní část 10. kolo 67
Levharti Chomutov
Inter Bratislava
29. 10. 2011
15:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Karásek
Rostislav Milata
Josef Matějček
79
63
20
20
42
33
61
54
Review
Základní část 10. kolo 64
Tuři Svitavy
USK Praha
29. 10. 2011
18:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Stanislav Kučera
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
71
64
18
20
31
36
43
50
Review
Základní část 10. kolo 66
BK Prostějov
ERA Basketball Nymburk
28. 10. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Miroslav Macela
Petr Vrážel
Vilém Cígler 71
88
18
19
34
44
49
69
Review
Základní část 10. kolo 68
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 10. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
95
65
22
22
44
34
70
47
Review
Základní část 10. kolo 69
BK Breda & Weinstein Opava
BC UNIKOL Kolín
29. 10. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Jiří Leun 82
87
17
22
43
45
59
65
Review
Základní část 10. kolo 70
Astrum Levice
BK Loko Interconex Plzeň
29. 10. 2011
18:00
Športová hala Marek Kúkelčík
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Petr Sudek
103
63
22
15
52
35
77
54
Review
Základní část 10. kolo 65
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
29. 10. 2011
20:30
Bonver aréna Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Jan Slezák 68
79
24
18
39
35
56
57
Review
Základní část 11. kolo 72
BC UNIKOL Kolín
Astrum Levice
2. 11. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Marek Vondráček
Rostislav Milata
Petr Andrle
110
90
26
26
57
45
88
69
Review
Základní část 11. kolo 73
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Breda & Weinstein Opava
2. 11. 2011
18:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Václav Galajda
Jakub Kec
Josef Matějček
83
62
27
12
42
27
64
48
Review
Základní část 11. kolo 74
Inter Bratislava
BK Děčín
2. 11. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Viliam Koller 63
86
9
17
29
38
50
61
Review
Základní část 11. kolo 75
BK Prostějov
Levharti Chomutov
2. 11. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
96
71
25
23
53
45
76
60
Review
Základní část 11. kolo 76
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
1. 11. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Karásek
Jan Schödlbauer
89
61
25
12
49
30
70
51
Review
Základní část 11. kolo 77
USK Praha
NH Ostrava
2. 11. 2011
18:00
SH Folimanka Petr Vrážel
Ivor Matějek
Tomáš Benda
Pavel Volejník
92
69
24
15
43
36
72
46
Review
Základní část 11. kolo 71
BK Loko Interconex Plzeň
Tuři Svitavy
2. 11. 2011
19:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Jan Hošek
Jiří Jedlička
Zdeněk Šantrůček
67
52
17
13
32
27
49
42
Review
Základní část 12. kolo 80
Levharti Chomutov
BK KVIS Pardubice
5. 11. 2011
15:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Jan Hošek
Rostislav Milata
Zdeněk Ringsmuth 71
109
20
23
37
58
62
88
Review
Základní část 12. kolo 78
Tuři Svitavy
NH Ostrava
5. 11. 2011
18:00
SH Na Střelnici Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Petr Andrle
90
65
30
18
49
34
76
52
Review
Základní část 12. kolo 79
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
4. 11. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Václav Galajda
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
113
74
30
24
66
39
90
55
Review
Základní část 12. kolo 81
BK Prostějov
BK Děčín
4. 11. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Dušan Štěnička
94
77
20
19
43
36
71
53
Review
Základní část 12. kolo 82
BK Breda & Weinstein Opava
Inter Bratislava
5. 11. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Tomáš Holubek
Ivor Matějek
Jan Slezák
81
61
24
19
40
28
59
46
Review
Základní část 12. kolo 83
Astrum Levice
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 11. 2011
18:00
Športová hala Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Josef Jančovič 78
81
16
25
31
48
50
65
Review
Základní část 12. kolo 84
BK Loko Interconex Plzeň
BC UNIKOL Kolín
5. 11. 2011
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Rudolf Výborný 71
87
6
26
24
47
49
70
Review
Základní část 13. kolo 91
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
13. 11. 2011
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Stanislav Kučera
Ivor Matějek
Pavel Volejník
79
66
15
19
34
35
60
44
Review
Základní část 13. kolo 86
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Interconex Plzeň
13. 11. 2011
17:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
69
61
15
8
34
21
47
41
Review
Základní část 13. kolo 89
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
11. 11. 2011
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Jan Hošek
Michal Komprs
Zdeněk Ringsmuth
68
57
6
14
25
24
45
40
Review
Základní část 13. kolo 90
USK Praha
Levharti Chomutov
12. 11. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Miroslav Macela
Jan Karásek
Zdeněk Šantrůček 74
85
21
16
39
35
58
55
Review
Základní část 13. kolo 85
BC UNIKOL Kolín
Tuři Svitavy
12. 11. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Galajda
Robert Paulík
Rostislav Milata
Pavel Hlaváček
87
71
21
15
45
33
69
54
Review
Základní část 13. kolo 87
Inter Bratislava
Astrum Levice
12. 11. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Petr Sudek
77
67
19
16
35
31
56
49
Review
Základní část 13. kolo 88
BK Prostějov
BK Breda & Weinstein Opava
12. 11. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Petr Nejezchleb
Jiří Jedlička
Vilém Cígler
103
71
20
18
53
38
77
55
Review
Základní část 14. kolo 92
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
18. 11. 2011
17:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Pavel Hlaváček 74
86
17
23
35
45
48
69
Review
Základní část 14. kolo 98
SLUNETA Ústí nad Labem
BC UNIKOL Kolín
20. 11. 2011
17:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Marek Vondráček
Jan Karásek
Josef Matějček 85
101
24
31
39
66
60
83
Review
Základní část 14. kolo 93
NH Ostrava
Levharti Chomutov
19. 11. 2011
17:30
Bonver aréna Petr Hruša
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Jan Slezák
88
61
10
10
42
20
66
47
Review
Základní část 14. kolo 94
USK Praha
BK Děčín
19. 11. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
69
64
21
27
33
42
48
51
Review
Základní část 14. kolo 95
BK Breda & Weinstein Opava
BK KVIS Pardubice
19. 11. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 52
75
12
21
28
43
42
60
Review
Základní část 14. kolo 97
Inter Bratislava
BK Loko Interconex Plzeň
19. 11. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Petr Sudek 66
79
23
19
35
40
46
58
Review
Základní část 14. kolo 96
BK Prostějov
Astrum Levice
19. 11. 2011
20:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Boris Gabara
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
94
88
19
21
44
43
71
63
Review
Základní část 15. kolo 101
BK Loko Interconex Plzeň
BK Prostějov
26. 11. 2011
15:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Pavel Volejník 64
100
17
21
34
48
53
71
Review
Základní část 15. kolo 105
Levharti Chomutov
ERA Basketball Nymburk
26. 11. 2011
15:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Petr Znamínko
Jakub Kec
Rudolf Výborný 66
111
8
28
27
61
55
82
Review
Základní část 15. kolo 104
BK Děčín
NH Ostrava
27. 11. 2011
16:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
82
74
23
14
43
38
60
61
Review
Základní část 15. kolo 99
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
27. 11. 2011
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Galajda
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Josef Matějček
80
76
20
23
38
39
58
61
Review
Základní část 15. kolo 100
BC UNIKOL Kolín
Inter Bratislava
26. 11. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Karásek
Rostislav Milata
Karel Bruna
89
64
25
11
43
29
71
45
Review
Základní část 15. kolo 102
Astrum Levice
BK KVIS Pardubice
26. 11. 2011
18:00
Športová hala Ivo Dolinek
Marek Kúkelčík
Antonín Kapl
Petr Sudek 75
88
16
19
38
39
53
62
Review
Základní část 15. kolo 103
BK Breda & Weinstein Opava
USK Praha
30. 11. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Boris Gabara
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Slezák 53
75
16
13
28
23
38
52
Review
Základní část 16. kolo 110
BK KVIS Pardubice
BK Loko Interconex Plzeň
3. 12. 2011
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Jan Karásek
Jakub Kec
Karel Bruna
73
47
14
13
34
26
52
36
Review
Základní část 16. kolo 108
NH Ostrava
BK Breda & Weinstein Opava
3. 12. 2011
17:30
Bonver aréna Marek Vondráček
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Jiří Leun
89
77
25
17
49
37
63
52
Review
Základní část 16. kolo 109
USK Praha
Astrum Levice
3. 12. 2011
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček
85
81
20
14
41
29
51
48
69
69
73
73
Review
Základní část 16. kolo 107
ERA Basketball Nymburk
BK Děčín
2. 12. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Václav Galajda
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
75
47
23
10
47
25
54
35
Review
Základní část 16. kolo 111
BK Prostějov
BC UNIKOL Kolín
3. 12. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička 81
82
18
20
40
42
64
58
Review
Základní část 16. kolo 112
Inter Bratislava
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 12. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Zdeněk Ringsmuth
88
84
10
19
33
37
58
54
Review
Základní část 16. kolo 106
Tuři Svitavy
Levharti Chomutov
3. 12. 2011
19:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Antonín Kapl
Rostislav Milata
Pavel Šmíd
96
75
28
21
59
38
75
59
Review
Základní část 17. kolo 114
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Prostějov
11. 12. 2011
15:00
Sportcentrum SLUNETA Miroslav Macela
Jan Hošek
Rostislav Milata
Rudolf Výborný 80
117
27
36
39
67
58
90
Review
Základní část 17. kolo 115
BK KVIS Pardubice
BC UNIKOL Kolín
10. 12. 2011
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Petr Znamínko
Karel Bruna
85
63
33
21
53
36
72
50
Review
Základní část 17. kolo 113
Inter Bratislava
Tuři Svitavy
10. 12. 2011
18:00
Športová hala Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Petr Nejezchleb
Viliam Koller 93
98
23
19
45
42
66
57
82
82
Review
Základní část 17. kolo 116
BK Loko Interconex Plzeň
USK Praha
9. 12. 2011
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Galajda
Tomáš Benda
Pavel Hlaváček 64
70
14
17
34
34
49
49
Review
Základní část 17. kolo 117
Astrum Levice
NH Ostrava
10. 12. 2011
18:00
Športová hala Robert Paulík
Boris Gabara
Jiří Jedlička
Petr Sudek 56
65
22
15
29
33
52
50
Review
Základní část 17. kolo 118
BK Breda & Weinstein Opava
ERA Basketball Nymburk
10. 12. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák 72
79
24
17
41
42
51
64
Review
Základní část 17. kolo 119
BK Děčín
Levharti Chomutov
10. 12. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Jan Schödlbauer
94
54
24
13
43
26
62
38
Review
Základní část 18. kolo 121
Levharti Chomutov
BK Breda & Weinstein Opava
17. 12. 2011
15:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Rostislav Milata
Jakub Kec
Josef Matějček 67
82
21
26
27
44
48
64
Review
Základní část 18. kolo 125
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 12. 2011
17:00
enteria arena Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Karel Bruna
86
67
20
18
41
27
58
49
Review
Základní část 18. kolo 123
NH Ostrava
BK Loko Interconex Plzeň
17. 12. 2011
17:30
Bonver aréna Petr Vrážel
Antonín Kapl
Michal Komprs
Jan Slezák
88
56
14
8
43
24
70
40
Review
Základní část 18. kolo 124
USK Praha
BC UNIKOL Kolín
17. 12. 2011
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Miroslav Macela
Jan Karásek
Zdeněk Šantrůček
76
66
20
18
37
32
61
47
Review
Základní část 18. kolo 122
ERA Basketball Nymburk
Astrum Levice
16. 12. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Marek Vondráček
Tomáš Benda
Zdeněk Ringsmuth
97
61
21
23
45
41
69
45
Review
Základní část 18. kolo 126
BK Prostějov
Inter Bratislava
17. 12. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Pavel Večeřa
Jiří Jedlička
Vilém Cígler
99
60
34
12
56
31
77
46
Review
Základní část 18. kolo 120
Tuři Svitavy
BK Děčín
17. 12. 2011
20:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Petr Znamínko
Ivor Matějek
Pavel Šmíd 58
83
11
23
31
38
47
57
Review
Základní část 19. kolo 130
BC UNIKOL Kolín
NH Ostrava
28. 12. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Jan Hošek
Marek Vondráček
Pavel Hlaváček
94
88
25
25
47
46
70
74
Review
Základní část 19. kolo 127
BK Prostějov
Tuři Svitavy
19. 12. 2011
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
71
54
19
15
33
29
50
46
Review
Základní část 19. kolo 128
Inter Bratislava
BK KVIS Pardubice
28. 12. 2011
18:00
Športová hala Boris Gabara
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Petr Sudek 73
88
19
26
40
52
57
73
Review
Základní část 19. kolo 129
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
14. 12. 2011
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Paulík
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Rudolf Výborný 81
91
21
26
43
46
71
66
Review
Základní část 19. kolo 132
Levharti Chomutov
Astrum Levice
28. 12. 2011
18:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Václav Galajda
Tomáš Benda
Jan Schödlbauer
100
98
26
17
43
42
66
64
87
87
Review
Základní část 19. kolo 133
BK Děčín
BK Breda & Weinstein Opava
21. 12. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Miroslav Macela
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
85
49
18
9
42
20
63
35
Review
Základní část 19. kolo 131
BK Loko Interconex Plzeň
ERA Basketball Nymburk
2. 1. 2012
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Volejník 63
95
13
22
32
53
44
84
Review
Základní část 20. kolo 134
Tuři Svitavy
BK Breda & Weinstein Opava
30. 12. 2011
17:00
SH Na Střelnici Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
81
67
20
18
39
34
62
49
Review
Základní část 20. kolo 140
BK KVIS Pardubice
BK Prostějov
30. 12. 2011
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth 74
76
20
20
42
43
60
59
Review
Základní část 20. kolo 138
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 12. 2011
17:30
Bonver aréna Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička
89
58
36
5
50
26
72
41
Review
Základní část 20. kolo 135
BK Děčín
Astrum Levice
30. 12. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Václav Galajda
Jakub Kec
Josef Matějček 74
80
18
11
43
39
60
60
Review
Základní část 20. kolo 136
Levharti Chomutov
BK Loko Interconex Plzeň
30. 12. 2011
18:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Marek Vondráček
Stanislav Kučera
Pavel Volejník
85
73
18
14
39
36
57
55
Review
Základní část 20. kolo 137
ERA Basketball Nymburk
BC UNIKOL Kolín
22. 12. 2011
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Pavel Hlaváček
88
72
24
23
47
46
67
61
Review
Základní část 20. kolo 139
USK Praha
Inter Bratislava
30. 12. 2011
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Znamínko
Jan Baloun
Pavel Šmíd
96
55
26
16
52
30
79
47
Review
Základní část 21. kolo 145
BC UNIKOL Kolín
Levharti Chomutov
4. 1. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Miroslav Macela
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth
98
83
26
19
50
43
76
65
Review
Základní část 21. kolo 141
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
4. 1. 2012
18:00
enteria arena Petr Hruša
Jan Hošek
Ivor Matějek
Pavel Šmíd
113
83
34
16
61
40
88
58
Review
Základní část 21. kolo 142
BK Prostějov
USK Praha
4. 1. 2012
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička
81
60
18
17
39
34
61
48
Review
Základní část 21. kolo 143
Inter Bratislava
NH Ostrava
4. 1. 2012
18:00
Športová hala Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Vlastimil Kurz
Viliam Koller
78
69
14
14
35
28
55
44
Review
Základní část 21. kolo 144
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
4. 1. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Galajda
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 59
91
8
22
16
47
43
65
Review
Základní část 21. kolo 147
Astrum Levice
BK Breda & Weinstein Opava
4. 1. 2012
18:00
Športová hala Boris Gabara
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Josef Jančovič
88
57
30
26
41
37
67
50
Review
Základní část 21. kolo 146
BK Loko Interconex Plzeň
BK Děčín
14. 12. 2011
19:00
Městská sportovní hala Ivo Dolinek
Jan Hošek
Jan Karásek
Pavel Volejník 52
67
13
18
29
39
38
50
Review
Základní část 22. kolo 151
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2012
15:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Jan Karásek
Jakub Kec
Jan Schödlbauer
95
87
30
21
60
54
78
68
Review
Základní část 22. kolo 152
ERA Basketball Nymburk
Inter Bratislava
7. 1. 2012
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Stanislav Kučera
Rostislav Milata
Petr Andrle
101
49
25
10
54
25
80
30
Review
Základní část 22. kolo 153
NH Ostrava
BK Prostějov
7. 1. 2012
17:30
Bonver aréna Boris Gabara
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák 79
82
12
20
36
45
50
63
Review
Základní část 22. kolo 154
USK Praha
BK KVIS Pardubice
7. 1. 2012
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Josef Matějček 82
87
33
21
52
41
72
64
Review
Základní část 22. kolo 149
BK Breda & Weinstein Opava
BK Loko Interconex Plzeň
7. 1. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Marek Kúkelčík
Tomáš Holubek
Jiří Leun
80
68
10
14
28
34
52
52
Review
Základní část 22. kolo 150
BK Děčín
BC UNIKOL Kolín
7. 1. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Zdeněk Šantrůček
83
75
25
18
50
39
62
66
Review
Základní část 22. kolo 148
Tuři Svitavy
Astrum Levice
7. 1. 2012
19:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Vilém Cígler 65
69
25
18
39
32
50
56
Review
Základní část 23. kolo 157
ERA Basketball Nymburk
BK Prostějov
14. 1. 2012
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth
94
79
17
27
42
43
70
61
Review
Základní část 23. kolo 156
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
15. 1. 2012
17:00
enteria arena Ivo Dolinek
Pavel Večeřa
Jan Baloun
Karel Bruna 65
70
15
14
36
30
48
48
Review
Základní část 23. kolo 159
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
15. 1. 2012
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Karásek
Rudolf Výborný 61
84
18
23
32
51
51
65
Review
Základní část 23. kolo 155
USK Praha
Tuři Svitavy
14. 1. 2012
17:30
SH Folimanka Václav Galajda
Jan Karásek
Tomáš Benda
Pavel Hlaváček
96
75
19
19
46
44
76
61
Review
Základní část 23. kolo 160
BC UNIKOL Kolín
BK Breda & Weinstein Opava
14. 1. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Jan Hošek
Rostislav Milata
Karel Bruna
79
65
20
23
40
39
65
50
Review
Základní část 23. kolo 158
Inter Bratislava
Levharti Chomutov
14. 1. 2012
18:00
Športová hala Petr Vrážel
Ivor Matějek
Michal Komprs
Petr Sudek
89
74
18
21
37
37
70
51
Review
Základní část 23. kolo 161
BK Loko Interconex Plzeň
Astrum Levice
25. 1. 2012
19:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Jan Hošek
Rostislav Milata
Zdeněk Ringsmuth 85
89
17
28
29
53
51
70
Review
Základní část 24. kolo 166
Levharti Chomutov
BK Prostějov
21. 1. 2012
15:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Petr Znamínko
Jakub Kec
Josef Matějček 72
101
21
19
36
41
52
74
Review
Základní část 24. kolo 167
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
20. 1. 2012
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Petr Znamínko
Antonín Kapl
Karel Bruna 63
85
16
18
30
40
49
60
Review
Základní část 24. kolo 168
NH Ostrava
USK Praha
21. 1. 2012
17:30
Bonver aréna Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Jan Slezák
75
64
18
19
35
34
55
52
Review
Základní část 24. kolo 162
Tuři Svitavy
BK Loko Interconex Plzeň
21. 1. 2012
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Pavel Šmíd
86
60
21
16
41
33
62
47
Review
Základní část 24. kolo 163
Astrum Levice
BC UNIKOL Kolín
21. 1. 2012
18:00
Športová hala Boris Gabara
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Petr Sudek
80
61
22
19
45
33
67
48
Review
Základní část 24. kolo 164
BK Breda & Weinstein Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 1. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Petr Nejezchleb
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
82
68
13
17
35
30
59
50
Review
Základní část 24. kolo 165
BK Děčín
Inter Bratislava
21. 1. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Jan Schödlbauer
78
70
24
17
38
38
48
54
Review
Základní část 25. kolo 171
BK KVIS Pardubice
Levharti Chomutov
28. 1. 2012
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
87
64
19
17
42
30
65
44
Review
Základní část 25. kolo 169
NH Ostrava
Tuři Svitavy
28. 1. 2012
17:30
Bonver aréna Petr Vrážel
Marek Kúkelčík
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička
84
76
23
17
43
37
70
55
Review
Základní část 25. kolo 175
BC UNIKOL Kolín
BK Loko Interconex Plzeň
28. 1. 2012
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jan Baloun
Petr Andrle
86
69
19
23
44
35
60
53
Review
Základní část 25. kolo 170
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
26. 1. 2012
18:00
SH Folimanka Petr Vrážel
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Volejník 77
84
16
16
36
35
53
58
Review
Základní část 25. kolo 172
BK Děčín
BK Prostějov
28. 1. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Jan Hošek
Jan Karásek
Josef Matějček
75
59
11
15
28
34
52
40
Review
Základní část 25. kolo 173
Inter Bratislava
BK Breda & Weinstein Opava
28. 1. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Viliam Koller
75
64
26
11
42
25
55
44
Review
Základní část 25. kolo 174
SLUNETA Ústí nad Labem
Astrum Levice
27. 1. 2012
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Petr Znamínko
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný
71
63
22
18
37
30
54
48
Review
Základní část 26. kolo 181
Levharti Chomutov
USK Praha
4. 2. 2012
15:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Karásek
Jan Schödlbauer 82
92
12
12
30
36
47
64
78
78
Review
Základní část 26. kolo 177
BK Loko Interconex Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 2. 2012
17:00
Městská sportovní hala Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Jakub Kec
Pavel Hlaváček
75
68
17
16
39
37
53
54
Review
Základní část 26. kolo 176
Tuři Svitavy
BC UNIKOL Kolín
4. 2. 2012
17:30
SH Na Střelnici Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Rostislav Milata
Pavel Šmíd
85
79
16
18
39
34
58
55
Review
Základní část 26. kolo 182
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
3. 2. 2012
17:30
Bonver aréna Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička 82
90
28
28
44
53
66
80
Review
Základní část 26. kolo 178
Astrum Levice
Inter Bratislava
1. 2. 2012
18:00
Športová hala Robert Paulík
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Josef Jančovič
76
66
12
22
28
29
45
44
Review
Základní část 26. kolo 179
BK Breda & Weinstein Opava
BK Prostějov
4. 2. 2012
18:00
Víceúčelová hala Opava Boris Gabara
Tomáš Holubek
Marek Kúkelčík
Jan Slezák 67
82
16
21
35
42
54
64
Review
Základní část 26. kolo 180
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
4. 2. 2012
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Vrážel
Ivor Matějek
Michal Komprs
Rudolf Výborný
92
82
26
16
42
34
75
59
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ERA Basketball Nymburk 26 25 1 2.345 1.739 51
2. BK Prostějov 26 21 5 2.242 1.909 47
3. BK KVIS Pardubice 26 19 7 2.079 1.798 45
4. BK Děčín 26 19 7 1.999 1.731 45
5. BC UNIKOL Kolín 26 17 9 2.184 2.058 43
6. USK Praha 26 15 11 2.031 1.963 41
7. NH Ostrava 26 13 13 2.068 1.983 39
8. Astrum Levice 26 11 15 2.018 2.008 37
9. Tuři Svitavy 26 10 16 1.984 2.076 36
10. Levharti Chomutov 26 8 18 2.068 2.357 34
11. SLUNETA Ústí nad Labem 26 7 19 1.911 2.206 33
12. Inter Bratislava 26 6 20 1.827 2.158 32
13. BK Loko Interconex Plzeň 26 6 20 1.736 2.139 32
14. BK B & W Opava 26 5 21 1.752 2.119 31
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
12 Thaddus Dewayn McFadden UNL 34 45 33.7 18.1 4.4/8.3 53.4 1.8/4.6 39.2 3.8/4.8 79.9 1.4 2.6 4.1 4.1 2.3 1.8 0.0 4.5 1.6 22.1
11 Jakub Blažek OPA 42 52 30.3 13.9 4.3/7.5 56.6 0.4/1.1 0.0* 4.2/5.4 77.4 2.4 4.4 6.8 1.7 1.1 1.8 0.0 5.7 2.2 20.0
23 Robert Lowery jr CHV 34 38 33.1 17.8 5.0/9.9 50.5 1.2/4.1 29.3 4.2/5.6 73.8 1.5 3.2 4.7 2.9 1.8 2.7 0.0 5.8 2.7 18.8
5 Keaton Grant LEV 35 38 30.7 17.7 5.3/10.0 53.4 1.2/3.9 29.3 3.5/4.6 77.0 1.3 4.6 5.9 2.1 1.5 2.5 0.0 4.2 2.8 18.4
12 Jamar Smith PRO 34 44 28.1 14.9 3.8/6.5 57.3 2.0/5.0 39.4 1.5/1.9 0.0* 0.6 2.5 3.1 2.5 1.0 2.2 0.0 2.2 1.9 13.4
31 Ladislav Tóth PLZ 39 48 29.0 13.5 4.2/9.4 44.6 1.1/3.1 35.3 1.8/3.1 56.3 1.1 4.4 5.6 1.6 0.7 2.2 0.0 3.9 3.4 11.3
11 David Machač KLN 42 45 29.9 14.0 4.9/8.8 55.6 0.6/1.8 0.0* 2.6/3.5 75.6 2.2 3.8 6.0 1.0 1.0 0.7 0.0 3.0 2.3 16.4
34 James Hughes OVA 38 44 27.7 14.1 6.0/10.5 57.4 0.0 0.0* 2.1/2.8 74.6 1.5 4.9 6.4 0.6 0.3 1.0 0.0 2.2 1.7 16.9
22 Riley Luettgerodt OVA 36 45 28.6 13.7 4.1/8.6 47.0 0.7/2.4 29.4 3.4/3.9 88.0 1.5 3.1 4.6 1.9 0.9 1.8 0.0 3.5 1.7 14.2
10 Pavel Houška DEC 38 40 29.7 15.0 5.2/9.7 53.5 0.6/1.8 0.0* 2.7/3.5 79.0 2.0 4.9 6.9 1.7 0.9 1.7 0.0 2.7 1.9 18.0
7 Vojtěch Hruban USK 33 35 31.2 16.9 4.9/9.2 52.6 1.2/3.3 35.7 3.7/4.7 78.7 0.8 3.0 3.8 2.5 1.1 2.5 0.0 4.8 2.2 17.0
7 Travis Peterson PRO 36 48 28.7 12.3 3.8/7.0 54.4 1.0/3.0 34.3 1.6/2.2 72.4 1.8 5.2 7.0 2.1 0.8 1.6 0.0 2.9 2.5 15.8
6 Boris Meno SVI 38 40 28.9 14.8 5.1/9.5 53.3 0.6/1.8 0.0* 2.8/4.2 66.9 2.8 5.8 8.5 0.9 0.7 1.7 0.0 3.7 2.3 18.5
25 Marcus Arnold PCE 38 38 30.0 15.1 5.8/10.2 56.4 0.0/0.1 0.0* 3.4/4.6 74.9 2.3 5.6 7.9 0.4 1.0 1.8 0.0 4.0 2.2 19.7
8 Bertengeh Cadri-Nicholson PRO 38 48 25.5 11.8 4.8/8.2 57.9 0.0 0.0* 2.3/3.1 72.7 2.8 5.2 8.0 1.5 0.8 1.6 0.0 2.6 1.9 18.0
44 Ladislav Pecka PLZ 31 52 28.1 10.7 4.6/9.0 51.1 0.1/0.4 0.0* 1.3/2.0 0.0* 1.6 4.2 5.8 0.7 0.9 1.2 0.0 1.8 2.4 11.0
24 Jakub Šiřina OPA 34 50 33.0 10.8 3.5/6.7 51.3 0.7/3.4 22.0 1.6/2.4 69.5 0.8 2.1 2.9 4.3 1.8 3.8 0.0 3.1 2.8 9.9
54 Richard Field KLN 37 45 28.4 11.4 3.3/6.1 53.6 0.8/3.1 26.1 2.5/3.3 75.0 1.9 4.4 6.3 1.6 1.0 2.0 0.0 3.3 2.7 13.2
15 Chadwick Farrell Barnes KLN 38 44 32.0 11.4 2.6/5.7 45.4 1.4/4.1 35.0 2.0/2.7 75.2 0.9 4.4 5.3 3.8 1.0 2.3 0.0 2.2 2.3 12.8
33 Luboš Stria DEC 41 44 27.0 11.3 2.1/4.0 51.4 1.7/4.1 42.0 2.0/2.6 75.9 0.9 1.8 2.7 1.6 1.1 1.7 0.0 2.7 2.5 10.2
32 Lamayn Wilson NBK 41 34 24.6 14.3 4.2/7.1 59.1 1.2/3.2 38.9 2.1/2.8 76.8 1.4 3.6 5.0 1.2 1.4 0.8 0.0 2.3 1.8 16.6
21 Maurice Hampton PCE 38 39 25.8 12.4 2.7/5.7 47.1 1.5/4.5 33.3 2.5/3.1 81.0 0.5 1.9 2.5 1.7 0.9 1.3 0.0 2.5 2.4 9.7
6 Radim Klečka OPA 32 47 27.3 10.0 3.0/5.8 51.8 0.7/1.8 0.0* 1.9/2.4 76.3 1.1 1.6 2.7 1.8 1.9 2.6 0.0 2.6 2.7 9.3
4 Patrick Donnell Pope CHV 40 24 36.3 19.5 3.8/8.6 43.5 3.2/6.8 46.3 2.5/3.0 80.8 0.6 3.8 4.3 4.0 1.5 2.3 0.1 2.9 2.2 18.7
4 Petr Benda NBK 40 44 24.3 10.5 4.7/8.0 58.4 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.8 0.0* 2.4 3.4 5.8 0.9 1.0 0.9 0.0 2.0 1.6 14.4
53 Admir Alič DEC 38 44 27.8 10.3 2.5/5.4 47.3 1.4/3.7 37.0 1.1/1.8 0.0* 0.6 2.3 2.9 2.1 0.7 1.7 0.0 2.2 2.2 8.5
7 Rahsaan Edward Ames KLN 43 45 30.0 10.0 2.8/6.3 44.2 1.0/3.7 26.1 1.5/2.1 69.8 0.8 3.4 4.2 3.6 2.6 2.4 0.0 3.0 3.1 11.2
14 Štěpán Vrubl PLZ 45 46 31.9 9.7 2.0/5.6 35.4 1.0/3.3 28.9 2.9/3.8 76.6 0.6 2.7 3.3 4.4 1.2 2.8 0.0 4.8 3.1 10.9
51 Marek Kozlík PLZ 35 51 25.5 8.6 2.2/5.2 41.9 0.9/2.9 29.3 1.6/2.1 76.1 1.0 1.9 2.8 1.6 0.9 1.4 0.0 1.9 2.6 6.4
33 Stanislav Votroubek USK 41 39 32.7 11.3 1.5/2.8 52.3 2.4/5.4 45.5 1.0/1.3 0.0* 0.6 8.2 8.8 0.7 0.7 0.9 0.0 1.4 2.6 15.7
14 Stjepan Gavran INT 43 41 24.2 10.5 4.1/6.5 62.7 0.0/0.1 0.0* 2.3/3.3 70.6 2.4 4.4 6.8 0.7 0.5 1.5 0.0 3.3 3.6 13.6
33 Savvas Manousos OVA 36 44 21.4 9.4 3.5/6.7 52.4 0.1/0.8 0.0* 2.0/3.2 63.1 2.1 4.3 6.4 1.0 0.8 1.5 0.0 2.5 2.2 11.5
20 Levell Sanders DEC 46 40 28.1 10.3 2.9/6.0 48.7 1.0/3.5 28.6 1.5/1.9 0.0* 0.5 2.8 3.3 3.5 1.2 2.1 0.0 2.5 1.8 10.8
34 Mihajlo Pesic INT 40 33 25.3 12.2 4.6/9.5 48.6 0.0/0.2 0.0* 2.8/4.5 62.8 2.4 6.2 8.6 0.8 0.6 2.0 0.0 4.2 2.3 16.1
13 Andrej Kuffa INT 31 45 26.8 8.9 1.9/3.9 48.9 1.3/3.9 33.1 1.2/1.5 0.0* 1.0 2.6 3.6 0.9 0.6 1.1 0.0 1.2 2.6 7.1
14 Ladislav Horák SVI 35 36 24.4 10.7 3.5/6.9 51.0 0.1/0.8 0.0* 3.4/5.0 68.0 1.4 3.4 4.8 0.7 0.7 1.9 0.0 3.8 2.4 10.9
6 Pavel Pumprla NBK 36 38 22.6 10.2 3.4/6.2 55.7 0.4/1.6 0.0* 2.2/3.1 69.5 0.9 3.1 4.0 2.6 1.7 1.4 0.0 2.9 1.6 14.1
8 Pawel Mróz SVI 38 38 22.5 9.9 3.4/5.8 59.0 0.3/1.0 0.0* 2.3/3.1 74.1 1.7 3.2 4.9 0.9 0.3 1.7 0.0 2.7 2.6 11.2
8 Roman Marko KLN 36 42 21.3 8.8 2.0/4.6 44.1 1.0/3.1 34.1 1.6/1.9 0.0* 0.7 1.8 2.5 2.4 1.0 1.6 0.0 2.1 2.1 8.2
14 Tomáš Hrubý UNL 43 39 27.1 9.3 3.6/8.0 44.6 0.0/0.1 0.0* 2.2/3.6 60.3 1.8 3.8 5.6 1.0 0.5 1.2 0.0 3.0 2.7 9.6
15 Corey Muirhead PCE 38 35 26.8 10.3 3.3/6.6 50.9 0.3/1.4 0.0* 2.7/3.8 72.0 1.6 4.3 5.9 1.9 1.1 2.0 0.0 3.4 2.0 13.8
5 Ladislav Sokolovský NBK 44 47 20.2 7.6 1.4/2.6 53.3 1.2/3.0 39.2 1.3/1.6 0.0* 0.5 2.4 2.9 0.9 0.7 0.8 0.0 1.7 2.3 7.5
4 Stanislav Zuzák KLN 42 44 21.1 8.1 2.4/5.2 45.2 0.7/1.5 0.0* 1.3/2.0 63.3 1.1 2.5 3.6 0.9 0.5 0.9 0.0 1.9 1.8 8.0
25 Jaroslav Kovanda PLZ 40 48 22.8 7.3 2.9/6.9 42.7 0.1/0.4 0.0* 1.1/1.9 0.0* 1.3 2.6 3.9 0.8 0.5 1.3 0.0 1.7 3.0 5.0
21 Martin Vaňák OPA 35 50 21.2 7.0 1.5/3.1 48.7 0.9/2.9 29.9 1.4/2.2 64.8 1.1 3.3 4.4 0.6 0.9 1.2 0.0 1.9 1.8 7.5
4 Dušan Pandula PRO 37 47 21.2 7.2 1.9/3.9 47.3 0.7/2.3 31.8 1.3/2.1 62.4 1.4 2.5 3.9 1.2 0.8 1.6 0.0 2.1 3.0 6.3
41 Tomáš Pomikálek DEC 33 44 22.5 7.6 2.0/3.9 50.9 0.7/2.2 33.3 1.5/2.2 67.7 1.2 3.6 4.8 1.1 0.8 1.4 0.0 2.6 1.9 10.2
33 Milan Kolovrat OPA 36 46 15.6 7.3 2.9/5.2 56.5 0.0/0.2 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.2 2.5 3.7 0.3 0.3 1.8 0.0 1.7 2.7 6.2
8 Adrian Glenn Abrams NBK 35 29 24.6 11.4 2.2/4.7 46.3 2.1/5.0 41.7 0.9/1.2 0.0* 0.3 1.7 2.0 2.1 1.5 0.8 0.1 1.7 2.4 9.7
12 Radek Nečas NBK 41 41 22.6 8.0 3.0/5.5 55.1 0.0/0.1 0.0* 1.9/2.6 70.4 1.7 3.4 5.1 2.2 1.3 1.7 0.0 2.3 2.7 11.4
Pavel Staněk CHV 45 23 32.2 14.1 2.7/6.4 42.2 1.5/4.3 34.7 4.3/4.8 90.0 1.0 3.3 4.3 1.1 1.0 1.2 0.0 4.3 1.5 15.4
4 Michael Bernard LEV 43 33 23.0 9.8 3.7/7.8 47.9 0.0/0.1 0.0* 2.3/3.6 64.4 1.6 2.4 4.0 0.8 0.4 1.8 0.0 3.2 2.3 9.2
34 Mike Lenzly NBK 41 43 22.8 7.3 1.6/2.9 54.8 0.9/2.5 34.9 1.4/1.9 0.0* 0.8 2.3 3.1 2.3 1.3 1.0 0.1 1.9 1.5 10.2
24 Brad Lee Reese UNL 34 24 25.6 12.5 4.1/7.8 52.7 0.8/2.8 30.3 1.8/2.6 69.8 2.7 3.3 6.0 0.6 1.0 1.4 0.0 2.5 2.6 13.1
6 Michal Šotnar USK 30 39 29.3 7.6 1.9/3.7 52.1 0.7/2.3 28.9 1.7/2.4 73.1 0.5 2.3 2.8 4.6 0.7 2.0 0.1 2.6 2.4 9.9
23 Luděk Jurečka OVA 38 40 23.1 7.3 0.6/1.1 0.0* 1.8/3.3 53.4 0.8/1.1 0.0* 0.5 2.6 3.1 1.2 0.9 0.6 0.1 1.2 1.7 9.4
6 Matej Venta PRO 39 20.4 7.4 2.0/3.7 53.1 0.6/1.6 0.0* 1.6/1.8 0.0* 0.7 2.7 3.4 2.0 0.9 2.0 0.0 2.4 2.2 9.0
9 Michal Křemen NBK 41 42 18.4 6.8 1.3/2.4 53.0 1.1/3.3 34.3 0.9/1.1 0.0* 0.5 2.8 3.3 2.1 0.7 1.5 0.0 1.2 1.3 8.0
Zdeněk Hanzlík CHV 35 41 25.3 6.9 1.1/2.5 45.5 1.3/4.2 32.2 0.7/0.9 0.0* 0.5 2.5 3.0 1.5 0.7 1.3 0.0 1.4 2.8 5.0
44 Šiniša Štemberger LEV 43 29 28.9 9.8 1.7/3.4 50.0 1.4/5.2 27.8 2.0/2.3 86.4 0.4 2.9 3.3 1.9 1.2 2.1 0.0 3.0 2.8 8.7
14 Martin Gniadek OVA 32 44 19.6 6.4 2.0/3.7 52.8 0.7/1.8 0.0* 0.4/0.5 0.0* 1.1 2.7 3.8 1.0 0.9 0.8 0.0 0.7 3.0 5.8
23 Mitar Trivunovič INT 44 24 27.2 11.6 2.7/6.0 45.1 1.2/4.4 27.4 2.6/3.0 87.3 0.5 2.0 2.5 2.1 0.4 2.7 0.0 2.8 2.1 7.8
11 Adam Číž OVA 31 42 23.0 6.6 1.3/2.5 52.8 1.0/2.8 35.3 1.0/1.5 0.0* 0.4 2.1 2.4 2.7 1.0 1.8 0.0 2.4 1.8 8.1
10 Jozef Vojtek LEV 37 39 18.7 7.1 2.5/4.5 55.4 0.2/0.8 0.0* 1.4/2.1 67.5 1.1 1.9 3.0 0.6 0.3 1.0 0.0 1.9 2.4 6.5
7 Tomáš Kubizňák PLZ 43 52 17.0 5.3 1.1/2.2 48.2 0.9/3.1 28.8 0.5/0.7 0.0* 0.4 2.5 2.9 0.7 0.8 0.9 0.0 0.9 1.8 4.3
Věroslav Sucharda CHV 46 42 21.0 6.5 2.8/5.2 54.3 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.3 3.0 4.4 0.4 0.2 1.1 0.0 1.1 2.5 6.5
23 Lukáš Palyza NBK 32 36 15.5 7.5 1.4/2.7 53.1 1.1/3.1 36.0 1.4/1.7 0.0* 0.3 1.6 1.9 0.9 0.3 0.8 0.0 1.6 1.5 6.4
13 Tre Simmons NBK 39 20 22.2 12.9 4.2/7.5 56.4 0.8/2.6 30.8 2.1/2.7 75.9 0.6 3.3 3.9 2.7 1.7 1.6 0.1 2.2 1.5 14.6
11 Jaromír Fohler UNL 37 43 19.4 5.9 2.5/5.3 46.5 0.0/0.2 0.0* 1.0/1.3 0.0* 1.3 2.4 3.7 1.0 0.6 1.1 0.0 1.0 2.0 5.7
13 Arvidas Eitutavičius PRO 39 26 23.0 9.7 2.3/3.9 58.8 1.1/3.3 32.6 1.9/2.3 81.7 0.1 2.3 2.4 2.5 1.0 2.2 0.0 2.5 1.1 10.7
12 Zbyněk Pospíšil PCE 40 28 22.4 9.0 3.5/6.1 58.2 0.2/0.5 0.0* 1.4/1.9 0.0* 1.3 2.9 4.1 1.1 0.9 1.5 0.0 1.7 2.6 9.9
4 Darek Steven Wright JR. CHV 35 14 34.9 17.9 5.6/11.2 49.7 1.1/4.5 25.4 3.4/3.9 85.5 0.9 4.2 5.1 4.6 2.4 3.4 0.1 4.9 1.8 20.3
13 Jaroslav Tyrna UNL 36 37 22.2 6.7 2.5/4.8 52.0 0.2/0.9 0.0* 1.1/1.9 0.0* 2.0 3.2 5.2 1.0 0.4 1.8 0.0 2.0 2.7 7.4
8 Ondřej Peterka PCE 31 40 17.0 6.2 1.5/2.8 53.6 0.9/2.6 33.7 0.6/0.8 0.0* 0.9 1.6 2.5 1.0 0.8 0.6 0.0 0.7 1.0 6.4
41 Andrew Naymick NBK 37 24 20.7 10.2 4.0/6.7 60.2 0.0 0.0* 2.1/3.1 68.9 2.5 4.9 7.5 0.6 0.7 0.7 0.0 2.3 2.3 16.2
15 Jakub Houška DEC 40 41 19.7 5.9 2.3/4.7 49.0 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.9 2.8 4.6 0.9 0.9 0.9 0.0 1.7 2.8 7.7
24 LeKedric Ulysses Longmire UNL 34 15 31.3 16.0 4.9/9.9 49.0 1.0/4.1 24.6 3.3/4.3 76.6 1.2 4.3 5.5 1.2 1.6 1.8 0.0 3.8 2.8 14.9
14 Jaroslav Prášil PRO 42 32 21.6 7.4 1.1/2.7 39.5 1.7/3.6 46.5 0.3/0.7 0.0* 0.5 2.2 2.7 1.1 0.4 0.6 0.1 0.9 2.3 6.0
5 Michael Bradon Deloach SVI 36 19 31.7 12.5 4.1/7.4 54.6 0.7/2.3 29.5 2.3/3.6 63.8 0.7 4.6 5.4 5.2 1.6 3.3 0.1 3.8 2.4 16.5
55 Václav Honomichl PLZ 30 46 19.3 5.0 1.3/3.3 39.1 0.2/0.9 0.0* 1.8/3.0 58.7 0.3 1.7 2.0 1.3 0.6 1.0 0.0 2.9 1.5 5.3
31 Jiří Černošek PCE 41 33 18.5 6.9 1.9/4.0 47.0 0.7/2.1 31.9 1.2/1.6 0.0* 0.7 2.4 3.1 0.8 0.5 1.0 0.0 1.4 2.1 5.8
4 Luboš Moravec SVI 33 39 22.9 5.8 1.3/2.9 44.6 0.8/2.7 29.2 0.8/1.5 0.0* 0.4 1.5 1.9 2.8 0.6 2.2 0.0 1.7 2.1 4.4
13 Petr Strnisko OPA 33 44 18.8 5.0 1.2/2.1 54.3 0.5/2.0 24.4 1.2/1.7 0.0* 0.6 1.5 2.0 0.9 0.9 1.3 0.0 1.3 2.4 3.5
Kent Ravone George SVI 38 15 30.9 14.3 4.3/7.7 56.5 0.9/2.7 31.7 3.1/4.1 75.4 1.3 3.8 5.1 3.9 1.1 2.7 0.1 4.3 3.2 17.2
10 Marek Stuchlý OVA 46 36 14.2 5.7 1.2/2.5 47.2 0.6/1.9 0.0* 1.6/1.8 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.6 0.1 0.7 0.0 1.4 1.6 3.7
12 Tomáš Teplý SVI 35 40 17.0 5.1 0.7/2.0 0.0* 1.1/2.8 37.8 0.7/0.9 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.7 0.4 1.1 0.0 1.0 2.2 2.4
10 Eugene Elliot Lawrence NBK 35 28 21.5 7.1 1.7/3.4 49.5 0.9/2.9 29.3 1.2/1.8 0.0* 0.7 1.5 2.2 4.0 1.0 1.6 0.1 2.5 1.9 9.0
21 Tomáš Ďurana INT 32 37 19.9 5.3 1.3/3.0 44.5 0.7/1.6 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.9 1.1 2.1 0.6 0.5 1.6 0.0 0.8 3.0 1.9
14 Jiří Slavík USK 32 39 18.2 4.9 1.7/2.8 60.9 0.2/1.0 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.8 1.9 2.7 0.5 0.2 0.7 0.0 1.4 2.5 4.3
15 Martin Miklósik OPA 35 39 17.0 4.9 1.9/3.9 48.0 0.0/0.0 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.5 3.2 4.6 0.5 0.3 1.0 0.0 1.6 1.3 8.5
22 Tomáš Macela SVI 34 41 19.0 4.6 0.9/1.9 0.0* 0.6/2.3 26.9 1.0/1.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 2.1 0.8 1.2 0.0 2.0 2.1 4.8
25 Troy Joseph Gottselig UNL 34 15 29.4 12.4 4.8/9.1 52.9 0.3/1.3 0.0* 2.0/2.9 69.8 2.9 5.1 7.9 0.6 0.6 1.5 0.0 2.0 3.4 12.9
15 Michal Vocetka USK 35 39 19.4 4.7 0.4/1.5 0.0* 1.0/3.7 27.6 0.8/1.1 0.0* 0.3 1.6 1.9 0.5 0.5 0.7 0.0 1.1 2.2 1.9
32 Esian Henderson LEV 36 10 31.1 18.3 5.0/8.3 60.2 1.4/3.8 36.8 4.1/4.8 85.4 1.6 4.6 6.2 1.9 1.4 2.3 0.1 3.7 2.7 20.9
41 Stipe Modrić LEV 43 25 27.0 7.3 2.3/4.5 51.3 0.6/1.9 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.8 4.9 6.8 1.6 1.2 1.8 0.0 1.7 2.9 10.2
22 John Boyer DEC 34 40 19.5 4.5 1.0/2.3 41.9 0.7/2.6 24.8 0.6/1.0 0.0* 0.6 2.8 3.4 2.7 0.9 1.3 0.1 1.3 1.5 6.4
31 Jan Stehlík OVA 36 32 15.3 5.3 0.8/1.8 0.0* 1.1/2.6 41.5 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.8 0.7 0.8 0.0 1.2 2.3 3.6
8 Jaroslav Musil INT 32 41 16.5 4.1 0.9/1.9 0.0* 0.7/2.3 30.1 0.3/0.4 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.5 0.7 0.8 0.0 0.6 1.6 2.1
15 Vladimír Hejl UNL 40 36 14.3 4.7 1.5/2.8 53.5 0.2/0.8 0.0* 1.0/1.1 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.5 0.3 0.6 0.0 0.9 2.4 2.7
5 Vojtěch Bratčenkov PRO 30 40 14.1 4.2 0.7/1.5 0.0* 0.7/2.2 31.8 0.6/0.9 0.0* 0.5 1.7 2.2 0.6 0.5 0.8 0.0 0.7 1.7 3.0
21 Jurijs Aleksejevs OVA 36 36 18.0 4.5 1.2/2.2 53.8 0.6/1.8 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.0 2.6 3.6 0.5 0.6 0.8 0.0 1.3 1.8 5.3
15 Jan Suchý PLZ 30 45 16.0 3.6 1.5/3.3 44.0 0.0/0.1 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.3 0.3 0.6 0.0 0.7 2.1 1.9
11 Jan Špaček SVI 33 36 15.3 4.3 0.7/1.4 0.0* 0.8/2.4 32.9 0.7/1.0 0.0* 0.2 1.5 1.7 0.8 0.3 0.9 0.0 1.1 1.5 3.4
9 Miroslav Žilík INT 32 40 19.1 3.8 1.2/3.1 38.7 0.2/1.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.6 1.1 1.1 0.0 1.5 2.6 2.3
6 Štěpán Reinberger UNL 40 18 18.8 8.5 2.1/4.6 44.6 1.1/2.3 48.8 1.1/1.3 0.0* 0.9 1.9 2.9 0.9 0.4 1.3 0.0 1.6 1.9 7.2
35 Dior Alexandros Lowhorn LEV 35 11 27.9 13.8 4.9/10.7 45.8 0.5/1.9 0.0* 2.4/3.9 60.5 2.0 3.4 5.4 0.5 0.2 1.8 0.0 2.9 1.7 11.2
4 Curtis Allen INT 35 13 28.4 11.6 3.6/7.0 51.6 0.5/2.9 18.4 2.8/3.9 70.6 1.9 4.2 6.1 1.0 1.1 2.5 0.0 3.6 2.0 12.4
9 Pavel Frána PLZ 45 18 22.8 8.4 2.9/6.1 47.7 0.2/0.5 0.0* 2.1/3.3 63.3 1.8 3.9 5.7 0.8 0.4 1.6 0.0 3.2 3.2 9.3
Adam Waleskowski LEV 39 11 19.7 12.7 4.8/9.3 52.0 0.1/0.4 0.0* 2.8/3.6 77.5 3.3 2.5 5.7 0.4 1.3 1.0 0.0 3.8 3.2 14.6
33 Erid Fernando Sanchez Galvez LEV 39 16 25.3 8.3 2.3/4.5 51.4 0.4/1.3 0.0* 2.6/3.2 80.4 0.6 1.9 2.4 2.6 0.9 3.1 0.1 3.5 2.4 8.7
14 Richard Elias Anderson CHV 44 20 20.1 6.5 2.5/5.3 46.2 0.1/0.1 0.0* 1.4/2.3 60.9 2.1 2.8 4.9 0.2 0.4 0.5 0.0 2.3 2.9 7.5
41 Radim Kramný SVI 37 32 11.2 3.9 1.7/3.1 54.0 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.3 0.2 0.7 0.0 1.0 2.2 4.0
4 Filip Šmíd PLZ 30 30 16.5 4.2 1.4/3.3 41.8 0.0/0.4 0.0* 1.4/2.6 53.2 1.1 2.0 3.1 0.7 0.6 0.9 0.0 2.0 1.2 5.2
Jan Pavlík ZLN 44 6 35.5 20.8 4.3/11.0 39.4 2.5/6.5 38.5 4.7/5.3 87.5 0.7