Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina "A" 1. kolo 1
BK Lions Jindřichův Hradec m
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
14. 9. 2019
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá 24
51
14
3
18
23
20
33
Review
skupina "A" 1. kolo 2
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
Sokol Písek Sršni h
14. 9. 2019
10:30
Městská SH J.Hradec II-malá
49
26
18
6
28
13
42
21
Review
skupina "A" 1. kolo 3
Sokol Písek Sršni h
BK Lions Jindřichův Hradec m
14. 9. 2019
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá
51
28
24
5
34
8
42
20
Review
skupina "A" 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni h
BK Lions Jindřichův Hradec m
29. 9. 2019
12:00
Sportovní hala Sokol
48
21
8
2
22
7
36
17
Review
skupina "A" 2. kolo 5
BK Lions Jindřichův Hradec m
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
29. 9. 2019
13:20
Sportovní hala Sokol 32
52
4
16
14
32
20
42
Review
skupina "A" 2. kolo 6
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
Sokol Písek Sršni h
29. 9. 2019
14:40
Sportovní hala Sokol 30
32
10
2
20
14
22
28
Review
skupina "A" 3. kolo 7
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
Sokol Písek Sršni h
13. 10. 2019
12:00
SH ZŠ Kubatova
35
34
18
7
21
17
31
22
Review
skupina "A" 3. kolo 8
Sokol Písek Sršni h
BK Lions Jindřichův Hradec m
13. 10. 2019
13:30
SH ZŠ Kubatova
34
18
10
4
18
13
28
15
Review
skupina "A" 3. kolo 9
BK Lions Jindřichův Hradec m
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
13. 10. 2019
15:00
SH ZŠ Kubatova 30
51
6
18
8
32
18
40
Review

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
František Grill Lions J. Hradec m 12 20 1.0 9.0 3.8 1.4/3.8 36.8 1.6
Kryštof Novotný BK Tábor h 12 6 1.0 12.8 6.0 0.8/1.3 0.0* 0.0
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice mix 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Jelínek BK Tábor 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šlosar SKB Strakonice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Peniaštek Sokol Písek Sršni h B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fuxa BK Pelhřimov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Chaluper Sokol Písek Sršni h C 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kučera BK Sojky Pelhřimov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Křesina Sokol Písek Sršni h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kopecký BK Pelhřimov h 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Grossová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kaňková Spartak Kaplice m 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Nárovcová BK Strakonice d B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Zadražilová Sojky Pelhřimov mix 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jůza BK Tábor B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Lions J. Hradec m 22 21.4 3.6 /11.1 32.7 9.3
Tigers Č. Budějovice mix 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni h 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Spartak Kaplice m 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Strakonice d 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov h 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sojky Pelhřimov mix 7 5.4 1.3 /4.2 31.0 5.9
Sokol Písek Sršni h B 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Tábor h 10 21.5 1.3 /2.3 56.5 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pivovarský Michal 2 2 0 0 - - -
Koc Ondřej 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře