Mladší minižáci U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část Turnaj 1 3
BK Vyškov
JBC Brno
6. 10. 2018
09:00
ZŠ Pustiměř Jiří Slezák
Petr Křápek
25
94
10
22
15
48
21
66
Review
Základní část Turnaj 2 6
Sokol Hodonín
BK Žabiny Brno M
6. 10. 2018
09:00
Sokolovna Hodonín Tomáš Novotný
Kristýna Jansová
21
72
4
24
6
39
12
56
Review
Základní část Turnaj 3 7
BK Velké Meziříčí
Basket Kohouti - Babice
20. 10. 2018
09:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Martin Račanský
26
79
0
22
8
40
22
59
Review
Základní část Turnaj 5 13
BC VYSOČINA
Sokol Podolí
6. 10. 2018
09:00
Hala SMJ Jihlava Anna Krčálová
Natálie Slámová
99
16
16
4
43
4
78
10
Review
Základní část Turnaj 1 2
SK Renocar Podolí
JBC Brno
6. 10. 2018
10:30
ZŠ Pustiměř Jiří Slezák
Petr Křápek
37
63
4
20
16
39
22
48
Review
Základní část Turnaj 2 5
BBK Blansko
BK Žabiny Brno M
6. 10. 2018
10:30
Sokolovna Hodonín Kristýna Jansová
Tomáš Novotný
41
25
4
11
12
13
32
21
Review
Základní část Turnaj 3 8
Basket Kohouti - Babice
KP Brno M
20. 10. 2018
10:45
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Martin Račanský
70
16
24
1
36
7
54
14
Review
Základní část Turnaj 5 14
Sokol Podolí
Jiskra Kyjov
6. 10. 2018
11:00
Hala SMJ Jihlava Anna Krčálová
Natálie Slámová
34
112
14
28
20
63
23
78
Review
Základní část Turnaj 1 1
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
6. 10. 2018
12:00
ZŠ Pustiměř Jiří Slezák
Petr Křápek
22
85
14
16
14
42
18
58
Review
Základní část Turnaj 2 4
Sokol Hodonín
BBK Blansko
6. 10. 2018
12:00
Sokolovna Hodonín Tomáš Novotný
Kristýna Jansová
7
78
0
25
3
43
7
59
Review
Základní část Turnaj 3 9
BK Velké Meziříčí
KP Brno M
20. 10. 2018
12:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Martin Račanský
58
50
24
4
26
26
48
38
Review
Základní část Turnaj 5 15
BC VYSOČINA
Jiskra Kyjov
6. 10. 2018
13:00
Hala SMJ Jihlava Natálie Slámová
Anna Krčálová
51
38
12
15
25
21
38
32
Review
Základní část Turnaj 4 12
SAM Brno
TJ Sokol Šlapanice
6. 10. 2018
15:00
ZŠ nám. Svornosti Martin Sekáč
Jan Olbort
52
29
19
4
29
10
41
20
Review
Základní část Turnaj 4 10
SAM Brno
SAM Brno B
3. 10. 2018
15:30
ZŠ nám. Svornosti Libor Chaloupka
83
42
21
7
43
15
61
32
Review
Základní část Turnaj 4 11
SAM Brno B
TJ Sokol Šlapanice
6. 10. 2018
16:45
ZŠ nám. Svornosti Martin Sekáč
Jan Olbort
37
33
8
3
13
13
22
27
Review
Základní část Turnaj 6 18
KP Brno M
Sokol Podolí
4. 11. 2018
08:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Jiří Slezák
Maxmilian Zavřel
43
57
13
19
21
35
35
46
Review
Základní část Turnaj 8 22
JBC Brno
TJ Sokol Šlapanice
3. 11. 2018
08:45
SH Morenda Radim Horký
Michal Ivičič
58
22
17
2
34
6
49
12
Review
Základní část Turnaj 7 21
SK Renocar Podolí
Sokol Hodonín
3. 11. 2018
09:00
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Iga Bielinska
144
15
38
6
71
9
114
11
Review
Základní část Turnaj 9 27
Basket Kohouti - Babice
SAM Brno
3. 11. 2018
09:00
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Filip Lederer
44
84
11
21
19
35
36
60
Review
Základní část Turnaj 10 28
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
3. 11. 2018
10:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Filip Čevela
91
48
26
11
48
24
70
35
Review
Základní část Turnaj 6 17
BBK Blansko
Sokol Podolí
4. 11. 2018
10:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Jiří Slezák
Maxmilian Zavřel
96
39
20
4
46
12
70
31
Review
Základní část Turnaj 7 20
BK Velké Meziříčí
Sokol Hodonín
3. 11. 2018
10:30
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Iga Bielinska
52
48
4
14
23
22
36
38
Review
Základní část Turnaj 8 23
TJ Sokol Šlapanice
BC VYSOČINA
3. 11. 2018
10:30
SH Morenda Radim Horký
Michal Ivičič
23
54
3
16
9
33
19
45
Review
Základní část Turnaj 9 26
BK Žabiny Brno M
SAM Brno
3. 11. 2018
10:30
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Filip Lederer
49
44
13
6
22
21
34
38
Review
Základní část Turnaj 7 19
SK Renocar Podolí
BK Velké Meziříčí
3. 11. 2018
12:00
SH Podolí u Brna Martin Sekáč
Iga Bielinska
131
18
36
2
69
8
105
10
Review
Základní část Turnaj 9 25
Basket Kohouti - Babice
BK Žabiny Brno M
3. 11. 2018
12:00
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Filip Lederer
38
69
9
21
13
34
27
46
Review
Základní část Turnaj 10 29
BK Vyškov
SAM Brno B
3. 11. 2018
12:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Filip Čevela
47
49
9
14
25
22
36
39
Review
Základní část Turnaj 6 16
KP Brno M
BBK Blansko
4. 11. 2018
12:15
Městská hala míčových sportů - stará hala Jiří Slezák
Maxmilian Zavřel
24
77
4
22
15
36
18
57
Review
Základní část Turnaj 8 24
JBC Brno
BC VYSOČINA
3. 11. 2018
12:15
SH Morenda Radim Horký
Michal Ivičič
57
41
4
10
31
10
51
20
Review
Základní část Turnaj 10 30
Jiskra Kyjov
SAM Brno B
3. 11. 2018
14:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Filip Čevela
95
21
23
3
56
5
75
13
Review
Základní část Turnaj 11 31
TJ Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
1. 12. 2018
09:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Iga Bielinska
35
71
8
14
16
36
25
50
Review
Základní část Turnaj 12 34
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
1. 12. 2018
09:00
Hala SMJ Jihlava Anna Krčálová
Natálie Slámová
62
50
17
7
31
15
54
28
Review
Základní část Turnaj 15 43
Sokol Podolí
SAM Brno B
1. 12. 2018
09:00
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Barbora Čermáková
65
67
20
16
40
32
49
51
Review
Základní část Turnaj 14 40
SAM Brno
JBC Brno
1. 12. 2018
09:00
ZŠ nám. Svornosti Jiří Sehnal
Michaela Adamcová
52
60
20
20
40
30
44
44
Review
Základní část Turnaj 13 39
BK Vyškov
BBK Blansko
1. 12. 2018
09:30
SH Za parkem Martin Račanský
Daniela Slouková
41
60
13
14
18
33
30
45
41
60
Review
Základní část Turnaj 11 32
Jiskra Kyjov
Sokol Hodonín
1. 12. 2018
10:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Iga Bielinska
99
5
20
3
54
3
79
3
Review
Základní část Turnaj 15 44
SAM Brno B
BK Žabiny Brno M
1. 12. 2018
10:45
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Barbora Čermáková
33
82
10
1
13
41
27
59
Review
Základní část Turnaj 12 35
SK Renocar Podolí
KP Brno M
1. 12. 2018
11:00
Hala SMJ Jihlava Natálie Slámová
Anna Krčálová
83
37
14
11
41
17
67
23
Review
Základní část Turnaj 13 38
Basket Kohouti - Babice
BBK Blansko
1. 12. 2018
11:00
SH Za parkem Martin Račanský
Sandra Slouková
49
33
14
14
25
23
33
31
49
33
Review
Základní část Turnaj 14 41
JBC Brno
BK Velké Meziříčí
1. 12. 2018
11:00
ZŠ nám. Svornosti Jiří Sehnal
Michaela Adamcová
85
13
21
2
45
2
65
8
Review
Základní část Turnaj 11 33
TJ Sokol Šlapanice
Sokol Hodonín
1. 12. 2018
12:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Iga Bielinska
84
15
19
2
50
6
62
11
Review
Základní část Turnaj 15 45
Sokol Podolí
BK Žabiny Brno M
1. 12. 2018
12:15
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Barbora Čermáková
53
93
6
19
15
43
39
61
Review
Základní část Turnaj 12 36
BC VYSOČINA
KP Brno M
1. 12. 2018
13:00
Hala SMJ Jihlava Anna Krčálová
Natálie Slámová
89
30
27
6
45
14
67
21
Review
Základní část Turnaj 13 37
BK Vyškov
Basket Kohouti - Babice
1. 12. 2018
13:00
SH Za parkem Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
61
41
14
12
42
20
47
30
61
41
Review
Základní část Turnaj 14 42
SAM Brno
BK Velké Meziříčí
1. 12. 2018
13:00
ZŠ nám. Svornosti Jiří Sehnal
Michaela Adamcová
88
13
29
7
43
11
68
11
Review
Základní část Turnaj 20 58
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno M
12. 1. 2019
08:30
Hala TJ Jiskra Jiří Slezák
Filip Čevela
60
28
23
8
34
17
51
19
Review
Základní část Turnaj 16 48
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
12. 1. 2019
09:00
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Michaela Adamcová
43
76
14
18
13
17
10
29
Review
Základní část Turnaj 19 55
BBK Blansko
SAM Brno
12. 1. 2019
09:00
SH Blansko Libor Chaloupka
Jiří Slezák
50
57
7
18
25
33
42
47
Review
Základní část Turnaj 20 59
BK Žabiny Brno M
BK Velké Meziříčí
12. 1. 2019
10:00
Hala TJ Jiskra Jiří Slezák
Filip Čevela
59
13
15
5
34
5
48
7
Review
Základní část Turnaj 16 47
SAM Brno B
SK Renocar Podolí
12. 1. 2019
10:30
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Michaela Adamcová
44
69
11
12
14
26
14
12
Review
Základní část Turnaj 18 54
Sokol Hodonín
JBC Brno
12. 1. 2019
10:30
Sokolovna Hodonín Michal Vybíral
Pavel Kryštof
5
126
1
34
1
75
5
94
Review
Základní část Turnaj 19 56
SAM Brno
BC VYSOČINA
12. 1. 2019
10:30
SH Blansko Libor Chaloupka
Jiří Slezák
40
67
10
16
19
37
30
51
Review
Základní část Turnaj 20 60
Jiskra Kyjov
BK Velké Meziříčí
12. 1. 2019
11:30
Hala TJ Jiskra Jiří Slezák
Filip Čevela
108
14
30
4
52
6
82
6
Review
Základní část Turnaj 16 46
Basket Kohouti - Babice
SAM Brno B
12. 1. 2019
12:00
SH ZŠ Chalabalova Zdeněk Buryšek
Michaela Adamcová
65
38
10
17
30
4
8
14
Review
Základní část Turnaj 18 53
JBC Brno
Sokol Podolí
12. 1. 2019
12:00
Sokolovna Hodonín Michal Vybíral
Pavel Kryštof
117
15
35
2
61
3
99
9
Review
Základní část Turnaj 19 57
BBK Blansko
BC VYSOČINA
12. 1. 2019
12:00
SH Blansko Libor Chaloupka
Jiří Slezák
46
69
6
20
14
39
29
49
Review
Základní část Turnaj 18 52
Sokol Hodonín
Sokol Podolí
12. 1. 2019
13:30
Sokolovna Hodonín Michal Vybíral
Pavel Kryštof
16
80
7
20
8
45
14
56
Review
Základní část Turnaj 17 49
TJ Sokol Šlapanice
KP Brno M
12. 1. 2019
15:00
ZŠ Šlapanice Petr Reichl
Jiří Krejčiřík
66
22
14
10
32
18
47
22
Review
Základní část Turnaj 17 50
KP Brno M
BK Vyškov
12. 1. 2019
16:30
ZŠ Šlapanice Petr Reichl
Jiří Krejčiřík
28
63
7
16
14
28
17
44
Review
Základní část Turnaj 17 51
TJ Sokol Šlapanice
BK Vyškov
12. 1. 2019
18:00
ZŠ Šlapanice Petr Reichl
Jiří Krejčiřík
49
39
14
7
29
13
40
21
Review
Základní část Turnaj 23 68
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
26. 1. 2019
-
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
0
20
*
Review
Základní část Turnaj 23 69
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
26. 1. 2019
-
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
20
0
*
Review
Základní část Turnaj 22 65
TJ Sokol Šlapanice
Sokol Podolí
27. 1. 2019
08:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Jan Olbort
71
31
22
1
34
20
53
27
Review
Základní část Turnaj 24 71
BK Vyškov
SAM Brno
27. 1. 2019
09:00
SH Za parkem Petr Křápek
Sandra Slouková
48
73
10
18
24
34
39
61
48
73
Review
Základní část Turnaj 21 61
JBC Brno
BK Žabiny Brno M
26. 1. 2019
09:00
SH Morenda Martin Račanský
Michaela Adamcová
86
22
27
4
47
11
69
15
Review
Základní část Turnaj 22 64
Basket Kohouti - Babice
TJ Sokol Šlapanice
27. 1. 2019
09:30
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Jan Olbort
44
42
16
15
26
21
38
36
Review
Základní část Turnaj 21 62
BK Žabiny Brno M
BC VYSOČINA
26. 1. 2019
10:30
SH Morenda Martin Račanský
Michaela Adamcová
29
55
2
18
18
27
22
41
Review
Základní část Turnaj 24 70
Sokol Hodonín
SAM Brno
27. 1. 2019
10:45
SH Za parkem Petr Křápek
Daniela Slouková
23
109
8
29
10
63
23
85
23
109
Review
Základní část Turnaj 22 66
Basket Kohouti - Babice
Sokol Podolí
27. 1. 2019
11:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Jan Olbort
53
54
24
6
26
30
47
43
Review
Základní část Turnaj 24 72
BK Vyškov
Sokol Hodonín
27. 1. 2019
12:00
SH Za parkem Petr Křápek
Daniela Slouková
77
17
18
11
37
13
50
17
77
17
Review
Základní část Turnaj 21 63
JBC Brno
BC VYSOČINA
26. 1. 2019
12:00
SH Morenda Martin Račanský
Michaela Adamcová
55
42
23
8
29
19
43
27
Review
Základní část Turnaj 25 73
SAM Brno B
BK Velké Meziříčí
26. 1. 2019
13:00
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
83
43
22
14
40
28
62
32
Review
Základní část Turnaj 23 67
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
26. 1. 2019
14:00
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
82
25
26
6
42
11
68
13
Review
Základní část Turnaj 25 74
BK Velké Meziříčí
KP Brno M
26. 1. 2019
14:30
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
Eva Květoňová
52
70
5
25
23
37
38
58
Review
Základní část Turnaj 25 75
SAM Brno B
KP Brno M
26. 1. 2019
16:00
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
Eva Květoňová
84
33
27
8
54
18
70
24
Review
Základní část Turnaj 27 79
JBC Brno
Basket Kohouti - Babice
23. 2. 2019
08:00
SH Morenda Libor Chaloupka
Jan Olbort
82
27
16
12
46
14
57
19
Review
Základní část Turnaj 26 76
BBK Blansko
TJ Sokol Šlapanice
23. 2. 2019
09:00
SH Blansko Jan Lošťák
Klára Hynková
59
36
17
9
33
21
49
27
Review
Základní část Turnaj 27 80
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
23. 2. 2019
09:30
SH Morenda Libor Chaloupka
Jan Olbort
33
98
11
21
15
53
27
74
Review
Základní část Turnaj 30 90
BK Žabiny Brno M
BC VYSOČINA
24. 2. 2019
10:00
ZŠ nám. Svornosti Jiří Slezák
Barbora Přibylová
37
68
17
10
19
32
25
57
Review
Základní část Turnaj 26 77
TJ Sokol Šlapanice
BK Velké Meziříčí
23. 2. 2019
10:30
SH Blansko Jan Lošťák
Klára Hynková
71
18
6
6
38
8
56
14
Review
Základní část Turnaj 27 81
JBC Brno
Jiskra Kyjov
23. 2. 2019
11:00
SH Morenda
70
47
25
5
41
11
53
27
Review
Základní část Turnaj 30 89
BK Vyškov
BC VYSOČINA
24. 2. 2019
11:45
ZŠ nám. Svornosti Jiří Slezák
Barbora Přibylová
25
80
9
26
9
41
23
57
Review
Základní část Turnaj 26 78
BBK Blansko
BK Velké Meziříčí
23. 2. 2019
12:00
SH Blansko Jan Lošťák
Klára Hynková
103
31
21
10
50
14
76
24
Review
Základní část Turnaj 28 84
SAM Brno B
Sokol Hodonín
23. 2. 2019
13:00
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
Eva Květoňová
98
21
26
2
48
12
71
16
Review
Základní část Turnaj 30 88
BK Žabiny Brno M
BK Vyškov
24. 2. 2019
13:30
ZŠ nám. Svornosti Jiří Slezák
Barbora Přibylová
65
40
23
15
41
19
57
25
Review
Základní část Turnaj 28 83
KP Brno M
Sokol Hodonín
23. 2. 2019
14:45
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
Eva Květoňová
76
21
12
8
36
10
53
17
Review
Základní část Turnaj 29 85
SK Renocar Podolí
Sokol Podolí
22. 2. 2019
15:00
SH Podolí u Brna Petr Reichl
Barbora Přibylová
103
41
16
12
51
17
87
23
Review
Základní část Turnaj 28 82
SAM Brno B
KP Brno M
23. 2. 2019
16:30
ZŠ nám. Svornosti Karel Janík
Eva Květoňová
79
25
25
4
44
18
69
18
Review
Základní část Turnaj 29 86
Sokol Podolí
SAM Brno
22. 2. 2019
16:30
SH Podolí u Brna Petr Reichl
Barbora Přibylová
18
83
3
28
5
55
12
67
Review
Základní část Turnaj 29 87
SK Renocar Podolí
SAM Brno
22. 2. 2019
17:40
SH Podolí u Brna Petr Reichl
Barbora Přibylová
73
58
17
18
35
30
51
42
Review
Základní část Turnaj 31 91
Sokol Hodonín
Basket Kohouti - Babice
23. 3. 2019
09:00
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Ondřej Šabo
32
64
12
18
18
33
20
54
Review
Základní část Turnaj 32 94
BBK Blansko
SAM Brno B
23. 3. 2019
09:00
SH Blansko Jan Olbort
Petr Křápek
67
46
14
22
34
26
49
38
Review
Základní část Turnaj 34 100
KP Brno M
SAM Brno
24. 3. 2019
09:00
Tělocvična Purkyňova 1 Kristýna Jansová
Martin Račanský
22
98
6
29
9
55
18
82
Review
Základní část Turnaj 35 105
BK Velké Meziříčí
BK Vyškov
23. 3. 2019
09:00
SH ZŠ Školní Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
66
57
22
8
39
25
62
35
Review
Základní část Turnaj 31 92
Basket Kohouti - Babice
BC VYSOČINA
23. 3. 2019
10:30
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Ondřej Šabo
27
92
12
30
17
51
19
71
Review
Základní část Turnaj 32 95
SAM Brno B
JBC Brno
23. 3. 2019
10:30
SH Blansko Petr Křápek
Jan Olbort
38
77
13
20
14
41
55
25
Review
Základní část Turnaj 34 101
SAM Brno
Jiskra Kyjov
24. 3. 2019
11:00
Tělocvična Purkyňova 1 Martin Račanský
Kristýna Jansová
51
50
5
18
19
26
29
40
Review
Základní část Turnaj 35 104
Sokol Podolí
BK Vyškov
23. 3. 2019
11:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
65
48
18
14
28
27
45
42
Review
Základní část Turnaj 31 93
Sokol Hodonín
BC VYSOČINA
23. 3. 2019
12:00
SC Želva Dubňany Pavel Kryštof
Ondřej Šabo
22
109
4
31
9
59
13
89
Review
Základní část Turnaj 32 96
BBK Blansko
JBC Brno
23. 3. 2019
12:00
SH Blansko Jan Olbort
Petr Křápek
57
71
16
24
33
38
48
54
Review
Základní část Turnaj 33 97
BK Žabiny Brno M
TJ Sokol Šlapanice
24. 3. 2019
13:00
SH Rosnička Brno Karel Janík
Zdeněk Buryšek
66
32
15
10
36
16
48
26
Review
Základní část Turnaj 34 102
KP Brno M
Jiskra Kyjov
24. 3. 2019
13:00
Tělocvična Purkyňova 1 Kristýna Jansová
Martin Račanský
13
74
2
21
3
41
3
55
Review
Základní část Turnaj 35 103
BK Velké Meziříčí
Sokol Podolí
23. 3. 2019
13:00
SH ZŠ Školní Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
53
59
18
10
22
24
44
37
Review
Základní část Turnaj 33 98
TJ Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
24. 3. 2019
15:00
SH Rosnička Brno Karel Janík
Zdeněk Buryšek
38
65
17
8
20
35
28
47
Review
Základní část Turnaj 33 99
BK Žabiny Brno M
SK Renocar Podolí
24. 3. 2019
17:00
SH Rosnička Brno Karel Janík
Zdeněk Buryšek
54
55
18
13
32
37
48
45
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. JBC Brno 14 14 0 1.101 443 28
2. BC VYSOČINA 14 12 2 978 495 26
3. Jiskra Kyjov 14 11 3 1.045 428 25
4. Renocar Podolí 14 10 4 971 535 24
5. SAM Brno 14 10 4 972 588 24
6. Blansko 14 9 5 812 577 23
7. BK Žabiny Brno M 14 8 6 750 639 22
8. SAM Brno B. 14 7 7 759 805 21
9. Basket Kohouti - Babice 14 6 8 677 803 20
10. Sokol Šlapanice 14 5 9 631 631 19
11. Sokol Podolí 14 5 9 627 1.054 19
12. BK Vyškov 14 3 11 641 863 17
13. BK Velké Meziříčí 14 3 11 470 1.091 17
14. KP Brno M 14 2 12 489 971 16
15. Sokol Hodonín 14 0 14 268 1.268 14
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 0 3 0 - - -
Vybíral Michal 9 6 3 0 - - -
Šebesta Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Šabo Ondřej 3 0 3 0 - - -
Slouková Daniela 3 0 3 0 - - -
Slouková Sandra 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 21 18 3 0 - - -
Slámová Natálie 6 2 4 0 - - -
Sekáč Martin 5 5 0 0 - - -
Sehnal Jiří 3 3 0 0 - - -
Reichl Petr 6 6 0 0 - - -
Račanský Martin 11 6 5 0 - - -
Přibylová Barbora 6 0 6 0 - - -
Olbort Jan 10 2 8 0 - - -
Novotný Tomáš 3 2 1 0 - - -
Mikšík Milan 1 1 0 0 - - -
Lošťák Jan 3 3 0 0 - - -
Lederer Filip 3 0 3 0 - - -
Květoňová Eva 5 0 5 0 - - -
Kučírek Pavel 3 2 1 0 - - -
Křápek Petr 12 7 5 0 - - -
Kryštof Pavel 6 3 3 0 - - -
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 - - -
Krčálová Anna 6 4 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Jansová Kristýna 6 3 3 0 - - -
Janík Karel 9 9 0 0 - - -
Ivičič Michal 3 0 3 0 - - -
Chaloupka Libor 6 6 0 0 - - -
Hynková Klára 3 0 3 0 - - -
Horký Radim 3 3 0 0 - - -
Čevela Filip 6 0 6 0 - - -
Čermáková Barbora 3 0 3 0 - - -
Buryšek Zdeněk 12 9 3 0 - - -
Bielinska Iga 6 0 6 0 - - -
Adamcová Michaela 9 0 9 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře