Kvalifikace o NF U11 - chlapci

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
kvalifikace o NF U11 chlapci 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
11. 1. 2020
09:00
Sportovní hala Vladimír Kesler
Nicole Šeferová
23
55
11
7
11
36
17
40
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
11. 1. 2020
09:30
ZŠ Pod Parkem Tereza Lepší
Barbora Lahovská
29
103
14
23
14
48
27
71
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
11. 1. 2020
11:00
Sportovní hala Nicole Šeferová
Vladimír Kesler
22
48
4
15
10
27
14
34
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 1. kolo 2
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
11. 1. 2020
11:15
ZŠ Pod Parkem Barbora Lahovská
Tereza Lepší
27
80
7
8
10
32
21
52
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 2. kolo 7
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2020
10:00
ZŠ Pod Parkem Barbora Lahovská
Jakub Gabriel
75
19
36
0
49
6
67
10
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 2. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
25. 1. 2020
12:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Barbora Lahovská
52
39
10
12
22
19
43
33
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 2. kolo 5
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
23. 1. 2020
16:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Daniel Horák
62
17
21
1
31
3
40
13
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 2. kolo 6
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
23. 1. 2020
18:15
ARMEX Sportcentrum Daniel Horák
Jan Kout
64
35
10
11
34
22
50
29
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 3. kolo 9
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
8. 2. 2020
08:30
Hala 6. ZŠ Anna Chojnacká
Tereza Lepší
2
100
0
26
0
49
2
83
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 3. kolo 11
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
22. 2. 2020
10:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Mathias Kundert
45
33
10
7
18
19
35
25
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 3. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
8. 2. 2020
10:15
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Anna Chojnacká
10
95
0
27
2
46
8
67
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
22. 2. 2020
12:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Petr Drobný
35
24
12
6
19
11
31
17
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 4. kolo 13
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
7. 3. 2020
08:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Tereza Ekrtová
54
38
13
11
21
14
42
29
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 4. kolo 14
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
7. 3. 2020
10:00
ARMEX Sportcentrum Tereza Ekrtová
Jaroslav Liška
59
20
17
2
25
8
43
10
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 4. kolo 15
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
7. 3. 2020
15:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Mathias Kundert
59
8
25
4
39
4
53
8
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 4. kolo 16
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
7. 3. 2020
16:30
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Daniel Hušek
89
18
18
4
36
13
66
16
Review
kvalifikace o NF U11 chlapci 5. kolo 17
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 5. kolo 19
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 5. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 6. kolo 21
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 6. kolo 22
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 6. kolo 23
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Preview
kvalifikace o NF U11 chlapci 6. kolo 24
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Válečníci Děčín 8 8 0 617 178 16
2. BK Levharti Chomutov 8 6 2 383 254 14
3. SLUNETA Ústí n.L. 8 2 6 298 434 10
4. Slavoj Litoměřice 8 0 8 141 573 8
Hráč Tým Věk Z
Marek Houška Válečníci Děčín 12 1
Karel Vild SLUNETA Ústí n.L. 12 1
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 1
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 12 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šeferová Nicole 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Liška Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lahovská Barbora 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mathias 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Horák Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Ekrtová Tereza 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Drobný Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře