2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov
Slovan Litoměřice
16. 11. 2019
14:00
Městská sportovní hala Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
56
82
15
30
35
46
46
68
Review
skupina A 1. kolo 1
HB Basket Praha
BC Benešov
16. 11. 2019
17:00
SK Aritma Praha Jiří Siegfried
Patricie-Anna Reitzová
44
78
6
21
19
33
29
49
Review
skupina A 1. kolo 2
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Brandýs nad Labem
16. 11. 2019
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Petrák
Barbora Kopecká
72
70
13
14
36
28
55
44
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Brandýs nad Labem
Slovan Litoměřice
5. 10. 2019
16:30
ZŠ Na Výsluní Michal Perlík
Jonáš Kavan
38
82
16
16
18
42
30
63
Review
skupina A 2. kolo 4
HB Basket Praha
DBaK
5. 10. 2019
18:00
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Vojtěch Šmíd
50
76
17
20
27
35
35
53
Review
skupina A 2. kolo 5
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Levhartice Chomutov
5. 10. 2019
19:00
Hala TJ Lokomotiva Pavel Šenk
Jakub Petrák
77
50
19
12
41
25
59
38
Review
skupina A 3. kolo 8
TJ Lokomotiva Liberec I
Slovan Litoměřice
6. 10. 2019
09:00
Hala TJ Lokomotiva Pavel Šenk
Jakub Petrák
55
63
18
16
32
33
46
54
Review
skupina A 3. kolo 7
BC Benešov
DBaK
6. 10. 2019
13:00
SH Benešov Lucie Peterková
Vojtěch Šmíd
71
61
19
11
38
25
60
50
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Brandýs nad Labem
BK Levhartice Chomutov
6. 10. 2019
13:00
ZŠ Na Výsluní Barbora Toboláková
Linda Bendová
40
69
12
22
32
44
36
56
Review
skupina A 4. kolo 12
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
19. 10. 2019
16:00
SH Benešov Jan Hošek
Linda Bendová
66
52
17
13
38
25
49
39
Review
skupina A 4. kolo 10
DBaK
BK Levhartice Chomutov
19. 10. 2019
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Tomáš Linhart
František Syrovátka
79
46
19
12
44
20
62
30
Review
skupina A 4. kolo 11
HB Basket Praha
TJ Lokomotiva Liberec I
19. 10. 2019
18:00
SK Aritma Praha Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
53
63
15
11
26
29
39
47
Review
skupina A 5. kolo 13
DBaK
Slovan Litoměřice
20. 10. 2019
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Petr Blahout
František Syrovátka
69
52
9
17
29
30
52
44
Review
skupina A 5. kolo 15
BC Benešov
TJ Lokomotiva Liberec I
20. 10. 2019
11:00
SH Benešov Michal Perlík
Barbora Toboláková
68
55
19
13
36
26
51
42
Review
skupina A 5. kolo 14
HB Basket Praha
BK Brandýs nad Labem
20. 10. 2019
15:00
SK Aritma Praha Matěj Barták
Lukáš Balog
62
51
11
14
26
18
47
38
Review
skupina A 6. kolo 18
Slovan Litoměřice
BC Benešov
2. 11. 2019
13:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Michael Mycak
57
52
18
16
32
33
38
42
Review
skupina A 6. kolo 16
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
2. 11. 2019
17:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
63
76
16
19
30
38
49
56
Review
skupina A 6. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
2. 11. 2019
17:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michal Tesař
63
60
25
11
39
27
53
47
Review
skupina A 7. kolo 20
BK Levhartice Chomutov
BC Benešov
3. 11. 2019
09:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michal Tesař
49
78
11
25
29
45
35
59
Review
skupina A 7. kolo 19
BK Brandýs nad Labem
DBaK
3. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
Petr Vrla
61
64
21
12
33
25
47
40
Review
skupina A 7. kolo 21
Slovan Litoměřice
HB Basket Praha
3. 11. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Michael Mycak
60
47
18
8
31
20
48
35
Review
skupina A 8. kolo 22
BC Benešov
HB Basket Praha
17. 11. 2019
11:00
SH Benešov Jakub Petrák
Barbora Kopecká
83
56
18
13
45
24
65
38
Review
skupina A 8. kolo 23
BK Brandýs nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
17. 11. 2019
15:00
ZŠ Na Výsluní Jan Jeřáb
Lukáš Ulrych
51
64
14
17
20
29
34
48
Review
skupina A 8. kolo 24
Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
17. 11. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Ondřej Asztalos
88
60
23
17
47
32
68
43
Review
skupina A 9. kolo 26
Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
30. 11. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Karel Anton
64
57
16
16
27
33
47
47
Review
skupina A 9. kolo 25
DBaK
BC Benešov
30. 11. 2019
17:00
ZŠ Kožlany Lucie Peterková
Jindřich Zámostný
55
65
13
17
28
33
45
43
Review
skupina A 9. kolo 27
BK Levhartice Chomutov
BK Brandýs nad Labem
30. 11. 2019
17:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
54
47
15
14
25
26
40
37
Review
skupina A 10. kolo 28
DBaK
HB Basket Praha
1. 12. 2019
10:30
ZŠ Kožlany Lucie Peterková
Jindřich Zámostný
66
54
17
19
30
31
49
47
Review
skupina A 10. kolo 30
Slovan Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
1. 12. 2019
12:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Michael Mycak
65
43
22
17
33
30
52
37
Review
skupina A 10. kolo 29
BK Levhartice Chomutov
TJ Lokomotiva Liberec I
1. 12. 2019
14:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
61
72
17
14
26
36
46
56
Review
skupina A 11. kolo 32
BK Brandýs nad Labem
HB Basket Praha
14. 12. 2019
10:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Matys
František Syrovátka
75
60
18
18
34
35
54
53
Review
skupina A 11. kolo 31
Slovan Litoměřice
DBaK
10. 1. 2020
17:00
Kalich aréna Jaroslav Pazourek
Ondřej Asztalos
85
57
22
16
45
32
63
40
Review
skupina A 11. kolo 33
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Benešov
14. 12. 2019
19:30
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Richard Menšík
46
71
12
17
32
35
38
58
Review
skupina A 12. kolo 35
TJ Lokomotiva Liberec I
HB Basket Praha
15. 12. 2019
09:00
Hala TJ Lokomotiva Jaroslav Poživil
Richard Menšík
61
68
13
18
25
34
38
52
Review
skupina A 12. kolo 36
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
15. 12. 2019
15:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Matys
Michal Bakajsa
57
80
18
18
35
45
45
65
Review
skupina A 12. kolo 34
BK Levhartice Chomutov
DBaK
6. 1. 2020
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
49
63
18
10
34
24
46
45
Review
skupina A 13. kolo 37
DBaK
BK Brandýs nad Labem
18. 1. 2020
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Hendrich
Daniel Čížek
72
56
20
21
36
34
52
47
Review
skupina A 13. kolo 38
BC Benešov
BK Levhartice Chomutov
18. 1. 2020
16:00
SH Benešov Lukáš Balog
Christopher Moulton
100
59
24
14
51
26
74
40
Review
skupina A 13. kolo 39
HB Basket Praha
Slovan Litoměřice
18. 1. 2020
17:30
sportovní hala Zličín Radek Treml
Radomír Kohout
59
69
12
11
28
38
48
55
Review
skupina A 14. kolo 40
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
19. 1. 2020
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Hendrich
Jakub Hejduk
52
72
19
22
34
40
42
59
Review
skupina A 14. kolo 42
BC Benešov
Slovan Litoměřice
19. 1. 2020
11:00
SH Benešov Lukáš Balog
Christopher Moulton
74
51
25
13
38
28
57
42
Review
skupina A 14. kolo 41
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
19. 1. 2020
15:30
sportovní hala Zličín Daniel Čížek
Vít Kučera
56
73
10
15
21
37
38
56
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 31 28 1.0 11.1 4.0 0.4 2.1/3.3 63.0 1.5
16 Anna Rylichová TRU 22 22 27.6 14.1 3.5 1.4 / 4.0 2.8/3.4 83.8 2.5
Martina Janouchová BC Benešov 30 16 1.0 19.2 6.9 0.3 4.7/5.9 79.8 3.6
Michaela Šandová SK Bruntál 44 16 1.0 16.8 2.9 2.6 3.3/4.1 78.8 2.6
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 32 14 1.0 15.0 4.9 0.7 3.1/3.6 88.0 3.7
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 28 13 1.0 11.8 3.8 0.2 3.5/5.2 68.7 2.0
Denisa Bezpalcová DBaK 30 12 1.0 12.5 4.9 0.1 2.4/3.3 72.5 1.7
7 Jana Nenutilová BK Příbor 31 14 1.0 8.2 2.6 0.6 1.4/2.9 47.5 2.6
Markéta Urbancová K2 Prostějov 26 19 29.3 5.8 1.6 0.2 / 0.7 2.1/3.1 67.8 3.1
2 Veronika Pondělíčková Sokol Pečky 24 19 18.2 5.3 1.4 0.7 / 2.3 0.5/1.0 0.0* 2.2
Kateřina Tmějová Slovan Litoměřice 24 16 1.0 6.1 2.0 0.5 0.6/0.7 0.0* 2.6
12 Barbora Holubová SLA 21 20 13.3 3.3 1.3 0.0 / 0.1 0.7/0.8 0.0* 1.2
Miroslava Jurmanová OLM 22 6 1.0 10.8 2.8 0.8 2.7/4.0 66.7 0.0
Anna Jeřábková BK Litomyšl 25 14 1.0 3.7 1.6 0.0 0.6/2.0 28.6 1.9
Tereza Jochová Studánka Pardubice 21 7 16.4 5.3 0.6 1.1 / 3.0 0.7/0.9 0.0* 1.4
Ivana Mikšovská Basketball Nymburk 27 11 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
Lenka Skalická Pod 24 2 1.0 7.0 1.5 0.0 4.0/4.0 100.0 1.5
10 Gabriela Busková OVA 21 1 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kudějová HB Basket 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Palusková Levhartice Chomutov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
HB Basket 14 18.6 4.0 6.9 /12.3 56.1 18.3
BC Benešov 16 25.0 3.3 14.8 /21.6 68.5 14.7
Lokomotiva Liberec 16 21.4 3.0 14.3 /21.5 66.5 17.0
BK Brandýs n.L. 14 17.0 2.6 11.1 /16.8 66.1 20.3
Levhartice Chomutov 14 19.1 3.5 9.3 /15.4 60.5 15.4
Slovan Litoměřice 16 21.4 3.6 12.9 /20.2 64.1 15.6
DBaK 16 19.7 4.9 9.6 /14.3 67.1 15.7
Vlčice Žďár 14 20.7 2.9 12.5 /21.2 58.9 17.2
BK Litomyšl 14 16.6 6.1 6.8 /15.4 44.2 18.7
Basket Poděbrady 16 19.9 2.3 13.3 /22.0 60.5 18.9
Basketball Nymburk 16 15.7 6.2 11.3 /20.5 55.0 21.1
SK Bruntál 16 23.3 7.1 13.4 /19.7 67.9 17.8
SK UP Olomouc 14 18.0 3.4 8.6 /13.4 64.4 0.0
BK Příbor 16 23.7 2.0 13.5 /20.7 65.3 21.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.3 1.8 1.5
Vrla Petr 1 0 1 0 3.0 2.0 2.5
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Veselý Ondřej 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
Večeřa Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Trmač Vladislav 6 2 4 0 1.5 1.5 1.5
Treml Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 4 2 2 0 1.3 1.4 1.3
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.8 2.0 1.9
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 3 1 2 0 1.5 1.2 1.3
Šmíd Pavel 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Syrovátka František 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Sýkora Václav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Svoboda Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Slanina Vladimír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Siegfried Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 4 4 0 0 1.6 2.8 2.2
Sekáč Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Rom Daniel 5 3 2 0 1.2 2.0 1.6
Renc Jan 2 2 0 0 2.0 2.0 2.0
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.5 1.1 1.3
Poživil Jaroslav 4 2 2 0 1.5 1.1 1.3
Poul Matěj 2 0 2 0 2.8 2.3 2.5
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Mynarčík Petr 4 2 2 0 1.4 1.9 1.6
Mycak Michael 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Musil Jan 1 1 0 0 3.0 1.5 2.3
Moulton Christopher 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Richard 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Menšík Jan 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 2 2 0 0 2.8 1.3 2.0
Mašek Tomáš 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Mareš Roman 3 3 0 0 1.2 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 3 3 0 0 1.8 1.2 1.5
Kult Michal 3 0 3 0 1.5 2.7 2.1
Kučera Vít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Martin 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Koudela Pavel 2 0 2 0 1.5 1.8 1.6
Kopecká Barbora 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 2 0 2 0 2.0 2.8 2.4
Kavan Jonáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 4 4 0 0 1.9 1.6 1.8
Kapl Antonín 9 8 1 0 1.0 1.2 1.1
Ježek Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jelínek Jan 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Chodura Ondřej 6 0 6 0 2.1 1.7 1.9
Hudec Filip 5 2 3 0 1.6 1.4 1.5
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Horník Michal 2 2 0 0 2.8 1.3 2.0
Holeš Daniel 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Hendrich Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Hejnic Jan 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Hejduk Jakub 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Frátrik Josef 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 3 1 2 0 1.7 1.3 1.5
Bráblík Jan 4 0 4 0 1.4 1.5 1.4
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Bendová Linda 5 0 5 0 1.9 1.3 1.6
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Balog Lukáš 5 4 1 0 1.4 1.1 1.3
Bakajsa Michal 1 0 1 0 4.0 1.5 2.8
Asztalos Ondřej 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Anton Karel 4 3 1 0 1.1 2.3 1.7
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře