Krajský přebor II.

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor II. 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
18. 10. 2019
18:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Petr Hovorka
94
51
22
8
45
22
71
40
Review
Krajský přebor II. 1. kolo 1
BK Sokolov U 23
TJ Lokomotiva Cheb
18. 10. 2019
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Miroslav Svatoš
80
86
21
19
38
36
56
57
Review
Krajský přebor II. 1. kolo 2
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
19. 10. 2019
19:00
Městská hala Aš Jan Růžička
Lucie Veselá
60
71
16
18
29
29
50
48
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 4
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
1. 11. 2019
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Petr Hovorka
42
81
10
22
25
38
30
64
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 6
BK Sokolov U 23
TJ Jiskra Aš
1. 11. 2019
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Lucie Veselá
64
73
16
13
36
34
50
56
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 5
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
6. 11. 2019
20:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Petr Fiala
73
90
21
16
41
42
59
62
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 7
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
16. 11. 2019
17:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Petr Hovorka
78
85
16
27
33
53
58
68
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov U 23
15. 11. 2019
18:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Petr Skořepa
114
78
32
28
60
48
89
65
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 9
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
15. 11. 2019
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Václav Ježek
34
60
8
7
19
23
22
37
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 11
BK Sokolov U 23
TJ Sokol Kraslice
29. 11. 2019
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Miroslav Svatoš
65
61
21
17
35
30
49
41
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 12
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
24. 1. 2020
19:30
Městská hala Aš Petr Skořepa
Petr Hovorka
74
113
15
28
34
49
50
82
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 10
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
29. 11. 2019
20:00
Cheb Lucie Veselá
Petr Skořepa
86
68
26
13
47
29
58
48
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 15
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov U 23
14. 12. 2019
17:00
Městská sportovní hala Christian Rychnavský
Miroslav Svatoš
81
52
29
12
43
30
57
42
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
13. 12. 2019
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Václav Ježek
Petr Skořepa
99
94
30
22
51
45
72
70
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 14
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
13. 12. 2019
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
67
74
18
19
35
37
46
55
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 17
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
18. 1. 2020
17:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
83
64
18
7
38
30
54
47
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 18
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 1. 2020
19:00
Kraslice Václav Ježek
Miroslav Svatoš
58
64
13
20
28
44
46
60
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 16
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 23
17. 1. 2020
20:00
Cheb Petr Fiala
Lucie Veselá
79
52
24
15
38
36
66
42
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
31. 1. 2020
19:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
67
47
27
13
35
26
55
39
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 19
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
31. 1. 2020
20:00
Cheb Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
82
38
27
10
41
20
62
27
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 21
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov U 23
31. 1. 2020
20:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Vladimír Koranda
83
61
19
21
38
30
63
43
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 24
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
15. 2. 2020
17:00
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
75
62
17
10
41
27
56
44
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 23
BK Sokolov U 23
TJ Thermia Karlovy Vary
14. 2. 2020
18:00
SH ISŠTE Sokolov Vladimír Koranda
Petr Skořepa
78
96
21
19
38
55
51
81
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 22
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
14. 2. 2020
20:00
Cheb Lucie Veselá
Miroslav Svatoš
103
47
19
15
53
21
75
32
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 25
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
29. 2. 2020
17:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
78
94
24
22
36
47
54
70
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 26
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov U 23
28. 2. 2020
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Lucie Veselá
44
54
18
13
24
27
35
35
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
6. 3. 2020
19:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Václav Ježek
111
65
38
9
66
27
85
38
Review
Krajský přebor II. 10. kolo 28
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Cheb Petr Skořepa
Václav Ježek
Preview
Krajský přebor II. 10. kolo 29
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš Christian Rychnavský
Jan Růžička
Preview
Krajský přebor II. 10. kolo 30
BK Sokolov U 23
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov Lucie Veselá
Petr Fiala
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vladimír Krýsl TJ Loko Cheb 40 18 1.0 18.9 3.2 2.9 3.8/5.3 70.8 0.9
Jan Ulman Slovan Bohnice A 28 16 1.0 13.2 2.0 2.3 2.4/3.6 68.4 2.5
Lukáš Gregor BK Sokolov U 23 20 8 1.0 18.8 7.0 0.5 3.3/6.3 52.0 2.6
Martin Hora Spartak Chodov 44 9 1.0 16.2 5.8 0.8 2.3/4.2 55.3 2.2
Jiří Koubek Jiskra Aš 41 9 1.0 15.7 5.8 0.0 4.1/8.3 49.3 3.1
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 45 9 1.0 11.4 2.9 0.7 3.7/6.7 55.0 2.0
Pavel Tomášek TJ ČZU Praha 24 9 1.0 10.6 4.6 0.0 1.4/3.4 41.9 2.2
Daniel Kubín VŠTJ Ekonom Praha 22 8 1.0 4.0 1.3 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 22 4 1.0 4.3 1.0 0.5 / 0.5 0.8/0.8 0.0* 1.0
Roman Pilous TJ Thermia K. Vary 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Volf BK Sokolov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Sokolov U 23 9 19.9 4.7 11.1 /20.3 54.6 18.8
TJ Loko Cheb 9 29.0 5.8 12.4 /25.1 49.6 18.1
Jiskra Aš 9 19.4 5.4 13.4 /22.8 58.7 18.0
Spartak Chodov 9 25.6 3.0 10.6 /21.6 49.0 19.6
TJ Thermia K. Vary 9 30.0 7.9 10.6 /18.4 57.6 17.1
TJ Sokol Kraslice 9 15.4 3.8 8.6 /16.0 53.5 18.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 8 4 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 10 5 5 0 - - -
Skořepa Petr 11 5 6 0 - - -
Rychnavský Christian 1 1 0 0 - - -
Růžička Jan 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 3 1 2 0 - - -
Ježek Václav 5 3 2 0 - - -
Hovorka Petr 4 0 4 0 - - -
Fiala Petr 7 5 2 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře