Mladší minižáci U12, sk. B

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 1. kolo 1
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
7. 10. 2018
13:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Jiří Kroček
40
43
10
8
21
14
27
34
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 1. kolo 3
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
6. 10. 2018
13:00
hala UJEP Tereza Hrabáková
Vladislav Lunhul
66
38
11
7
33
15
48
26
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 1. kolo 2
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
7. 10. 2018
15:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Petr Drobný
65
43
10
12
30
19
43
36
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygři Louny
6. 10. 2018
15:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Tereza Hrabáková
56
36
21
10
38
17
50
26
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 2. kolo 7
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 10. 2018
09:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
38
55
11
14
18
24
29
40
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 2. kolo 5
BK Teplice
BA Tygři Louny
20. 10. 2018
09:30
Sokolovna Na Letné 36
51
14
9
22
20
27
36
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 10. 2018
11:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Daniel Hušek
38
68
6
20
15
32
30
54
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 2. kolo 6
BK Teplice
BA Tygři Louny
20. 10. 2018
11:15
Sokolovna Na Letné 40
45
6
18
12
27
29
41
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 3. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
3. 11. 2018
09:00
hala UJEP Martina Blašková
Vladislav Lunhul
48
33
18
11
28
20
38
23
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 3. kolo 11
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
3. 11. 2018
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Natálie Vostatková
57
40
12
13
26
18
43
30
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 3. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
3. 11. 2018
11:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Martina Blašková
62
23
22
3
30
9
51
11
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 3. kolo 12
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
3. 11. 2018
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Natálie Vostatková
Karolína Vostatková
47
33
12
8
25
17
35
25
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 4. kolo 13
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
17. 11. 2018
09:30
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
40
72
15
13
22
34
32
53
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 4. kolo 15
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
17. 11. 2018
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Drobný
Jana Drobná
42
50
8
9
16
28
32
40
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 4. kolo 14
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
17. 11. 2018
11:15
Sokolovna Na Letné Vlastimil Krob
58
63
15
16
24
30
39
48
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 4. kolo 16
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
17. 11. 2018
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jana Drobná
Petr Drobný
50
61
11
12
32
33
36
40
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 5. kolo 19
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
1. 12. 2018
09:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Vladislav Lunhul
59
31
14
11
27
16
48
20
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 5. kolo 17
BA Tygři Louny
BK Teplice
1. 12. 2018
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Karolína Vostatková
Sabina Vondráčková
33
31
4
13
15
20
23
22
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 5. kolo 20
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
1. 12. 2018
11:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Ondřej Josefus
44
33
10
8
22
17
31
25
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 5. kolo 18
BA Tygři Louny
BK Teplice
1. 12. 2018
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Karolína Vostatková
36
51
7
10
19
18
28
37
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 6. kolo 21
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
15. 12. 2018
09:00
Sokolovna Na Letné Anna Chojnacká
Nicole Šeferová
42
65
9
11
22
32
32
49
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 6. kolo 23
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
15. 12. 2018
10:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Jana Drobná
41
53
4
18
18
25
33
45
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 6. kolo 22
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
15. 12. 2018
10:30
Sokolovna Na Letné Nicole Šeferová
Anna Chojnacká
31
38
6
10
12
21
24
27
Review
mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. B 6. kolo 24
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
15. 12. 2018
12:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Jiří Kroček
37
44
14
10
20
18
26
31
Review
Hráč Tým Věk Z Min.
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n.L. 13 8 1.0
Viktorie Drobcová BK Teplice 14 1 0.0
David Polcar BA Louny 14 2 1.0
Vojtěch Heluz BK Chomutov 14 1 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Karolína 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Natálie 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šeferová Nicole 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Kroček Jiří 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Krob Vlastimil 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Chojnacká Anna 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hrabáková Tereza 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Drobný Petr 6 3 3 0 1.0 1.2 1.1
Drobná Jana 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře