Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižactvo U12
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina "A" 1. kolo 1
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
6. 10. 2018
08:30
SH ZŠ Kubatova 18
84
2
16
6
38
8
62
Review
skupina "A" 1. kolo 2
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
BK Tábor
6. 10. 2018
10:15
SH ZŠ Kubatova
60
30
18
6
26
20
42
26
Review
skupina "A" 1. kolo 3
BK Tábor
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
6. 10. 2018
12:00
SH ZŠ Kubatova
64
26
4
12
25
13
44
22
Review
skupina "A" 2. kolo 4
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
BK Tábor
20. 10. 2018
08:30
sportovní hala
77
42
22
8
36
29
58
36
Review
skupina "A" 2. kolo 5
BK Tábor
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
20. 10. 2018
10:15
sportovní hala
75
34
20
11
43
15
61
23
Review
skupina "A" 2. kolo 6
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
20. 10. 2018
12:00
sportovní hala 19
118
6
38
8
64
15
88
Review
skupina "A" 3. kolo 7
BK Tábor
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
3. 11. 2018
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
69
38
26
7
38
19
55
27
Review
skupina "A" 3. kolo 8
Tigers Basketbal Č. Budějovice mix
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
3. 11. 2018
10:30
Hala 7. ZŠ Helsinská 17
91
4
29
9
51
14
70
Review
skupina "A" 3. kolo 9
BK Oceloti Týn nad Vltavou m
BK Tábor
3. 11. 2018
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská
89
37
24
13
41
23
63
30
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Oceloti Týn n.V. m 6 6 0 519 163 12
2. BK Tábor 6 3 3 317 324 9
3. BSK Č. Budějovice mix 6 0 6 152 501 6
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Zita BSK Č. Budějovice mix 14 22 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.3
Adam Křesina Sokol Písek 14 26 1.0 2.8 1.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.3
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 20 1.0 2.9 0.6 0.5 0.3/0.4 0.0* 1.5
Jan Ille Lions J. Hradec mix 13 7 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.0 35.7 1.6
Marek Volf BK Medvědi Tábor 14 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Denisa Bittnerová BK Strakonice d 14 8 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Marek Bauer Kaplice Grizzlies 14 7 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Matěj Soušek Sokol Písek Sršni h B 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Anna Davidová Tigers Č. Budějovice 14 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Juraj Bodorík Sokol Písek Sršni 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karolína Grossová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Rizáková BK Sojky Pelhřimov U13d 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zelenka Sokol Písek Sršni 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Toman Oceloti Týn n.V. m 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Bašta Sokol Písek Sršni h 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kučera Lions J. Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mráz Tigers Č. Budějovice m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Teodor Kačírek Sp. Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Holický Sokol Písek Sršni h B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Langhammerová BK Strakonice d 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Křížek Sojky Pelhřimov h 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Siegelbauer Tigers Č. Budějovice mix 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kukla BK Tábor 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Malířská BK Strakonice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Rychecká Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Litoš SKB Strakonice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Račman Lions J. Hradec m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BSK Č. Budějovice mix 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Oceloti Týn n.V. m 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Tábor 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni h B 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Lions J. Hradec mix 18 19.3 4.7 /11.4 41.5 8.2
Sojky Pelhřimov d 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Písek Sršni h 5 15.6 1.8 /4.4 40.9 5.0
BK Strakonice d 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře