Jihomoravská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 4
Spartak Uherský Brod
Sokol Hodonín
8. 12. 2019
08:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
77
89
20
13
37
35
53
61
Review
základní 1. kolo 5
Sokol Šlapanice A
Slovan ČP
8. 12. 2019
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Jansa
Tomáš Novotný
71
65
21
9
37
30
50
49
Review
základní 1. kolo 2
BC VYSOČINA B
BK Vlci Žďár B
8. 12. 2019
14:30
Hala SMJ Jihlava Petr Křápek
Jan Olbort
72
55
18
10
39
28
53
41
Review
základní 1. kolo 1
TJ Třebíč
BCS Husovice A
6. 12. 2019
20:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Večeřa
Jiří Krejčiřík
74
58
17
11
33
25
56
42
Review
základní 1. kolo 3
ASK Blansko
TESLA Brno
6. 12. 2019
20:00
SH Blansko Petr Kapounek
Jiří Sehnal
62
64
13
15
36
34
44
46
Review
základní 2. kolo 7
TJ Třebíč
BK Vyškov
28. 9. 2019
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
80
48
22
9
46
15
71
32
Review
základní 2. kolo 9
BC VYSOČINA B
Sokol Šlapanice A
28. 9. 2019
17:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Vladislav Trmač
57
43
16
15
25
19
45
29
Review
základní 2. kolo 12
TESLA Brno
Sokol Hodonín
28. 9. 2019
17:00
SH Tesla Brno Radim Horký
Jiří Slezák
66
57
11
11
28
30
38
45
Review
základní 2. kolo 10
BK Vlci Žďár B
Slovan ČP
28. 9. 2019
17:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
46
57
8
12
14
28
33
34
Review
základní 2. kolo 11
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod
28. 9. 2019
17:30
SH Blansko Štěpán Urbánek
Radim Hofman
60
57
15
16
27
31
36
43
Review
základní 3. kolo 15
BC VYSOČINA B
Slovan ČP
29. 9. 2019
10:00
Hala SMJ Jihlava Petr Havlíček
Vladislav Trmač
65
49
17
13
37
26
53
38
Review
základní 3. kolo 18
TESLA Brno
Spartak Uherský Brod
29. 9. 2019
11:00
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
77
71
28
31
52
42
61
57
Review
základní 3. kolo 16
BK Vlci Žďár B
Sokol Šlapanice A
29. 9. 2019
11:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
69
58
25
19
39
29
50
44
Review
základní 3. kolo 14
BK Vyškov
BCS Husovice A
1. 10. 2019
19:00
SH Za parkem Petr Kapounek
Jiří Sehnal
51
77
12
20
18
40
39
65
51
77
Review
základní 3. kolo 17
ASK Blansko
Sokol Hodonín
27. 9. 2019
20:00
SH Blansko Lenka Křičková
Jan Lošťák
53
68
16
12
28
29
39
46
Review
základní 4. kolo 19
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod
12. 10. 2019
17:00
SH Za parkem Michal Vybíral
Tomáš Dokoupil
63
54
19
15
34
38
48
41
63
54
Review
základní 4. kolo 23
TJ Třebíč
BC VYSOČINA B
12. 10. 2019
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
76
61
21
18
45
31
65
46
Review
základní 4. kolo 24
BCS Husovice A
BK Vlci Žďár B
12. 10. 2019
17:45
SH Morenda Vojtěch Marek
Jan Olbort
81
60
20
11
42
23
63
40
Review
základní 4. kolo 21
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
12. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Sehnal
Jan Lošťák
76
77
13
20
36
40
53
57
Review
základní 4. kolo 22
Slovan ČP
TESLA Brno
9. 10. 2019
20:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
63
52
20
11
40
28
59
40
Review
základní 5. kolo 27
Sokol Šlapanice A
TESLA Brno
13. 10. 2019
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Vojtěch Marek
Petr Křápek
34
74
4
20
17
35
29
59
Review
základní 5. kolo 29
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár B
13. 10. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
70
56
21
17
39
31
55
41
Review
základní 5. kolo 30
BCS Husovice A
BC VYSOČINA B
13. 10. 2019
13:00
SH Morenda Radim Horký
Jiří Slezák
71
54
17
10
35
38
56
42
Review
základní 5. kolo 28
Slovan ČP
ASK Blansko
18. 10. 2019
18:00
Hala Univerzity Obrany Martin Račanský
Martin Sekáč
56
53
15
11
31
22
39
40
Review
základní 5. kolo 25
BK Vyškov
Sokol Hodonín
11. 10. 2019
19:30
SH Za parkem Ondřej Josefus
Petr Křápek
67
50
23
15
34
29
56
39
67
50
Review
základní 6. kolo 31
BC VYSOČINA B
BK Vyškov
26. 10. 2019
15:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
57
58
11
6
31
18
44
37
Review
základní 6. kolo 33
ASK Blansko
TJ Třebíč
26. 10. 2019
17:30
SH Blansko Jiří Slezák
Jan Lošťák
74
80
17
28
45
41
57
56
Review
základní 6. kolo 35
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice A
26. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
78
67
24
22
34
34
56
51
Review
základní 6. kolo 36
Sokol Hodonín
Slovan ČP
1. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
63
58
12
15
28
29
46
48
Review
základní 6. kolo 34
TESLA Brno
BCS Husovice A
24. 10. 2019
20:00
SH Tesla Brno Kamil Karafiát
Ondřej Josefus
44
69
10
18
21
32
33
50
Review
základní 7. kolo 40
TESLA Brno
TJ Třebíč
27. 10. 2019
11:00
SH Tesla Brno Jiří Slezák
Petr Křápek
69
72
17
23
36
40
48
52
Review
základní 7. kolo 38
BK Vlci Žďár B
BK Vyškov
27. 10. 2019
13:45
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
74
53
31
17
44
35
54
42
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
18. 1. 2020
19:45
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
73
78
17
17
29
44
50
63
Review
základní 7. kolo 39
ASK Blansko
BCS Husovice A
25. 10. 2019
20:00
SH Blansko Pavel Večeřa
Maxmilian Zavřel
63
74
15
15
26
37
38
61
Review
základní 7. kolo 41
Spartak Uherský Brod
Slovan ČP
25. 10. 2019
20:20
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
84
81
18
17
36
37
55
56
Review
základní 8. kolo 43
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
9. 11. 2019
16:00
SH Za parkem Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
68
54
23
15
39
28
53
42
68
54
Review
základní 8. kolo 45
TJ Třebíč
Spartak Uherský Brod
9. 11. 2019
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
83
53
20
0
46
11
63
29
Review
základní 8. kolo 48
BK Vlci Žďár B
TESLA Brno
9. 11. 2019
18:00
Hala 2. ZŠ Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
60
77
16
18
25
42
49
59
Review
základní 8. kolo 46
BCS Husovice A
Sokol Hodonín
9. 11. 2019
18:30
SH Morenda Tomáš Novotný
Martin Jansa
69
58
15
18
35
38
54
50
Review
základní 8. kolo 47
BC VYSOČINA B
ASK Blansko
9. 11. 2019
19:00
Hala SMJ Jihlava Miroslav Friedl
Petr Kazda
57
58
20
13
29
31
46
40
Review
základní 9. kolo 51
TJ Třebíč
Sokol Hodonín
10. 11. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
81
66
27
11
44
33
67
44
Review
základní 9. kolo 53
BC VYSOČINA B
TESLA Brno
10. 11. 2019
10:30
Hala SMJ Jihlava Petr Kazda
Miroslav Friedl
58
49
13
17
32
32
40
44
Review
základní 9. kolo 54
BK Vlci Žďár B
ASK Blansko
10. 11. 2019
10:30
Hala 2. ZŠ Kamil Karafiát
Jaroslav Kočí
72
73
21
11
33
32
58
49
Review
základní 9. kolo 52
BCS Husovice A
Spartak Uherský Brod
10. 11. 2019
12:00
SH Morenda Libor Chaloupka
Jiří Sehnal
105
64
28
18
57
30
86
53
Review
základní 9. kolo 49
BK Vyškov
Slovan ČP
8. 11. 2019
19:00
SH Za parkem Marek Vondráček
Zdeněk Buryšek
72
52
17
15
33
30
52
43
72
52
Review
základní 10. kolo 59
Sokol Šlapanice A
TJ Třebíč
23. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Rastislav Frass
38
101
6
22
15
46
32
76
Review
základní 10. kolo 55
ASK Blansko
BK Vyškov
23. 11. 2019
17:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Radim Hofman
37
62
10
21
17
38
28
51
Review
základní 10. kolo 58
BK Vlci Žďár B
Sokol Hodonín
23. 11. 2019
18:15
Hala 2. ZŠ Vlastimil Kurz
Václav Dolejš
59
65
10
17
31
29
43
44
Review
základní 10. kolo 57
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA B
23. 11. 2019
19:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Ivo Mikulec
76
70
19
22
43
42
58
57
Review
základní 10. kolo 60
Slovan ČP
BCS Husovice A
22. 11. 2019
20:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Jan Olbort
50
54
17
17
26
32
37
42
Review
základní 11. kolo 64
BC VYSOČINA B
Sokol Hodonín
24. 11. 2019
08:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Jan Bráblík
66
60
17
24
27
39
47
48
Review
základní 11. kolo 63
Spartak Uherský Brod
BK Vlci Žďár B
24. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Ivo Mikulec
72
61
18
16
45
28
57
45
Review
základní 11. kolo 65
Sokol Šlapanice A
BCS Husovice A
24. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
44
77
10
19
17
40
29
59
Review
základní 11. kolo 66
Slovan ČP
TJ Třebíč
24. 11. 2019
11:00
Hala Univerzity Obrany Radim Hofman
Karel Janík
64
93
15
24
30
45
48
76
Review
základní 11. kolo 62
TESLA Brno
BK Vyškov
21. 11. 2019
20:00
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Maxmilian Zavřel
64
54
15
16
32
26
51
35
Review
základní 12. kolo 67
BCS Husovice A
TJ Třebíč
7. 12. 2019
18:00
SH Morenda Radim Horký
Karel Janík
73
78
24
12
43
34
62
65
Review
základní 12. kolo 71
Slovan ČP
Sokol Šlapanice A
7. 12. 2019
18:00
Hala Univerzity Obrany Jiří Sehnal
Jiří Slezák
79
45
24
14
40
20
57
31
Review
základní 12. kolo 68
BK Vlci Žďár B
BC VYSOČINA B
7. 12. 2019
18:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
50
55
19
20
33
27
41
40
Review
základní 12. kolo 69
TESLA Brno
ASK Blansko
3. 12. 2019
18:30
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Karel Janík
75
64
13
15
35
32
54
48
Review
základní 12. kolo 70
Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod
7. 12. 2019
19:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
86
75
22
13
49
34
69
58
Review
základní 13. kolo 75
Slovan ČP
BC VYSOČINA B
11. 1. 2020
12:00
SH Morenda Michal Mrázek
Jiří Fanta
52
64
19
18
30
34
42
46
Review
základní 13. kolo 76
Sokol Šlapanice A
BK Vlci Žďár B
11. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
62
72
26
15
43
30
55
46
Review
základní 13. kolo 78
Spartak Uherský Brod
TESLA Brno
11. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
63
67
16
13
42
32
57
46
Review
základní 13. kolo 77
Sokol Hodonín
ASK Blansko
11. 1. 2020
18:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
78
68
20
14
30
40
48
54
65
65
Review
základní 13. kolo 74
BCS Husovice A
BK Vyškov
11. 1. 2020
19:30
SH Morenda Jiří Slezák
Jiří Sehnal
89
48
20
15
44
24
62
35
Review
základní 14. kolo 83
Spartak Uherský Brod
ASK Blansko
12. 1. 2020
09:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
57
84
8
17
27
39
39
64
Review
základní 14. kolo 81
Sokol Šlapanice A
BC VYSOČINA B
12. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Tomáš Novotný
48
56
13
16
23
26
32
39
Review
základní 14. kolo 84
Sokol Hodonín
TESLA Brno
12. 1. 2020
10:00
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Tomáš Dokoupil
78
76
22
15
15
20
21
16
Review
základní 14. kolo 79
BK Vyškov
TJ Třebíč
12. 1. 2020
11:00
SH Za parkem Jiří Sehnal
Jiří Slezák
59
69
11
18
24
32
45
47
Review
základní 14. kolo 82
Slovan ČP
BK Vlci Žďár B
12. 1. 2020
14:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
102
63
31
12
55
31
80
45
Review
základní 15. kolo 87
TESLA Brno
Sokol Šlapanice A
25. 1. 2020
17:00
SH Tesla Brno Radim Horký
Tomáš Novotný
96
37
20
11
39
15
69
25
Review
základní 15. kolo 88
ASK Blansko
Slovan ČP
25. 1. 2020
17:30
SH Blansko Martin Jansa
Zdeněk Buryšek
72
56
24
18
39
31
58
40
Review
základní 15. kolo 89
BK Vlci Žďár B
TJ Třebíč
25. 1. 2020
18:00
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Ondřej Josefus
79
92
10
19
32
46
57
70
Review
základní 15. kolo 85
Sokol Hodonín
BK Vyškov
17. 1. 2020
18:45
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
60
67
18
16
30
38
42
50
Review
základní 15. kolo 90
BC VYSOČINA B
BCS Husovice A
25. 1. 2020
19:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Martin Sekáč
64
56
17
16
25
32
42
41
Review
základní 16. kolo 91
Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
26. 1. 2020
10:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
63
66
14
14
34
24
55
44
Review
základní 16. kolo 93
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
26. 1. 2020
10:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
77
42
11
6
30
15
56
28
Review
základní 16. kolo 95
BC VYSOČINA B
TJ Třebíč
26. 1. 2020
12:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Martin Sekáč
57
77
13
19
30
31
46
58
Review
základní 16. kolo 96
BK Vlci Žďár B
BCS Husovice A
24. 1. 2020
19:45
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Jiří Bříza
61
75
20
14
35
31
49
43
Review
základní 16. kolo 94
TESLA Brno
Slovan ČP
28. 1. 2020
20:30
SH Tesla Brno Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
70
76
16
20
35
43
51
56
Review
základní 17. kolo 101
Slovan ČP
Spartak Uherský Brod
1. 3. 2020
14:00
SH Morenda Petr Mynarčík
Martin Račanský
96
52
16
18
37
26
65
39
Review
základní 17. kolo 99
BCS Husovice A
ASK Blansko
8. 2. 2020
17:00
SH Morenda Ivo Melichárek
Rastislav Frass
64
78
17
20
33
29
51
53
Review
základní 17. kolo 100
TJ Třebíč
TESLA Brno
8. 2. 2020
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Kazda
Miroslav Friedl
84
63
20
15
41
33
71
50
Review
základní 17. kolo 102
Sokol Šlapanice A
Sokol Hodonín
8. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Petr Kapounek
Tomáš Dokoupil
73
70
16
20
41
36
58
54
Review
základní 17. kolo 98
BK Vyškov
BK Vlci Žďár B
8. 2. 2020
17:30
SH Za parkem Marek Vaníček
Jiří Slezák
60
59
14
17
30
32
44
48
60
59
Review
základní 18. kolo 107
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod
9. 2. 2020
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Slezák
Libor Chaloupka
Preview
základní 18. kolo 105
TJ Třebíč
ASK Blansko
9. 2. 2020
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
75
63
21
18
43
34
64
49
Review
základní 18. kolo 103
BK Vyškov
BC VYSOČINA B
9. 2. 2020
11:00
SH Za parkem Vojtěch Marek
Tomáš Novotný
58
53
12
10
33
32
44
36
58
53
Review
základní 18. kolo 108
Slovan ČP
Sokol Hodonín
9. 2. 2020
13:00
SH Morenda Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
97
70
25
14
56
29
76
53
Review
základní 18. kolo 106
BCS Husovice A
TESLA Brno
5. 2. 2020
20:05
SH Morenda Ivo Melichárek
Martin Sekáč
84
86
18
18
35
44
55
58
72
72
Review
základní 19. kolo 109
Slovan ČP
BK Vyškov
22. 2. 2020
13:00
SH Morenda Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
82
58
11
10
35
31
52
45
Review
základní 19. kolo 112
Spartak Uherský Brod
BCS Husovice A
22. 2. 2020
16:45
Sportovní hala Filip Hudec
Ota Baďura
72
79
15
17
37
37
57
59
Review
základní 19. kolo 113
TESLA Brno
BC VYSOČINA B
22. 2. 2020
17:00
SH Tesla Brno Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
73
61
19
16
38
26
53
38
Review
základní 19. kolo 114
ASK Blansko
BK Vlci Žďár B
22. 2. 2020
17:30
SH Blansko Radim Horký
Tomáš Novotný
76
65
23
20
47
40
65
50
Review
základní 19. kolo 111
Sokol Hodonín
TJ Třebíč
22. 2. 2020
18:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
64
82
11
19
30
31
49
57
Review
základní 20. kolo 115
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
23. 2. 2020
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Jansa
Maxmilian Zavřel
57
45
14
7
30
18
42
28
Review
základní 20. kolo 117
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč
23. 2. 2020
10:00
Sportovní hala Filip Hudec
Ota Baďura
64
76
19
18
39
42
51
59
Review
základní 20. kolo 118
Sokol Hodonín
BCS Husovice A
23. 2. 2020
10:00
SH Hodonín TEZA Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
66
85
20
20
34
45
46
68
Review
základní 20. kolo 119
ASK Blansko
BC VYSOČINA B
23. 2. 2020
10:30
SH Blansko Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
59
69
12
23
31
39
44
53
Review
základní 20. kolo 120
TESLA Brno
BK Vlci Žďár B
23. 2. 2020
11:00
SH Tesla Brno Radim Horký
Vojtěch Marek
67
68
16
24
30
40
51
57
Review
základní 21. kolo 124
Sokol Hodonín
BC VYSOČINA B
7. 3. 2020
16:00
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Filip Čada
74
61
12
19
29
38
48
51
Review
základní 21. kolo 125
BCS Husovice A
Sokol Šlapanice A
7. 3. 2020
17:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Radim Horký
100
54
33
13
50
19
70
36
Review
základní 21. kolo 123
BK Vlci Žďár B
Spartak Uherský Brod
7. 3. 2020
17:15
Hala 2. ZŠ Martin Sekáč
Jan Bráblík
85
69
15
15
34
24
59
39
Review
základní 21. kolo 122
BK Vyškov
TESLA Brno
7. 3. 2020
17:30
SH Za parkem Jiří Slezák
Rastislav Frass
48
58
15
14
26
32
39
37
48
58
Review
základní 21. kolo 126
TJ Třebíč
Slovan ČP
7. 3. 2020
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Marek Vaníček
Tomáš Novotný
80
66
13
19
32
33
53
49
Review
základní 22. kolo 131
TJ Třebíč
Sokol Šlapanice A
8. 3. 2020
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Marek Vaníček
Jiří Slezák
92
48
27
14
51
31
70
36
Review
základní 22. kolo 129
BC VYSOČINA B
Spartak Uherský Brod
8. 3. 2020
12:00
Hala SMJ Jihlava Jan Lejčko
Petr Havlíček
76
59
20
19
41
36
58
47
Review
základní 22. kolo 130
Sokol Hodonín
BK Vlci Žďár B
8. 3. 2020
13:00
SH Hodonín TEZA Michal Vybíral
Tomáš Dokoupil
78
53
18
13
31
26
50
41
Review
základní 22. kolo 127
BK Vyškov
ASK Blansko
6. 3. 2020
19:00
SH Za parkem Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
50
59
15
16
29
32
35
50
Review
základní 22. kolo 132
BCS Husovice A
Slovan ČP
4. 3. 2020
19:50
SH Morenda Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
68
55
21
14
43
26
57
42
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vít Škrhák PRABAS 24 16 1.0 19.2 8.9 0.1 1.3/2.2 57.1 1.7
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 16 1.0 17.6 5.3 0.5 5.6/7.3 76.9 3.4
David Havlíček BC VYSOČINA B 30 16 1.0 8.1 1.5 1.4 0.8/1.1 0.0* 1.4
Matěj Tužil SA IMA Brno 23 13 1.0 6.2 1.5 0.2 2.4/3.4 70.5 1.7
15 Tomáš Stoček BK Vlci Žďár 23 13 1.0 5.3 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.8
Petr Srogončík BK Vlci Žďár B 29 7 1.0 9.6 4.1 0.0 1.3/2.0 64.3 3.0
Filip Nádvorník BK Vyškov 22 11 1.0 3.6 0.5 0.5 0.9/1.2 0.0* 1.2
Vlastimil Holas TJ Jiskra Heřmanův M 36 5 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.8
Pavel Michalička 23 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Koukal TESLA Brno 38 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Michal Balek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Radim Kříž Sok. Šlapanice A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fialík Sok Hodonín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dorazil Sp. Uherský Brod 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sichler BCS Husovice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matúš Zavacký TJ Ruzyně 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Zemánek ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Třebíč 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BCS Husovice A 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA B 20 16.6 6.1 10.4 /17.3 60.1 18.3
BK Vlci Žďár B 10 14.2 3.5 4.8 /10.4 46.2 12.7
ASK Blansko 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TESLA Brno 19 22.5 3.8 12.3 /22.2 55.5 0.0
Sp. Uherský Brod 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok Hodonín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sok. Šlapanice A 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
5 4.4 0.8 1.4 /2.4 58.3 3.6
BK Vyškov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 0 4 0 - - -
Vybíral Michal 11 4 7 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Večeřa Pavel 7 7 0 0 - - -
Vaníček Marek 9 9 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 20 10 10 0 - - -
Trmač Vladislav 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 10 4 6 0 - - -
Sekáč Martin 5 1 4 0 - - -
Sehnal Jiří 12 6 6 0 - - -
Račanský Martin 2 1 1 0 - - -
Olbort Jan 3 0 3 0 - - -
Novotný Tomáš 8 1 7 0 - - -
Mynarčík Petr 4 4 0 0 - - -
Mrázek Michal 1 1 0 0 - - -
Mikulec Ivo 3 0 3 0 - - -
Melichárek Ivo 2 2 0 0 - - -
Marek Vojtěch 4 3 1 0 - - -
Lošťák Jan 3 0 3 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Kurz Vlastimil 1 1 0 0 - - -
Kučírek Pavel 4 1 3 0 - - -
Křičková Lenka 1 1 0 0 - - -
Křápek Petr 4 1 3 0 - - -
Krejčiřík Jiří 8 2 6 0 - - -
Kraváček Břetislav 3 1 2 0 - - -
Kotala Dominik 5 4 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 5 3 2 0 - - -
Kazda Petr 7 5 2 0 - - -
Karafiát Kamil 3 3 0 0 - - -
Kapounek Petr 3 3 0 0 - - -
Josefus Ondřej 3 1 2 0 - - -
Jansa Martin 4 3 1 0 - - -
Janík Karel 3 0 3 0 - - -
Jakubík Petr 1 1 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 2 2 0 0 - - -
Horký Radim 8 7 1 0 - - -
Hofman Radim 3 1 2 0 - - -
Havlíček Petr 3 2 1 0 - - -
Friedl Miroslav 7 3 4 0 - - -
Frass Rastislav 3 0 3 0 - - -
Fanta Jiří 1 0 1 0 - - -
Dolejš Václav 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 11 7 4 0 - - -
Čada Filip 1 0 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Bříza Jiří 2 0 2 0 - - -
Bráblík Jan 2 0 2 0 - - -
Baďura Ota 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře