Kvalifikace o NF mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 12501
BSK TJ Jičín - kval
Sokol Hradec Králové - kval
26. 1. 2019
09:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Adéla Hlavová
40
66
4
16
13
32
21
45
Review
základní 1. kolo 12502
Sokol Hradec Králové - kval
BK Studánka Pardubice - kval
26. 1. 2019
11:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Adéla Hlavová
Otto Jarolímek
108
19
28
5
58
11
76
17
Review
základní 1. kolo 12503
BK Studánka Pardubice - kval
BSK TJ Jičín - kval
26. 1. 2019
13:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Tomáš Kašpar
Marek Kohout
30
86
4
18
7
40
22
66
Review
základní 2. kolo 12504
Sokol Hradec Králové - kval
BK Studánka Pardubice - kval
27. 1. 2019
11:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Michaela Bubeníčková
90
16
21
4
44
6
64
10
Review
základní 2. kolo 12505
BK Studánka Pardubice - kval
SŠB Pardubice - kval
27. 1. 2019
13:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Bubeníčková
Radek Michlík
46
43
12
12
19
19
38
31
Review
základní 2. kolo 12506
SŠB Pardubice - kval
Sokol Hradec Králové - kval
27. 1. 2019
15:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Michaela Bubeníčková
23
101
7
22
10
50
16
75
Review
základní 3. kolo 12507
BK Studánka Pardubice - kval
SŠB Pardubice - kval
23. 3. 2019
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Kvoch
Jakub Kmošek
64
27
23
2
35
7
56
13
Review
základní 3. kolo 12508
SŠB Pardubice - kval
BSK TJ Jičín - kval
23. 3. 2019
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium Jakub Kmošek
Jan Kvoch
26
74
4
22
18
33
18
54
Review
základní 3. kolo 12509
BSK TJ Jičín - kval
BK Studánka Pardubice - kval
22. 3. 2019
17:00
tělocvična sportovní Gymnázium Tomáš Brandejs
Marek Kohout
83
55
19
9
43
22
60
33
Review
základní 4. kolo 12510
SŠB Pardubice - kval
BSK TJ Jičín - kval
24. 3. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Markéta Nývltová
23
79
2
16
8
36
14
62
Review
základní 4. kolo 12511
BSK TJ Jičín - kval
Sokol Hradec Králové - kval
24. 3. 2019
10:45
SH ZŠ Studánka Markéta Nývltová
Eva Nývltová
46
60
13
8
21
33
35
46
Review
základní 4. kolo 12512
Sokol Hradec Králové - kval
SŠB Pardubice - kval
24. 3. 2019
12:30
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Markéta Nývltová
107
15
27
3
56
5
77
7
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sandra Horáková Sokol Hradec 15 6 1.0 19.7 9.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Aneta Vodvářková BK Studánka Pardubic 15 18 1.0 5.8 2.3 0.1 0.8/3.2 25.9 2.4
Aneta Doležalová BK Studánka Pardubic 15 18 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.9
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín - kval 15 6 1.0 15.7 7.2 0.0 1.3/4.0 33.3 1.7
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín - kval 15 6 1.0 13.2 5.7 0.0 1.8/3.0 61.1 0.5
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín - kval 15 6 1.0 9.7 4.2 0.0 1.3/3.8 34.8 1.3
Michaela Zárubová Sokol Hradec 15 5 1.0 11.4 5.0 0.0 1.4/3.2 43.8 1.2
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín - kval 15 6 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/3.5 47.6 1.2
Aneta Myslíková BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Kateřina Pešková BK Studánka Pardubic 15 12 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.6 0.0* 2.0
Anna Žďárská Sokol Hradec 15 6 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Nela Škeříková SŠB Pardubice - kval 15 6 1.0 7.3 3.2 0.0 1.0/3.0 33.3 0.8
Ema Kameníková Sokol Hradec 15 6 1.0 7.3 3.2 0.0 1.0/2.5 40.0 0.7
Veronika Pacáková Sokol Hradec 15 6 1.0 6.3 3.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Šlechtová Sokol Hradec 15 6 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Petra Opová Sokol Hradec 15 6 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Veronika Oremová BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.3
Veronika Ryklová Sokol Hradec 15 6 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.0
Klára Žižková Sokol Hradec 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/2.0 12.5 1.8
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín - kval 14 4 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.8
Marie Machytková SŠB Pardubice - kval 14 6 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.3
Amálie Sejpalová BK Studánka Pardubic 15 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Anežka Kyralová Sokol Hradec 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Anna Opavová Sokol Hradec 15 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
Hana Novotná BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
Jolana Jánová SŠB Pardubice - kval 15 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.0
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec 15 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Adéla Kučová Sokol Hradec 14 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kateřina Kubíčková SŠB Pardubice - kval 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Natálie Fiedlerová BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Kateřina Mikulášová BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.2
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Nikola Horná BK Studánka Pardubic 14 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Karolína Mikulecká SŠB Pardubice - kval 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Simona Kretová BSK TJ Jičín - kval 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Veronika Dašková Sokol Hradec 15 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Ema Bartošová SŠB Pardubice - kval 15 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Žaneta Málková SŠB Pardubice - kval 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Tereza Pecinová BK Studánka Pardubic 14 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Elen Řeháčková BSK TJ Jičín - kval 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Vanda Novotná Sokol Hradec 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Julie Janková BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.0
Berenika Gultová SŠB Pardubice - kval 15 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.8
Adéla Hrdličková BK Studánka Pardubic 15 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.7
Mariana Prášilová BSK TJ Jičín - kval 14 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
Lucie Kohoutková SŠB Pardubice - kval 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Laura Ptáčková BK Studánka Pardubic 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Adéla Studničková SŠB Pardubice - kval 13 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Adéla Pechotová BSK TJ Jičín - kval 15 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Natálie Dvořáková SŠB Pardubice - kval 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Trojanová SŠB Pardubice - kval 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Markéta Harantová BK Studánka Pardubic 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Emma Komárková BK Studánka Pardubic 14 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Iva Preussová BK Studánka Pardubic 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šimůnková BK Studánka Pardubic 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Tocháčková BK Studánka Pardubic 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Vitíková BSK TJ Jičín - kval 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Weszterová BSK TJ Jičín - kval 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žofie Machytková SŠB Pardubice - kval 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín - kval 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Magdalena Vlastníková BK Studánka Pardubic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Roubíčková BK Studánka Pardubic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Svačinová BK Studánka Pardubic 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Davídková BK Studánka Pardubic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Ceeová BSK TJ Jičín - kval 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šafránková BK Studánka Pardubic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bodláková BSK TJ Jičín - kval 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Panchártková SŠB Pardubice - kval 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Barbora Havranová BK Studánka Pardubic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Matyášová Sokol Hradec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Pencáková Sokol Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Bičišťová Sokol Hradec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Heřmanová BK Studánka Pardubic 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Sandra Horáková Sokol Hradec 15 0 0
Aneta Vodvářková BK Studánka Pardubic 15 6 3 2 4
Aneta Doležalová BK Studánka Pardubic 15 14 7 1 2
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín - kval 15 0 0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín - kval 15 0
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín - kval 15 0 0 0 0
Michaela Zárubová Sokol Hradec 15 0 0
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín - kval 15 0 0
Aneta Myslíková BK Studánka Pardubic 14 0 0
Kateřina Pešková BK Studánka Pardubic 15 4 2 0 3
Anna Žďárská Sokol Hradec 15 0 0
Nela Škeříková SŠB Pardubice - kval 15 0 0
Ema Kameníková Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Veronika Pacáková Sokol Hradec 15 0 0
Tereza Šlechtová Sokol Hradec 15 0 0
Petra Opová Sokol Hradec 15 0 0
Veronika Oremová BK Studánka Pardubic 14 0 0 0 0
Veronika Ryklová Sokol Hradec 15 0 0
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Klára Žižková Sokol Hradec 14 0 0
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Marie Machytková SŠB Pardubice - kval 14 0 0 0 0
Amálie Sejpalová BK Studánka Pardubic 15 2 1 0 3
Anežka Kyralová Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Anna Opavová Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Hana Novotná BK Studánka Pardubic 14 0 0
Jolana Jánová SŠB Pardubice - kval 15 0 0 0 0
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Adéla Kučová Sokol Hradec 14 0 0
Kateřina Kubíčková SŠB Pardubice - kval 15 0 0 0 0
Natálie Fiedlerová BK Studánka Pardubic 14 0 0 0 0
Kateřina Mikulášová BK Studánka Pardubic 14 0 0
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Nikola Horná BK Studánka Pardubic 14 0 0 0 0
Karolína Mikulecká SŠB Pardubice - kval 15 0 0 0 0
Simona Kretová BSK TJ Jičín - kval 15 0 0
Veronika Dašková Sokol Hradec 15 0 0 0 0
Ema Bartošová SŠB Pardubice - kval 15 0 0 0
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Žaneta Málková SŠB Pardubice - kval 15
Tereza Pecinová BK Studánka Pardubic 14 0 0 0 0
Elen Řeháčková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Vanda Novotná Sokol Hradec 14 0 0 0 0
Julie Janková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Berenika Gultová SŠB Pardubice - kval 15 0
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0
Adéla Hrdličková BK Studánka Pardubic 15 2 1 0 3
Mariana Prášilová BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Lucie Kohoutková SŠB Pardubice - kval 14 0 0 0 0
Laura Ptáčková BK Studánka Pardubic 14 0 0 0 0
Adéla Studničková SŠB Pardubice - kval 13 0 0 0 0
Adéla Pechotová BSK TJ Jičín - kval 15 0 0 0 0
Natálie Dvořáková SŠB Pardubice - kval 13 0 0 0 0
Eliška Trojanová SŠB Pardubice - kval 14 0 0 0 0
Markéta Harantová BK Studánka Pardubic 15
Emma Komárková BK Studánka Pardubic 14 0 0 0
Iva Preussová BK Studánka Pardubic 14
Tereza Šimůnková BK Studánka Pardubic 14
Natálie Tocháčková BK Studánka Pardubic 14
Žofie Machytková SŠB Pardubice - kval 13 0 0 0 0
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín - kval 14 0 0 0 0
Adéla Panchártková SŠB Pardubice - kval 14 0 0 0 0
Tým Z 2B TH TH % F-
BSK TJ Jičín - kval 6 29.0 10.0 /23.0 43.5 11.2
Sokol Hradec Králové-kval 6 41.8 5.0 /12.8 39.0 13.3
BK Studánka Pardubice - kval 6 17.0 4.3 /10.3 41.9 16.0
SŠB Pardubice - kval 6 11.0 4.2 /10.9 38.5 12.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Nývltová Markéta 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Nývltová Eva 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Michlík Radek 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kvoch Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Marek 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kmošek Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kašpar Tomáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jarolímek Otto 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Hlavová Adéla 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Bubeníčková Michaela 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Brandejs Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře