Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
sever 1. kolo 11005
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 10. 2019
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
36
17
10
4
24
11
32
17
Review
sever 1. kolo 11003
BSK TJ Jičín
BVK Holice
12. 10. 2019
09:30
Sportovní areál Jičín - malá hala 17
92
2
22
7
43
13
66
Review
sever 1. kolo 11006
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 10. 2019
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
47
29
4
4
15
12
35
22
Review
sever 1. kolo 11004
BSK TJ Jičín
BVK Holice
12. 10. 2019
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala 11
102
2
24
10
46
11
78
Review
sever 1. kolo 11001
SK Týniště nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice "B"
12. 10. 2019
13:00
hala U dubu Marek Černohorský
Tomáš Brandejs
62
65
16
22
45
33
56
51
Review
sever 1. kolo 11007
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2019
14:45
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
Tomáš Brandejs
10
90
2
16
2
50
8
68
Review
sever 1. kolo 11002
SK Týniště nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice "B"
12. 10. 2019
15:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
50
43
4
20
14
30
28
34
Review
sever 1. kolo 11008
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2019
16:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Brandejs
12
102
2
25
5
49
10
67
Review
sever 2. kolo 11009
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
26. 10. 2019
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
119
8
26
2
54
4
88
8
Review
sever 2. kolo 11013
BK Vividbooks Pardubice "B"
BSK TJ Jičín
26. 10. 2019
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Klára Novotná
Alena Foretová
45
29
12
10
26
16
34
25
Review
sever 2. kolo 11010
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
26. 10. 2019
10:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
126
0
28
0
60
0
88
0
Review
sever 2. kolo 11014
BK Vividbooks Pardubice "B"
BSK TJ Jičín
26. 10. 2019
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Alena Foretová
Klára Novotná
46
23
16
4
26
15
38
21
Review
sever 2. kolo 11011
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
26. 10. 2019
13:00
SH Holubova ul. Michaela Bubeníčková
88
23
27
6
48
13
63
17
Review
sever 2. kolo 11012
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
26. 10. 2019
14:45
SH Holubova ul. Michaela Bubeníčková
70
49
22
8
43
15
66
25
Review
sever 2. kolo 11015
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
18. 10. 2019
16:00
SH Třebeš Hradec Králové Radek Michlík
Antonín Beran
81
11
17
5
37
7
63
9
Review
sever 2. kolo 11016
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
18. 10. 2019
17:30
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Beran
Radek Michlík
72
20
11
6
36
8
52
14
Review
sever 3. kolo 11017
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli
9. 11. 2019
09:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
53
77
19
9
21
37
43
45
Review
sever 3. kolo 11019
BK Bizoni Náchod
BK Vividbooks Pardubice "B"
9. 11. 2019
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
88
22
24
5
46
5
67
11
Review
sever 3. kolo 11021
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
9. 11. 2019
09:00
hala Sokol Hradec Králové Marek Černohorský
0
108
0
32
0
58
0
80
Review
sever 3. kolo 11020
BK Bizoni Náchod
BK Vividbooks Pardubice "B"
9. 11. 2019
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
86
13
20
4
38
6
60
8
Review
sever 3. kolo 11022
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
9. 11. 2019
10:45
hala Sokol Hradec Králové Marek Černohorský
2
100
0
26
0
52
2
72
Review
sever 3. kolo 11018
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli
9. 11. 2019
11:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
25
82
8
26
15
54
18
72
Review
sever 3. kolo 11023
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 10. 2019
16:45
hala Sokol Hradec Králové
57
40
10
15
18
25
45
31
Review
sever 3. kolo 11024
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 10. 2019
18:15
hala Sokol Hradec Králové
60
24
22
4
34
12
46
18
Review
sever 4. kolo 11025
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
24. 11. 2019
09:00
SH Holubova ul. Alena Foretová
Eva Nývltová
62
57
22
10
36
26
48
42
Review
sever 4. kolo 11027
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
24. 11. 2019
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Tomáš Hruška
Matěj Pletánek
87
13
20
2
42
7
60
11
Review
sever 4. kolo 11031
SK Týniště nad Orlicí
BSK TJ Jičín
24. 11. 2019
09:30
hala U dubu Tomáš Brandejs
Jaroslav Kolář
45
48
10
17
14
28
32
40
Review
sever 4. kolo 11029
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
24. 11. 2019
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Polda
Martin Beránek
50
75
12
24
18
40
41
56
Review
sever 4. kolo 11028
BK Vividbooks Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
24. 11. 2019
10:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Vlach
Antonín Beran
72
22
16
5
36
9
55
17
Review
sever 4. kolo 11026
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
24. 11. 2019
10:45
SH Holubova ul. Eva Nývltová
Alena Foretová
31
88
12
22
20
46
24
62
Review
sever 4. kolo 11032
SK Týniště nad Orlicí
BSK TJ Jičín
24. 11. 2019
11:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
Tomáš Brandejs
21
58
3
11
11
32
19
41
Review
sever 4. kolo 11030
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
24. 11. 2019
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Beránek
Tomáš Polda
49
62
11
22
25
35
33
44
Review
sever 5. kolo 11039
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
8. 12. 2019
08:30
SH Vysoká nad Labem Milan Jaroš
Anežka Holubová
24
79
8
18
14
34
18
60
Review
sever 5. kolo 11033
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
7. 12. 2019
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
91
17
24
2
46
8
73
15
Review
sever 5. kolo 11040
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
8. 12. 2019
10:15
SH Vysoká nad Labem Anežka Holubová
Milan Jaroš
40
71
10
18
16
41
27
61
Review
sever 5. kolo 11034
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
7. 12. 2019
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
103
32
22
6
50
12
68
28
Review
sever 5. kolo 11037
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice "B"
9. 12. 2019
15:15
Tělocvična TJ Sokol
81
21
22
5
42
11
51
17
Review
sever 5. kolo 11035
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
8. 12. 2019
16:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Tomáš Polda
2
120
2
20
2
60
2
76
Review
sever 5. kolo 11038
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice "B"
9. 12. 2019
16:30
Tělocvična TJ Sokol
91
4
29
0
45
4
71
4
Review
sever 5. kolo 11036
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
8. 12. 2019
17:45
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Polda
Bára Baldíková
10
129
6
22
6
67
8
85
Review
sever 6. kolo 11041
BK Vividbooks Pardubice "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 1. 2020
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Zdeněk Táborský
Anežka Holubová
35
55
10
19
14
32
31
40
Review
sever 6. kolo 11045
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
12. 1. 2020
09:30
hala U dubu Tomáš Brandejs
126
22
36
2
68
12
102
16
Review
sever 6. kolo 11043
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
12. 1. 2020
10:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Bubeníčková
Alžběta Červinková
24
82
13
18
13
38
15
66
Review
sever 6. kolo 11042
BK Vividbooks Pardubice "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
12. 1. 2020
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Anežka Holubová
Klára Novotná
34
72
10
16
16
34
22
60
Review
sever 6. kolo 11046
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
12. 1. 2020
11:30
hala U dubu Tomáš Brandejs
129
22
42
2
74
8
101
18
Review
sever 6. kolo 11047
BSK TJ Jičín
BK Bizoni Náchod
12. 1. 2020
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
34
77
3
18
11
32
19
58
Review
sever 6. kolo 11044
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
12. 1. 2020
12:00
hala Sokol Hradec Králové Alžběta Červinková
Michaela Bubeníčková
27
55
8
3
13
21
15
41
Review
sever 6. kolo 11048
BSK TJ Jičín
BK Bizoni Náchod
12. 1. 2020
13:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
25
108
9
26
15
50
17
79
Review
sever 7. kolo 11051
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
26. 1. 2020
08:30
Tělocvična TJ Sokol Radek Michlík
Martin Beránek
100
6
26
0
50
2
85
2
Review
sever 7. kolo 11052
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
26. 1. 2020
10:15
Tělocvična TJ Sokol Martin Beránek
Radek Michlík
130
5
40
0
54
4
94
4
Review
sever 7. kolo 11049
TJ Sokol Stěžery
BSK TJ Jičín
26. 1. 2020
15:00
hala Sokol Hradec Králové Karel Svoboda
Tomáš Hruška
18
51
4
21
9
25
15
39
Review
sever 7. kolo 11053
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
16. 1. 2020
16:00
SH Vysoká nad Labem Radek Michlík
64
34
20
12
40
15
52
23
Review
sever 7. kolo 11050
TJ Sokol Stěžery
BSK TJ Jičín
26. 1. 2020
16:45
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Hruška
Karel Svoboda
16
58
3
10
5
28
9
40
Review
sever 7. kolo 11055
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice "B"
21. 1. 2020
17:30
SH Holubova ul. Karla Chocholoušová
80
20
26
4
46
10
70
14
Review
sever 7. kolo 11054
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
16. 1. 2020
17:45
SH Vysoká nad Labem Radek Michlík
65
51
5
16
20
19
33
45
Review
sever 7. kolo 11056
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice "B"
21. 1. 2020
19:00
SH Holubova ul. Karla Chocholoušová
63
33
34
2
43
6
49
21
Review
sever 8. kolo 11063
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol Stěžery
9. 2. 2020
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Jiříček
Bára Frintová
130
4
42
1
74
2
98
2
Review
sever 8. kolo 11059
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 2. 2020
09:30
hala U dubu Marek Kohout
35
70
8
22
18
33
30
55
Review
sever 8. kolo 11064
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol Stěžery
9. 2. 2020
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
Petr Jiříček
145
10
36
4
76
4
116
8
Review
sever 8. kolo 11061
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
8. 2. 2020
11:15
Sportovní areál Jičín - malá hala 3
128
1
30
1
62
1
96
Review
sever 8. kolo 11060
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 2. 2020
11:30
hala U dubu Marek Kohout
35
99
7
30
21
56
31
81
Review
sever 8. kolo 11062
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
8. 2. 2020
13:15
Spotovní areál Jičín-velká hala 9
123
2
27
8
62
8
90
Review
sever 8. kolo 11057
Královští Sokoli
BVK Holice
19. 2. 2020
15:30
TJ Sokol Pražské předměstí Jan Bubeníček
Antonín Beran
35
108
22
26
25
56
27
90
Review
sever 8. kolo 11058
Královští Sokoli
BVK Holice
19. 2. 2020
16:45
TJ Sokol Pražské předměstí Antonín Beran
Jan Bubeníček
44
89
4
22
18
36
36
64
Review
sever 9. kolo 11067
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
23. 2. 2020
08:30
SH Vysoká nad Labem Antonín Beran
Bára Baldíková
77
23
26
0
41
10
65
13
Review
sever 9. kolo 11065
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
23. 2. 2020
09:00
Tělocvična TJ Sokol Tomáš Hruška
Tomáš Polda
49
51
11
7
21
22
35
38
Review
sever 9. kolo 11069
BVK Holice
SK Týniště nad Orlicí
23. 2. 2020
09:00
SH Holubova ul. Marek Kohout
135
4
33
0
62
4
94
4
Review
sever 9. kolo 11071
BK Vividbooks Pardubice "B"
Královští Sokoli
23. 2. 2020
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Zdeněk Táborský
Eva Nývltová
29
73
16
3
19
32
27
40
Review
sever 9. kolo 11068
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
23. 2. 2020
10:15
SH Vysoká nad Labem Bára Baldíková
Antonín Beran
58
12
20
0
32
5
44
7
Review
sever 9. kolo 11066
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
23. 2. 2020
10:45
Tělocvična TJ Sokol Karel Svoboda
Tomáš Polda
51
38
13
12
27
14
37
26
Review
sever 9. kolo 11070
BVK Holice
SK Týniště nad Orlicí
23. 2. 2020
10:45
SH Holubova ul. Marek Kohout
136
7
31
0
75
0
106
0
Review
sever 9. kolo 11072
BK Vividbooks Pardubice "B"
Královští Sokoli
23. 2. 2020
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Eva Nývltová
Zdeněk Táborský
20
95
8
10
12
39
18
56
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Štěpán Horák BK Přelouč 13 18 1.0 23.6 11.1 1.5/3.8 39.7 1.3
Vojtěch Pokorný BVK Holice 13 18 1.0 22.5 10.5 1.5/3.2 47.4 1.1
Vít Pokorný BVK Holice 13 18 1.0 21.9 10.0 1.9/3.3 56.7 0.8
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 18 1.0 19.8 9.7 0.4/1.1 0.0* 0.2
Dominika Pencáková Sokol Hradec 13 14 1.0 22.9 11.1 0.6/0.9 0.0* 1.2
Jan Bryška BK Ústí nad Orlicí 13 18 1.0 15.1 7.1 0.9/2.2 41.0 0.7
David Paulíček BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 16.4 8.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
Dominik Hodek ADFORS Basket Litomy 12 15 1.0 17.4 8.4 0.6/1.3 0.0* 1.7
Viktorie Volejníková Sokol Hradec 13 18 1.0 13.3 6.1 1.1/2.2 51.3 1.7
Roman Vejražka Královští Sokoli 13 16 1.0 14.3 6.5 1.3/2.3 54.1 0.6
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 14 16 1.0 14.1 6.6 0.8/2.2 37.1 2.1
Jakub Kolík BK Vividbooks Pardub 13 14 1.0 14.9 7.4 0.1/0.1 0.0* 1.3
Antonín Boháček BK Vividbooks Pardub 12 18 1.0 11.6 5.4 0.8/1.5 0.0* 0.7
Adam Konvalina BK Přelouč 11 18 1.0 11.2 5.3 0.5/0.8 0.0* 0.8
Emma Černá Sokol Hradec 13 16 1.0 11.8 5.7 0.4/1.1 0.0* 1.9
Lukáš Frinta BK Bizoni Náchod 12 14 1.0 13.4 6.2 1.0/2.1 48.3 1.6
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomy 13 14 1.0 12.5 5.9 0.8/1.8 0.0* 0.5
Vojtěch Stara BK Vividbooks Pardub 12 16 1.0 10.9 5.3 0.4/1.4 0.0* 1.4
Nela Vitíková BSK TJ Jičín 11 18 1.0 9.5 4.4 0.7/2.3 31.0 1.9
Jan Kuchyňka BK Přelouč 13 12 1.0 14.0 6.6 0.8/2.2 38.5 1.5
Petr Obršál BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 10.4 4.8 0.8/1.1 0.0* 0.8
Dominik Nečas BK Vividbooks Pardub 11 14 1.0 11.9 5.7 0.4/1.3 0.0* 2.6
Filip Hemerka BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 10.3 4.9 0.6/1.4 0.0* 0.6
Nikola Vargová Sokol Hradec 13 16 1.0 10.2 4.6 1.1/2.1 50.0 1.2
Kryštof Polák Královští Sokoli 12 17 1.0 9.4 4.4 0.6/1.2 0.0* 0.8
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 13 18 1.0 8.9 4.3 0.3/1.4 0.0* 1.3
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 13 16 1.0 9.9 4.8 0.3/1.6 0.0* 2.2
Šimon Grujbár ADFORS Basket Litomy 13 18 1.0 8.2 3.9 0.3/1.2 0.0* 1.6
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 18 1.0 8.1 3.7 0.8/1.9 0.0* 0.7
Lukáš Peřina ADFORS Basket Litomy 13 12 1.0 11.7 5.8 0.2/0.7 0.0* 1.2
Štěpán Lebeda BK Ústí nad Orlicí 12 16 1.0 8.7 3.8 1.2/4.2 28.4 0.4
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 13 18 1.0 7.6 3.2 1.2/3.6 32.3 2.0
Diana Miartušová BK Přelouč 14 18 1.0 7.4 3.3 0.7/1.6 0.0* 0.8
Eliška Naarová Sokol Hradec 13 18 1.0 7.2 3.4 0.4/1.2 0.0* 1.8
Adam Kodýtek ADFORS Basket Litomy 13 12 1.0 10.7 5.1 0.5/1.8 0.0* 1.2
Lucie Netušilová Sokol Hradec 12 18 1.0 6.7 3.3 0.1/0.4 0.0* 0.4
Štěpán Urválek SŠB Pardubice 13 13 1.0 9.2 4.4 0.4/2.3 16.7 1.8
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L. 13 17 1.0 7.0 3.4 0.2/0.5 0.0* 1.4
Jan Špaček BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 7.4 3.7 0.1/0.3 0.0* 1.6
Viktorie Štěpánková TJ Jiskra Havlíčkův 14 15 1.0 7.7 3.7 0.4/1.2 0.0* 0.8
Jiří Fiedler BK Vividbooks Pardub 13 12 1.0 9.3 4.3 0.8/2.3 33.3 0.6
Valerie Suchnová TJ Jiskra Havlíčkův 13 18 1.0 6.1 2.8 0.4/1.4 0.0* 1.4
Stanislav Olbrich BK NAPOS Vysoká n.L. 11 16 1.0 6.8 3.1 0.6/1.4 0.0* 0.8
Adéla Studničková SŠB Pardubice 13 14 1.0 7.6 3.6 0.5/1.9 0.0* 1.4
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 13 16 1.0 6.7 2.9 0.8/2.1 39.4 2.1
Tomáš Dalecký SŠB Pardubice 12 14 1.0 7.4 3.4 0.6/2.8 23.1 2.1
Jakub Ležovič BK Bizoni Náchod 12 16 1.0 6.4 3.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Jonáš Adámek TJ Svitavy 13 16 1.0 6.3 2.8 0.8/1.4 0.0* 1.3
Eliška Prouzová BK Bizoni Náchod 14 16 1.0 6.2 3.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Adam Rosenberger BK Přelouč 12 16 1.0 6.1 2.9 0.4/1.6 0.0* 0.9
Tomáš Bílek Královští Sokoli 13 18 1.0 5.3 2.4 0.4/1.1 0.0* 0.7
Matouš Pavlík BK NAPOS Vysoká n.L. 12 14 1.0 6.8 3.4 0.1/0.3 0.0* 0.8
Jiří Motl BK Vividbooks Pardub 13 18 1.0 5.1 2.4 0.2/0.9 0.0* 0.4
Tereza Horná BK Studánka Pardubic 12 12 1.0 7.3 3.5 0.3/1.2 0.0* 1.2
Klára Zdobinská BK Studánka Pardubic 12 12 1.0 6.8 3.3 0.3/0.9 0.0* 1.3
Ema Pospíšilová Sokol Hradec 13 18 1.0 4.4 2.2 0.1/0.4 0.0* 0.6
Veronika Marková BK Studánka Pardubic 12 16 1.0 4.9 2.3 0.3/1.4 0.0* 0.8
Michal Jarolím BK Přelouč 11 18 1.0 4.3 2.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 18 1.0 4.2 1.9 0.3/0.7 0.0* 0.3
Barbora Váňová BK Studánka Pardubic 13 14 1.0 5.3 2.6 0.1/0.3 0.0* 0.8
Vojtěch Krejčík BVK Holice 12 16 1.0 4.6 2.3 0.1/0.8 0.0* 0.7
Štěpán Wolf BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 4.5 2.1 0.3/1.1 0.0* 0.4
Tomáš Černý BK Vividbooks Pardub 12 14 1.0 4.9 2.3 0.3/0.4 0.0* 0.4
Veronika Krausová Sokol Hradec 12 16 1.0 4.2 2.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Jakub Auxt BK Ústí nad Orlicí 12 14 1.0 4.8 2.3 0.2/1.0 0.0* 1.4
Jakub Matušinec TJ Sokol Stěžery 14 14 1.0 4.6 2.2 0.2/0.9 0.0* 0.4
Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 12 18 1.0 3.6 1.7 0.3/0.9 0.0* 1.4
Kristýna Pokorná Sokol Hradec 11 18 1.0 3.6 1.8 0.0/0.1 0.0* 0.6
Alice Matějková BK Studánka Pardubic 12 14 1.0 4.4 2.1 0.3/0.9 0.0* 0.6
Dobroslav Marek BK Přelouč 11 18 1.0 3.4 1.7 0.1/0.2 0.0* 0.8
Daniel Vondrák Královští Sokoli 13 16 1.0 3.8 1.8 0.2/0.6 0.0* 0.8
Denis Mucha BK Přelouč 13 18 1.0 3.3 1.7 0.0/0.3 0.0* 0.8
Martina Opová Sokol Hradec 13 18 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.2
Terezie Janovská BK Studánka Pardubic 12 17 1.0 3.5 1.6 0.2/0.5 0.0* 2.3
15 Karolína Balounová TJ Jiskra Havlíčkův 13 18 1.0 3.2 1.5 0.2/0.6 0.0* 0.8
Luděk Hladík BK Přelouč 12 18 1.0 3.2 1.5 0.2/0.8 0.0* 0.7
Patrik Zavázal Královští Sokoli 13 13 1.0 4.5 2.2 0.2/1.0 0.0* 0.3
Patrik Matějka BK Vividbooks Pardub 10 14 1.0 4.0 2.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Adam El Jirafi BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 3.5 1.8 0.0/0.4 0.0* 0.3
Jan Bezděk BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 3.5 1.7 0.1/0.3 0.0* 1.3
Sofie Pokorná BVK Holice 11 16 1.0 3.5 1.7 0.1/0.4 0.0* 0.3
Štěpán Balcar Královští Sokoli 12 16 1.0 3.3 1.4 0.4/0.8 0.0* 0.4
Pavel Bors BK Bizoni Náchod 10 18 1.0 2.8 1.3 0.2/0.3 0.0* 0.4
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 12 17 1.0 2.9 1.4 0.1/1.4 0.0* 0.9
Natálie Kavková BK Studánka Pardubic 12 17 1.0 2.9 1.3 0.4/1.1 0.0* 2.6
Adam Bohuslav SK Týniště nad Orlic 14 14 1.0 3.5 1.6 0.4/0.7 0.0* 1.6
Lukáš Kúth BK Vividbooks Pardub 12 12 1.0 3.9 1.9 0.1/1.0 0.0* 0.9
Lukáš Sychrovský BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 2.9 1.4 0.1/0.6 0.0* 1.1
Pavel Novák Královští Sokoli 13 16 1.0 2.9 1.4 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Topolančin Královští Sokoli 13 16 1.0 2.8 1.4 0.1/0.3 0.0* 0.3
Markéta Špryncová BK Studánka Pardubic 13 16 1.0 2.8 1.2 0.4/1.1 0.0* 0.9
Tereza Macnerová BSK TJ Jičín 11 16 1.0 2.8 1.3 0.3/0.9 0.0* 0.9
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 12 10 1.0 4.4 1.9 0.6/1.2 0.0* 0.2
Lukáš Fišer BK Ústí nad Orlicí 12 14 1.0 3.1 1.6 0.0/0.1 0.0* 0.9
Marie Černíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 16 1.0 2.7 1.3 0.1/0.3 0.0* 0.6
Adam Nový Královští Sokoli 12 6 1.0 7.0 3.3 0.3/1.0 0.0* 0.7
Jonáš Bartheldi BK Vividbooks Pardub 10 16 1.0 2.5 1.3 0.0/0.2 0.0* 0.7
Magdaléna Michaela Kulichová TJ Sokol Stěžery 11 16 1.0 2.5 1.1 0.3/0.5 0.0* 0.3
David Sládek BK Vividbooks Pardub 13 18 1.0 2.2 1.1 0.0/0.1 0.0* 0.4
Anežka Voláková BSK TJ Jičín 13 10 1.0 3.7 1.8 0.1/0.4 0.0* 1.7
Eleanor Slavíčková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 14 1.0 2.6 1.2 0.2/0.7 0.0* 1.0
Vojtěch Voženílek BK Vividbooks Pardub 13 12 1.0 3.1 1.5 0.1/0.3 0.0* 0.7
Jan Andrlík Královští Sokoli 13 10 1.0 3.6 1.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aneta Ponerová BSK TJ Jičín 12 16 1.0 2.3 0.9 0.4/1.0 0.0* 2.1
Ondřej Murga BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 2.3 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Klára Šimůnková BK Studánka Pardubic 12 7 1.0 5.0 2.4 0.1/0.1 0.0* 2.0
Ema Holečková Sokol Hradec "B" 10 18 1.0 1.9 0.8 0.3/1.1 0.0* 0.8
Markéta Procházková BK Studánka Pardubic 13 14 1.0 2.4 1.1 0.1/0.9 0.0* 0.9
Luboš Maršík BK Bizoni Náchod 12 8 1.0 4.3 2.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tomáš Doležal BK Vividbooks Pardub 12 18 1.0 1.9 0.9 0.0/0.3 0.0* 0.8
Anna Kuchařová Sokol Hradec "B" 11 8 1.0 4.1 1.5 1.1/3.0 37.5 1.3
Matěj Kozák BK Vividbooks Pardub 13 18 1.0 1.8 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.9
Richard Minařík BVK Holice 13 12 1.0 2.7 1.3 0.0/0.3 0.0* 0.0
Valentýna Marčíková SK Týniště nad Orlic 13 6 1.0 5.3 2.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mathias Havrda Královští Sokoli 13 10 1.0 3.1 1.5 0.1/0.3 0.0* 0.7
Kryštof Hlaváček TJ Svitavy 12 12 1.0 2.5 1.1 0.3/0.8 0.0* 0.4
Ondřej Danielka BK Přelouč 13 15 1.0 1.9 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.8
Eliška Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 16 1.0 1.8 0.9 0.0/0.1 0.0* 0.4
Dominik Ryska TJ Sokol Stěžery 12 14 1.0 2.0 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.5
Tomáš Suchánek BK Vividbooks Pardub 12 16 1.0 1.6 0.8 0.0/0.1 0.0* 1.1
Vojtěch Mareček BK Přelouč 11 11 1.0 2.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Adam Mlynář BK NAPOS Vysoká n.L. 13 8 1.0 3.3 1.6 0.0/0.3 0.0* 0.3
David Skalecký BK Vividbooks Pardub 11 18 1.0 1.4 0.7 0.1/0.3 0.0* 1.2
František Horčička BVK Holice 13 10 1.0 2.6 1.3 0.0/0.1 0.0* 0.7
Kristýna Ježková BSK TJ Jičín 13 12 1.0 2.1 0.9 0.3/1.3 0.0* 1.3
Ondřej Vála TJ Jiskra Havlíčkův 13 18 1.0 1.4 0.6 0.3/0.7 0.0* 0.5
Radek Pišta BK Vividbooks Pardub 13 11 1.0 2.3 1.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomy 13 14 1.0 1.8 0.8 0.2/0.7 0.0* 1.6
Valentýna Kličková BK Studánka Pardubic 13 15 1.0 1.7 0.8 0.1/0.7 0.0* 1.0
Martin Svoboda Královští Sokoli 12 15 1.0 1.7 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.3
Aleš Zahálka BK Ústí nad Orlicí 13 16 1.0 1.5 0.7 0.1/0.3 0.0* 0.8
Lucie Kalhousová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Anežka Slavíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 17 1.0 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.8
Matěj Školník BK Přelouč 11 8 1.0 3.0 1.4 0.3/0.5 0.0* 0.5
Ilona Kazdová BSK TJ Jičín 10 18 1.0 1.3 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.5
Filip Vejražka Královští Sokoli 10 14 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.1
Nella Stará BK Studánka Pardubic 13 8 1.0 2.9 1.4 0.1/0.5 0.0* 0.9
Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 12 18 1.0 1.2 0.5 0.2/1.1 0.0* 1.3
20 Valentina Apeltauer TJ Jiskra Havlíčkův 13 14 1.0 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0* 1.1
František Pokorný ADFORS Basket Litomy 10 10 1.0 2.2 1.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Patrik Zima Královští Sokoli 12 4 1.0 5.3 2.5 0.3/2.0 12.5 0.5
Ondřej Vaněk BK Vividbooks Pardub 12 14 1.0 1.4 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.4
Hana Pezinková BK Studánka Pardubic 13 8 1.0 2.5 1.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Tuan Anh Nguyen Ngoc Královští Sokoli 12 16 1.0 1.3 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.3
Dorota Vaňková Sokol Hradec "B" 13 12 1.0 1.7 0.8 0.2/0.2 0.0* 1.2
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 12 1.0 1.7 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.3
Ester Holasová TJ Jiskra Havlíčkův 12 14 1.0 1.4 0.6 0.2/0.3 0.0* 1.2
Michal Majerík BK Vividbooks Pardub 10 8 1.0 2.4 1.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Lucie Školníková BK Přelouč 12 12 1.0 1.6 0.8 0.1/0.2 0.0* 0.4
Martin Prouza BK Bizoni Náchod 11 18 1.0 1.1 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.0
Václav Beran BK Vividbooks Pardub 11 16 1.0 1.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 0.4
Vít Pokorný BK Vividbooks Pardub 13 16 1.0 1.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 0.1
Antonín Dostál BVK Holice 13 9 1.0 2.0 0.6 0.9/2.0 44.4 1.4
Tomáš Müller BK Vividbooks Pardub 12 12 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adéla Baťhová SK Týniště nad Orlic 13 14 1.0 1.3 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adam Karas TJ Jiskra Havlíčkův 13 4 1.0 4.3 2.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 13 14 1.0 1.1 0.6 0.0/0.3 0.0* 0.1
Amálie Zusková Sokol Hradec 12 10 1.0 1.6 0.7 0.2/0.6 0.0* 1.1
Klára Kolářová BK Ústí nad Orlicí 13 14 1.0 1.1 0.6 0.0/0.1 0.0* 0.8
Petr Prouza BK Bizoni Náchod 12 14 1.0 1.1 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.4
Kryštof Břeň TJ Svitavy 13 6 1.0 2.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.2
Valentina Knopová Sokol Hradec 12 8 1.0 2.0 1.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Jan Venzara SŠB Pardubice 11 8 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Radvanová Sokol Hradec "B" 10 8 1.0 1.9 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.1
Dominik Rosypal ADFORS Basket Litomy 13 12 1.0 1.2 0.5 0.2/0.3 0.0* 0.3
Jan Tuček BK NAPOS Vysoká n.L. 13 13 1.0 1.1 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vojtěch Kunt BK NAPOS Vysoká n.L. 12 4 1.0 3.5 1.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ema Vraštilová BK Studánka Pardubic 13 8 1.0 1.8 0.8 0.3/1.6 0.0* 1.0
Klára Fialová SK Týniště nad Orlic 12 18 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.9
Jan Rada BK Ústí nad Orlicí 12 14 1.0 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.4
Matěj Kropáč SŠB Pardubice 13 10 1.0 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michal Dostál SŠB Pardubice 11 6 1.0 2.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Adam Severa ADFORS Basket Litomy 12 8 1.0 1.6 0.8 0.1/1.0 0.0* 1.1
Petr Brič SK Týniště nad Orlic 11 16 1.0 0.8 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.2
Vojtěch Křeček TJ Svitavy 13 6 1.0 2.2 1.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Vlastimil Voborník BVK Holice 12 8 1.0 1.5 0.8 0.0/0.3 0.0* 0.5
Alexandra Svědíková BK Studánka Pardubic 11 4 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 12 8 1.0 1.5 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.1
Veronika Chmelová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 12 1.0 1.0 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.8
Vojtěch Tuma TJ Svitavy 13 10 1.0 1.2 0.6 0.0/0.3 0.0* 0.1
Ondřej Bartoníček BVK Holice 13 7 1.0 1.7 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.7
Petr Řehák BK Bizoni Náchod 13 18 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Zdráhal BK Vividbooks Pardub 12 16 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 1.3
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 12 1.0 1.0 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.2
Adam Částek BK NAPOS Vysoká n.L. 10 1 1.0 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Orjabincová TJ Sokol Stěžery 12 10 1.0 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.5
Tobiáš Tulis SŠB Pardubice 11 10 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.4
Štěpánka Novotná BVK Holice 12 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victoria Kroulíková Sokol Hradec "B" 10 18 1.0 0.6 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.8
Adam Zedník TJ Svitavy 13 14 1.0 0.7 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.3
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.3
Kryštof Kopecký ADFORS Basket Litomy 10 6 1.0 1.7 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nikodém Kmošek ADFORS Basket Litomy 12 12 1.0 0.8 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.6
Bára Sotonová BK Studánka Pardubic 12 9 1.0 1.0 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.7
Alžběta Gruberová TJ Jiskra Havlíčkův 12 10 1.0 0.9 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.3
Vojtěch Štůla TJ Svitavy 13 12 1.0 0.8 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.8
Daniel Zahradník BK Vividbooks Pardub 11 12 1.0 0.8 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.2
Tereza Kutinová BK Studánka Pardubic 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.8
Lukáš Pižl BK Vividbooks Pardub 12 14 1.0 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.0
Michaela Koďousková Sokol Hradec "B" 12 14 1.0 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.3
Adam Hofman BK Vividbooks Pardub 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Chaloupka BVK Holice 11 2 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Svatoň BK Vividbooks Pardub 11 12 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Dominika Lacková BK NAPOS Vysoká n.L. 11 8 1.0 1.0 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.4
Anna Polanská ADFORS Basket Litomy 12 10 1.0 0.8 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.6
Rozárie Páchová SŠB Pardubice 13 12 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Štůlová TJ Svitavy 13 14 1.0 0.6 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.3
Nikolas Seňko BK NAPOS Vysoká n.L. 11 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michaela Etrychová TJ Sokol Stěžery 11 2 1.0 3.5 1.5 0.5/3.0 16.7 3.0
Hynek Hlaváč TJ Jiskra Havlíčkův 14 13 1.0 0.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.1
Josef Novák Královští Sokoli 12 10 1.0 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.4
Eliška Hrdličková BK Studánka Pardubic 11 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Daniel Jelínek BK Přelouč 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Rozárie Plíšková BSK TJ Jičín 10 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.6 0.0* 0.0
Petr Štras BK Bizoni Náchod 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Doležálek TJ Jiskra Havlíčkův 13 16 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Brzobohatá SŠB Pardubice 13 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Dorota Vyleťalová TJ Sokol Stěžery 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Greineder BK Přelouč 14 6 1.0 0.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.2
Štěpán Vodák Královští Sokoli 11 5 1.0 0.8 0.4 0.0/1.2 0.0* 0.2
Matěj Šotola Královští Sokoli 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karina Horáková Sokol Hradec "B" 10 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Matějka SK Týniště nad Orlic 13 14 1.0 0.3 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlic 12 14 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Jakub Stejskal SŠB Pardubice 12 10 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.2
Natanael Holeček Královští Sokoli 11 9 1.0 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.4
Pavel Cihlář TJ Sokol Stěžery 11 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlicí 13 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.0
David Krsička BK Ústí nad Orlicí 12 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.5
Eliška Kuchyňková BK Přelouč 11 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlic 11 18 1.0 0.2 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.6
Tomáš Tocháček TJ Svitavy 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Černíková TJ Jiskra Havlíčkův 12 16 1.0 0.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.2
Zuzana Maternová BSK TJ Jičín 12 7 1.0 0.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Michal Černý Královští Sokoli 11 5 1.0 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.8
Samuel Čonka TJ Svitavy 13 10 1.0 0.3 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
Matěj Souček BK Bizoni Náchod 12 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Machurek BK Vividbooks Pardub 13 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Viktorie Kučerová TJ Sokol Stěžery 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Prouzová BK Bizoni Náchod 14 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Agáta Jakubcová ADFORS Basket Litomy 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Ciprová BK Studánka Pardubic 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Suchomelová Sokol Hradec "B" 11 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vanesa Podrábská TJ Sokol Stěžery 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lukáš Maličký BK Ústí nad Orlicí 12 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.5 0.0* 0.6
Jiří Brič SK Týniště nad Orlicí 13 6 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Elen Procházková BSK TJ Jičín 12 14 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Monika Ballonová TJ Sokol Stěžery 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Petr Stehlík Královští Sokoli 12 13 1.0 0.2 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.3
Nicolas Zimolka BK Vividbooks Pardub 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Adéla Ryklová TJ Sokol Stěžery 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vanda Dvořáková TJ Jiskra Havlíčkův 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0
Jana Fialová Sokol Hradec "B" 12 16 1.0 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Natálie Janišová SŠB Pardubice 12 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michael Svašek BK Vividbooks Pardub 12 12 1.0 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Ondřej Lučan SŠB Pardubice 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Čásenská BK Studánka Pardubic 12 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Nela Velišová SŠB Pardubice 10 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.5 0.0* 0.8
Šimon Korunka BVK Holice 13 6 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Karolína Ročková BVK Holice 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Řípa BK Vividbooks Pardub 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Lukáš Přemyslovský BK Přelouč 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Hrdina BK Ústí nad Orlicí 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Slabý TJ Svitavy 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ema Stěhulková BSK TJ Jičín 11 5 1.0 0.2 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.0
Viktor Beneš TJ Sokol Stěžery 10 12 1.0 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Sára Vaňková TJ Sokol Stěžery 11 8 1.0 0.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Matěj Metelka BVK Holice 13 8 1.0 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Michal Chaloupka SK Týniště nad Orlic 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Vecek Královští Sokoli 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matts Benjamín Fiala TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mrštinová BK Bizoni Náchod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Ledrová SŠB Pardubice 11 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horyna TJ Svitavy 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Josef Slabý SŠB Pardubice 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Andrea Prachařová BK Studánka Pardubic 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Malý SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Marková SŠB Pardubice 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Magdalena Vlastníková BK Studánka Pardubic 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Včelišová SŠB Pardubice 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Žofie Machytková SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Spurný BK Vividbooks Pardub 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Jacková TJ Sokol Stěžery 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Enkhtuvshin Bekhjil BK Bizoni Náchod 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Krušinová TJ Sokol Stěžery 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Bucheltová TJ Sokol Stěžery 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Burian ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hruška Královští Sokoli 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kněžour TJ Sokol Stěžery 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Zdražil TJ Svitavy 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mrva SŠB Pardubice 11 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martin Vomlel BK Přelouč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Petric BK Vividbooks Pardub 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Machálková Sokol Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Beneš TJ Sokol Stěžery 10 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Anežka Bednářová TJ Svitavy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Pencáková Sokol Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Čiháková BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Paulíček BK Vividbooks Pardub 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mlejnková Sokol Hradec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Dušková TJ Jiskra Havlíčkův 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koutník TJ Sokol Stěžery 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Daniel Douša BVK Holice 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Štěrbová BK NAPOS Vysoká n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Novotný BVK Holice 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Sýkorová BK Studánka Pardubic 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mráz SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimon BK Přelouč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hlavatý BK Vividbooks Pardub 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Vojta TJ Svitavy 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Izabela Place BSK TJ Jičín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jozef Petrík ADFORS Basket Litomy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Šlechtová Sokol Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Břeň TJ Svitavy 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Lukáš Suchý BVK Holice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Lálík TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danica Znamenáčková BK Studánka Pardubic 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Patrick Špaček TJ Svitavy 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cingroš BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Rothbauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Zíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Javorková Sokol Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Tintěrová BSK TJ Jičín 12 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Maxmilián Chadima ADFORS Basket Litomy 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kristýna Viková Sokol Hradec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Čermák SK Týniště nad Orlic 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Dvořáková BVK Holice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Panuška BK Vividbooks Pardub 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Dufková BSK TJ Jičín 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jana Volochová SK Týniště nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Weber TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlic 10 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas