Krajský přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krasjký přebor U 17 1. kolo 1
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
9. 10. 2019
17:00
SH ISŠTE Sokolov Christian Rychnavský
Petr Skořepa
107
32
31
7
55
18
79
27
Review
Krasjký přebor U 17 1. kolo 2
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
10. 10. 2019
17:15
Cheb Milada Soukupová
Lucie Veselá
24
128
4
33
12
58
20
95
Review
Krasjký přebor U 17 2. kolo 4
BK Sokolov
TJ Lokomotiva Cheb
23. 10. 2019
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Lukáš Gregor
100
64
23
15
50
30
74
47
Review
Krasjký přebor U 17 2. kolo 3
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
30. 10. 2019
17:00
Kraslice Roman Kinka
Matěj Heřman
43
113
11
31
19
55
33
85
Review
Krasjký přebor U 17 3. kolo 6
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
11. 11. 2019
16:30
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Lukáš Gregor
97
48
25
7
49
21
72
33
Review
Krasjký přebor U 17 3. kolo 5
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
14. 11. 2019
17:00
Cheb Matěj Heřman
Lucie Veselá
55
52
19
12
35
21
42
39
Review
Krasjký přebor U 17 4. kolo 7
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
13. 11. 2019
17:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Lukáš Gregor
73
95
21
20
44
41
60
74
Review
Krasjký přebor U 17 4. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
19. 11. 2019
18:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Adéla Hejná
45
66
10
15
20
32
33
51
Review
Krasjký přebor U 17 5. kolo 9
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
27. 11. 2019
17:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
79
61
20
12
36
31
60
45
Review
Krasjký přebor U 17 5. kolo 10
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov
5. 12. 2019
17:15
Cheb Milada Soukupová
Lucie Veselá
62
82
17
20
32
45
50
69
Review
Krasjký přebor U 17 6. kolo 12
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
16. 12. 2019
16:30
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Lukáš Gregor
69
60
17
14
24
31
48
43
Review
Krasjký přebor U 17 6. kolo 11
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
16. 1. 2020
17:00
Kraslice Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
61
88
18
19
30
36
38
62
Review
Krasjký přebor U 17 7. kolo 13
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
22. 1. 2020
16:00
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
115
48
20
11
56
30
85
38
Review
Krasjký přebor U 17 7. kolo 14
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
23. 1. 2020
17:30
Cheb Milada Soukupová
Lucie Veselá
56
87
17
32
27
45
42
67
Review
Krasjký přebor U 17 8. kolo 16
BK Sokolov
TJ Lokomotiva Cheb
5. 2. 2020
16:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Lukáš Gregor
74
42
18
6
34
22
58
29
Review
Krasjký přebor U 17 8. kolo 15
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 2. 2020
17:15
Kraslice Matěj Heřman
Roman Kinka
58
67
19
16
35
35
50
51
Review
Krasjký přebor U 17 9. kolo 17
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Cheb Milada Soukupová
Lucie Veselá
Preview
Krasjký přebor U 17 9. kolo 18
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
17. 2. 2020
16:30
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Ingrid Ašenbrenerová
90
52
30
16
51
28
67
41
Review
Krasjký přebor U 17 10. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Radka Sosnovcová
Preview
Krasjký přebor U 17 10. kolo 19
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
4. 3. 2020
17:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
62
103
7
22
31
44
47
72
Review
Krasjký přebor U 17 11. kolo 21
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Roman Kinka
Petr Skořepa
Preview
Krasjký přebor U 17 11. kolo 22
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Cheb Milada Soukupová
Lucie Veselá
Preview
Krasjký přebor U 17 12. kolo 23
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Preview
Krasjký přebor U 17 12. kolo 24
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Sokolov 10 8 2 845 630 18
2. TJ Thermia K. Vary 9 7 2 766 477 16
3. TJ Loko Cheb 8 3 5 457 629 11
4. TJ Sokol Kraslice 9 0 9 490 822 9
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Radim Brešťanský BK Sokolov 16 19 1.0 17.9 7.7 0.2 1.8/4.8 37.0 1.0
David Minh Nguyen Tien TJ Sokol Kraslice 17 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Jiří Vlášek TJ Thermia K. Vary 17 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Karel Machala BK Sokolobv 18 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Pakosta TJ Sokol Kraslice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 4 0 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 3 3 0 0 - - -
Soukupová Milada 3 3 0 0 - - -
Skořepa Petr 2 1 1 0 - - -
Rychnavský Christian 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 2 0 2 0 - - -
Kinka Roman 4 2 2 0 - - -
Heřman Matěj 4 3 1 0 - - -
Hejná Adéla 1 0 1 0 - - -
Gregor Lukáš 5 0 5 0 - - -
Fiala Petr 1 1 0 0 - - -
Čabala Tadeáš 3 3 0 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře