Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižactvo U12
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina "A" 1. kolo 1
BK Medvědi Tábor h
Sokol Písek Sršni h
21. 9. 2019
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská 15
72
2
18
6
40
9
50
Review
skupina "A" 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni h
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
21. 9. 2019
10:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
92
12
28
2
42
4
74
8
Review
skupina "A" 1. kolo 3
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Medvědi Tábor h
21. 9. 2019
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská 27
34
8
12
17
19
25
26
Review
skupina "A" 2. kolo 4
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
ŠBK Borotín mix
5. 10. 2019
09:00
SH ZŠ Kubatova 45
50
7
12
24
24
34
38
Review
skupina "A" 2. kolo 5
ŠBK Borotín mix
Sokol Písek Sršni h
5. 10. 2019
10:30
SH ZŠ Kubatova 3
104
0
32
2
54
2
78
Review
skupina "A" 2. kolo 6
Sokol Písek Sršni h
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
5. 10. 2019
12:00
SH ZŠ Kubatova
94
16
16
6
46
12
72
14
Review
skupina "A" 3. kolo 7
Sokol Písek Sršni h
BK Medvědi Tábor h
19. 10. 2019
08:30
Sportovní hala Sokol
76
8
26
3
40
7
60
7
Review
skupina "A" 3. kolo 8
BK Medvědi Tábor h
ŠBK Borotín mix
19. 10. 2019
09:50
Sportovní hala Sokol
48
47
11
19
20
27
38
37
Review
skupina "A" 3. kolo 9
ŠBK Borotín mix
Sokol Písek Sršni h
19. 10. 2019
11:10
Sportovní hala Sokol 11
88
2
22
6
44
8
66
Review
skupina "A" 4. kolo 10
ŠBK Borotín mix
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
2. 11. 2019
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
41
38
9
16
16
24
28
31
Review
skupina "A" 4. kolo 11
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Medvědi Tábor h
2. 11. 2019
10:30
Hala 7. ZŠ Helsinská
44
37
16
5
26
12
28
30
Review
skupina "A" 4. kolo 12
BK Medvědi Tábor h
ŠBK Borotín mix
2. 11. 2019
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
71
42
24
2
45
10
63
29
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Písek Sršni h 6 6 0 526 65 12
2. Medvědi Tábor h 6 3 3 213 308 9
3. ŠBK Borotín mix 6 2 4 194 394 8
4. BSK Č. Budějovice mix 6 1 5 182 348 7
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jan Ille Lions J. Hradec mix 13 19 1.0 9.2 4.2 0.8/3.9 20.3 1.7
Štěpán Kučera Sojky Pelhřimov h 13 4 1.0 8.0 3.8 0.5/1.3 0.0* 0.5
Linda Kotrčová BK Strakonice 12 5 1.0 4.0 1.8 0.4/1.2 0.0* 0.0
Václav Břečka BK Tábor 13 3 1.0 5.0 2.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
Teodor Kačírek BSK Č. Budějovice mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Stejskal BK Tábor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Syrovátka BK Tábor h 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vránková ŠBK Borotín mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Křesina Sokol Písek Sršni h B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Grossová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kopecký BK Sojky Pelhřimov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Soušek Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Žáková BK Strakonice d 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pangrác Sokol Písek Sršni h B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Chládek BK Pelhřimov h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Havlíček Oceloti Týn n.V. mix 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Medvědi Tábor h 7 13.3 2.1 /2.7 78.9 0.0
Sokol Písek Sršni h 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BSK Č. Budějovice mix 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ŠBK Borotín mix 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni h B 7 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Strakonice d 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Lions J. Hradec mix 18 20.1 4.3 /12.8 33.8 10.8
Sojky Pelhřimov h 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře