Městský přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
Slezi Basket Brno
Sokol Židlochovice
3. 10. 2019
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
68
52
16
12
34
26
44
33
Review
Základní část 1. kolo 4
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice C
3. 10. 2019
19:00
Hala VFU Brno Jan Bráblík
Jiří Krejčiřík
64
53
17
19
34
31
50
36
Review
Základní část 1. kolo 5
VSK Mendelu B
SalesiánSport Brno-Líšeň
1. 10. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Martin Račanský
Tomáš Pokorný
81
42
23
15
37
20
65
24
Review
Základní část 1. kolo 6
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice
2. 10. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Jiří Sehnal
80
55
16
18
41
28
63
40
Review
Základní část 1. kolo 1
Slovan Černá Pole B
SK Voltage
4. 10. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Radim Horký
Zdeněk Buryšek
66
43
14
6
28
23
50
30
Review
Základní část 1. kolo 3
VSK Univerzita Brno
SK Žabovřesky C
4. 10. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Slezák
Jiří Krejčiřík
81
69
17
19
41
38
64
58
Review
Základní část 2. kolo 7
SKB Brno Černovice
SK Voltage
11. 10. 2019
18:10
ZŠ Kneslova Ivo Melichárek
Marek Vondráček
73
64
15
22
27
35
53
48
Review
Základní část 2. kolo 10
SK Žabovřesky C
VSK VETUNI
10. 10. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Radim Horký
75
55
15
11
38
18
50
31
Review
Základní část 2. kolo 12
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket Brno
11. 10. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Vojtěch Marek
76
62
11
14
32
34
54
50
Review
Základní část 2. kolo 11
Sokol Židlochovice
VSK Univerzita Brno
9. 10. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Jiří Slezák
Jiří Sehnal
67
77
12
21
33
42
53
64
Review
Základní část 2. kolo 9
SKB Brno Černovice C
VSK Mendelu B
9. 10. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Petr Křápek
Jan Olbort
38
69
11
12
21
31
34
69
Review
Základní část 2. kolo 8
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Brno II
9. 10. 2019
20:35
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Petr Kapounek
77
92
20
20
18
22
18
25
21
25
Review
Základní část 3. kolo 13
Slezi Basket Brno
SK Voltage
31. 10. 2019
17:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Radim Horký
61
56
20
16
35
29
52
36
Review
Základní část 3. kolo 16
VSK Mendelu B
SK Žabovřesky C
15. 10. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
82
74
20
14
35
40
45
55
69
69
Review
Základní část 3. kolo 15
VSK VETUNI
Sokol Židlochovice
17. 10. 2019
19:15
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Martin Šebek
64
43
15
10
33
29
49
36
Review
Základní část 3. kolo 17
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice C
16. 10. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Petr Křápek
87
53
17
8
41
22
58
30
Review
Základní část 3. kolo 14
VSK Univerzita Brno
Slovan Černá Pole B
18. 10. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Maxmilian Zavřel
63
96
17
26
31
49
40
67
Review
Základní část 3. kolo 18
SKB Brno Černovice
SalesiánSport Brno-Líšeň
30. 10. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Petr Křápek
Jan Olbort
65
84
14
18
27
40
51
63
Review
Základní část 4. kolo 24
Slezi Basket Brno
VSK Univerzita Brno
24. 10. 2019
17:45
ZŠ Arménská Radim Horký
Petr Křápek
72
80
10
15
28
37
52
60
Review
Základní část 4. kolo 20
SKB Brno Černovice C
SKB Brno Černovice
25. 10. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Ondřej Josefus
Jiří Slezák
70
66
13
11
28
22
43
43
Review
Základní část 4. kolo 19
SK Voltage
SalesiánSport Brno-Líšeň
22. 10. 2019
19:45
Základní škola Jiří Sehnal
Jan Lošťák
67
65
23
13
38
34
52
52
Review
Základní část 4. kolo 21
SK Žabovřesky C
Sokol Brno II
22. 10. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Tomáš Pokorný
Marek Vondráček
60
67
15
11
30
33
46
44
Review
Základní část 4. kolo 23
Slovan Černá Pole B
VSK VETUNI
21. 10. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Marek Vondráček
Štěpán Urbánek
78
54
18
11
40
16
66
37
Review
Základní část 4. kolo 22
Sokol Židlochovice
VSK Mendelu B
23. 10. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
52
66
16
17
26
36
38
58
Review
Základní část 5. kolo 26
Slezi Basket Brno
VSK VETUNI
7. 11. 2019
17:45
ZŠ Arménská Marek Vondráček
Ondřej Josefus
67
71
15
22
37
43
46
62
Review
Základní část 5. kolo 29
SKB Brno Černovice
SK Žabovřesky C
8. 11. 2019
18:10
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Jiří Slezák
60
78
16
21
31
40
42
56
Review
Základní část 5. kolo 27
VSK Mendelu B
Slovan Černá Pole B
3. 3. 2020
18:55
Hala VSK Mendelu Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
72
82
Review
Základní část 5. kolo 28
Sokol Brno II
Sokol Židlochovice
6. 11. 2019
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Petr Kapounek
71
59
20
9
44
30
63
46
Review
Základní část 5. kolo 25
SK Voltage
VSK Univerzita Brno
5. 11. 2019
19:45
Základní škola Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
67
59
13
13
34
29
51
42
Review
Základní část 5. kolo 30
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice C
6. 11. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jan Olbort
66
62
7
9
18
19
19
16
22
18
Review
Základní část 6. kolo 35
Slezi Basket Brno
VSK Mendelu B
14. 11. 2019
17:46
ZŠ Arménská Ivor Matějek
Natálie Karabínová
74
78
14
20
35
35
53
56
Review
Základní část 6. kolo 31
SK Voltage
SKB Brno Černovice C
12. 11. 2019
19:45
Základní škola Jiří Krejčiřík
Jan Olbort
68
54
26
15
41
35
54
43
Review
Základní část 6. kolo 32
SK Žabovřesky C
SalesiánSport Brno-Líšeň
14. 11. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Radim Horký
63
52
16
9
38
23
50
36
Review
Základní část 6. kolo 34
Slovan Černá Pole B
Sokol Brno II
11. 11. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Marek Vondráček
Štěpán Urbánek
93
56
23
14
50
26
68
34
Review
Základní část 6. kolo 33
Sokol Židlochovice
SKB Brno Černovice
13. 11. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
73
66
16
13
35
35
39
48
65
65
Review
Základní část 6. kolo 36
VSK Univerzita Brno
VSK VETUNI
15. 11. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Michal Kubeš
Jiří Sehnal
71
48
12
6
38
15
53
33
Review
Základní část 7. kolo 40
SKB Brno Černovice
Slovan Černá Pole B
22. 11. 2019
18:10
ZŠ Kneslova Martin Račanský
Vojtěch Marek
43
114
20
26
23
56
30
91
Review
Základní část 7. kolo 38
VSK Mendelu B
VSK Univerzita Brno
19. 11. 2019
18:55
Hala VSK Mendelu Kamil Karafiát
Petr Křápek
62
59
20
13
35
28
52
44
Review
Základní část 7. kolo 37
VSK VETUNI
SK Voltage
21. 11. 2019
19:00
Hala VFU Brno Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
83
58
27
16
43
31
65
48
Review
Základní část 7. kolo 39
Sokol Brno II
Slezi Basket Brno
20. 11. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
86
62
23
6
48
26
72
50
Review
Základní část 7. kolo 42
SKB Brno Černovice C
SK Žabovřesky C
20. 11. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Ivo Melichárek
53
65
13
18
31
43
39
57
Review
Základní část 7. kolo 41
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Židlochovice
20. 11. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Jiří Krejčiřík
Martin Jansa
66
60
15
16
35
36
50
46
Review
Základní část 8. kolo 46
Slezi Basket Brno
SKB Brno Černovice
6. 2. 2020
17:46
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Zdeněk Buryšek
60
51
13
16
25
30
43
39
Review
Základní část 8. kolo 48
VSK VETUNI
VSK Mendelu B
28. 11. 2019
19:00
Hala VFU Brno Marek Vondráček
Maxmilian Zavřel
90
86
33
16
42
36
65
56
77
77
Review
Základní část 8. kolo 43
SK Voltage
SK Žabovřesky C
26. 11. 2019
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jiří Sehnal
69
77
24
18
42
38
51
53
Review
Základní část 8. kolo 45
Slovan Černá Pole B
SalesiánSport Brno-Líšeň
29. 11. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
93
46
39
14
62
38
93
46
Review
Základní část 8. kolo 44
Sokol Židlochovice
SKB Brno Černovice C
18. 12. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
61
60
15
18
26
31
47
46
Review
Základní část 8. kolo 47
VSK Univerzita Brno
Sokol Brno II
29. 11. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Ondřej Josefus
Jiří Slezák
71
82
19
18
34
31
51
49
69
69
Review
Základní část 9. kolo 51
SKB Brno Černovice
VSK Univerzita Brno
6. 12. 2019
18:10
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Jan Olbort
52
76
10
20
20
35
33
49
Review
Základní část 9. kolo 49
VSK Mendelu B
SK Voltage
3. 12. 2019
18:55
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Martin Račanský
72
64
12
12
35
33
52
49
Review
Základní část 9. kolo 50
Sokol Brno II
VSK VETUNI
4. 12. 2019
19:15
Sokol Brno II Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
70
80
24
18
40
31
60
55
Review
Základní část 9. kolo 54
SK Žabovřesky C
Sokol Židlochovice
5. 12. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Jiří Krejčiřík
63
49
13
6
26
20
44
35
Review
Základní část 9. kolo 53
SKB Brno Černovice C
Slovan Černá Pole B
4. 12. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Krejčiřík
Rastislav Frass
61
91
Review
Základní část 9. kolo 52
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slezi Basket Brno
4. 12. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Vojtěch Marek
Petr Křápek
69
63
17
17
24
6
16
29
12
11
Review
Základní část 10. kolo 57
Slezi Basket Brno
SKB Brno Černovice C
12. 12. 2019
17:43
ZŠ Arménská Natálie Karabínová
Kamil Karafiát
67
61
19
14
31
37
46
49
Review
Základní část 10. kolo 60
VSK Mendelu B
Sokol Brno II
10. 12. 2019
18:55
Hala VSK Mendelu Petr Mynarčík
Jan Bráblík
78
81
19
19
28
38
40
52
65
65
Review
Základní část 10. kolo 55
SK Voltage
Sokol Židlochovice
10. 12. 2019
19:45
Základní škola Ondřej Josefus
Martin Sekáč
63
49
15
8
32
24
47
35
Review
Základní část 10. kolo 56
Slovan Černá Pole B
SK Žabovřesky C
9. 12. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Marek Vondráček
Štěpán Urbánek
104
65
29
19
51
34
81
54
Review
Základní část 10. kolo 59
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice
10. 12. 2019
20:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
67
49
19
12
28
23
54
34
Review
Základní část 10. kolo 58
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Univerzita Brno
6. 4. 2020
20:25
Salesiánské středisko mládeže Michal Kubeš
Jiří Krejčiřík
Preview
Základní část 11. kolo 62
SKB Brno Černovice
VSK Mendelu B
10. 1. 2020
18:10
ZŠ Kneslova Ondřej Josefus
Štěpán Urbánek
59
78
15
22
35
33
53
59
Review
Základní část 11. kolo 61
Sokol Brno II
SK Voltage
8. 1. 2020
19:15
Sokol Brno II Radim Horký
Štěpán Urbánek
99
61
18
16
48
24
73
48
Review
Základní část 11. kolo 65
SK Žabovřesky C
Slezi Basket Brno
9. 1. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Maxmilian Zavřel
75
72
21
16
39
26
51
55
Review
Základní část 11. kolo 66
Sokol Židlochovice
Slovan Černá Pole B
8. 1. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Krejčiřík
49
74
11
22
24
45
40
59
Review
Základní část 11. kolo 64
SKB Brno Černovice C
VSK Univerzita Brno
8. 1. 2020
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Rastislav Frass
60
81
15
19
31
41
48
57
Review
Základní část 11. kolo 63
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VETUNI
8. 1. 2020
20:25
Salesiánské středisko mládeže 54
89
15
20
34
39
65
44
Review
Základní část 12. kolo 72
SKB Brno Černovice
Sokol Brno II
17. 1. 2020
18:10
ZŠ Kneslova Martin Jansa
Karel Janík
59
81
11
14
23
34
37
56
Review
Základní část 12. kolo 67
SK Voltage
Slovan Černá Pole B
14. 1. 2020
19:45
Základní škola Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
57
99
8
23
35
46
52
66
Review
Základní část 12. kolo 69
SK Žabovřesky C
VSK Univerzita Brno
16. 1. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Slezák
Maxmilian Zavřel
57
58
16
11
25
25
41
37
Review
Základní část 12. kolo 68
Sokol Židlochovice
Slezi Basket Brno
15. 1. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
50
66
12
21
21
41
35
57
Review
Základní část 12. kolo 70
SKB Brno Černovice C
VSK VETUNI
15. 1. 2020
20:15
ZŠ Kneslova Radim Horký
Jan Olbort
67
70
18
16
29
30
46
47
Review
Základní část 12. kolo 71
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Mendelu B
15. 1. 2020
20:25
Salesiánské středisko mládeže Štěpán Urbánek
Tomáš Novotný
75
93
22
28
35
50
72
58
Review
Základní část 13. kolo 78
Slezi Basket Brno
Slovan Černá Pole B
Bude upřesněno
-
ZŠ Arménská
Preview
Základní část 13. kolo 75
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice C
21. 1. 2020
18:55
Hala VSK Mendelu Marek Vondráček
Petr Mynarčík
88
40
28
10
45
18
63
27
Review
Základní část 13. kolo 74
Sokol Brno II
SalesiánSport Brno-Líšeň
22. 1. 2020
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
99
71
24
13
51
37
74
53
Review
Základní část 13. kolo 76
VSK VETUNI
SK Žabovřesky C
23. 1. 2020
19:15
Hala VFU Brno Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
73
55
18
12
35
25
59
32
Review
Základní část 13. kolo 73
SK Voltage
SKB Brno Černovice
21. 1. 2020
19:45
Základní škola Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
57
64
17
14
33
33
47
47
Review
Základní část 13. kolo 77
VSK Univerzita Brno
Sokol Židlochovice
24. 1. 2020
20:00
Hala Pod Hradem Marek Vondráček
Ondřej Josefus
47
81
11
26
27
44
42
61
Review
Základní část 14. kolo 79
SK Voltage
Slezi Basket Brno
28. 1. 2020
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Petr Mynarčík
69
73
26
12
33
31
49
57
Review
Základní část 14. kolo 82
SK Žabovřesky C
VSK Mendelu B
30. 1. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Martin Jansa
99
95
16
20
30
40
45
55
Review
Základní část 14. kolo 81
Sokol Židlochovice
VSK VETUNI
29. 1. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Slezák
64
59
15
15
35
32
48
42
Review
Základní část 14. kolo 80
Slovan Černá Pole B
VSK Univerzita Brno
3. 2. 2020
20:15
SH SŠIPF Čichnova Štěpán Urbánek
Martin Račanský
87
44
19
11
39
20
70
33
Review
Základní část 14. kolo 83
SKB Brno Černovice C
Sokol Brno II
29. 1. 2020
20:15
ZŠ Kneslova Petr Mynarčík
Tomáš Novotný
60
85
17
24
34
43
48
64
Review
Základní část 14. kolo 84
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice
29. 1. 2020
20:25
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
70
61
17
14
27
24
46
45
Review
Základní část 15. kolo 90
VSK Univerzita Brno
Slezi Basket Brno
14. 2. 2020
-
Hala Pod Hradem
Preview
Základní část 15. kolo 86
SKB Brno Černovice
SKB Brno Černovice C
14. 2. 2020
18:10
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Jiří Slezák
49
63
10
8
27
31
43
43
Review
Základní část 15. kolo 88
VSK Mendelu B
Sokol Židlochovice
11. 2. 2020
18:55
Hala VSK Mendelu Marek Vondráček
Jan Bráblík
101
47
20
6
53
17
83
32
Review
Základní část 15. kolo 89
VSK VETUNI
Slovan Černá Pole B
13. 2. 2020
19:00
Hala VFU Brno Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
72
102
12
24
30
44
61
66
Review
Základní část 15. kolo 87
Sokol Brno II
SK Žabovřesky C
12. 2. 2020
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Martin Račanský
91
80
29
21
52
40
72
57
Review
Základní část 15. kolo 85
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Voltage
24. 2. 2020
20:25
Salesiánské středisko mládeže Zdeněk Buryšek
Jan Olbort
97
81
28
22
50
43
74
69
Review
Základní část 16. kolo 92
VSK VETUNI
Slezi Basket Brno
27. 2. 2020
19:00
Hala VFU Brno Marek Vondráček
Martin Račanský
85
67
16
19
38
33
63
53
Review
Základní část 16. kolo 95
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice
5. 3. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Maxmilian Zavřel
63
60
15
10
33
25
55
38
Review
Základní část 16. kolo 91
VSK Univerzita Brno
SK Voltage
28. 2. 2020
20:00
Hala Pod Hradem Petr Mynarčík
Martin Sekáč
53
80
11
27
27
44
37
63
Review
Základní část 16. kolo 94
Sokol Židlochovice
Sokol Brno II
26. 2. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice Marek Vaníček
Pavel Večeřa
56
95
18
31
46
44
51
70
Review
Základní část 16. kolo 93
Slovan Černá Pole B
VSK Mendelu B
24. 2. 2020
20:15
SH SŠIPF Čichnova Marek Vondráček
Marek Vaníček
80
79
14
25
30
35
56
53
Review
Základní část 16. kolo 96
SKB Brno Černovice C
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 2. 2020
20:15
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Zdeněk Buryšek
68
69
16
14
30
29
51
46
Review
Základní část 17. kolo 98
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Žabovřesky C
11. 3. 2020
-
Salesiánské středisko mládeže
Preview
Základní část 17. kolo 99
SKB Brno Černovice
Sokol Židlochovice
13. 3. 2020
18:10
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Ondřej Josefus
Preview
Základní část 17. kolo 101
VSK Mendelu B
Slezi Basket Brno
10. 3. 2020
18:55
Hala VSK Mendelu Marek Vondráček
Jiří Bělouch
100
53
30
16
51
19
74
37
Review
Základní část 17. kolo 102
VSK VETUNI
VSK Univerzita Brno
12. 3. 2020
19:00
Hala VFU Brno Marek Vondráček
Štěpán Urbánek
Preview
Základní část 17. kolo 100
Sokol Brno II
Slovan Černá Pole B
11. 3. 2020
19:15
Sokol Brno II Štěpán Urbánek
Rastislav Frass
70
66
28
21
39
44
53
56
Review
Základní část 17. kolo 97
SKB Brno Černovice C
SK Voltage
11. 3. 2020
20:15
ZŠ Kneslova Petr Kapounek
Josef Dospíšil
77
72
22
19
42
38
56
59
Review
Základní část 18. kolo 105
Slezi Basket Brno
Sokol Brno II
19. 3. 2020
17:47
ZŠ Arménská Ondřej Josefus
Jiří Sehnal
Preview
Základní část 18. kolo 103
SK Voltage
VSK VETUNI
17. 3. 2020
19:45
Základní škola Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
Preview
Základní část 18. kolo 106
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice
16. 3. 2020
19:45
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Martin Račanský
Preview
Základní část 18. kolo 108
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice C
19. 3. 2020
19:45
SH Rosnička Brno Marek Vondráček
Maxmilian Zavřel
Preview
Základní část 18. kolo 104
VSK Univerzita Brno
VSK Mendelu B
20. 3. 2020
20:00
Hala Pod Hradem Ondřej Josefus
Štěpán Urbánek
Preview
Základní část 18. kolo 107
Sokol Židlochovice
SalesiánSport Brno-Líšeň
18. 3. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice Marek Vaníček
Pavel Večeřa
Preview
Základní část 19. kolo 111
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slovan Černá Pole B
23. 3. 2020
-
Salesiánské středisko mládeže
Preview
Základní část 19. kolo 112
SKB Brno Černovice
Slezi Basket Brno
27. 3. 2020
18:10
ZŠ Kneslova
Preview
Základní část 19. kolo 114
VSK Mendelu B
VSK VETUNI
24. 3. 2020
18:55
Hala VSK Mendelu
Preview
Základní část 19. kolo 113
Sokol Brno II
VSK Univerzita Brno
25. 3. 2020
19:15
Sokol Brno II
Preview
Základní část 19. kolo 109
SK Žabovřesky C
SK Voltage
26. 3. 2020
19:45
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 19. kolo 110
SKB Brno Černovice C
Sokol Židlochovice
25. 3. 2020
20:15
ZŠ Kneslova
Preview
Základní část 20. kolo 115
SK Voltage
VSK Mendelu B
30. 3. 2020
-
Základní škola
Preview
Základní část 20. kolo 116
VSK VETUNI
Sokol Brno II
30. 3. 2020
-
Hala VFU Brno
Preview
Základní část 20. kolo 117
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice
30. 3. 2020
-
Hala Pod Hradem
Preview
Základní část 20. kolo 118
Slezi Basket Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
30. 3. 2020
-
Preview
Základní část 20. kolo 119
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice C
30. 3. 2020
-
Preview
Základní část 20. kolo 120
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky C
1. 4. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice
Preview
Základní část 21. kolo 123
SKB Brno Černovice C
Slezi Basket Brno
6. 4. 2020
-
ZŠ Kneslova
Preview
Základní část 21. kolo 124
VSK Univerzita Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
6. 4. 2020
-
Hala Pod Hradem
Preview
Základní část 21. kolo 126
Sokol Brno II
VSK Mendelu B
6. 4. 2020
-
Sokol Brno II
Preview
Základní část 21. kolo 125
SKB Brno Černovice
VSK VETUNI
17. 4. 2020
18:10
ZŠ Kneslova
Preview
Základní část 21. kolo 122
SK Žabovřesky C
Slovan Černá Pole B
9. 4. 2020
19:45
SH Rosnička Brno
Preview
Základní část 21. kolo 121
Sokol Židlochovice
SK Voltage
8. 4. 2020
20:00
Sokolovna Židlochovice
Preview
Základní část 22. kolo 127
SK Voltage
Sokol Brno II
13. 4. 2020
-
Základní škola
Preview
Základní část 22. kolo 129
VSK VETUNI
SalesiánSport Brno-Líšeň
13. 4. 2020
-
Hala VFU Brno
Preview
Základní část 22. kolo 130
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice C
13. 4. 2020
-
Hala Pod Hradem
Preview
Základní část 22. kolo 131
Slezi Basket Brno
SK Žabovřesky C
13. 4. 2020
-
Preview
Základní část 22. kolo 132
Slovan Černá Pole B
Sokol Židlochovice
13. 4. 2020
-
Preview
Základní část 22. kolo 128
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice
14. 4. 2020
19:10
Hala VSK Mendelu
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Brno II 17 15 2 1.392 1.141 32
2. Slovan Černá Pole B 16 15 1 1.401 936 31
3. VSK Mendelu B 17 12 5 1.380 1.109 29
4. VSK VETUNI 16 11 5 1.124 1.059 27
5. SK Žabovřesky C 16 9 7 1.118 1.121 25
6. SalesiánSport Brno-Líšeň 15 7 8 1.003 1.137 22
7. SK Voltage 17 5 12 1.096 1.221 22
8. VSK Univerzita Brno 14 7 7 920 980 21
9. Slezi Basket Brno 15 6 9 987 1.059 21
10. Sokol Židlochovice 16 4 12 912 1.106 20
11. SKB Černovice C 17 3 14 1.000 1.218 20
12. SKB Brno Černovice 16 2 14 932 1.178 18
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
22 Petr Mynarčík Slovan Černá Pole B 27 15 1.0 33.5 11.8 1.7 4.9/6.5 75.3 1.2
14 Jakub Nevrlý Slovan Černá Pole B 32 13 1.0 13.8 3.0 2.1 1.6/2.6 61.8 2.4
32 Jan Bráblík Slovan Černá Pole B 26 14 1.0 10.1 1.8 1.9 0.9/1.1 0.0* 1.4
9 Martin Sekáč Slovan Černá Pole B 32 14 1.0 6.7 2.9 0.0 1.0/2.4 41.2 2.4
12 Petr Nejezchleb Slovan Černá Pole B 46 14 1.0 6.1 0.8 1.1 1.1/2.5 45.7 1.0
24 Róbert Sivák Slovan Černá Pole B 28 9 1.0 9.6 3.1 0.6 1.7/2.7 62.5 1.2
8 Ondřej Josefus Slovan Černá Pole B 23 10 1.0 8.3 2.8 0.2 2.1/3.1 67.7 2.9
7 Pavel Semerád Slovan Černá Pole B 37 6 1.0 8.2 1.2 1.3 1.8/2.7 68.8 1.2
11 Fares Youssef Slovan Černá Pole B 25 2 1.0 14.5 4.5 0.5 4.0/4.0 100.0 2.5
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
5 Aleš Bilíček Slovan Černá Pole B 37 7 1.0 4.0 1.6 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.6
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 24 3 1.0 7.3 1.3 1.0/1.0 1.7/2.3 71.4 4.7
10 Martin Bursa Slovan Černá Pole B 43 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
13 Kryštof Chylík Slovan Černá Pole B 24 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/3.0 33.3 1.5
15 Tomáš Lachnit Slovan Černá Pole B 27 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/0.5 0.0* 0.0
Jiří Tkáč Slovan Černá Pole B 25 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž 24 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Pavel Michalička Slovan Černá Pole B 24 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
31 Petr Segeďa Slovan Černá Pole B 25 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Pavel Olbert SKB Černovice C 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Svojanovský SK Žabovřesky C 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Křivánek Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Kurz VSK VETUNI 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mariánek SK Žabovřesky C 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Sukač SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kubiš Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Škaroupka Slezi Basket Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Řehoř Slezi Basket Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Obst SK Žabovřesky C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Kvapil SK Žabovřesky C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Zahradník VSK Univerzita Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hovorka SK Žabovřesky C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plánička SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovář BCS Husovice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bílek SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šibal Sokol Brno II 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Brulík SKB Černovice C 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Burian SK Žabovřesky C 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ambrož VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Smělík SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Okáč Sokol Brno II 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koudelka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Ekl SKB Černovice C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ovčačík SKB Černovice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zábojník SKB Černovice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čížek SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Štěpánek Slovan Černá Pole B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Blahofský Sokol Židlochovice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Kratochvíl Sokol Židlochovice 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kacetl Sokol Židlochovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Tesař Sokol Židlochovice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brulík SKB Černovice C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bouška Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Střípek VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šenk SKB Brno Černovice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fikar SKB Brno Černovice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mach VSK Mendelu B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Petrželka VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odrazil SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Medveď Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vaněk Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rusník SalesiánSport Brno-Líšeň 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Bača VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlado Litvaj SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krček SKB Černovice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Malatinský VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Onderko Slezi Basket Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Spáčil SKB Černovice C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Borek SK Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Babka SalesiánSport Brno-Líšeň 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šilar SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Drábek Slezi Basket Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bari VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Podaný SK Žabovřesky C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kovář SK Žabovřesky C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čuhel VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Martiček Slezi Basket Brno 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Klim Sokol Židlochovice 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pižem VSK VETUNI 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Filípek SK Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Francesco Luca Falginella VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Macejko VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vyklický VSK Mendelu B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondrej Václav VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novomestský VSK Mendelu B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Baňas VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocian VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Kollár VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Ivičič Sokol Židlochovice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Urban Slezi Basket Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Biloveský VSK Mendelu B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovárník SK Voltage 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Petruška VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Federico Tidu VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristoffer Brustad VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Neubauer SalesiánSport Brno-Líšeň 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Gašparík VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bronclík VSK Univerzita Brno 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kacur Sokol Židlochovice 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bronislav Šilhan Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halaška VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Krejčí SKB Brno Černovice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nápravník Sokol Židlochovice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jozef Machek Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Nosek SKB Brno Černovice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šilar SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Audy SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beneš Slezi Basket Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Andres VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pokorný SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan David SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Helán VSK VETUNI 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sochor SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čermák Slezi Basket Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Paunović Sokol Brno II 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Pruša SKB Brno Černovice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slezák Slezi Basket Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rati Kereselidze Slezi Basket Brno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šebek SK Žabovřesky C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Poledník VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Frederick Kacetl Sokol Židlochovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kalužík Sokol Židlochovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Mynář Sokol Židlochovice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kopecký Slezi Basket Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gladiš Slezi Basket Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Batelka VSK Univerzita Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Čurda SK Voltage 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Olbort SK Žabovřesky C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Benža Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Cako SK Žabovřesky C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Běleja SK Voltage 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holešovský Slezi Basket Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Šaňák Sokol Židlochovice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovařík SKB Brno Černovice 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Hrabovský Slovan Černá Pole B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Filkuka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nevrlý Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Stibor VSK VETUNI 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pešek VSK Univerzita Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mráz VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Šindelka SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Baťa VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Zimmermann SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vincour SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vrchota VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brzobohatý SK Voltage 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štangl SK Voltage 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Nytra Sokol Židlochovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Košar Sokol Židlochovice 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gajdziok VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nemček SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubeš SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Lipka VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Poledňák VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kvapilík SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Rotrekl SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Král VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Macek VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Husička SKB Brno Černovice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Čermák SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vaculovič SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Zapletal VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dresler VSK Univerzita Brno 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Rotrekl SK Voltage 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nezhyba VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rygl SalesiánSport Brno-Líšeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Fiebiger VSK Univerzita Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dombrovský VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Novák VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zacpal Slezi Basket Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Štěpán VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šibor VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marcel Mráz VSK VETUNI 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Helis VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Spilka VSK Mendelu B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Urbánek Slezi Basket Brno 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kremitovský SKB Černovice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Doležal SKB Černovice C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mrázek Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Teverný SK Žabovřesky C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SK Voltage 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Matal Sokol Brno II 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebestík SalesiánSport Brno-Líšeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Adámek SK Žabovřesky C 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sadovský SK Žabovřesky C 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Baroš Sokol Brno II 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Brus SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fiedler SK Žabovřesky C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Musil SK Žabovřesky C 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vrátníček SK Žabovřesky C 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Látal Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgios Koulisianis Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hrabálek Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Žanda SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hampl Sokol Židlochovice 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Macek VSK Univerzita Brno 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Duben SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Krčmař SKB Černovice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Valíček Sokol Židlochovice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozáček SalesiánSport Brno-Líšeň 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Koubek SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Russnák Slezi Basket Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Malý SK Žabovřesky C 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vrba SKB Brno Černovice 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kysilka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Mik SK Žabovřesky 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Calábek VSK VETUNI 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Krejčí SKB Brno Černovice 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dostal VSK VETUNI 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Brejcha SK Voltage 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šibal SK Voltage 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pospíšil SalesiánSport Brno-Líšeň 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Janda SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Páleníček VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slavík SKB Černovice C 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bažík SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tibor Makovický SK Žabovřesky C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Ivo Melichárek Slovan Černá Pole B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Koukal Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sotolář Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Koudelka SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šturc VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Varmužka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Levý SKB Černovice C 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vaníček VSK Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Glos SalesiánSport Brno-Líšeň 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zálešák SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Střípek Slezi Basket Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Slavík VSK Univerzita Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Drnec SalesiánSport Brno-Líšeň 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Pospíchal VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář VSK VETUNI 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselý SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Císař SKB Černovice C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kratochvíl Sokol Židlochovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bureš SK Žabovřesky C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šíma VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vantuch VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Cimbálník SK Žabovřesky C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček SalesiánSport Brno-Líšeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zbubna SKB Černovice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Menšík SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Keprta SalesiánSport Brno-Líšeň 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tapšák Kapoun Slezi Basket Brno 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sekerka SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Blažek Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Rohánek SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ječmen SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kuchař VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněk Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rejnuš VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opálka VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hotař SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Svoboda Sokol Židlochovice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Müller SKB Brno Černovice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zrost SK Voltage 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mitošinka VSK Univerzita Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
22 Petr Mynarčík Slovan Černá Pole B 27 56 24