Jihomoravská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 1
BCS Husovice A
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 1. kolo 2
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 1. kolo 4
BK Vyškov
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Preview
základní 1. kolo 5
TJ Třebíč B
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 1. kolo 3
Sokol Šlapanice A
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 2. kolo 10
Slovan Černá Pole C
Sokol Hodonín
26. 9. 2020
15:30
SH Morenda Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
76
75
26
20
49
40
65
54
Review
základní 2. kolo 9
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
26. 9. 2020
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Maxmilian Zavřel
Jiří Sehnal
43
55
15
11
23
30
34
30
Review
základní 2. kolo 8
BK Vlci Žďár B
TESLA Brno
26. 9. 2020
18:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
56
86
15
28
29
40
46
64
Review
základní 2. kolo 7
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč B
26. 9. 2020
19:00
Hala SMJ Jihlava Marek Vaníček
Pavel Šenk
67
58
16
13
36
29
53
40
Review
základní 2. kolo 6
BCS Husovice A
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2020
19:30
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
80
51
19
17
40
33
63
43
Review
základní 3. kolo 14
Sokol Šlapanice A
Sokol Hodonín
27. 9. 2020
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Zdeněk Buryšek
88
80
23
22
44
41
68
58
Review
základní 3. kolo 11
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod
27. 9. 2020
10:30
SH Blansko Libor Chaloupka
Vojtěch Marek
77
59
20
13
40
28
57
39
Review
základní 3. kolo 13
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč B
27. 9. 2020
11:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
68
64
9
13
27
30
48
44
Review
základní 3. kolo 12
BC VYSOČINA B
TESLA Brno
27. 9. 2020
14:30
Hala SMJ Jihlava Jiří Slezák
Jaroslav Kočí
44
70
18
14
28
35
40
52
Review
základní 3. kolo 15
Slovan Černá Pole C
BK Vyškov
25. 9. 2020
19:00
SH ZŠ Čejkovická Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
84
62
26
11
44
28
62
48
Review
základní 4. kolo 19
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
10. 10. 2020
-
SH Morenda
Preview
základní 4. kolo 16
Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
10. 10. 2020
17:00
Sportovní hala Ivo Mikulec
Ladislav Sokolovský
60
53
10
18
23
22
35
36
Review
základní 4. kolo 17
TJ Třebíč B
Sokol Šlapanice A
10. 10. 2020
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
65
47
17
14
35
28
47
42
Review
základní 4. kolo 18
TESLA Brno
Slovan Černá Pole C
10. 10. 2020
17:00
SH Tesla Brno Ondřej Josefus
Štěpán Urbánek
56
46
15
6
30
16
44
24
Review
základní 4. kolo 20
ASK Blansko
BK Vlci Žďár B
10. 10. 2020
17:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
67
50
15
16
32
27
50
37
Review
základní 5. kolo 24
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
11. 10. 2020
-
SH Morenda
Preview
základní 5. kolo 21
Spartak Uherský Brod
Sokol Hodonín
11. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Ivo Mikulec
86
89
13
21
29
48
55
66
81
81
Review
základní 5. kolo 22
TJ Třebíč B
Slovan Černá Pole C
11. 10. 2020
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Rastislav Frass
77
76
23
15
45
36
58
59
Review
základní 5. kolo 25
ASK Blansko
BC VYSOČINA B
11. 10. 2020
10:30
SH Blansko Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
58
46
15
9
26
30
39
34
Review
základní 5. kolo 23
TESLA Brno
Sokol Šlapanice A
11. 10. 2020
11:00
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Ondřej Josefus
74
56
18
16
39
32
60
45
Review
základní 6. kolo 26
BC VYSOČINA B
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
základní 6. kolo 27
Sokol Šlapanice A
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 6. kolo 29
BK Vyškov
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 6. kolo 30
Sokol Hodonín
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
SH Hodonín TEZA
Preview
základní 6. kolo 28
Slovan Černá Pole C
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 7. kolo 31
BK Vlci Žďár B
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
základní 7. kolo 32
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 7. kolo 34
BK Vyškov
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Preview
základní 7. kolo 35
Sokol Hodonín
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
SH Hodonín TEZA
Preview
základní 7. kolo 33
Slovan Černá Pole C
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 8. kolo 36
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 8. kolo 37
BCS Husovice A
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Preview
základní 8. kolo 38
ASK Blansko
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
základní 8. kolo 39
BC VYSOČINA B
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
základní 8. kolo 40
BK Vlci Žďár B
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 9. kolo 41
Spartak Uherský Brod
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Preview
základní 9. kolo 42
BCS Husovice A
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Preview
základní 9. kolo 43
ASK Blansko
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
základní 9. kolo 45
BK Vlci Žďár B
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 9. kolo 44
BC VYSOČINA B
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
základní 10. kolo 46
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 10. kolo 47
BK Vyškov
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
základní 10. kolo 48
BK Vlci Žďár B
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Preview
základní 10. kolo 49
TJ Třebíč B
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 10. kolo 50
TESLA Brno
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 11. kolo 52
BK Vlci Žďár B
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Preview
základní 11. kolo 53
BC VYSOČINA B
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
základní 11. kolo 54
TJ Třebíč B
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 11. kolo 55
TESLA Brno
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 11. kolo 51
Slovan Černá Pole C
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Preview
základní 12. kolo 56
ASK Blansko
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 12. kolo 57
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
základní 12. kolo 59
Sokol Hodonín
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Preview
základní 12. kolo 60
TESLA Brno
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 12. kolo 58
Slovan Černá Pole C
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 13. kolo 61
Spartak Uherský Brod
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 13. kolo 62
TESLA Brno
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 13. kolo 63
TJ Třebíč B
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 13. kolo 64
Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 13. kolo 65
BK Vyškov
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 70
Sokol Hodonín
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 66
Spartak Uherský Brod
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 67
TJ Třebíč B
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 14. kolo 68
TESLA Brno
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 69
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 72
Slovan Černá Pole C
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 71
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 73
Sokol Šlapanice A
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 15. kolo 74
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 75
BC VYSOČINA B
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 78
Slovan Černá Pole C
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 76
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 77
Sokol Šlapanice A
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 16. kolo 79
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 80
BK Vlci Žďár B
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 83
BCS Husovice A
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 81
Spartak Uherský Brod
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 82
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 84
TESLA Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 85
TJ Třebíč B
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 18. kolo 88
ASK Blansko
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 18. kolo 86
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 18. kolo 87
BCS Husovice A
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 18. kolo 89
TJ Třebíč B
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 18. kolo 90
TESLA Brno
Sokol Hodonín
Bude upřesněno
-
Preview
základní 19. kolo 94
Slovan Černá Pole C
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 19. kolo 91
TESLA Brno
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Preview
základní 19. kolo 92
Sokol Hodonín
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 19. kolo 93
BK Vyškov
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 19. kolo 95
Sokol Šlapanice A
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 20. kolo 100
Slovan Černá Pole C
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 20. kolo 96
TJ Třebíč B
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
základní 20. kolo 97
BK Vyškov
BCS Husovice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 20. kolo 98
Sokol Hodonín
ASK Blansko
Bude upřesněno
-
Preview
základní 20. kolo 99
Sokol Šlapanice A
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 21. kolo 101
Spartak Uherský Brod
Slovan Černá Pole C
Bude upřesněno
-
Preview
základní 21. kolo 102
BK Vyškov
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 21. kolo 103
Sokol Hodonín
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 21. kolo 104
ASK Blansko
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 21. kolo 105
BCS Husovice A
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Preview
základní 22. kolo 106
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice A
Bude upřesněno
-
Preview
základní 22. kolo 107
BK Vyškov
BC VYSOČINA B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 22. kolo 108
Sokol Hodonín
BK Vlci Žďár B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 22. kolo 109
BCS Husovice A
TJ Třebíč B
Bude upřesněno
-
Preview
základní 22. kolo 110
ASK Blansko
TESLA Brno
Bude upřesněno
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 3 1.0 12.0 4.7 2.7/5.3 50.0 2.7
Dalibor Gába TESLA Brno 44 6 1.0 5.3 2.0 1.3/2.0 66.7 0.8
Petr Srogončík BK Vlci Žďár B 29 2 1.0 12.0 5.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jan Milota TJ Třebíč B 42 2 1.0 7.0 1.0 5.0/7.5 66.7 2.0
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Havlíček BC VYSOČINA B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Otisk ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kříž Sok. Šlapanice A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Červenka BK Vyškov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kurfürst Sok Hodonín 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zálešák Sp. Uherský Brod 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Vlci Žďár B 2 19.5 4.5 9.5 /16.0 59.4 14.0
BC VYSOČINA B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok. Šlapanice A 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Černá Pole C 4 19.3 5.5 15.5 /27.3 56.9 20.5
BK Vyškov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok Hodonín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Třebíč B 4 20.5 5.3 9.3 /18.6 50.0 19.3
TESLA Brno 4 24.5 4.5 9.0 /16.3 55.4 19.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 1 1 0 - - -
Vaníček Marek 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 3 1 2 0 - - -
Šenk Pavel 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 0 1 0 - - -
Slezák Jiří 1 1 0 0 - - -
Sehnal Jiří 3 2 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Mikulec Ivo 2 1 1 0 - - -
Marek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 2 2 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Karafiát Kamil 2 2 0 0 - - -
Karabínová Natálie 1 1 0 0 - - -
Josefus Ondřej 3 1 2 0 - - -
Chaloupka Libor 3 1 2 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Frass Rastislav 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře