Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
26. 10. 2019
16:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
62
96
17
29
25
50
47
73
Review
Skupina A 1. kolo 1
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 10. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Asztalos
65
90
16
22
33
48
47
68
Review
Skupina A 1. kolo 4
Jižní supi
Sokol Pražský
23. 10. 2019
17:40
TJ Sokol Petrovice Jan Musil
Lukáš Balog
77
72
22
18
36
34
62
51
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
26. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala č.2 Ondřej Koc
Michal Pivovarský
81
52
16
9
42
21
58
37
Review
Skupina A 2. kolo 5
Válečníci Děčín
Jižní supi
14. 9. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Michael Mycak
73
59
20
16
39
30
56
42
Review
Skupina A 2. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
14. 9. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Kout
Antonín Ďurana
98
87
27
17
45
53
77
63
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
14. 9. 2019
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
112
37
23
19
54
26
84
35
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
Tygři Praha
14. 9. 2019
18:00
SH BK Klatovy Jiří Siegfried
Petr Vrla
45
39
12
10
23
25
38
34
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
15. 9. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
89
69
22
12
43
25
65
43
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
15. 9. 2019
10:00
SH BK Klatovy Jiří Siegfried
Petr Vrla
60
40
14
4
34
16
27
47
Review
Skupina A 3. kolo 9
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
15. 9. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Michael Mycak
87
63
25
6
44
26
68
36
Review
Skupina A 3. kolo 10
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní supi
15. 9. 2019
11:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Kout
Antonín Ďurana
87
65
29
14
55
29
72
45
Review
Skupina A 4. kolo 14
Sokol Pražský
Tygři Praha
28. 9. 2019
10:00
Sokol pražský Tomáš Mašek
Jiří Šlaj
59
87
14
27
27
51
45
73
Review
Skupina A 4. kolo 15
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Antonín Ďurana
69
84
19
17
37
38
54
60
Review
Skupina A 4. kolo 13
Jižní supi
BK Levharti Chomutov
28. 9. 2019
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Linhart
Jan Jelínek
75
48
15
13
28
26
47
41
Review
Skupina A 4. kolo 16
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
28. 9. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Antonín Ďurana
Michael Mycak
96
65
29
17
47
26
67
47
Review
Skupina A 5. kolo 17
Jižní supi
Tygři Praha
29. 9. 2019
10:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Linhart
Jan Jelínek
47
49
17
7
23
19
34
32
Review
Skupina A 5. kolo 18
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
29. 9. 2019
10:00
Sokol pražský Lukáš Hartig
Vladimír Slanina
120
57
24
10
48
34
82
44
Review
Skupina A 5. kolo 20
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
29. 9. 2019
10:30
Sportcentrum SLUNETA Antonín Ďurana
Michael Mycak
86
73
20
18
43
29
72
51
Review
Skupina A 5. kolo 19
Válečníci Děčín
BK Klatovy
29. 9. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Natálie Kunclová
57
55
11
16
28
31
43
44
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
Sokol Pražský
12. 10. 2019
14:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
94
61
21
19
45
34
66
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
12. 10. 2019
15:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
59
86
16
23
30
47
43
72
Review
Skupina A 6. kolo 24
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 10. 2019
15:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Linda Bendová
85
81
28
18
47
43
67
54
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní supi
12. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
87
56
17
9
35
19
71
36
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
Jižní supi
13. 10. 2019
09:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
78
61
26
12
33
25
57
50
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
13. 10. 2019
11:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
114
54
19
17
56
29
79
42
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 10. 2019
12:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
64
79
16
27
26
43
45
58
Review
Skupina A 7. kolo 28
Tygři Praha
Válečníci Děčín
13. 10. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Radomír Kohout
71
78
12
22
30
43
41
68
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
27. 10. 2019
10:00
SH BK Klatovy Vladimír Slanina
Pavel Matys
58
81
10
10
25
33
42
57
Review
Skupina A 8. kolo 31
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
27. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Siegfried
Jindřich Zámostný
135
31
24
9
60
14
91
23
Review
Skupina A 8. kolo 29
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
24. 10. 2019
16:45
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
85
81
17
27
45
42
68
64
Review
Skupina A 8. kolo 32
Sokol Pražský
Jižní supi
22. 10. 2019
17:00
Sokol pražský Jan Renc
Linda Bendová
70
95
23
29
32
56
52
71
Review
Skupina A 9. kolo 35
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 11. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Bakajsa
101
59
33
14
56
32
73
47
Review
Skupina A 9. kolo 33
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
9. 11. 2019
17:00
Sokol pražský Pavel Šenk
Jan Lejčko
63
110
11
26
22
49
42
83
Review
Skupina A 9. kolo 34
Jižní supi
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 11. 2019
17:30
TJ Sokol Petrovice Karel Křenek
Vojtěch Šmíd
70
69
17
7
45
29
59
52
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
9. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
50
86
15
20
25
36
39
58
Review
Skupina A 10. kolo 38
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 11. 2019
11:00
Sokol pražský Pavel Šenk
Michal Horník
96
115
23
24
48
62
76
88
Review
Skupina A 10. kolo 40
Tygři Praha
BK Klatovy
10. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Bakajsa
102
56
29
19
50
33
78
43
Review
Skupina A 10. kolo 37
Jižní supi
Válečníci Děčín
10. 11. 2019
13:30
TJ Sokol Petrovice Karel Křenek
Vojtěch Šmíd
92
99
18
25
41
55
72
81
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
10. 11. 2019
13:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
48
69
13
15
24
25
28
60
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
23. 11. 2019
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Antonín Ďurana
75
73
17
22
40
37
61
55
Review
Skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
Jižní supi
23. 11. 2019
14:30
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Václav Ježek
50
49
7
10
14
19
33
35
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
Válečníci Děčín
23. 11. 2019
15:00
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Michal Kuncl
33
82
8
14
20
37
31
57
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2019
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Renc
Lukáš Balog
90
92
28
29
48
50
67
70
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 11. 2019
09:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
70
71
18
16
32
33
50
47
62
62
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Levharti Chomutov
Jižní supi
24. 11. 2019
10:00
tělocvična SPŠ Dalibor Kouba
Antonín Ďurana
45
116
9
29
21
55
31
83
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
24. 11. 2019
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lukáš Balog
97
92
21
23
45
53
68
73
Review
Skupina A 12. kolo 46
Tygři Praha
Sokol Pražský
24. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Radomír Kohout
113
62
24
19
46
30
74
44
Review
Skupina A 13. kolo 49
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
7. 12. 2019
16:00
Sokol pražský Vladimír Slanina
Jan Jelínek
56
89
15
13
28
40
42
71
Review
Skupina A 13. kolo 51
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
7. 12. 2019
16:00
hala UJEP Lukáš Balog
František Syrovátka
88
75
17
16
42
42
65
60
Review
Skupina A 13. kolo 50
Jižní supi
BK Klatovy
7. 12. 2019
17:45
TJ Sokol Petrovice Martin Svoboda
Vojta Schaffner
84
55
28
16
38
32
55
39
Review
Skupina A 13. kolo 52
Válečníci Děčín
Tygři Praha
7. 12. 2019
18:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
67
78
18
15
33
32
47
51
65
65
Review
Skupina A 14. kolo 53
Jižní supi
BK Lokomotiva Plzeň
8. 12. 2019
09:00
TJ Sokol Petrovice Jaroslav Pazourek
Dominik Barták
76
53
20
12
39
28
51
44
Review
Skupina A 14. kolo 56
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
8. 12. 2019
09:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Šmíd
Dalibor Kouba
77
55
22
12
44
25
62
42
Review
Skupina A 14. kolo 54
Sokol Pražský
BK Klatovy
8. 12. 2019
11:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Pavel Bohata
68
94
17
22
34
47
51
72
Review
Skupina A 14. kolo 55
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 12. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
95
60
27
16
47
28
75
38
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Kolář BA Nymburk 18 24 1.0 25.5 6.9 2.6 3.9/6.8 57.1 2.5
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 21.4 7.9 0.6 3.8/6.0 62.8 1.5
Jakub Ševčík BCM Orli Prostějov 16 18 1.0 24.2 8.9 1.0 3.4/5.7 59.2 2.6
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 17.8 7.0 0.1 3.4/6.8 50.6 3.0
Jordan Oupoh BK Lions J. Hradec 18 13 1.0 31.5 9.5 1.9 6.8/10.1 67.2 2.3
Petr Arendarčík BK Opava 18 22 1.0 17.8 6.9 0.0 3.8/7.0 54.9 2.0
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomyšl 18 25 1.0 14.9 5.8 0.6 1.3/3.3 39.8 2.8
Bohdan Slawisch ADFORS Basket Litomyšl 18 23 1.0 15.9 6.7 0.1 2.3/5.0 45.6 0.8
Daniel Krapf BA Sparta 18 21 1.0 17.3 3.5 1.8 4.9/6.6 74.1 2.1
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 18 18 1.0 20.1 7.6 0.5 3.3/4.8 69.0 1.9
Vojtěch Brom BK Lions J. Hradec 18 22 1.0 16.2 5.3 0.9 2.8/5.2 54.4 2.1
Filip Čihák Tigers Č. Budějovice 17 19 1.0 17.9 7.5 0.6 1.1/2.9 37.5 1.1
13 Jakub Zvolánek NH Ostrava 17 22 1.0 14.8 5.0 0.7 2.5/3.8 67.5 2.4
Jáchym Henzl BK Opava 18 24 1.0 12.8 4.2 0.8 2.2/3.3 66.3 2.1
Vojtěch Zeithammer Tygři Praha 18 24 1.0 12.8 3.6 1.2 2.0/3.4 59.3 2.5
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 17 22 1.0 13.7 5.0 0.3 2.9/5.8 49.2 2.5
Daniel Střílka BA Sparta 18 21 1.0 14.2 6.3 0.1 1.1/2.8 41.4 2.5
Josef Svoboda Sokol Písek 18 20 29.6 14.8 3.7 1.6/5.7 2.8/4.1 67.9 3.3
karel Bělohradský Tygři Praha 18 24 1.0 12.2 4.9 0.3 1.4/2.8 50.7 3.0
Tomáš Hřebík BK Pardubice 18 20 1.0 14.4 4.8 0.7 2.9/3.9 74.0 1.8
Martin Švabík Sluneta Ústí n. L. 18 19 1.0 15.1 6.2 0.1 2.5/4.5 54.7 2.2
David Brož SKUP-BCM Olomouc 18 20 1.0 14.4 4.3 1.2 2.4/4.8 50.0 2.2
Vojtěch Kadaňka BK Opava 18 24 1.0 11.8 4.8 0.0 2.2/4.0 55.8 2.5
Martin Zavadil Snakes Ostrava 18 23 1.0 12.3 5.1 0.2 1.5/3.3 45.3 2.0
9 Matěj Danko BK Vlci Žďár 17 14 1.0 20.1 7.0 1.3 2.2/5.0 44.3 1.6
Jakub Grunta SKUP-BCM Olomouc 18 22 1.0 12.7 5.5 0.0 1.5/3.8 40.5 2.4
Lukáš Scholz BK Opava 18 25 1.0 11.1 3.9 0.6 1.5/2.8 52.9 1.8
Matěj Kramoliš BK Opava 18 25 1.0 10.8 4.1 0.4 1.5/2.6 59.4 2.2
34 Jonáš Merxbauer Tygři Praha 17 19 1.0 14.2 5.6 0.6 1.1/2.8 38.9 2.2
Kevin Dalibor Humpál Tigers Č. Budějovice 17 18 1.0 14.7 6.7 0.1 1.1/2.1 51.4 1.9
Tomáš Šindler Lokomotiva Plzeň 17 22 1.0 12.0 3.5 0.8 2.7/3.8 71.4 2.6
Miroslav Turna SKUP-BCM Olomouc 18 20 1.0 12.8 5.5 0.1 1.8/3.3 53.0 1.5
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 18 18 1.0 14.2 6.2 0.1 1.6/3.7 41.8 2.2
6 Petr Opluštil NH Ostrava 18 19 1.0 13.3 5.6 0.1 1.8/3.4 54.7 2.7
Ondřej Petržík Lokomotiva Plzeň 18 16 1.0 15.6 5.6 0.4 3.0/5.0 60.0 2.5
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 18 21 1.0 11.8 3.3 1.3 1.3/2.9 44.3 2.6
Pavel Poláček BK Klatovy 17 19 1.0 13.0 5.0 0.5 1.6/3.2 50.0 2.6
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 18 23 1.0 10.3 3.1 0.3 3.0/4.2 70.8 2.4
21 Matyáš Vlk NH Ostrava 18 18 1.0 13.1 4.6 1.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
Eliáš Hager Sokol Pražský 18 12 1.0 19.5 5.9 1.3 3.9/8.4 46.5 3.3
Petr Fiedler BK Pardubice 17 20 1.0 11.6 4.7 0.0 2.3/4.1 56.8 2.6
Pavel Smažák Snakes Ostrava 18 20 1.0 11.5 5.1 0.1 1.2/3.2 37.5 3.3
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 18 16 1.0 13.9 4.4 1.1 1.9/3.1 62.0 1.7
Jakub Šimonek Tigers Č. Budějovice 17 16 1.0 13.8 4.9 0.6 2.2/3.0 72.9 1.7
Ondřej Franěk BK Klatovy 17 17 1.0 12.7 3.5 1.2 2.2/4.1 54.3 1.7
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 18 20 1.0 10.8 4.7 0.1 1.3/2.9 43.1 1.7
Mikuláš Kramosil BA Sparta 18 9 1.0 23.6 8.3 1.3 2.9/3.1 92.9 1.0
Filip Karlíček Lokomotiva Plzeň 18 23 1.0 9.0 2.0 1.2 1.3/2.2 62.0 1.8
Petr Poláček BK Klatovy 17 19 1.0 10.8 3.5 0.8 1.4/2.1 66.7 1.7
Vojtěch Kubečka Snakes Ostrava 18 20 1.0 10.3 2.5 1.0 2.6/3.8 68.0 2.1
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 18 20 1.0 10.2 4.1 0.2 1.7/3.6 46.5 2.8
Vít Straška BK Levharti Chomutov 18 18 1.0 11.2 3.1 0.9 2.4/4.6 51.8 1.2
Vojtěch Čermák BK Levharti Chomutov 17 21 1.0 9.5 3.0 0.6 1.7/3.0 58.1 1.4
Michal Vakula USK Praha 17 17 1.0 11.8 5.2 0.0 1.3/3.9 32.8 2.5
Štěpán Vilč Snakes Ostrava 18 24 1.0 8.3 2.3 0.8 1.4/2.6 54.8 2.8
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 17 22 1.0 9.0 2.4 1.0 1.2/2.0 0.0* 1.6
Štěpán Bubeník Tygři Praha 18 23 1.0 8.7 1.7 1.4 1.1/1.8 0.0* 3.5
Martin Zikmund Čech BK Levharti Chomutov 18 21 1.0 9.4 3.7 0.0 2.0/6.3 31.8 3.4
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 18 24 1.0 8.2 2.3 0.9 1.1/1.5 0.0* 2.6
Michal Matejka TJ Sokol Kbely 18 24 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.0 36.7 1.5
Pavel Kaštil SKUP-BCM Olomouc 17 14 1.0 13.9 5.1 0.1 3.2/4.6 69.2 0.9
Eduard Myšák BK Opava 18 19 1.0 10.2 4.4 0.0 1.5/2.8 51.9 2.7
Adam Vondráček BK Pardubice 18 17 1.0 11.4 2.9 1.4 1.4/2.4 56.1 2.6
Alex Everett Sokol Pražský 18 16 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/5.0 38.8 2.3
Sebastian Uhlíř Tygři Praha 18 22 1.0 8.6 3.7 0.1 0.9/2.0 42.2 1.8
Michal Grill BK Lions J. Hradec 17 22 1.0 8.5 2.7 0.4 2.0/3.6 53.8 3.1
Martin Černý Sluneta Ústí n. L. 17 18 1.0 10.4 4.2 0.0 2.0/3.7 53.7 2.7
Patrik Holub BK Pardubice 18 21 1.0 8.9 3.7 0.1 1.3/3.1 41.5 2.8
Michal Bílek BK Pardubice 18 22 1.0 8.5 3.6 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.5
Vojtěch Klusák USK Praha 18 21 1.0 8.7 1.7 1.4 1.2/2.1 56.8 2.3
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 18 23 1.0 7.9 3.3 0.0 1.1/2.7 42.6 2.2
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 17 25 1.0 7.2 1.8 0.9 0.8/1.6 0.0* 2.1
Šimon Polívka Vlci Žďár 18 15 1.0 12.0 4.9 0.2 1.7/2.7 62.5 1.1
Matyáš Kalita SKUP-BCM Olomouc 18 20 1.0 8.9 3.0 0.4 1.7/3.9 42.9 1.7
Roberto Enriquez USK Praha 17 17 1.0 10.4 4.4 0.1 1.4/3.4 40.4 2.0
7 Jan Čapek Jižní supi 18 17 1.0 10.3 4.0 0.1 1.9/3.6 54.1 3.1
Christian Chlubný Tygři Brno 17 15 1.0 11.3 5.1 0.0 1.1/2.9 39.5 1.5
Ondřej Minář BK Lions J. Hradec 18 20 1.0 8.5 3.1 0.3 1.5/3.2 46.9 2.1
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 18 15 1.0 11.2 3.9 0.7 1.5/3.3 44.9 2.2
Václav Stráda Sluneta Ústí n. L. 18 16 1.0 10.3 4.3 0.4 0.6/1.7 0.0* 1.7
Tomáš Dohnal BA Nymburk 17 24 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/2.7 32.8 2.3
Šimon Máselník BCM Orli Prostějov 18 18 1.0 8.8 3.8 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.6
Šimon Kubelka Sokol Pražský 18 16 1.0 9.8 3.0 0.6 1.9/3.4 56.4 2.9
16 Adam Kašok NH Ostrava 18 18 1.0 8.7 3.5 0.2 1.1/2.2 48.7 1.4
Filip Luňáček Tygři Praha 18 24 1.0 6.5 3.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.9
34 Daniel Kučera NH Ostrava 18 22 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.7
10 Ervín Gerö NH Ostrava 18 20 1.0 7.6 2.8 0.6 0.3/0.4 0.0* 1.2
Petr Szcotka BCM Orli Prostějov 18 20 1.0 7.6 2.6 0.3 1.6/2.8 57.1 2.4
Prokop Vovesný Sokol Písek 18 22 1.0 6.9 1.4 1.1 0.7/1.0 0.0* 1.3
Tomáš Macura Snakes Ostrava 18 19 1.0 7.9 3.5 0.0 1.0/2.9 33.9 1.8
Václav Faust BK Klatovy 18 14 1.0 10.6 3.3 0.6 2.1/4.0 51.8 3.4
Aleš Kysilka BK Pardubice 18 22 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 18 18 1.0 7.9 2.0 1.2 0.4/1.1 0.0* 1.7
2 Vojtěch Janota Jižní supi 18 18 1.0 7.9 3.3 0.0 1.3/2.4 55.8 1.6
10 František Beran BK Vlci Žďár 17 17 1.0 8.4 3.4 0.0 1.5/3.4 45.6 1.8
Šimon Fanta AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 17.5 6.5 0.9 1.9/4.1 45.5 0.8
Adam Policar BC Vysočina 18 8 1.0 17.3 6.0 0.0 5.3/8.9 59.2 3.5
Robert Lízálek TJ Sokol Kbely 18 9 1.0 15.3 5.9 0.4 2.2/4.8 46.5 3.9
Ondřej Novák Sluneta Ústí n. L. 18 17 1.0 8.1 2.1 1.1 0.6/1.0 0.0* 2.3
Štěpán Koudelka Tygři Brno 17 17 1.0 7.9 3.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Karel Rajchl BKDěč 18 12 1.0 11.1 4.0 1.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Jan Hurdálek USK Praha 17 16 1.0 8.3 3.2 0.1 1.5/2.3 66.7 1.7
Antonín Podzemský BK Levharti Chomutov 18 12 1.0 10.9 4.9 0.0 1.1/4.1 26.5 2.2
24 Lukáš Michna NH Ostrava 18 22 1.0 5.9 2.3 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.2
Gio Chachkhiani Sokol Pražský 18 14 1.0 9.0 3.8 0.2 0.8/2.9 26.8 3.0
David Douša USK Praha 18 11 1.0 11.4 4.7 0.0 1.9/4.1 46.7 3.1
Jan Hanzlík Snakes Ostrava 18 24 1.0 5.2 2.1 0.2 0.5/1.8 0.0* 1.1
12 Filip Maciejewski NH Ostrava 16 21 1.0 6.0 2.0 0.4 0.8/1.7 0.0* 1.3
17 Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 17 12 1.0 10.4 4.4 0.1 1.3/2.8 48.5 3.0
Jakub Švéda Sokol Pražský 18 15 1.0 8.3 2.8 0.6 0.9/1.5 0.0* 1.6
Jan Jakubal BA Nymburk 18 24 1.0 5.0 1.6 0.3 0.9/1.8 0.0* 3.0
Filip Gruber Jiskra Kyjov 18 20 1.0 6.1 2.0 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.6
Ondřej Janík Snakes Ostrava 17 21 1.0 5.7 2.2 0.0 1.1/1.8 0.0* 1.7
Václav Burian Snakes Ostrava 18 20 1.0 5.9 2.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.4
13 Ondřej Coufal BK Vlci Žďár 17 14 1.0 8.4 3.6 0.1 0.8/2.1 36.7 1.7
Kosťantyn Jagupov Sokol Pražský 17 14 1.0 8.2 3.1 0.1 1.9/3.1 59.1 2.4
František Suchánek Tigers Č. Budějovice 17 11 1.0 10.4 3.8 0.5 1.1/1.6 0.0* 1.6
Tomáš Syrovátka BK Klatovy 17 19 1.0 5.9 1.9 0.3 1.3/2.5 50.0 1.6
Martin Straka BK Lions J. Hradec 17 13 1.0 8.5 2.8 0.2 2.5/3.1 80.0 2.0
David Tejnecký BA Sparta 18 20 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.1
Filip Zálešák SAM Brno 18 8 1.0 13.4 5.8 0.3 1.1/2.0 56.3 1.4
Adam Matuška USK Praha 18 20 1.0 5.4 2.3 0.1 0.7/1.9 0.0* 1.7
0 Daniel Malíček NH Ostrava 18 20 1.0 5.4 2.0 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.0
Martin Jílek BK Klatovy 17 14 1.0 7.6 2.4 0.3 1.9/3.4 55.3 2.1
Jiří Herman Sluneta Ústí n. L. 17 17 1.0 6.2 2.8 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.4
Václav Říha TJ Sokol Kbely 17 24 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.9
Jan Žalud Sluneta Ústí n. L. 17 13 1.0 8.1 2.2 0.7 1.7/2.4 71.0 0.9
Hugo Zapadlo Královští Sokoli 18 7 1.0 14.9 3.7 1.7 2.3/3.6 64.0 2.9
Tomáš Hlaváček Sokol Pražský 18 16 1.0 6.5 2.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.1
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 18 22 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.5
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha 18 20 1.0 5.2 2.0 0.2 0.7/1.0 0.0* 2.2
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 18 13 1.0 7.8 2.0 1.1 0.6/1.3 0.0* 2.8
12 Patrik Synovec Jižní supi 18 15 1.0 6.8 2.1 0.8 0.3/0.9 0.0* 2.0
Jakub Macháček BA Sparta 18 20 1.0 5.1 2.0 0.1 1.0/1.4 0.0* 2.6
František Kopecký Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 6.3 3.0 0.1 0.1/0.9 0.0* 2.7
8 Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 17 16 1.0 6.3 2.4 0.4 0.3/2.3 11.1 2.6
Lukáš Dejmek BC Vysočina 17 7 1.0 14.3 4.1 1.6 1.3/1.9 0.0* 2.0
Robin Janoušek BA Sparta 18 22 1.0 4.5 1.5 0.2 1.0/1.7 0.0* 2.2
Michal Slovák Tygři JBC Brno B 18 9 1.0 11.1 4.2 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.6
Matouš Čížek Sokol Pražský 18 16 1.0 6.3 2.5 0.1 0.9/2.2 40.0 1.4
Jan David Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 6.0 2.4 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
Ondřej Jílek BK Klatovy 17 12 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/1.1 0.0* 1.3
Alain Olivier Bokondas USK Praha 17 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.0
Mikuláš Čank SKUP-BCM Olomouc 17 15 1.0 6.3 2.1 0.2 1.4/2.3 61.8 1.5
Adam Vitvar BK Pardubice 18 13 1.0 7.2 3.4 0.0 0.5/1.8 0.0* 3.0
Jan Vejdovec USK Praha 18 14 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/3.2 42.2 1.5
Štěpán Maléř Snakes Ostrava 18 21 1.0 4.4 1.2 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.9
Adam Novák SAM Brno 18 10 1.0 9.2 3.6 0.4 0.8/1.5 0.0* 1.9
Oliver Žižka BKDěč 17 12 1.0 7.7 2.9 0.3 1.1/2.8 38.2 1.8
Sebastian Křemen BA Nymburk 17 20 1.0 4.5 1.0 0.6 0.9/1.1 0.0* 1.0
Samuel Macht Lokomotiva Plzeň 17 14 1.0 6.4 2.7 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.3
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 18 18 1.0 4.9 1.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.2
Petr Haták Snakes Ostrava 18 22 1.0 4.0 1.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.7
Vojtěch Pustějovský PŘÍ 17 6 1.0 14.7 4.2 1.3 2.3/4.0 58.3 1.8
Kamil Hrbáč BK Opava 18 18 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.3
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 18 8 1.0 10.9 4.0 0.8 0.6/0.6 0.0* 3.3
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 18 18 1.0 4.8 1.7 0.2 0.8/2.0 41.7 1.6
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 17 17 1.0 5.1 0.9 0.8 0.9/1.1 0.0* 2.6
9 Matěj Široký Jižní supi 18 18 1.0 4.8 2.0 0.2 0.3/2.8 9.8 1.9
Marek Jež SAM Brno 18 8 1.0 10.6 4.0 0.3 1.9/3.8 50.0 1.8
Petr Procházka Sokol Písek 18 24 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/2.0 0.0* 3.4
Tomáš Winter BK Klatovy 18 9 1.0 9.3 0.8 2.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Tomáš Červený BK Klatovy 18 22 1.0 3.8 1.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.7
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 18 9 1.0 9.0 2.7 1.1 0.3/0.8 0.0* 2.6
Filip Zdrubecký BA Sparta 17 14 1.0 5.6 1.3 0.6 1.3/1.9 0.0* 2.6
Jiří Smetana BK Levharti Chomutov 18 22 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.9
David Domitra PŘÍ 17 8 1.0 9.8 3.8 0.0 2.3/5.8 39.1 4.0
Andrej Gnap BA Sparta 18 21 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Vojtěch Hajič TJ Sokol Kbely 18 8 1.0 9.3 1.8 1.5 1.3/1.8 0.0* 3.0
David Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 18 13 1.0 5.6 1.5 0.7 0.6/1.1 0.0* 1.2
Vít Gabzdyl PŘÍ 17 9 1.0 8.1 3.1 0.0 1.9/4.4 42.5 1.9
Jan Křesťan BK Opava 18 23 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Radim Šváb SAM Brno 18 8 1.0 9.1 3.9 0.1 1.0/2.3 44.4 3.1
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 17 19 1.0 3.8 0.9 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.8
Jan Střítežský BA Nymburk 18 22 1.0 3.3 0.8 0.5 0.4/1.2 0.0* 3.2
Petr Bečka Sokol Písek 18 18 1.0 4.0 1.3 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.7
Mikuláš Hůserek BA Sparta 18 20 1.0 3.6 1.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 2.2
Andrej Puš SAM Brno 18 8 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.9 34.8 1.3
28 Jiří Janásek Tygři JBC Brno 18 25 1.0 2.8 0.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.2
Tomáš Richter SAM Brno 17 7 1.0 10.0 3.4 0.7 1.0/1.7 0.0* 1.1
Antonín Kopic USK Praha 18 19 1.0 3.6 1.2 0.2 0.7/1.9 0.0* 3.3
Matyáš Kment BK Pardubice 17 14 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Šimon Michael Kovář Sokol Pražský 18 17 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 18 23 1.0 3.0 1.1 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.3
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n.L. 18 20 1.0 3.4 0.7 0.6 0.3/0.9 0.0* 3.0
František Skřivánek Tygři Praha 18 24 1.0 2.8 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.4
Adam Večerka USK Praha 18 20 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.0
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 18 17 1.0 3.8 1.3 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.2
22 Matyáš Pomezný NH Ostrava 17 13 1.0 4.8 1.7 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.5
Ondřej Krejčík BK Pardubice 17 13 1.0 4.8 1.2 0.5 0.8/1.1 0.0* 0.9
Matěj Kudrlička BK Loko Plzeň B 18 6 1.0 10.3 4.0 0.7 0.3/1.2 0.0* 0.8
Tomáš Kováč BK Levharti Chomutov 17 20 1.0 3.1 1.2 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.3
Michal Grozman PŘÍ 17 8 1.0 7.6 3.4 0.3 0.1/1.1 0.0* 2.4
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 18 23 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/0.6 0.0* 1.0
Ondřej Pánek Sokol Pražský 17 9 1.0 6.7 2.6 0.3 0.6/2.0 27.8 0.9
Richard El Karib Tygři Praha 18 21 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
11 Denis Němec NH Ostrava 18 16 1.0 3.7 1.5 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.0
Patrik Flaks SKUP-BCM Olomouc 18 20 1.0 2.9 1.0 0.2 0.4/1.2 0.0* 2.1
Michal Bureš BK Levharti Chomutov 17 17 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.5
Vojtěch Jorda BCM Orli Prostějov 18 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
Daniel Štefl USK Praha 17 13 1.0 4.3 1.7 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.5
Štěpán Markov ADFORS Basket Litomyšl 18 20 1.0 2.8 1.0 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.0
Matěj Kučera Sokol Vyšehrad (ms) 18 5 1.0 11.0 2.2 1.0 3.6/4.4 81.8 2.2
Jan Matýsek BK Opava 18 14 1.0 3.9 1.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
Ondřej Slanina BK Opava 18 12 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 17 5 1.0 10.4 3.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 3.2
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 17 13 1.0 4.0 1.2 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 18 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Adam Fecko BK Pardubice 17 14 1.0 3.6 1.1 0.1 1.3/2.1 60.0 1.4
5 David Tomek BK Vlci Žďár 17 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.0
Michal Rabinský BK Opava 18 20 1.0 2.5 0.9 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
Jiří Paidar Lokomotiva Plzeň 17 17 1.0 2.9 0.9 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.6
Samuel Groll BK Klatovy 17 11 1.0 4.5 1.3 0.5 0.5/1.1 0.0* 2.8
David Navrátil NH Ostrava 18 10 1.0 4.8 1.6 0.3 0.7/1.5 0.0* 0.7
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 18 10 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.1 0.0* 0.9
Radim Stehlík BK Klatovy 18 5 1.0 9.6 2.4 1.6 0.0/0.6 0.0* 2.0
Melichar Baštář BA Sparta 17 13 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.2
Adam Šinovský Sluneta Ústí n. L. 17 12 1.0 3.9 1.3 0.1 1.2/1.4 0.0* 0.6
Adam Dezort Sokol Pražský 18 12 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.3
František Svoboda SAM Brno 17 6 1.0 7.7 2.8 0.5 0.5/0.7 0.0* 1.5
Martin Barcal BK Pardubice 17 13 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.1
11 Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 17 17 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.8
Petr Chadima BC Nový Jičín 17 5 1.0 9.0 3.2 0.2 2.0/2.0 100.0 1.0
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 18 3 1.0 14.7 4.7 0.7 3.3/6.0 55.6 1.3
Zbyněk Strážnický Vlci Žďár 18 9 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
Daniel Kudela BK Opava 18 16 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Ondřej Koula Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.5
Vojtěch Povolný BA Sparta 18 16 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.7
Dominik Chimiák BK Pardubice 17 14 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Alex Čandas BK Opava 18 14 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Vojtěch Břečka Medvědi Tábor 18 13 1.0 3.2 0.8 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 17 18 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.8
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 17 16 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.4
Vojtěch Drahný BK Lions J. Hradec 18 20 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.5
Petr Kolář Slovan Varnsdorf 18 3 1.0 13.0 4.0 1.0 2.0/3.7 54.5 2.3
Michal Prouza Královští Sokoli 17 7 1.0 5.6 1.7 0.0 2.1/6.6 32.6 2.6
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 18 4 1.0 9.8 4.3 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.8
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 17 22 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 2.0
Leoš Sobotka Královští Sokoli 18 8 1.0 4.9 2.0 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.6
Jan Bečka Sluneta Ústí n. L. 17 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.3 28.6 1.0
Oldřich Ouda BK Klatovy 18 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
Vincent Pešout BC Vysočina 17 8 1.0 4.8 1.0 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.5
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 18 7 1.0 5.4 1.4 0.7 0.4/0.6 0.0* 1.7
22 Tomáš Novotný Jižní supi 17 18 1.0 2.1 0.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 0.6
4 Marek Stejskal BK Vlci Žďár 17 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.9
Jan Kalábek SKUP-BCM Olomouc 18 15 1.0 2.5 0.5 0.1 1.0/1.7 0.0* 2.8
Jakub Kaiser BK Klatovy 18 6 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.7
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 17 20 1.0 1.8 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.4
Nikolas Theodoru BK Opava B 17 8 1.0 4.4 1.6 0.0 1.1/2.5 45.0 0.8
Roman Váňa Královští Sokoli 18 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.4
Jan Florčík BC Nový Jičín 17 2 1.0 17.0 6.5 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Ondřej Hejduk BK Opava B 17 7 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.7
Vít Slabihoud Válečníci Děčín 18 6 1.0 5.7 2.2 0.0 1.3/3.2 42.1 2.8
Jakub Sysel Sokol Písek 18 16 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Petr Novák BC Vysočina 17 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.7 0.0* 3.2
Filip Fröhlich SLUNETA Ústí n.L. 18 5 1.0 6.6 2.0 0.2 2.0/2.4 83.3 2.2
Ha Pham BK Levharti Chomutov 18 16 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
Lukáš Horák SAM Brno 18 8 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.1 0.0* 2.1
Jakub Zajíc Sokol Pražský 17 4 1.0 8.0 3.3 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
Václav Skřivánek Tygři Praha 17 10 1.0 3.1 0.9 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Jáchym Müller BA Sparta 18 17 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
00 Viktor Ivánek NH Ostrava 17 7 1.0 4.4 1.7 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
Šimon Žák Medvědi Tábor 17 10 1.0 3.0 0.9 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.5
Adam Zajíček Královští Sokoli 17 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/2.5 13.3 2.0
Jakub Knejp Královští Sokoli 17 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/2.0 41.7 1.8
David Dvořák Sokol Pražský 16 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.4
Ondřej Pleva Vlci Žďár 18 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
Jakub Douda Sokol Písek 18 22 1.0 1.4 0.5 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 18 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 17 19 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.7
Jan Špička SKUP-BCM Olomouc 18 15 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
David Straka PŘÍ 17 7 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Rajčan BK Opava 18 18 1.0 1.6 0.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Lukáš Kourek BC Vysočina 17 5 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/3.0 26.7 3.2
Jan Stuchlík Sokol Písek 18 19 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.9
Benedikt Marek USK Praha 18 18 1.0 1.6 0.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
Daniel Flemmer Slovan Varnsdorf 18 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Adam Suchý BK Klatovy 17 16 1.0 1.7 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
9 David Nejezchleb Tygři JBC Brno 17 9 1.0 3.0 1.2 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.8
Nikola Ivankovič BA Sparta 18 10 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
32 Marek Juračka Jižní supi 18 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.4
Alexandr Bráblík SAM Brno 18 8 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.6
Jakub Kött PŘÍ 17 9 1.0 2.9 0.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 0.9
Jakub Lomička BA Sparta 17 10 1.0 2.5 0.7 0.0 1.1/1.8 0.0* 1.2
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 18 5 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 3.0
25 Oliver Novotný Jižní supi 18 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jan Bordovský PŘÍ 17 5 1.0 4.8 1.0 0.6 1.0/2.4 41.7 1.2
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/1.3 0.0* 3.7
Vojtěch Wawreyn Medvědi Tábor 17 3 1.0 8.0 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 18 17 1.0 1.4 0.5 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Adam Tocháček BCM Orli Prostějov 18 17 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.8
Jakub Hasman BK Loko Plzeň B 18 8 1.0 2.9 0.8 0.1 1.0/1.3 0.0* 0.9
Eduard Průšek Sokol Pražský 16 11 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.3
Jan Matušík Tygři Praha 17 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.3
4 Lukáš Dryml Jižní supi 16 16 1.0 1.4 0.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.5
David Jarolímek Sokol Pražský 18 16 1.0 1.4 0.5 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.4
Adam Žabokrtský SAM Brno 18 10 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.7
Pavel Bentkowski Snakes Ostrava 18 8 1.0 2.6 1.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.3
Adam Reithar Lokomotiva Plzeň 18 13 1.0 1.6 0.2 0.1 0.9/1.7 0.0* 0.8
Jakub Sojka Tygři JBC Brno B 18 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Peter Halán BC Vysočina 18 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/2.2 7.7 2.7
Jakub Koucký Sluneta Ústí n. L. 16 5 1.0 4.2 1.4 0.4 0.2/0.8 0.0* 2.0
Max Hrabovský BA Sparta 17 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Adam Rokos BC Vysočina 17 6 1.0 3.5 1.2 0.2 0.7/1.7 0.0* 0.8
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 16 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/1.5 0.0* 4.5
21 Antonín Tišnovský Tygři JBC Brno 18 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.3 22.2 0.8
Patrik Němec Tygři JBC Brno B 18 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
André Chlubný Tygři JBC Brno B 18 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Bradáč BK Lions J. Hradec 17 11 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.4
Tomáš Navrátil USK Praha 18 13 1.0 1.5 0.2 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.4
Filip Korch Sokol Pražský 18 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Ondřej Kahánek BK Levharti Chomutov 18 4 1.0 4.8 1.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.5
Adam Král TJ Sokol Kbely 18 21 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vincent Hofhans SKUP-BCM Olomouc 18 17 1.0 1.1 0.4 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.8
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 18 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 3.7
Matěj Kořínek Královští Sokoli 18 8 1.0 2.1 0.8 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.9
Matyáš Poledňák BK Opava B 17 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Heluz BK Levharti Chomutov 17 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.0
Mikuláš Zahořík Tygři Praha 17 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Petr Valeš Tygři Praha 18 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.4
12 Adam Leskour BK Vlci Žďár 15 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.1
15 Ondřej Urban BK Vlci Žďár 17 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
13 Šimon Krinke Tygři JBC Brno 18 4 9.5 4.0 1.0 0.5/0.5 0.5/1.0 0.0* 0.3
Lukáš Hurta Snakes Ostrava 18 8 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.9
Vojtěch Kučera Slovan Varnsdorf 18 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Ondřej Kinský BK Klatovy 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adam Ryl BA Nymburk 18 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Adam Křesina Sokol Písek 16 3 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Lukáš Rotrekl SAM Brno 18 3 1.0 5.0 1.0 0.3 2.0/4.7 42.9 2.0
Tobiáš Petrovický BK Levharti Chomutov 16 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.9
Cedric Oupoh BK Lions J. Hradec 17 8 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.0
Jakub Šolc TJ Sokol Kbely 17 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Lukáš Beneš Sokol Vyšehrad (ms) 18 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Šimon Přecechtěl BCM Orli Prostějov 17 18 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Pavel Prchal BK Lions J. Hradec 18 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Adam Polanský Vlci Žďár 18 12 1.0 1.2 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Lukáš Denk BK Klatovy 18 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matěj Zimmer BK Opava B 17 4 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.8 0.0* 0.5
Joanis Koulisianis SAM Brno 17 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/2.0 25.0 0.5
Martin Javanský Sokol Pražský 17 1 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Maddox Dofek BC Nový Jičín 17 5 1.0 2.8 0.6 0.2 1.0/1.0 0.0* 2.0
Petr Ďurana BKDěč 18 3 1.0 4.7 0.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Daniel Haller Vlci Žďár 18 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.3
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 17 9 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Jan Kozák Slovan Varnsdorf 18 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Michal Srp SLUNETA Ústí n.L. 18 15 1.0 0.9 0.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Lukáš Dvořák Sokol Pražský 17 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Matěj Hofman Tygři JBC Brno B 18 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0