Jihočeská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball Č. Budějovice C
21. 9. 2019
17:00
Městská SH J.Hradec II-malá Lukáš Balog
Jakub Hejduk
75
42
30
6
46
16
63
26
Review
základní část 1. kolo 2
Spartak Kaplice
Sokol Písek Sršni C
20. 9. 2019
19:30
ZŠ Školní Michal Hána
Lukáš Petrisko
79
83
24
22
40
39
60
55
Review
základní část 1. kolo 3
BK Tábor
Legends Basketball České Budějovice
20. 9. 2019
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Václav Novák
49
58
20
8
31
28
41
44
Review
základní část 2. kolo 5
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Spartak Kaplice
5. 10. 2019
16:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Václav Novák
72
84
18
16
36
45
55
65
Review
základní část 2. kolo 6
BK Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
5. 10. 2019
17:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Michal Hána
58
65
8
12
26
23
39
42
Review
základní část 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni C
BK Tábor
4. 10. 2019
19:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Petr Havlíček
78
72
11
16
27
35
46
52
65
65
Review
základní část 3. kolo 7
Spartak Kaplice
BK Pelhřimov
19. 10. 2019
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Lukáš Petrisko
78
68
21
17
42
31
61
45
Review
základní část 3. kolo 8
BK Tábor
Tigers Basketball Č. Budějovice C
18. 10. 2019
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Michal Hána
87
59
28
14
48
27
68
46
Review
základní část 3. kolo 9
Legends Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni C
18. 10. 2019
20:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Michal Pivovarský
81
64
15
11
42
37
69
56
Review
základní část 4. kolo 12
BK Lions Jindřichův Hradec
Spartak Kaplice
2. 11. 2019
17:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Stanislav Dvořák
82
65
30
14
44
29
59
49
Review
základní část 4. kolo 10
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Legends Basketball České Budějovice
1. 11. 2019
20:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Michal Hána
46
88
8
26
22
50
28
74
Review
základní část 4. kolo 11
BK Pelhřimov
BK Tábor
1. 11. 2019
20:00
SH Pelhřimov Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
66
55
24
15
42
28
56
45
Review
základní část 5. kolo 15
Sokol Písek Sršni C
Tigers Basketball Č. Budějovice C
16. 11. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
František Syrovátka
69
71
14
14
25
26
46
48
62
62
Review
základní část 5. kolo 13
BK Tábor
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 11. 2019
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Stanislav Dvořák
66
61
12
13
26
29
51
47
Review
základní část 5. kolo 14
Legends Basketball České Budějovice
BK Pelhřimov
15. 11. 2019
20:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
60
73
12
17
29
30
46
45
Review
základní část 6. kolo 16
BK Pelhřimov
Sokol Písek Sršni C
30. 11. 2019
17:00
SH Pelhřimov Michal Hána
Stanislav Dvořák
76
66
21
16
43
36
58
57
Review
základní část 6. kolo 18
Spartak Kaplice
BK Tábor
29. 11. 2019
18:15
ZŠ Školní Michal Pivovarský
Michal Hána
67
57
12
18
31
28
44
38
Review
základní část 6. kolo 17
BK Lions Jindřichův Hradec
Legends Basketball České Budějovice
29. 11. 2019
19:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Stanislav Dvořák
72
76
11
22
25
34
42
53
Review
základní část 7. kolo 20
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni C
14. 12. 2019
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Daniel Tomášek
Miloslav Dytrych
84
52
26
8
45
17
66
32
Review
základní část 7. kolo 21
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Pelhřimov
14. 12. 2019
16:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
71
93
18
27
35
44
52
71
Review
základní část 7. kolo 19
Legends Basketball České Budějovice
Spartak Kaplice
13. 12. 2019
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Michal Hána
87
79
28
21
49
42
70
62
Review
základní část 8. kolo 22
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Lions Jindřichův Hradec
4. 1. 2020
16:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Ondřej Koc
67
87
19
22
35
38
49
57
Review
základní část 8. kolo 23
Sokol Písek Sršni C
Spartak Kaplice
4. 1. 2020
17:00
Sportovní hala Sokol Michal Hána
Michal Pivovarský
72
77
16
21
37
37
57
50
Review
základní část 8. kolo 24
Legends Basketball České Budějovice
BK Tábor
3. 1. 2020
20:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
73
67
13
17
30
27
48
39
Review
základní část 9. kolo 27
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Pelhřimov
18. 1. 2020
16:30
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Pivovarský
Petr Havlíček
72
53
17
10
36
29
54
40
Review
základní část 9. kolo 26
Spartak Kaplice
Tigers Basketball Č. Budějovice C
18. 1. 2020
18:00
ZŠ Školní Daniel Tomášek
Petr Tomášek
83
68
13
19
45
34
62
47
Review
základní část 9. kolo 25
BK Tábor
Sokol Písek Sršni C
17. 1. 2020
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Michal Pivovarský
88
84
22
26
55
46
61
63
Review
základní část 10. kolo 29
Tigers Basketball Č. Budějovice C
BK Tábor
31. 1. 2020
18:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Pivovarský
56
96
11
32
23
54
40
74
Review
základní část 10. kolo 30
Sokol Písek Sršni C
Legends Basketball České Budějovice
31. 1. 2020
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Karásek
Ondřej Koc
75
67
21
14
45
44
61
59
Review
základní část 10. kolo 28
BK Pelhřimov
Spartak Kaplice
31. 1. 2020
20:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
86
75
25
20
46
38
71
58
Review
základní část 11. kolo 33
Spartak Kaplice
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 2. 2020
17:00
ZŠ Školní Michal Hána
Daniel Tomášek
94
68
27
20
43
38
70
52
Review
základní část 11. kolo 31
Legends Basketball České Budějovice
Tigers Basketball Č. Budějovice C
14. 2. 2020
18:45
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Petr Havlíček
77
56
24
10
39
22
61
37
Review
základní část 11. kolo 32
BK Tábor
BK Pelhřimov
14. 2. 2020
20:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Václav Novák
Michal Pivovarský
86
54
18
14
38
29
61
43
Review
základní část 12. kolo 36
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Sokol Písek Sršni C
29. 2. 2020
18:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Petr Vrla
65
70
Review
základní část 12. kolo 34
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Tábor
28. 2. 2020
19:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Petr Havlíček
101
42
26
8
54
25
79
34
Review
základní část 12. kolo 35
BK Pelhřimov
Legends Basketball České Budějovice
28. 2. 2020
20:00
SH Pelhřimov Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
61
62
16
20
29
35
51
47
Review
základní část 13. kolo 37
Sokol Písek Sršni C
BK Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol Stanislav Dvořák
Karel Martínek
Preview
základní část 13. kolo 38
Legends Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
Preview
základní část 13. kolo 39
BK Tábor
Spartak Kaplice
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Petr Havlíček
Preview
základní část 14. kolo 40
Spartak Kaplice
Legends Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
ZŠ Školní
Preview
základní část 14. kolo 41
Sokol Písek Sršni C
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 14. kolo 42
BK Pelhřimov
Tigers Basketball Č. Budějovice C
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Širůček Legends Č. Budějovice 34 16 1.0 9.1 2.0 1.0 2.1/2.9 73.9 1.6
Michal Kratochvíle Sokol Písek B 23 18 1.0 4.2 1.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.1
Ondřej Houška Lions J. Hradec 31 7 1.0 5.9 2.9 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.9
Hynek Mičan TB Č. Budějovice C 31 4 1.0 9.3 2.3 1.3 1.0/2.0 50.0 1.3
Jaroslav Kôlbl BK Pelhřimov 46 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Štěpán Picka GBA Lions J. Hradec B 22 1 1.0 14.0 3.0 2.0 / 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Václav Blažek Spartak Kaplice 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hušek BK Tábor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Čáp Sokol Písek C 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bílek CBU 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Lions J. Hradec 10 24.1 5.7 11.4 /19.6 58.2 17.1
TB Č. Budějovice C 11 17.1 3.9 9.4 /18.1 51.8 8.9
Spartak Kaplice 10 2.0 0.7 0.6 /1.1 54.5 2.3
Sokol Písek C 10 20.8 6.2 11.1 /20.9 53.1 20.8
BK Tábor 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Legends Č. Budějovice 10 18.8 7.3 13.4 /19.9 67.3 16.2
BK Pelhřimov 10 23.2 3.9 10.7 /17.5 61.1 19.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vrla Petr 1 0 1 0 - - -
Tomášek Petr 1 0 1 0 - - -
Tomášek Daniel 3 2 1 0 - - -
Syrovátka František 1 0 1 0 - - -
Renc Jan 1 1 0 0 - - -
Pivovarský Michal 13 8 5 0 - - -
Petrisko Lukáš 4 0 4 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Novák Václav 3 1 2 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 3 1 2 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Hejduk Jakub 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 7 3 4 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 15 10 5 0 - - -
Dytrych Miloslav 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 11 4 7 0 - - -
Csöllei Pavel 2 2 0 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře