Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
26. 10. 2019
16:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
62
96
17
29
25
50
47
73
Review
Skupina A 1. kolo 1
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 10. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Asztalos
65
90
16
22
33
48
47
68
Review
Skupina A 1. kolo 4
Jižní supi
Sokol Pražský
23. 10. 2019
17:40
TJ Sokol Petrovice Jan Musil
Lukáš Balog
77
72
22
18
36
34
62
51
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
26. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala č.2 Ondřej Koc
Michal Pivovarský
81
52
16
9
42
21
58
37
Review
Skupina A 2. kolo 5
Válečníci Děčín
Jižní supi
14. 9. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Michael Mycak
73
59
20
16
39
30
56
42
Review
Skupina A 2. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
14. 9. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Kout
Antonín Ďurana
98
87
27
17
45
53
77
63
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
14. 9. 2019
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
112
37
23
19
54
26
84
35
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
Tygři Praha
14. 9. 2019
18:00
SH BK Klatovy Jiří Siegfried
Petr Vrla
45
39
12
10
23
25
38
34
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
15. 9. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
89
69
22
12
43
25
65
43
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
15. 9. 2019
10:00
SH BK Klatovy Jiří Siegfried
Petr Vrla
60
40
14
4
34
16
27
47
Review
Skupina A 3. kolo 9
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
15. 9. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Michael Mycak
87
63
25
6
44
26
68
36
Review
Skupina A 3. kolo 10
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní supi
15. 9. 2019
11:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Kout
Antonín Ďurana
87
65
29
14
55
29
72
45
Review
Skupina A 4. kolo 14
Sokol Pražský
Tygři Praha
28. 9. 2019
10:00
Sokol pražský Tomáš Mašek
Jiří Šlaj
59
87
14
27
27
51
45
73
Review
Skupina A 4. kolo 15
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
28. 9. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Antonín Ďurana
69
84
19
17
37
38
54
60
Review
Skupina A 4. kolo 13
Jižní supi
BK Levharti Chomutov
28. 9. 2019
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Linhart
Jan Jelínek
75
48
15
13
28
26
47
41
Review
Skupina A 4. kolo 16
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
28. 9. 2019
18:00
Sportcentrum SLUNETA Antonín Ďurana
Michael Mycak
96
65
29
17
47
26
67
47
Review
Skupina A 5. kolo 17
Jižní supi
Tygři Praha
29. 9. 2019
10:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Linhart
Jan Jelínek
47
49
17
7
23
19
34
32
Review
Skupina A 5. kolo 18
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
29. 9. 2019
10:00
Sokol pražský Lukáš Hartig
Vladimír Slanina
120
57
24
10
48
34
82
44
Review
Skupina A 5. kolo 20
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
29. 9. 2019
10:30
Sportcentrum SLUNETA Antonín Ďurana
Michael Mycak
86
73
20
18
43
29
72
51
Review
Skupina A 5. kolo 19
Válečníci Děčín
BK Klatovy
29. 9. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Natálie Kunclová
57
55
11
16
28
31
43
44
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
Sokol Pražský
12. 10. 2019
14:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
94
61
21
19
45
34
66
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
12. 10. 2019
15:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
59
86
16
23
30
47
43
72
Review
Skupina A 6. kolo 24
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 10. 2019
15:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Linda Bendová
85
81
28
18
47
43
67
54
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní supi
12. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
87
56
17
9
35
19
71
36
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
Jižní supi
13. 10. 2019
09:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Lukáš Kalabza
78
61
26
12
33
25
57
50
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
13. 10. 2019
11:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Jan Hendrych
114
54
19
17
56
29
79
42
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 10. 2019
12:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
64
79
16
27
26
43
45
58
Review
Skupina A 7. kolo 28
Tygři Praha
Válečníci Děčín
13. 10. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Radomír Kohout
71
78
12
22
30
43
41
68
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
27. 10. 2019
10:00
SH BK Klatovy Vladimír Slanina
Pavel Matys
58
81
10
10
25
33
42
57
Review
Skupina A 8. kolo 31
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
27. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Siegfried
Jindřich Zámostný
135
31
24
9
60
14
91
23
Review
Skupina A 8. kolo 29
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
24. 10. 2019
16:45
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
85
81
17
27
45
42
68
64
Review
Skupina A 8. kolo 32
Sokol Pražský
Jižní supi
22. 10. 2019
17:00
Sokol pražský Jan Renc
Linda Bendová
70
95
23
29
32
56
52
71
Review
Skupina A 9. kolo 35
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 11. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Bakajsa
101
59
33
14
56
32
73
47
Review
Skupina A 9. kolo 33
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
9. 11. 2019
17:00
Sokol pražský Pavel Šenk
Jan Lejčko
63
110
11
26
22
49
42
83
Review
Skupina A 9. kolo 34
Jižní supi
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 11. 2019
17:30
TJ Sokol Petrovice Karel Křenek
Vojtěch Šmíd
70
69
17
7
45
29
59
52
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
9. 11. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
50
86
15
20
25
36
39
58
Review
Skupina A 10. kolo 38
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 11. 2019
11:00
Sokol pražský Pavel Šenk
Michal Horník
96
115
23
24
48
62
76
88
Review
Skupina A 10. kolo 40
Tygři Praha
BK Klatovy
10. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Michal Bakajsa
102
56
29
19
50
33
78
43
Review
Skupina A 10. kolo 37
Jižní supi
Válečníci Děčín
10. 11. 2019
13:30
TJ Sokol Petrovice Karel Křenek
Vojtěch Šmíd
92
99
18
25
41
55
72
81
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
10. 11. 2019
13:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Václav Ježek
48
69
13
15
24
25
28
60
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
23. 11. 2019
10:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Antonín Ďurana
75
73
17
22
40
37
61
55
Review
Skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
Jižní supi
23. 11. 2019
14:30
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Václav Ježek
50
49
7
10
14
19
33
35
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
Válečníci Děčín
23. 11. 2019
15:00
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Michal Kuncl
33
82
8
14
20
37
31
57
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2019
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Renc
Lukáš Balog
90
92
28
29
48
50
67
70
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 11. 2019
09:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
70
71
18
16
32
33
50
47
62
62
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Levharti Chomutov
Jižní supi
24. 11. 2019
10:00
tělocvična SPŠ Dalibor Kouba
Antonín Ďurana
45
116
9
29
21
55
31
83
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
24. 11. 2019
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lukáš Balog
97
92
21
23
45
53
68
73
Review
Skupina A 12. kolo 46
Tygři Praha
Sokol Pražský
24. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Radomír Kohout
113
62
24
19
46
30
74
44
Review
Skupina A 13. kolo 49
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
7. 12. 2019
16:00
Sokol pražský Vladimír Slanina
Jan Jelínek
56
89
15
13
28
40
42
71
Review
Skupina A 13. kolo 51
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
7. 12. 2019
16:00
hala UJEP Lukáš Balog
František Syrovátka
88
75
17
16
42
42
65
60
Review
Skupina A 13. kolo 50
Jižní supi
BK Klatovy
7. 12. 2019
17:45
TJ Sokol Petrovice Martin Svoboda
Vojta Schaffner
84
55
28
16
38
32
55
39
Review
Skupina A 13. kolo 52
Válečníci Děčín
Tygři Praha
7. 12. 2019
18:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
67
78
18
15
33
32
47
51
65
65
Review
Skupina A 14. kolo 53
Jižní supi
BK Lokomotiva Plzeň
8. 12. 2019
09:00
TJ Sokol Petrovice Jaroslav Pazourek
Dominik Barták
76
53
20
12
39
28
51
44
Review
Skupina A 14. kolo 56
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
8. 12. 2019
09:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Šmíd
Dalibor Kouba
77
55
22
12
44
25
62
42
Review
Skupina A 14. kolo 54
Sokol Pražský
BK Klatovy
8. 12. 2019
11:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Pavel Bohata
68
94
17
22
34
47
51
72
Review
Skupina A 14. kolo 55
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
8. 12. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Daniel Rom
95
60
27
16
47
28
75
38
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Cogan BA Nymburk 16 36 1.0 14.0 4.7 0.6 2.8/4.3 66.7 2.4
10 Robert Lízálek Jižní supi 16 23 1.0 17.7 6.7 0.6 2.7/6.0 44.5 3.9
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 16 25 1.0 15.6 5.2 0.3 4.2/6.5 65.4 2.2
Jan Žalud SLUNETA Ústí n.L. 16 32 1.0 11.0 3.6 0.6 1.9/3.4 55.0 1.9
Josef Svoboda Sokol Písek 16 20 29.6 14.8 3.7 1.6 / 5.7 2.8/4.1 67.9 3.3
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 16 36 1.0 7.9 2.0 1.2 0.4/1.1 0.0* 0.8
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 15 20 1.0 13.5 4.0 1.1 2.3/3.5 65.7 2.0
34 Jonáš Merxbauer Tygři Praha 15 19 1.0 14.2 5.6 0.6 1.1/2.8 38.9 2.2
Ondřej Klement Sokol Písek 15 17 1.0 15.6 7.1 0.1 1.1/4.1 27.5 1.1
David Látal USK Praha 16 18 1.0 14.4 4.0 1.4 2.1/3.3 61.7 2.6
Ondřej Snop BA Nymburk 15 18 1.0 13.2 5.8 0.0 1.6/2.8 56.9 1.9
Mikuláš Kramosil BA Sparta Praha 16 14 1.0 16.9 5.8 1.1 1.9/2.0 92.9 0.7
Jakub Šimonek Tigers Č. Budějovice 15 16 1.0 13.8 4.9 0.6 2.2/3.0 72.9 1.7
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 17 1.0 12.7 3.5 1.2 2.2/4.1 54.3 1.7
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 16 25 1.2 8.3 1.8 1.1 1.2/2.0 62.0 1.6
Vojtěch Kubečka Snakes Ostrava 16 20 1.0 10.3 2.5 1.0 2.6/3.8 68.0 2.1
Michal Vakula USK Praha 15 17 1.0 11.8 5.2 0.0 1.3/3.9 32.8 2.5
Tomáš Šindler Lokomotiva Plzeň 15 9 1.0 19.8 6.6 1.6 2.0/2.8 72.0 2.9
7 Adam Policar Vlci Žďár 16 12 1.0 13.8 4.5 0.0 4.8/7.9 61.1 3.7
16 Adam Kašok NH Ostrava 16 18 1.0 8.7 3.5 0.2 1.1/2.2 48.7 1.4
Šimon Fanta AŠ Mladá Boleslav 16 8 1.0 17.5 6.5 0.9 1.9/4.1 45.5 0.8
Štěpán Koudelka Tygři Brno 15 17 1.0 7.9 3.1 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Hlaváček Sokol Pražský 16 16 1.0 6.5 2.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.1
Michal Slovák Tygři JBC Brno B 16 9 1.0 11.1 4.2 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.6
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 16 1.0 6.0 2.4 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
Oliver Žižka BKDěč 16 12 1.0 7.7 2.9 0.3 1.1/2.8 38.2 1.8
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 16 18 1.0 4.9 1.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.2
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 17 1.0 5.1 0.9 0.8 0.9/1.1 0.0* 2.6
Tomáš Winter BK Klatovy 16 9 1.0 9.3 0.8 2.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Adam Kolář BA Nymburk 16 18 17.9 4.6 1.4 0.4 / 2.3 0.5/1.0 0.0* 1.2
Vojtěch Břečka Sokol Písek 16 29 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.0
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 16 23 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/0.6 0.0* 1.0
Matěj Kučera Sokol Vyšehrad 16 5 1.0 11.0 2.2 1.0 3.6/4.4 81.8 2.2
Michal Rabinský BK Opava 16 20 1.0 2.5 0.9 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.1
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 16 3 1.0 12.0 5.0 0.3 1.0/2.0 50.0 2.7
Adam Zajíček Královští Sokoli 15 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/2.5 13.3 2.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.5
9 David Nejezchleb Tygři JBC Brno 15 9 1.0 3.0 1.2 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.8
Jakub Kött PŘÍ 15 9 1.0 2.9 0.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 0.9
Vojtěch Kocourek Tygři Praha B 16 1 1.0 23.0 9.0 1.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/6.5 61.5 4.0
Ondřej Kahánek BK Levharti Chomutov 16 4 1.0 4.8 1.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.5
Mikuláš Zahořík Tygři Praha 15 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
15 Ondřej Urban BK Vlci Žďár 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lukáš Rotrekl SAM Brno 16 3 1.0 5.0 1.0 0.3 2.0/4.7 42.9 2.0
Adam Polanský Vlci Žďár 16 12 1.0 1.2 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Filip Novák BK Pardubice 16 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
23 Josef Gale Tygři JBC Brno 16 2 8.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Elbl BK Opava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kováč BK Loko Plzeň B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Ondřej Cogan BA Nymburk 16 56 24 2 22 10
10 Robert Lízálek Jižní supi 16 30 12 3 6 5
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 16 56 24 4 22 10
Jan Žalud SLUNETA Ústí n.L. 16 66 30 4 16 10
Josef Svoboda Sokol Písek 16 69 18 8 19 4
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 16 0 0 0 0 0
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 15 15 7 1 2 5
34 Jonáš Merxbauer Tygři Praha 15 14 7 1 3 4
Ondřej Klement Sokol Písek 15
David Látal USK Praha 16 58 18 8 10 10
Ondřej Snop BA Nymburk 15 2 1 0 0 1
Mikuláš Kramosil BA Sparta Praha 16 35 14 5 9 3
Jakub Šimonek Tigers Č. Budějovice 15 22 6 3 7 5
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 31 12 5 6 5
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 16 38 14 8 12 8
Vojtěch Kubečka Snakes Ostrava 16 30 9 3 8 4
Michal Vakula USK Praha 15
Tomáš Šindler Lokomotiva Plzeň 15 25 12 3 7 5
7 Adam Policar Vlci Žďár 16 29 11 0 8 5
16 Adam Kašok NH Ostrava 16 0 0 0 0 0
Šimon Fanta AŠ Mladá Boleslav 16 22 9 2 4 5
Štěpán Koudelka Tygři Brno 15 8 2 1 2 2
Tomáš Hlaváček Sokol Pražský 16 14 7 1 3 4
Michal Slovák Tygři JBC Brno B 16 27 9 2 9 5
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 9 3 0 3 3
Oliver Žižka BKDěč 16 17 7 2 7 5
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 16 16 6 1 7 5
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 18 4 3 5 5
Tomáš Winter BK Klatovy 16 32 6 7 4 5
Adam Kolář BA Nymburk 16 53 14 6 10 4
Vojtěch Břečka Sokol Písek 16 20 4 6 6 10
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 16 0 0 0 0 0
Matěj Kučera Sokol Vyšehrad 16 30 7 4 9 5
Michal Rabinský BK Opava 16 0 0 0 0 0
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 16 35 16 4 10 5
Adam Zajíček Královští Sokoli 15 7 3 0 1 4
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 0 0 0 0 0
9 David Nejezchleb Tygři JBC Brno 15 8 3 1 2 3
Jakub Kött PŘÍ 15 10 1 2 4 2
Vojtěch Kocourek Tygři Praha B 16 19 7 3 3 5
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 6 2 0 2 3
Ondřej Kahánek BK Levharti Chomutov 16 9 3 1 1 3
Mikuláš Zahořík Tygři Praha 15 10 5 0 0 0
15 Ondřej Urban BK Vlci Žďár 15
Lukáš Rotrekl SAM Brno 16 10 2 1 3 3
Adam Polanský Vlci Žďár 16 12 6 0 2 4
Filip Novák BK Pardubice 16 0 0 0 0 0
23 Josef Gale Tygři JBC Brno 16 22 9 1 4 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Válečníci Děčín 24 24.9 3.3 12.0 /25.4 47.2 19.9
SLUNETA Ústí n.L. 24 27.2 4.1 11.7 /21.5 54.4 19.8
Lokomotiva Plzeň 23 23.3 6.8 15.4 /26.0 59.3 21.1
BK Klatovy 22 21.5 3.5 9.3 /17.9 51.9 18.1
BK Levharti Chomutov 22 20.3 1.6 9.5 /23.5 40.3 16.7
Tygři Praha 24 26.4 4.8 9.2 /17.5 52.6 24.0
Jižní supi 18 24.4 3.2 9.8 /24.1 40.6 20.7
Sokol Pražský 21 27.1 2.4 10.6 /24.5 43.4 18.5
BK Lions J. Hradec 22 21.4 4.0 13.1 /22.7 57.6 17.2
Sokol Písek 24 23.9 7.5 10.3 /17.5 58.7 17.8
BA Sparta 22 25.2 3.2 13.1 /22.0 59.6 21.0
USK Praha 21 21.8 3.8 11.4 /21.8 52.2 19.7
BA Nymburk 24 25.2 4.8 13.2 /24.6 53.6 21.2
TJ Sokol Kbely 24 31.3 1.9 12.6 /24.6 51.2 18.7
BK Pardubice 22 28.1 2.2 10.7 /19.2 55.6 16.0
ADFORS Basket Litomyšl 25 22.6 4.0 6.5 /14.3 45.5 15.6
Snakes Ostrava 24 25.8 3.0 9.8 /21.5 45.5 18.1
NH Ostrava 24 29.8 3.5 9.0 /15.9 56.8 15.5
BCM Orli Prostějov 23 29.9 3.7 11.0 /20.9 52.7 16.8
Jiskra Kyjov 23 24.7 3.0 11.0 /22.2 49.6 18.0
BK Opava 25 33.4 2.2 13.5 /24.9 54.3 21.1
SKUP-BCM Olomouc 22 24.1 2.0 11.5 /23.3 49.5 16.0
Tygři JBC Brno 25 33.5 1.2 9.6 /18.5 51.9 17.8
Vlci Žďár 24 21.5 1.1 8.3 /16.7 49.8 18.7
BC Vysočina 8 17.5 2.5 9.9 /19.4 51.0 18.3
SAM Brno 10 26.5 2.2 8.3 /17.4 47.7 17.4
Královští Sokoli 8 14.3 2.3 5.5 /16.4 33.6 15.3
BK Příbor 9 16.4 2.0 7.1 /17.1 41.6 17.8
BK Opava B 9 23.6 1.8 8.3 /20.2 41.2 20.9
BC Nový Jičín 8 20.3 3.0 4.8 /5.4 88.4 16.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zámostný Jindřich 4 0 4 0 1.8 1.0 1.4
Zachar Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vrla Petr 2 0 2 0 2.3 1.3 1.8
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 12 0 12 0 1.5 1.7 1.6
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veis Martin 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Večeřa Pavel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Válek Jakub 9 9 0 0 1.2 1.3 1.3
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 8 3 5 0 1.4 1.2 1.3
Toboláková Barbora 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Tichov Michael 4 3 1 0 1.1 1.5 1.3
Theodor Pavel 7 4 3 0 1.1 1.5 1.3
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Špaček Jan 17 7 10 0 1.3 1.4 1.4
Šmíd Vojtěch 7 2 5 0 1.6 1.4 1.5
Šmíd Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 8 3 5 0 1.2 1.4 1.3
Šenk Pavel 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 6 1 5 0 1.4 1.5 1.5
Sýkora Václav 5 2 3 0 1.7 1.0 1.4
Svoboda Martin 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Svejkovský Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Slanina Vladimír 4 3 1 0 1.5 1.6 1.6
Siegfried Jiří 7 5 2 0 1.4 1.6 1.5
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 7 2 5 0 1.6 1.1 1.4
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 6 4 2 0 1.3 1.1 1.2
Rom Daniel 9 4 5 0 1.0 1.3 1.2
Renc Jan 6 6 0 0 1.3 1.7 1.5
Račanský Martin 5 0 5 0 1.0 1.4 1.2
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Poul Matěj 7 0 7 0 1.6 1.7 1.6
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 13 3 10 0 1.1 1.3 1.2
Petrák Jakub 3 1 2 0 1.7 1.3 1.5
Petrák Robin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Peterková Lucie 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Perlík Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 8 5 3 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 10 7 3 0 2.1 1.3 1.7
Nováková Bára 4 4 0 0 2.1 1.3 1.7
Novák Petr 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Novák Václav 5 3 2 0 1.1 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 11 0 11 0 2.1 1.5 1.8
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 5 2 3 0 1.7 1.1 1.4
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Mynarčík Petr 11 8 3 0 1.0 1.2 1.1
Mycak Michael 9 3 6 0 1.1 2.2 1.7
Musil Jan 5 5 0 0 1.2 1.0 1.1
Mrázek Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Moulton Christopher 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Richard 4 0 4 0 1.0 1.8 1.4
Menšík Jan 8 5 3 0 1.2 1.1 1.2
Melichárek Ivo 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Matys Pavel 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Mašek Tomáš 2 1 1 0 1.8 1.8 1.8
Mareš Roman 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Liška Jaroslav 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Lejčko Jan 2 1 1 0 1.8 1.5 1.6
Kunclová Natálie 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Kuncl Michal 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Kult Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Kubeš Michal 7 4 3 0 1.2 1.1 1.1
Křičková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 9 8 1 0 1.4 1.3 1.4
Kremser Jakub 4 3 1 0 1.3 1.4 1.3
Krejsa Vojtěch 4 1 3 0 1.1 1.5 1.3
Krčmář Dominik 6 3 3 0 1.4 1.3 1.3
Kovář Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Koudela Martin 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Pavel 3 0 3 0 1.5 1.8 1.7
Kouba Dalibor 6 5 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Konvička Jan 7 4 3 0 1.9 1.1 1.5
Kohout Radomír 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Kocián Michal 4 3 1 0 1.1 1.4 1.3
Koc Ondřej 5 1 4 0 1.2 1.6 1.4
Klapetek René 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kejklíček Roman 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Kavan Jonáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Kapl Antonín 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.4 1.5 1.4
Josefus Ondřej 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Ježek Václav 7 4 3 0 1.4 1.4 1.4
Jelínek Jan 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Jakubík Petr 4 0 4 0 1.5 1.4 1.4
Chodura Ondřej 5 2 3 0 1.3 1.3 1.3
Hudec Filip 15 5 10 0 1.2 1.2 1.2
Horník Michal 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Holubek Tomáš 7 7 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 6 1 5 0 1.1 1.6 1.3
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 7 4 3 0 1.1 1.1 1.1
Hendrich Pavel 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Hejnic Jan 8 1 7 0 1.3 1.1 1.2
Hejduk Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Havlíček Petr 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.3 2.3 1.8
Giecek Adam 7 4 3 0 1.1 1.0 1.0
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 6 4 2 0 1.4 1.1 1.3
Ďurana Antonín 9 2 7 0 1.0 1.6 1.3
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Dolejš Václav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 6 4 2 0 1.2 1.3 1.2
Csöllei Pavel 6 4 2 0 1.1 1.0 1.0
Bráblík Jan 10 2 8 0 1.2 1.1 1.1
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.9 1.1 1.5
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 7 0 7 0 1.1 1.3 1.2
Bendová Linda 6 1 5 0 1.2 1.3 1.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 8 2 6 0 1.6 1.3 1.5
Bakajsa Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Asztalos Ondřej 8 1 7 0 1.7 1.2 1.4
Anton Karel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře