Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2010/11

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
UNIBON Nový Jičín
BK Loko Interconex Plzeň
9. 10. 2010
17:00
SH Krytý bazén Robert Paulík
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jan Slezák
103
66
24
11
50
32
74
52
Review
Základní část 1. kolo 3
NH Ostrava
USK Praha
9. 10. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Petr Vrážel
Dušan Štěnička
108
79
24
26
53
44
78
59
Review
Základní část 1. kolo 2
BC UNIKOL Kolín
BK Breda & Weinstein Opava
9. 10. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Václav Lukeš
Václav Galajda
Zdeněk Šantrůček 80
82
29
20
48
38
60
60
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Děčín
BK Prostějov
9. 10. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Marek Vondráček
Jan Hošek
Rudolf Výborný 71
77
20
23
32
40
51
58
Review
Základní část 1. kolo 5
Basketball Brno
BK KVIS Pardubice
7. 10. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 60
72
14
24
30
38
46
54
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Prostějov
Basketball Brno
13. 10. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Karel Bruna
101
70
20
20
47
38
70
53
Review
Základní část 2. kolo 10
UNIBON Nový Jičín
BC UNIKOL Kolín
13. 10. 2010
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd
100
64
17
12
48
26
69
49
Review
Základní část 2. kolo 6
BK KVIS Pardubice
Basketbal QANTO Svitavy
13. 10. 2010
18:00
enteria arena Ivan Zachara
Petr Znamínko
Stanislav Kučera
Josef Matějček
95
60
25
16
50
29
72
45
Review
Základní část 2. kolo 8
USK Praha
BK Děčín
13. 10. 2010
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Baloun
Pavel Volejník 55
76
10
20
20
41
39
59
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Breda & Weinstein Opava
NH Ostrava
13. 10. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Slezák
90
74
31
7
50
24
71
46
Review
Základní část 3. kolo 12
NH Ostrava
UNIBON Nový Jičín
16. 10. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
84
79
12
22
31
39
60
61
Review
Základní část 3. kolo 11
BC UNIKOL Kolín
BK Loko Interconex Plzeň
16. 10. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Jan Hošek
Rostislav Milata
Pavel Hlaváček
85
70
30
17
52
29
64
54
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Děčín
BK Breda & Weinstein Opava
16. 10. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Jan Karásek
Rudolf Výborný
81
76
17
10
38
32
69
56
Review
Základní část 3. kolo 14
Basketball Brno
USK Praha
16. 10. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
82
71
30
16
44
35
55
54
Review
Základní část 3. kolo 15
Basketbal QANTO Svitavy
BK Prostějov
16. 10. 2010
18:30
SH Na Střelnici Robert Paulík
Petr Vrážel
Ilona Kučerová
Zdeněk Ringsmuth 71
98
18
24
35
53
51
75
Review
Základní část 4. kolo 20
BC UNIKOL Kolín
NH Ostrava
20. 10. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Karásek
Jan Schödlbauer
76
64
18
21
38
42
56
50
Review
Základní část 4. kolo 17
USK Praha
Basketbal QANTO Svitavy
20. 10. 2010
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Josef Matějček
87
84
22
24
44
46
61
66
Review
Základní část 4. kolo 18
BK Breda & Weinstein Opava
Basketball Brno
20. 10. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vladimír Zelinka
69
62
16
14
40
33
56
48
Review
Základní část 4. kolo 19
UNIBON Nový Jičín
BK Děčín
20. 10. 2010
18:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jan Slezák
69
66
23
15
50
33
52
56
Review
Základní část 4. kolo 16
BK Loko Interconex Plzeň
BK KVIS Pardubice
20. 10. 2010
19:00
Městská sportovní hala Ivan Zachara
Václav Galajda
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth 65
106
20
24
34
49
42
76
Review
Základní část 5. kolo 22
BK Děčín
BC UNIKOL Kolín
24. 10. 2010
16:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Petr Hruša
Jan Hošek
Pavel Volejník
81
75
21
12
40
32
61
55
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Prostějov
BK KVIS Pardubice
23. 10. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd 85
87
21
25
53
39
68
62
Review
Základní část 5. kolo 21
NH Ostrava
BK Loko Interconex Plzeň
23. 10. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Dušan Štěnička
115
73
27
20
59
40
89
57
Review
Základní část 5. kolo 23
Basketball Brno
UNIBON Nový Jičín
23. 10. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vilém Cígler 75
85
16
32
30
49
49
69
Review
Základní část 5. kolo 24
Basketbal QANTO Svitavy
BK Breda & Weinstein Opava
23. 10. 2010
18:00
SH Na Střelnici Ivan Zachara
Václav Lukeš
Jan Hošek
Pavel Hlaváček
87
84
28
20
52
37
68
61
Review
Základní část 6. kolo 28
UNIBON Nový Jičín
Basketbal QANTO Svitavy
27. 10. 2010
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
98
77
26
13
51
33
79
50
Review
Základní část 6. kolo 30
NH Ostrava
BK Děčín
27. 10. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth 58
67
15
10
36
35
51
51
Review
Základní část 6. kolo 29
BC UNIKOL Kolín
Basketball Brno
27. 10. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Ivan Zachara
Antonín Kapl
Stanislav Kučera
Jan Schödlbauer
92
76
29
22
48
42
64
60
Review
Základní část 6. kolo 27
USK Praha
BK KVIS Pardubice
26. 10. 2010
18:00
SH Folimanka Ivan Zachara
Marek Vondráček
Jan Baloun
Josef Matějček 63
92
15
22
26
42
43
65
Review
Základní část 6. kolo 26
BK Loko Interconex Plzeň
BK Prostějov
27. 10. 2010
19:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Volejník 65
88
16
28
25
56
39
74
Review
Základní část 7. kolo 33
Basketbal QANTO Svitavy
BC UNIKOL Kolín
30. 10. 2010
17:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Pavel Volejník 56
73
20
18
33
36
44
55
Review
Základní část 7. kolo 34
BK KVIS Pardubice
BK Breda & Weinstein Opava
30. 10. 2010
17:00
enteria arena Ivan Zachara
Václav Galajda
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
72
54
13
11
33
21
54
33
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Prostějov
USK Praha
30. 10. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka
90
82
15
25
45
39
61
61
Review
Základní část 7. kolo 31
BK Děčín
BK Loko Interconex Plzeň
30. 10. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Hošek
Rostislav Milata
Rudolf Výborný
82
68
25
20
42
41
68
53
Review
Základní část 7. kolo 32
Basketball Brno
NH Ostrava
30. 10. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Miroslav Macela
Jan Karásek
Vilém Cígler 79
83
14
17
34
43
50
52
75
75
Review
Základní část 8. kolo 39
NH Ostrava
Basketbal QANTO Svitavy
3. 11. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Jan Slezák
77
64
21
15
37
25
62
39
Review
Základní část 8. kolo 37
BK Breda & Weinstein Opava
BK Prostějov
3. 11. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Dušan Štěnička 74
83
23
16
42
39
57
61
Review
Základní část 8. kolo 38
UNIBON Nový Jičín
BK KVIS Pardubice
3. 11. 2010
18:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Marek Vondráček
Antonín Kapl
Vilém Cígler
76
52
17
7
46
18
53
39
Review
Základní část 8. kolo 40
BK Děčín
Basketball Brno
3. 11. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Hošek
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth
58
43
15
12
31
26
43
38
Review
Základní část 8. kolo 36
BK Loko Interconex Plzeň
USK Praha
3. 11. 2010
19:00
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Karásek
Rudolf Výborný 66
85
21
25
38
40
52
65
Review
Základní část 9. kolo 44
BK Prostějov
UNIBON Nový Jičín
7. 11. 2010
13:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Miroslav Macela
Dušan Štěnička
92
78
22
26
50
43
64
65
Review
Základní část 9. kolo 42
Basketbal QANTO Svitavy
BK Děčín
6. 11. 2010
17:00
SH Na Střelnici Petr Vrážel
Petr Hruša
Petr Baudyš
Pavel Šmíd 58
74
14
19
35
36
48
49
Review
Základní část 9. kolo 43
BK KVIS Pardubice
BC UNIKOL Kolín
7. 11. 2010
17:00
enteria arena Ivan Zachara
Marek Vondráček
Ivor Matějek
Zdeněk Šantrůček
70
55
20
15
44
29
57
44
Review
Základní část 9. kolo 45
USK Praha
BK Breda & Weinstein Opava
6. 11. 2010
17:30
SH Folimanka Ivan Zachara
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
79
63
22
13
41
31
51
47
Review
Základní část 9. kolo 41
Basketball Brno
BK Loko Interconex Plzeň
6. 11. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
83
68
20
15
40
29
64
51
Review
Základní část 10. kolo 47
UNIBON Nový Jičín
USK Praha
13. 11. 2010
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
93
67
15
20
40
32
62
50
Review
Základní část 10. kolo 49
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
13. 11. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Hruša
Pavel Večeřa
Jan Slezák 70
80
8
18
26
36
39
58
Review
Základní část 10. kolo 48
BC UNIKOL Kolín
BK Prostějov
13. 11. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Petr Vrážel
Rostislav Milata
Josef Matějček 64
83
19
31
37
44
50
66
Review
Základní část 10. kolo 50
Basketball Brno
Basketbal QANTO Svitavy
16. 11. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Robert Paulík
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
88
56
21
14
43
28
67
43
Review
Základní část 10. kolo 46
BK Loko Interconex Plzeň
BK Breda & Weinstein Opava
13. 11. 2010
19:30
Městská sportovní hala Ivan Zachara
Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jan Schödlbauer 51
64
21
11
32
32
43
47
Review
Základní část 11. kolo 51
Basketbal QANTO Svitavy
BK Loko Interconex Plzeň
20. 11. 2010
16:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Robert Paulík
Ivor Matějek
Pavel Šmíd 54
70
16
14
22
26
35
49
Review
Základní část 11. kolo 53
BK Prostějov
NH Ostrava
20. 11. 2010
16:30
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vilém Cígler 85
88
22
24
48
39
68
65
Review
Základní část 11. kolo 52
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
20. 11. 2010
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Jan Hošek
Stanislav Kučera
Pavel Volejník 68
69
21
15
42
36
57
53
Review
Základní část 11. kolo 54
USK Praha
BC UNIKOL Kolín
20. 11. 2010
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Jan Karásek
Ilona Kučerová
Zdeněk Šantrůček 69
70
20
16
39
28
63
46
Review
Základní část 11. kolo 55
BK Breda & Weinstein Opava
UNIBON Nový Jičín
20. 11. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jan Slezák
91
89
26
25
45
46
69
64
Review
Základní část 12. kolo 59
BK Prostějov
BK Děčín
28. 11. 2010
16:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček
90
88
25
26
49
44
67
67
Review
Základní část 12. kolo 60
BK KVIS Pardubice
Basketball Brno
27. 11. 2010
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Josef Matějček
87
76
27
25
49
39
69
59
Review
Základní část 12. kolo 58
USK Praha
NH Ostrava
27. 11. 2010
17:30
SH Folimanka Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Jan Schödlbauer 64
73
17
11
34
38
47
60
Review
Základní část 12. kolo 56
BK Loko Interconex Plzeň
UNIBON Nový Jičín
27. 11. 2010
18:00
Městská SH Klatovy Václav Galajda
Jan Karásek
Rostislav Milata
Zdeněk Šantrůček 64
111
14
31
35
57
54
83
Review
Základní část 12. kolo 57
BK Breda & Weinstein Opava
BC UNIKOL Kolín
27. 11. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Marek Vondráček
Petr Baudyš
Pavel Šmíd
92
78
26
17
49
35
62
52
Review
Základní část 13. kolo 62
Basketball Brno
BK Prostějov
4. 12. 2010
16:30
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Jan Hošek
Rostislav Milata
Vilém Cígler 66
86
13
15
34
44
51
66
Review
Základní část 13. kolo 61
Basketbal QANTO Svitavy
BK KVIS Pardubice
4. 12. 2010
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka 70
84
22
23
32
41
47
67
Review
Základní část 13. kolo 64
NH Ostrava
BK Breda & Weinstein Opava
4. 12. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Jan Slezák
90
75
25
14
48
30
65
54
Review
Základní část 13. kolo 65
BC UNIKOL Kolín
UNIBON Nový Jičín
4. 12. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Robert Paulík
Ilona Kučerová
Zdeněk Ringsmuth 76
106
13
26
37
49
57
78
Review
Základní část 13. kolo 63
BK Děčín
USK Praha
4. 12. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Václav Galajda
Petr Baudyš
Rudolf Výborný
84
73
22
28
41
42
65
61
Review
Základní část 14. kolo 67
UNIBON Nový Jičín
NH Ostrava
11. 12. 2010
16:00
SH Krytý bazén Ivan Zachara
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vilém Cígler
91
61
24
20
47
41
65
52
Review
Základní část 14. kolo 70
BK Prostějov
Basketbal QANTO Svitavy
11. 12. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth
85
53
16
10
37
23
64
33
Review
Základní část 14. kolo 69
USK Praha
Basketball Brno
11. 12. 2010
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Pavel Hlaváček 65
68
13
18
24
34
49
55
Review
Základní část 14. kolo 66
BK Loko Interconex Plzeň
BC UNIKOL Kolín
15. 12. 2010
18:00
Městská sportovní hala Ivan Zachara
Václav Galajda
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček 74
88
13
22
36
46
46
64
Review
Základní část 14. kolo 68
BK Breda & Weinstein Opava
BK Děčín
11. 12. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka 70
93
17
20
36
50
51
69
Review
Základní část 15. kolo 71
BK KVIS Pardubice
BK Loko Interconex Plzeň
18. 12. 2010
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Baloun
Jan Schödlbauer
79
59
19
11
42
29
57
43
Review
Základní část 15. kolo 72
Basketbal QANTO Svitavy
USK Praha
18. 12. 2010
17:00
SH Na Střelnici Ivan Zachara
Petr Vrážel
Pavel Večeřa
Dušan Štěnička 58
63
10
16
33
29
44
46
Review
Základní část 15. kolo 75
NH Ostrava
BC UNIKOL Kolín
18. 12. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Petr Hruša
Jan Slezák
107
97
20
21
45
44
73
66
92
92
Review
Základní část 15. kolo 73
Basketball Brno
BK Breda & Weinstein Opava
17. 12. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Hlaváček
71
60
17
15
40
26
56
38
Review
Základní část 15. kolo 74
BK Děčín
UNIBON Nový Jičín
18. 12. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Robert Paulík
Václav Galajda
Rudolf Výborný
87
82
16
21
45
40
64
53
Review
Základní část 16. kolo 78
UNIBON Nový Jičín
Basketball Brno
8. 1. 2011
16:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Vladimír Zelinka
88
64
23
12
42
22
65
39
Review
Základní část 16. kolo 80
BK KVIS Pardubice
BK Prostějov
8. 1. 2011
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Petr Vrážel
Stanislav Kučera
Karel Bruna 81
83
19
30
44
54
61
69
Review
Základní část 16. kolo 77
BC UNIKOL Kolín
BK Děčín
8. 1. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Marek Vondráček
Rostislav Milata
Josef Matějček
79
75
20
25
45
34
60
46
Review
Základní část 16. kolo 79
BK Breda & Weinstein Opava
Basketbal QANTO Svitavy
8. 1. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Jan Slezák
114
82
33
14
60
37
80
51
Review
Základní část 16. kolo 76
BK Loko Interconex Plzeň
NH Ostrava
8. 1. 2011
18:30
Městská sportovní hala Petr Hruša
Václav Galajda
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček 61
67
20
9
35
39
48
54
Review
Základní část 17. kolo 81
BK Prostějov
BK Loko Interconex Plzeň
14. 1. 2011
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Pavel Hlaváček
98
73
26
23
45
32
71
52
Review
Základní část 17. kolo 82
BK KVIS Pardubice
USK Praha
15. 1. 2011
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Jan Baloun
Petr Baudyš
Karel Bruna
87
60
20
9
41
30
68
48
Review
Základní část 17. kolo 84
Basketball Brno
BC UNIKOL Kolín
15. 1. 2011
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Jan Hošek
Antonín Kapl
Vilém Cígler
90
72
20
21
45
34
64
56
Review
Základní část 17. kolo 85
BK Děčín
NH Ostrava
13. 1. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth
92
60
27
15
46
26
72
43
Review
Základní část 17. kolo 83
Basketbal QANTO Svitavy
UNIBON Nový Jičín
15. 1. 2011
18:30
SH Na Střelnici Petr Vrážel
Ivor Matějek
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka 41
84
11
26
17
41
30
63
Review
Základní část 18. kolo 90
USK Praha
BK Prostějov
22. 1. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Galajda
Petr Znamínko
Ilona Kučerová
Pavel Hlaváček 60
71
23
19
37
33
49
57
Review
Základní část 18. kolo 88
BC UNIKOL Kolín
Basketbal QANTO Svitavy
22. 1. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Pavel Večeřa
Petr Nejezchleb
Pavel Šmíd
94
63
28
11
48
33
69
45
Review
Základní část 18. kolo 87
NH Ostrava
Basketball Brno
20. 1. 2011
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Hruša
Petr Baudyš
Dušan Štěnička
84
73
18
18
36
38
60
57
Review
Základní část 18. kolo 89
BK Breda & Weinstein Opava
BK KVIS Pardubice
22. 1. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Jan Slezák
83
82
18
12
38
38
55
64
Review
Základní část 18. kolo 86
BK Loko Interconex Plzeň
BK Děčín
22. 1. 2011
18:30
Městská sportovní hala Miroslav Macela
Stanislav Kučera
Rostislav Milata
Pavel Volejník 54
74
17
23
31
42
35
57
Review
Základní část 19. kolo 92
BK Prostějov
BK Breda & Weinstein Opava
29. 1. 2011
16:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Vrážel
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
104
58
31
19
67
31
86
47
Review
Základní část 19. kolo 93
BK KVIS Pardubice
UNIBON Nový Jičín
29. 1. 2011
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Jan Hošek
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček
80
79
18
18
42
36
61
54
Review
Základní část 19. kolo 91
USK Praha
BK Loko Interconex Plzeň
29. 1. 2011
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Miroslav Macela
Ilona Kučerová
Jan Schödlbauer
76
65
24
15
44
29
63
49
Review
Základní část 19. kolo 94
Basketbal QANTO Svitavy
NH Ostrava
29. 1. 2011
18:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Petr Baudyš
Josef Matějček 52
79
6
21
15
46
32
61
Review
Základní část 19. kolo 95
Basketball Brno
BK Děčín
29. 1. 2011
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Baloun
Vilém Cígler 64
89
20
28
36
45
47
67
Review
Základní část 20. kolo 99
UNIBON Nový Jičín
BK Prostějov
5. 2. 2011
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Ivor Matějek
Zdeněk Ringsmuth
85
58
15
23
40
33
59
48
Review
Základní část 20. kolo 98
BC UNIKOL Kolín
BK KVIS Pardubice
5. 2. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Galajda
Jan Karásek
Petr Nejezchleb
Pavel Šmíd 66
85
22
21
36
41
46
63
Review
Základní část 20. kolo 97
BK Děčín
Basketbal QANTO Svitavy
5. 2. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Znamínko
Ilona Kučerová
Rudolf Výborný
85
64
23
13
45
31
65
50
Review
Základní část 20. kolo 100
BK Breda & Weinstein Opava
USK Praha
5. 2. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Pavel Večeřa
Jan Slezák
85
72
27
16
46
35
61
56
Review
Základní část 20. kolo 96
BK Loko Interconex Plzeň
Basketball Brno
5. 2. 2011
18:30
Městská sportovní hala Jan Hošek
Stanislav Kučera
Rostislav Milata
Pavel Hlaváček
76
56
26
6
39
25
60
41
Review
Základní část 21. kolo 103
BK Prostějov
BC UNIKOL Kolín
12. 2. 2011
16:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
91
73
22
22
42
36
65
58
Review
Základní část 21. kolo 104
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
12. 2. 2011
17:00
enteria arena Petr Vrážel
Jan Hošek
Rostislav Milata
Karel Bruna 64
73
24
14
38
27
49
48
Review
Základní část 21. kolo 105
Basketbal QANTO Svitavy
Basketball Brno
12. 2. 2011
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Šmíd 66
95
22
18
29
43
45
66
Review
Základní část 21. kolo 102
USK Praha
UNIBON Nový Jičín
12. 2. 2011
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Znamínko
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček 69
76
17
21
37
27
52
53
64
64
Review
Základní část 21. kolo 101
BK Breda & Weinstein Opava
BK Loko Interconex Plzeň
12. 2. 2011
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Jan Slezák
86
67
25
10
48
35
64
51
Review
Základní část 22. kolo 110
UNIBON Nový Jičín
BK Breda & Weinstein Opava
19. 2. 2011
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Jan Slezák
71
63
20
24
36
42
53
51
Review
Základní část 22. kolo 108
NH Ostrava
BK Prostějov
19. 2. 2011
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička 73
77
18
18
40
39
62
60
Review
Základní část 22. kolo 109
BC UNIKOL Kolín
USK Praha
19. 2. 2011
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Jan Karásek
Ivor Matějek
Vladimír Zelinka
76
74
20
14
41
31
57
58
Review
Základní část 22. kolo 107
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
19. 2. 2011
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Václav Galajda
Rudolf Výborný
82
76
31
13
52
31
66
51
Review
Základní část 22. kolo 106
BK Loko Interconex Plzeň
Basketbal QANTO Svitavy
18. 2. 2011
18:30
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Petr Znamínko
Marek Vondráček
Josef Matějček 73
83
25
22
45
36
63
62
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
33 Kyle Marc Landry PRO 36 44 29.6 15.0 4.8 0.4/0.9 4.3/5.9 72.9 2.1
6 Benas Veikalas PRO 38 44 26.5 14.0 2.4 2.2/4.7 2.5/3.0 81.3 2.4
10 Pavel Houška DEC 38 36 31.2 15.0 5.4 0.7/2.2 2.0/2.8 73.7 2.4
6 Terry James Smith KLN 36 31 31.0 17.4 4.1 1.9/4.7 3.6/5.3 67.9 2.8
25 William Hatcher DEC 37 37 31.4 14.5 3.9 1.5/4.1 2.1/2.9 73.1 1.8
5 Andrius Šležas PRO 47 42 25.9 12.2 3.3 0.9/2.7 2.8/3.4 82.6 3.0
25 Marcus Arnold PCE 38 40 27.2 12.8 4.6 0.0/0.1 3.6/5.0 71.4 2.6
11 Jakub Blažek OPA 42 36 29.3 14.0 4.8 0.2/0.8 3.7/4.9 74.6 2.4
8 Bertengeh Cadri-Nicholson PRO 38 44 24.4 10.8 4.5 0.0/0.0 1.8/2.6 69.0 2.4
24 Jakub Šiřina OPA 34 37 29.8 12.6 3.8 1.0/3.1 2.1/3.1 67.0 2.5
5 Lukáš Kotas USK 37 34 32.7 13.6 3.0 1.3/4.3 3.6/4.6 79.5 2.5
4 Eugene Elliot Lawrence PRO 35 43 28.7 10.7 2.5 1.0/2.9 2.8/3.8 73.2 2.6
21 Maurice Hampton PCE 38 35 27.9 13.0 3.1 1.5/4.2 2.3/2.9 77.7 2.8
7 Corey Muirhead NJC 38 33 26.5 13.1 4.3 0.4/1.6 3.2/4.4 73.6 2.1
7 Vojtěch Hruban USK 32 33 25.6 11.8 3.0 1.2/4.2 2.2/2.7 80.7 2.3
8 Lukáš Palyza OVA 32 33 26.9 11.8 2.3 1.5/4.1 2.7/3.3 80.9 2.2
12 Dwight Anthony Burke OVA 35 29 31.6 13.3 3.2 0.9/2.6 4.1/6.0 67.8 2.9
11 David Machač KLN 42 32 31.4 11.9 4.0 0.5/1.5 2.3/2.9 81.5 2.5
14 Ladislav Horák Basketbal QANTO Svitavy 35 25 34.3 14.8 5.0 0.4/1.8 3.7/5.7 64.8 2.6
20 Levell Sanders DEC 46 37 28.4 9.9 2.6 1.2/3.2 1.2/1.5 0.0* 2.2
5 Alton Mason OVA 44 33 28.5 11.1 3.3 0.7/3.4 2.4/3.1 77.5 2.8
24 Derek Steven Wright PCE 35 40 26.9 9.1 2.0 1.0/2.5 2.3/3.1 74.6 2.2
7 Brad Jones KLN 36 31 30.4 11.5 3.9 0.2/0.9 3.2/4.6 68.1 2.0
4 Štěpán Reinberger BRN 40 30 30.5 11.8 3.6 1.1/3.7 1.2/1.3 0.0* 2.5
13 Robert Šarović NJC 43 29 27.9 12.2 2.6 1.6/4.3 2.1/2.6 81.6 1.9
7 Marek Štec OPA 41 35 23.9 10.1 2.8 0.9/3.1 1.9/2.6 72.5 2.2
12 Zbyněk Pospíšil PCE 40 39 23.2 8.7 3.5 0.1/0.7 1.5/1.8 0.0* 2.3
53 Admir Alič DEC 38 37 26.6 9.1 2.7 0.9/3.1 0.9/1.3 0.0* 2.8
11 Emmanuel Holloway BRN 35 32 25.3 10.4 3.6 0.4/2.0 1.8/2.3 78.4 2.9
6 Wesley Channels NJC 33 35 21.9 9.1 2.9 0.6/2.1 1.6/2.3 69.6 2.5
27 Andrew Spagrud OVA 36 24 30.3 13.3 5.4 0.0/0.2 2.4/4.0 59.4 2.4
8 Jan Kratochvíl OPA 40 36 22.4 8.8 2.7 0.7/2.0 1.3/1.6 0.0* 2.4
4 Dušan Pandula NJC 37 34 22.4 9.1 2.5 0.9/2.4 1.5/2.4 62.5 2.5
9 Pavel Frána PLZ 45 29 29.3 10.4 3.8 0.2/0.9 2.2/3.3 65.6 3.1
12 Vaidotas Pečiukas NJC 40 35 23.5 8.6 1.6 1.3/3.1 1.7/2.1 80.0 2.4
7 Sebastien Maio BRN 43 32 28.0 9.4 2.3 1.1/3.7 1.5/1.9 0.0* 2.3
10 Marek Stuchlý OVA 46 33 20.5 9.1 1.5 0.7/2.5 3.8/4.5 85.0 2.0
13 Martin Klimeš USK 38 32 30.8 9.3 4.0 0.0/0.1 1.2/2.6 47.6 2.3
34 Miroslav Soukup DEC 40 37 18.9 7.9 2.8 0.2/0.8 1.6/2.9 57.0 3.6
11 Ondrej Šoška NJC 43 33 18.2 8.6 3.2 0.6/1.6 0.5/0.8 0.0* 2.6
10 Milan Bjegovic USK 41 29 31.9 9.7 3.2 0.0 3.3/5.4 61.5 2.4
9 Ondřej Dygrýn OPA 37 35 22.3 8.0 2.3 0.6/1.7 1.6/2.2 74.0 3.0
41 Radim Kramný Basketbal QANTO Svitavy 37 29 25.7 9.3 2.5 1.0/3.0 1.2/1.8 0.0* 3.4
13 Tre Simmons NBK 39 19 24.7 14.2 3.6 1.5/3.2 2.3/3.0 77.2 2.5
14 Jaroslav Prášil PRO 42 40 19.1 6.5 0.8 1.5/3.5 0.4/0.5 0.0* 2.1
4 Petr Benda NBK 40 22 28.9 11.6 5.1 0.0/0.1 1.4/1.9 0.0* 2.1
10 Michal Čarnecký OPA 36 32 29.3 7.9 1.6 1.0/2.8 1.8/2.8 65.9 1.3
12 Tomáš Teplý Basketbal QANTO Svitavy 34 29 25.1 8.5 1.5 1.5/4.4 1.1/1.4 0.0* 3.0
10 Afik Nissim NBK 22 24.0 11.2 2.5 1.1/3.4 2.9/3.0 94.0 2.6
44 Ladislav Pecka PLZ 31 30 20.0 8.1 3.0 0.3/1.0 1.1/1.5 0.0* 2.2
13 Radoslaw Hyzy PRO 45 35 19.3 6.8 3.0 0.0/0.1 0.8/1.9 0.0* 2.2
25 Jaroslav Kovanda PLZ 40 28 22.2 8.4 3.5 0.3/1.0 0.6/1.6 0.0* 2.8
8 Roman Marko KLN 35 32 22.4 7.3 1.3 1.2/3.0 1.0/1.5 0.0* 1.7
41 Tomáš Pomikálek DEC 33 35 19.0 6.6 2.2 0.4/1.6 1.1/1.7 0.0* 1.5
5 Milan Soukup PLZ 42 28 28.6 8.3 2.3 0.4/1.7 2.5/3.5 70.4 1.5
54 Richard Field KLN 37 17 26.7 13.6 4.4 0.8/2.9 2.4/3.0 78.4 3.1
Stanislav Zuzák KLN 21 27.2 11.0 3.0 1.3/3.0 1.2/1.7 0.0* 2.0
43 Stephen Castleberry BRN 40 32 19.0 7.1 3.0 0.0 1.2/2.2 54.3 2.1
25 Cezary Trybanski OVA 42 31 20.2 6.9 2.5 0.0/0.0 1.8/3.1 59.4 1.5
14 Martin Miklósik OPA 35 36 17.5 5.9 2.4 0.0/0.0 1.1/2.2 51.3 2.1
44 Martin Marek PCE 41 37 13.8 5.5 2.1 0.3/1.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
11 Jan Špaček Basketbal QANTO Svitavy 33 30 22.3 6.8 1.3 0.9/3.6 1.4/2.0 0.0* 2.8
14 Jiří Slavík USK 32 28 19.8 7.0 2.2 0.4/1.2 1.4/1.9 0.0* 2.3
10 David Marek PRO 36 45 17.4 4.3 0.7 0.6/1.9 1.2/1.6 0.0* 1.8
22 Tomáš Macela Basketbal QANTO Svitavy 34 29 26.0 6.6 1.3 0.9/4.1 1.2/1.8 0.0* 3.0
31 Jan Stehlík OVA 36 32 18.4 5.7 1.4 0.7/2.3 0.8/1.2 0.0* 3.3
7 Tomáš Kubizňák PLZ 43 30 24.0 5.9 1.0 1.1/3.4 0.7/1.0 0.0* 1.9
11 Adam Číž OVA 30 33 21.1 5.4 1.3 0.6/1.5 0.9/1.6 0.0* 1.2
34 Mike Lenzly NBK 41 22 23.7 8.0 1.8 0.8/2.5 2.1/2.9 73.0 2.2
15 Rostislav Pelikán NJC 43 30 21.1 5.7 2.4 0.0/0.1 0.9/1.4 0.0* 2.7
6 Pavel Pumprla NBK 36 21 21.5 8.1 2.6 0.2/1.1 2.1/2.8 77.6 2.0
10 Martin Sýkora PCE 41 34 20.9 4.9 0.7 0.9/2.7 0.7/1.0 0.0* 1.6
14 Daniel Gajdošík BRN 41 30 28.3 5.6 2.0 0.1/0.6 1.3/1.8 0.0* 1.9
6 Boris Meno Basketbal QANTO Svitavy 38 11 33.7 14.9 5.3 0.5/1.0 3.0/4.6 64.7 3.1
25 Pavel Slezák NBK 37 19 18.8 8.1 1.4 1.4/3.4 1.3/1.4 0.0* 1.3
Branislav Brliť OPA 37 29 20.1 5.1 1.4 0.4/1.1 1.0/1.8 0.0* 2.6
15 Jakub Houška DEC 40 29 17.4 5.1 1.9 0.1/0.7 1.0/1.4 0.0* 3.1
9 Tomáš Tóth PCE 37 23 20.7 6.3 1.7 0.6/2.2 1.1/1.9 0.0* 2.2
11 Lukáš Kraus PCE 38 26 15.8 5.5 1.5 0.5/1.5 1.0/1.5 0.0* 2.4
21 Martin Vaňák OPA 35 32 15.2 4.4 0.8 0.7/2.2 0.7/1.1 0.0* 1.4
12 Radek Nečas NBK 41 22 25.5 6.3 2.8 0.0/0.2 0.7/1.1 0.0* 3.3
12 Randall Hanke USK 37 13 18.8 10.2 4.7 0.0/0.1 0.8/1.2 0.0* 1.4
Kent Ravone George Basketbal QANTO Svitavy 38 8 32.5 16.5 5.0 1.4/2.8 2.4/3.5 67.9 2.9
5 Ladislav Sokolovský NBK 44 22 17.7 5.9 1.5 0.7/2.0 0.8/1.0 0.0* 2.7
6 Michal Šotnar USK 29 34 20.2 3.8 0.8 0.5/1.9 0.8/1.1 0.0* 2.2
9 Michal Křemen NBK 41 22 16.7 5.7 1.2 0.8/2.0 1.0/1.3 0.0* 0.9
55 Václav Honomichl PLZ 30 28 19.1 4.4 1.3 0.3/1.2 1.1/1.8 0.0* 1.3
5 Michal Hubálek KLN 35 32 16.6 3.8 0.9 0.5/1.6 0.4/0.4 0.0* 1.9
14 Luděk Jurečka NJC 38 33 13.8 3.6 0.4 0.8/1.7 0.5/0.6 0.0* 1.1
31 Vladimir Štimac NBK 34 19 13.0 6.2 2.6 0.0 1.1/2.5 41.7 1.4
12 Robert Landa DEC 39 36 13.3 3.3 1.1 0.1/0.4 0.8/1.2 0.0* 2.2
33 Luboš Stria DEC 41 22 17.5 5.2 1.4 0.6/2.2 0.7/1.2 0.0* 2.3
15 Lukáš Šindelář Basketbal QANTO Svitavy 36 28 16.5 3.9 1.3 0.1/0.5 0.9/1.4 0.0* 1.6
5 Tomáš Vošlajer NJC 31 30 12.5 3.5 1.2 0.0/0.2 1.0/1.5 0.0* 2.0
25 Pavel Hemmy KLN 35 22 16.0 4.5 0.5 0.9/2.3 0.8/1.2 0.0* 1.4
8 David Hájek NJC 44 27 11.9 3.7 0.7 0.6/0.9 0.7/0.8 0.0* 1.0
6 Radim Klečka OPA 32 23 13.6 4.2 1.2 0.3/1.0 1.0/1.2 0.0* 1.2
7 Antonín Pištěcký DEC 38 23 16.7 4.1 1.0 0.4/1.3 0.7/1.6 0.0* 1.5
11 Jaromír Bohačík PRO 29 39 11.8 2.2 0.6 0.3/0.9 0.1/0.3 0.0* 2.1
51 David Šteffel NJC 37 13 18.4 6.2 2.5 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.8
14 Martin Gniadek OVA 32 32 13.1 2.5 1.1 0.0/0.2 0.2/0.4 0.0* 2.1
21 Pavel Harčár Basketbal QANTO Svitavy 32 17 16.8 4.6 0.6 0.9/2.5 0.5/0.5 0.0* 1.2
14 Pavel Miloš PCE 43 17 9.2 4.5 0.4 0.9/2.5 0.9/1.0 0.0* 1.1
10 Kamil Říha PLZ 31 21 12.2 3.6 0.4 0.7/1.4 0.8/1.0 0.0* 1.3
54 Christopher Miles KLN 35 13 23.2 5.8 2.4 0.0 1.0/2.2 46.4 3.2
10 Jakub Sedlák Basketbal QANTO Svitavy 32 26 11.1 2.8 1.1 0.0/0.4 0.6/0.7 0.0* 1.0
12 Želimír Zagorac PRO 41 7 24.7 9.4 3.6 0.3/1.6 1.4/2.4 58.8 2.0
15 Jan Suchý PLZ 30 21 11.2 3.1 1.5 0.0/0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Michal Vocetka USK 35 13 15.1 5.0 0.5 1.2/3.8 0.4/0.8 0.0* 1.9
6 Joshua Gibson-Bascombe OVA 36 6 32.2 10.8 3.3 0.7/3.2 2.2/3.3 65.0 2.3
8 Ondřej Peterka PCE 31 28 8.0 2.1 0.4 0.3/0.8 0.5/0.5 0.0* 0.6
21 Brian Egwuatu Basketbal QANTO Svitavy 35 12 18.8 4.9 1.9 0.0/0.2 1.1/2.0 54.2 1.9
8 Aleš Chán NBK 41 14 9.9 3.9 1.7 0.1/0.1 0.3/0.4 0.0* 1.1
8 Martin Šťastný USK 33 21 9.5 2.3 0.3 0.5/1.6 0.2/0.3 0.0* 0.9
13 Petr Strnisko OPA 33 19 7.7 2.4 0.5 0.3/0.8 0.4/0.4 0.0* 0.8
9 Filip Zbránek OVA 31 18 11.7 2.1 0.4 0.4/0.9 0.2/0.4 0.0* 1.2
13 Travis Darnell Bledsoe Basketbal QANTO Svitavy 34 12 12.3 2.9 0.7 0.3/1.0 0.8/1.6 0.0* 1.4
4 Martin Lepold Basketbal QANTO Svitavy 39 17 9.1 2.0 0.5 0.2/0.8 0.2/0.5 0.0* 1.1
6 Joshua Gibson-Bascombe OVA 5 27.4 6.6 1.4 0.8/2.0 1.4/1.8 0.0* 3.4
11 Michal Mareš USK 29 15 9.3 1.8 0.6 0.2/0.9 0.0/0.0 0.0* 0.6
12 Jakub Mandík PLZ 35 19 8.4 1.4 0.6 0.0/0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
17 Jakub Krakovič PRO 31 16 7.9 1.6 0.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.8
51 Martin Volf PCE 41 10 11.3 2.6 0.5 0.3/1.1 0.7/0.8 0.0* 1.7
9 Daniel Douša DEC 40 10 12.4 2.3 0.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.0
Ognjen Petrovič Basketbal QANTO Svitavy 12 12.8 1.8 0.3 0.3/1.5 0.3/0.7 0.0* 1.9
4 Jiří Dihel OPA 35 17 7.1 1.3 0.4 0.1/0.6 0.2/0.4 0.0* 0.8
8 Michal Palát OVA 32 14 9.6 1.5 0.4 0.2/1.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
10 Roman Medek NJC 35 8 9.6 2.5 0.4 0.4/1.1 0.6/0.8 0.0* 1.4
11 Jan Jiřiček DEC 32 15 5.3 1.3 0.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
6 Miroslav Dvířka PLZ 38 8 8.8 2.0 0.4 0.4/1.3 0.1/0.3 0.0* 0.8
8 Lukáš Mařík PLZ 33 16 8.8 1.0 0.4 0.0/0.6 0.1/0.4 0.0* 1.4
5 Adam Žampach DEC 32 13 8.2 1.2 0.5 0.0/0.3 0.2/0.5 0.0* 0.8
33 Jiří Kysela BRN 31 13 8.4 1.1 0.2 0.0/0.1 0.8/1.1 0.0* 0.7
33 Uroš Benáček KLN 30 5 10.8 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.2
10 Jakub Němeček KLN 32 8 7.3 1.5 0.5 0.1/0.3 0.1/0.3 0.0* 0.8
5 Vojtěch Bratčenkov Basketbal QANTO Svitavy 30 15 7.7 0.7 0.3 0.1/0.6 0.0/0.0 0.0* 0.6
9 Roman Zachrla KLN 35 5 8.2 2.2 0.2 0.4/0.8 0.6/0.8 0.0* 1.0
4 Lukáš Mařík DEC 32 8 5.3 1.0 0.1 0.3/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
7 Libor Havránek Basketbal QANTO Svitavy 34 10 4.9 0.7 0.0 0.1/0.2 0.4/0.8 0.0* 0.3
14 Petr Heřman PCE 28 5 4.2 1.4 0.2 0.2/0.4 0.4/0.4 0.0* 1.0
8 Michal Fröhde Basketbal QANTO Svitavy 12 6.0 0.6 0.2 0.1/0.4 0.0/0.3 0.0* 0.8
Dionte Lamont Christmas NBK 35 4 7.0 1.3 0.3 0.3/1.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
9 Filip Svoboda BRN 29 6 5.8 0.5 0.2 0.0/0.2 0.2/0.3 0.0* 0.7
22 Václav Černoch OVA 34 4 5.3 0.8 0.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jan Bejček DEC 28 3 3.7 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
7 Adam Koch NBK 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Philip Ricci NBK 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Georgios Tsiaras NBK 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Pavels Veselovs PRO 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Dejan Radulović KLN 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Robert Skibniewski PRO 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Mitchell Chase Johnson BRN 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Antoine McFarland Hood OVA 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Dovydas Retkus DEC 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Emmanuel Ubilla KLN 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marek Balík DEC 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Andrej Červenka DEC 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Ivo Pavličík PRO 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Jan Selinger PLZ 37 1 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Bosák DEC 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Maurizio Galata OPA 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tremaine Ford USK 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Myles McKay USK 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Ronald Lewis NBK 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Bauer PLZ 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Marek Kozlík PLZ 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Michal Ihring OPA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Schrebenský OPA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Zrinko Gudelj OPA 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Jan Pavlík KLN 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Milan Kolovrat OPA 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Weyinmi Efejuku NBK 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Ladislav Tóth PLZ 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Gniadek OPA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Miroslav Kvapil OPA 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smeták DEC 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Milota USK 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vyoral DEC 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Dalibor Fait USK 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Petr Valc NBK 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 David Böhm OPA 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Viktor Cvek OPA 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Filip Marian PLZ 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Robin Matějka KLN 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Ondřej Černohorský OPA 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jan Kupčík OPA 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
54 Martin Kříž KLN 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Martin Peterka PCE 27 3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Petr Dokoupil OPA 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Jan Lipový PRO 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan David PLZ 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Ondřej Mádle PLZ 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Tomáš Mičúnek OPA 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Mike Mitchell OVA 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Jiří Černošek BRN 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Píza PLZ 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Lukáš Procházka OVA 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Andrej Vukotič USK 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Aleš Remeš OPA 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Rahsaan Edward Ames KLN 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Peter Sedmák DEC 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
77 Tomáš Kyzlink USK 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Peter Mulligan DEC 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Ian Charles Johnson BRN 38 1 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Jiří Stariat USK 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Rudolf Polášek PRO 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Aušprunk PLZ 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Šimon Luňák PLZ 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Michael Froněk PLZ 27 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dvořák Basketbal QANTO Svitavy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Špaček Basketbal QANTO Svitavy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Arthur Lee NBK 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miroslav Šverma PLZ 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jindřich Nohal Basketbal QANTO Svitavy 38 3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vít Petrák USK 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Roderick Platt KLN 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Karel Kraus NJC 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Petr Bohačík OVA 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Oldřich Lenhart PLZ 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Filip Adamec KLN 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Kryštof Nemčok KLN 28 3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Lukáš Feštr USK 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Andres Basketbal QANTO Svitavy 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Gerych NJC 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Ondřej Zavadil OVA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kaša DEC 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Štěpán Vrubl PRO 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Richard Leško PRO 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Pavel Novák OPA 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Rostislav Uhlíř OVA 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Michal Norwa PLZ 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Horák Basketbal QANTO Svitavy 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Nový USK 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Jan Hartman USK 30 6 3.8 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
7 Kryštof Vlček OPA 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Jan Zlámal PRO 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Erik Eisman PLZ 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Martin Drobný PLZ 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ježek DEC 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Michal Kurimský BRN 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jiří Jelínek DEC 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Jiří Šoula PCE 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bažant DEC 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miroslav Modr PLZ 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Filip Šmíd PLZ 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šiška DEC 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Ondřej Balvín USK 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Moravec Basketbal QANTO Svitavy 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Demarius Armond Bolds KLN 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas