Oblastní přebor U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 11 1. kolo 1
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Jiskra Aš
29. 9. 2019
09:00
Kraslice Ondřej Sládek
Klára Pouzarová
68
10
16
0
35
4
45
6
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 2
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
29. 9. 2019
10:15
Kraslice Ondřej Sládek
Robin Vican
18
22
6
6
16
10
18
15
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
29. 9. 2019
11:30
Kraslice Robin Vican
Klára Pouzarová
73
24
9
12
43
12
57
20
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 4
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
29. 9. 2019
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Gregor
Matěj Heřman
36
35
4
6
18
16
24
28
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 5
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
29. 9. 2019
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Lukáš Gregor
2
134
2
36
2
76
2
104
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 6
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
29. 9. 2019
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Gregor
Matěj Heřman
2
154
0
33
2
83
2
117
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 7
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
27. 10. 2019
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Pacelt
Roman Kinka
29
71
0
30
13
35
19
54
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 8
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
27. 10. 2019
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Adéla Hejná
70
41
17
8
37
19
54
32
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 9
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
27. 10. 2019
12:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Adéla Hejná
Jan Pacelt
66
26
24
10
43
12
52
20
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 10
TJ Jiskra Aš
BCM Sokolov U 11 (žky)
27. 10. 2019
09:00
Cheb Ondřej Honomichl
Jan Čermák
4
68
0
22
0
42
2
52
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 11
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
27. 10. 2019
10:15
Cheb Jan Čermák
Milada Soukupová
29
34
7
6
17
18
28
27
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 12
TJ Jiskra Aš
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
27. 10. 2019
11:30
Cheb Milada Soukupová
Ondřej Honomichl
10
62
2
19
8
33
8
50
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 13
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
24. 11. 2019
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Klára Pouzarová
Jan Pacelt
94
11
14
2
42
3
56
11
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 14
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
24. 11. 2019
10:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Matěj Heřman
52
23
7
4
21
10
33
16
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 15
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
24. 11. 2019
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Matěj Heřman
Klára Pouzarová
110
6
32
0
60
2
84
4
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Jiskra Aš
24. 11. 2019
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Milada Soukupová
Ondřej Honomichl
80
4
20
0
44
0
68
0
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 17
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
24. 11. 2019
10:45
SH BK Loko Karlovy Vary Milada Soukupová
Jan Čermák
4
50
2
18
4
24
4
38
Review
Krajský přebor U 11 6. kolo 18
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
24. 11. 2019
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Čermák
Ondřej Honomichl
36
28
10
8
20
20
23
24
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 19
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Jiskra Aš
22. 12. 2019
09:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Jan Pacelt
86
5
20
0
51
2
70
2
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 20
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
22. 12. 2019
10:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Pacelt
Roman Kinka
18
74
0
19
10
33
12
52
Review
Krajský přebor U 11 7. kolo 21
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
22. 12. 2019
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Pacelt
Roman Kinka
35
45
6
6
16
16
21
27
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 22
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
22. 12. 2019
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Dominik Čihák
Tadeáš Čabala
94
12
34
0
52
10
79
10
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 23
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
22. 12. 2019
10:15
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Heřman
Tadeáš Čabala
0
171
0
40
0
88
0
126
Review
Krajský přebor U 11 8. kolo 24
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
22. 12. 2019
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Matěj Heřman
Dominik Čihák
17
97
2
28
9
58
13
78
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 25
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
12. 1. 2020
09:00
SH Toužim Lukáš Brus
Roman Kinka
25
78
4
18
10
38
11
62
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 26
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
12. 1. 2020
10:30
SH Toužim Lukáš Brus
Roman Kinka
57
33
11
10
33
18
45
26
Review
Krajský přebor U 11 9. kolo 27
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
12. 1. 2020
12:00
SH Toužim Roman Kinka
Lukáš Brus
36
78
6
20
20
36
26
56
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 28
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
12. 1. 2020
09:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Klára Pouzarová
12
102
4
18
4
52
8
78
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 29
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
12. 1. 2020
10:15
Kraslice Klára Pouzarová
Miroslav Svatoš
105
13
23
2
45
4
69
8
Review
Krajský přebor U 11 10. kolo 30
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
12. 1. 2020
11:30
Kraslice Klára Pouzarová
Miroslav Svatoš
39
40
12
3
28
16
37
22
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 32
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
26. 1. 2020
12:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Roman Kinka
Lukáš Gregor
142
8
34
4
74
5
104
5
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 31
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Jiskra Aš
26. 1. 2020
13:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Roman Kinka
Lukáš Gregor
35
17
10
0
21
7
29
9
Review
Krajský přebor U 11 11. kolo 33
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Jiskra Aš
26. 1. 2020
15:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Roman Kinka
Lukáš Gregor
139
0
38
0
68
0
98
0
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 34
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
26. 1. 2020
10:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Ondřej Honomichl
Jan Čermák
39
49
8
10
12
25
32
39
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 35
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
26. 1. 2020
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Jan Čermák
Milada Soukupová
23
58
2
17
6
28
12
50
Review
Krajský přebor U 11 12. kolo 36
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
26. 1. 2020
13:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Milada Soukupová
Ondřej Honomichl
32
61
14
14
24
32
28
49
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 39
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
20. 2. 2020
15:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Jan Pacelt
127
6
38
0
66
0
99
2
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 38
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
20. 2. 2020
16:40
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Jan Pacelt
8
34
0
8
2
18
4
26
Review
Krajský přebor U 11 13. kolo 37
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Jiskra Aš
20. 2. 2020
17:50
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Jan Pacelt
126
0
24
0
56
0
82
0
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 40
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
8. 3. 2020
09:00
SH Toužim Petr Hovorka
Roman Kinka
29
56
4
12
10
31
22
42
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 41
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
8. 3. 2020
10:30
SH Toužim Roman Kinka
Petr Hovorka
24
49
1
18
9
31
16
37
Review
Krajský přebor U 11 14. kolo 42
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
8. 3. 2020
12:00
SH Toužim Roman Kinka
Petr Hovorka
14
72
4
22
8
38
12
56
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Karolína Krolopová BCM Sokolov (MS) 13 18 1.0 2.6 1.1 0.4/1.3 0.0* 0.7
Filip Sokol Thermia KV U 11 (mix) 12 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matěj Šnobl BK Sokolov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pavlíček TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková TJ Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Langhammer TJ Sokol Kraslice (m 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bačová BK Loko K. Vary U 11 (žky) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Velická BK Loko K. Vary 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalimil Vlk BK Sokolov (žci) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Scheibner TJ Sokol Kraslice (mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kunciter TJ Jiskra Aš 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Jiskra Aš 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Toužim U 11 (mix) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCM Sokolov U 11 (žky) 12 20.1 1.5 /6.7 22.5 6.4
Thermia KV U 11 (mix) 3 6.0 0.3 /2.6 12.5 2.7
BK Sokolov U 11 (žci) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Loko K. Vary U 11 (žky) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vican Robin 2 1 1 0 - - -
Svatoš Miroslav 3 1 2 0 - - -
Soukupová Milada 6 4 2 0 - - -
Sládek Ondřej 2 2 0 0 - - -
Pouzarová Klára 7 3 4 0 - - -
Pacelt Jan 10 4 6 0 - - -
Kinka Roman 14 8 6 0 - - -
Hovorka Petr 3 1 2 0 - - -
Honomichl Ondřej 6 2 4 0 - - -
Heřman Matěj 7 4 3 0 - - -
Hejná Adéla 2 1 1 0 - - -
Gregor Lukáš 6 2 4 0 - - -
Čihák Dominik 2 1 1 0 - - -
Čermák Jan 6 3 3 0 - - -
Čabala Tadeáš 2 0 2 0 - - -
Brus Lukáš 6 5 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře