Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
20. 9. 2019
18:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Aleš Jurda
89
58
24
17
49
32
74
40
Review
Základní část 1. kolo 4
BO TJ Hlučín
TJ Zbrojovka Vsetín
24. 9. 2019
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
87
78
19
19
46
36
59
64
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Labrador Ostrava B
SVČ Odry
26. 9. 2019
20:15
Trojhalí Marek Pilch
Zdeněk Pospíšil
64
86
21
18
29
48
50
65
Review
Základní část 2. kolo 8
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
8. 10. 2019
17:45
SH Krytý bazén Jan Konvička
Jan Menšík
81
84
21
21
38
35
58
44
Review
Základní část 2. kolo 7
SVČ Odry
BK Snakes Ostrava C
4. 10. 2019
18:15
Odry Dennis Billík
Michael Tichov
85
45
23
12
52
25
65
32
Review
Základní část 2. kolo 5
TJ TŽ Třinec
BO TJ Hlučín
11. 10. 2019
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Václav Sýkora
Jiří Kraus
52
77
13
18
23
34
41
60
Review
Základní část 3. kolo 10
BK Hladnov Slezská
SVČ Odry
18. 10. 2019
18:30
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Zdeněk Pospíšil
75
82
15
19
31
44
55
67
Review
Základní část 3. kolo 12
TJ Zbrojovka Vsetín
TJ TŽ Třinec
18. 10. 2019
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jan Konvička
Jan Menšík
77
72
19
23
35
41
65
53
Review
Základní část 3. kolo 9
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
17. 10. 2019
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Dominik Holaň
53
121
14
35
27
62
35
90
Review
Základní část 4. kolo 15
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Slezská
2. 11. 2019
17:00
SH Krytý bazén Tomáš Nevřela
Aleš Jurda
95
64
33
12
52
26
73
47
Review
Základní část 4. kolo 14
SVČ Odry
BO TJ Hlučín
1. 11. 2019
18:15
Odry Ivo Dolinek
Ota Baďura
42
51
15
7
21
21
29
37
Review
Základní část 4. kolo 16
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
24. 10. 2019
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Matouš Přidal
72
87
15
21
40
40
63
61
Review
Základní část 5. kolo 17
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava B
15. 11. 2019
18:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Marek Pilch
64
55
10
11
26
34
47
43
Review
Základní část 5. kolo 18
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
12. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Aleš Jurda
Jan Posker
52
85
14
19
28
43
43
64
Review
Základní část 5. kolo 19
TJ Zbrojovka Vsetín
SVČ Odry
15. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jan Menšík
Miroslav Slovák
62
83
14
24
29
40
45
60
Review
Základní část 6. kolo 22
BC Nový Jičín C
TJ Zbrojovka Vsetín
30. 11. 2019
17:00
SH Krytý bazén Ota Baďura
Radim Kavka
73
68
17
14
37
32
53
50
73
68
Review
Základní část 6. kolo 21
SVČ Odry
TJ TŽ Třinec
29. 11. 2019
18:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
69
51
11
13
24
20
49
31
Review
Základní část 6. kolo 23
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
28. 11. 2019
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Ondřej Rusz
78
85
16
10
29
26
46
51
70
70
Review
Základní část 6. kolo 24
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
28. 11. 2019
20:40
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Vojtěch Ščurek
70
74
11
14
28
31
52
53
Review
Základní část 7. kolo 26
TJ Zbrojovka Vsetín
BK Labrador Ostrava B
24. 4. 2020
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jan Konvička
Jan Menšík
Preview
Základní část 7. kolo 25
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
10. 12. 2019
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
80
54
23
17
51
37
68
46
Review
Základní část 7. kolo 27
TJ TŽ Třinec
BC Nový Jičín C
13. 12. 2019
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Jiří Kraus
Petr Polke
60
82
16
21
17
16
15
25
Review
Základní část 8. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BO TJ Hlučín
10. 1. 2020
18:30
Gymnázium Hladnov Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
74
72
15
20
38
37
59
50
Review
Základní část 8. kolo 30
BK Labrador Ostrava B
TJ TŽ Třinec
16. 1. 2020
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Matouš Přidal
62
86
16
19
34
42
53
70
Review
Základní část 8. kolo 31
BK Snakes Ostrava C
TJ Zbrojovka Vsetín
9. 1. 2020
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
74
60
15
17
29
36
54
48
Review
Základní část 9. kolo 36
SVČ Odry
BC Nový Jičín C
24. 1. 2020
18:15
Odry Aleš Jurda
Jan Posker
74
90
24
34
36
53
57
69
Review
Základní část 9. kolo 33
TJ Zbrojovka Vsetín
BK Hladnov Slezská
21. 2. 2020
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín David Vyplel
Josef Slavík
50
75
9
21
21
37
35
54
Review
Základní část 9. kolo 34
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
24. 1. 2020
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Jiří Kraus
Petr Polke
48
44
11
8
9
14
11
14
Review
Základní část 10. kolo 40
TJ Zbrojovka Vsetín
BO TJ Hlučín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 10. kolo 37
SVČ Odry
BK Labrador Ostrava B
7. 2. 2020
18:15
Odry Ota Baďura
Filip Hudec
90
55
24
14
38
29
69
45
Review
Základní část 10. kolo 39
TJ TŽ Třinec
BK Hladnov Slezská
7. 2. 2020
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Radim Kavka
Petr Polke
47
63
8
21
11
12
11
16
Review
Základní část 11. kolo 41
BO TJ Hlučín
TJ TŽ Třinec
11. 2. 2020
18:30
Sportovní hala Jan Posker
Vojtěch Ščurek
74
66
26
11
45
25
72
54
Review
Základní část 11. kolo 44
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
20. 2. 2020
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Aleš Jurda
46
96
14
24
27
51
36
65
Review
Základní část 11. kolo 43
BK Snakes Ostrava C
SVČ Odry
20. 2. 2020
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Tomáš Kraina
58
73
19
19
38
34
48
65
Review
Základní část 12. kolo 45
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 12. kolo 46
SVČ Odry
BK Hladnov Slezská
28. 2. 2020
18:15
Odry Jakub Kremser
Ota Baďura
85
96
18
9
33
30
54
54
73
73
Review
Základní část 12. kolo 48
TJ TŽ Třinec
TJ Zbrojovka Vsetín
6. 3. 2020
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Radim Kavka
Jiří Kraus
50
38
12
13
8
5
12
8
Review
Základní část 13. kolo 50
BO TJ Hlučín
SVČ Odry
3. 3. 2020
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Aleš Jurda
76
58
20
11
29
20
54
36
Review
Základní část 13. kolo 51
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
6. 3. 2020
18:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
67
78
15
22
33
34
56
58
Review
Základní část 13. kolo 52
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
5. 3. 2020
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Dominik Holaň
57
67
12
17
24
35
43
45
Review
Základní část 14. kolo 53
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 54
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 14. kolo 55
SVČ Odry
TJ Zbrojovka Vsetín
Bude upřesněno
-
Odry
Preview
Základní část 15. kolo 60
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
Bude upřesněno
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 15. kolo 57
TJ TŽ Třinec
SVČ Odry
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 15. kolo 58
TJ Zbrojovka Vsetín
BC Nový Jičín C
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 15. kolo 59
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 16. kolo 61
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
26. 4. 2020
-
Preview
Základní část 16. kolo 63
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Nový Jičín
Preview
Základní část 16. kolo 62
BK Labrador Ostrava B
TJ Zbrojovka Vsetín
12. 12. 2019
20:15
Trojhalí Dominik Holaň
Aleš Jurda
76
73
14
14
32
33
54
55
Review
Základní část 17. kolo 67
TJ Zbrojovka Vsetín
BK Snakes Ostrava C
10. 5. 2020
-
Preview
Základní část 17. kolo 68
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
28. 4. 2020
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 17. kolo 66
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
8. 5. 2020
18:45
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 18. kolo 69
BK Hladnov Slezská
TJ Zbrojovka Vsetín
Bude upřesněno
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 18. kolo 70
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
17. 5. 2020
-
Preview
Základní část 18. kolo 72
BC Nový Jičín C
SVČ Odry
17. 5. 2020
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Odry 11 7 4 827 723 18
2. Nový Jičín C 9 8 1 801 568 17
3. Hladnov Slezská 10 7 3 741 692 17
4. Hlučín 9 7 2 654 587 16
5. Třinec 10 3 7 590 675 13
6. Labrador B 10 3 7 659 805 13
7. Snakes Ostrava C 9 2 7 542 680 11
8. Vsetín 8 1 7 506 590 9
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Artur Wojnarowský Sokol Karviná 21 9 1.0 5.1 1.8 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.6
Pavel Hurník Hladnov Slezská 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Rýdel Nový Jičín B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Eliáš Nový Jičín C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Chudoba BK Krnov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Černý Labrador B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Vrtaník Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikolajek Snakes Ostrava C 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šnaur Hladnov Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Doležel VŠB Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ondruš Hlučín 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Dávid Vsetín 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Balcar Třinec 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Luňáček Odry 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Tichov Michael 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 0 4 0 - - -
Sýkora Václav 1 1 0 0 - - -
Slovák Miroslav 1 0 1 0 - - -
Slavík Josef 1 0 1 0 - - -
Rusz Ondřej 2 1 1 0 - - -
Přidal Matouš 2 0 2 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 3 0 3 0 - - -
Posker Jan 6 2 4 0 - - -
Polke Petr 3 0 3 0 - - -
Pilch Marek 3 2 1 0 - - -
Opletal Petr 3 3 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 4 4 0 0 - - -
Menšík Jan 3 1 2 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kraus Jiří 4 2 2 0 - - -
Kraina Tomáš 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 3 2 1 0 - - -
Jurda Aleš 8 3 5 0 - - -
Hudec Filip 2 0 2 0 - - -
Holubek Tomáš 6 6 0 0 - - -
Holaň Dominik 3 1 2 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Billík Dennis 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře