Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 3
Porg Basket
USK Praha
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 4
SK Velká Ohrada
BA Sparta
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 6
USK Praha
SK Velká Ohrada
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Kbely
Porg Basket
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 8
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
16. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
86
29
34
2
49
19
73
23
Review
Základní fáze 3. kolo 11
SK Velká Ohrada
Sokol Kbely
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 12
BA Sparta
USK Praha
16. 10. 2021
09:00
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
28
94
4
23
9
46
17
62
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
17. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
6
122
0
30
2
63
4
95
6
122
Review
Základní fáze 4. kolo 15
BŠ Tygři Praha
SK Velká Ohrada
16. 10. 2021
08:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
103
7
32
4
54
4
84
4
Review
Základní fáze 4. kolo 16
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
17. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
73
10
24
2
40
6
56
8
Review
Základní fáze 4. kolo 14
Sokol Kbely
BA Sparta
16. 10. 2021
12:00
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
17
77
4
39
5
51
9
71
Review
Základní fáze 5. kolo 19
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 20
USK Praha
Sokol Kbely
16. 10. 2021
10:30
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
131
5
36
4
70
4
88
5
Review
Základní fáze 5. kolo 18
SK Velká Ohrada
TJ Sokol Pražský
17. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
12
64
2
24
2
40
8
50
Review
Základní fáze 6. kolo 22
BŠ Tygři Praha
USK Praha
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 23
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 24
Porg Basket
SK Velká Ohrada
16. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
30
11
2
3
17
3
25
5
30
11
Review
Základní fáze 7. kolo 26
BA Sparta
Porg Basket
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 27
USK Praha
TJ Sokol Pražský
20. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 28
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
21. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 30
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 31
USK Praha
Porg Basket
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 32
BA Sparta
SK Velká Ohrada
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 34
SK Velká Ohrada
USK Praha
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 35
Porg Basket
Sokol Kbely
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 36
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 38
BŠ Tygři Praha
Porg Basket
19. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 39
Sokol Kbely
SK Velká Ohrada
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 40
USK Praha
BA Sparta
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 42
BA Sparta
Sokol Kbely
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 43
SK Velká Ohrada
BŠ Tygři Praha
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 44
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 46
TJ Sokol Pražský
SK Velká Ohrada
19. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 47
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 48
Sokol Kbely
USK Praha
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 50
USK Praha
BŠ Tygři Praha
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 51
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 52
SK Velká Ohrada
Porg Basket
18. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 54
Porg Basket
BA Sparta
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 55
TJ Sokol Pražský
USK Praha
8. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 56
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
9. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 58
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 59
Porg Basket
USK Praha
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 60
SK Velká Ohrada
BA Sparta
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 62
USK Praha
SK Velká Ohrada
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 63
Sokol Kbely
Porg Basket
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 64
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 66
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
13. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 67
SK Velká Ohrada
Sokol Kbely
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 68
BA Sparta
USK Praha
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 70
Sokol Kbely
BA Sparta
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 71
BŠ Tygři Praha
SK Velká Ohrada
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 72
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 74
SK Velká Ohrada
TJ Sokol Pražský
13. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 75
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 76
USK Praha
Sokol Kbely
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 78
BŠ Tygři Praha
USK Praha
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 79
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 80
Porg Basket
SK Velká Ohrada
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 82
BA Sparta
Porg Basket
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 83
USK Praha
TJ Sokol Pražský
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 84
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
27. 3. 2022
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Adam Baláž USK Praha 10 2 1.0 23.0 11.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jan Bartáček BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Azih Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brůček Sokol Kbely 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bára Porg Basket 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Benža Brekke BŠ Tygři Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Knobloch Velká Ohrada 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Kbely 2 5.0 1.0 /7.5 13.3 8.5
USK Praha 2 55.5 1.5 /11.5 13.0 8.0
BA Sparta 2 24.5 3.5 /10.5 33.3 0.0
Sokol Pražský 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BŠ Tygři Praha 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Porg Basket 3 7.3 0.7 /2.0 33.3 6.3
Velká Ohrada 3 4.7 0.7 /4.4 15.4 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šuláková Pavlína 3 3 0 0 - - -
Melzer Ondřej 3 3 0 0 - - -
Malá Tereza 3 0 3 0 - - -
Gottfried Richard 3 0 3 0 - - -
Dvořák Petr 3 0 3 0 - - -
Balog Lukáš 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře