Oblastní přebor mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor 1. kolo 1
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav B
28. 9. 2019
13:00
ZŠ Na Výsluní Miloslav Jon
Jan Průša
71
63
20
14
37
27
52
48
Review
Oblastní přebor 1. kolo 2
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000 "B"
28. 9. 2019
15:00
Hala ZŠ Patricie-Anna Reitzová
Petr Vávra
89
29
26
5
42
18
71
23
Review
Oblastní přebor 1. kolo 3
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
28. 9. 2019
17:00
Sportovní hala Václav Galajda
Jiří Jodl
64
51
16
14
30
24
49
41
Review
Oblastní přebor 2. kolo 4
BK Sadská o.s.
BK Beroun "B"
29. 9. 2019
10:00
Hala ZŠ Tomáš Tejček
Jiří Pavýza
45
62
6
16
16
33
34
47
Review
Oblastní přebor 2. kolo 5
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
29. 9. 2019
10:00
Sportovní hala Jan Karásek
Jiří Jodl
74
38
16
20
38
29
55
37
Review
Oblastní přebor 3. kolo 7
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
12. 10. 2019
13:00
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Pazourek
Pavel Strnad
107
58
26
23
53
35
80
45
Review
Oblastní přebor 3. kolo 8
AŠ Mladá Boleslav B
TJ TZ Rakovník
12. 10. 2019
17:00
IX. základní škola Michal Dub
Petr Frána
65
37
17
7
29
14
42
30
Review
Oblastní přebor 3. kolo 6
BK Příbram 2000 "B"
BK Beroun "B"
12. 10. 2019
17:30
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jan Machálek
49
73
10
19
20
40
32
53
Review
Oblastní přebor 4. kolo 9
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
13. 10. 2019
12:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Hendrich
Jakub Hejduk
89
58
25
16
38
25
60
48
Review
Oblastní přebor 4. kolo 10
AŠ Mladá Boleslav B
BK Sadská o.s.
13. 10. 2019
15:00
IX. základní škola Petr Frána
Michal Dub
67
40
18
10
28
21
46
31
Review
Oblastní přebor 5. kolo 13
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav B
26. 10. 2019
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Josef Matějček
Martin Koudela
55
74
8
17
25
41
37
58
Review
Oblastní přebor 5. kolo 12
BK Příbram 2000 "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
26. 10. 2019
17:00
ZŠ Březové Hory Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
49
122
16
32
26
69
34
90
Review
Oblastní přebor 5. kolo 11
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
26. 10. 2019
17:30
Hala ZŠ Patricie-Anna Reitzová
Jakub Vampola
58
83
18
15
29
40
39
64
Review
Oblastní přebor 6. kolo 15
BK Beroun "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
27. 10. 2019
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Jakub Vampola
54
75
13
16
28
35
43
59
Review
Oblastní přebor 6. kolo 14
BK Příbram 2000 "B"
AŠ Mladá Boleslav B
27. 10. 2019
13:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Petr Buršík
66
74
19
20
40
39
56
61
Review
Oblastní přebor 7. kolo 16
BK Beroun "B"
BK Sadská o.s.
9. 11. 2019
15:30
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Filip Hackl
87
65
27
17
47
32
71
55
Review
Oblastní přebor 7. kolo 17
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
9. 11. 2019
18:00
ZŠ Březové Hory Miloslav Jon
Lucie Moravcová
63
75
14
15
32
24
44
49
63
63
Review
Oblastní přebor 8. kolo 20
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
10. 11. 2019
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Filip Hackl
78
56
28
11
44
31
61
45
Review
Oblastní přebor 8. kolo 18
AŠ Mladá Boleslav B
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
10. 11. 2019
10:30
IX. základní škola Lukáš Balog
Jan Lejčko
62
65
17
18
28
35
47
50
Review
Oblastní přebor 8. kolo 19
BK Příbram 2000 "B"
BK Sadská o.s.
10. 11. 2019
12:00
ZŠ Březové Hory Miloslav Jon
Michal Dub
48
67
4
17
17
34
33
45
Review
Oblastní přebor 9. kolo 21
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
23. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Jan Málek
Filip Hackl
71
49
16
14
33
24
45
32
Review
Oblastní přebor 9. kolo 22
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav B
23. 11. 2019
17:30
Hala ZŠ Petr Frána
Petr Vávra
31
81
11
20
10
21
6
19
4
21
Review
Oblastní přebor 10. kolo 24
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
24. 11. 2019
11:00
Hala ZŠ Petr Vávra
Petr Frána
78
90
23
13
21
29
15
17
19
27
Review
Oblastní přebor 10. kolo 25
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav B
24. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Jan Málek
Filip Hackl
67
51
15
17
30
29
48
39
Review
Oblastní přebor 10. kolo 23
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000 "B"
23. 11. 2019
18:30
tělocvična ZŠ Preislerova Stanislav Dvořák
Jakub Vampola
95
56
21
13
37
31
70
48
Review
Oblastní přebor 11. kolo 27
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Beroun "B"
7. 12. 2019
10:00
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Michal Dub
94
55
26
15
46
36
75
44
Review
Oblastní přebor 11. kolo 26
AŠ Mladá Boleslav B
BK Příbram 2000 "B"
7. 12. 2019
14:30
IX. základní škola Jan Mareš
Michal Vyhlídal
110
53
25
18
45
32
73
43
Review
Oblastní přebor 12. kolo 30
AŠ Mladá Boleslav B
BK Beroun "B"
8. 12. 2019
10:00
IX. základní škola Petr Vávra
Fedor Lysov
61
50
14
6
31
26
41
32
Review
Oblastní přebor 12. kolo 29
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000 "B"
8. 12. 2019
11:00
ZŠ Na Výsluní Petr Frána
Michal Dub
86
44
23
5
40
16
55
32
Review
Oblastní přebor 12. kolo 28
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
8. 12. 2019
16:00
Sportovní hala Jan Machálek
Filip Hackl
76
40
27
13
44
19
60
29
Review
Oblastní přebor 13. kolo 31
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav B
18. 1. 2020
13:00
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Pazourek
Jan Mareš
64
67
15
18
28
31
51
53
Review
Oblastní přebor 13. kolo 33
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
18. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Fedor Lysov
62
53
21
10
34
25
56
46
Review
Oblastní přebor 13. kolo 32
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000 "B"
18. 1. 2020
17:30
Hala ZŠ Jan Hejnic
Pavel Koudela
65
68
12
21
10
19
22
14
21
14
Review
Oblastní přebor 14. kolo 34
BK Sadská o.s.
BK Beroun "B"
19. 1. 2020
12:00
Hala ZŠ Jan Hejnic
Pavel Koudela
55
66
11
14
22
18
12
22
10
12
Review
Oblastní přebor 14. kolo 35
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000 "B"
19. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Fedor Lysov
105
35
30
8
51
19
80
27
Review
Oblastní přebor 15. kolo 38
AŠ Mladá Boleslav B
TJ TZ Rakovník
1. 2. 2020
15:00
IX. základní škola Pavel Strnad
Fedor Lysov
49
68
15
12
28
27
40
46
Review
Oblastní přebor 15. kolo 36
BK Příbram 2000 "B"
BK Beroun "B"
1. 2. 2020
16:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Lenka Bočková
52
68
4
22
19
41
40
49
Review
Oblastní přebor 15. kolo 37
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
1. 2. 2020
18:30
ZŠ Na Výsluní Miloš Nesvadba
Pavel Velda
68
47
20
9
32
18
42
33
Review
Oblastní přebor 16. kolo 40
AŠ Mladá Boleslav B
BK Sadská o.s.
2. 2. 2020
10:00
IX. základní škola Miloslav Jon
Fedor Lysov
56
36
20
9
36
20
49
27
Review
Oblastní přebor 16. kolo 39
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
2. 2. 2020
12:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Velda
Miloš Nesvadba
53
79
17
25
28
51
39
64
Review
Oblastní přebor 17. kolo 43
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav B
22. 2. 2020
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Martin Buršík
Radek Šťavík
60
63
14
17
30
35
46
47
Review
Oblastní přebor 17. kolo 42
BK Příbram 2000 "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
15. 2. 2020
17:00
ZŠ Březové Hory Pavel Strnad
Fedor Lysov
60
100
10
24
23
52
45
77
Review
Oblastní přebor 17. kolo 41
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
15. 2. 2020
17:30
Hala ZŠ Michal Vyhlídal
Petr Vávra
41
87
10
15
14
35
30
65
Review
Oblastní přebor 18. kolo 44
BK Příbram 2000 "B"
AŠ Mladá Boleslav B
16. 2. 2020
10:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Lenka Bočková
49
100
8
25
28
45
42
72
Review
Oblastní přebor 18. kolo 45
BK Beroun "B"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
23. 2. 2020
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Michal Dub
51
98
13
26
25
49
39
73
Review
Oblastní přebor 19. kolo 46
BK Beroun "B"
BK Sadská o.s.
29. 2. 2020
14:45
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Frána
Michal Dub
84
67
23
22
20
16
21
11
20
18
Review
Oblastní přebor 19. kolo 47
BK Příbram 2000 "B"
TJ TZ Rakovník
29. 2. 2020
18:30
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Jiří Veselý
60
97
18
27
33
49
48
72
Review
Oblastní přebor 20. kolo 50
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
1. 3. 2020
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Josef Matějček
50
87
15
33
28
48
40
71
Review
Oblastní přebor 20. kolo 49
BK Příbram 2000 "B"
BK Sadská o.s.
1. 3. 2020
11:00
ZŠ Březové Hory Lucie Moravcová
Fedor Lysov
68
70
11
14
21
19
14
16
22
21
Review
Oblastní přebor 20. kolo 48
AŠ Mladá Boleslav B
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
29. 2. 2020
12:00
IX. základní škola Michal Vyhlídal
Leoš Kvíz
68
55
25
11
33
29
50
46
Review
Oblastní přebor 21. kolo 51
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Oblastní přebor 21. kolo 52
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav B
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Oblastní přebor 22. kolo 53
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000 "B"
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Oblastní přebor 22. kolo 54
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Oblastní přebor 22. kolo 55
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Oblastní přebor 23. kolo 56
AŠ Mladá Boleslav B
BK Příbram 2000 "B"
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Oblastní přebor 23. kolo 57
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Oblastní přebor 24. kolo 58
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Oblastní přebor 24. kolo 59
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000 "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Oblastní přebor 24. kolo 60
AŠ Mladá Boleslav B
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Brezovák Bra 25 22 1.0 7.1 2.3 0.6 0.8/1.4 0.0* 2.7
Tomáš Slaboch BerB 51 16 1.0 7.4 1.9 1.1 0.3/0.5 0.0* 1.0
Filip Sáss BA Sparta A 21 12 1.0 7.9 3.0 0.0 1.9/3.0 63.9 1.6
Tomáš Řeháček Peč 24 16 1.0 3.7 0.4 0.9 0.1/0.3 0.0* 2.4
Michal Bradáč BKSad 35 15 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.9
Jiří Šíma Bol 30 8 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/2.5 25.0 1.1
Václav Borl BraB 47 6 1.0 4.0 0.3 1.0 0.3/0.3 0.0* 2.5
33 Martin Švancar AŠ Mladá Boleslav 29 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
Tomáš Řeřicha Pří 24 1 1.0 9.0 1.0 2.0 / 2.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Martin Borský TZRak 42 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zima VSK Iuridica C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Goliáš BK Ropáci 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Spilka Radotínský SK 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Táborský BK Ber 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aleš Brožík Příb 2000 "B" 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Brandýs n.L. B 16 25.0 6.3 11.6 /18.9 61.4 19.6
AŠ Mladá Boleslav B 16 18.2 6.8 12.8 /21.8 58.7 15.9
BK Sadská 17 16.5 4.3 10.1 /17.9 56.4 18.4
BK Příbram 2000 "B" 17 17.6 3.5 6.3 /10.7 59.1 14.9
TJ TZ Rakovník 17 25.9 3.8 9.9 /19.7 50.3 12.3
BK Beroun "B" 17 22.6 3.4 8.9 /20.3 43.8 18.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyhlídal Michal 3 2 1 0 - - -
Veselý Jiří 6 5 1 0 - - -
Velda Pavel 2 1 1 0 - - -
Vávra Petr 5 2 3 0 - - -
Vampola Jakub 3 0 3 0 - - -
Tejček Tomáš 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 4 3 1 0 - - -
Strnad Pavel 3 2 1 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 2 2 0 0 - - -
Průša Jan 1 0 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Pavýza Jiří 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - - -
Moravcová Lucie 2 1 1 0 - - -
Matějček Josef 2 1 1 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Mareš Jan 2 1 1 0 - - -
Málek Jan 2 2 0 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lysov Fedor 7 0 7 0 - - -
Lejčko Jan 1 0 1 0 - - -
Kvíz Leoš 1 0 1 0 - - -
Koudela Martin 1 0 1 0 - - -
Koudela Pavel 2 0 2 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 4 4 0 0 - - -
Jodl Jiří 2 0 2 0 - - -
Hendrich Pavel 1 1 0 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Hejduk Jakub 1 0 1 0 - - -
Hackl Filip 5 0 5 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frána Petr 7 5 2 0 - - -
Dvořák Stanislav 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 7 1 6 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 4 3 1 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře