Nejmladší minižactvo U11, přípravná část

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 1
BA LYNX Liberec k
TJ Slovan Varnsdorf
16. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Kort
66
27
26
10
34
20
50
22
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
16. 10. 2021
09:00
Hala 6. ZŠ 11
58
2
9
4
30
10
38
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 7
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
16. 10. 2021
09:00
Sokolovna Na Letné
62
23
17
2
37
6
48
13
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 13
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Levhartice Chomutov
16. 10. 2021
10:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
34
25
10
6
18
10
27
14
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
16. 10. 2021
10:45
Sokolovna Na Letné
51
12
10
2
33
4
41
10
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 2
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
16. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Kort 19
33
6
8
12
14
16
24
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 5
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
16. 10. 2021
11:00
Hala 6. ZŠ 36
38
4
14
20
24
26
32
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 11
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
16. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Křešice
48
47
18
12
23
24
35
32
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 14
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Levhartice Chomutov
16. 10. 2021
12:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
37
20
11
0
18
10
33
12
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 9
BA Tygři Louny
BK Teplice
16. 10. 2021
12:30
Sokolovna Na Letné 2
128
0
20
0
58
2
86
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 3
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec k
16. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Kort 22
61
2
34
9
40
12
57
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 6
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
16. 10. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ
55
15
19
0
31
7
37
15
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 12
Válečnice Děčín
ASK Lovosice
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Křešice 24
53
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BA LYNX Liberec k 2 2 0 127 49 4
2. SLUNETA Ústí n.L. d 2 2 0 71 45 4
3. Válečníci Děčín 2 2 0 93 51 4
4. BK Teplice 2 2 0 190 25 4
5. ASK Lovosice 2 1 1 100 72 3
6. Válečnice Děčín 2 1 1 72 100 3
7. BK Levharti Chomutov 2 1 1 74 74 3
8. SLUNETA Ústí n.L. 2 1 1 94 49 3
9. Válečníci Děčín B 2 1 1 55 80 3
10. BA Tygři Louny 2 0 2 14 179 2
11. Slavoj Litoměřice 2 0 2 26 113 2
12. BA 2006 Roudnice n.L. 1 1 0 48 47 2
13. Slovan Varnsdorf 2 0 2 46 99 2
14. BK Levhartice Chomutov 2 0 2 45 71 2
15. TJ Slovan Litoměřice 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Gabriel Jakub 2 2 0 0 1.3 - 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře