Městský přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 73
Basket Kohouti C
SK Žabovřesky S
7. 10. 2019
19:45
ZŠ Arménská Martin Račanský
Kristýna Jansová
80
68
21
14
34
35
50
50
Review
základní 1. kolo 2
Sokol Juliánov
BBK Brno
8. 10. 2019
20:15
ZŠ Krásného Ivo Melichárek
Martin Sekáč
80
46
24
12
48
23
66
31
Review
základní 1. kolo 3
Sokol Šlapanice B
Sokol Podolí B
11. 10. 2019
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Karel Janík
Jan Olbort
50
86
14
24
31
49
39
67
Review
základní 1. kolo 4
TJ Kamenka
Basket Kohouti A
8. 10. 2019
20:15
Univerzální tělocvična Bohunice Jiří Ščudla
Karel Janík
76
35
15
9
33
20
56
20
Review
základní 1. kolo 1
BK B4N Brno
Basket Kohouti B
11. 12. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Petr Mynarčík
Jiří Sehnal
70
57
19
10
31
27
46
41
Review
základní 2. kolo 5
Sokol Podolí B
TJ Kamenka
18. 10. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Jiří Slezák
80
41
19
12
39
21
62
28
Review
základní 2. kolo 7
Basket Kohouti B
Sokol Juliánov
15. 10. 2019
19:30
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
69
61
17
17
35
33
54
46
Review
základní 2. kolo 8
SK Žabovřesky S
BK B4N Brno
17. 10. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Martin Jansa
41
73
12
13
14
43
29
56
Review
základní 2. kolo 74
Basket Kohouti A
Basket Kohouti C
29. 10. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Martin Račanský
Kristýna Jansová
40
80
10
16
21
44
33
65
Review
základní 2. kolo 6
BBK Brno
Sokol Šlapanice B
17. 10. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Tomáš Pokorný
Zdeněk Buryšek
54
60
13
12
22
20
28
36
50
50
Review
základní 3. kolo 75
Basket Kohouti C
BK B4N Brno
21. 10. 2019
19:45
ZŠ Arménská Martin Račanský
Kristýna Jansová
62
78
15
20
34
34
48
55
Review
základní 3. kolo 9
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky S
22. 10. 2019
20:15
ZŠ Krásného Ondřej Josefus
Ivo Melichárek
72
62
22
18
40
39
57
48
Review
základní 3. kolo 10
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti B
25. 10. 2019
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Křápek
Jan Olbort
49
57
14
20
26
39
38
46
Review
základní 3. kolo 11
TJ Kamenka
BBK Brno
22. 10. 2019
20:15
Univerzální tělocvična Bohunice Kamil Karafiát
Natálie Karabínová
92
45
25
9
48
24
68
34
Review
základní 3. kolo 12
Basket Kohouti A
Sokol Podolí B
22. 10. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Martin Jansa
Jiří Ščudla
41
69
4
25
12
49
27
57
Review
základní 4. kolo 76
Sokol Podolí B
Basket Kohouti C
1. 11. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Marek Vondráček
Michal Kubeš
97
79
17
17
45
37
65
54
Review
základní 4. kolo 14
Basket Kohouti B
TJ Kamenka
5. 11. 2019
19:30
Centrum Kociánka Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
65
52
17
6
39
18
52
37
Review
základní 4. kolo 15
SK Žabovřesky S
Sokol Šlapanice B
31. 10. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Martin Jansa
61
66
15
21
24
44
40
55
Review
základní 4. kolo 13
BBK Brno
Basket Kohouti A
31. 10. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Štěpán Urbánek
Petr Mynarčík
32
66
15
16
21
31
23
48
Review
základní 4. kolo 16
BK B4N Brno
Sokol Juliánov
6. 11. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Petr Křápek
Ondřej Josefus
87
47
25
13
43
32
54
41
Review
základní 5. kolo 19
Basket Kohouti A
Basket Kohouti B
14. 11. 2019
19:30
Centrum Kociánka Martin Račanský
Zdeněk Buryšek
41
67
14
20
24
38
36
54
Review
základní 5. kolo 20
Sokol Podolí B
BBK Brno
15. 11. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Jan Olbort
102
36
33
10
53
17
84
27
Review
základní 5. kolo 18
TJ Kamenka
SK Žabovřesky S
11. 2. 2020
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Ondřej Josefus
Štěpán Urbánek
65
66
12
15
24
39
40
52
Review
základní 5. kolo 77
Basket Kohouti C
Sokol Juliánov
12. 11. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Ondřej Josefus
Štěpán Urbánek
69
42
12
13
33
20
48
35
Review
základní 5. kolo 17
Sokol Šlapanice B
BK B4N Brno
15. 11. 2019
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Martin Sekáč
61
66
22
16
45
26
56
51
Review
základní 6. kolo 21
Basket Kohouti B
Sokol Podolí B
19. 11. 2019
19:30
Centrum Kociánka Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
78
64
24
16
47
34
63
51
Review
základní 6. kolo 22
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti A
21. 11. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Jan Olbort
57
48
12
12
28
27
49
42
Review
základní 6. kolo 24
Sokol Juliánov
Sokol Šlapanice B
19. 11. 2019
20:15
ZŠ Krásného Ivo Melichárek
Martin Sekáč
56
66
13
8
25
31
38
47
Review
základní 6. kolo 78
BBK Brno
Basket Kohouti C
21. 11. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Marek Vondráček
Petr Křápek
42
89
12
32
28
44
34
67
Review
základní 6. kolo 23
BK B4N Brno
TJ Kamenka
20. 11. 2019
20:45
Tělocvična Purkyňova 2 Ondřej Josefus
Maxmilian Zavřel
66
54
24
15
40
25
58
31
Review
základní 7. kolo 26
Basket Kohouti A
BK B4N Brno
28. 11. 2019
19:15
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Jiří Krejčiřík
64
82
14
28
27
45
45
65
Review
základní 7. kolo 27
Sokol Podolí B
SK Žabovřesky S
29. 11. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Jan Olbort
92
54
23
10
40
25
70
37
Review
základní 7. kolo 79
Basket Kohouti C
Sokol Šlapanice B
26. 11. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Štěpán Urbánek
53
37
11
14
27
23
41
28
Review
základní 7. kolo 25
TJ Kamenka
Sokol Juliánov
26. 11. 2019
20:15
Univerzální tělocvična Bohunice Jiří Krejčiřík
Jiří Ščudla
73
49
18
13
30
23
55
41
Review
základní 7. kolo 28
BBK Brno
Basket Kohouti B
28. 11. 2019
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
53
75
11
28
22
48
42
76
Review
základní 8. kolo 80
Basket Kohouti B
Basket Kohouti C
10. 3. 2020
-
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Petr Kapounek
Preview
základní 8. kolo 32
Sokol Šlapanice B
TJ Kamenka
27. 3. 2020
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 8. kolo 29
SK Žabovřesky S
BBK Brno
12. 12. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Zdeněk Buryšek
60
38
11
18
24
23
43
34
Review
základní 8. kolo 31
Sokol Juliánov
Basket Kohouti A
3. 12. 2019
20:15
ZŠ Krásného Ivo Melichárek
Martin Sekáč
61
44
15
9
33
16
51
34
Review
základní 8. kolo 30
BK B4N Brno
Sokol Podolí B
4. 12. 2019
20:45
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
Maxmilian Zavřel
74
75
12
11
35
27
59
47
Review
základní 9. kolo 34
Sokol Podolí B
Sokol Juliánov
9. 1. 2020
19:30
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Jiří Krejčiřík
96
55
32
11
55
26
69
47
Review
základní 9. kolo 36
Basket Kohouti B
SK Žabovřesky S
16. 1. 2020
19:30
Centrum Kociánka
91
67
30
17
46
27
73
44
Review
základní 9. kolo 81
Basket Kohouti C
TJ Kamenka
7. 1. 2020
20:15
ZŠ Plovdivská Jiří Slezák
Jiří Ščudla
89
52
21
8
44
20
65
27
Review
základní 9. kolo 33
Basket Kohouti A
Sokol Šlapanice B
14. 1. 2020
20:15
ZŠ Plovdivská Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
75
51
18
17
34
30
62
35
Review
základní 9. kolo 35
BBK Brno
BK B4N Brno
9. 1. 2020
20:30
Tělocvična Purkyňova 1 Martin Račanský
Rastislav Frass
51
97
23
24
37
45
42
76
Review
základní 10. kolo 37
Basket Kohouti B
BK B4N Brno
11. 2. 2020
19:30
Centrum Kociánka Marek Vaníček
Radim Horký
64
49
11
13
34
25
50
33
Review
základní 10. kolo 39
Sokol Podolí B
Sokol Šlapanice B
24. 1. 2020
19:30
Sokolovna Podolí Jiří Ščudla
Jan Olbort
93
46
27
11
51
24
73
35
Review
základní 10. kolo 82
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti C
23. 1. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Rastislav Frass
61
94
18
21
31
47
47
71
Review
základní 10. kolo 40
Basket Kohouti A
TJ Kamenka
21. 1. 2020
20:15
ZŠ Plovdivská Ondřej Josefus
Jan Olbort
58
53
15
14
31
23
49
41
Review
základní 10. kolo 38
BBK Brno
Sokol Juliánov
23. 1. 2020
20:45
SH Brno, Bosonohy Jiří Ščudla
Josef Dospíšil
62
93
18
23
32
42
48
74
Review
základní 11. kolo 41
TJ Kamenka
Sokol Podolí B
28. 1. 2020
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Jiří Ščudla
Karel Janík
57
69
19
18
33
42
40
60
Review
základní 11. kolo 44
BK B4N Brno
SK Žabovřesky S
29. 1. 2020
19:45
Tělocvična Purkyňova 1 Radim Horký
Jan Olbort
74
52
19
14
42
25
55
35
Review
základní 11. kolo 42
Sokol Šlapanice B
BBK Brno
31. 1. 2020
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Krejčiřík
Jan Olbort
81
52
17
17
35
30
57
42
Review
základní 11. kolo 43
Sokol Juliánov
Basket Kohouti B
28. 1. 2020
20:15
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Ivo Melichárek
44
62
11
17
18
32
35
39
Review
základní 11. kolo 83
Basket Kohouti C
Basket Kohouti A
18. 2. 2020
20:45
ZŠ Plovdivská Štěpán Urbánek
Ondřej Josefus
82
48
25
9
50
24
60
35
Review
základní 12. kolo 47
BBK Brno
TJ Kamenka
19. 3. 2020
-
Tělocvična Purkyňova 1 Jan Bráblík
Petr Mynarčík
Preview
základní 12. kolo 46
Basket Kohouti B
Sokol Šlapanice B
13. 2. 2020
19:30
Centrum Kociánka Radim Horký
Jiří Ščudla
70
44
16
10
39
26
55
39
Review
základní 12. kolo 48
Sokol Podolí B
Basket Kohouti A
6. 2. 2020
19:30
Sokolovna Podolí Zdeněk Buryšek
Rastislav Frass
90
53
27
15
44
21
68
40
Review
základní 12. kolo 45
SK Žabovřesky S
Sokol Juliánov
6. 2. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Martin Račanský
Jan Olbort
67
37
23
10
37
21
48
35
Review
základní 12. kolo 84
BK B4N Brno
Basket Kohouti C
5. 2. 2020
20:45
Tělocvična Purkyňova 1 Petr Mynarčík
Ondřej Josefus
57
72
18
17
30
29
42
47
Review
základní 13. kolo 52
Sokol Juliánov
BK B4N Brno
17. 3. 2020
-
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Rastislav Frass
Preview
základní 13. kolo 50
TJ Kamenka
Basket Kohouti B
18. 2. 2020
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Jiří Slezák
Jiří Ščudla
54
67
14
12
22
31
40
51
Review
základní 13. kolo 85
Basket Kohouti C
Sokol Podolí B
17. 2. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Jiří Ščudla
67
71
13
20
30
32
47
55
Review
základní 13. kolo 51
Sokol Šlapanice B
SK Žabovřesky S
28. 2. 2020
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Zdeněk Buryšek
Preview
základní 13. kolo 49
Basket Kohouti A
BBK Brno
10. 3. 2020
20:30
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Jiří Ščudla
55
53
6
13
23
31
38
41
Review
základní 14. kolo 55
Basket Kohouti B
Basket Kohouti A
19. 3. 2020
-
Centrum Kociánka Marek Vaníček
Jiří Bělouch
Preview
základní 14. kolo 54
SK Žabovřesky S
TJ Kamenka
27. 2. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Jiří Ščudla
38
42
6
7
14
13
22
23
Review
základní 14. kolo 86
Sokol Juliánov
Basket Kohouti C
25. 2. 2020
20:15
ZŠ Krásného Ondřej Josefus
Rastislav Frass
42
96
10
35
24
50
29
70
Review
základní 14. kolo 53
BK B4N Brno
Sokol Šlapanice B
26. 2. 2020
20:45
Tělocvična Purkyňova 1 Ondřej Josefus
Maxmilian Zavřel
84
42
23
7
40
16
60
29
Review
základní 14. kolo 56
BBK Brno
Sokol Podolí B
27. 2. 2020
20:45
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Mynarčík
Martin Sekáč
31
106
10
29
18
57
21
80
Review
základní 15. kolo 58
Basket Kohouti A
SK Žabovřesky S
17. 3. 2020
-
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Jan Olbort
Preview
základní 15. kolo 59
TJ Kamenka
BK B4N Brno
3. 3. 2020
-
Univerzální tělocvična Bohunice
Preview
základní 15. kolo 60
Sokol Šlapanice B
Sokol Juliánov
6. 3. 2020
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 15. kolo 57
Sokol Podolí B
Basket Kohouti B
6. 3. 2020
19:30
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Zdeněk Buryšek
85
71
27
17
51
40
71
52
Review
základní 15. kolo 87
Basket Kohouti C
BBK Brno
3. 3. 2020
20:15
ZŠ Plovdivská Jiří Sehnal
Kristýna Jansová
102
41
37
6
50
17
78
32
Review
základní 16. kolo 62
BK B4N Brno
Basket Kohouti A
11. 3. 2020
-
Tělocvična Purkyňova 1 Jiří Sehnal
Martin Račanský
Preview
základní 16. kolo 63
SK Žabovřesky S
Sokol Podolí B
12. 3. 2020
-
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Jan Olbort
Preview
základní 16. kolo 64
Basket Kohouti B
BBK Brno
12. 3. 2020
-
Centrum Kociánka
Preview
základní 16. kolo 88
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti C
13. 3. 2020
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Rastislav Frass
Preview
základní 16. kolo 61
Sokol Juliánov
TJ Kamenka
10. 3. 2020
20:15
ZŠ Krásného Ivo Melichárek
Martin Sekáč
61
72
14
16
30
38
54
52
Review
základní 17. kolo 65
BBK Brno
SK Žabovřesky S
26. 3. 2020
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
základní 17. kolo 66
Sokol Podolí B
BK B4N Brno
27. 3. 2020
-
Sokolovna Podolí
Preview
základní 17. kolo 67
Basket Kohouti A
Sokol Juliánov
23. 3. 2020
-
ZŠ Plovdivská
Preview
základní 17. kolo 68
TJ Kamenka
Sokol Šlapanice B
24. 3. 2020
-
Univerzální tělocvična Bohunice
Preview
základní 17. kolo 89
Basket Kohouti C
Basket Kohouti B
23. 3. 2020
-
ZŠ Arménská
Preview
základní 18. kolo 70
Sokol Juliánov
Sokol Podolí B
31. 3. 2020
-
ZŠ Krásného
Preview
základní 18. kolo 90
TJ Kamenka
Basket Kohouti C
31. 3. 2020
-
Univerzální tělocvična Bohunice
Preview
základní 18. kolo 72
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti B
2. 4. 2020
19:45
SH Rosnička Brno
Preview
základní 18. kolo 69
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti A
3. 4. 2020
20:15
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
základní 18. kolo 71
BK B4N Brno
BBK Brno
1. 4. 2020
20:45
Tělocvična Purkyňova 1
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Podolí B 15 14 1 1.275 833 29
2. Basket Kohouti C 14 11 3 1.114 776 25
3. Basket Kohouti B 13 11 2 893 733 24
4. BK B4N Brno 13 10 3 957 742 23
5. Kamenka 13 5 8 783 788 18
6. Sokol Juliánov 14 4 10 800 971 18
7. Žabovřesky S 13 4 9 754 872 17
8. Basket Kohouti A 13 4 9 668 853 17
9. Sok Šlapanice B 12 4 8 653 807 16
10. BBK Brno 14 0 14 636 1.158 14
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jáchym Vaněk SK Žabovřesky 24 10 1.0 2.4 1.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
Patrik Škvařil BBK Brno 20 1 1.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Petr Švrlinga Žabovřesky S 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Drábek Slezi Basket Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vykypěl BCS Husovice A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Heralt BK B4N Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kříž Sok. Šlapanice A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hlaváček Sokol Podolí 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pokorný Sokol Juliánov 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Mlíka Sok Šlapanice B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ambrož Kamenka 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Meluzín Basket Kohouti A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Kadlčík Sokol Podolí B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škorpík Basket Kohouti B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl Basket Kohouti C 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK B4N Brno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Juliánov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK Brno 10 15.1 2.7 7.3 /14.3 51.0 16.1
Sok Šlapanice B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Podolí B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kamenka 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Kohouti C 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 0 3 0 - - -
Vondráček Marek 4 4 0 0 - - -
Vaníček Marek 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 9 6 3 0 - - -
Ščudla Jiří 13 4 9 0 - - -
Slezák Jiří 4 3 1 0 - - -
Sekáč Martin 7 1 6 0 - - -
Sehnal Jiří 5 4 1 0 - - -
Račanský Martin 6 6 0 0 - - -
Pokorný Tomáš 1 1 0 0 - - -
Olbort Jan 10 0 10 0 - - -
Mynarčík Petr 4 3 1 0 - - -
Melichárek Ivo 6 4 2 0 - - -
Marek Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Kubeš Michal 1 0 1 0 - - -
Křápek Petr 6 5 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 5 2 3 0 - - -
Karafiát Kamil 1 1 0 0 - - -
Karabínová Natálie 1 0 1 0 - - -
Josefus Ondřej 11 8 3 0 - - -
Jansová Kristýna 4 0 4 0 - - -
Jansa Martin 4 2 2 0 - - -
Janík Karel 3 1 2 0 - - -
Horký Radim 8 7 1 0 - - -
Frass Rastislav 7 0 7 0 - - -
Dospíšil Josef 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 6 2 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře