Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
TJ ČSA
Sokol Pražský C
2. 10. 2019
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Radomír Kohout
73
81
16
19
34
39
56
52
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Sokol Kbely B
VSK MFF UK A
3. 10. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Musil
Marek Vošahlík
55
70
11
16
20
29
41
49
Review
Základní fáze 1. kolo 5
CTS Basket
VŠTJ Ekonom Praha
3. 10. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Jan Sedláček
74
73
20
11
37
38
54
66
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ HÁJE - JM A
Sokol Horní Počernice A
3. 10. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Pavel Bohata
Michal Perlík
80
86
23
18
46
44
60
70
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Meteor TLC A
BK Slavoj Praha
30. 9. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Marek Vošahlík
78
73
19
15
39
38
58
59
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Aritma Praha
Slovan Bohnice A
3. 10. 2019
20:40
SK Aritma Praha Roman Kejklíček
Lukáš Balog
61
62
12
15
27
30
41
45
Review
Základní fáze 2. kolo 11
BK Slavoj Praha
Aritma Praha
10. 10. 2019
18:20
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Michal Bukovský
83
69
16
14
38
29
61
50
Review
Základní fáze 2. kolo 7
VSK MFF UK A
Sokol Horní Počernice A
7. 10. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
102
86
32
23
58
47
83
65
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Slovan Bohnice A
TJ ČSA
7. 10. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
59
49
16
19
30
23
47
32
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Sokol Kbely B
Meteor TLC A
10. 10. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Jan Musil
67
57
20
13
38
33
51
45
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Pražský C
CTS Basket
7. 10. 2019
20:10
Sokol pražský Lukáš Balog
Jan Sedláček
79
63
13
13
34
35
52
43
Review
Základní fáze 2. kolo 8
VŠTJ Ekonom Praha
TJ HÁJE - JM A
11. 10. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Jan Musil
73
76
17
31
34
46
52
66
Review
Základní fáze 3. kolo 15
TJ ČSA
BK Slavoj Praha
16. 10. 2019
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Vladimír Slanina
83
76
12
16
36
38
61
64
Review
Základní fáze 3. kolo 16
CTS Basket
Slovan Bohnice A
17. 10. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Marek Vošahlík
70
73
15
18
40
40
58
59
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ HÁJE - JM A
Sokol Pražský C
17. 10. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
69
75
15
17
34
32
56
52
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Horní Počernice A
VŠTJ Ekonom Praha
15. 10. 2019
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Kec
Vladimír Slanina
78
70
18
15
38
38
64
59
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Meteor TLC A
VSK MFF UK A
14. 10. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Pavel Bohata
64
54
15
13
36
27
43
34
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Aritma Praha
Sokol Kbely B
17. 10. 2019
20:40
SK Aritma Praha Jan Musil
Lukáš Balog
76
69
18
8
44
20
64
38
Review
Základní fáze 4. kolo 22
BK Slavoj Praha
CTS Basket
24. 10. 2019
18:20
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Jan Musil
84
54
18
19
40
33
52
45
Review
Základní fáze 4. kolo 19
VSK MFF UK A
VŠTJ Ekonom Praha
21. 10. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Radomír Kohout
Tomáš Linhart
96
65
24
16
43
35
73
51
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Slovan Bohnice A
TJ HÁJE - JM A
21. 10. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Balog
Marek Vošahlík
66
96
6
27
24
54
50
76
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Sokol Kbely B
TJ ČSA
24. 10. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Bukovský
Vladimír Slanina
71
72
11
18
35
39
51
58
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Pražský C
Sokol Horní Počernice A
21. 10. 2019
20:10
Sokol pražský Matej Kovačovič
Lukáš Ulrych
55
66
13
13
23
27
43
48
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Meteor TLC A
Aritma Praha
21. 10. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Vladimír Slanina
Jan Musil
59
73
17
18
33
36
50
56
Review
Základní fáze 5. kolo 26
TJ ČSA
Meteor TLC A
31. 10. 2019
20:15
ČZU Praha Lukáš Balog
Radomír Kohout
66
54
19
25
40
35
56
44
Review
Základní fáze 5. kolo 27
CTS Basket
Sokol Kbely B
31. 10. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Jan Sedláček
Jan Musil
86
78
14
24
37
46
61
58
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ HÁJE - JM A
BK Slavoj Praha
31. 10. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Vladimír Slanina
67
74
12
19
24
34
47
55
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Horní Počernice A
Slovan Bohnice A
29. 10. 2019
20:15
Sokol Horní Počernice Roman Kejklíček
Marek Vošahlík
58
76
12
18
23
34
45
56
Review
Základní fáze 5. kolo 30
VŠTJ Ekonom Praha
Sokol Pražský C
1. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Roman Kejklíček
74
76
13
13
36
30
61
50
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Aritma Praha
VSK MFF UK A
31. 10. 2019
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
63
77
18
21
25
34
43
56
Review
Základní fáze 6. kolo 33
BK Slavoj Praha
Sokol Horní Počernice A
7. 11. 2019
18:20
ZŠ Hovorčovická Vladimír Slanina
Marek Vošahlík
89
47
17
9
36
20
63
34
Review
Základní fáze 6. kolo 31
VSK MFF UK A
Sokol Pražský C
4. 11. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
66
85
16
30
29
50
46
68
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Slovan Bohnice A
VŠTJ Ekonom Praha
4. 11. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Balog
Tomáš Linhart
83
72
26
18
49
35
66
50
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Sokol Kbely B
TJ HÁJE - JM A
7. 11. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Musil
Pavel Bohata
91
68
22
12
43
27
43
70
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Meteor TLC A
CTS Basket
4. 11. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Michal Bukovský
63
51
20
10
45
17
59
34
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Aritma Praha
TJ ČSA
7. 11. 2019
20:40
SK Aritma Praha Michal Perlík
Lukáš Balog
63
52
16
15
30
27
48
35
Review
Základní fáze 7. kolo 37
TJ ČSA
VSK MFF UK A
13. 11. 2019
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Pavel Bohata
64
53
9
12
28
23
51
30
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Pražský C
Slovan Bohnice A
11. 11. 2019
20:10
Sokol pražský Tomáš Linhart
Jan Sedláček
55
69
7
16
25
34
45
50
Review
Základní fáze 7. kolo 38
CTS Basket
Aritma Praha
14. 11. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Marek Vošahlík
Pavel Bohata
64
54
10
17
27
26
48
34
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ HÁJE - JM A
Meteor TLC A
14. 11. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Roman Kejklíček
53
79
10
14
27
40
45
62
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Horní Počernice A
Sokol Kbely B
12. 11. 2019
20:15
Sokol Horní Počernice Radomír Kohout
Martin Buršík
69
61
19
15
37
28
46
45
Review
Základní fáze 7. kolo 41
VŠTJ Ekonom Praha
BK Slavoj Praha
15. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
55
70
22
21
38
40
48
59
Review
Základní fáze 8. kolo 44
BK Slavoj Praha
Sokol Pražský C
21. 11. 2019
18:20
ZŠ Hovorčovická Jan Musil
Marek Vošahlík
63
55
16
13
35
25
50
44
Review
Základní fáze 8. kolo 43
VSK MFF UK A
Slovan Bohnice A
18. 11. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Pavel Bohata
87
68
20
20
41
38
61
59
Review
Základní fáze 8. kolo 48
TJ ČSA
CTS Basket
20. 11. 2019
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Radomír Kohout
97
72
32
15
56
31
76
47
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Sokol Kbely B
VŠTJ Ekonom Praha
21. 11. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Roman Kejklíček
Michal Perlík
76
66
23
18
36
40
59
46
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Meteor TLC A
Sokol Horní Počernice A
18. 11. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Radomír Kohout
78
73
18
17
45
38
65
55
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Aritma Praha
TJ HÁJE - JM A
21. 11. 2019
20:40
SK Aritma Praha Pavel Bohata
Tomáš Linhart
61
90
17
21
33
44
45
65
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Slovan Bohnice A
BK Slavoj Praha
25. 11. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
80
71
26
22
44
35
67
51
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Pražský C
Sokol Kbely B
25. 11. 2019
20:10
Sokol pražský Vladimír Slanina
Pavel Bohata
66
61
19
19
31
34
46
40
Review
Základní fáze 9. kolo 49
CTS Basket
VSK MFF UK A
28. 11. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Jan Sedláček
Michal Perlík
45
65
11
21
23
31
42
56
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ HÁJE - JM A
TJ ČSA
28. 11. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Vladimír Slanina
90
65
15
13
43
20
66
45
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Horní Počernice A
Aritma Praha
26. 11. 2019
20:15
Sokol Horní Počernice Lukáš Balog
Jan Renc
83
53
13
7
36
21
56
38
Review
Základní fáze 9. kolo 52
VŠTJ Ekonom Praha
Meteor TLC A
29. 11. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Tomáš Linhart
57
75
14
16
31
40
43
61
Review
Základní fáze 10. kolo 55
VSK MFF UK A
BK Slavoj Praha
2. 12. 2019
18:40
Sportovní centrum UK Radek Treml
Vladimír Slanina
79
75
13
12
29
36
52
58
Review
Základní fáze 10. kolo 59
TJ ČSA
Sokol Horní Počernice A
4. 12. 2019
18:40
Gym. Arabská Martin Buršík
Jan Jeřáb
83
81
21
21
45
39
66
59
Review
Základní fáze 10. kolo 56
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
5. 12. 2019
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Vladimír Slanina
Michal Bukovský
80
65
19
8
43
20
65
36
Review
Základní fáze 10. kolo 60
CTS Basket
TJ HÁJE - JM A
5. 12. 2019
20:15
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Michal Perlík
66
65
20
13
30
38
48
44
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Meteor TLC A
Sokol Pražský C
2. 12. 2019
20:30
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Petr Blahout
65
69
12
18
29
36
40
55
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Aritma Praha
VŠTJ Ekonom Praha
5. 12. 2019
20:40
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Pavel Bohata
63
74
14
23
21
43
48
58
Review
Základní fáze 11. kolo 66
BK Slavoj Praha
Sokol Kbely B
12. 12. 2019
18:20
ZŠ Hovorčovická Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
63
56
14
16
32
28
44
42
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Slovan Bohnice A
Meteor TLC A
9. 12. 2019
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
84
71
12
20
38
41
63
57
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Pražský C
Aritma Praha
9. 12. 2019
20:10
Sokol pražský Lukáš Balog
Jan Jeřáb
61
64
14
10
28
32
50
48
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ HÁJE - JM A
VSK MFF UK A
12. 12. 2019
20:15
ZŠ Plamínková Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
72
66
15
16
32
28
58
42
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Horní Počernice A
CTS Basket
10. 12. 2019
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Kec
Lukáš Balog
69
76
23
17
38
35
63
52
Review
Základní fáze 11. kolo 63
VŠTJ Ekonom Praha
TJ ČSA
13. 12. 2019
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Martin Buršík
Miloslav Jon
67
82
18
20
31
40
50
61
Review
Základní fáze 12. kolo 68
BK Slavoj Praha
Meteor TLC A
9. 1. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Roman Kejklíček
Vladimír Slanina
83
62
24
16
50
31
66
47
Review
Základní fáze 12. kolo 67
VSK MFF UK A
Sokol Kbely B
6. 1. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Lukáš Balog
64
65
20
15
33
31
47
48
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Slovan Bohnice A
Aritma Praha
6. 1. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vošahlík
Petr Blahout
73
50
15
10
31
29
51
37
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Pražský C
TJ ČSA
6. 1. 2020
20:10
Sokol pražský Vladimír Slanina
Miloslav Jon
54
75
13
14
33
30
44
48
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Horní Počernice A
TJ HÁJE - JM A
7. 1. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Lukáš Balog
Lukáš Ulrych
67
72
14
20
35
31
50
57
Review
Základní fáze 12. kolo 71
VŠTJ Ekonom Praha
CTS Basket
10. 1. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Miloslav Jon
66
74
13
16
33
33
55
55
Review
Základní fáze 13. kolo 76
TJ ČSA
Slovan Bohnice A
15. 1. 2020
18:40
Gym. Arabská Matej Kovačovič
Vladimír Slanina
66
79
21
18
41
39
49
56
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Horní Počernice A
VSK MFF UK A
14. 1. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Matěj Záruba
Jan Jeřáb
75
54
15
15
38
29
61
42
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ HÁJE - JM A
VŠTJ Ekonom Praha
16. 1. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Jakub Kec
Pavel Bohata
107
55
38
7
59
27
81
43
Review
Základní fáze 13. kolo 75
CTS Basket
Sokol Pražský C
16. 1. 2020
20:15
ZŠ Hovorčovická Martin Kučírek
Marek Vošahlík
57
64
10
14
16
37
40
53
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Meteor TLC A
Sokol Kbely B
13. 1. 2020
20:30
ZŠ Hovorčovická Marek Vošahlík
Petr Blahout
67
56
14
13
20
27
38
41
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Aritma Praha
BK Slavoj Praha
16. 1. 2020
20:40
SK Aritma Praha Vladimír Slanina
Michal Perlík
56
65
21
17
40
31
53
47
Review
Základní fáze 14. kolo 81
BK Slavoj Praha
TJ ČSA
23. 1. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Radek Treml
Michal Perlík
53
68
19
19
30
32
41
54
Review
Základní fáze 14. kolo 79
VSK MFF UK A
Meteor TLC A
20. 1. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Miloslav Jon
Lukáš Ulrych
66
64
14
13
30
35
53
51
Review
Základní fáze 14. kolo 82
Slovan Bohnice A
CTS Basket
20. 1. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Radomír Kohout
Pavel Bohata
100
67
25
15
46
31
72
52
Review
Základní fáze 14. kolo 80
Sokol Kbely B
Aritma Praha
23. 1. 2020
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Michal Bukovský
71
58
22
18
44
34
56
47
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Pražský C
TJ HÁJE - JM A
20. 1. 2020
20:10
Sokol pražský Vladimír Slanina
Zuzana Kotrbatá
72
68
20
18
35
30
51
44
Review
Základní fáze 14. kolo 84
VŠTJ Ekonom Praha
Sokol Horní Počernice A
24. 1. 2020
20:35
Sokol Horní Počernice Radomír Kohout
Jan Jeřáb
77
76
16
20
38
41
54
57
Review
Základní fáze 15. kolo 89
TJ ČSA
Sokol Kbely B
29. 1. 2020
18:40
Gym. Arabská Martin Buršík
Miloslav Jon
59
66
19
18
27
30
47
41
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ HÁJE - JM A
Slovan Bohnice A
28. 1. 2020
20:05
ZŠ Plamínková Lukáš Ulrych
Lukáš Balog
78
81
19
19
33
37
57
58
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Horní Počernice A
Sokol Pražský C
28. 1. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Jan Renc
Radomír Kohout
70
62
17
19
32
32
42
55
Review
Základní fáze 15. kolo 88
CTS Basket
BK Slavoj Praha
30. 1. 2020
20:15
ZŠ Hovorčovická Petr Blahout
Radomír Kohout
62
59
14
18
23
35
45
40
Review
Základní fáze 15. kolo 85
VŠTJ Ekonom Praha
VSK MFF UK A
31. 1. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Vladimír Slanina
49
73
10
25
27
38
37
60
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Aritma Praha
Meteor TLC A
30. 1. 2020
20:40
SK Aritma Praha Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá
85
52
23
16
39
26
69
41
Review
Základní fáze 16. kolo 94
BK Slavoj Praha
TJ HÁJE - JM A
6. 2. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Vladimír Slanina
66
69
14
22
37
37
54
52
Review
Základní fáze 16. kolo 91
VSK MFF UK A
Aritma Praha
3. 2. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
66
51
23
15
37
21
55
34
Review
Základní fáze 16. kolo 95
Slovan Bohnice A
Sokol Horní Počernice A
3. 2. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Vladimír Slanina
Michal Bukovský
84
71
20
22
36
44
59
56
Review
Základní fáze 16. kolo 93
Sokol Kbely B
CTS Basket
6. 2. 2020
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Bukovský
Michal Perlík
73
81
15
9
33
37
57
53
70
70
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Pražský C
VŠTJ Ekonom Praha
3. 2. 2020
20:10
Sokol pražský Radomír Kohout
Miloslav Jon
104
35
27
13
46
17
72
30
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Meteor TLC A
TJ ČSA
3. 2. 2020
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Ulrych
Petr Blahout
39
68
11
14
19
23
25
44
Review
Základní fáze 17. kolo 102
TJ ČSA
Aritma Praha
12. 2. 2020
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
65
40
24
14
36
26
54
30
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Pražský C
VSK MFF UK A
10. 2. 2020
20:10
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
72
56
18
12
35
24
60
42
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Horní Počernice A
BK Slavoj Praha
11. 2. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Miloslav Jon
Jan Renc
76
74
20
20
37
33
57
52
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ HÁJE - JM A
Sokol Kbely B
13. 2. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Roman Kejklíček
77
81
22
32
32
43
54
56
Review
Základní fáze 17. kolo 101
CTS Basket
Meteor TLC A
13. 2. 2020
20:15
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Radomír Kohout
70
48
21
14
39
18
58
35
Review
Základní fáze 17. kolo 98
VŠTJ Ekonom Praha
Slovan Bohnice A
14. 2. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Martin Buršík
76
119
18
35
32
61
55
95
Review
Základní fáze 18. kolo 107
BK Slavoj Praha
VŠTJ Ekonom Praha
5. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Marek Vošahlík
72
65
18
17
33
39
50
51
Review
Základní fáze 18. kolo 103
VSK MFF UK A
TJ ČSA
2. 3. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Vladimír Slanina
Matej Kovačovič
65
53
15
8
27
19
52
40
Review
Základní fáze 18. kolo 108
Slovan Bohnice A
Sokol Pražský C
2. 3. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
67
72
22
14
45
31
55
52
Review
Základní fáze 18. kolo 106
Sokol Kbely B
Sokol Horní Počernice A
5. 3. 2020
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Vladimír Slanina
Michal Perlík
94
73
18
12
48
23
76
43
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Meteor TLC A
TJ HÁJE - JM A
2. 3. 2020
20:30
ZŠ Hovorčovická Marek Vošahlík
Pavel Bohata
69
83
20
13
38
40
53
65
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Aritma Praha
CTS Basket
5. 3. 2020
20:40
SK Aritma Praha Petr Blahout
Roman Kejklíček
67
60
16
23
22
39
50
47
Review
Základní fáze 19. kolo 111
VŠTJ Ekonom Praha
Sokol Kbely B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
CTS Basket
TJ ČSA
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
Slovan Bohnice A
VSK MFF UK A
9. 3. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Petr Blahout
Lukáš Ulrych
93
66
30
8
55
29
81
53
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Pražský C
BK Slavoj Praha
9. 3. 2020
20:10
Sokol pražský Matěj Záruba
Zuzana Kotrbatá
66
50
11
17
30
21
51
36
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Horní Počernice A
Meteor TLC A
10. 3. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Jan Musil
Marek Vošahlík
71
56
15
9
36
25
49
45
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ HÁJE - JM A
Aritma Praha
12. 3. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Petr Blahout
Marek Vošahlík
76
68
16
21
33
34
49
52
Review
Základní fáze 20. kolo 120
BK Slavoj Praha
Slovan Bohnice A
19. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Vladimír Slanina
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
VSK MFF UK A
CTS Basket
16. 3. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Bohata
Matej Kovačovič
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
TJ ČSA
TJ HÁJE - JM A
18. 3. 2020
18:40
Gym. Arabská Martin Buršík
Matej Kovačovič
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
Sokol Kbely B
Sokol Pražský C
19. 3. 2020
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Radek Treml
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Meteor TLC A
VŠTJ Ekonom Praha
16. 3. 2020
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Petr Blahout
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Aritma Praha
Sokol Horní Počernice A
19. 3. 2020
20:40
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Petr Blahout
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
BK Slavoj Praha
VSK MFF UK A
26. 3. 2020
18:30
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Radek Treml
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
23. 3. 2020
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Pražský C
Meteor TLC A
23. 3. 2020
20:10
Sokol pražský Vladimír Slanina
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Horní Počernice A
TJ ČSA
24. 3. 2020
20:15
Sokol Horní Počernice Veronika Vávrová
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ HÁJE - JM A
CTS Basket
26. 3. 2020
20:15
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Jakub Kec
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
VŠTJ Ekonom Praha
Aritma Praha
27. 3. 2020
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
VSK MFF UK A
TJ HÁJE - JM A
30. 3. 2020
18:40
Sportovní centrum UK Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
TJ ČSA
VŠTJ Ekonom Praha
1. 4. 2020
18:40
Gym. Arabská Vladimír Slanina
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
Sokol Kbely B
BK Slavoj Praha
2. 4. 2020
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
CTS Basket
Sokol Horní Počernice A
2. 4. 2020
20:15
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Meteor TLC A
Slovan Bohnice A
30. 3. 2020
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Ulrych
Jan Sedláček
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Aritma Praha
Sokol Pražský C
2. 4. 2020
20:40
SK Aritma Praha Lukáš Balog
Vladimír Slanina
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 18 1.0 20.4 6.1 1.4 3.8/4.9 77.5 2.6
Pavel Fuksa Slovan Bohnice A 30 18 1.0 18.1 4.8 2.2 1.9/2.6 73.9 1.2
Martin Juklíček TJ HÁJE - JM A 38 19 1.0 15.7 6.6 0.1 2.4/4.9 48.9 2.1
Jan Václavek VSK MFF UK A 26 17 1.0 17.1 5.0 1.5 2.6/3.6 72.6 1.6
16 Marko Radmilovič CTS Basket 41 15 1.0 18.7 5.8 1.3 3.3/5.1 65.8 1.3
23 Milan Urban BK Slavoj Praha 32 14 1.0 19.4 6.4 1.2 2.9/3.9 74.5 2.4
15 Jan Selinger CTS Basket 36 12 1.0 20.5 7.0 0.8 4.3/6.0 70.8 2.1
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 34 18 1.0 13.6 3.9 0.6 3.9/5.5 71.7 4.1
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 35 17 1.0 14.2 3.9 0.9 3.6/6.7 53.5 1.8
4 Pavel Bauer BK Slavoj Praha 32 19 1.0 12.5 4.8 0.2 2.4/3.9 60.8 2.6
13 Dominik Böttger BK Slavoj Praha 30 18 1.0 13.2 5.4 0.1 2.1/3.5 58.7 2.6
Radek Zikmund S.H.Počernice A 22 16 1.0 14.6 3.6 1.7 2.4/3.3 73.1 2.1
Matouš Cabálek VŠTJ Ekonom Praha 24 17 1.0 13.6 5.9 0.1 1.7/2.8 61.7 2.4
Lukáš Renc VSK MFF UK A 26 17 1.0 13.6 5.6 0.1 2.1/3.6 59.0 2.4
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 49 19 1.0 12.0 3.3 0.5 3.8/5.7 66.7 3.0
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 42 17 1.0 13.4 3.6 1.8 0.9/1.5 0.0* 1.5
Michal Kačaba Sokol Pražský C 24 16 1.0 13.9 3.1 1.9 1.8/2.4 74.4 1.4
Matěj Vodička Sokol Pražský C 36 18 1.0 12.3 3.0 1.5 1.8/4.2 44.0 2.1
Matyáš Meisner BK Loko Trutnov 22 26 1.0 8.5 2.9 0.7 0.6/1.3 0.0* 1.8
11 Ivica Mirkovic CTS Basket 36 15 1.0 14.5 2.7 2.3 2.2/2.7 80.5 3.3
Viktor Dvořák Meteor TLC A 52 17 1.0 12.6 3.8 0.9 2.1/2.8 76.6 1.5
Jan Ulman Slovan Bohnice A 29 16 1.0 13.2 2.0 2.3 2.4/3.6 68.4 2.5
Martin Šustr Sokol Kbely B 37 16 1.0 13.1 4.9 0.6 1.4/2.0 68.8 3.6
Jan Hofman Slovan Bohnice A 40 19 1.0 10.8 0.6 2.9 0.9/1.3 0.0* 2.1
David Nechanický Sokol Kbely B 44 16 1.0 12.6 2.9 1.9 1.3/1.8 0.0* 2.8
Jiří Prantl Meteor TLC A 30 14 1.0 14.0 3.9 1.4 1.9/3.4 54.2 2.1
Libor Palas Sokol Kbely B 23 19 1.0 10.3 2.9 1.2 / 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.8
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 42 15 1.0 12.5 4.1 1.0 1.3/2.2 57.6 2.1
Tomáš Mičunek TJ ČSA 33 9 1.0 20.7 7.3 1.0 3.0/4.8 62.8 1.1
Emil Palatinus S.H.Počernice A 50 19 1.0 9.6 4.2 0.1 1.2/1.7 0.0* 2.0
4 Emre Sakar Aritma Praha 28 16 1.0 11.0 1.9 2.1 0.9/1.4 0.0* 2.4
Jan Omelka Sokol Pražský C 41 19 1.0 8.9 1.1 2.1 0.7/1.3 0.0* 1.3
Ladislav Petřík Pří 24 9 1.0 18.1 3.6 3.3 / 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.7
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 41 16 1.0 9.9 4.5 0.0 0.9/2.1 41.2 1.5
8 Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 15 1.0 10.5 3.1 0.8 1.8/2.5 71.1 0.5
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 47 16 1.0 9.8 3.4 0.0 2.9/5.0 57.5 4.4
Radek Banýr S.H.Počernice A 46 7 1.0 21.7 7.1 1.0 4.4/7.0 63.3 3.1
Lukáš Kohout Meteor TLC A 32 18 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.1
21 Brieuc Baeckeroot Aritma Praha 34 14 1.0 10.5 2.6 1.2 1.6/2.1 73.3 1.8
Filip Ligač TJ ČSA 32 12 1.0 11.9 4.5 0.1 2.7/3.9 68.1 1.6
Jan Dvořák S.H.Počernice A 32 12 1.0 11.8 5.3 0.0 1.3/2.4 51.7 1.3
17 Marek Palán BK Slavoj Praha 33 16 1.0 8.8 2.0 0.8 2.5/2.9 85.1 2.1
Martin Čierny TJ ČSA 32 13 1.0 10.5 2.4 1.8 0.2/0.2 0.0* 1.3
Štěpán Merta TJ HÁJE - JM A 38 14 1.0 9.6 1.6 1.9 0.8/1.6 0.0* 1.1
Petr Novozámský Sokol Pražský C 40 19 1.0 7.0 2.2 0.4 1.3/2.1 64.1 2.0
6 Matěj Pumpr Aritma Praha 26 19 1.0 6.9 1.1 1.5 0.3/0.5 0.0* 1.7
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 20 13 1.0 9.8 2.2 1.5 0.8/1.4 0.0* 1.6
Jiří Chvalina TJ ČSA 34 16 1.0 7.9 3.1 0.3 0.9/1.7 0.0* 2.1
Anthony Temperante S.H.Počernice A 41 10 1.0 12.7 2.3 2.1 1.8/2.2 81.8 1.9
Matěj Kuneš VŠTJ Ekonom Praha 23 12 1.0 10.6 4.0 0.3 1.8/3.1 59.5 2.1
Josef Matušů Sokol Pražský C 41 13 1.0 9.8 4.2 0.2 1.0/1.9 0.0* 0.9
Vít Havránek Aritma Praha 24 10 1.0 12.6 5.5 0.1 1.3/3.6 36.1 2.6
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 38 14 1.0 8.9 2.2 1.4 0.4/0.9 0.0* 1.6
Petr Boček Meteor TLC A 51 16 1.0 7.7 1.5 1.0 1.7/2.1 81.8 0.9
Václav Kautský Meteor TLC A 38 18 1.0 6.8 2.2 0.3 1.6/3.6 43.1 1.9
8 Jan Peták Aritma Praha 36 16 1.0 7.6 2.6 0.6 0.8/1.1 0.0* 2.6
Anton Smirnov VŠTJ Ekonom Praha 25 17 1.0 7.1 1.9 0.9 0.4/0.6 0.0* 2.1
Dean Laputka VŠTJ Ekonom Praha 26 12 1.0 9.8 3.4 0.6 1.2/1.6 0.0* 2.5
Marko Mitrović VŠTJ Ekonom Praha 27 11 1.0 9.8 1.6 2.0 0.5/0.9 0.0* 2.4
17 Štěpán Pilecký Aritma Praha 29 12 1.0 8.8 2.3 0.4 3.1/5.3 58.7 3.6
Tú Do Manh VŠTJ Ekonom Praha 23 13 1.0 8.1 0.9 1.9 0.5/1.2 0.0* 1.2
Taylor Thomas Bern Slovan Bohnice A 35 15 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.5
Petr Ptáček S.H.Počernice A 25 12 1.0 8.7 3.8 0.0 1.2/2.0 58.3 2.4
Jiří Renc VSK MFF UK A 51 16 1.0 6.4 2.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.4
13 Štěpán Pavlíček CTS Basket 46 12 1.0 8.3 3.4 0.0 1.5/2.8 52.9 1.9
22 Matěj Polák BK Slavoj Praha 32 17 1.0 5.8 1.5 0.6 1.1/2.6 43.2 1.8
Petr Burda S.H.Počernice A 43 6 1.0 16.5 1.7 3.2 3.7/5.2 71.0 2.0
Ondřej Pešek VSK MFF UK A 34 13 1.0 7.6 2.4 0.2 2.2/4.2 50.9 2.5
Michal Szoma BK Slavoj Praha 39 13 1.0 7.6 2.5 0.6 0.7/1.2 0.0* 1.5
8 Dominik Zalabák BK Slavoj Praha 31 16 1.0 6.1 1.9 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.6
Martin Chaloupka TJ HÁJE - JM A 46 17 1.0 5.6 1.5 0.8 0.4/0.5 0.0* 1.2
Martin Zmeškal Wolves Radotín 22 24 1.0 3.8 1.5 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.6
Radan Tesař Meteor TLC A 35 12 1.0 7.4 1.3 1.3 0.9/2.2 42.3 1.7
Shengwang Li S.H.Počernice A 25 11 1.0 7.9 1.7 1.2 0.9/1.2 0.0* 1.7
6 Nikola Kranjčevič BK Slavoj Praha 31 16 1.0 5.4 1.4 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.4
Ondřej Karásek Sokol Pražský C 40 18 1.0 4.7 1.9 0.2 0.1/0.3 0.0* 2.2
Ondřej Starosta TJ HÁJE - JM A 43 4 1.0 20.3 9.0 0.3 1.5/2.0 75.0 0.0
Martin Popel Sokol Kbely B 39 15 1.0 5.4 1.2 0.9 0.4/0.8 0.0* 1.6
Ynnon Tal TJ ČSA 33 16 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Matěj Parma TJ HÁJE - JM A 43 13 1.0 5.9 1.6 0.7 0.6/1.2 0.0* 1.2
Ondřej Švarc Slovan Bohnice A 32 16 1.0 4.8 2.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.2
Petr Pavlíček VŠTJ Ekonom Praha 21 10 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/2.1 47.6 2.8
David Kocelský Slovan Bohnice A 27 11 1.0 6.8 0.5 1.9 0.2/0.2 0.0* 1.3
9 Lukáš Adamec BK Slavoj Praha 31 6 1.0 11.8 3.0 1.0 2.8/3.0 94.4 1.8
34 Karel Švec CTS Basket 44 9 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/2.0 50.0 1.6
David Pokorný VŠTJ Ekonom Praha 25 4 1.0 17.8 6.0 1.0 2.8/4.5 61.1 0.8
14 David Blagodárný Aritma Praha 30 15 1.0 4.6 1.7 0.0 1.3/2.7 47.5 2.1
7 Viktor Mikeš CTS Basket 39 15 1.0 4.5 1.1 0.6 0.4/0.7 0.0* 0.7
Miroslav Holan Sokol Kbely B 42 13 1.0 5.1 1.8 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.0
18 Michal Bejvl Aritma Praha 37 15 1.0 4.3 1.6 0.1 0.9/3.0 28.9 1.7
12 Matěj Zajíček CTS Basket 31 6 1.0 10.7 1.5 1.8 2.2/3.5 61.9 1.2
Aleš Kopřiva VSK MFF UK A 50 17 1.0 3.8 1.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 2.1
David Martínek TJ HÁJE - JM A 38 9 1.0 6.9 1.9 0.9 0.4/1.6 0.0* 1.7
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 26 12 1.0 5.0 1.8 0.2 1.0/2.5 40.0 1.6
Aleš Černý S.H.Počernice A 30 9 1.0 6.6 2.2 0.4 0.8/1.6 0.0* 3.2
15 Petr Juna Aritma Praha 30 9 1.0 6.2 1.2 0.6 2.1/3.9 54.3 3.1
21 Mathias Durand Aritma Praha 38 3 1.0 18.3 4.3 2.3 2.7/3.3 80.0 2.0
Jan Paleček TJ ČSA 36 7 1.0 7.3 1.4 1.3 0.6/0.6 0.0* 1.9
Matěj Mik VSK MFF UK A 25 18 1.0 2.8 0.8 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.8
Martin Tůma TJ ČSA 35 18 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.7

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 0 0 0 0 0
Pavel Fuksa Slovan Bohnice A 30 0 0 0 0 0
Martin Juklíček TJ HÁJE - JM A 38 0 0 0 0 0
Jan Václavek VSK MFF UK A 26 29 9 4 8 3
16 Marko Radmilovič CTS Basket 41 36 13 4 9 4
23 Milan Urban BK Slavoj Praha 32 0 0 0 0 0
15 Jan Selinger CTS Basket 36 27 10 3 9 5
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 34 26 7 3 11 5
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 35 0 0 0 0 0
4 Pavel Bauer BK Slavoj Praha 32 0 0 0 0 0
13 Dominik Böttger BK Slavoj Praha 30 0 0 0 0 0
Radek Zikmund S.H.Počernice A 22 0 0 0 0 0
Matouš Cabálek VŠTJ Ekonom Praha 24 0 0 0 0 0
Lukáš Renc VSK MFF UK A 26 0 0 0 0 0
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 49 22 6 2 7 5
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 42 0 0 0 0 0
Michal Kačaba Sokol Pražský C 24 0 0 0 0 0
Matěj Vodička Sokol Pražský C 36 24 5 4 6 4
Matyáš Meisner BK Loko Trutnov 22 14 4 3 2 5
11 Ivica Mirkovic CTS Basket 36 29 6 4 7 5
Viktor Dvořák Meteor TLC A 52 23 7 3 6 5
Jan Ulman Slovan Bohnice A 29 0 0 0 0 0
Martin Šustr Sokol Kbely B 37 25 9 2 7 5
Jan Hofman Slovan Bohnice A 40 0 0 0 0 0
David Nechanický Sokol Kbely B 44 26 7 5 8 5
Jiří Prantl Meteor TLC A 30 25 8 4 7 5
Libor Palas Sokol Kbely B 23 17 6 2 3 5
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 42 0 0 0 0 0
Tomáš Mičunek TJ ČSA 33 0 0 0 0 0
Emil Palatinus S.H.Počernice A 50 19 8 1 4 4
4 Emre Sakar Aritma Praha 28 18 5 5 3 4
Jan Omelka Sokol Pražský C 41 17 3 5 3 3
Ladislav Petřík Pří 24 33 6 7 4 4
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 41 0 0 0 0 0
8 Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 19 6 4 5 3
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 47 17 7 0 8 5
Radek Banýr S.H.Počernice A 46 31 11 3 8 5
Lukáš Kohout Meteor TLC A 32 17 7 1 3 4
21 Brieuc Baeckeroot Aritma Praha 34 16 5 3 5 4
Filip Ligač TJ ČSA 32 0 0 0 0 0
Jan Dvořák S.H.Počernice A 32 25 11 0 6 3
17 Marek Palán BK Slavoj Praha 33 0 0 0 0 0
Martin Čierny TJ ČSA 32 0 0 0 0 0
Štěpán Merta TJ HÁJE - JM A 38 0 0 0 0 0
Petr Novozámský Sokol Pražský C 40 18 6 2 5 4
6 Matěj Pumpr Aritma Praha 26 14 3 4 2 4
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 20 0 0 0 0 0
Jiří Chvalina TJ ČSA 34 0 0 0 0 0
Anthony Temperante S.H.Počernice A 41 21 5 5 4 4
Matěj Kuneš VŠTJ Ekonom Praha 23 0 0 0 0 0
Josef Matušů Sokol Pražský C 41 16 6 1 6 3
Vít Havránek Aritma Praha 24 0 0 0 0 0
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 38 0 0 0 0 0
Petr Boček Meteor TLC A 51 13 4 2 5 3
Václav Kautský Meteor TLC A 38 19 5 2 5 4
8 Jan Peták Aritma Praha 36 22 7 2 2 4
Anton Smirnov VŠTJ Ekonom Praha 25 0 0 0 0 0
Dean Laputka VŠTJ Ekonom Praha 26 0 0 0 0 0
Marko Mitrović VŠTJ Ekonom Praha 27 0 0 0 0 0
17 Štěpán Pilecký Aritma Praha 29 15 5 1 8 5
Tú Do Manh VŠTJ Ekonom Praha 23 0 0 0 0 0
Taylor Thomas Bern Slovan Bohnice A 35 0 0 0 0 0
Petr Ptáček S.H.Počernice A 25 15 7 0 3 5
Jiří Renc VSK MFF UK A 51 20 9 1 2 5
13 Štěpán Pavlíček CTS Basket 46 14 6 0 6 5
22 Matěj Polák BK Slavoj Praha 32 0 0 0 0 0
Petr Burda S.H.Počernice A 43 22 4 5 6 5
Ondřej Pešek VSK MFF UK A 34 13 5 1 6 5
Michal Szoma BK Slavoj Praha 39 0 0 0 0 0
8 Dominik Zalabák BK Slavoj Praha 31 0 0 0 0 0
Martin Chaloupka TJ HÁJE - JM A 46 0 0 0 0 0
Martin Zmeškal Wolves Radotín 22 9 2 1 2 4
Radan Tesař Meteor TLC A 35 13 3 4 3 4
Shengwang Li S.H.Počernice A 25 0 0 0 0 0
6 Nikola Kranjčevič BK Slavoj Praha 31 0 0 0 0 0
Ondřej Karásek Sokol Pražský C 40 17 7 1 1 5
Ondřej Starosta TJ HÁJE - JM A 43 0 0 0 0 0
Martin Popel Sokol Kbely B 39 11 3 2 3 4
Ynnon Tal TJ ČSA 33 0 0 0 0 0
Matěj Parma TJ HÁJE - JM A 43 0 0 0 0 0
Ondřej Švarc Slovan Bohnice A 32 0 0 0 0 0
Petr Pavlíček VŠTJ Ekonom Praha 21 0 0 0 0 0
David Kocelský Slovan Bohnice A 27 0 0 0 0 0
9 Lukáš Adamec BK Slavoj Praha 31 0 0 0 0 0
34 Karel Švec CTS Basket 44 17 6 0 5 5
David Pokorný VŠTJ Ekonom Praha 25 0 0 0 0 0
14 David Blagodárný Aritma Praha 30 10 5 0 3 5
7 Viktor Mikeš CTS Basket 39 11 3 2 2 3
Miroslav Holan Sokol Kbely B 42 15 5 3 2 3
18 Michal Bejvl Aritma Praha 37 8 4 1 3 5
12 Matěj Zajíček CTS Basket 31 17 4 4 6 4
Aleš Kopřiva VSK MFF UK A 50 11 5 0 1 4
David Martínek TJ HÁJE - JM A 38 0 0 0 0 0
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 26 0 0 0 0 0
Aleš Černý S.H.Počernice A 30 10 4 1 2 4
15 Petr Juna Aritma Praha 30 16 2 2 6 5
21 Mathias Durand Aritma Praha 38 25 7 3 5 3
Jan Paleček TJ ČSA 36 0 0 0 0 0
Matěj Mik VSK MFF UK A 25 10 2 2 1 3
Martin Tůma TJ ČSA 35 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Kbely B 18 21.1 5.7 11.2 /17.1 65.6 20.6
VSK MFF UK A 19 22.8 5.1 8.9 /16.3 54.7 17.2
Meteor TLC A 19 18.8 4.4 12.2 /20.3 60.1 13.5
BK Slavoj Praha 19 23.3 4.1 12.0 /18.3 65.5 15.2
Aritma Praha 19 16.8 6.4 9.0 /17.4 51.7 20.1
Slovan Bohnice A 19 19.9 9.8 8.5 /14.6 58.3 14.5
TJ ČSA 18 23.2 4.2 9.9 /15.7 63.3 17.1
Sokol Pražský C 19 19.5 7.2 9.2 /17.0 54.0 16.9
CTS Basket 18 19.5 5.4 11.1 /17.5 63.2 13.9
VŠTJ Ekonom Praha 18 21.3 5.1 7.1 /12.2 58.4 15.2
TJ HÁJE - JM A 19 23.4 6.6 10.0 /19.1 52.5 15.3
S.H.Počernice A 19 22.3 5.7 10.5 /16.8 62.5 15.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 2 2 0 0 - - -
Vošahlík Marek 18 6 12 0 - - -
Ulrych Lukáš 13 9 4 0 - - -
Treml Radek 2 2 0 0 - - -
Slanina Vladimír 23 11 12 0 - - -
Sedláček Jan 5 2 3 0 - - -
Renc Jan 3 1 2 0 - - -
Perlík Michal 13 5 8 0 - - -
Musil Jan 11 6 5 0 - - -
Linhart Tomáš 8 3 5 0 - - -
Kučírek Martin 1 1 0 0 - - -
Kovačovič Matej 5 3 2 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 12 9 3 0 - - -
Kohout Radomír 17 8 9 0 - - -
Kejklíček Roman 12 4 8 0 - - -
Kec Jakub 3 3 0 0 - - -
Jon Miloslav 13 8 5 0 - - -
Jeřáb Jan 7 1 6 0 - - -
Buršík Martin 5 3 2 0 - - -
Bukovský Michal 7 2 5 0 - - -
Bohata Pavel 15 4 11 0 - - -
Blahout Petr 8 4 4 0 - - -
Balog Lukáš 21 15 6 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře