Přebor

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
Kačeři Kunratice
Jižní Supi B
11. 10. 2019
16:15
ZŠ Na Chodovci Jan Lejčko
Michal Dub
65
77
18
18
38
39
53
57
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
7. 10. 2019
18:35
ZŠ Mochovská Jakub Vampola
Luděk Svoboda
70
61
18
15
32
29
47
46
Review
Základní fáze 2. kolo 3
Sokol Žižkov C
Jižní Supi B
15. 10. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Jan Musil
67
57
2314
28
20
40
40
Review
Základní fáze 2. kolo 4
Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
17. 10. 2019
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Štěpán Beran
Roman Pommer
98
50
25
12
45
26
72
41
Review
Základní fáze 3. kolo 5
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
25. 10. 2019
16:15
ZŠ Na Chodovci Jan Lejčko
Michal Dub
64
89
11
21
28
44
44
65
Review
Základní fáze 3. kolo 6
Jižní Supi B
Sokol Kbely
21. 10. 2019
18:35
ZŠ Mochovská Miloslav Jon
Jan Lejčko
31
82
10
23
18
45
24
61
Review
Základní fáze 4. kolo 7
Sokol Žižkov C
Sokol Kbely
5. 11. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Zuzana Kotrbatá
60
101
10
19
23
43
40
74
Review
Základní fáze 4. kolo 8
Jižní Supi B
Kačeři Kunratice
5. 11. 2019
17:45
ZŠ TGM Radomír Kohout
Pavel Šenk
64
61
17
14
32
35
42
55
Review
Základní fáze 5. kolo 10
Kačeři Kunratice
Sokol Kbely
15. 11. 2019
16:15
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Barbora Toboláková
37
80
14
18
20
47
24
71
Review
Základní fáze 5. kolo 9
Jižní Supi B
Sokol Žižkov C
14. 11. 2019
17:45
ZŠ TGM Daniel Holeš
Jakub Hejduk
110
55
18
10
48
16
80
36
Review
Základní fáze 6. kolo 11
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
19. 11. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Simona Jindřichová
90
61
20
16
38
22
67
42
Review
Základní fáze 6. kolo 12
Sokol Kbely
Jižní Supi B
19. 11. 2019
17:45
ZŠ TGM Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
42
62
14
21
28
39
37
48
Review
Základní fáze 7. kolo 14
Kačeři Kunratice
Jižní Supi B
29. 11. 2019
16:15
ZŠ Na Chodovci Michal Dub
Radomír Kohout
58
71
13
17
25
31
44
50
Review
Základní fáze 7. kolo 13
Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
28. 11. 2019
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Dub
Jakub Petrák
56
59
17
13
26
31
44
40
Review
Základní fáze 8. kolo 15
Sokol Žižkov C
Jižní Supi B
3. 12. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Simona Jindřichová
Jan Machálek
52
77
14
31
29
54
42
66
Review
Základní fáze 8. kolo 16
Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
5. 12. 2019
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Vladimír Slanina
Michal Bukovský
64
40
18
9
27
20
41
31
Review
Základní fáze 9. kolo 17
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
13. 12. 2019
16:15
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Michal Dub
66
91
26
20
35
46
54
71
Review
Základní fáze 9. kolo 18
Jižní Supi B
Sokol Kbely
12. 12. 2019
17:45
ZŠ TGM Radomír Kohout
Zuzana Kotrbatá
52
58
16
14
30
31
42
40
Review
Základní fáze 10. kolo 19
Sokol Žižkov C
Sokol Kbely
7. 1. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Vojta Schaffner
79
71
18
17
36
39
63
55
Review
Základní fáze 10. kolo 20
Jižní Supi B
Kačeři Kunratice
7. 1. 2020
17:45
ZŠ TGM Linda Bendová
Vladimír Slanina
73
52
27
6
36
14
61
25
Review
Základní fáze 11. kolo 22
Kačeři Kunratice
Sokol Kbely
17. 1. 2020
16:15
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Michal Dub
35
91
10
18
15
32
22
59
Review
Základní fáze 11. kolo 21
Jižní Supi B
Sokol Žižkov C
14. 1. 2020
17:45
ZŠ TGM Barbora Kopecká
Jan Musil
81
16
18
2
51
6
68
13
Review
Základní fáze 12. kolo 23
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
21. 1. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Simona Jindřichová
Jan Renc
116
59
19
15
52
30
84
44
Review
Základní fáze 12. kolo 24
Sokol Kbely
Jižní Supi B
23. 1. 2020
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Michal Bukovský
83
72
16
26
35
40
61
53
Review
Základní fáze 13. kolo 26
Kačeři Kunratice
Jižní Supi B
7. 2. 2020
16:15
ZŠ Na Chodovci Radomír Kohout
Roman Pommer
70
85
16
23
35
46
48
63
Review
Základní fáze 13. kolo 25
Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
6. 2. 2020
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Bukovský
Michal Perlík
58
67
13
18
25
41
39
54
Review
Základní fáze 14. kolo 27
Sokol Žižkov C
Jižní Supi B
11. 2. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Simona Jindřichová
Daniel Čížek
68
62
21
12
34
30
51
44
Review
Základní fáze 14. kolo 28
Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
13. 2. 2020
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Hejduk
Anna Vagnerova
102
30
20
13
55
23
81
30
Review
Základní fáze 15. kolo 29
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
6. 3. 2020
16:15
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Pavel Šenk
62
68
17
21
29
40
41
52
Review
Základní fáze 15. kolo 30
Jižní Supi B
Sokol Kbely
3. 3. 2020
17:45
ZŠ TGM Barbora Kopecká
Pavel Šenk
43
77
5
14
20
33
35
57
Review
Základní fáze 16. kolo 31
Sokol Žižkov C
Sokol Kbely
10. 3. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Simona Jindřichová
Rebeka Anna Lišková
63
71
18
13
35
35
43
52
Review
Základní fáze 16. kolo 32
Jižní Supi B
Kačeři Kunratice
10. 3. 2020
17:45
ZŠ TGM Barbora Kopecká
Linda Bendová
54
32
11
13
37
24
43
26
Review
Základní fáze 17. kolo 34
Kačeři Kunratice
Sokol Kbely
20. 3. 2020
16:15
ZŠ Na Chodovci Matěj Barták
Preview
Základní fáze 17. kolo 33
Jižní Supi B
Sokol Žižkov C
17. 3. 2020
17:45
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 18. kolo 35
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
24. 3. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Ondřej Koc
Preview
Základní fáze 18. kolo 36
Sokol Kbely
Jižní Supi B
26. 3. 2020
18:35
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jakub Petrák
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Čapek TJ Sokol Dubeč 18 13 1.0 19.6 7.1 1.1 2.2/5.3 42.0 2.3
15 Michal Bakajsa Kačeři Kunratice 20 20 1.0 10.2 3.3 0.6 2.1/3.4 61.2 2.9
Jakub Škvařil Sokol Žižkov C 20 13 1.0 12.5 3.8 0.8 2.7/3.2 85.4 1.2
Filip Votípka Sokol Vyšehrad 17 17 1.0 8.7 2.4 0.7 1.9/3.0 62.7 3.1
Kryštof Dubský Fenix Modřany 18 10 1.0 11.1 4.7 0.1 1.4/4.2 33.3 2.7
Josef Michálek Sokol Žižkov C 18 11 1.0 8.5 3.5 0.1 1.4/2.0 68.2 2.4
Lukáš Semerád Sokol Žižkov B 20 13 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
Aleš Klečka Sokol Kbely 19 14 1.0 1.7 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.0
4 Štěpán Rýdl Kačeři Kunratice A 20 13 1.0 1.7 0.4 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.3
Milen Vakulyuk Porg Basket 17 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/6.3 15.8 1.7
Sebastian Vojta Jižní Supi B 19 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
32 Adam Steiner BSK - Jižní Supi 18 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Jakub Fiala Sokol Kbely B 19 9 1.0 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Macků BC Benešov 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Denis Bykov Sokol Vyšehrad B 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jeřáb GBA J. Hradec 18 1 41.0 4.0 2.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Straka Sokol Kbely 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bořek Tupý Spoje Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Syrovátka BSK Fenix Modřany B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Prokůpek BSK Fenix Modřany A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sýkora Porg Basket 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Kbely 16 27.8 3.0 6.3 /13.9 45.3 12.1
Sokol Žižkov C 16 24.5 3.4 9.5 /18.6 51.2 15.0
Kačeři Kunratice 16 19.1 1.9 8.9 /19.5 45.7 18.0
Jižní Supi B 16 23.9 4.6 5.4 /13.0 41.3 17.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Vagnerova Anna 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 0 1 0 - - -
Šenk Pavel 4 0 4 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - - -
Slanina Vladimír 2 1 1 0 - - -
Schaffner Vojta 1 0 1 0 - - -
Renc Jan 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 2 0 2 0 - - -
Petrák Jakub 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 0 1 0 - - -
Musil Jan 2 0 2 0 - - -
Machálek Jan 1 0 1 0 - - -
Lišková Rebeka Anna 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 3 2 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 2 0 2 0 - - -
Kopecká Barbora 3 3 0 0 - - -
Kohout Radomír 5 4 1 0 - - -
Koc Ondřej 3 3 0 0 - - -
Jon Miloslav 1 1 0 0 - - -
Jindřichová Simona 5 4 1 0 - - -
Holeš Daniel 1 1 0 0 - - -
Hejduk Jakub 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 7 3 4 0 - - -
Čížek Daniel 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 3 1 2 0 - - -
Beran Štěpán 1 1 0 0 - - -
Bendová Linda 2 1 1 0 - - -
Barták Matěj 3 3 0 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře