Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2009/10

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Prostějov
3. 10. 2009
16:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Marek Vondráček
Vilém Cígler 67
69
16
9
34
36
57
51
Review
základní část 1. kolo 1
BK Synthesia Pardubice
Sokol Vyšehrad
3. 10. 2009
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Znamínko
Karel Bruna
111
43
31
19
50
26
82
32
Review
základní část 1. kolo 4
Karma Basket Poděbrady
Basketball Brno
3. 10. 2009
17:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Jan Hošek
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
93
84
29
22
44
45
67
59
Review
základní část 1. kolo 5
NH Ostrava
USK Praha
3. 10. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Slezák 83
97
23
23
43
57
61
80
Review
základní část 1. kolo 3
BK Breda & Weinstein Opava
ČEZ Basketball Nymburk
3. 10. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka 57
94
15
21
30
48
43
71
Review
základní část 1. kolo 6
BK Děčín
BC UNIKOL Kolín
3. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Václav Galajda
Martin Kučera
Rudolf Výborný
82
63
20
18
44
30
62
44
Review
základní část 2. kolo 11
BK Prostějov
BK Breda & Weinstein Opava
7. 10. 2009
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Pavel Šmíd
100
87
22
19
48
35
69
55
Review
základní část 2. kolo 8
USK Praha
BK Děčín
7. 10. 2009
18:00
SH Folimanka Petr Vrážel
Marek Vondráček
Ivor Matějek
Jan Schödlbauer 83
90
22
19
44
47
68
66
Review
základní část 2. kolo 9
Basketball Brno
NH Ostrava
7. 10. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Jan Hošek
Martin Kučera
Vilém Cígler
87
68
19
16
42
39
67
48
Review
základní část 2. kolo 10
ČEZ Basketball Nymburk
Karma Basket Poděbrady
7. 10. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Petr Hruša
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček
86
46
31
12
46
21
58
36
Review
základní část 2. kolo 12
BK Synthesia Pardubice
Mlékárna Miltra Nový Jičín
7. 10. 2009
18:00
enteria arena Robert Paulík
Václav Galajda
Jan Karásek
Josef Matějček 77
80
14
22
33
42
58
57
Review
základní část 2. kolo 7
Sokol Vyšehrad
BC UNIKOL Kolín
7. 10. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Robert Vyklický
Petr Znamínko
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth 85
104
17
34
47
63
62
88
Review
základní část 3. kolo 13
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2009
17:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák
103
42
26
13
53
25
75
30
Review
základní část 3. kolo 15
Karma Basket Poděbrady
BK Prostějov
10. 10. 2009
17:30
MSH Ostende Robert Paulík
Václav Galajda
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 81
103
19
26
34
49
61
72
Review
základní část 3. kolo 16
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
10. 10. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Antonín Kapl
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček 63
99
9
30
30
53
48
82
Review
základní část 3. kolo 18
BC UNIKOL Kolín
USK Praha
10. 10. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Karásek
Martin Kučera
Vladimír Zelinka
90
88
17
19
42
52
59
68
Review
základní část 3. kolo 14
BK Breda & Weinstein Opava
BK Synthesia Pardubice
10. 10. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Pavel Šmíd 77
87
18
31
43
54
60
70
Review
základní část 3. kolo 17
BK Děčín
Basketball Brno
10. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Petr Hruša
Jan Baloun
Josef Matějček
77
69
21
19
38
24
55
45
Review
základní část 4. kolo 22
BK Prostějov
NH Ostrava
14. 10. 2009
17:30
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Martin Kučera
Jakub Kec
Dušan Štěnička
94
64
22
12
45
27
76
41
Review
základní část 4. kolo 24
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Breda & Weinstein Opava
14. 10. 2009
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Lukáš Kapaňa
Jiří Jedlička
Vladimír Zelinka
89
66
26
20
51
27
74
43
Review
základní část 4. kolo 20
Basketball Brno
BC UNIKOL Kolín
14. 10. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Martin Janovský
Vilém Cígler 70
81
13
18
29
48
47
59
Review
základní část 4. kolo 21
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
14. 10. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Jan Karásek
Ivor Matějek
Zdeněk Ringsmuth
106
85
32
21
58
38
81
52
Review
základní část 4. kolo 23
BK Synthesia Pardubice
Karma Basket Poděbrady
14. 10. 2009
18:00
enteria arena Petr Hruša
Antonín Kapl
Stanislav Kučera
Karel Bruna
90
79
21
28
47
45
69
64
Review
základní část 4. kolo 19
Sokol Vyšehrad
USK Praha
14. 10. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček 58
97
8
21
24
43
38
69
Review
základní část 5. kolo 30
USK Praha
Basketball Brno
17. 10. 2009
16:00
SH Folimanka Miroslav Macela
Petr Hruša
Martin Kučera
Pavel Hlaváček 74
78
17
22
37
41
55
59
Review
základní část 5. kolo 26
Karma Basket Poděbrady
Mlékárna Miltra Nový Jičín
17. 10. 2009
17:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Jan Hošek
Jan Baloun
Josef Matějček 83
95
17
24
33
53
49
75
Review
základní část 5. kolo 27
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
17. 10. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák 65
89
16
20
28
47
46
68
Review
základní část 5. kolo 29
BC UNIKOL Kolín
ČEZ Basketball Nymburk
17. 10. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 96
98
22
19
44
51
55
62
76
76
83
83
Review
základní část 5. kolo 25
BK Breda & Weinstein Opava
Sokol Vyšehrad
17. 10. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd
101
59
23
12
57
20
85
41
Review
základní část 5. kolo 28
BK Děčín
BK Prostějov
17. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Karásek
Rudolf Výborný 75
84
27
25
41
41
52
61
Review
základní část 6. kolo 33
BK Prostějov
BC UNIKOL Kolín
21. 10. 2009
17:30
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
79
75
24
23
40
39
61
54
Review
základní část 6. kolo 35
Mlékárna Miltra Nový Jičín
NH Ostrava
21. 10. 2009
17:30
SH Krytý bazén Robert Paulík
Antonín Kapl
Martin Janovský
Pavel Šmíd
87
57
26
8
40
32
56
47
Review
základní část 6. kolo 31
Basketball Brno
Sokol Vyšehrad
21. 10. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Vilém Cígler
87
60
20
12
44
27
65
43
Review
základní část 6. kolo 32
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
21. 10. 2009
18:00
SH Folimanka Václav Galajda
Libor Lukeš
Jan Karásek
Zdeněk Šantrůček 73
109
19
27
38
61
55
88
Review
základní část 6. kolo 34
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
21. 10. 2009
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Hruša
Martin Kučera
Jan Hošek
Zdeněk Ringsmuth 79
81
16
30
35
45
57
62
Review
základní část 6. kolo 36
BK Breda & Weinstein Opava
Karma Basket Poděbrady
21. 10. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Slezák
97
70
18
17
48
35
66
53
Review
základní část 7. kolo 38
NH Ostrava
BK Breda & Weinstein Opava
24. 10. 2009
16:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 88
94
23
24
53
44
77
78
Review
základní část 7. kolo 37
Karma Basket Poděbrady
Sokol Vyšehrad
24. 10. 2009
17:30
MSH Ostende Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
96
63
23
15
45
37
70
52
Review
základní část 7. kolo 41
USK Praha
BK Prostějov
24. 10. 2009
17:30
SH Folimanka Petr Vrážel
Martin Kučera
Stanislav Kučera
Jan Schödlbauer 55
89
15
17
31
42
44
63
Review
základní část 7. kolo 40
BC UNIKOL Kolín
BK Synthesia Pardubice
24. 10. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Václav Galajda
Libor Lukeš
Pavel Šmíd 75
78
17
16
42
37
64
54
Review
základní část 7. kolo 39
BK Děčín
Mlékárna Miltra Nový Jičín
24. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jakub Kec
Rudolf Výborný
94
91
23
23
45
50
72
71
Review
základní část 7. kolo 42
Basketball Brno
ČEZ Basketball Nymburk
24. 10. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Robert Paulík
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička 49
91
5
24
27
49
39
67
Review
základní část 8. kolo 46
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BC UNIKOL Kolín
28. 10. 2009
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Slezák
97
82
24
16
47
35
76
58
Review
základní část 8. kolo 44
BK Prostějov
Basketball Brno
28. 10. 2009
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Paulík
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
86
70
29
15
46
37
70
59
Review
základní část 8. kolo 45
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
27. 10. 2009
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Petr Znamínko
Pavel Šmíd
96
70
18
22
43
36
72
55
Review
základní část 8. kolo 47
BK Děčín
BK Breda & Weinstein Opava
28. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Karásek
Martin Kučera
Rudolf Výborný
82
76
26
21
49
41
66
61
Review
základní část 8. kolo 48
Karma Basket Poděbrady
NH Ostrava
28. 10. 2009
18:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Jan Hošek
Stanislav Kučera
Jan Schödlbauer
90
85
31
23
52
48
67
66
Review
základní část 8. kolo 43
Sokol Vyšehrad
ČEZ Basketball Nymburk
28. 10. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Petr Hruša
Jan Baloun
Josef Matějček 47
96
12
21
21
43
39
68
Review
základní část 9. kolo 54
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
31. 10. 2009
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček
84
79
25
22
50
35
67
60
Review
základní část 9. kolo 49
NH Ostrava
Sokol Vyšehrad
31. 10. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Ivor Matějek
Martin Janovský
Dušan Štěnička
89
66
26
16
42
34
67
48
Review
základní část 9. kolo 52
USK Praha
Mlékárna Miltra Nový Jičín
31. 10. 2009
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Zdeněk Ringsmuth 72
87
16
11
31
40
47
60
Review
základní část 9. kolo 51
BC UNIKOL Kolín
BK Breda & Weinstein Opava
31. 10. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Martin Kučera
Petr Znamínko
Karel Bruna
84
69
22
23
35
38
60
51
Review
základní část 9. kolo 50
BK Děčín
Karma Basket Poděbrady
31. 10. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Galajda
Marek Vondráček
Jakub Kec
Zdeněk Šantrůček
87
70
18
17
50
38
73
54
Review
základní část 9. kolo 53
Basketball Brno
BK Synthesia Pardubice
30. 10. 2009
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Martin Kučera
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
101
96
25
30
47
52
68
72
Review
základní část 10. kolo 57
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Basketball Brno
4. 11. 2009
17:30
SH Krytý bazén Marek Vondráček
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vladimír Zelinka
80
72
17
20
33
41
60
55
Review
základní část 10. kolo 60
NH Ostrava
BK Děčín
4. 11. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Jan Slezák 50
61
6
18
29
33
37
44
Review
základní část 10. kolo 56
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
4. 11. 2009
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Petr Hruša
Jakub Kec
Karel Bruna 60
86
11
25
33
39
46
62
Review
základní část 10. kolo 58
BK Breda & Weinstein Opava
USK Praha
4. 11. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd
90
83
25
24
46
40
66
61
Review
základní část 10. kolo 59
Karma Basket Poděbrady
BC UNIKOL Kolín
4. 11. 2009
18:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Jan Hošek
Libor Lukeš
Miloš Pražák 80
82
12
21
36
39
60
63
Review
základní část 10. kolo 55
Sokol Vyšehrad
BK Prostějov
4. 11. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Jan Karásek
Petr Znamínko
Zdeněk Ringsmuth 52
117
9
25
31
58
38
85
Review
základní část 11. kolo 64
Basketball Brno
BK Breda & Weinstein Opava
7. 11. 2009
16:30
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Petr Znamínko
Vilém Cígler 80
88
24
22
40
42
58
62
Review
základní část 11. kolo 66
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
7. 11. 2009
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Ivor Matějek
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth
77
46
18
15
42
32
59
40
Review
základní část 11. kolo 63
USK Praha
Karma Basket Poděbrady
7. 11. 2009
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Hruša
Marek Vondráček
Josef Matějček 58
67
12
15
27
23
36
47
Review
základní část 11. kolo 62
BC UNIKOL Kolín
NH Ostrava
7. 11. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček 68
81
18
23
39
42
54
63
Review
základní část 11. kolo 61
BK Děčín
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný
102
70
27
16
51
29
78
48
Review
základní část 11. kolo 65
ČEZ Basketball Nymburk
Mlékárna Miltra Nový Jičín
8. 11. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
87
65
21
21
45
32
68
49
Review
základní část 12. kolo 68
BK Prostějov
Mlékárna Miltra Nový Jičín
11. 11. 2009
17:30
Sportcentrum DDM 1 Miroslav Macela
Petr Vrážel
Petr Hruša
Dušan Štěnička 64
66
19
9
33
31
49
47
Review
základní část 12. kolo 72
BC UNIKOL Kolín
BK Děčín
11. 11. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Václav Galajda
Jakub Kec
Vladimír Zelinka 80
94
20
28
39
45
63
75
Review
základní část 12. kolo 69
ČEZ Basketball Nymburk
BK Breda & Weinstein Opava
11. 11. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Paulík
Petr Znamínko
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
109
49
27
16
57
24
87
36
Review
základní část 12. kolo 70
Basketball Brno
Karma Basket Poděbrady
11. 11. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth
89
79
16
23
42
42
64
60
Review
základní část 12. kolo 71
USK Praha
NH Ostrava
10. 11. 2009
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Karásek
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
95
63
27
10
52
28
77
48
Review
základní část 12. kolo 67
Sokol Vyšehrad
BK Synthesia Pardubice
11. 11. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček 47
86
12
14
26
37
38
65
Review
základní část 13. kolo 78
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
15. 11. 2009
16:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička
83
82
22
25
40
43
53
63
Review
základní část 13. kolo 75
NH Ostrava
Basketball Brno
14. 11. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák
95
92
14
20
38
34
55
60
73
73
82
82
Review
základní část 13. kolo 76
Karma Basket Poděbrady
ČEZ Basketball Nymburk
14. 11. 2009
17:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Josef Matějček 72
81
23
23
35
50
52
69
Review
základní část 13. kolo 73
BC UNIKOL Kolín
Sokol Vyšehrad
14. 11. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Ivor Matějek
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
87
53
23
13
41
32
63
45
Review
základní část 13. kolo 74
BK Děčín
USK Praha
14. 11. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 80
88
22
23
41
49
63
64
Review
základní část 13. kolo 77
BK Breda & Weinstein Opava
BK Prostějov
14. 11. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 81
92
24
25
40
54
59
70
Review
základní část 14. kolo 81
BK Prostějov
Karma Basket Poděbrady
18. 11. 2009
17:30
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Jiří Jedlička
Jan Slezák
83
66
26
18
47
31
66
52
Review
základní část 14. kolo 80
BK Synthesia Pardubice
BK Breda & Weinstein Opava
18. 11. 2009
18:00
enteria arena Petr Vrážel
Libor Lukeš
Ivor Matějek
Karel Bruna
105
77
22
18
53
39
75
59
Review
základní část 14. kolo 82
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
18. 11. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Galajda
Marek Vondráček
Jan Baloun
Miloš Pražák
129
61
29
22
68
38
99
50
Review
základní část 14. kolo 83
Basketball Brno
BK Děčín
18. 11. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Jan Hošek
Antonín Kapl
Vilém Cígler 70
80
20
26
37
49
58
63
Review
základní část 14. kolo 79
Sokol Vyšehrad
Mlékárna Miltra Nový Jičín
18. 11. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka 58
98
19
26
35
47
44
68
Review
základní část 14. kolo 84
USK Praha
BC UNIKOL Kolín
18. 11. 2009
20:00
SH Folimanka Petr Hruša
Martin Kučera
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček
86
65
25
17
47
32
71
53
Review
základní část 15. kolo 85
USK Praha
Sokol Vyšehrad
21. 11. 2009
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Petr Znamínko
Jakub Kec
Josef Matějček
80
42
15
6
42
20
53
30
Review
základní část 15. kolo 88
NH Ostrava
BK Prostějov
21. 11. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Ivor Matějek
Zdeněk Ringsmuth
99
94
24
25
55
44
75
66
Review
základní část 15. kolo 89
Karma Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice
21. 11. 2009
17:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Robert Paulík
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 64
78
15
12
40
28
56
45
Review
základní část 15. kolo 86
BC UNIKOL Kolín
Basketball Brno
21. 11. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Jan Hošek
Stanislav Kučera
Pavel Hlaváček
88
86
24
17
48
33
67
52
Review
základní část 15. kolo 87
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
21. 11. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Karásek
Martin Kučera
Rudolf Výborný 57
102
20
24
29
50
44
76
Review
základní část 15. kolo 90
BK Breda & Weinstein Opava
Mlékárna Miltra Nový Jičín
21. 11. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Pavel Šmíd 61
76
18
14
33
35
46
54
Review
základní část 16. kolo 92
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Karma Basket Poděbrady
28. 11. 2009
16:00
SH Krytý bazén Robert Paulík
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Jan Slezák
103
69
23
15
50
32
75
48
Review
základní část 16. kolo 94
BK Prostějov
BK Děčín
28. 11. 2009
16:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Lukáš Kapaňa
Vladimír Zelinka
74
62
26
23
44
35
61
49
Review
základní část 16. kolo 96
Basketball Brno
USK Praha
28. 11. 2009
16:30
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Martin Kučera
Martin Janovský
Vilém Cígler
66
60
21
18
37
35
49
46
Review
základní část 16. kolo 91
Sokol Vyšehrad
BK Breda & Weinstein Opava
29. 11. 2009
17:00
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Marek Vondráček
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček 67
91
12
14
36
43
51
62
Review
základní část 16. kolo 93
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
28. 11. 2009
17:00
enteria arena Marek Vondráček
Vlastimil Kurz
Petr Znamínko
Karel Bruna
76
66
20
14
39
33
59
48
Review
základní část 16. kolo 95
ČEZ Basketball Nymburk
BC UNIKOL Kolín
28. 11. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Hošek
Jakub Kec
Josef Matějček
84
53
26
14
43
24
61
37
Review
základní část 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad
Basketball Brno
6. 12. 2009
17:00
Praha 5 - Radotín Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth 61
71
15
15
39
39
48
54
Review
základní část 17. kolo 101
NH Ostrava
Mlékárna Miltra Nový Jičín
5. 12. 2009
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička 45
95
11
27
13
48
31
70
Review
základní část 17. kolo 99
BC UNIKOL Kolín
BK Prostějov
9. 12. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Petr Hruša
Martin Kučera
Pavel Šmíd 71
89
15
25
35
40
57
66
Review
základní část 17. kolo 98
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
5. 12. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
120
56
25
20
63
33
89
45
Review
základní část 17. kolo 100
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
5. 12. 2009
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Václav Galajda
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
83
74
25
20
43
38
64
52
Review
základní část 17. kolo 102
Karma Basket Poděbrady
BK Breda & Weinstein Opava
5. 12. 2009
18:00
MSH Ostende Miroslav Macela
Marek Vondráček
Jan Hošek
Pavel Hlaváček 77
83
16
22
38
40
71
60
Review
základní část 18. kolo 103
Sokol Vyšehrad
Karma Basket Poděbrady
13. 12. 2009
17:00
Praha 5 - Radotín Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Schödlbauer 58
73
15
20
35
35
45
53
Review
základní část 18. kolo 104
BK Breda & Weinstein Opava
NH Ostrava
12. 12. 2009
17:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Ivor Matějek
Martin Janovský
Vladimír Zelinka
104
83
37
18
56
46
80
64
Review
základní část 18. kolo 106
BK Synthesia Pardubice
BC UNIKOL Kolín
12. 12. 2009
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Marek Vondráček
Libor Lukeš
Josef Matějček
73
67
16
22
31
38
53
58
Review
základní část 18. kolo 107
BK Prostějov
USK Praha
12. 12. 2009
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Antonín Kapl
Jiří Jedlička
Vilém Cígler
74
57
18
10
44
22
66
37
Review
základní část 18. kolo 105
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Děčín
12. 12. 2009
18:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Jan Slezák
79
71
20
20
39
33
58
47
Review
základní část 18. kolo 108
ČEZ Basketball Nymburk
Basketball Brno
12. 12. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Petr Znamínko
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček
83
45
17
18
39
32
53
38
Review
základní část 19. kolo 112
BC UNIKOL Kolín
Mlékárna Miltra Nový Jičín
18. 12. 2009
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Hošek
Martin Kučera
Zdeněk Ringsmuth 83
99
19
29
48
54
73
74
Review
základní část 19. kolo 109
ČEZ Basketball Nymburk
Sokol Vyšehrad
17. 12. 2009
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
95
34
29
4
48
10
71
26
Review
základní část 19. kolo 110
Basketball Brno
BK Prostějov
17. 12. 2009
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 79
81
20
16
42
28
61
51
71
71
Review
základní část 19. kolo 111
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
16. 12. 2009
18:00
SH Folimanka Petr Hruša
Martin Kučera
Jan Karásek
Josef Matějček 72
85
25
17
42
42
64
62
Review
základní část 19. kolo 113
BK Breda & Weinstein Opava
BK Děčín
14. 12. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Jan Slezák 77
82
18
23
37
35
57
53
Review
základní část 19. kolo 114
NH Ostrava
Karma Basket Poděbrady
19. 12. 2009
20:00
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Dušan Štěnička
105
87
29
20
48
46
77
63
Review
základní část 20. kolo 120
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
30. 12. 2009
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Hruša
Marek Vondráček
Zdeněk Ringsmuth
87
58
19
18
37
38
61
44
Review
základní část 20. kolo 118
Mlékárna Miltra Nový Jičín
USK Praha
30. 12. 2009
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka
82
47
23
10
45
24
62
37
Review
základní část 20. kolo 116
Karma Basket Poděbrady
BK Děčín
30. 12. 2009
18:00
MSH Ostende Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček 80
89
21
19
36
49
52
68
Review
základní část 20. kolo 117
BK Breda & Weinstein Opava
BC UNIKOL Kolín
30. 12. 2009
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Ivor Matějek
Martin Janovský
Jan Slezák
89
77
15
26
40
35
69
60
Review
základní část 20. kolo 119
BK Synthesia Pardubice
Basketball Brno
30. 12. 2009
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Martin Kučera
Jan Karásek
Pavel Šmíd
82
75
20
20
46
32
69
53
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Vyšehrad
NH Ostrava
30. 12. 2009
18:15
Praha 5 - Radotín Miroslav Macela
Václav Galajda
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
75
70
15
20
40
37
59
51
Review
základní část 21. kolo 121
BK Prostějov
Sokol Vyšehrad
3. 1. 2010
17:00
SH UP Olomouc Robert Paulík
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
87
57
32
18
52
36
67
44
Review
základní část 21. kolo 124
USK Praha
BK Breda & Weinstein Opava
3. 1. 2010
17:30
SH Folimanka Miroslav Macela
Petr Hruša
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček
80
58
26
15
41
35
65
46
Review
základní část 21. kolo 125
BC UNIKOL Kolín
Karma Basket Poděbrady
3. 1. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth
94
66
19
23
48
37
73
45
Review
základní část 21. kolo 122
BK Synthesia Pardubice
ČEZ Basketball Nymburk
2. 1. 2010
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Petr Vrážel
Ivor Matějek
Karel Bruna
67
64
17
21
39
29
56
48
Review
základní část 21. kolo 123
Basketball Brno
Mlékárna Miltra Nový Jičín
3. 1. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 59
102
17
27
35
49
51
67
Review
základní část 21. kolo 126
BK Děčín
NH Ostrava
3. 1. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Galajda
Jan Karásek
Jan Hošek
Rudolf Výborný 72
79
16
17
31
40
49
64
Review
základní část 22. kolo 132
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
9. 1. 2010
17:00
enteria arena Robert Vyklický
Petr Vrážel
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 76
78
19
20
44
33
68
55
Review
základní část 22. kolo 128
NH Ostrava
BC UNIKOL Kolín
9. 1. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Karel Bruna
88
84
28
27
50
53
73
68
Review
základní část 22. kolo 129
Karma Basket Poděbrady
USK Praha
9. 1. 2010
17:30
MSH Ostende Miroslav Macela
Jan Karásek
Ivor Matějek
Josef Matějček 73
95
14
26
42
42
56
69
Review
základní část 22. kolo 127
BK Děčín
Sokol Vyšehrad
5. 1. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Petr Hruša
Rudolf Výborný
77
50
26
18
41
31
59
42
Review
základní část 22. kolo 130
BK Breda & Weinstein Opava
Basketball Brno
3. 2. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Tomáš Holubek
Martin Janovský
Pavel Hlaváček
89
80
26
25
44
43
67
62
Review
základní část 22. kolo 131
Mlékárna Miltra Nový Jičín
ČEZ Basketball Nymburk
9. 1. 2010
18:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
98
95
24
23
46
42
61
64
81
81
Review
základní část 23. kolo 136
Karma Basket Poděbrady
Basketball Brno
16. 1. 2010
17:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Václav Galajda
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
80
78
14
28
37
45
57
62
Review
základní část 23. kolo 137
NH Ostrava
USK Praha
16. 1. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Jan Slezák
89
81
18
24
42
41
67
63
Review
základní část 23. kolo 133
BK Synthesia Pardubice
Sokol Vyšehrad
16. 1. 2010
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Hruša
Martin Kučera
Stanislav Kučera
Vladimír Zelinka
118
53
32
15
52
22
92
33
Review
základní část 23. kolo 134
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Prostějov
16. 1. 2010
18:00
SH Krytý bazén Robert Paulík
Petr Vrážel
Ivor Matějek
Pavel Šmíd
104
97
29
27
56
46
72
66
Review
základní část 23. kolo 135
BK Breda & Weinstein Opava
ČEZ Basketball Nymburk
16. 1. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Miroslav Macela
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Karel Bruna 54
107
11
28
23
58
41
80
Review
základní část 23. kolo 138
BK Děčín
BC UNIKOL Kolín
16. 1. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Karásek
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth
94
87
28
22
47
40
71
54
Review
základní část 24. kolo 143
BK Prostějov
BK Breda & Weinstein Opava
20. 1. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Jiří Jedlička
Jan Slezák
82
67
14
16
32
40
56
51
Review
základní část 24. kolo 140
USK Praha
BK Děčín
20. 1. 2010
18:00
SH Folimanka Petr Hruša
Martin Kučera
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček
82
79
21
11
38
34
51
55
Review
základní část 24. kolo 141
Basketball Brno
NH Ostrava
20. 1. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Jan Hošek
Jakub Kec
Vilém Cígler
92
76
20
11
51
26
74
51
Review
základní část 24. kolo 142
Karma Basket Poděbrady
ČEZ Basketball Nymburk
20. 1. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Ivor Matějek
Jan Baloun
Karel Bruna 51
89
15
26
23
48
31
73
Review
základní část 24. kolo 144
BK Synthesia Pardubice
Mlékárna Miltra Nový Jičín
20. 1. 2010
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Jan Karásek
Antonín Kapl
Pavel Šmíd 71
102
20
22
40
54
55
73
Review
základní část 24. kolo 139
Sokol Vyšehrad
BC UNIKOL Kolín
20. 1. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Vlastimil Kurz
Petr Znamínko
Josef Matějček 91
95
22
31
39
48
66
69
Review
základní část 25. kolo 145
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Sokol Vyšehrad
23. 1. 2010
17:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Pavel Hlaváček
110
62
27
12
59
27
87
49
Review
základní část 25. kolo 147
Karma Basket Poděbrady
BK Prostějov
23. 1. 2010
17:30
MSH Ostende Petr Vrážel
Jan Hošek
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth
90
83
24
16
49
36
70
56
Review
základní část 25. kolo 148
NH Ostrava
ČEZ Basketball Nymburk
23. 1. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Martin Janovský
Jan Slezák 72
104
16
33
29
63
54
83
Review
základní část 25. kolo 146
BK Breda & Weinstein Opava
BK Synthesia Pardubice
23. 1. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Pavel Šmíd 80
101
17
32
33
56
56
81
Review
základní část 25. kolo 149
BK Děčín
Basketball Brno
23. 1. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Martin Kučera
Libor Lukeš
Rudolf Výborný
92
82
32
18
49
33
70
53
Review
základní část 25. kolo 150
BC UNIKOL Kolín
USK Praha
23. 1. 2010
18:00
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Petr Hruša
Jan Baloun
Jan Schödlbauer
73
65
12
15
35
31
51
48
Review
základní část 26. kolo 154
BK Prostějov
NH Ostrava
27. 1. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Dušan Štěnička
113
73
39
14
66
32
88
54
Review
základní část 26. kolo 156
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Breda & Weinstein Opava
27. 1. 2010
17:30
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Jan Slezák
91
80
22
22
44
44
70
57
Review
základní část 26. kolo 152
Basketball Brno
BC UNIKOL Kolín
27. 1. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Tomáš Holubek
Martin Kučera
Vilém Cígler 72
85
12
23
32
37
49
59
Review
základní část 26. kolo 153
ČEZ Basketball Nymburk
BK Děčín
28. 1. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Robert Paulík
Jan Hošek
Miloš Pražák
96
66
16
11
39
36
58
50
Review
základní část 26. kolo 155
BK Synthesia Pardubice
Karma Basket Poděbrady
27. 1. 2010
18:00
enteria arena Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth
82
78
24
18
38
40
61
62
Review
základní část 26. kolo 151
Sokol Vyšehrad
USK Praha
27. 1. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Jan Karásek
Petr Znamínko
Josef Matějček 54
79
21
16
29
35
46
55
Review
základní část 27. kolo 158
Karma Basket Poděbrady
Mlékárna Miltra Nový Jičín
30. 1. 2010
17:30
MSH Ostende Václav Galajda
Antonín Kapl
Libor Lukeš
Pavel Šmíd 70
77
14
21
37
45
58
58
Review
základní část 27. kolo 162
USK Praha
Basketball Brno
30. 1. 2010
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Baloun
Zdeněk Šantrůček
81
69
28
18
49
32
66
41
Review
základní část 27. kolo 161
BC UNIKOL Kolín
ČEZ Basketball Nymburk
30. 1. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Martin Kučera
Josef Matějček 78
86
21
13
45
41
59
56
Review
základní část 27. kolo 157
BK Breda & Weinstein Opava
Sokol Vyšehrad
30. 1. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
93
38
23
10
43
20
67
24
Review
základní část 27. kolo 159
NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
3. 2. 2010
18:00
SH Ostrava-Tatran Petr Vrážel
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Jan Slezák 58
75
16
11
28
35
48
55
Review
základní část 27. kolo 160
BK Děčín
BK Prostějov
30. 1. 2010
18:20
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Jan Hošek
Petr Znamínko
Rudolf Výborný 86
91
19
27
40
51
61
73
Review
základní část 28. kolo 164
ČEZ Basketball Nymburk
USK Praha
6. 2. 2010
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Martin Kučera
Libor Lukeš
Vladimír Zelinka
115
55
35
20
65
35
84
48
Review
základní část 28. kolo 163
Sokol Vyšehrad
Basketball Brno
7. 2. 2010
17:00
Praha 5 - Radotín Miroslav Macela
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný 57
104
17
38
40
57
50
86
Review
základní část 28. kolo 165
BK Prostějov
BC UNIKOL Kolín
6. 2. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Pavel Šmíd
86
57
20
8
45
21
65
38
Review
základní část 28. kolo 167
Mlékárna Miltra Nový Jičín
NH Ostrava
5. 2. 2010
17:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička
107
56
32
11
59
20
91
36
Review
základní část 28. kolo 166
BK Synthesia Pardubice
BK Děčín
6. 2. 2010
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Petr Hruša
Jakub Kec
Karel Bruna
80
63
19
19
37
32
59
49
Review
základní část 28. kolo 168
BK Breda & Weinstein Opava
Karma Basket Poděbrady
6. 2. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Petr Vrážel
Antonín Kapl
Jan Slezák
93
84
25
19
46
35
68
58
Review
základní část 29. kolo 170
NH Ostrava
BK Breda & Weinstein Opava
13. 2. 2010
16:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Vrážel
Petr Nejezchleb
Jan Slezák 60
84
16
19
26
40
48
59
Review
základní část 29. kolo 171
BK Děčín
Mlékárna Miltra Nový Jičín
14. 2. 2010
17:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Miroslav Macela
Jan Baloun
Rudolf Výborný
83
79
18
20
28
40
56
60
Review
základní část 29. kolo 169
Karma Basket Poděbrady
Sokol Vyšehrad
13. 2. 2010
17:30
MSH Ostende Ivan Zachara
Robert Paulík
Jiří Jedlička
Jan Schödlbauer 82
83
17
25
38
43
58
62
Review
základní část 29. kolo 172
BC UNIKOL Kolín
BK Synthesia Pardubice
13. 2. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Petr Znamínko
Vladimír Zelinka 71
82
22
24
39
39
59
60
Review
základní část 29. kolo 173
USK Praha
BK Prostějov
10. 2. 2010
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth 62
94
15
25
27
44
43
70
Review
základní část 29. kolo 174
Basketball Brno
ČEZ Basketball Nymburk
13. 2. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Petr Hruša
Martin Janovský
Vilém Cígler 59
104
18
28
34
56
44
75
Review
základní část 30. kolo 176
BK Prostějov
Basketball Brno
17. 2. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Vladimír Zelinka
77
57
26
17
48
35
65
48
Review
základní část 30. kolo 178
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BC UNIKOL Kolín
17. 2. 2010
17:30
SH Krytý bazén Robert Paulík
Petr Hruša
Jiří Jedlička
Dušan Štěnička
108
65
19
14
52
26
87
38
Review
základní část 30. kolo 177
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
17. 2. 2010
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Petr Znamínko
Libor Lukeš
Karel Bruna
79
65
14
25
33
40
59
49
Review
základní část 30. kolo 179
BK Děčín
BK Breda & Weinstein Opava
17. 2. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Ivan Zachara
Martin Kučera
Jan Hošek
Josef Matějček
101
90
34
27
50
47
75
70
Review
základní část 30. kolo 180
Karma Basket Poděbrady
NH Ostrava
17. 2. 2010
18:00
MSH Ostende Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jan Baloun
Jan Schödlbauer
98
88
22
20
50
40
72
64
Review
základní část 30. kolo 175
Sokol Vyšehrad
ČEZ Basketball Nymburk
17. 2. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Petr Vrážel
Jan Karásek
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth 28
114
6
29
15
59
19
85
Review
základní část 31. kolo 181
NH Ostrava
Sokol Vyšehrad
24. 2. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Martin Janovský
Dušan Štěnička
98
55
35
18
60
30
74
42
Review
základní část 31. kolo 183
BC UNIKOL Kolín
BK Breda & Weinstein Opava
24. 2. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
102
79
26
25
55
42
73
60
Review
základní část 31. kolo 182
BK Děčín
Karma Basket Poděbrady
24. 2. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný 83
91
21
26
40
45
62
68
Review
základní část 31. kolo 184
USK Praha
Mlékárna Miltra Nový Jičín
24. 2. 2010
18:00
SH Folimanka Petr Vrážel
Martin Kučera
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček 61
66
17
9
35
33
50
50
Review
základní část 31. kolo 185
Basketball Brno
BK Synthesia Pardubice
24. 2. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivan Zachara
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler 79
94
19
23
38
45
55
79
Review
základní část 31. kolo 186
ČEZ Basketball Nymburk
BK Prostějov
20. 4. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Hruša
Jan Hošek
Zdeněk Šantrůček
88
72
18
22
39
40
63
50
Review
základní část 32. kolo 189
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Basketball Brno
27. 2. 2010
16:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Karel Bruna
87
71
20
22
39
39
65
57
Review
základní část 32. kolo 191
Karma Basket Poděbrady
BC UNIKOL Kolín
27. 2. 2010
17:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Václav Lukeš
Libor Lukeš
Josef Matějček
90
79
24
20
42
36
61
52
Review
základní část 32. kolo 192
NH Ostrava
BK Děčín
27. 2. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Šmíd 82
105
14
28
35
59
59
85
Review
základní část 32. kolo 188
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
27. 2. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivan Zachara
Robert Paulík
Jakub Kec
Miloš Pražák
95
52
23
17
38
31
66
50
Review
základní část 32. kolo 190
BK Breda & Weinstein Opava
USK Praha
27. 2. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka 69
85
14
29
30
45
49
65
Review
základní část 32. kolo 187
Sokol Vyšehrad
BK Prostějov
3. 2. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Lukeš
Jan Karásek
Stanislav Kučera
Zdeněk Ringsmuth 62
109
20
28
37
59
44
82
Review
základní část 33. kolo 198
BK Prostějov
BK Synthesia Pardubice
3. 3. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivan Zachara
Petr Vrážel
Tomáš Holubek
Dušan Štěnička
88
69
23
12
49
33
72
47
Review
základní část 33. kolo 194
BC UNIKOL Kolín
NH Ostrava
3. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Miroslav Macela
Václav Galajda
Jan Baloun
Zdeněk Ringsmuth
101
75
29
24
51
41
76
63
Review
základní část 33. kolo 195
USK Praha
Karma Basket Poděbrady
3. 3. 2010
18:00
SH Folimanka Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček
77
67
28
24
50
43
63
55
Review
základní část 33. kolo 196
Basketball Brno
BK Breda & Weinstein Opava
3. 3. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Martin Janovský
Vladimír Zelinka 81
88
18
12
41
36
58
63
Review
základní část 33. kolo 197
ČEZ Basketball Nymburk
Mlékárna Miltra Nový Jičín
8. 4. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Václav Lukeš
Miroslav Macela
Pavel Hlaváček
74
69
26
19
39
31
48
50
Review
základní část 33. kolo 193
Sokol Vyšehrad
BK Děčín
3. 3. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Znamínko
Miloš Pražák 58
92
14
29
24
52
35
75
Review
základní část 34. kolo 200
BK Prostějov
Mlékárna Miltra Nový Jičín
6. 3. 2010
16:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček 87
96
16
19
39
46
60
67
81
81
Review
základní část 34. kolo 203
USK Praha
NH Ostrava
6. 3. 2010
16:00
SH Folimanka Václav Galajda
Martin Kučera
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
79
73
18
16
35
31
64
51
Review
základní část 34. kolo 199
Sokol Vyšehrad
BK Synthesia Pardubice
7. 3. 2010
17:00
Praha 5 - Radotín Petr Hruša
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Josef Matějček 64
94
10
27
30
44
50
67
Review
základní část 34. kolo 204
BC UNIKOL Kolín
BK Děčín
6. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Jiří Jedlička
Karel Bruna 78
84
11
22
35
42
55
63
Review
základní část 34. kolo 201
ČEZ Basketball Nymburk
BK Breda & Weinstein Opava
6. 3. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
106
81
27
25
53
42
82
57
Review
základní část 34. kolo 202
Basketball Brno
Karma Basket Poděbrady
6. 3. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Václav Lukeš
Jan Karásek
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 67
73
15
21
35
37
56
52
Review
základní část 35. kolo 207
NH Ostrava
Basketball Brno
10. 3. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth 73
77
25
21
42
37
56
61
Review
základní část 35. kolo 205
BC UNIKOL Kolín
Sokol Vyšehrad
10. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Karásek
Petr Nejezchleb
Pavel Hlaváček
93
62
37
11
48
27
74
47
Review
základní část 35. kolo 206
BK Děčín
USK Praha
10. 3. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Miroslav Macela
Václav Galajda
Libor Lukeš
Miloš Pražák
77
76
21
17
38
35
57
53
Review
základní část 35. kolo 208
ČEZ Basketball Nymburk
Karma Basket Poděbrady
11. 3. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Galajda
Vlastimil Kurz
Stanislav Kučera
Josef Matějček
93
44
26
10
46
20
71
33
Review
základní část 35. kolo 209
BK Breda & Weinstein Opava
BK Prostějov
10. 3. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Jiří Jedlička
Pavel Šmíd 76
83
20
27
41
39
53
61
Review
základní část 35. kolo 210
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
10. 3. 2010
18:00
SH Krytý bazén Petr Vrážel
Petr Hruša
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka
96
78
21
23
44
43
69
65
Review
základní část 36. kolo 211
Sokol Vyšehrad
Mlékárna Miltra Nový Jičín
13. 3. 2010
17:00
Nafukovací hala Kuncova Václav Lukeš
Jan Karásek
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth 66
101
9
19
24
47
46
79
Review
základní část 36. kolo 212
BK Synthesia Pardubice
BK Breda & Weinstein Opava
13. 3. 2010
17:00
enteria arena Petr Vrážel
Lukáš Kapaňa
Libor Lukeš
Karel Bruna
85
66
18
10
42
28
66
42
Review
základní část 36. kolo 213
BK Prostějov
Karma Basket Poděbrady
13. 3. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
73
64
24
16
40
27
59
50
Review
základní část 36. kolo 214
ČEZ Basketball Nymburk
NH Ostrava
13. 3. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Petr Znamínko
Jan Baloun
Jan Schödlbauer
93
80
22
17
45
42
72
55
Review
základní část 36. kolo 215
Basketball Brno
BK Děčín
13. 3. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Pavel Šmíd 64
73
22
25
34
47
46
58
Review
základní část 36. kolo 216
USK Praha
BC UNIKOL Kolín
13. 3. 2010
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Martin Kučera
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček 75
93
22
26
38
43
56
73
Review
základní část 37. kolo 220
NH Ostrava
BK Prostějov
24. 3. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Ivor Matějek
Jan Slezák 57
81
21
27
37
42
48
64
Review
základní část 37. kolo 218
BC UNIKOL Kolín
Basketball Brno
24. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Jan Hošek
Martin Kučera
Miloš Pražák
84
72
16
29
32
45
62
60
Review
základní část 37. kolo 217
USK Praha
Sokol Vyšehrad
24. 3. 2010
18:00
SH Folimanka Václav Galajda
Petr Znamínko
Stanislav Kučera
Zdeněk Šantrůček
72
48
25
10
37
21
54
33
Review
základní část 37. kolo 219
BK Děčín
ČEZ Basketball Nymburk
16. 3. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Petr Hruša
Petr Znamínko
Rudolf Výborný 66
72
14
19
33
34
49
52
Review
základní část 37. kolo 221
Karma Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice
24. 3. 2010
18:00
MSH Ostende Robert Vyklický
Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth 71
100
19
27
38
56
60
81
Review
základní část 37. kolo 222
BK Breda & Weinstein Opava
Mlékárna Miltra Nový Jičín
24. 3. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vladimír Zelinka 71
100
13
26
29
52
49
71
Review
základní část 38. kolo 224
Mlékárna Miltra Nový Jičín
Karma Basket Poděbrady
20. 2. 2010
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Antonín Kapl
Jan Slezák
101
58
15
18
41
29
75
43
Review
základní část 38. kolo 225
BK Synthesia Pardubice
NH Ostrava
20. 2. 2010
17:00
enteria arena Ivan Zachara
Martin Kučera
Petr Znamínko
Zdeněk Šantrůček
107
76
29
17
54
33
81
55
Review
základní část 38. kolo 226
BK Prostějov
BK Děčín
21. 2. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Vrážel
Ivor Matějek
Pavel Hlaváček
76
61
18
12
40
34
59
48
Review
základní část 38. kolo 227
ČEZ Basketball Nymburk
BC UNIKOL Kolín
20. 2. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Jan Hošek
Jan Karásek
Karel Bruna
101
77
27
21
54
36
80
61
Review
základní část 38. kolo 228
Basketball Brno
USK Praha
20. 2. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Miroslav Macela
Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 75
77
27
21
46
25
62
53
Review
základní část 38. kolo 223
Sokol Vyšehrad
BK Breda & Weinstein Opava
10. 2. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Lukeš
Miroslav Macela
Jan Karásek
Pavel Hlaváček 44
73
10
18
21
33
34
51
Review
základní část 39. kolo 233
NH Ostrava
Mlékárna Miltra Nový Jičín
27. 3. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Martin Janovský
Dušan Štěnička 70
100
23
25
42
44
53
69
Review
základní část 39. kolo 234
Karma Basket Poděbrady
BK Breda & Weinstein Opava
27. 3. 2010
17:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Martin Kučera
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 85
106
20
28
42
58
58
80
Review
základní část 39. kolo 231
BC UNIKOL Kolín
BK Prostějov
27. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Vrážel
Jan Hošek
Jakub Kec
Pavel Hlaváček 81
108
22
27
49
60
67
86
Review
základní část 39. kolo 230
USK Praha
ČEZ Basketball Nymburk
27. 3. 2010
18:00
SH Benešov Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jiří Jedlička
Josef Matějček 60
84
18
16
31
41
46
63
Review
základní část 39. kolo 232
BK Děčín
BK Synthesia Pardubice
27. 3. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Rudolf Výborný 77
78
17
27
41
46
59
64
Review
základní část 39. kolo 229
Basketball Brno
Sokol Vyšehrad
27. 3. 2010
18:30
SH Sokola Brno I Robert Paulík
Lukáš Kapaňa
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
94
47
36
9
52
19
72
33
Review
základní část 40. kolo 237
Mlékárna Miltra Nový Jičín
BK Děčín
4. 4. 2010
17:00
SH Krytý bazén Miroslav Macela
Petr Vrážel
Petr Nejezchleb
Jan Slezák
84
74
24
25
42
42
67
61
Review
základní část 40. kolo 238
BK Synthesia Pardubice
BC UNIKOL Kolín
2. 4. 2010
17:00
enteria arena Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jan Karásek
Karel Bruna
72
65
20
15
43
30
52
49
Review
základní část 40. kolo 239
BK Prostějov
USK Praha
31. 3. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
75
50
17
13
39
23
54
41
Review
základní část 40. kolo 236
BK Breda & Weinstein Opava
NH Ostrava
3. 4. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Robert Paulík
Martin Janovský
Karel Bruna 88
97
19
17
40
38
67
66
Review
základní část 40. kolo 240
ČEZ Basketball Nymburk
Basketball Brno
3. 4. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Václav Galajda
Jan Hošek
Vladimír Zelinka
88
60
24
15
41
23
64
49
Review
základní část 40. kolo 235
Sokol Vyšehrad
Karma Basket Poděbrady
31. 3. 2010
18:15
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Petr Hruša
Jan Karásek
Miloš Pražák
86
77
21
28
46
47
62
64
Review
základní část 41. kolo 246
NH Ostrava
Karma Basket Poděbrady
7. 4. 2010
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Vrážel
Jiří Jedlička
Zdeněk Ringsmuth
92
74
25
20
51
40
70
56
Review
základní část 41. kolo 244
BC UNIKOL Kolín
Mlékárna Miltra Nový Jičín
31. 3. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Miroslav Macela
Jiří Jedlička
Vladimír Zelinka 88
98
22
19
42
50
66
72
Review
základní část 41. kolo 241
ČEZ Basketball Nymburk
Sokol Vyšehrad
6. 4. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Miroslav Macela
Petr Znamínko
Stanislav Kučera
Josef Matějček
105
56
30
14
52
23
79
43
Review
základní část 41. kolo 242
Basketball Brno
BK Prostějov
7. 4. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Robert Vyklický
Ivo Dolinek
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 60
73
18
23
36
34
51
52
Review
základní část 41. kolo 243
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
7. 4. 2010
18:00
SH Folimanka Václav Galajda
Martin Kučera
Libor Lukeš
Zdeněk Šantrůček 73
80
25
22
43
43
53
65
Review
základní část 41. kolo 245
BK Breda & Weinstein Opava
BK Děčín
6. 4. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Martin Janovský
Zdeněk Ringsmuth 72
77
22
19
35
47
47
63
Review
základní část 42. kolo 247
Sokol Vyšehrad
NH Ostrava
11. 4. 2010
17:00
Praha 5 - Radotín Petr Hruša
Petr Znamínko
Jan Baloun
Jan Schödlbauer 66
83
10
21
29
42
46
64
Review
základní část 42. kolo 250
Mlékárna Miltra Nový Jičín
USK Praha
10. 4. 2010
17:00
SH Krytý bazén Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Vladimír Zelinka
94
64
20
18
45
35
69
49
Review
základní část 42. kolo 252
BK Prostějov
ČEZ Basketball Nymburk
10. 4. 2010
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Robert Vyklický
Antonín Kapl
Pavel Hlaváček 71
76
12
22
31
33
48
57
Review
základní část 42. kolo 248
Karma Basket Poděbrady
BK Děčín
10. 4. 2010
17:30
MSH Ostende Václav Lukeš
Jan Hošek
Jan Karásek
Jan Schödlbauer 61
80
16
23
37
43
51
69
Review
základní část 42. kolo 249
BK Breda & Weinstein Opava
BC UNIKOL Kolín
10. 4. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Vrážel
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Jan Slezák
92
81
23
20
52
34
69
53
Review
základní část 42. kolo 251
BK Synthesia Pardubice
Basketball Brno
11. 4. 2010
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Václav Galajda
Jan Karásek
Josef Matějček
81
47
25
5
47
12
67
29
Review
základní část 43. kolo 253
BK Prostějov
Sokol Vyšehrad
13. 4. 2010
17:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
115
58
29
16
57
30
85
45
Review
základní část 43. kolo 257
BC UNIKOL Kolín
Karma Basket Poděbrady
14. 4. 2010
17:45
SOU Spojů Kolín Vlastimil Kurz
Ivor Matějek
Jan Baloun
Pavel Šmíd
109
71
27
18
51
32
77
45
Review
základní část 43. kolo 254
ČEZ Basketball Nymburk
BK Synthesia Pardubice
14. 4. 2010
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Antonín Kapl
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
84
55
24
16
49
31
62
49
Review
základní část 43. kolo 255
Basketball Brno
Mlékárna Miltra Nový Jičín
14. 4. 2010
18:00
SH Sokola Brno I Robert Paulík
Tomáš Holubek
Martin Janovský
Vilém Cígler 58
82
19
23
34
38
47
63
Review
základní část 43. kolo 256
USK Praha
BK Breda & Weinstein Opava
14. 4. 2010
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Hruša
Jan Karásek
Pavel Hlaváček
95
85
29
19
45
41
62
64
Review
základní část 43. kolo 258
BK Děčín
NH Ostrava
14. 4. 2010
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Galajda
Jan Hošek
Martin Kučera
Rudolf Výborný
89
73
23
20
43
36
71
52
Review
základní část 44. kolo 260
NH Ostrava
BC UNIKOL Kolín
18. 4. 2010
16:00
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Ivor Matějek
Antonín Kapl
Dušan Štěnička
88
87
19
19
42
41
69
64
Review
základní část 44. kolo 259
Sokol Vyšehrad
BK Děčín
18. 4. 2010
17:00
Praha 5 - Radotín Václav Galajda
Petr Znamínko
Jakub Kec
Josef Matějček 56
107
10
34
24
56
42
83
Review
základní část 44. kolo 263
Mlékárna Miltra Nový Jičín
ČEZ Basketball Nymburk
17. 4. 2010
17:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Miroslav Macela
Martin Janovský
Pavel Hlaváček
63
54
12
15
28
28
48
43
Review
základní část 44. kolo 261
Karma Basket Poděbrady
USK Praha
17. 4. 2010
17:30
MSH Ostende Robert Vyklický
Petr Vrážel
Libor Lukeš
Josef Matějček 69
88
13
22
33
41
52
68
Review
základní část 44. kolo 262
BK Breda & Weinstein Opava
Basketball Brno
17. 4. 2010
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Tomáš Holubek
Petr Nejezchleb
Jan Slezák
70
64
17
13
28
33
54
43
Review
základní část 44. kolo 264
BK Synthesia Pardubice
BK Prostějov
16. 4. 2010
20:00
enteria arena Václav Lukeš
Petr Hruša
Martin Kučera
Karel Bruna
91
86
23
24
46
37
68
65
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Myles McKay USK 35 47 35.6 22.1 5.2 2.2/6.8 5.1/6.4 79.1 2.3
6 Terry James Smith KLN 36 45 31.5 16.8 3.2 2.3/5.8 3.3/4.0 82.4 2.7
25 William Hatcher DEC 37 46 34.6 16.3 3.7 1.8/5.1 3.5/4.3 80.3 1.9
10 Marek Stuchlý OVA 46 44 29.4 15.9 3.3 1.7/3.9 4.2/4.8 86.4 2.6
6 Benas Veikalas PRO 38 55 26.5 12.5 2.6 1.7/4.5 2.2/2.7 79.5 2.0
33 Kyle Marc Landry PRO 36 52 26.4 13.1 4.8 0.3/0.8 2.7/3.6 74.6 2.3
41 Stephen Castleberry PBD 40 44 31.1 15.1 6.3 0.0/0.2 2.4/4.1 59.8 2.6
7 Corey Muirhead NJC 38 49 28.6 13.2 4.3 0.8/1.9 2.4/3.2 73.9 1.8
Ronald Lewis NBK 37 53 23.2 12.1 2.9 1.2/3.5 2.5/3.1 82.1 1.7
21 Boris Meno BRN 38 41 31.4 15.5 5.9 0.4/1.6 2.4/3.6 68.0 2.7
7 Marek Štec OPA 41 43 29.5 14.3 2.7 2.0/5.2 2.7/3.3 83.0 2.1
10 Pavel Houška DEC 38 45 28.7 13.4 4.3 1.0/2.7 2.0/2.6 75.2 2.6
33 Tremaine Ford USK 35 44 34.0 13.7 5.9 0.1/0.8 1.7/3.0 57.3 3.0
11 Kevin Gerrod Thomas PBD 39 34 34.9 17.1 4.1 2.1/6.1 2.6/3.3 78.8 2.1
4