Přípravky U10

Základní informace

Kategorie
přípravky U10
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní Turnaj 1 1
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
15. 12. 2018
09:00
SH Blansko Josef Dospíšil
Marek Pokorný
28
47
6
17
16
21
20
33
Review
základní Turnaj 2 4
Basket Kohouti - Babice
KP Brno
15. 12. 2018
09:00
Základní škola Petr Reichl
Barbora Čermáková
22
27
Review
základní Turnaj 3 7
Sokol Podolí
BK Spartak Uherský Brod
15. 12. 2018
09:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Eva Květoňová
18
42
2
8
10
24
14
36
Review
základní Turnaj 4 10
BK Vyškov
BK Blansko
15. 12. 2018
10:00
SH Za parkem Martin Račanský
Jan Lošťák
28
27
14
10
16
10
22
18
28
27
Review
základní Turnaj 3 8
BK Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
15. 12. 2018
10:15
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Eva Květoňová
15
65
0
22
4
32
9
53
Review
základní Turnaj 1 2
SK Renocar Podolí
Basketbal Dubňany
15. 12. 2018
10:30
SH Blansko Josef Dospíšil
Marek Pokorný
52
22
6
8
22
10
36
14
Review
základní Turnaj 2 5
KP Brno
BC Vysočina
15. 12. 2018
10:30
Základní škola Petr Reichl
Barbora Čermáková
28
21
Review
základní Turnaj 3 9
Sokol Podolí
Vlčata Žďár
15. 12. 2018
11:30
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Eva Květoňová
10
60
0
18
5
26
9
38
Review
základní Turnaj 4 11
BK Blansko
BK Žabiny Brno
15. 12. 2018
11:30
SH Za parkem Martin Račanský
Jan Lošťák
16
30
6
13
12
18
16
28
16
30
Review
základní Turnaj 5 13
JBC Brno
Jiskra Kyjov
16. 12. 2018
11:30
SH Morenda Josef Dospíšil
Patrik Lošťák
15
39
4
9
4
17
10
25
Review
základní Turnaj 1 3
BBK Blansko
Basketbal Dubňany
15. 12. 2018
12:00
SH Blansko Josef Dospíšil
Marek Pokorný
41
44
11
5
23
17
31
26
Review
základní Turnaj 2 6
Basket Kohouti - Babice
BC Vysočina
15. 12. 2018
12:00
Základní škola Petr Reichl
Barbora Čermáková
17
30
Review
základní Turnaj 5 14
SAM Brno
Skokani Brno
16. 12. 2018
12:30
SH Morenda Josef Dospíšil
Patrik Lošťák
7
29
4
10
6
16
7
21
Review
základní Turnaj 4 12
BK Vyškov
BK Žabiny Brno
15. 12. 2018
13:00
Základní škola Martin Račanský
Jan Lošťák
11
18
2
4
2
8
7
13
11
18
Review
základní Turnaj 5 15
Jiskra Kyjov
Skokani Brno
16. 12. 2018
13:30
SH Morenda Josef Dospíšil
Patrik Lošťák
30
13
11
3
20
7
24
9
Review
základní Turnaj 5 49
JBC Brno
SAM Brno
16. 12. 2018
14:30
SH Morenda Petr Reichl
Barbora Přibylová
58
0
14
0
33
0
43
0
Review
základní Turnaj 5 50
SAM Brno
Jiskra Kyjov
16. 12. 2018
15:30
SH Morenda Petr Reichl
Barbora Přibylová
12
49
4
6
6
20
8
33
Review
základní Turnaj 5 51
JBC Brno
Skokani Brno
16. 12. 2018
16:30
SH Morenda Petr Reichl
Barbora Přibylová
27
18
4
4
14
10
19
16
Review
základní Turnaj 6 16
KP Brno
SAM Brno
27. 1. 2019
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
31
30
8
6
10
17
21
21
Review
základní Turnaj 7 19
BC Vysočina
BC Vysočina B
26. 1. 2019
09:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
29
43
11
13
16
13
28
33
Review
základní Turnaj 8 22
Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
26. 1. 2019
09:00
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Filip Čevela
32
59
2
5
12
29
22
37
Review
základní Turnaj 9 28
BK Blansko
Basket Kohouti - Babice
26. 1. 2019
09:00
SH Blansko Petr Křápek
Eva Květoňová
28
32
16
14
1
18
11
0
Review
základní Turnaj 10 31
SK Renocar Podolí
BK Žabiny Brno
26. 1. 2019
09:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Barbora Čermáková
70
11
16
6
38
10
50
10
Review
základní Turnaj 8 23
Sokol Podolí
Basketbal Dubňany
26. 1. 2019
10:30
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Filip Čevela
28
66
14
6
18
38
26
48
Review
základní Turnaj 9 29
Basket Kohouti - Babice
Vlčata Žďár
26. 1. 2019
10:30
SH Blansko Petr Křápek
Eva Květoňová
12
72
6
35
6
16
0
21
Review
základní Turnaj 10 32
BK Žabiny Brno
JBC Brno
26. 1. 2019
10:30
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Barbora Čermáková
19
43
9
10
13
26
15
31
Review
základní Turnaj 6 17
SAM Brno
BK Spartak Uherský Brod
27. 1. 2019
10:45
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
24
59
1
28
10
37
10
51
Review
základní Turnaj 16 53
Skokani Brno
BK Vyškov
26. 1. 2019
11:00
SH Rosnička Brno Josef Dospíšil
Martin Šebek
81
21
12
6
41
6
55
17
Review
základní Turnaj 7 20
BC Vysočina B
BBK Blansko
26. 1. 2019
11:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
15
84
6
18
8
37
12
61
Review
základní Turnaj 8 24
Jiskra Kyjov
Sokol Podolí
26. 1. 2019
12:00
Hala TJ Jiskra Pavel Kryštof
Filip Čevela
49
19
17
3
31
5
37
13
Review
základní Turnaj 9 30
BK Blansko
Vlčata Žďár
26. 1. 2019
12:00
SH Blansko Petr Křápek
Eva Květoňová
8
44
4
24
2
10
2
10
Review
základní Turnaj 10 33
SK Renocar Podolí
JBC Brno
26. 1. 2019
12:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Barbora Čermáková
53
43
19
10
28
18
41
30
Review
základní Turnaj 16 54
Tygři JBC Brno
BK Vyškov
26. 1. 2019
12:30
SH Rosnička Brno Josef Dospíšil
Martin Šebek
27
25
0
15
8
15
12
25
Review
základní Turnaj 6 18
KP Brno
BK Spartak Uherský Brod
27. 1. 2019
12:30
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
12
82
0
26
4
43
8
65
Review
základní Turnaj 7 21
BC Vysočina
BBK Blansko
26. 1. 2019
13:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
20
57
4
20
34
6
10
49
Review
základní Turnaj 16 52
Skokani Brno
Tygři JBC Brno
26. 1. 2019
14:00
SH Rosnička Brno Josef Dospíšil
Martin Šebek
76
7
20
1
38
3
46
7
Review
základní Turnaj 18 58
BBK Blansko
Skokani Brno
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
základní Turnaj 18 59
Skokani Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
základní Turnaj 18 60
BBK Blansko
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
základní Turnaj 17 55
JBC Brno
BK Žabiny Brno
24. 2. 2019
08:30
SH Morenda Martin Šebek
Eva Květoňová
52
18
20
8
32
10
52
18
Review
základní Turnaj 21 67
BK Vyškov
KP Brno
23. 3. 2019
08:30
SH Za parkem Jakub Bodnár
Daniela Slouková
28
29
4
2
14
10
26
16
28
29
Review
základní Turnaj 19 61
Basket Kohouti - Babice
Tygři JBC Brno
24. 3. 2019
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jan Lošťák
Eva Květoňová
50
57
9
13
25
22
36
38
Review
základní Turnaj 20 64
Sokol Podolí
SAM Brno
23. 3. 2019
09:00
Sokolovna Podolí Libor Chaloupka
Eva Květoňová
108
36
38
12
54
24
84
30
Review
základní Turnaj 22 70
SK Renocar Podolí
BK Spartak Uherský Brod
24. 3. 2019
09:00
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Barbora Čermáková
52
36
13
11
30
22
46
26
Review
základní Turnaj 23 73
Basketbal Dubňany
Jiskra Kyjov
24. 3. 2019
09:00
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Tina Fridrichová
48
33
13
8
26
13
32
25
48
33
Review
základní Turnaj 12 37
BK Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
14. 4. 2019
09:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
47
19
9
7
27
7
38
13
Review
základní Turnaj 13 40
Vlčata Žďár
BC Vysočina
23. 2. 2019
09:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jiří Bříza
89
7
37
3
53
3
69
7
Review
základní Turnaj 14 43
Sokol Podolí
Basketbal Dubňany
9. 3. 2019
09:00
Sokolovna Podolí Zdeněk Buryšek
Martin Račanský
27
58
4
18
14
24
16
48
Review
základní Turnaj 15 46
SKB Tišnov
SAM Brno
23. 2. 2019
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Tomáš Novotný
Jiří Krejčiřík
12
50
4
12
7
20
10
34
Review
základní Turnaj 17 56
BK Žabiny Brno
Skokani Brno
24. 2. 2019
09:30
SH Morenda Martin Šebek
Eva Květoňová
25
36
10
10
15
20
17
32
Review
základní Turnaj 21 68
KP Brno
Vlčata Žďár
23. 3. 2019
10:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
4
110
4
32
4
62
4
78
4
110
Review
základní Turnaj 20 65
SAM Brno
Skokani Brno
23. 3. 2019
10:15
Sokolovna Podolí Libor Chaloupka
Eva Květoňová
23
73
8
20
12
42
14
63
Review
základní Turnaj 22 71
BK Spartak Uherský Brod
BC Vysočina
24. 3. 2019
10:15
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Barbora Čermáková
56
18
10
6
32
14
40
16
Review
základní Turnaj 17 57
JBC Brno
Skokani Brno
24. 2. 2019
10:30
SH Morenda Martin Šebek
Eva Květoňová
44
12
12
2
24
6
26
10
Review
základní Turnaj 19 62
Tygři JBC Brno
SKB Tišnov
24. 3. 2019
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Jan Lošťák
Eva Květoňová
26
17
12
3
16
11
23
11
Review
základní Turnaj 23 74
Jiskra Kyjov
JBC Brno
24. 3. 2019
10:30
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Tina Fridrichová
38
76
0
30
6
46
20
70
38
76
Review
základní Turnaj 12 38
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
14. 4. 2019
10:30
Sportovní hala Ivo Mikulec
Štěpán Urbánek
30
42
7
10
13
26
21
34
Review
základní Turnaj 14 44
Basketbal Dubňany
BK Blansko
9. 3. 2019
10:30
Sokolovna Podolí Zdeněk Buryšek
Martin Račanský
56
22
20
5
30
11
47
13
56
22
Review
základní Turnaj 15 47
SAM Brno
Basket Kohouti - Babice
23. 2. 2019
10:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Tomáš Novotný
Jiří Krejčiřík
57
21
16
4
31
10
45
17
Review
základní Turnaj 13 41
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
23. 2. 2019
11:00
Hala 2. ZŠ Jiří Bříza
Petr Kazda
18
43
1
13
6
21
16
31
Review
základní Turnaj 20 66
Sokol Podolí
Skokani Brno
23. 3. 2019
11:30
Sokolovna Podolí Libor Chaloupka
Eva Květoňová
38
57
4
18
17
27
30
43
Review
základní Turnaj 21 69
BK Vyškov
Vlčata Žďár
23. 3. 2019
11:30
SH Za parkem Jakub Bodnár
Sandra Slouková
6
114
4
22
4
54
6
81
6
114
Review
základní Turnaj 22 72
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
24. 3. 2019
11:30
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Barbora Čermáková
55
19
7
7
23
9
41
15
Review
základní Turnaj 19 63
Basket Kohouti - Babice
SKB Tišnov
24. 3. 2019
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Jan Lošťák
Eva Květoňová
31
69
14
16
19
35
29
45
Review
základní Turnaj 23 75
Basketbal Dubňany
JBC Brno
24. 3. 2019
12:00
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Tina Fridrichová
59
69
14
30
31
39
43
61
59
69
Review
základní Turnaj 11 34
Tygři JBC Brno
BK Vyškov
24. 2. 2019
12:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Jiří Krejčiřík
18
20
0
12
8
14
10
20
Review
základní Turnaj 12 39
BK Spartak Uherský Brod
BBK Blansko
14. 4. 2019
12:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
44
23
8
4
30
9
42
17
Review
základní Turnaj 14 45
Sokol Podolí
BK Blansko
9. 3. 2019
12:00
Sokolovna Podolí Zdeněk Buryšek
Martin Račanský
34
24
3
8
17
12
23
20
Review
základní Turnaj 15 48
SKB Tišnov
Basket Kohouti - Babice
23. 2. 2019
12:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Tomáš Novotný
Jiří Krejčiřík
25
22
4
5
12
11
19
16
Review
základní Turnaj 11 35
BK Vyškov
KP Brno
24. 2. 2019
13:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Jiří Krejčiřík
26
34
4
8
4
22
26
24
Review
základní Turnaj 13 42
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
23. 2. 2019
13:00
Hala 2. ZŠ Anna Krčálová
Natálie Slámová
45
26
11
4
26
15
32
19
Review
základní Turnaj 11 36
Tygři JBC Brno
KP Brno
24. 2. 2019
14:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Jiří Krejčiřík
28
19
3
8
11
11
14
13
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Vlčata Žďár 8 8 0 599 88 16
2. JBC Brno 9 7 2 427 256 16
3. Renocar Podolí 8 7 1 398 222 15
4. Skokani Brno 9 6 3 395 222 15
5. BK Spartak Uherský Brod 8 6 2 381 231 14
6. Basketbal Dubňany 8 6 2 412 304 14
7. Jiskra Kyjov 9 4 5 319 331 13
8. KP Brno 8 5 3 184 347 13
9. SAM Brno 9 2 7 239 440 11
10. Tygři Brno 6 4 2 163 207 10
11. Sokol Podolí 8 2 6 282 392 10
12. BK Vyškov 8 2 6 165 348 10
13. BC Vysočina 8 1 7 162 388 9
14. BBK Blansko 6 3 3 275 200 9
15. Basket Kohouti - Babice 8 1 7 207 365 9
16. BK Žabiny Brno 6 2 4 121 228 8
17. SKB Tišnov 4 2 2 123 129 6
18. BK Blansko 6 0 6 125 224 6
19. BC Vysočina B 2 1 1 58 113 3
Hráč Tým Věk Z
Richard Německý JBC Brno 11 1
Ondřej Waclawik SKB Tišnov 11 1
Ema Kakáčová Blansko 12 1
Kristýna Rutschová BC Vysočina 12 1
Alena Ungemanová Blansko 12 1
Jáchym Miřácký Skokani Brno 11 1
Roman Berka Skokani Brno 12 1
Jiří Létal Skokani Brno 13 1
Miroslav Trnka Sokol Babice Kohouti 13 1
Lucie Zpěváková Sokol Babice Kohouti 10 1
Martina Veselá SKB Tišnov 12 1
Adéla Žampachová Blansko 12 1
Karolína Ščasná SKB Tišnov 12 1
Tomáš Boček Skokani Brno 12 1
Matyáš Trněný BC Vysočina 12 1
Jasmína Trněná BC Vysočina 12 1
Tereza Krichová SKB Tišnov 13 1
Daniel Kupka SKB Tišnov 11 1
Martin Göpfert Skokani Brno 13 1
Michaela Procházková SKB Tišnov 12 1
Kateřina Malimánková Sokol Babice 12 1
Julie Cupová Blansko 10 1
Eliška Hřebíčková SKB Tišnov 13 1
Viktor Prüher BC Vysočina 10 1
Štěpán Nepala Renocar Podolí 12 1
Jolana Křivánková Renocar Podolí 13 1
Matěj Švrček Skokani Brno 11 1
Matěj Hauf Skokani Brno 12 1
Anish Gupta JBC Brno 12 1
Filip Mašek JBC Brno 13 1
Martin Chaloupka BC Vysočina 13 1
Adéla Kučerová BC Vysočina 11 1
Eliška Veselá Basketbal Dubňany 11 1
David Bartoň Renocar Podolí 13 1
Nela Viková BC Vysočina 13 1
Pavel Urban BC Vysočina 13 1
David Janda BC Vysočina 13 1
Agáta Fremundová BC Vysočina 11 1
Filip Špejtek BC Vysočina 10 1
Jakub Novák BC Vysočina 13 1
Jan Novák BC Vysočina 11 1
Sofie Šlechtická BC Vysočina 12 1
Lucie Novotná BC Vysočina 10 1
Lukáš Marek SKB Tišnov 13 1
Filip Adámek Skokani Brno 13 1
Viktor Zatloukal Renocar Podolí 13 1
Eduard Wiedner Renocar Podolí 9 1
David Šimon JBC Brno 11 1
Sylvie Hrozova Blansko 12 1
Tomáš Vrtílek Blansko 11 1
Matěj Sklenář JBC Brno 13 1
Adam Pecho Renocar Podolí 12 1
Jakub Laichmann Renocar Podolí 12 1
Jonáš Hrabovský JBC Brno 13 1
Daniel Jůza SKB Tišnov 12 1
Matyáš Máslo Blansko 12 1
Martin Kozumplík JBC Brno 13 1
Eva Dvořáková JBC Brno 12 1
Albert Uhde Blansko 11 1
Josef Beneš Skokani Brno 13 1
Karolína Lamačová SKB Tišnov 13 1
Jakub Shöfr Basketbal Dubňany 12 1
Metoděj Trávníček Skokani Brno 13 1
Monika Peterková Blansko 12 1
Martin Šibal JBC Brno 13 1
Nela Daňhelová JBC Brno 13 1
David Kozumplík JBC Brno 11 1
Elena Veselá SKB Tišnov 12 1
Marek Stejskal JBC Brno 13 1
Šimon Macek Skokani Brno 13 1
Adam Kokeš Basketbal Dubňany 12 1
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 12 1
Sarah Zemánková Basketbal Dubňany 10 1
Tereza Kopáčková SKB Tišnov 12 1
Sára Baldrmanová SKB Tišnov 10 1
Vojtěch Dvořák SKB Tišnov 12 1
Ester Gottvaldová SKB Tišnov 13 1
Robert Stejskal JBC Brno 13 1
Michal Fabík Skokani Brno 12 1
Alexandr Konečný Skokani Brno 13 1
Milan Chylík Skokani Brno 12 1
Aneta Klimešová SKB Tišnov 11 1
Velen Pospíšil JBC Brno 13 1
Eliška Kolmačková SKB Tišnov 12 1
Klára Kněžínková SKB Tišnov 12 1
Aneta Kašná Basketbal Dubňany 11 1
David Vícena JBC Brno 12 1
Nela Klefrštajnová Basketbal Dubňany 10 1
David Obdržálek Renocar Podolí 12 1
Tereza Vaníčková Renocar Podolí 12 1
Matěj Sponar JBC Brno 13 1
Terezie Horká Vlčata Žďár 13 1
Eliška Dohnálková Basketbal Dubňany 13 1
Vojtěch Pecho Basketbal Dubňany 12 1
Martina Todtová Basketbal Dubňany 13 1
Jiří Popelka BBK Blansko 12 1
Zuzana Tylečková BBK Blansko 13 1
Jiří Penč Renocar Podolí 13 1
Zuzana Jarošová Vlčata Žďár 13 1
Jan Svoboda Skokani Brno 13 1
Petra Tlustošová Vlčata Žďár 13 1
Matyáš Přikryl Renocar Podolí 13 1
Vanessa Jurašek Vlčata Žďár 13 1
Markéta Němcová Vlčata Žďár 13 1
Matěj Rosecký Vlčata Žďár 13 1
Dominik Haller Vlčata Žďár 13 1
Petr Filipenský Vlčata Žďár 13 1
Jiří Dokulil Vlčata Žďár 13 1
Michal Kovář Skokani Brno 12 1
Klára Moščáková Basketbal Dubňany 13 1
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 13 1
Judita Válková Renocar Podolí 13 1
Nela Kratochvílová Basketbal Dubňany 12 1
Tomáš Holeček JBC Brno 12 1
Jan Prüher BC VYSOČINA 13 1
Tomáš Trnka BC VYSOČINA 13 1
Tomáš Král BC VYSOČINA 13 1
Jakub Horváth Renocar Podolí 13 1
Matěj Procházka Renocar Podolí 13 1
Heda Ospalá Sokol Babice 12 1
Michal Belza Sokol Babice 12 1
Tereza Novotná JBC Brno 12 1
Adam Rusanov JBC Brno 11 1
Lukáš Vlasák Renocar Podolí 12 1
Patrik Fišer Renocar Podolí 13 1
Vojtěch Veselý JBC Brno 12 1
Dominik Svoboda JBC Brno 12 1
Matěj Fikar BC VYSOČINA 13 1
Beáta Němcová BC VYSOČINA 13 1
David Král BC VYSOČINA 13 1
David Kříž BBK Blansko 12 1
Samuel Kříž BBK Blansko 12 1
Matěj Tehlár Renocar Podolí 13 1
Ondřej Miklas Renocar Podolí 13 1
Lukáš Křižka Basketbal Dubňany 13 1
Erik Šmerda JBC Brno 12 1
Radek Ducháček Renocar Podolí 12 1
Marek Cik Vlčata Žďár 12 1
Rosálie Kučerová BC VYSOČINA 13 1
Adéla Hudečková BC VYSOČINA 12 1
Jiří Krejčí Vlčata Žďár 12 1
Martin Růžička Vlčata Žďár 12 1
Sebastian Ondřej Kašpar Vlčata Žďár 12 1
Kryštof Stejskal Renocar Podolí 11 1
Albert Hudeček Renocar Podolí 12 1
Ondřej Fejta Skokani Brno 13 1
Adam Blažíček Vlčata Žďár 13 1
Šimon Černoch Skokani Brno 13 1
Václav Klimeš Blansko 12 1
František Klimeš Blansko 12 1
Beata Zítková Renocar Podolí 12 1
Michal Čurda Renocar Podolí 13 1
Adrian Adam JBC Brno 13 1
Jůlie Komínková Blansko 12 1
Ondřej Trkan JBC Brno 13 1
Šimon Skala Vlčata Žďár 12 1
Dominik Úlehla Basketbal Dubňany 12 1
Oliver Wiedner Renocar Podolí 12 1
Jakub Komárek Blansko 12 1
Eliška Navrátilová Sokol Babice 12 1
Benjamin Benža Skokani Brno 13 1
Filip Aubry Skokani Brno 13 1
Max Harvánek Skokani Brno 13 1
Daniel Víteček Vlčata Žďár 13 1
Matyáš Šťastný Blansko 11 1
Viktorie Krchňáková BBK Blansko 13 1
Matěj Komárek Blansko 12 1
Stella Fořtíková Blansko 11 1
Francesca Filippi Vlčata Žďár 12 1
Dan Škvorec Blansko 11 1
Adéla Chludilová Basketbal Dubňany 12 1
Nela Fiedlerová BC VYSOČINA 13 1
Amalie Debefová Renocar Podolí 13 1
Eduard Zadražil BC VYSOČINA 13 1
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 12 1
Lucie Lilian Kašpárková Basketbal Dubňany 12 1
Adéla Cuplová Vlčata Žďár 12 1
Klára Havlíková Basketbal Dubňany 11 1
Robert Bílý SKB Tišnov 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Urbánek Štěpán 3 2 1 0 - - -
Šebek Martin 6 3 3 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 6 6 0 0 - - -
Slámová Natálie 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 3 3 0 0 - - -
Reichl Petr 6 6 0 0 - - -
Račanský Martin 9 6 3 0 - - -
Přibylová Barbora 3 0 3 0 - - -
Pokorný Marek 3 0 3 0 - - -
Novotný Tomáš 3 3 0 0 - - -
Mikulec Ivo 3 1 2 0 - - -
Lošťák Jan 6 3 3 0 - - -
Lošťák Patrik 3 0 3 0 - - -
Květoňová Eva 15 0 15 0 - - -
Křápek Petr 3 3 0 0 - - -
Kryštof Pavel 6 6 0 0 - - -
Krejčiřík Jiří 9 0 9 0 - - -
Krčálová Anna 1 1 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Chaloupka Libor 3 3 0 0 - - -
Fridrichová Tina 3 0 3 0 - - -
Dospíšil Josef 9 9 0 0 - - -
Čevela Filip 3 0 3 0 - - -
Čermáková Barbora 9 0 9 0 - - -
Buryšek Zdeněk 6 6 0 0 - - -
Bříza Jiří 2 1 1 0 - - -
Bodnár Jakub 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře