Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BCM Orli Prostějov
BK Pardubice
14. 12. 2019
14:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Michal Mrázek
82
77
20
20
39
41
61
59
Review
základní část 1. kolo 5
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
14. 12. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Petrák
Jiří Siegfried
119
84
37
25
67
41
100
60
Review
základní část 1. kolo 4
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
14. 12. 2019
16:00
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Ondřej Veselý
76
59
21
24
41
40
61
50
Review
základní část 1. kolo 6
Sokol Pražský
BA Nymburk
14. 12. 2019
16:00
Sokol pražský Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
82
60
17
26
40
33
64
45
Review
základní část 1. kolo 3
USK Praha
Sokol Písek Sršni
5. 2. 2020
16:30
SH Folimanka Jan Renc
Pavel Theodor
87
80
25
19
46
34
56
52
71
71
Review
základní část 1. kolo 1
SAM Brno
Tygři JBC Brno
14. 12. 2019
16:45
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Martin Sekáč
72
69
21
27
37
45
55
60
Review
základní část 2. kolo 9
BCM Orli Prostějov
Tygři Praha
5. 10. 2019
12:00
Sportcentrum DDM 1 Lenka Křičková
Jan Bráblík
84
90
13
21
35
43
64
73
Review
základní část 2. kolo 10
BK Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 10. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Martin Koudela
81
65
16
14
30
38
60
54
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
BK NH Ostrava
5. 10. 2019
15:00
SH Folimanka Karel Křenek
Pavel Koudela
76
51
12
14
30
23
49
38
Review
základní část 2. kolo 12
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
5. 10. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Petr Havlíček
75
52
18
15
36
34
64
39
Review
základní část 2. kolo 8
Tygři JBC Brno
BA Nymburk
5. 10. 2019
16:30
SH Morenda Petr Jakubík
Ondřej Josefus
64
70
20
18
35
37
57
61
Review
základní část 2. kolo 7
SAM Brno
Sokol Pražský
8. 10. 2019
19:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
94
83
24
7
46
34
74
62
Review
základní část 3. kolo 13
SAM Brno
BA Nymburk
6. 10. 2019
09:30
SH Morenda Michal Kubiš
Ondřej Josefus
72
68
14
17
41
31
57
51
Review
základní část 3. kolo 16
BK Pardubice
Tygři Praha
6. 10. 2019
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Petr Havlíček
65
78
17
18
35
40
51
59
Review
základní část 3. kolo 15
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
6. 10. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Lenka Křičková
Jan Bráblík
93
85
21
25
49
46
67
62
Review
základní část 3. kolo 18
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
6. 10. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Petr Havlíček
104
84
32
22
54
45
82
58
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
BK Snakes Ostrava
6. 10. 2019
11:30
SH Folimanka Karel Křenek
Pavel Koudela
92
53
20
15
37
32
66
43
Review
základní část 3. kolo 14
Tygři JBC Brno
Sokol Pražský
9. 10. 2019
16:00
SH Morenda Václav Dolejš
Ondřej Josefus
85
74
19
12
36
36
60
50
Review
základní část 4. kolo 24
Tygři JBC Brno
BK Pardubice
19. 10. 2019
13:00
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
81
58
25
15
40
37
63
48
Review
základní část 4. kolo 21
Tygři Praha
USK Praha
19. 10. 2019
16:30
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Daniel Holeš
111
96
35
18
60
40
87
71
Review
základní část 4. kolo 20
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
19. 10. 2019
17:00
ZŠ Komenského Jan Hejnic
Jaroslav Poživil
66
63
17
12
38
35
49
49
Review
základní část 4. kolo 23
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
19. 10. 2019
17:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Dominik Zachar
90
61
25
16
45
26
76
42
Review
základní část 4. kolo 19
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
19. 10. 2019
17:15
Sokol pražský Michal Horník
Jiří Šlaj
74
58
19
16
40
27
59
49
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
19. 10. 2019
17:15
Tělocvična 28. ZŠ Jindřich Zámostný
Michal Pivovarský
83
112
22
33
45
64
63
88
Review
základní část 5. kolo 29
SAM Brno
BK Pardubice
20. 10. 2019
09:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Dominik Zachar
83
73
23
17
42
33
67
53
Review
základní část 5. kolo 26
BA Nymburk
BK NH Ostrava
20. 10. 2019
09:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Pavel Šenk
73
46
15
7
39
20
61
38
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
20. 10. 2019
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jindřich Zámostný
Michal Pivovarský
63
79
20
22
32
43
42
65
Review
základní část 5. kolo 25
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
20. 10. 2019
11:15
Sokol pražský Dominik Výborný
Jiří Šlaj
84
54
17
14
43
29
57
47
Review
základní část 5. kolo 27
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
20. 10. 2019
12:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Daniel Holeš
86
84
21
17
43
45
62
62
Review
základní část 5. kolo 30
Tygři JBC Brno
BCM Orli Prostějov
20. 10. 2019
13:00
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
82
62
24
14
48
30
63
49
Review
základní část 6. kolo 33
USK Praha
SAM Brno
2. 11. 2019
13:00
SH Folimanka Jan Hendrych
Karel Křenek
66
60
19
13
33
28
51
47
Review
základní část 6. kolo 35
BK NH Ostrava
Tygři Praha
2. 11. 2019
14:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Válek
Tomáš Nevřela
67
88
12
23
33
42
50
68
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Písek Sršni
Tygři JBC Brno
2. 11. 2019
15:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Jakub Petrák
108
91
25
19
53
46
76
66
Review
základní část 6. kolo 32
BK Pardubice
BA Nymburk
2. 11. 2019
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Matej Kovačovič
Pavel Šenk
85
67
22
18
43
28
69
45
Review
základní část 6. kolo 36
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
2. 11. 2019
17:00
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Linda Vildová
61
75
12
21
24
43
43
58
Review
základní část 6. kolo 31
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
6. 11. 2019
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robin Petrák
Dominik Krčmář
71
89
17
30
34
49
57
68
Review
základní část 7. kolo 37
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
3. 11. 2019
10:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Mynarčík
Michal Kubeš
84
86
26
23
42
36
60
57
75
75
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Písek Sršni
SAM Brno
3. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Jakub Petrák
55
98
15
26
29
43
40
73
Review
základní část 7. kolo 41
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
3. 11. 2019
10:45
SH Ostrava-Tatran Jakub Válek
Tomáš Nevřela
86
80
24
22
50
44
69
62
Review
základní část 7. kolo 42
BK Snakes Ostrava
Tygři Praha
3. 11. 2019
11:00
ZŠ Dvorského Jiří Fanta
Linda Vildová
58
88
15
22
27
43
48
67
Review
základní část 7. kolo 39
USK Praha
Tygři JBC Brno
3. 11. 2019
12:00
SH Folimanka Jan Hendrych
Karel Křenek
70
69
15
12
36
25
53
42
62
62
Review
základní část 7. kolo 38
BK Pardubice
Sokol Pražský
31. 10. 2019
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Roman Mareš
77
72
18
10
39
33
57
58
Review
základní část 8. kolo 43
Sokol Pražský
Tygři Praha
16. 11. 2019
14:00
Sokol pražský Pavel Šmíd
Ondřej Asztalos
69
96
19
28
37
49
54
77
Review
základní část 8. kolo 44
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
16. 11. 2019
14:30
ZŠ Komenského Michal Scholze
Michal Kocián
63
60
15
9
39
30
58
47
Review
základní část 8. kolo 45
SAM Brno
BK NH Ostrava
16. 11. 2019
14:30
SH Morenda Martin Veis
Petr Jakubík
74
62
14
12
35
30
54
41
Review
základní část 8. kolo 47
BCM Orli Prostějov
USK Praha
16. 11. 2019
15:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Konvička
Filip Hudec
68
77
22
22
42
40
50
58
Review
základní část 8. kolo 46
Tygři JBC Brno
BK Snakes Ostrava
16. 11. 2019
16:30
SH Morenda Pavel Csöllei
Jan Bráblík
82
55
18
9
40
27
63
51
Review
základní část 8. kolo 48
BK Pardubice
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2019
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Michal Kult
75
100
15
22
38
49
61
66
Review
základní část 9. kolo 52
Tygři JBC Brno
BK NH Ostrava
17. 11. 2019
10:00
SH Morenda Pavel Csöllei
Jan Bráblík
64
76
16
21
36
39
50
60
Review
základní část 9. kolo 49
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
17. 11. 2019
11:00
Sokol pražský Pavel Šmíd
Ondřej Asztalos
92
69
23
16
50
34
65
51
Review
základní část 9. kolo 51
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
17. 11. 2019
12:00
SH Morenda Pavel Csöllei
Jan Bráblík
75
54
19
9
35
31
60
40
Review
základní část 9. kolo 53
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
17. 11. 2019
13:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Konvička
Filip Hudec
97
101
24
15
48
50
73
69
Review
základní část 9. kolo 50
BA Nymburk
Tygři Praha
17. 11. 2019
14:30
ZŠ Komenského Michal Scholze
Josef Frátrik
60
75
12
18
19
42
37
55
Review
základní část 9. kolo 54
BK Pardubice
USK Praha
29. 10. 2019
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Svoboda
Michal Kult
72
87
17
28
31
54
53
73
Review
základní část 10. kolo 59
Tygři Praha
SAM Brno
30. 11. 2019
15:30
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
80
77
18
25
40
37
59
60
Review
základní část 10. kolo 55
Sokol Pražský
USK Praha
30. 11. 2019
16:00
Sokol pražský Jan Baloun
Jaroslav Pazourek
49
70
9
20
22
34
36
51
Review
základní část 10. kolo 56
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
30. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Michal Kuncl
91
64
21
17
52
27
78
44
Review
základní část 10. kolo 57
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
30. 11. 2019
16:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Adam Giecek
78
75
17
21
41
39
60
55
Review
základní část 10. kolo 58
BK Snakes Ostrava
BK Pardubice
30. 11. 2019
16:00
ZŠ Dvorského Tomáš Holubek
Petr Opletal
54
73
18
21
34
39
41
49
Review
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři JBC Brno
30. 11. 2019
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Balog
František Syrovátka
90
100
21
30
38
55
64
79
Review
základní část 11. kolo 62
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
1. 12. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Michal Kuncl
98
87
27
23
52
50
70
71
Review
základní část 11. kolo 63
BK NH Ostrava
BK Pardubice
1. 12. 2019
10:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Adam Giecek
69
58
20
17
43
26
57
40
Review
základní část 11. kolo 64
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
1. 12. 2019
10:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Tomáš Nevřela
81
88
15
24
36
45
62
68
Review
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
SAM Brno
1. 12. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Balog
František Syrovátka
97
95
21
16
42
35
66
59
85
85
Review
základní část 11. kolo 65
Tygři Praha
Tygři JBC Brno
1. 12. 2019
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
95
78
18
16
43
43
75
60
Review
základní část 11. kolo 61
USK Praha
BA Nymburk
1. 12. 2019
17:00
SH Folimanka Jan Hošek
Jan Musil
90
75
21
20
44
37
70
53
Review
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
15. 12. 2019
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Jindřich Zámostný
72
92
11
25
38
47
57
70
Review
základní část 12. kolo 68
BK Pardubice
BCM Orli Prostějov
15. 12. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Kejklíček
Jakub Hejduk
98
91
22
34
47
48
76
70
Review
základní část 12. kolo 72
BA Nymburk
Sokol Pražský
15. 12. 2019
12:00
ZŠ Komenského Marek Vošahlík
Pavel Koudela
41
57
18
17
23
33
32
48
Review
základní část 12. kolo 70
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
15. 12. 2019
15:00
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
72
65
17
9
34
24
53
45
Review
základní část 12. kolo 67
Tygři JBC Brno
SAM Brno
13. 12. 2019
17:00
SH Morenda Jan Hecl
Martin Veis
53
66
12
18
35
31
49
45
Review
základní část 12. kolo 69
Sokol Písek Sršni
USK Praha
15. 1. 2020
18:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Lukáš Kalabza
87
83
19
22
45
37
68
62
Review
základní část 13. kolo 78
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
18. 1. 2020
14:30
SH Ostrava-Tatran Michal Mrázek
Dominik Krčmář
78
95
17
25
43
48
62
71
Review
základní část 13. kolo 77
BK Snakes Ostrava
USK Praha
18. 1. 2020
16:00
ZŠ Dvorského Jan Konvička
René Klapetek
55
82
15
21
32
41
38
67
Review
základní část 13. kolo 73
BA Nymburk
SAM Brno
17. 12. 2019
18:00
ZŠ Komenského Vladimír Slanina
Ondřej Svejkovský
77
57
20
13
41
23
57
31
Review
základní část 13. kolo 74
Sokol Pražský
Tygři JBC Brno
10. 3. 2020
18:30
Sokol pražský Pavel Theodor
Karel Křenek
92
86
20
21
46
41
67
65
Review
základní část 13. kolo 76
Tygři Praha
BK Pardubice
24. 1. 2020
18:30
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
Jaroslav Pazourek
85
73
24
19
44
29
66
48
Review
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
18. 1. 2020
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Šenk
Michal Bakajsa
77
87
23
18
37
38
57
62
Review
základní část 14. kolo 81
Tygři Praha
BCM Orli Prostějov
19. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Karel Křenek
105
64
24
26
50
40
80
47
Review
základní část 14. kolo 84
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
19. 1. 2020
10:00
ZŠ Dvorského Jan Konvička
René Klapetek
69
84
13
14
29
39
47
60
Review
základní část 14. kolo 83
BK NH Ostrava
USK Praha
19. 1. 2020
11:30
SH Ostrava-Tatran Michal Mrázek
Dominik Krčmář
72
83
22
16
43
37
57
53
Review
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
BK Pardubice
7. 2. 2020
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hendrych
Václav Novák
100
81
19
22
47
44
70
70
Review
základní část 14. kolo 79
Sokol Pražský
SAM Brno
18. 12. 2019
17:45
Sokol pražský Barbora Toboláková
Ondřej Koc
67
65
18
17
46
31
56
47
Review
základní část 14. kolo 80
BA Nymburk
Tygři JBC Brno
4. 3. 2020
18:15
ZŠ Komenského Josef Frátrik
Jan Hejnic
58
37
14
10
29
17
43
29
Review
základní část 15. kolo 89
BK Pardubice
SAM Brno
1. 2. 2020
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Tomáš Linhart
František Syrovátka
63
75
11
10
22
26
49
51
Review
základní část 15. kolo 90
BCM Orli Prostějov
Tygři JBC Brno
1. 2. 2020
14:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Martin Sekáč
69
82
14
19
21
40
42
63
Review
základní část 15. kolo 85
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
1. 2. 2020
15:00
ZŠ Dvorského Jakub Kremser
Jiří Siegfried
68
84
21
13
29
27
47
50
Review
základní část 15. kolo 86
BK NH Ostrava
BA Nymburk
1. 2. 2020
16:15
SH Ostrava-Tatran Natálie Karabínová
René Klapetek
92
99
20
21
39
50
62
67
82
82
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
1. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Petr Havlíček
108
84
25
21
59
42
86
66
Review
základní část 15. kolo 88
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
1. 2. 2020
18:30
SH Folimanka Lucie Peterková
Vladimír Slanina
76
46
20
17
40
30
62
34
Review
základní část 16. kolo 91
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
2. 2. 2020
10:00
SH Ostrava-Tatran Natálie Karabínová
René Klapetek
74
71
23
15
37
35
59
53
Review
základní část 16. kolo 95
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
2. 2. 2020
10:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Martin Sekáč
47
70
12
20
22
37
39
55
Review
základní část 16. kolo 93
USK Praha
Tygři Praha
2. 2. 2020
11:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
77
65
15
16
38
36
55
49
Review
základní část 16. kolo 94
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
2. 2. 2020
12:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Václav Novák
113
76
28
17
61
29
85
53
Review
základní část 16. kolo 92
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
2. 2. 2020
12:30
ZŠ Dvorského Jakub Kremser
Jiří Siegfried
65
75
24
14
43
41
56
55
Review
základní část 16. kolo 96
BK Pardubice
Tygři JBC Brno
2. 2. 2020
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
75
66
15
14
37
30
64
45
Review
základní část 17. kolo 98
Sokol Pražský
BK Pardubice
15. 2. 2020
11:00
Sokol pražský Jan Hejnic
Jan Lejčko
94
71
24
22
44
29
67
46
Review
základní část 17. kolo 99
Tygři JBC Brno
USK Praha
15. 2. 2020
12:15
SH Morenda Filip Dombrovský
Martin Račanský
70
79
25
25
39
42
50
65
Review
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
15. 2. 2020
13:00
SH Plzeň - hala č.4 Martin Veis
Petr Havlíček
79
75
10
23
34
37
58
58
Review
základní část 17. kolo 102
Tygři Praha
BK Snakes Ostrava
15. 2. 2020
13:00
Sportovní hala Jeneč Veronika Vávrová
František Syrovátka
95
54
19
13
43
28
68
42
Review
základní část 17. kolo 97
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
15. 2. 2020
17:30
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Koudela
76
47
17
14
36
21
52
32
Review
základní část 17. kolo 100
SAM Brno
Sokol Písek Sršni
18. 2. 2020
19:00
SH Morenda Martin Veis
Pavel Večeřa
88
81
31
22
48
45
62
64
Review
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
16. 2. 2020
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Martin Veis
Michal Kuncl
90
67
31
17
56
34
77
49
Review
základní část 18. kolo 105
SAM Brno
USK Praha
16. 2. 2020
10:00
SH Morenda Michal Kubiš
Pavel Večeřa
77
64
17
21
33
38
52
47
Review
základní část 18. kolo 107
Tygři Praha
BK NH Ostrava
16. 2. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
97
69
28
18
49
34
73
51
Review
základní část 18. kolo 103
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
16. 2. 2020
11:30
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jaroslav Poživil
96
78
26
19
47
33
68
50
Review
základní část 18. kolo 104
BA Nymburk
BK Pardubice
16. 2. 2020
12:00
ZŠ Komenského Vojtěch Šmíd
Pavel Koudela
64
56
15
13
27
35
48
47
Review
základní část 18. kolo 106
Tygři JBC Brno
Sokol Písek Sršni
26. 2. 2020
16:00
SH Morenda Marek Vondráček
Natálie Karabínová
81
90
27
17
40
38
62
66
Review
základní část 19. kolo 110
Tygři Praha
BA Nymburk
29. 2. 2020
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
Michal Bakajsa
83
65
19
16
42
36
64
53
Review
základní část 19. kolo 112
BK NH Ostrava
Tygři JBC Brno
29. 2. 2020
14:00
SH Ostrava-Tatran Bára Nováková
Václav Sýkora
85
88
19
24
32
49
57
69
Review
základní část 19. kolo 114
USK Praha
BK Pardubice
29. 2. 2020
15:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Karel Anton
75
69
12
14
31
32
48
52
64
64
Review
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
29. 2. 2020
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Václav Ježek
Michal Kuncl
85
77
29
22
46
44
62
61
Review
základní část 19. kolo 111
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
29. 2. 2020
17:00
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
77
81
24
20
46
31
58
61
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
4. 3. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Václav Novák
Michal Pivovarský
97
82
28
15
57
35
80
55
Review
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
1. 3. 2020
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Václav Ježek
Michal Kuncl
60
69
10
14
28
26
43
53
Review
základní část 20. kolo 119
USK Praha
BCM Orli Prostějov
1. 3. 2020
10:30
SH Folimanka Karel Anton
Michal Tesař
87
67
19
18
42
32
70
47
Review
základní část 20. kolo 115
Tygři Praha
Sokol Pražský
1. 3. 2020
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
Michal Bakajsa
106
82
28
25
57
46
86
60
Review
základní část 20. kolo 118
BK Snakes Ostrava
Tygři JBC Brno
1. 3. 2020
12:00
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
65
98
15
35
39
51
51
77
Review
základní část 20. kolo 117
BK NH Ostrava
SAM Brno
1. 3. 2020
14:30
SH Ostrava-Tatran Bára Nováková
Václav Sýkora
73
74
26
17
46
39
57
56
Review
základní část 20. kolo 120
Sokol Písek Sršni
BK Pardubice
25. 2. 2020
18:30
Sportovní hala Sokol Jan Musil
Roman Kejklíček
91
67
31
14
60
22
74
47
Review
základní část 21. kolo 121
BA Nymburk
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského Karel Křenek
Petr Havlíček
Preview
základní část 21. kolo 122
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sokol pražský Michael Mycak
Jiří Šlaj
Preview
základní část 21. kolo 123
BK Pardubice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Dominik Štancl
Preview
základní část 21. kolo 124
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1 Petr Novák
Petr Jakubík
Preview
základní část 21. kolo 125
Tygři JBC Brno
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda Filip Dombrovský
Michal Mrázek
Preview
základní část 21. kolo 126
SAM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
11. 3. 2020
18:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Petr Jakubík
85
77
31
19
48
40
66
56
Review
základní část 22. kolo 127
USK Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
Preview
základní část 22. kolo 128
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského Karel Křenek
Michal Horník
Preview
základní část 22. kolo 129
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1 Petr Novák
Petr Jakubík
Preview
základní část 22. kolo 130
BK Pardubice
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 22. kolo 131
SAM Brno
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Mrázek
Preview
základní část 22. kolo 132
Tygři JBC Brno
BK Lokomotiva Plzeň
12. 3. 2020
09:30
SH Morenda Martin Veis
Ondřej Josefus
75
67
26
12
40
30
54
51
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Matouš Jurman Sokol Pražský 18 48 12.8 14.5 3.3 / 6.8 47.6 2.1 / 5.5 37.5 1.8/2.5 70.8 0.9 4.1 5.1 3.2 2.3 2.8 0.0 2.6 1.0 15.6
Daniel Kölbl Sokol Písek 18 32 17.9 19.9 5.6 / 10.5 53.0 1.6 / 5.9 27.4 3.9/5.1 77.3 1.6 4.9 6.5 2.4 2.1 3.3 0.0 4.3 2.7 18.8
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 34 19.0 17.2 6.9 / 6.8 100.9 0.1 / 0.6 0.0* 3.1/5.3 59.2 0.6 2.7 3.4 1.8 1.6 1.9 0.0 2.6 2.8 11.0
Ondřej Švec USK Praha B 18 34 14.2 10.4 3.4 / 7.4 45.6 0.4 / 1.6 0.0* 2.5/4.9 50.6 1.1 3.6 4.7 2.9 1.0 2.6 0.0 5.0 1.9 12.4
Filip Šanda SKB Zlín 18 19 1.0 16.6 4.7 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 2.7/4.5 59.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.3 0.0
Ondřej Chlupsa Tygři Praha 18 20 26.4 11.5 4.0 / 7.0 56.4 0.7 / 2.3 30.4 1.5/3.2 47.6 2.1 4.7 6.8 2.0 1.2 1.4 0.1 2.5 2.0 14.4
Lubomír David PCE 18 23 7.0 9.6 1.0 / 2.9 36.4 2.3 / 7.6 29.9 0.7/0.9 0.0* 1.1 2.8 3.9 2.1 2.4 1.4 0.1 0.9 1.9 8.4
Petr Křivánek SA KOMFORT Brno 18 20 3.5 10.9 4.1 / 7.6 54.3 0.3 / 2.0 15.0 1.8/2.5 70.0 1.2 3.1 4.3 5.4 2.3 1.6 0.2 2.3 0.9 16.9
Šimon Jelínek BBK Blansko 17 13 1.0 13.9 6.3 / 0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.6/2.1 29.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Štěpán Vlček ADFORS Basket Litomyšl 17 16 1.0 11.1 5.1 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0
Zdeněk Strmiska SAM Brno B 18 15 1.0 11.6 3.9 / 0.0 0.0* 0.7 0.0* 1.7/2.3 73.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.0
Marek Půlpán Královští Sokoli 17 17 1.0 9.5 2.5 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 2.1/3.1 66.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.0
0 Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 17 16 23.5 9.0 1.8 / 4.0 45.3 1.3 / 4.4 28.6 1.6/2.3 70.3 0.7 2.3 2.9 2.3 1.3 1.9 0.1 1.8 1.8 7.8
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 18 11 23.4 11.5 3.5 / 6.3 56.5 1.1 / 4.0 27.3 1.1/1.7 0.0* 0.7 2.3 3.0 1.4 1.9 2.6 0.0 1.3 2.5 6.5
Alexandr Michal SAM Brno 18 16 1.0 6.9 2.3 / 0.0 0.0* 0.4 0.0* 1.3/2.0 62.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Ondřej Chvála Lions J. Hradec 17 5 1.0 13.6 2.6 / 0.0 0.0* 1.8 0.0* 3.0/4.2 71.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Martin Vojcík BK Hladnov 18 15 1.0 4.5 1.2 / 0.0 0.0* 0.5 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 18 21.3 3.4 0.7 / 2.4 29.5 0.3 / 1.3 0.0* 1.0/2.1 48.6 0.5 2.9 3.4 1.2 1.0 1.6 0.0 1.8 2.1 3.5
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov B 17 14 1.0 2.7 1.2 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Jaroslav Janovský BA Nymburk 18 18 16.5 2.1 0.7 / 1.4 0.0* 0.1 / 0.8 0.0* 0.4/0.9 0.0* 1.0 1.1 2.1 0.6 0.3 1.7 0.0 0.8 1.1 1.4
Matěj Ouředník Sokol Písek C 18 9 1.0 3.4 1.0 / 0.0 0.0* 0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
53 Petr Bašta BSK Modřany - Jižní Supi 17 6 1.0 4.0 1.3 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
Adam Fiala BK Loko Plzeň 18 6 13.2 3.8 0.8 / 2.3 35.7 0.3 / 0.7 0.0* 1.2/2.2 53.8 0.3 1.8 2.2 1.0 0.8 1.3 0.1 2.0 1.7 4.2
Tomáš Fidler BK Vlci Žďár 18 4 1.0 5.5 1.3 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.3 0.0
Sebastián Tůma Tygři Praha 18 3 1.0 5.3 2.0 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.0
Pavel Benák BA Nymburk 18 4 12.0 4.0 1.5 / 3.0 50.0 0.0 / 0.3 0.0* 1.0/2.3 44.4 0.0 1.5 1.5 0.8 0.8 0.8 0.3 1.5 1.0 4.0
Pavel Velek Sokol Karviná 18 3 1.0 3.7 1.7 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 21 4.3 0.3 0.1 / 0.3 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.0 0.2 0.3 0.0 0.3 0.5 -0.3
Matěj Šafařík SP BASKET 18 1 15.0 7.0 2.0 / 2.0 100.0 1.0 / 3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 3.0 0.3 2.0 1.0 5.0
Kryštof Havlíček USK 17 6 7.0 0.3 0.2 / 0.5 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.5 0.0 0.3 0.3 0.3 1.0 0.8
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 1 15.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 2.0 -6.0
Ondřej Strejček PLZ 18 1 3.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Matouš Jurman Sokol Pražský 18 70 16 12 12 10 26 28 12 12 12 14 8 88
Daniel Kölbl Sokol Písek 18 86 28 10 22 10 32 34 16 12 16 24 8 82
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 62 24 2 22 8 26 26 14 12 14 18 10 80
Ondřej Švec USK Praha B 18 54 22 6 24 12 18 22 18 6 10 26 8 76
Filip Šanda SKB Zlín 18 13 6 2 2 4 8 9 9 7 4 5 5 19
Ondřej Chlupsa Tygři Praha 18 20 8 3 4 4 10 13 4 5 5 5 5 28
Lubomír David PCE 18 38 6 10 8 12 14 22 12 20 8 4 10 64
Petr Křivánek SA KOMFORT Brno 18 42 16 4 12 8 14 18 30 10 8 12 4 68
Šimon Jelínek BBK Blansko 17 11 4 1 2 3 8 11 4 2 4 3 3 18
Štěpán Vlček ADFORS Basket Litomyšl 17 6 2 1 2 3 4 7 4 3 2 2 2 11
Zdeněk Strmiska SAM Brno B 18 24 5 4 6 2 5 5 5 3 3 9 3 28
Marek Půlpán Královští Sokoli 17 20 8 1 7 3 8 9 18 4 8 7 5 26
0 Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 17 34 9 4 8 4 8 11 11 7 7 9 5 37
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 18 42 14 6 8 6 12 14 8 10 10 6 8 50
Alexandr Michal SAM Brno 18 20 8 2 10 3 10 13 7 6 7 10 4 23
Ondřej Chvála Lions J. Hradec 17 9 4 2 3 3 4 5 4 4 6 3 4 9
Martin Vojcík BK Hladnov 18 4 2 0 2 5 2 7 4 1 2 1 3 5
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 12 3 2 5 4 5 9 4 3 8 4 4 15
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov B 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
Jaroslav Janovský BA Nymburk 18 6 2 1 2 3 4 4 3 2 5 2 3 7
Matěj Ouředník Sokol Písek C 18
53 Petr Bašta BSK Modřany - Jižní Supi 17 9 4 1 4 5 4 9 2 1 7 4 5 13
Adam Fiala BK Loko Plzeň 18 12 3 1 3 2 4 6 3 3 4 6 4 16
Tomáš Fidler BK Vlci Žďár 18 9 3 1 4 1 2 3 2 3 3 4 5 5
Sebastián Tůma Tygři Praha 18 6 3 1 2 3 4 6 1 2 3 3 3 4
Pavel Benák BA Nymburk 18 16 6 1 5 5 8 13 3 8 9 9 4 20
Pavel Velek Sokol Karviná 18 13 6 1 4 5 6 9 5 5 7 6 5 11
4 Tomáš Olbort Tygři JBC Brno 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Šafařík SP BASKET 18 33 10 3 8 6 9 13 5 7 7 10 5 39
Kryštof Havlíček USK 17 7 3 0 3 2 11 13 3 2 2 3 4 10
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 13 5 2 3 1 3 3 2 2 6 5 4 12
Ondřej Strejček PLZ 18 19 9 1 5 5 9 10 3 3 5 6 5 27
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
SAM Brno 21 26.0 3.1 16.1 /24.9 64.7 14.6 29.3 43.9 18.7 12.5 17.3 21.1 16.6 3.9
Tygři JBC Brno 21 21.5 6.0 15.3 /22.8 67.2 15.5 31.5 47.0 15.1 9.5 17.3 21.0 18.7 3.0
BCM Orli Prostějov 20 21.7 6.5 12.0 /21.6 55.5 13.0 30.7 43.7 14.7 11.7 19.4 20.9 21.5 4.4
BK Pardubice 20 21.8 6.2 10.4 /16.8 62.1 15.2 31.5 46.7 16.8 9.6 22.0 16.2 18.5 2.4
USK Praha 20 24.1 5.3 15.8 /26.3 60.1 17.5 34.0 51.5 12.4 9.1 17.2 22.7 20.5 3.8
Sokol Písek 20 25.1 7.8 19.2 /28.0 68.6 14.1 31.9 46.0 18.8 13.4 17.0 22.9 21.2 1.9
NH Ostrava 20 22.7 4.5 13.2 /24.2 54.6 10.6 27.8 38.4 11.2 10.2 16.6 20.1 21.8 1.4
Snakes Ostrava 20 18.6 4.7 10.5 /18.2 57.9 12.7 33.0 45.7 8.1 7.6 22.0 17.5 24.6 1.9
Tygři Praha 20 25.8 8.1 15.1 /23.8 63.6 17.9 34.3 52.2 15.2 10.9 13.8 20.1 19.7 1.7
BK Loko Plzeň 22 23.4 5.2 14.1 /24.4 57.7 11.5 30.7 42.2 14.7 9.7 19.0 20.9 20.9 3.7
Sokol Pražský 20 23.6 6.8 11.3 /19.0 59.5 14.1 30.6 44.6 17.8 11.2 18.9 17.2 18.2 3.3
BA Nymburk 20 20.0 5.5 12.3 /21.8 56.4 18.3 35.4 53.7 11.2 9.2 22.7 20.0 19.6 4.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Záruba Matěj 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Zámostný Jindřich 3 2 1 0 1.8 1.3 1.6
Zachar Dominik 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Výborný Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Vondráček Marek 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Vildová Linda 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Veselý Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 6 5 1 0 1.9 1.8 1.9
Večeřa Pavel 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Theodor Pavel 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Šmíd Vojtěch 1 1 0 0 2.0 3.0 2.5
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Syrovátka František 6 0 6 0 1.0 1.4 1.2
Sýkora Václav 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Svoboda Martin 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Svejkovský Ondřej 6 4 2 0 1.5 1.9 1.7
Slanina Vladimír 2 1 1 0 2.3 1.0 1.6
Siegfried Jiří 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Scholze Michal 2 2 0 0 2.8 1.5 2.1
Sekáč Martin 3 0 3 0 1.7 1.3 1.5
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 2 2 0 0 3.5 1.5 2.5
Renc Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Račanský Martin 1 0 1 0 2.5 1.5 2.0
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.5 2.3 1.9
Pivovarský Michal 3 0 3 0 1.7 1.2 1.4
Petrák Robin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Petrák Jakub 3 1 2 0 1.0 2.2 1.6
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Pazourek Jaroslav 3 0 3 0 1.7 2.0 1.8
Opletal Petr 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 3.0 2.0
Novák Václav 3 1 2 0 1.3 1.5 1.4
Nevřela Tomáš 5 0 5 0 2.4 1.5 2.0
Nehoda Pavel 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Musil Jan 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Mrázek Michal 3 2 1 0 2.5 1.5 2.0
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Kuncl Michal 5 0 5 0 1.4 1.7 1.6
Kult Michal 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Kubeš Michal 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Křičková Lenka 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Křenek Karel 6 2 4 0 1.2 1.9 1.5
Kremser Jakub 3 3 0 0 1.7 1.3 1.5
Krčmář Dominik 3 0 3 0 1.8 1.2 1.5
Kovačovič Matej 4 4 0 0 1.1 1.6 1.4
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Pavel 5 0 5 0 1.6 1.5 1.6
Konvička Jan 4 4 0 0 1.6 1.6 1.6
Kocián Michal 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Koc Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Klapetek René 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Kejklíček Roman 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Karabínová Natálie 6 4 2 0 1.5 2.2 1.8
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 2.0 3.5 2.8
Kalabza Lukáš 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Josefus Ondřej 6 0 6 0 1.8 2.1 2.0
Ježek Václav 2 2 0 0 2.0 1.8 1.9
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Hudec Filip 2 0 2 0 2.3 2.3 2.3
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Hendrych Jan 3 3 0 0 1.5 3.0 2.3
Hendrich Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Hejnic Jan 3 2 1 0 1.5 1.5 1.5
Hejduk Jakub 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Hecl Jan 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Havlíček Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 8 4 4 0 1.1 1.4 1.3
Hartig Lukáš 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Giecek Adam 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Frátrik Josef 2 1 1 0 3.0 2.0 2.5
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Dombrovský Filip 4 4 0 0 1.4 1.4 1.4
Dolejš Václav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Csöllei Pavel 5 5 0 0 1.3 1.2 1.3
Bráblík Jan 5 0 5 0 1.9 1.6 1.8
Bohata Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Barták Dominik 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Baloun Jan 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Bakajsa Michal 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře