Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 4
Basket Slovanka
Sokol Nusle
7. 12. 2019
10:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Toboláková
Jan Hejnic
96
38
25
5
49
11
76
24
Review
základní část 1. kolo 1
USK Praha
BK Studánka Pardubice
7. 12. 2019
12:00
SH Královka Pavel Bohata
Tomáš Mašek
78
49
18
11
45
18
62
29
Review
základní část 1. kolo 5
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
7. 12. 2019
12:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Pavel Theodor
72
66
15
14
37
26
56
50
Review
základní část 1. kolo 6
BK Havířov
OSK Olomouc
7. 12. 2019
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Michael Tichov
77
51
18
9
42
19
58
32
Review
základní část 1. kolo 3
Žabiny Brno
KP Brno
7. 12. 2019
15:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Jakub Petrák
85
39
19
16
34
23
67
32
Review
základní část 1. kolo 2
BK Strakonice
BA Sparta Praha
7. 12. 2019
16:00
STARZ aréna Václav Novák
Lukáš Kalabza
59
54
15
14
33
28
41
39
Review
základní část 2. kolo 11
Žabiny Brno
Basket Slovanka
28. 9. 2019
10:30
SH Rosnička Brno Martin Veis
Robin Petrák
73
70
22
16
34
35
57
48
Review
základní část 2. kolo 8
BK Studánka Pardubice
OSK Olomouc
28. 9. 2019
13:30
hala Sportovní gymnázium Petr Nejezchleb
Jiří Siegfried
64
52
10
14
26
25
43
37
Review
základní část 2. kolo 7
USK Praha
BK Havířov
28. 9. 2019
14:00
SH Královka Michaela Scholzová
Barbora Kopecká
90
57
24
17
47
29
71
37
Review
základní část 2. kolo 9
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
28. 9. 2019
15:00
STARZ aréna Lukáš Balog
Jonáš Kavan
60
67
16
23
30
42
47
50
Review
základní část 2. kolo 10
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
28. 9. 2019
15:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Jan Lejčko
67
58
21
16
32
38
52
51
Review
základní část 2. kolo 12
KP Brno
Sokol Nusle
28. 9. 2019
19:15
Městská hala míčových sportů - stará hala Natálie Karabínová
Martin Račanský
63
47
23
11
38
25
52
33
Review
základní část 3. kolo 15
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
29. 9. 2019
09:30
STARZ aréna Jan Renc
Michal Bakajsa
67
68
18
17
38
39
51
55
Review
základní část 3. kolo 18
KP Brno
Basket Slovanka
29. 9. 2019
09:30
Tělocvična Purkyňova 2 Ivor Matějek
Natálie Karabínová
53
90
12
25
32
49
42
73
Review
základní část 3. kolo 13
USK Praha
OSK Olomouc
29. 9. 2019
10:00
SH Královka Michal Scholze
Michaela Scholzová
71
37
16
7
39
20
60
26
Review
základní část 3. kolo 14
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
29. 9. 2019
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Baudyš
Jiří Siegfried
60
67
14
21
33
33
47
53
Review
základní část 3. kolo 16
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
29. 9. 2019
10:00
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Lucie Peterková
51
71
12
21
28
36
37
57
Review
základní část 3. kolo 17
Žabiny Brno
Sokol Nusle
29. 9. 2019
10:30
SH Rosnička Brno Martin Veis
Robin Petrák
93
59
25
12
46
27
70
43
Review
základní část 4. kolo 24
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha
12. 10. 2019
11:00
hala Sportovní gymnázium Jiří Kubíček
Jan Hejnic
70
71
18
18
26
43
42
56
65
65
Review
základní část 4. kolo 21
BK Loko Trutnov
Žabiny Brno
12. 10. 2019
12:15
3. ZŠ Martin Svoboda
Michal Kult
51
77
9
25
17
43
30
62
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Hradec Králové
KP Brno
12. 10. 2019
14:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Svejkovský
Vojtěch Krejsa
79
53
19
18
31
40
55
50
Review
základní část 4. kolo 23
USK Praha
BK Strakonice
12. 10. 2019
14:00
SH Královka Dominik Barták
Pavel Theodor
81
46
28
10
56
23
71
32
Review
základní část 4. kolo 20
OSK Olomouc
Sokol Nusle
12. 10. 2019
15:00
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Jakub Válek
51
68
12
22
25
36
36
50
Review
základní část 4. kolo 19
BK Havířov
Basket Slovanka
12. 10. 2019
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Jan Menšík
55
92
15
29
25
50
43
78
Review
základní část 5. kolo 25
BK Havířov
Sokol Nusle
13. 10. 2019
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Jan Menšík
86
91
28
23
53
42
69
69
Review
základní část 5. kolo 26
OSK Olomouc
Basket Slovanka
13. 10. 2019
10:00
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Jakub Válek
52
64
16
20
26
39
39
52
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
13. 10. 2019
10:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Baudyš
Vojtěch Krejsa
64
87
21
22
29
41
38
65
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BA Sparta Praha
13. 10. 2019
10:00
SH Královka Michaela Scholzová
Pavel Theodor
67
45
29
9
36
26
49
40
Review
základní část 5. kolo 27
BK Loko Trutnov
KP Brno
13. 10. 2019
11:15
3. ZŠ Martin Svoboda
Michal Kult
65
78
17
16
33
44
42
59
Review
základní část 5. kolo 30
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
13. 10. 2019
13:00
hala Sportovní gymnázium Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
80
58
20
19
33
36
56
42
Review
základní část 6. kolo 35
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
26. 10. 2019
11:00
ZŠ Na Slovance Petr Eisner
Ondřej Asztalos
102
64
16
15
43
34
72
54
Review
základní část 6. kolo 34
KP Brno
BK Studánka Pardubice
26. 10. 2019
12:15
Městská hala míčových sportů-nová Marek Vondráček
Pavel Šenk
51
67
13
18
27
39
34
51
Review
základní část 6. kolo 31
BK Strakonice
BK Havířov
26. 10. 2019
13:30
STARZ aréna Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
62
58
16
19
37
34
52
47
Review
základní část 6. kolo 32
BA Sparta Praha
OSK Olomouc
26. 10. 2019
14:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Barbora Toboláková
71
52
23
12
40
28
62
40
Review
základní část 6. kolo 33
Žabiny Brno
USK Praha
26. 10. 2019
16:30
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Jakub Válek
89
68
23
14
51
30
72
49
Review
základní část 6. kolo 36
Sokol Nusle
Sokol Hradec Králové
22. 10. 2019
18:30
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Dominik Výborný
59
66
18
18
29
32
52
48
Review
základní část 7. kolo 41
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
27. 10. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Petr Eisner
Ondřej Asztalos
92
46
19
10
36
24
66
34
Review
základní část 7. kolo 38
BA Sparta Praha
BK Havířov
27. 10. 2019
11:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Barbora Toboláková
78
76
19
15
43
42
63
60
Review
základní část 7. kolo 39
Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
27. 10. 2019
11:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Jakub Válek
79
60
18
14
40
27
61
48
Review
základní část 7. kolo 40
KP Brno
USK Praha
27. 10. 2019
11:15
Městská hala míčových sportů-nová Marek Vondráček
Pavel Šenk
52
69
15
27
25
46
37
56
Review
základní část 7. kolo 37
BK Strakonice
OSK Olomouc
27. 10. 2019
12:00
STARZ aréna Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
54
34
14
13
26
20
44
28
Review
základní část 7. kolo 42
Sokol Nusle
BK Loko Trutnov
25. 10. 2019
18:30
TJ Sokol Nusle Jan Renc
Jaroslav Pazourek
71
80
19
15
35
43
53
58
Review
základní část 8. kolo 45
USK Praha
Basket Slovanka
9. 11. 2019
10:00
Hala Šantrochova Lukáš Hartig
Barbora Toboláková
61
92
18
25
31
42
42
66
Review
základní část 8. kolo 46
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
9. 11. 2019
10:00
hala Sportovní gymnázium Pavel Theodor
Dominik Štancl
76
71
10
16
25
29
46
46
64
64
Review
základní část 8. kolo 44
OSK Olomouc
Sokol Hradec Králové
9. 11. 2019
15:30
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Michal Mrázek
45
79
14
21
25
40
39
58
Review
základní část 8. kolo 43
BK Havířov
BK Loko Trutnov
9. 11. 2019
17:45
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Michael Tichov
75
83
26
23
37
47
54
60
Review
základní část 8. kolo 48
BA Sparta Praha
KP Brno
9. 11. 2019
18:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Simona Prchalová
76
55
16
20
32
38
58
42
Review
základní část 8. kolo 47
BK Strakonice
Žabiny Brno
11. 2. 2020
18:15
STARZ aréna Marek Vošahlík
Václav Novák
56
66
11
15
28
29
37
40
Review
základní část 9. kolo 50
OSK Olomouc
BK Loko Trutnov
10. 11. 2019
09:00
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Michal Mrázek
60
80
17
28
29
42
45
64
Review
základní část 9. kolo 49
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
10. 11. 2019
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Michael Tichov
57
61
17
19
28
41
43
53
Review
základní část 9. kolo 52
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
10. 11. 2019
10:00
hala Sportovní gymnázium Michal Šafařík
Dominik Štancl
33
82
12
21
27
39
32
55
Review
základní část 9. kolo 53
BK Strakonice
KP Brno
10. 11. 2019
11:30
STARZ aréna Vladimír Slanina
Jiří Siegfried
66
56
27
12
45
29
52
40
Review
základní část 9. kolo 51
USK Praha
Sokol Nusle
7. 11. 2019
17:30
SH Královka Michal Perlík
Lukáš Balog
81
44
17
9
43
18
54
32
Review
základní část 9. kolo 54
BA Sparta Praha
Žabiny Brno
4. 3. 2020
17:30
Hala Kuncova Lucie Peterková
Jaroslav Pazourek
57
72
10
16
33
37
46
54
Review
základní část 10. kolo 56
KP Brno
OSK Olomouc
23. 11. 2019
10:00
Městská hala míčových sportů-nová Martin Veis
Jiří Siegfried
71
54
15
17
37
29
58
43
Review
základní část 10. kolo 57
Basket Slovanka
BK Strakonice
23. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Hendrych
Daniel Rom
90
70
21
16
47
33
71
54
Review
základní část 10. kolo 59
BK Loko Trutnov
USK Praha
23. 11. 2019
12:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Martin Svoboda
85
56
24
12
36
27
60
43
Review
základní část 10. kolo 55
Žabiny Brno
BK Havířov
23. 11. 2019
13:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Ondřej Josefus
68
64
15
16
31
39
46
53
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
23. 11. 2019
13:00
hala Sokol Hradec Králové Antonín Kapl
Karel Křenek
77
52
12
15
33
27
59
39
Review
základní část 10. kolo 58
Sokol Nusle
BA Sparta Praha
26. 11. 2019
18:00
TJ Sokol Nusle Lukáš Ulrych
Jaroslav Pazourek
63
95
13
30
22
50
42
73
Review
základní část 11. kolo 61
Žabiny Brno
OSK Olomouc
24. 11. 2019
08:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Natálie Karabínová
64
41
11
12
27
21
41
33
Review
základní část 11. kolo 63
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
24. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Hendrych
Daniel Rom
90
67
32
13
54
25
74
48
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Hradec Králové
USK Praha
24. 11. 2019
10:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Antonín Kapl
38
63
6
24
18
34
27
52
Review
základní část 11. kolo 65
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
24. 11. 2019
11:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Martin Svoboda
75
79
14
24
34
47
53
65
Review
základní část 11. kolo 62
KP Brno
BK Havířov
24. 11. 2019
11:45
Městská hala míčových sportů-nová Martin Veis
Jiří Siegfried
73
68
14
26
38
42
59
57
Review
základní část 11. kolo 64
Sokol Nusle
BK Strakonice
24. 11. 2019
15:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Karel Křenek
71
59
19
16
33
27
51
42
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
8. 12. 2019
09:30
hala Sokol Hradec Králové Matěj Barták
Pavel Šenk
57
50
17
19
34
26
43
33
Review
základní část 12. kolo 67
BK Studánka Pardubice
USK Praha
8. 12. 2019
10:00
hala Sportovní gymnázium Martin Svoboda
Jiří Kubíček
40
101
12
32
18
53
30
82
Review
základní část 12. kolo 70
Sokol Nusle
Basket Slovanka
8. 12. 2019
10:00
TJ Sokol Nusle Michal Perlík
Jan Renc
51
102
15
19
29
56
35
85
Review
základní část 12. kolo 72
OSK Olomouc
BK Havířov
8. 12. 2019
10:00
Sportovní hala SŠP Jakub Válek
Filip Hudec
53
76
20
15
35
37
37
60
Review
základní část 12. kolo 68
BA Sparta Praha
BK Strakonice
8. 12. 2019
11:00
Hala Kuncova Tomáš Mašek
Jan Kout
72
65
17
13
37
30
55
41
Review
základní část 12. kolo 69
KP Brno
Žabiny Brno
8. 12. 2019
11:45
Městská hala míčových sportů - stará hala Petr Novák
Michal Mrázek
46
74
14
15
23
38
32
56
Review
základní část 13. kolo 78
Basket Slovanka
KP Brno
11. 1. 2020
11:00
ZŠ Na Slovance Michaela Scholzová
Dominik Barták
105
53
39
17
59
26
81
40
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
11. 1. 2020
12:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Antonín Kapl
72
51
18
9
29
28
52
34
Review
základní část 13. kolo 76
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
11. 1. 2020
15:15
3. ZŠ Dominik Výborný
Pavel Theodor
92
68
25
15
51
32
69
47
Review
základní část 13. kolo 73
OSK Olomouc
USK Praha
11. 1. 2020
15:30
Sportovní hala SŠP Robin Petrák
Dennis Billík
30
103
9
34
19
65
26
85
Review
základní část 13. kolo 74
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
11. 1. 2020
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Petr Opletal
85
68
23
24
52
38
69
56
Review
základní část 13. kolo 77
Sokol Nusle
Žabiny Brno
11. 1. 2020
17:30
TJ Sokol Nusle Pavel Hendrich
Jaroslav Poživil
59
76
22
18
38
33
50
47
Review
základní část 14. kolo 80
OSK Olomouc
BK Studánka Pardubice
12. 1. 2020
09:00
Sportovní hala SŠP Robin Petrák
Dennis Billík
50
82
10
18
22
39
31
57
Review
základní část 14. kolo 79
BK Havířov
USK Praha
12. 1. 2020
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Petr Opletal
72
95
22
26
40
43
62
64
Review
základní část 14. kolo 83
Basket Slovanka
Žabiny Brno
12. 1. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Lucie Peterková
Michaela Scholzová
83
58
10
21
40
28
66
42
Review
základní část 14. kolo 84
Sokol Nusle
KP Brno
12. 1. 2020
10:30
TJ Sokol Nusle Karel Křenek
Jaroslav Poživil
75
69
20
22
44
40
63
53
Review
základní část 14. kolo 81
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
12. 1. 2020
11:45
3. ZŠ Dominik Výborný
Pavel Theodor
72
74
12
21
32
42
47
64
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
12. 1. 2020
14:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Scholze
Antonín Kapl
76
61
19
13
35
29
58
48
Review
základní část 15. kolo 89
BA Sparta Praha
USK Praha
25. 1. 2020
09:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jan Renc
49
96
10
34
21
59
39
77
Review
základní část 15. kolo 86
Basket Slovanka
OSK Olomouc
25. 1. 2020
11:00
ZŠ Na Slovance Pavel Bohata
Michal Tesař
115
40
29
10
62
15
89
25
Review
základní část 15. kolo 87
KP Brno
BK Loko Trutnov
25. 1. 2020
14:30
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Dominik Krčmář
47
58
14
11
20
34
35
47
Review
základní část 15. kolo 85
Sokol Nusle
BK Havířov
25. 1. 2020
17:00
TJ Sokol Nusle Jan Hendrych
Michael Mycak
85
91
24
24
42
38
60
52
75
75
Review
základní část 15. kolo 88
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
22. 1. 2020
18:00
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Natálie Karabínová
60
51
22
17
42
33
48
44
Review
základní část 15. kolo 90
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
30. 1. 2020
18:00
STARZ aréna Lukáš Balog
František Syrovátka
70
66
18
15
31
36
54
56
Review
základní část 16. kolo 93
Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
26. 1. 2020
08:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Martin Račanský
75
63
18
15
29
36
51
50
Review
základní část 16. kolo 91
Basket Slovanka
BK Havířov
26. 1. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Pavel Bohata
Michal Tesař
83
53
25
11
37
27
64
43
Review
základní část 16. kolo 92
Sokol Nusle
OSK Olomouc
26. 1. 2020
10:00
TJ Sokol Nusle Jan Hendrych
Jiří Šlaj
65
54
16
16
24
23
42
39
Review
základní část 16. kolo 95
BK Strakonice
USK Praha
26. 1. 2020
14:00
STARZ aréna Jan Jelínek
Christopher Moulton
59
79
20
22
35
39
50
57
Review
základní část 16. kolo 94
KP Brno
Sokol Hradec Králové
26. 1. 2020
14:30
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Dominik Krčmář
38
77
4
27
19
40
28
56
Review
základní část 16. kolo 96
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice
26. 1. 2020
15:00
Hala Kuncova Dominik Výborný
Jakub Petrák
86
28
17
14
53
19
68
21
Review
základní část 17. kolo 102
BK Loko Trutnov
Sokol Nusle
8. 2. 2020
11:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Martin Svoboda
75
73
17
18
35
25
48
48
63
63
Review
základní část 17. kolo 100
USK Praha
KP Brno
8. 2. 2020
13:00
SH Královka Dominik Výborný
Ondřej Koc
57
40
6
17
21
28
39
32
Review
základní část 17. kolo 98
BK Havířov
BA Sparta Praha
8. 2. 2020
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Michael Tichov
98
67
25
19
46
39
70
49
Review
základní část 17. kolo 99
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno
8. 2. 2020
15:00
hala Sportovní gymnázium Michal Kult
Antonín Kapl
50
53
16
17
25
23
41
36
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
8. 2. 2020
15:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Dominik Štancl
54
85
17
20
34
36
46
60
Review
základní část 17. kolo 97
OSK Olomouc
BK Strakonice
8. 2. 2020
17:00
Sportovní hala SŠP Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
32
71
9
21
19
39
25
54
Review
základní část 18. kolo 104
OSK Olomouc
BA Sparta Praha
9. 2. 2020
09:00
Sportovní hala SŠP Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
48
78
12
23
27
39
42
53
Review
základní část 18. kolo 107
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
9. 2. 2020
09:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Martin Svoboda
63
96
8
25
29
53
40
77
Review
základní část 18. kolo 103
BK Havířov
BK Strakonice
9. 2. 2020
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Michael Tichov
76
60
20
13
37
26
59
42
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
Žabiny Brno
9. 2. 2020
10:00
SH Královka Marek Vošahlík
Ondřej Koc
70
73
25
16
44
42
61
59
Review
základní část 18. kolo 106
BK Studánka Pardubice
KP Brno
9. 2. 2020
10:00
hala Sportovní gymnázium Michal Kult
Antonín Kapl
56
67
20
14
29
37
45
52
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Hradec Králové
Sokol Nusle
9. 2. 2020
14:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Dominik Štancl
52
64
13
15
29
32
44
53
Review
základní část 19. kolo 112
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
22. 2. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Jaroslav Pazourek
Michal Horník
124
43
41
10
62
20
89
32
Review
základní část 19. kolo 110
BK Loko Trutnov
OSK Olomouc
22. 2. 2020
11:15
3. ZŠ Marek Vondráček
Pavel Theodor
107
58
31
24
63
32
84
47
Review
základní část 19. kolo 114
Žabiny Brno
BA Sparta Praha
22. 2. 2020
12:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Michal Mrázek
74
57
25
10
41
21
55
35
Review
základní část 19. kolo 113
KP Brno
BK Strakonice
22. 2. 2020
12:15
Městská hala míčových sportů-nová Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
63
53
12
16
28
25
50
33
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
22. 2. 2020
14:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Roman Mareš
69
64
17
17
35
35
51
49
Review
základní část 19. kolo 111
Sokol Nusle
USK Praha
20. 2. 2020
17:00
SH Královka Marek Vošahlík
Daniel Čížek
43
99
11
29
18
53
27
84
Review
základní část 20. kolo 115
BK Loko Trutnov
BK Havířov
23. 2. 2020
09:30
3. ZŠ Marek Vondráček
Pavel Theodor
93
69
22
17
46
39
77
57
Review
základní část 20. kolo 120
KP Brno
BA Sparta Praha
23. 2. 2020
09:30
Městská hala míčových sportů-nová Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
51
49
15
14
29
23
40
35
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol Hradec Králové
OSK Olomouc
23. 2. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Baudyš
Jan Hejnic
89
42
21
5
46
22
65
36
Review
základní část 20. kolo 119
Žabiny Brno
BK Strakonice
23. 2. 2020
11:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Michal Mrázek
76
64
21
13
44
28
58
46
Review
základní část 20. kolo 117
Basket Slovanka
USK Praha
23. 2. 2020
15:00
ZŠ Na Slovance Veronika Vávrová
Matěj Barták
83
65
17
20
46
33
68
59
Review
základní část 20. kolo 118
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
23. 2. 2020
16:00
TJ Sokol Nusle Dalibor Kouba
Michal Tesař
59
76
17
21
33
38
42
57
Review
základní část 21. kolo 125
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
7. 3. 2020
10:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Výborný
Pavel Koudela
51
83
22
20
31
38
38
60
Review
základní část 21. kolo 123
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
7. 3. 2020
12:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Michal Kocián
44
96
10
33
26
50
32
77
Review
základní část 21. kolo 121
OSK Olomouc
Žabiny Brno
7. 3. 2020
16:00
Sportovní hala SŠP Petr Novák
Dennis Billík
52
96
14
26
29
39
41
70
Review
základní část 21. kolo 124
BK Strakonice
Sokol Nusle
7. 3. 2020
16:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Václav Novák
72
74
15
15
32
38
44
58
Review
základní část 21. kolo 122
BK Havířov
KP Brno
7. 3. 2020
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Linda Vildová
84
59
23
12
41
30
64
41
Review
základní část 21. kolo 126
USK Praha
Sokol Hradec Králové
26. 2. 2020
17:00
SH Královka Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
98
38
23
4
44
18
73
26
Review
základní část 22. kolo 128
OSK Olomouc
KP Brno
8. 3. 2020
09:00
Sportovní hala SŠP Jakub Válek
Dennis Billík
49
92
6
25
21
49
33
69
Review
základní část 22. kolo 131
USK Praha
BK Loko Trutnov
8. 3. 2020
10:00
SH Královka Štěpán Pokorný
Michal Perlík
97
35
30
14
54
18
77
31
Review
základní část 22. kolo 132
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové
8. 3. 2020
10:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Výborný
Pavel Koudela
34
56
12
22
23
31
34
42
Review
základní část 22. kolo 127
BK Havířov
Žabiny Brno
8. 3. 2020
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Linda Vildová
68
84
23
19
47
41
59
63
Review
základní část 22. kolo 129
BK Strakonice
Basket Slovanka
8. 3. 2020
11:00
STARZ aréna Lukáš Kalabza
Václav Novák
68
96
14
29
39
56
56
69
Review
základní část 22. kolo 130
BA Sparta Praha
Sokol Nusle
8. 3. 2020
13:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Michal Kocián
77
61
17
15
32
25
57
41
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
18 Eliška Hálová Basket Slovanka 21 22 28.9 19.9 7.9/15.0 52.4 0.3/1.0 0.0* 3.4/4.1 82.2 4.4 5.3 9.7 1.9 2.5 2.5 0.0 3.3 2.5 23.9
Eliška Kubíčková BK Havířov 19 22 36.3 19.8 6.0/12.6 47.3 1.6/5.0 32.7 3.0/4.0 74.7 2.3 7.0 9.2 3.4 3.0 3.3 0.0 3.8 2.9 22.3
33 Andrea Ondroušková Basket Slovanka 21 18 24.9 17.9 5.5/10.1 54.4 1.5/4.1 36.5 2.4/2.7 87.8 1.6 3.9 5.5 1.6 3.4 1.9 0.0 3.2 1.6 20.4
4 Adéla Vítová Sokol H. Králové 19 22 29.3 13.7 3.9/8.4 46.7 1.7/5.4 31.1 0.9/1.2 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.2 1.3 3.2 0.0 2.1 3.6 6.9
Barbora Suchanová BK Strakonice 20 19 30.4 15.4 4.1/10.8 37.4 1.5/5.3 29.0 2.7/3.3 81.0 1.7 6.3 8.1 1.9 1.1 2.9 0.0 3.1 3.1 12.9
Jitka Pilařová Sokol Nusle 19 22 32.7 11.5 4.1/9.4 44.0 0.3/1.6 0.0* 2.3/3.9 58.1 1.6 5.7 7.3 1.2 2.4 2.1 0.0 3.0 1.2 14.0
Julia Vydrová BA Sparta Praha 20 22 23.8 11.3 5.1/9.7 52.3 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.3 0.0* 2.5 4.4 7.0 0.5 1.2 2.0 0.0 1.9 1.7 14.2
4 Lucie Svatoňová Basket Slovanka 18 20 24.9 11.9 3.5/6.5 53.5 1.0/3.0 31.7 2.1/2.8 75.0 1.2 2.6 3.7 2.8 2.7 1.1 0.1 2.1 1.5 15.2
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 19 22 24.3 10.7 3.2/7.5 42.2 1.0/3.8 27.4 1.2/1.5 0.0* 1.4 2.3 3.7 2.0 1.4 1.0 0.1 1.5 1.2 9.9
7 Petra Malíková Basket Slovanka 20 17 24.1 13.7 3.9/7.1 55.4 1.3/3.1 42.3 1.9/2.5 78.6 1.5 3.0 4.5 2.4 2.5 2.1 0.1 1.6 1.3 16.2
Marie Anna Machytková USK Praha 20 19 22.4 11.6 4.5/9.2 49.1 0.1/0.7 0.0* 2.3/3.8 59.7 1.9 2.4 4.3 1.1 0.9 1.9 0.0 2.9 2.7 9.8
Michaela Jánská BK Strakonice 19 22 33.5 9.8 2.3/5.5 41.0 1.3/4.5 29.0 1.3/2.0 65.9 0.8 2.3 3.1 2.1 2.4 2.7 0.0 2.6 2.2 8.0
Petra Knoflíčková KP Brno 19 22 29.5 9.8 2.2/6.8 32.7 1.1/5.1 21.4 2.1/2.8 74.2 0.6 4.3 4.9 2.2 2.9 3.3 0.0 2.2 2.2 7.5
Martina Pokorná Žabiny Brno B 20 21 27.5 10.3 3.6/7.7 46.3 0.4/1.1 0.0* 2.0/3.0 66.7 2.3 4.8 7.1 0.9 0.8 2.2 0.0 2.4 1.9 12.7
Ivana Míšková Sokol Nusle 20 18 29.6 11.8 5.5/12.4 44.2 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.5 0.0* 3.2 3.1 6.2 1.0 0.7 2.8 0.0 1.6 2.1 8.6
24 Monika Fučíková Basket Slovanka 20 19 23.4 11.2 3.8/7.3 51.8 0.7/2.4 28.9 1.5/2.1 72.5 1.8 3.2 5.1 2.4 2.3 1.9 0.1 1.9 1.9 13.4
Kateřina Vejvodová Sokol Nusle 19 19 34.2 11.0 3.4/9.1 37.6 0.7/3.9 18.7 1.9/2.7 72.5 0.6 7.2 7.8 2.1 2.0 2.9 0.0 2.3 2.2 11.5
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 20 28.2 10.2 4.2/9.0 46.7 0.1/0.3 0.0* 1.6/3.8 42.7 3.3 6.3 9.5 1.5 1.8 2.6 0.0 3.1 2.5 14.6
23 Táňa Bartáčková Sokol H. Králové 19 17 29.8 11.8 4.1/8.4 49.0 0.4/1.6 0.0* 2.5/3.6 69.4 2.1 4.1 6.2 1.4 1.2 2.6 0.0 2.8 0.9 13.9
Sára Špelinová USK Praha 19 19 24.4 9.9 4.5/7.7 58.2 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.1 4.1 6.1 1.1 0.9 1.5 0.0 1.1 1.0 13.8
Barbora Froňková Sokol Nusle 21 16 29.6 11.2 2.1/5.8 35.9 1.6/5.3 29.4 2.4/3.3 73.1 0.7 3.6 4.3 2.3 1.9 2.8 0.1 3.6 2.7 9.6
Veronika Vojtíková BA Sparta Praha 18 20 23.3 8.8 2.3/4.4 52.3 1.0/3.9 26.0 1.2/1.7 0.0* 0.4 1.8 2.2 0.8 1.2 2.7 0.0 2.4 2.1 5.3
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 21 18 21.2 9.7 3.7/8.0 46.5 0.2/0.8 0.0* 1.8/2.7 65.3 2.6 3.3 5.8 0.6 0.9 1.2 0.0 2.1 2.0 10.3
18 Aneta Finková TRU 20 20 20.8 8.7 1.8/4.2 42.2 1.1/3.1 36.1 1.9/3.0 63.3 0.5 2.1 2.5 1.3 1.5 1.8 0.0 2.8 1.8 7.9
Tereza Soukupová BK Strakonice 20 22 24.0 7.6 2.8/6.7 42.2 0.2/2.2 10.4 1.3/1.8 0.0* 1.0 2.9 3.9 1.0 1.6 2.1 0.0 1.8 2.4 5.0
Adéla Stiborová BK Strakonice 21 18 25.8 9.1 3.2/6.8 46.3 0.3/1.3 0.0* 1.8/3.0 59.3 2.6 5.4 8.0 1.1 1.0 2.8 0.0 2.5 3.5 9.6
Natálie Lukačková BA Sparta Praha 20 20 21.9 8.1 1.4/4.3 32.6 1.2/3.4 33.8 1.8/2.3 78.3 1.4 2.9 4.3 0.8 0.7 1.4 0.0 2.0 1.8 7.5
Tea Samouk USK Praha 20 21 18.5 7.7 3.2/6.8 46.9 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.0 64.3 1.3 2.0 3.3 1.0 0.8 1.2 0.0 1.4 1.6 7.1
7 Barbora Nosková Sokol H. Králové 19 22 30.1 7.3 1.6/5.4 30.3 1.0/3.6 27.5 1.0/1.6 0.0* 0.9 3.0 3.9 1.9 2.0 3.0 0.0 2.1 0.8 6.5
Romana Veselá KP Brno 21 22 24.4 7.2 2.6/6.5 40.6 0.1/0.5 0.0* 1.7/2.2 77.1 1.7 2.9 4.6 1.0 1.6 1.7 0.0 2.1 1.8 8.7
Tereza Pogányová Žabiny Brno B 21 20 20.8 7.9 3.0/8.1 37.0 0.4/1.7 0.0* 0.7/1.9 0.0* 1.9 4.5 6.4 0.6 0.7 1.8 0.0 1.9 1.4 7.0
Anna Chromá USK Praha 19 20 17.0 7.9 3.6/6.7 54.1 0.0/0.2 0.0* 0.7/0.8 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.0 0.7 1.1 0.0 0.6 1.3 8.8
Sarah Nicol Gallasová USK Praha 21 19 23.9 8.2 2.6/5.1 50.5 0.8/3.2 25.0 0.7/1.0 0.0* 1.6 1.9 3.5 1.6 2.4 1.2 0.1 1.3 1.8 9.2
Tereza Rosůlková KP Brno 20 22 23.0 7.0 2.9/6.7 42.9 0.0/0.1 0.0* 1.3/3.0 42.4 1.8 4.5 6.3 0.7 1.2 2.2 0.0 2.0 3.2 6.5
Terezie Křenková KP Brno 19 22 25.4 6.9 2.6/6.4 41.4 0.0/0.6 0.0* 1.6/2.6 62.1 2.0 4.4 6.5 0.9 1.2 2.0 0.0 2.3 1.2 9.3
Veronika Szabó OSK Olomouc 19 22 26.1 6.9 2.5/5.8 43.8 0.2/1.4 0.0* 1.3/2.1 60.9 1.0 4.1 5.1 1.1 1.0 3.7 0.0 2.7 1.6 6.8
Veronika Koppová KP Brno 19 22 19.1 6.9 1.9/5.4 35.6 0.5/1.9 0.0* 1.5/2.4 65.4 0.9 1.3 2.1 0.5 1.0 1.6 0.0 1.9 1.6 3.6
11 Simona Fišerová Sokol H. Králové 20 11 29.4 13.1 5.0/10.4 48.2 0.4/2.0 18.2 2.0/3.3 61.1 4.1 8.4 12.5 2.4 2.3 2.1 0.1 3.8 1.6 23.2
Jana Kofroňová Sokol Nusle 21 19 25.3 7.5 2.9/7.6 38.9 0.1/0.3 0.0* 1.4/2.8 50.0 2.2 2.6 4.8 0.4 1.4 2.4 0.0 2.2 2.8 4.9
Kristýna Helebrantová BA Sparta Praha 20 22 27.3 6.3 2.5/5.7 43.7 0.1/1.3 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.3 3.1 4.4 1.4 1.4 2.0 0.0 2.6 2.5 7.0
Jesika Maud Hibalová Sokol Nusle 19 20 31.4 6.9 2.2/5.6 39.3 0.3/1.5 0.0* 1.6/3.5 46.4 0.5 3.2 3.6 3.3 1.5 3.6 0.0 3.4 2.0 7.0
Adéla Junková BK Strakonice 18 16 18.9 8.6 3.1/6.8 45.9 0.3/2.6 12.2 1.4/2.0 68.8 1.4 2.5 3.9 0.6 1.5 1.8 0.0 2.1 2.0 6.4
5 Natálie Vlčková Sokol H. Králové 19 20 22.1 6.8 1.7/4.5 37.8 1.0/3.2 31.3 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.8 0.6 1.5 0.0 0.7 1.5 3.1
Adéla Buřtová Žabiny Brno B 21 12 27.2 11.1 2.8/7.0 39.3 1.3/3.4 36.6 1.8/2.4 75.9 2.3 4.1 6.4 1.4 1.3 1.3 0.1 2.3 1.8 12.4
Tereza Kazdová OSK Olomouc 21 19 23.4 6.9 1.5/4.5 32.6 1.0/4.1 24.7 1.0/1.4 0.0* 0.9 2.5 3.4 0.5 0.6 1.5 0.0 0.9 2.3 2.3
Natálie Horsáková BA Sparta Praha 21 22 17.2 6.0 2.1/5.3 39.7 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.5 65.5 1.8 2.9 4.7 0.9 1.2 2.0 0.0 2.3 2.6 6.5
Kateřina Michalová Žabiny Brno B 21 22 27.7 5.9 1.6/5.2 30.4 0.6/4.1 15.4 0.8/1.6 0.0* 0.4 2.8 3.2 2.0 0.5 2.5 0.0 2.3 2.2 1.2
Tereza Chodilová OSK Olomouc 21 20 31.9 6.4 1.1/5.3 20.8 1.1/5.2 20.2 1.1/1.9 0.0* 1.1 2.2 3.3 1.8 0.9 6.4 0.0 2.5 2.3 -3.1
Klára Stloukalová Žabiny Brno B 20 15 19.9 8.5 3.2/6.3 50.5 0.4/1.4 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.5 4.3 5.9 0.7 0.5 1.9 0.0 1.5 1.8 9.7
Laura Mikšíková Žabiny Brno 19 17 24.8 7.2 2.2/4.9 44.6 0.6/3.1 21.2 0.9/1.1 0.0* 1.5 3.9 5.4 1.5 1.1 1.9 0.0 1.4 2.2 7.5
16 Barbora Bušková Basket Slovanka 21 20 25.8 6.0 2.3/6.6 35.1 0.2/0.6 0.0* 0.8/1.4 0.0* 2.4 6.0 8.4 2.2 2.0 1.6 0.1 1.4 3.0 10.9
Zuzana Šitancová Studánka Pardubice 21 18 16.0 6.6 1.5/3.5 42.9 0.9/3.8 23.2 0.9/1.3 0.0* 0.4 1.6 2.0 0.6 1.0 1.2 0.0 1.0 0.9 4.0
Eliška Bělicová BK Havířov 19 21 22.9 5.5 1.9/4.4 43.0 0.2/1.1 0.0* 1.1/1.3 0.0* 1.3 2.8 4.0 0.9 0.4 2.0 0.0 1.2 2.4 4.2
Natálie Mádlová BA Sparta Praha 20 20 22.6 5.6 1.9/4.1 45.1 0.4/2.1 19.5 0.7/1.1 0.0* 0.6 2.1 2.7 0.9 0.9 2.6 0.0 1.5 1.9 3.0
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 19 18 21.7 6.1 2.4/4.1 58.1 0.0/0.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 2.1 3.3 5.4 0.7 1.0 1.0 0.0 1.8 1.8 10.4
Nela Urbančíková BK Havířov 19 22 25.0 4.8 1.3/3.9 32.6 0.7/3.0 22.7 0.2/0.5 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.5 0.5 1.0 0.0 0.4 1.0 1.1
14 Klára Drbohlavová TRU 20 19 20.5 5.4 1.4/3.5 40.9 0.5/1.9 0.0* 1.2/1.6 0.0* 0.4 1.0 1.4 1.2 0.8 3.3 0.0 1.6 1.5 1.6
Petra Karlíková KP Brno 20 17 20.3 6.1 1.6/4.0 39.7 0.5/1.3 0.0* 1.5/2.0 73.5 1.4 2.4 3.7 0.8 0.5 1.6 0.0 1.9 2.9 5.2
9 Anna Pleskotová Sokol H. Králové 21 20 24.2 5.1 1.9/5.9 32.2 0.1/0.9 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.3 2.9 4.2 1.2 1.4 1.5 0.0 1.5 0.6 6.7
Sára Vadlejchová BK Strakonice 21 18 27.4 5.3 1.9/5.6 33.7 0.3/2.4 11.6 0.7/1.8 0.0* 2.4 1.8 4.2 2.2 1.7 2.2 0.1 2.7 3.7 3.4
Mariana Jadrníčková KP Brno 21 22 20.5 4.2 1.1/4.3 25.3 0.4/1.3 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.5 1.8 2.3 1.2 0.7 3.0 0.0 1.9 1.1 1.4
Tereza Durčáková BK Havířov 19 22 27.5 4.2 1.5/4.1 37.8 0.1/1.2 0.0* 0.7/0.8 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.8 1.2 2.0 0.0 1.5 1.8 3.2
Bára Hopjanová OSK Olomouc 20 22 21.0 4.1 0.8/2.7 30.5 0.8/3.2 24.3 0.1/0.2 0.0* 0.5 1.6 2.1 0.5 0.6 1.6 0.0 0.3 1.1 0.7
Sára Kocourková Žabiny Brno B 21 16 19.6 5.6 2.3/4.9 45.6 0.0 0.0* 1.1/2.2 51.4 1.4 3.6 5.0 1.4 0.9 2.6 0.0 2.8 2.4 7.0
Luisa Vydrová BA Sparta Praha 18 19 13.9 4.6 1.8/3.6 50.7 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.6 0.9 1.1 0.0 1.2 0.9 5.1
Nikola Dvořáková BA Sparta Praha 21 19 19.3 4.6 0.5/2.4 21.7 1.0/2.3 44.2 0.6/0.6 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.7 0.3 1.0 0.0 0.8 1.4 3.2
Zuzana Máchová Žabiny Brno B 21 10 24.4 8.5 0.8/3.9 20.5 2.1/5.7 36.8 0.6/0.8 0.0* 0.2 1.8 2.0 1.1 1.4 1.3 0.1 1.6 1.2 5.4
7 Tereza Králová TRU 21 17 14.6 5.0 1.7/4.3 39.7 0.3/1.9 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.4 1.8 2.1 0.2 0.4 1.1 0.0 1.1 1.2 2.4
19 Natálie Rálišová Sokol H. Králové 20 14 30.6 5.9 2.1/5.4 38.2 0.4/1.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 1.6 6.1 7.7 1.6 1.6 1.7 0.1 1.2 1.0 11.0
6 Štěpánka Falladová Basket Slovanka 20 18 20.4 4.3 1.8/4.4 41.8 0.0 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.8 1.8 3.7 0.9 0.8 1.2 0.0 0.8 1.5 4.8
Karolína Baloušková BK Strakonice 19 18 20.4 4.3 1.1/3.4 32.8 0.6/1.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.9 1.6 2.4 0.8 1.7 1.6 0.0 1.6 2.5 3.1
Marcela Hronková OSK Olomouc 18 20 22.3 3.9 1.1/3.8 27.6 0.3/2.1 12.2 1.1/1.5 0.0* 0.7 2.8 3.4 1.0 0.8 1.8 0.0 1.8 0.6 3.5
Dominica Hynková KP Brno 18 6 25.2 12.3 3.8/10.0 38.3 0.8/2.8 29.4 2.2/4.3 50.0 1.5 2.5 4.0 1.2 3.2 2.8 0.1 3.0 1.3 9.5
Kateřina Erbenová OSK Olomouc 21 22 19.9 3.3 1.3/3.7 35.4 0.1/0.6 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.1 1.7 2.9 0.9 0.9 3.6 0.0 1.3 2.9 -0.8
Iva Jedovnická KP Brno 21 22 20.5 3.3 1.1/3.9 29.1 0.1/0.8 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.5 1.6 3.2 1.2 1.1 2.1 0.0 1.2 2.6 1.6
Zuzana Gladišová OSK Olomouc 21 15 18.6 4.7 1.8/3.6 50.0 0.1/0.4 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.4 3.5 4.9 0.4 0.9 2.7 0.0 1.3 2.5 4.3
Adéla Šedová BA Sparta Praha 18 17 11.6 4.1 1.2/2.7 45.7 0.0/0.1 0.0* 1.6/3.2 50.0 0.9 1.8 2.8 0.2 0.8 0.9 0.0 2.2 1.1 5.2
22 Markéta Nádvorníková Basket Slovanka 19 13 21.2 5.2 1.5/3.2 45.2 0.6/1.3 0.0* 0.5/1.4 0.0* 1.5 1.1 2.6 1.7 2.5 0.8 0.2 1.6 1.3 8.2
Karolína Hauserová BK Strakonice 18 17 17.0 3.6 0.8/2.8 29.2 0.4/1.4 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.9 1.5 2.4 0.9 1.2 1.2 0.0 1.5 1.7 3.1
16 Kateřina Zárubová Sokol H. Králové 18 11 17.5 5.5 2.1/5.5 38.3 0.2/1.2 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.6 1.3 2.1 0.0 1.3 1.1 3.1
Zuzana Kalačová Sokol Nusle 20 18 17.6 3.2 1.1/3.7 28.8 0.1/0.2 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.9 1.7 2.6 0.5 0.8 2.9 0.0 1.8 1.9 0.7
Marie Žílová USK Praha 19 16 14.6 3.5 1.2/3.3 36.5 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.8 1.7 2.4 1.5 1.1 1.4 0.1 0.8 1.0 4.3
Sára Iris Lišková Sokol Nusle 18 7 22.1 8.0 2.9/6.3 45.5 0.3/1.0 0.0* 1.4/3.9 37.0 0.7 2.4 3.1 0.6 1.3 2.0 0.0 3.3 0.4 7.7
5 Charlotte Velichová Loko Trutnov 18 4 23.0 14.0 4.8/10.3 46.3 1.0/5.3 19.0 1.5/2.3 66.7 1.8 1.3 3.0 0.5 2.5 2.5 0.1 2.3 2.5 7.0
Lucie Čepová OSK Olomouc 18 18 20.1 3.1 0.9/2.9 32.1 0.2/1.2 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.9 1.8 2.7 0.6 0.7 1.8 0.0 1.0 1.4 1.4
Charlotte Kunayová BA Sparta Praha 20 19 17.6 2.9 0.8/2.7 31.4 0.4/1.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 1.4 1.8 1.1 0.8 1.5 0.0 1.0 1.8 1.5
Hana Kolegarová BA Sparta Praha 21 11 18.8 4.8 1.6/3.3 50.0 0.3/1.4 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.2 1.9 3.1 1.2 2.0 1.9 0.1 1.1 1.2 6.5
Alma Bahor Sokol Nusle 20 20 9.2 2.6 0.8/1.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 0.9 1.1 0.2 0.4 1.4 0.0 0.5 1.0 0.8
17 Anna Paťorková OVA 21 10 23.7 4.9 1.5/4.1 36.6 0.4/1.5 0.0* 0.7/0.8 0.0* 1.7 2.9 4.6 2.1 0.4 1.7 0.1 1.2 1.7 6.0
Barbora Kapková USK Praha 19 17 11.3 2.8 1.2/2.5 50.0 0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.4 2.2 0.6 0.1 0.9 0.0 0.5 1.0 3.4
10 Eliška Hamzová ZAB 21 11 12.9 4.3 1.5/3.2 45.7 0.1/0.4 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.5 1.6 1.7 0.1 1.6 1.7 5.9
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 22 16.7 2.1 0.6/2.5 25.9 0.0/0.6 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.1 1.0 1.1 0.5 0.6 1.7 0.0 1.5 1.5 -0.5
Nikola Zdeňková USK Praha 19 4 24.5 11.5 3.8/6.5 57.7 1.3/3.0 41.7 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.3 3.0 2.8 1.8 2.0 0.3 0.5 1.8 11.0
Tereza Halátková USK 21 15 11.5 3.1 0.6/1.5 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7 1.5 2.2 0.7 0.7 0.8 0.1 0.3 1.5 2.5
Natálie Slámová OSK Olomouc 21 8 27.4 5.6 1.6/5.1 31.7 0.4/2.3 16.7 1.3/2.1 58.8 1.0 2.9 3.9 1.8 0.5 3.9 0.1 1.9 1.3 2.3
Veronika Štursová Žabiny Brno B 21 6 21.2 7.5 1.5/5.0 30.0 0.7/1.7 0.0* 2.5/3.3 75.0 2.8 4.8 7.7 0.7 1.3 2.2 0.1 3.3 3.2 11.0
Michaela Kumi KP Brno 20 20 12.0 2.2 0.8/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.7/0.9 0.0* 1.1 1.3 2.3 0.5 0.6 0.9 0.0 0.7 1.5 2.5
Alena Bačová BK Havířov 20 4 30.0 11.0 3.5/8.0 43.8 0.8/3.8 20.0 1.8/2.0 87.5 0.8 2.3 3.0 0.8 3.3 2.0 0.1 2.5 2.3 8.8
Magdalena Bubeníková USK Praha 21 16 9.5 2.8 1.3/3.4 37.0 0.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.2 2.5 3.7 0.9 0.6 0.7 0.1 0.8 1.0 4.9
Kateřina Votavová BK Strakonice 21 7 15.1 6.1 0.9/2.3 37.5 1.4/2.7 52.6 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.6 0.6 0.6 0.4 0.7 0.1 0.4 0.6 3.9
Klaudie Kuboušková BA Sparta Praha 18 11 18.9 3.9 0.5/2.3 20.0 0.6/2.9 21.9 1.1/1.4 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.4 0.8 1.7 0.0 1.5 0.9 1.0
13 Veronika Eliášová Sokol H. Králové 19 9 21.6 4.2 1.7/5.7 29.4 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.1 3.0 5.1 0.8 1.1 1.9 0.0 1.8 2.0 5.2
Martina Chlupatá Sokol Nusle 20 16 13.6 2.3 0.9/2.5 37.5 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.4 0.5 0.9 0.0 0.6 0.6 2.2
22 Žofie Paterová Sokol H. Králové 19 8 17.4 4.4 1.3/3.0 41.7 0.5/1.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 1.1 1.9 3.0 0.5 1.0 1.4 0.0 0.9 1.5 4.8
Lenka Slavíková KP Brno 20 14 12.6 2.4 0.9/2.8 30.8 0.1/1.3 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.5 1.0 1.8 0.0 0.9 1.1 0.0
8 Michaela Dvořáková Basket Slovanka 20 10 18.0 3.3 0.8/1.7 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.2/0.2 0.0* 1.3 1.6 2.9 0.4 1.6 0.8 0.1 0.1 2.0 3.3
Barbora Váchová USK Praha 19 11 14.0 2.9 1.0/2.6 37.9 0.1/0.9 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.5 1.5 2.1 0.7 0.6 0.5 0.1 1.5 1.3 3.4
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 21 14 12.0 2.1 0.9/1.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.5 1.8 0.4 0.8 0.3 0.1 1.1 0.7 3.9
Anna Kolegarová Žabiny Brno 20 16 8.8 1.9 0.5/1.6 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.6 1.1 0.7 0.4 0.7 0.1 0.3 1.0 0.6
Jolana Chylíková BK Strakonice 19 5 18.0 5.8 0.8/2.8 28.6 1.4/4.6 30.4 0.0/0.4 0.0* 0.6 2.0 2.6 0.4 0.4 1.4 0.1 0.4 1.4 1.2
Violet Roučková BK Strakonice 20 14 8.1 2.1 0.3/0.8 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.1 1.1 0.4 0.2 0.9 0.0 0.2 0.6 1.0
Natálie Bisová Studánka Pardubice 20 15 11.5 1.9 0.7/2.4 30.6 0.0 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.3 1.9 3.2 0.2 0.3 1.9 0.0 1.1 2.1 0.7
Ping Liová USK Praha 21 20 9.8 1.4 0.2/1.2 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.8 1.1 1.1 0.6 0.8 0.1 0.7 0.9 1.5
Karolína Tabačková Studánka Pardubice 18 4 15.0 7.0 2.8/5.3 52.4 0.0/0.8 0.0* 1.5/2.0 75.0 1.3 2.8 4.0 0.0 0.5 0.5 0.0 1.3 1.8 7.0
Adéla Břenková BK Havířov 18 9 14.9 3.0 1.3/3.3 40.0 0.0/0.6 0.0* 0.3/1.0 0.0* 1.6 1.9 3.4 0.8 0.8 1.6 0.1 0.9 1.7 2.6
24 Markéta Šmahelová TRU 21 13 11.8 2.1 0.7/1.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.5 1.4 1.8 0.2 0.1 0.8 0.0 0.8 0.5 1.8
Barbora Snopková BK Havířov 20 22 9.0 1.2 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.4 0.5 0.9 0.0 0.3 0.6 0.0 0.1 0.5 0.5
Tereza Nepodalová BK Strakonice 20 21 16.6 1.2 0.5/2.6 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.9 0.0* 1.6 1.9 3.4 0.5 0.7 1.4 0.0 1.5 2.9 0.1
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka 19 11 12.7 2.4 0.6/2.0 31.8 0.3/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.7 0.5 1.0 0.1 0.5 0.5 1.2
Natália Zvancigerová BA Sparta Praha 18 7 13.4 3.4 1.3/3.9 33.3 0.0/1.0 0.0* 0.9/1.3 0.0* 1.3 1.3 2.6 0.1 0.3 1.3 0.0 1.0 1.3 1.1
19 Kristýna Holubcová TRU 20 16 13.6 1.5 0.6/1.5 0.0* 0.0/0.9 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.6 0.6 1.0 0.0 0.5 0.9 0.6
21 Dominika Csunderlíková Basket Slovanka 20 9 12.4 2.6 0.9/2.4 36.4 0.1/0.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.7 0.7 0.9 0.1 0.6 2.0 1.6
6 Tereza Baťašová Loko Trutnov 20 18 15.0 1.2 0.3/1.7 0.0* 0.2/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.6 1.4 1.9 0.7 0.3 1.4 0.0 0.6 0.8 0.1
Kateřina Votrubová USK Praha 19 8 12.1 2.8 1.0/3.0 33.3 0.1/0.8 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 0.3 0.6 0.9 0.4 1.0 0.1 0.5 1.9 -0.5
Sabina Knesplová Studánka Pardubice 20 8 19.0 2.6 0.8/2.1 35.3 0.3/1.8 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.8 1.4 2.1 0.4 0.5 1.6 0.0 0.9 1.3 0.3
Eliška Brokešová Sokol Nusle 19 12 11.3 1.8 0.3/2.0 16.7 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.0 0.9 0.6 0.0 0.8 1.6 0.8
Lucie Čadková BK Strakonice 18 11 13.2 1.9 0.7/2.4 30.8 0.0/0.4 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.3 0.4 0.7 0.0 1.2 1.5 1.1
Barbora Němcová Žabiny Brno 20 16 8.8 1.2 0.1/0.8 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.3 0.2 0.5 0.0 0.5 0.4 0.4
Karolína Černá Sokol Nusle 20 9 8.6 1.9 0.8/2.7 29.2 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.1 0.1 0.9 0.0 1.1 0.9 -0.1
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 19 8 10.4 2.0 0.8/1.6 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.1 0.5 0.8 0.0 0.5 0.6 1.9
Lucie Bílá Studánka Pardubice 20 8 15.6 1.9 0.5/1.0 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.5 0.9 1.8 0.0 0.8 1.0 0.9
Tereza Kuběnová Havířov 21 2 6.0 7.5 3.5/4.0 87.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 6.5
10 Hana Hajnová TRU 20 8 7.8 1.9 0.0/0.3 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.1 0.3 0.1 0.1 1.1 0.0 0.1 0.3 0.8
Anna Hranáčová USK Praha 19 9 10.9 1.4 0.6/1.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.4 0.7 1.1 0.0 1.0 0.8 0.9
Zuzana Šťovíčková Sokol Nusle 20 9 9.0 1.3 0.3/1.7 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.4 0.7 0.6 0.2 1.7 0.0 0.6 1.2 -1.7
Anna Brandejská Žabiny Brno 18 5 10.8 2.4 0.2/1.8 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.6 0.4 0.8 0.2 0.6 1.6 -0.4
12 Martina Sakslová Sokol H. Králové 19 9 21.7 1.2 0.6/2.4 22.7 0.0/0.1 0.0* 0.1/1.3 0.0* 2.1 3.6 5.7 1.0 0.9 0.9 0.1 1.1 1.2 4.9
Nikola Šafránková Studánka Pardubice 18 1 26.0 11.0 5.0/13.0 38.5 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.0 3.0 4.0 0.0 3.0 6.0 0.0 3.0 4.0 1.0
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 11 10.6 1.0 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.1 0.5 1.2 0.0 0.5 0.5 -0.5
20 Štěpánka Ježková TRU 21 12 8.4 0.8 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.5 0.3 0.8 0.1 0.7 0.7 -0.6
Johana Jurišová OSK Olomouc 19 14 9.7 0.6 0.1/1.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.6 0.1 0.7 0.0 0.2 1.0 0.0 0.2 0.8 -1.1
Vanessa Puzderová KP Brno 20 8 6.5 1.0 0.4/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.0 0.0 0.1 0.0 0.4 0.8 -0.3
21 Klára Švarcová Loko Trutnov 20 9 4.9 0.9 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.3 0.6 0.1 0.1 0.2 0.1 0.2 0.0 1.2
12 Monika Hacková Sokol H. Králové 18 2 16.5 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 1.5 3.0 4.5 0.0 0.0 2.5 0.0 0.5 2.0 3.5
Kamila Knopová Sokol Nusle 20 2 16.5 3.0 1.5/3.5 42.9 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 4.0 5.5 1.0 0.0 1.0 0.5 0.5 1.0 6.5
Tereza Novotná Studánka Pardubice 21 2 10.0 3.0 1.5/2.0 75.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 4.0
Petra Pajkrtová USK Praha 18 1 13.0 5.0 0.0/2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 7.0
Vanessa Vopičková USK Praha 20 4 9.8 1.3 0.3/1.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.3 0.5 1.5 0.0 0.0 1.0 -1.0
Sabrina Svobodová BK Strakonice 21 4 8.5 1.0 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 1.3 0.8 0.0 0.5 1.3 0.8
Daniela Jochová Studánka Pardubice 19 11 8.8 0.4 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.1 0.1 1.2 0.0 0.2 1.1 -2.3
Valentýna Peringerová KP Brno 20 10 6.1 0.4 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.0 0.8 0.3 0.0 0.2 0.5 0.1
Julie Nekolná USK Praha 18 1 8.0 4.0 2.0/4.0 50.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 6.0
Eliška Prokýšková KP Brno 19 2 3.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5
Zuzana Křížová Žabiny Brno 18 2 14.0 1.5 0.0/2.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.5 1.5 1.0 0.3 0.0 0.0 0.5
Tereza Jenková USK Praha 18 2 2.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5
Stela Vajglová BK Havířov 19 19 4.8 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.0 0.2 0.1 0.1 0.3 0.2
Anna Benešová KP Brno 18 3 7.3 0.7 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.3 1.3 1.7 0.3 0.0 2.0 0.1 0.3 0.0 -0.3
Kristýna Lapišová BK Havířov 18 8 3.0 0.3 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 0.0 0.4 0.0 0.0 0.1 0.0 0.3 0.0 -0.3
Eliška Trnková OSK Olomouc 20 4 11.3 0.5 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 1.5 0.0
1 Kateřina Zeithammerová USK 20 2 14.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 2.0 1.5 0.5 2.0 1.0 1.0 5.0
21 Veronika Špeldová Sokol H. Králové 18 1 19.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 0.3 1.0 2.0 -2.0
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 18 1 22.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Michaela Zvancigerová BA Sparta Praha 20 2 7.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.0 2.0 0.1 0.0 0.0 -0.5
Kristýna Gharibova Studánka Pardubice 19 5 4.0 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.0 0.6 0.0 0.2 0.2 -0.4
6 Anna Merhautová USK 21 2 6.0 1.0 0.5/2.0 25.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 1.0 -1.5
Natálie Grobelná BK Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 20 1 11.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 5.0 -8.0
10 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 18 1 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -3.0
Adéla Nováková Studánka Pardubice 20 2 6.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 18 1 11.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 2.0 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 2.0 1.0 1.0 -4.0
Terezie Anabela Pavlíčková OSK Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Hájková BK Havířov 18 7 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.0 0.1 0.0 0.0 0.0 0.4 -0.4
Marie Dosedělová OSK Olomouc 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Bahounková OSK Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Hejsková BK Havířov