Přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi
Porg Basket
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
2. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
25
63
8
19
14
33
20
49
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BA Sparta
Sokol Kbely
6. 11. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
2. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
58
45
19
8
31
27
43
37
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
Kačeři Kunratice U13
7. 11. 2021
13:00
VOŠSP Jahodovka
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
Porg Basket
BA Radotín
6. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Kbely
Jižní Supi
7. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
Kačeři Kunratice U13
BŠ Tygři Praha
6. 11. 2021
10:45
ZŠ Horáčkova
Preview
Základní fáze 2. kolo 12
USK Praha
BA Sparta
2. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Barbora Toboláková
105
22
36
4
50
12
71
16
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
3. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
79
22
4
20
39
12
61
20
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Radotín
Sokol Kbely
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 16
BŠ Tygři Praha
Porg Basket
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Vyšehrad
Kačeři Kunratice U13
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
Jižní Supi
USK Praha
3. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
14
103
2
25
9
50
11
83
Review
Základní fáze 3. kolo 18
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
3. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
38
71
11
19
16
42
24
53
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
Kačeři Kunratice U13
TJ Sokol Dubeč
7. 11. 2021
09:00
VOŠSP Jahodovka
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
Porg Basket
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 4. kolo 24
BA Sparta
Jižní Supi
2. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
71
46
10
9
42
13
54
30
Review
Základní fáze 4. kolo 23
USK Praha
BA Radotín
2. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
93
19
30
5
43
9
69
15
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ Sokol Dubeč
Porg Basket
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 30
TJ Sokol Pražský
Kačeři Kunratice U13
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
BA Radotín
BA Sparta
3. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
43
48
19
2
25
22
32
33
Review
Základní fáze 5. kolo 27
BŠ Tygři Praha
USK Praha
6. 11. 2021
12:30
ZŠ Horáčkova
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
6. 11. 2021
12:30
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 6. kolo 32
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
6. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
7. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
USK Praha
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2021
12:30
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
Jižní Supi
BA Radotín
2. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Barbora Toboláková
24
61
4
19
12
31
16
49
Review
Základní fáze 7. kolo 38
BŠ Tygři Praha
Jižní Supi
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 41
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
7. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
6. 11. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Kačeři Kunratice U13
Porg Basket
2. 10. 2021
13:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
6
81
2
10
3
40
6
59
6
81
Review
Základní fáze 8. kolo 45
USK Praha
TJ Sokol Pražský
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Kbely
Kačeři Kunratice U13
2. 10. 2021
09:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
100
9
19
0
55
3
72
9
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BA Radotín
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
6. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
Kačeři Kunratice U13
USK Praha
6. 11. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
Porg Basket
Sokol Kbely
2. 10. 2021
11:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
26
51
8
4
15
25
22
39
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BA Sparta
Kačeři Kunratice U13
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 58
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
7. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
BŠ Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
2. 10. 2021
08:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
72
25
19
8
46
10
53
20
Review
Základní fáze 10. kolo 56
USK Praha
Porg Basket
7. 11. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
7. 11. 2021
11:00
VOŠSP Jahodovka
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
6. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Kačeři Kunratice U13
Jižní Supi
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
Porg Basket
BA Sparta
5. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Kbely
USK Praha
4. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha
3. 10. 2021
16:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
38
60
11
14
26
28
28
48
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Kbely
BA Sparta
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
Porg Basket
Jižní Supi
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Kačeři Kunratice U13
BA Radotín
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
16. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
BŠ Tygři Praha
Kačeři Kunratice U13
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BA Radotín
Porg Basket
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Jižní Supi
Sokol Kbely
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
BA Sparta
USK Praha
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
USK Praha
Jižní Supi
16. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Kbely
BA Radotín
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Kačeři Kunratice U13
Sokol Vyšehrad
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
TJ Sokol Dubeč
Kačeři Kunratice U13
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Vyšehrad
Porg Basket
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BA Radotín
USK Praha
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Jižní Supi
BA Sparta
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
BA Sparta
BA Radotín
16. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
USK Praha
BŠ Tygři Praha
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
Porg Basket
TJ Sokol Dubeč
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Kačeři Kunratice U13
TJ Sokol Pražský
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Vyšehrad
USK Praha
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BA Radotín
Jižní Supi
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
Porg Basket
Kačeři Kunratice U13
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Kačeři Kunratice U13
Sokol Kbely
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
TJ Sokol Pražský
USK Praha
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
BŠ Tygři Praha
BA Radotín
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BA Radotín
Sokol Vyšehrad
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
USK Praha
Kačeři Kunratice U13
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Kbely
Porg Basket
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
Porg Basket
USK Praha
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Kačeři Kunratice U13
BA Sparta
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha
15. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
16. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Jižní Supi
Kačeři Kunratice U13
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
BA Sparta
Porg Basket
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
USK Praha
Sokol Kbely
2. 4. 2022
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jonáš Bohman USK Praha 11 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Matěj Krátký BŠ Tygři Praha 12 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Šimon Čechovský BA Radotín 11 3 1.0 2.3 0.3 0.0 1.7/3.3 50.0 0.3
Jakub Ellinger Porg Basket 11 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 11 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Daniel Hrehor Kačeři Kunratice U13 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Matouš Fencl Jižní Supi 12 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Bičík Sokol Pražský 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Felix Dědek Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Dominik Bureš Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Sparta 3 22.3 0.0 2.3 /13.6 17.1 21.0
BŠ Tygři Praha 3 28.3 0.0 6.7 /23.7 28.2 13.3
Sokol Vyšehrad 3 10.0 0.0 4.0 /8.3 48.0 20.0
Jižní Supi 3 10.0 0.3 7.0 /22.7 30.9 13.7
Sokol Kbely 2 35.0 0.0 5.5 /16.5 33.3 15.5
Kačeři Kunratice U13 2 3.0 0.0 1.5 /6.0 25.0 15.5
TJ Sokol Dubeč 3 20.3 0.0 5.7 /19.7 28.8 9.7
BA Radotín 3 17.3 0.0 6.3 /17.6 35.8 20.0
Porg Basket 2 25.0 0.0 3.5 /12.5 28.0 10.0
USK Praha 3 45.3 0.7 7.7 /17.4 44.2 15.3
Sokol Pražský 3 27.7 0.3 8.3 /21.6 38.5 12.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tvrdíková Michaela 2 2 0 0 - - -
Toboláková Barbora 2 0 2 0 - - -
Lahoda Radek 4 4 0 0 - - -
Kuděj David 4 0 4 0 - - -
Hejduk Jakub 3 3 0 0 - - -
Gottfried Richard 3 0 3 0 - - -
Dvořák Petr 6 0 6 0 - - -
Beran Štěpán 3 3 0 0 - - -
Balog Lukáš 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře