Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 1
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
14. 12. 2019
17:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Kolář
Karel Svoboda
70
75
17
22
38
39
53
61
Review
základní 1. kolo 2
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
14. 12. 2019
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Marek Kohout
Tomáš Polda
70
65
20
14
36
35
53
49
Review
základní 1. kolo 3
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
14. 12. 2019
17:00
Sportovní hala Přelouč Karla Chocholoušová
Štěpán Scholze
72
55
18
16
39
34
58
39
Review
základní 1. kolo 5
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
14. 12. 2019
18:30
3. ZŠ Jan Zima
Radek Michlík
53
67
16
12
25
36
36
55
Review
základní 1. kolo 4
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
13. 12. 2019
20:30
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Tomáš Brandejs
60
42
20
6
36
17
46
34
Review
základní 2. kolo 9
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
5. 10. 2019
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Štěpán Scholze
61
80
16
17
26
35
44
58
Review
základní 2. kolo 10
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
5. 10. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Karla Chocholoušová
Marek Černohorský
49
54
11
11
25
28
39
33
Review
základní 2. kolo 11
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
5. 10. 2019
18:00
Sportovní hala Přelouč Libor Lukeš
Michal Vyhlídal
58
66
19
19
37
31
47
46
Review
základní 2. kolo 12
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
26. 10. 2019
19:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Havrda
Roman Mareš
50
86
13
17
30
34
39
65
Review
základní 3. kolo 15
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
6. 10. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Marek Kohout
Tomáš Brandejs
69
67
23
19
37
36
48
53
Review
základní 3. kolo 16
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
6. 10. 2019
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Jan Zima
53
72
12
21
29
42
44
57
Review
základní 3. kolo 18
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
6. 10. 2019
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Libor Lukeš
Radek Michlík
56
82
13
11
32
42
44
54
Review
základní 3. kolo 17
BK Přelouč
Sokol Vysoké Mýto
8. 11. 2019
19:30
Sportovní hala Přelouč Štěpán Scholze
Karla Chocholoušová
82
74
14
15
37
35
59
50
Review
základní 4. kolo 22
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
19. 10. 2019
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
Marek Kohout
80
62
23
20
35
40
58
53
Review
základní 4. kolo 23
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
19. 10. 2019
18:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Brandejs
Radek Michlík
62
48
12
14
29
20
46
34
Review
základní 4. kolo 21
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
19. 10. 2019
18:30
3. ZŠ Radek Cibulka
Jan Zima
94
62
21
18
35
32
69
49
Review
základní 4. kolo 24
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
19. 10. 2019
19:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Polda
71
75
26
17
43
39
53
52
Review
základní 5. kolo 30
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
20. 10. 2019
09:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
84
77
21
16
39
30
59
52
72
72
Review
základní 5. kolo 28
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
20. 10. 2019
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Štěpán Scholze
84
55
23
9
48
30
66
43
Review
základní 5. kolo 29
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
20. 10. 2019
11:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Jan Zima
67
73
20
19
36
38
54
52
Review
základní 5. kolo 27
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
20. 10. 2019
11:45
3. ZŠ Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
72
47
22
11
43
25
55
36
Review
základní 6. kolo 34
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
2. 11. 2019
16:30
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Petr Dočkal
74
80
19
17
41
42
53
62
Review
základní 6. kolo 33
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
2. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
Tomáš Polda
65
82
18
20
39
42
48
63
Review
základní 6. kolo 36
Sokol Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
2. 11. 2019
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Karla Chocholoušová
Štěpán Scholze
59
70
13
14
21
33
37
50
Review
základní 6. kolo 35
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
2. 11. 2019
20:00
SH Na Střelnici Marek Kohout
Tomáš Brandejs
65
54
14
13
37
29
47
44
Review
základní 7. kolo 39
BK Přelouč
TJ Turnov
3. 11. 2019
09:00
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Štěpán Scholze
92
62
25
10
52
28
74
46
Review
základní 7. kolo 40
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
3. 11. 2019
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Karla Chocholoušová
Jan Zima
48
73
10
16
22
32
42
42
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
3. 11. 2019
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Libor Lukeš
Tomáš Polda
73
85
29
26
39
45
51
63
Review
základní 7. kolo 41
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
3. 11. 2019
12:00
SH Na Střelnici Roman Mareš
Jiří Kubíček
67
68
17
14
23
33
51
46
Review
základní 8. kolo 45
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
16. 11. 2019
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Jan Zima
60
47
24
7
39
16
53
32
Review
základní 8. kolo 47
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
16. 11. 2019
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Radek Cibulka
64
57
7
8
22
31
40
44
Review
základní 8. kolo 48
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
16. 11. 2019
17:00
Tělocvična SŠŘ Karel Němec
Jaroslav Kolář
73
66
14
16
26
33
46
54
Review
základní 8. kolo 46
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
16. 11. 2019
19:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Libor Lukeš
82
60
20
14
43
35
66
51
Review
základní 9. kolo 51
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
17. 11. 2019
10:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Kolář
Radek Michlík
67
72
8
22
23
38
45
50
63
63
Review
základní 9. kolo 52
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
17. 11. 2019
10:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Tomáš Polda
74
57
21
16
33
35
52
45
Review
základní 9. kolo 53
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
17. 11. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Radek Cibulka
Štěpán Scholze
55
53
13
6
33
24
46
43
Review
základní 9. kolo 54
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
17. 11. 2019
10:00
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Marek Kohout
75
57
19
13
36
35
58
48
Review
základní 10. kolo 57
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
30. 11. 2019
17:00
SH Na Střelnici Karla Chocholoušová
Štěpán Scholze
65
58
15
6
30
23
47
41
Review
základní 10. kolo 58
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
30. 11. 2019
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Tomáš Brandejs
55
77
8
24
22
43
37
58
Review
základní 10. kolo 59
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
30. 11. 2019
18:30
3. ZŠ Radek Michlík
Jan Zima
75
58
10
14
32
31
52
44
Review
základní 10. kolo 60
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
29. 11. 2019
20:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Petr Baudyš
63
65
16
21
31
37
49
50
Review
základní 11. kolo 63
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
1. 12. 2019
09:00
SH Na Střelnici Marek Kohout
Marek Černohorský
60
65
21
15
35
30
56
51
Review
základní 11. kolo 65
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
1. 12. 2019
11:45
3. ZŠ Štěpán Scholze
Karla Chocholoušová
66
75
16
20
35
40
48
65
Review
základní 11. kolo 64
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
1. 12. 2019
15:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jaroslav Kolář
Tomáš Brandejs
60
63
9
20
24
32
41
43
Review
základní 11. kolo 66
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
1. 12. 2019
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karel Svoboda
Radek Michlík
82
62
14
12
34
33
53
49
Review
základní 12. kolo 67
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
15. 12. 2019
09:00
Sportovní hala TJ Štěpán Scholze
Otto Jarolímek
82
83
21
27
39
55
63
74
Review
základní 12. kolo 68
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
15. 12. 2019
10:00
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Karla Chocholoušová
105
61
24
17
52
31
83
43
Review
základní 12. kolo 69
TJ Sokol BK Chrudim
BK Přelouč
15. 12. 2019
12:00
hala TJ Sokol Chrudim Radek Cibulka
David Schmidt
79
78
20
20
39
34
65
52
Review
základní 12. kolo 70
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
15. 12. 2019
13:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Radek Michlík
54
34
16
11
29
21
39
27
Review
základní 12. kolo 71
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
15. 12. 2019
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Petr Dočkal
76
74
21
13
38
33
58
58
Review
základní 13. kolo 75
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
18. 1. 2020
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jaroslav Kolář
Jan Zima
58
56
21
9
36
27
53
35
Review
základní 13. kolo 77
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč
18. 1. 2020
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Karel Svoboda
84
65
16
12
46
33
64
48
Review
základní 13. kolo 76
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
18. 1. 2020
18:30
3. ZŠ Karla Chocholoušová
Tomáš Polda
57
60
17
16
32
31
42
48
Review
základní 13. kolo 78
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
18. 1. 2020
20:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Brandejs
67
51
13
15
29
29
49
40
Review
základní 14. kolo 82
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
19. 1. 2020
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Zima
Radek Michlík
67
43
16
16
38
24
57
29
Review
základní 14. kolo 84
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
19. 1. 2020
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Cibulka
Karel Svoboda
86
74
21
23
47
43
62
58
Review
základní 14. kolo 83
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
19. 1. 2020
11:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Alena Foretová
85
70
17
23
38
48
60
61
Review
základní 14. kolo 81
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
19. 1. 2020
11:45
3. ZŠ Jan Kvoch
Tomáš Brandejs
89
80
24
16
44
29
66
58
Review
základní 15. kolo 87
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
1. 2. 2020
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Štěpán Scholze
65
93
9
30
29
52
44
73
Review
základní 15. kolo 88
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
1. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Brandejs
Radek Michlík
72
73
15
23
37
34
59
49
Review
základní 15. kolo 89
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
1. 2. 2020
17:00
Tělocvična SŠŘ Marek Kohout
Jaroslav Kolář
71
64
20
15
39
26
51
47
Review
základní 15. kolo 90
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
1. 2. 2020
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Polda
Petr Dočkal
75
84
13
28
41
46
59
70
Review
základní 16. kolo 93
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
2. 2. 2020
10:00
Sportovní hala Přelouč Štěpán Scholze
Tomáš Polda
67
101
18
23
34
50
48
77
Review
základní 16. kolo 95
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
2. 2. 2020
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Otto Jarolímek
Jan Pačovský
82
94
24
20
47
41
63
54
76
76
Review
základní 16. kolo 96
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
2. 2. 2020
12:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Jan Zima
74
78
22
16
37
33
55
58
Review
základní 16. kolo 94
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
2. 2. 2020
12:30
hala TJ Sokol Chrudim Michal Kult
Michal Vyhlídal
50
85
11
24
30
39
45
66
Review
základní 17. kolo 99
TJ Turnov
BK Přelouč
8. 3. 2020
10:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Jan Zima
110
51
33
14
56
28
89
45
Review
základní 17. kolo 102
BK Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
15. 2. 2020
16:00
3. ZŠ Karel Svoboda
Jaroslav Kolář
63
68
12
15
30
34
48
51
Review
základní 17. kolo 101
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
15. 2. 2020
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Karla Chocholoušová
Štěpán Scholze
70
42
17
7
32
22
45
33
Review
základní 17. kolo 100
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
15. 2. 2020
18:00
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Petr Dočkal
48
67
8
10
22
32
35
51
Review
základní 18. kolo 106
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
16. 2. 2020
09:00
Sportovní hala TJ Jan Kvoch
Otto Jarolímek
71
68
21
15
36
40
51
54
Review
základní 18. kolo 107
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
16. 2. 2020
11:45
3. ZŠ Karla Chocholoušová
Štěpán Scholze
117
48
29
4
71
13
98
34
Review
základní 18. kolo 108
BK Bizoni Náchod
Sokol Vysoké Mýto
16. 2. 2020
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Jan Zima
86
82
21
16
44
26
68
48
Review
základní 18. kolo 105
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
28. 2. 2020
19:30
SH ZŠ Nová Paka Jan Zima
Petr Dočkal
92
60
17
14
45
35
67
44
Review
základní 19. kolo 111
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
29. 2. 2020
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Karel Svoboda
64
81
17
16
27
33
47
57
Review
základní 19. kolo 112
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
29. 2. 2020
17:00
SH Na Střelnici Radek Michlík
Tomáš Brandejs
41
64
8
15
23
22
29
45
Review
základní 19. kolo 113
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
29. 2. 2020
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Scholze
Radek Cibulka
62
73
10
26
22
47
43
58
Review
základní 19. kolo 114
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
29. 2. 2020
17:00
Sportovní hala Přelouč Libor Lukeš
Karla Chocholoušová
51
70
11
17
23
33
31
48
Review
základní 20. kolo 119
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
1. 3. 2020
10:00
Sportovní hala Přelouč Marek Kohout
Tomáš Brandejs
65
77
17
15
36
40
47
57
Review
základní 20. kolo 120
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
1. 3. 2020
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Karla Chocholoušová
Radek Cibulka
67
84
19
32
36
45
49
68
Review
základní 20. kolo 117
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
1. 3. 2020
12:00
SH Na Střelnici Jan Bráblík
Marek Vaníček
77
62
22
14
35
32
52
41
Review
základní 20. kolo 118
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
1. 3. 2020
12:30
Sportovní hala TSVM Radek Michlík
Jan Zima
62
81
14
27
38
40
46
67
Review
základní 21. kolo 123
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 21. kolo 124
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 21. kolo 125
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TJ
Preview
základní 21. kolo 126
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 22. kolo 129
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 22. kolo 130
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 22. kolo 131
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 22. kolo 132
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TJ
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Sarpong BK Bizoni Náchod 30 16 1.0 29.8 10.6 1.4 4.4/6.4 68.6 1.6
Ladislav Malý BK Loko Trutnov 38 15 1.0 31.5 8.1 3.4 5.0/6.0 83.3 1.1
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 38 16 1.0 19.4 5.4 2.2 2.1/3.1 66.0 1.3
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 22 15 1.0 17.2 5.5 1.1 2.7/6.1 45.1 1.7
Milan Jaroš Sokol Vysoké Mýto 31 15 1.0 16.5 7.3 0.0 1.8/2.7 67.5 1.7
Jakub Nejedlo TJ Turnov 32 14 1.0 17.3 6.9 0.1 3.2/5.7 56.3 2.8
Radim Konvalina BK Přelouč 38 10 1.0 22.7 8.5 0.5 4.2/6.1 68.9 3.3
Lukáš Jeníček TJ Turnov 27 14 1.0 14.7 4.4 1.4 1.9/2.5 77.1 1.7
Aleš Zikmunda BK Přelouč 35 13 1.0 15.2 5.1 0.8 2.5/3.5 69.6 1.7
Martin Lepold TJ Svitavy 39 12 1.0 16.3 2.0 3.6 1.5/2.7 56.3 1.8
Ladislav Vích TJ Turnov 28 15 1.0 12.7 4.9 0.1 2.7/3.9 67.8 2.2
Jakub Kačenga TJ Svitavy 30 16 1.0 11.9 4.4 0.3 2.1/4.1 51.5 2.8
Jakub Jeníček TJ Turnov 31 15 1.0 12.6 3.6 0.9 2.6/3.2 81.3 1.5
Jan Pidima Sokol Vysoké Mýto 30 16 1.0 11.8 1.1 2.8 1.1/1.8 0.0* 1.9
Ondřej Víšek TJ Sokol BK Chrudim 25 16 1.0 10.7 1.7 1.9 1.7/3.9 42.9 2.1
Luboš Bulušek BK Přelouč 30 13 1.0 13.0 1.8 2.6 1.5/2.2 65.5 1.5
16 Jan Hašek Kanonýři Josefov 44 15 1.0 11.1 1.7 2.2 1.0/1.8 0.0* 1.6
Aleš Peterka Sokol Nová Paka 31 13 1.0 12.8 3.0 1.6 1.9/2.9 65.8 2.6
Dominik Škarda BK Přelouč 21 15 1.0 11.0 1.6 2.5 0.4/0.7 0.0* 1.1
18 Radek Vejražka Kanonýři Josefov 41 16 1.0 9.3 3.3 0.3 2.1/2.8 73.3 2.4
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 14 1.0 10.0 2.4 1.4 1.1/1.6 0.0* 2.3
14 Štěpán Žďárek Kanonýři Josefov 37 10 1.0 13.8 2.3 2.4 2.0/3.2 62.5 2.9
35 Robert Paulíček Kanonýři Josefov 42 15 1.0 9.0 3.1 0.1 2.3/4.2 55.6 2.6
Vojtěch Skalický Sokol Nová Paka 22 11 1.0 12.1 2.6 1.8 1.4/2.5 55.6 2.0
Filip Rais TJ Jiskra Hořice 32 16 1.0 8.1 1.2 1.7 0.7/2.1 32.4 2.9
Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 28 15 1.0 8.6 3.1 0.6 0.7/1.4 0.0* 2.9
Matyáš Meisner BK Loko Trutnov 22 12 1.0 10.1 3.6 0.7 0.9/1.8 0.0* 1.7
Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 37 12 1.0 9.9 3.7 0.1 2.3/3.0 77.8 3.0
Filip Dašek BK Přelouč 25 16 1.0 7.2 1.6 1.0 1.1/2.1 51.5 3.0
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 23 6 1.0 19.0 6.7 0.5 4.2/6.7 62.5 2.2
Filip Kejdana BK Loko Trutnov 28 14 1.0 8.1 2.3 1.1 0.3/0.6 0.0* 2.2
Miroslav Teplý Sokol Vysoké Mýto 33 14 1.0 7.4 2.6 0.1 1.9/3.7 50.0 2.6
Vojtěch Pour Sokol Nová Paka 23 16 1.0 6.4 1.8 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.8
Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 29 16 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.3
Petr Kučera TJ Turnov 25 15 1.0 6.7 1.5 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.7
Stanislav David BK Loko Trutnov 29 16 1.0 6.3 1.7 0.8 0.4/0.9 0.0* 2.1
Jiří Nádvorník Sokol Nová Paka 39 13 1.0 7.6 2.6 0.1 2.2/3.3 65.1 2.0
5 Martin Růžička Kanonýři Josefov 35 10 1.0 9.8 1.6 1.6 1.8/2.8 64.3 1.5
Petr Lukeš Sokol Nová Paka 33 15 1.0 6.1 1.3 1.1 0.2/0.3 0.0* 1.5
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 30 13 1.0 7.1 1.3 0.9 1.7/3.9 43.1 2.2
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 22 13 1.0 7.1 2.8 0.2 1.1/1.9 0.0* 1.7
Jiří Halamka TJ Sokol BK Chrudim 26 18 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.2
12 Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 44 12 1.0 7.3 2.7 0.1 1.7/2.2 76.9 2.7
Lukáš Harašta TJ Svitavy 33 16 1.0 5.4 0.6 1.2 0.6/1.1 0.0* 2.1
Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 38 15 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 32 15 1.0 5.4 1.4 0.7 0.6/1.0 0.0* 3.1
7 Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 42 10 1.0 8.0 3.0 0.4 0.8/1.4 0.0* 3.0
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 21 16 1.0 5.0 1.6 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.1
Matouš Plíšek TJ Sokol BK Chrudim 21 14 1.0 5.6 1.5 0.3 1.7/2.4 70.6 2.0
Michal Šindelář BK Přelouč 30 15 1.0 4.8 1.6 0.5 0.2/0.2 0.0* 2.2
Filip Hájek Sokol Vysoké Mýto 22 6 1.0 12.0 3.5 1.2 1.5/2.7 56.3 2.8
Ondřej Klimek BK Bizoni Náchod 36 16 1.0 4.3 0.7 0.7 0.9/1.4 0.0* 3.0
Tomáš Kalabis TJ Sokol BK Chrudim 23 14 1.0 4.9 2.1 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.2
Ondřej Krejčí TJ Turnov 24 12 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/2.7 31.3 2.3
Jan Odložil Sokol Vysoké Mýto 30 5 1.0 12.6 4.8 0.0 3.0/4.0 75.0 2.8
David Zeman TJ Jiskra Hořice 33 16 1.0 3.9 0.6 0.8 0.2/0.5 0.0* 1.9
17 Michal Krista Kanonýři Josefov 39 4 1.0 15.3 2.5 3.0 1.3/2.8 45.5 2.5
Petr Kouba BK Přelouč 19 9 1.0 6.4 1.6 0.9 0.7/1.1 0.0* 2.0
Dušan Sabol TJ Svitavy 55 7 1.0 8.3 1.7 1.6 0.1/0.6 0.0* 1.6
Jakub Kočí Sokol Vysoké Mýto 31 15 1.0 3.7 1.5 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.3
Martin Chvojka BK Bizoni Náchod 27 10 1.0 5.4 1.2 0.8 0.6/1.2 0.0* 1.7
Ondřej Špetlík TJ Turnov 26 14 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.6
Jindřich Nohal TJ Svitavy 38 15 1.0 3.5 1.3 0.3 0.0/0.1 0.0* 3.3
69 Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 16 1.0 3.2 0.7 0.1 1.4/2.0 71.9 1.7
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 20 6 1.0 8.5 1.5 1.7 0.5/0.7 0.0* 1.8
Michal Vaněček BK Bizoni Náchod 36 16 1.0 3.1 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 3.3
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 32 16 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 3.0
Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 35 15 1.0 3.1 0.1 0.8 0.5/0.8 0.0* 2.1
David Pospíchal TJ Turnov 37 10 1.0 4.6 1.3 0.2 1.4/1.9 0.0* 2.3
Lukáš Kautský BK Přelouč 32 16 1.0 2.8 0.8 0.4 0.0/0.3 0.0* 1.3
8 Pavel Jiříček Kanonýři Josefov 27 16 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Richard Král TJ Sokol BK Chrudim 22 13 1.0 3.4 1.1 0.2 0.5/1.5 0.0* 1.0
Antonín Mojsl TJ Turnov 27 16 1.0 2.8 0.5 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.3
11 Vladimír Jansa Kanonýři Josefov 54 2 1.0 21.0 8.0 1.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Dominik Mach BK Loko Trutnov 22 12 1.0 3.5 1.2 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.9
Lukáš Cupal TJ Svitavy 27 11 1.0 3.7 0.8 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.5
Jan Bartoš TJ Jiskra Hořice 38 12 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.4
Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 28 8 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 3.0
Jiří Ledvinka BK Loko Trutnov 29 6 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
Marek Vích TJ Turnov 24 8 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.9
Damien Dante BK Přelouč 28 5 1.0 6.8 2.0 0.2 2.2/3.2 68.8 2.8
Milan Alexa TJ Svitavy 30 16 1.0 2.1 0.3 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
Jiří Vácha BK Loko Trutnov 31 10 1.0 3.3 0.8 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.3
Štěpán Řemínek Sokol Vysoké Mýto 33 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.7 0.0* 0.7
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 48 16 1.0 1.9 0.3 0.4 0.3/1.3 0.0* 1.8
Martin Šindelář BK Přelouč 18 15 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.2
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Michal Valšík TJ Turnov 37 7 1.0 4.0 1.6 0.0 0.9/1.0 0.0* 1.6
13 Václav Drtina Kanonýři Josefov 23 6 1.0 4.5 1.2 0.0 2.2/3.5 61.9 4.2
Radim Kubát BK Přelouč 35 8 1.0 3.3 1.0 0.4 0.1/0.5 0.0* 2.1
Vojtěch Krejsa Sokol Vysoké Mýto 22 7 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.3
Filip Mareček Sokol BK Chrudim 24 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.3
Jan Beránek TJ Jiskra Hořice 23 2 1.0 11.0 4.5 0.5 0.5/2.5 20.0 3.0
Ladislav Cejp Sokol Vysoké Mýto 20 11 1.0 2.0 0.5 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.5
6 Jan Haman Kanonýři Josefov 19 4 1.0 5.5 1.8 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Michal Zouhar TJ Sokol BK Chrudim 24 14 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.2
Petr Weis TJ Svitavy 30 10 1.0 2.0 0.2 0.5 0.1/0.2 0.0* 1.1
Vladimír Smilnický BK Loko Trutnov 26 7 1.0 2.7 0.4 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.7
Václav Gottštein Sokol Nová Paka 53 6 1.0 3.2 0.8 0.5 0.0/0.3 0.0* 2.5
Vojtěch Richtr Sokol Vysoké Mýto 29 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
Ondřej Berlan TJ Svitavy 26 6 1.0 3.2 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jiří Plaček BK Přelouč 19 3 1.0 6.0 2.0 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.7
Peter Považanec BK Loko Trutnov 43 4 1.0 4.5 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Mikuláš Hron Sokol Nová Paka 23 3 1.0 5.7 2.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.7
Uuganbaatar Munkh - Amidral BK Bizoni Náchod 29 10 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.1
Adam Tůma Sokol Nová Paka 40 14 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Matěj Tomanec TJ Svitavy 25 10 1.0 1.5 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 20 2 1.0 6.5 1.5 0.5 2.0/5.0 40.0 2.0
Vojtěch Halamka TJ Sokol BK Chrudim 28 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Martin Secký TJ Sokol BK Chrudim 21 4 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.3
Ondřej Holub TJ Turnov 34 10 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.6
Daniel Barták Sokol Vysoké Mýto 21 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jiří Klápště TJ Turnov 40 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
15 Petr Jiříček Kanonýři Josefov 23 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Ondřej Prokop BK Bizoni Náchod 31 10 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Matyáš Krejčí TJ Turnov 20 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.3 0.0* 2.0
Jan Alexa TJ Svitavy 23 14 1.0 0.7 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Lešák BK Loko Trutnov 29 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.3
Petr Pála BK Přelouč 35 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Ondřej Letáček TJ Sokol BK Chrudim 23 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Milan Poprašič BK Bizoni Náchod 38 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.4
Michal Mošner TJ Sokol BK Chrudim 24 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Lukáš Kvapil TJ Svitavy 29 3 1.0 2.3 0.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 3.7
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 20 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Josef Válek BK Přelouč 51 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Petr Sobola TJ Svitavy 33 3 1.0 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Matoušek TJ Jiskra Hořice 41 5 1.0 1.2 0.0 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.2
Martin Sochor Sokol Nová Paka 30 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
3 Lukáš Vrťátko VYS 23 1 18.0 5.0 1.0 1.0/4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Priessnitz BK Přelouč 19 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.0
Lukáš Pavlů BK Bizoni Náchod 38 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.6
Tomáš Ducháček TJ Svitavy 21 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Emiel Buitendijk BK Loko Trutnov 30 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Adam Štěpánský BK Loko Trutnov 19 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jan Dvořák Sokol Vysoké Mýto 46 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 19 5 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
Nikolas Vamberský BK Přelouč 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Martin Kulhánek TJ Jiskra Hořice 39 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 20 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Jakub Kredvík TJ Svitavy 35 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Michal Dvořák TJ Svitavy 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bors BK Bizoni Náchod 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Šolín BK Bizoni Náchod 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Brož TJ Turnov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Plášil TJ Jiskra Hořice 39 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Martinec BK Bizoni Náchod 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sedlák Sokol Nová Paka 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Soumar Sokol Nová Paka 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Eršil TJ Turnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Korbelář Sokol Nová Paka 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pilař Kanonýři Josefov 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bajer Sokol Nová Paka 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Švingal TJ Turnov 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kočí Sokol Vysoké Mýto 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Zendulka TJ Svitavy 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Moučka Sokol BK Chrudim 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Nováček TJ Svitavy 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dostál Sokol Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Cvrček TJ Turnov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Švamberg TJ Jiskra Hořice 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Horáček BK Přelouč 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Vaculík TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pakosta TJ Svitavy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Andres TJ Svitavy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štryncl Sokol Nová Paka 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bárta TJ Svitavy 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Netušil TJ Turnov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Špaček TJ Svitavy 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Matěj Fink Kanonýři Josefov 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Košťál TJ Jiskra Hořice 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pivoda TJ Svitavy 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jecha Kanonýři Josefov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Lukáš Semelka Kanonýři Josefov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kresl TJ Svitavy 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Prokopec BK Loko Trutnov 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Zajíček Kanonýři Josefov 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Sekot Sokol Nová Paka 47 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Černý TJ Turnov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janata Renocar Podolí 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Haas BK Přelouč 35 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Sekot Sokol Nová Paka 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bekr Sokol Nová Paka 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Paclík Kanonýři Josefov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pavlišta BK Bizoni Náchod 32 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hátle BK Bizoni Náchod 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kresl TJ Svitavy 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Souček BK Přelouč 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tobiáš Plíšek Sokol BK Chrudim 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Tomšíček TJ Svitavy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Krejzl BK Přelouč 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejný BK Přelouč 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Věroslav Sucharda Sokol Nová Paka 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Medek TJ Jiskra Hořice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kakiš TJ Svitavy 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek Sokol Nová Paka 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Svoboda TJ Svitavy 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nečas TJ Svitavy 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šťastný TJ Jiskra Hořice 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Hrubý TJ Turnov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněček TJ Turnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Priessnitz BK Přelouč 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Roubiček TJ Turnov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Cogan TJ Turnov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zlámal TJ Svitavy 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Němec TJ Jiskra Hořice 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Stěhulka Sokol Nová Paka 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
David Sarpong BK Bizoni Náchod 30 42 16 4 8 4
Ladislav Malý BK Loko Trutnov 38 70 15 14 14 2
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 38 38 12 4 6 3
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 22 28 10 4 5 3
Milan Jaroš Sokol Vysoké Mýto 31 25 11 0 5 3
Jakub Nejedlo TJ Turnov 32 24 9 1 6 5
Radim Konvalina BK Přelouč 38 32 14 2 10 5
Lukáš Jeníček TJ Turnov 27 23 8 4 8 4
Aleš Zikmunda BK Přelouč 35 27 11 3 7 4
Martin Lepold TJ Svitavy 39 32 4 7 6 4
Ladislav Vích TJ Turnov 28 24 12 1 7 4
Jakub Kačenga TJ Svitavy 30 30 8 2 8 4
Jakub Jeníček TJ Turnov 31 20 8 4 5 4
Jan Pidima Sokol Vysoké Mýto 30 23 4 7 4 4
Ondřej Víšek TJ Sokol BK Chrudim 25 26 5 7 7 5
Luboš Bulušek BK Přelouč 30 25 4 4 7 4
16 Jan Hašek Kanonýři Josefov 44 27 4 6 4 3
Aleš Peterka Sokol Nová Paka 31 28 6 4 8 5
Dominik Škarda BK Přelouč 21 24 6 5 3 2
18 Radek Vejražka Kanonýři Josefov 41 21 10 1 5 4
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 19 7 3 3 4
14 Štěpán Žďárek Kanonýři Josefov 37 20 7 6 6 5
35 Robert Paulíček Kanonýři Josefov 42 32 9 1 14 5
Vojtěch Skalický Sokol Nová Paka 22 25 9 5 5 4
Filip Rais TJ Jiskra Hořice 32 30 3 7 5 5
Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 28 29 9 3 2 4
Matyáš Meisner BK Loko Trutnov 22 0 0 0
Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 37 16 7 1 6 6
Filip Dašek BK Přelouč 25 14 5 3 4 5
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 23 0
Filip Kejdana BK Loko Trutnov 28 25 7 5 2 5
Miroslav Teplý Sokol Vysoké Mýto 33 19 6 1 7 5
Vojtěch Pour Sokol Nová Paka 23 14 5 2 2 3
Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 29 14 7 0 3 4
Petr Kučera TJ Turnov 25 16 4 2 4 5
Stanislav David BK Loko Trutnov 29 15 4 3 2 4
Jiří Nádvorník Sokol Nová Paka 39 18 8 1 6 4
5 Martin Růžička Kanonýři Josefov 35 16 4 4 4 3
Petr Lukeš Sokol Nová Paka 33 16 5 4 2 4
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 30 18 3 2 6 5
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 22 0 0 0 0 0
Jiří Halamka TJ Sokol BK Chrudim 26 10 4 0 3 4
12 Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 44 12 6 1 4 4
Lukáš Harašta TJ Svitavy 33 13 3 3 3 5
Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 38 11 5 0 3 4
Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 32 16 5 2 2 5
7 Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 42 15 6 2 2 5
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 21 0 0 0 0 0
Matouš Plíšek TJ Sokol BK Chrudim 21 0 0 0 0
Michal Šindelář BK Přelouč 30 12 5 2 2 4
Filip Hájek Sokol Vysoké Mýto 22 14 5 2 4 4
Ondřej Klimek BK Bizoni Náchod 36 10 2 2 3 5
Tomáš Kalabis TJ Sokol BK Chrudim 23 14 7 2 1 4
Ondřej Krejčí TJ Turnov 24 11 5 1 3 5
Jan Odložil Sokol Vysoké Mýto 30 18 8 0 6 4
David Zeman TJ Jiskra Hořice 33 14 4 4 1 4
17 Michal Krista Kanonýři Josefov 39 0 0
Petr Kouba BK Přelouč 19 0 0 0 0 0
Dušan Sabol TJ Svitavy 55 12 3 2 1 4
Jakub Kočí Sokol Vysoké Mýto 31 9 4 0 3 4
Martin Chvojka BK Bizoni Náchod 27 14 2 3 2 3
Ondřej Špetlík TJ Turnov 26 11 5 0 4 2
Jindřich Nohal TJ Svitavy 38 11 4 1 0 5
69 Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 8 3 1 6 4
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 20 0 0 0 0 0
Michal Vaněček BK Bizoni Náchod 36 11 5 1 2 5
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 32 11 5 0 3 6
Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 35 10 1 2 2 5
David Pospíchal TJ Turnov 37 10 4 1 6 4
Lukáš Kautský BK Přelouč 32 9 3 1 0 3
8 Pavel Jiříček Kanonýři Josefov 27 10 4 0 4 2
Richard Král TJ Sokol BK Chrudim 22 8 3 1 2 3
Antonín Mojsl TJ Turnov 27 7 2 1 2 4
11 Vladimír Jansa Kanonýři Josefov 54 0
Dominik Mach BK Loko Trutnov 22 0 0 0 0 0
Lukáš Cupal TJ Svitavy 27 0 0 0 0 0
Jan Bartoš TJ Jiskra Hořice 38 10 5 0 2 5
Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 28 10 5 0 3 5
Jiří Ledvinka BK Loko Trutnov 29 12 6 0 1 4
Marek Vích TJ Turnov 24 15 6 1 1 2
Damien Dante BK Přelouč 28 13 4 1 5 4
Milan Alexa TJ Svitavy 30 8 1 2 2 4
Jiří Vácha BK Loko Trutnov 31 12 3 2 2 2
Štěpán Řemínek Sokol Vysoké Mýto 33 15 4 1 4 3
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 48 5 1 1 1 4
Martin Šindelář BK Přelouč 18 0 0 0 0 0
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 0 0 0 0 0
Michal Valšík TJ Turnov 37 6 3 0 3 4
13 Václav Drtina Kanonýři Josefov 23 8 2 0 6 5
Radim Kubát BK Přelouč 35 12