Oblastní přebor U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor U 11 1. kolo 1
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
30. 9. 2018
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Roman Kinka
Dominik Čihák
44
24
15
10
33
14
40
16
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 2
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
DBaK
30. 9. 2018
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Dominik Čihák
Lukáš Gregor
17
42
2
12
7
20
11
32
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 3
DBaK
BK Sokolov U 11 (žci)
30. 9. 2018
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Gregor
Roman Kinka
28
67
10
8
16
34
24
47
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 4
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
30. 9. 2018
11:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Roman Kinka
Dominik Čihák
41
15
14
6
22
11
40
13
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 5
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
DBaK
30. 9. 2018
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Dominik Čihák
Lukáš Gregor
30
20
6
8
12
14
19
17
Review
Krajský přebor U 11 1. kolo 6
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
30. 9. 2018
12:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Gregor
Roman Kinka
78
8
26
0
36
4
55
4
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 7
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
11. 11. 2018
09:00
Kraslice Dominik Čihák
Miroslav Svatoš
24
20
5
2
14
7
24
13
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 8
DBaK
BK Sokolov U 11 (žci)
11. 11. 2018
09:50
Kraslice Miroslav Svatoš
Jan Pacelt
37
32
7
11
14
17
25
28
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 9
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
11. 11. 2018
10:40
Kraslice Jan Pacelt
Dominik Čihák
47
37
15
12
23
18
32
32
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
11. 11. 2018
11:30
Dominik Čihák
Miroslav Svatoš
14
31
0
11
5
11
9
13
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Sokolov U 11 (žci)
11. 11. 2018
12:20
Kraslice Miroslav Svatoš
Jan Pacelt
37
39
6
4
10
15
23
27
Review
Krajský přebor U 11 2. kolo 12
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
DBaK
11. 11. 2018
13:10
Kraslice Jan Pacelt
Dominik Čihák
39
27
18
8
20
17
34
19
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 13
DBaK
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
9. 12. 2018
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Filip Sochor
83
13
22
0
40
6
59
8
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 14
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
9. 12. 2018
10:50
Tělocvična 25. ZŠ Filip Sochor
48
40
9
10
27
23
36
37
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 15
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
DBaK
9. 12. 2018
11:40
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
19
34
0
12
11
16
15
26
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 16
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 12. 2018
12:30
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
17
53
4
11
9
27
11
39
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 17
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
9. 12. 2018
13:20
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
19
56
4
18
6
28
9
40
Review
Krajský přebor U 11 3. kolo 18
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 12. 2018
14:10
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
44
17
14
6
28
12
38
14
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 19
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
DBaK
6. 1. 2019
10:00
Hala míčových sportů KV Arena Jan Pacelt
Dominik Čihák
22
55
6
9
12
25
20
43
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 20
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 1. 2019
11:00
Hala míčových sportů KV Arena Dominik Čihák
Roman Kinka
41
36
7
6
22
14
26
35
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 21
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
6. 1. 2019
12:00
Hala míčových sportů KV Arena Roman Kinka
Jan Pacelt
62
12
17
0
31
6
50
10
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 22
DBaK
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 1. 2019
13:00
Hala míčových sportů KV Arena Jan Pacelt
Dominik Čihák
20
54
4
16
8
32
11
36
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 23
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 1. 2019
14:00
Hala míčových sportů KV Arena Dominik Čihák
Roman Kinka
23
42
5
8
11
16
17
28
Review
Krajský přebor U 11 4. kolo 24
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
6. 1. 2019
15:00
Hala míčových sportů KV Arena Roman Kinka
Jan Pacelt
22
74
4
22
9
35
12
58
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 25
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Sokolov U 11 (žci)
3. 3. 2019
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Bohumil Kuzebauch
Lukáš Gregor
27
47
8
16
14
23
17
37
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 26
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
3. 3. 2019
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Gregor
Adéla Hejná
56
14
16
2
24
12
40
12
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 3. 2019
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Bohumil Kuzebauch
26
40
8
15
13
27
19
35
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 28
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
3. 3. 2019
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Bohumil Kuzebauch
Lukáš Gregor
47
25
8
7
21
9
36
19
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 29
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
3. 3. 2019
13:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Gregor
Adéla Hejná
54
16
14
4
29
10
42
10
Review
Krajský přebor U 11 5. kolo 30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
3. 3. 2019
14:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Bohumil Kuzebauch
39
35
10
14
21
19
26
29
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B F-
Marie Hupačová DBaK 12 8 1.0 5.5 2.8 0.4
Šimon Mucha TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Šnobl BK Sokolov U 11 (žci) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Pupík Thermia KV U 11 (mix) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Marcinek BK Sokolov (žci) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Svatoš TJ Sokol Kraslice (mix) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Nicol Wernerová BK Loko K. Vary 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Marie Hupačová DBaK 12
Tým Z 2B TH TH % F-
BK Sokolov U 11 (žci) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix) 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia KV U 11 (mix) 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
DBaK 11 16.8 1.7 /5.9 29.2 6.9
BK Loko K. Vary 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šrámková Sandra 4 4 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 4 2 2 0 - - -
Sochor Filip 2 2 0 0 - - -
Pacelt Jan 8 4 4 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 4 2 2 0 - - -
Kinka Roman 8 4 4 0 - - -
Hejná Adéla 4 2 2 0 - - -
Gregor Lukáš 8 4 4 0 - - -
Čihák Dominik 12 6 6 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře