Nejmladší minižactvo U11, přípravná část

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
10. 10. 2020
09:00
Hala 6. ZŠ Karolína Vostatková
Daniel Hušek
17
62
4
18
8
34
10
48
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 7
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L. d
10. 10. 2020
09:00
Sokolovna Na Letné
54
31
14
8
26
12
40
19
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 13
BA LYNX Liberec k
Válečnice Děčín
10. 10. 2020
09:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Matyáš Fichtner
39
31
12
12
24
15
28
31
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
10. 10. 2020
10:45
Sokolovna Na Letné 11
88
2
30
6
44
9
69
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 5
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2020
11:00
Hala 6. ZŠ Karolína Vostatková
Daniel Hušek
36
28
10
5
20
12
26
20
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 14
Válečnice Děčín
Válečníci Děčín B
10. 10. 2020
11:00
Sportovní hala Kort Matyáš Fichtner
Václav Hošek
39
51
2
18
21
21
28
36
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 9
TJ Slovan Litoměřice
BK Teplice A
10. 10. 2020
12:30
Sokolovna Na Letné 38
43
10
10
20
18
30
31
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 6
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2020
13:00
Hala 6. ZŠ Karolína Vostatková
Daniel Hušek
34
18
12
5
22
11
14
26
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 15
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec k
10. 10. 2020
13:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Matyáš Fichtner
27
32
12
9
12
17
20
25
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 10. 2020
14:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
56
26
14
6
28
12
44
16
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 11
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
10. 10. 2020
15:45
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
46
36
12
9
22
19
36
26
Review
nejmladší minižactvo U11, přípravná část 1. kolo 12
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
10. 10. 2020
17:30
ZŠ Pod Parkem Adéla Zemancová
Jakub Gabriel
12
75
2
15
2
31
4
49
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n.L. 2 2 0 131 38 4
2. Válečníci Děčín 2 2 0 98 45 4
3. BK Teplice A 2 2 0 97 69 4
4. BA LYNX Liberec k 2 2 0 71 58 4
5. TJ Slovan Litoměřice 2 1 1 126 54 3
6. BK Levharti Chomutov 2 1 1 62 54 3
7. Válečníci Děčín B 2 1 1 78 71 3
8. BA 2006 Roudnice n.L. 2 1 1 72 92 3
9. Válečnice Děčín 2 0 2 70 90 2
10. Slavoj Litoměřice 2 0 2 35 96 2
11. Slovan Varnsdorf 2 0 2 48 121 2
12. SLUNETA Ústí n.L. d 2 0 2 42 142 2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zemancová Adéla 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Vostatková Karolína 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Gabriel Jakub 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Fichtner Matyáš 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře