Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
12. 1. 2019
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Lukáš Hartig
105
74
19
21
50
33
79
55
Review
základní část 1. kolo 3
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
12. 1. 2019
10:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Michal Kubiš
85
68
16
20
39
36
63
50
Review
základní část 1. kolo 1
USK Praha
Sokol Pražský
12. 1. 2019
11:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Jonáš Kavan
53
90
17
16
27
45
43
67
Review
základní část 1. kolo 6
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
12. 1. 2019
16:30
SH Ostrava-Tatran Jan Konvička
Tomáš Nevřela
71
78
14
14
30
38
46
50
Review
základní část 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
13. 1. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Petr Eisner
72
65
21
20
42
45
60
56
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
12. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Václav Novák
96
55
23
12
42
25
73
37
Review
základní část 2. kolo 7
USK Praha
BK NH Ostrava
6. 10. 2018
14:00
SH Folimanka Michael Mycak
Hana Šmídková
90
75
14
16
33
42
69
61
Review
základní část 2. kolo 9
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
6. 10. 2018
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Daniel Broško
72
76
17
26
40
45
54
61
Review
základní část 2. kolo 11
SAM Brno
Slavoj BK Litoměřice
6. 10. 2018
14:00
SH Morenda Jan Hecl
Dominik Zachar
85
53
21
14
42
30
54
46
Review
základní část 2. kolo 8
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
6. 10. 2018
15:00
Sokol pražský Ondřej Josefus
Jan Kout
62
60
19
12
28
30
47
48
Review
základní část 2. kolo 10
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
6. 10. 2018
15:00
ZŠ Komenského Dominik Štancl
Pavel Koudela
104
49
21
16
57
27
88
34
Review
základní část 2. kolo 12
BCM Orli Prostějov
BK Kondoři Liberec
6. 10. 2018
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Dominik Krčmář
Marek Bešina
91
63
26
16
58
34
74
43
Review
základní část 3. kolo 17
SAM Brno
BK Kondoři Liberec
7. 10. 2018
09:30
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Dominik Zachar
81
64
16
14
35
28
53
36
Review
základní část 3. kolo 14
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
7. 10. 2018
10:00
Sokol pražský Lukáš Hartig
Jiří Kubíček
91
68
21
14
43
37
66
57
Review
základní část 3. kolo 15
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2018
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Ulrych
Daniel Broško
90
54
19
17
37
22
55
41
Review
základní část 3. kolo 16
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
7. 10. 2018
10:00
ZŠ Komenského Dominik Štancl
Pavel Koudela
92
77
21
26
44
42
72
54
Review
základní část 3. kolo 18
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
7. 10. 2018
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Dominik Krčmář
Marek Bešina
97
76
24
15
43
37
66
57
Review
základní část 3. kolo 13
USK Praha
BK Snakes Ostrava
7. 10. 2018
11:00
SH Folimanka Michael Mycak
Ondřej Asztalos
79
90
14
26
39
41
54
70
Review
základní část 4. kolo 23
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
20. 10. 2018
14:00
SH Folimanka Jan Musil
Pavel Koudela
71
50
12
21
32
31
61
40
Review
základní část 4. kolo 24
Sokol Pražský
BA Nymburk
20. 10. 2018
14:00
Sokol pražský Karel Křenek
Jan Hejnic
95
96
16
23
28
47
60
63
80
80
Review
základní část 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni
SAM Brno
20. 10. 2018
15:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Michal Pivovarský
81
70
18
16
37
30
67
52
Review
základní část 4. kolo 19
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
20. 10. 2018
16:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Jakub Kremser
105
74
26
15
48
37
75
57
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
20. 10. 2018
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Miloslav Jon
68
83
17
19
36
45
58
60
Review
základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava
BK Kondoři Liberec
20. 10. 2018
17:00
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Jan Menšík
95
73
26
11
49
37
73
52
Review
základní část 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
21. 10. 2018
09:00
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Michal Pivovarský
87
104
24
19
47
51
62
76
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
SAM Brno
21. 10. 2018
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
73
84
23
27
36
42
60
66
Review
základní část 5. kolo 30
Sokol Pražský
BK Synthesia Pardubice
21. 10. 2018
10:00
Sokol pražský Karel Křenek
Jan Hejnic
77
70
22
16
39
29
62
49
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BA Nymburk
21. 10. 2018
10:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Pavel Koudela
72
86
14
16
35
40
56
72
Review
základní část 5. kolo 25
BK NH Ostrava
BK Kondoři Liberec
21. 10. 2018
11:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Veselý
Jakub Kremser
108
87
23
24
52
51
80
67
Review
základní část 5. kolo 26
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
21. 10. 2018
11:30
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Jan Menšík
91
72
23
13
51
22
75
42
Review
základní část 6. kolo 36
BK Kondoři Liberec
BK Lokomotiva Plzeň
3. 11. 2018
14:00
Sportovní hala Kort Martin Svoboda
Josef Frátrik
67
81
14
23
33
41
48
61
Review
základní část 6. kolo 33
SAM Brno
USK Praha
3. 11. 2018
14:30
SH Morenda Antonín Kapl
Dominik Zachar
91
68
26
9
41
29
68
47
Review
základní část 6. kolo 32
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
3. 11. 2018
15:00
ZŠ Komenského Tomáš Tax
Daniel Čížek
88
93
23
25
46
45
65
73
Review
základní část 6. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
3. 11. 2018
15:00
Hala 6. ZŠ Petr Šmůla
Michal Tesař
60
76
25
12
30
28
47
49
Review
základní část 6. kolo 31
BK Synthesia Pardubice
BK NH Ostrava
3. 11. 2018
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Matěj Barták
Pavel Šenk
98
64
24
9
38
29
65
45
Review
základní část 6. kolo 34
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
3. 11. 2018
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Petr Novák
Dominik Krčmář
78
75
17
16
37
39
50
57
Review
základní část 7. kolo 39
SAM Brno
Sokol Pražský
4. 11. 2018
09:30
SH Morenda Antonín Kapl
Dominik Zachar
88
82
25
17
51
34
67
60
Review
základní část 7. kolo 37
BK Synthesia Pardubice
BK Snakes Ostrava
4. 11. 2018
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Matěj Barták
Pavel Šenk
68
75
17
27
34
40
50
54
Review
základní část 7. kolo 38
BA Nymburk
BK NH Ostrava
4. 11. 2018
10:00
ZŠ Komenského Tomáš Tax
Daniel Čížek
101
65
20
16
43
37
72
49
Review
základní část 7. kolo 40
BCM Orli Prostějov
USK Praha
4. 11. 2018
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Petr Novák
Dominik Krčmář
106
73
26
25
58
43
81
53
Review
základní část 7. kolo 42
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
4. 11. 2018
11:30
Sportovní hala Kort Martin Svoboda
Josef Frátrik
86
103
26
23
43
48
55
82
Review
základní část 7. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2018
12:00
Hala 6. ZŠ Petr Šmůla
Michal Tesař
62
78
19
22
34
45
54
60
Review
základní část 8. kolo 45
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2018
14:00
SH Folimanka Jan Renc
Pavel Theodor
65
91
13
23
28
39
49
67
Review
základní část 8. kolo 46
Sokol Pražský
BK Kondoři Liberec
17. 11. 2018
14:00
Sokol pražský Karel Anton
Petr Eisner
88
74
19
15
45
35
70
50
Review
základní část 8. kolo 43
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
17. 11. 2018
14:30
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Bára Nováková
93
95
21
30
46
51
65
69
Review
základní část 8. kolo 47
BK Synthesia Pardubice
SAM Brno
17. 11. 2018
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Petr Šmůla
74
72
16
23
34
43
58
59
Review
základní část 8. kolo 48
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
17. 11. 2018
17:00
ZŠ Komenského Lukáš Balog
Jan Hejnic
104
61
24
19
58
37
84
47
Review
základní část 8. kolo 44
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
17. 11. 2018
18:30
ZŠ Dvorského Jakub Válek
Vojtěch Dostal
89
64
29
14
47
32
74
53
Review
základní část 9. kolo 50
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
18. 11. 2018
09:30
ZŠ Dvorského Jakub Válek
Vojtěch Dostal
92
61
24
18
52
31
75
52
Review
základní část 9. kolo 49
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2018
10:00
SH Ostrava-Tatran Tomáš Holubek
Bára Nováková
75
64
20
24
35
39
50
54
Review
základní část 9. kolo 52
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
18. 11. 2018
10:00
Sokol pražský Karel Anton
Petr Eisner
89
63
25
14
45
28
64
51
Review
základní část 9. kolo 54
BA Nymburk
SAM Brno
18. 11. 2018
10:00
ZŠ Komenského Lukáš Balog
Jan Hejnic
99
85
24
22
53
39
70
63
Review
základní část 9. kolo 51
USK Praha
BK Kondoři Liberec
18. 11. 2018
12:00
SH Folimanka Pavel Theodor
Martin Buršík
75
57
10
16
38
32
54
47
Review
základní část 9. kolo 53
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
18. 11. 2018
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Petr Šmůla
80
62
19
16
37
26
56
44
Review
základní část 10. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
1. 12. 2018
14:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Daniel Broško
80
85
24
17
41
40
57
67
Review
základní část 10. kolo 58
BK Kondoři Liberec
BA Nymburk
1. 12. 2018
14:00
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Daniel Rom
67
119
19
37
40
66
51
95
Review
základní část 10. kolo 55
SAM Brno
BK NH Ostrava
1. 12. 2018
16:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Robin Petrák
95
76
28
18
51
39
79
56
Review
základní část 10. kolo 56
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
1. 12. 2018
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Vaníček
Petr Mynarčík
78
85
17
18
37
38
61
61
Review
základní část 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
USK Praha
1. 12. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
72
60
20
25
36
40
54
50
Review
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
1. 12. 2018
17:30
SH Plzeň - hala č.4 Petr Havlíček
Michal Pivovarský
71
87
20
21
31
46
49
71
Review
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
2. 12. 2018
09:30
SH Plzeň - hala č.4 Petr Havlíček
Michal Pivovarský
96
76
20
11
41
26
74
46
Review
základní část 11. kolo 63
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
2. 12. 2018
10:00
Hala 6. ZŠ Matěj Záruba
Jonáš Kavan
70
87
14
32
34
57
51
81
Review
základní část 11. kolo 62
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
2. 12. 2018
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Vaníček
Petr Mynarčík
81
80
15
20
32
41
58
61
Review
základní část 11. kolo 61
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
2. 12. 2018
10:30
SH Morenda Pavel Večeřa
Robin Petrák
76
52
11
14
28
20
55
42
Review
základní část 11. kolo 64
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
2. 12. 2018
12:00
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Daniel Rom
56
92
18
23
28
40
48
66
Review
základní část 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
2. 12. 2018
13:00
Sportovní hala Sokol Marek Vošahlík
Pavel Csöllei
100
95
29
26
55
46
83
75
Review
základní část 12. kolo 68
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
13. 1. 2019
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Jan Kout
73
83
20
18
32
42
51
66
Review
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
13. 1. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
70
105
15
30
31
60
54
87
Review
základní část 12. kolo 72
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
13. 1. 2019
10:00
ZŠ Dvorského Tomáš Holubek
Ondřej Veselý
75
37
20
14
40
22
59
26
Review
základní část 12. kolo 67
Sokol Pražský
USK Praha
13. 1. 2019
15:00
Sokol pražský Karel Anton
Karel Křenek
92
75
26
20
47
37
69
59
Review
základní část 12. kolo 69
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
13. 1. 2019
15:30
Národní sportovní centrum Prostějov Jakub Válek
Jan Menšík
77
90
16
21
33
46
53
60
Review
základní část 12. kolo 70
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jan Kout
84
67
26
17
45
32
63
57
Review
základní část 13. kolo 77
BK Kondoři Liberec
SAM Brno
26. 1. 2019
14:00
Sportovní hala Kort Dominik Barták
Jan Kvoch
55
105
15
27
28
44
39
82
Review
základní část 13. kolo 73
BK Snakes Ostrava
USK Praha
26. 1. 2019
17:00
ZŠ Dvorského Jonáš Kavan
Pavlína Šuláková
87
63
26
16
52
29
77
41
Review
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
26. 1. 2019
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Lejčko
Ondřej Svejkovský
67
79
20
20
31
47
50
63
Review
základní část 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
26. 1. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Jiří Kubíček
Michal Pivovarský
94
86
30
25
54
49
78
66
Review
základní část 13. kolo 74
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
26. 1. 2019
18:00
SH Ostrava-Tatran Jiří Siegfried
Dominik Krčmář
74
52
14
16
39
27
62
37
Review
základní část 13. kolo 78
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
30. 1. 2019
18:15
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Karel Anton
86
103
16
25
35
48
62
75
Review
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
27. 1. 2019
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Lejčko
Ondřej Svejkovský
78
89
23
17
50
41
65
61
Review
základní část 14. kolo 83
Slavoj BK Litoměřice
SAM Brno
27. 1. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michael Mycak
73
83
29
18
46
38
55
68
Review
základní část 14. kolo 79
BK NH Ostrava
USK Praha
27. 1. 2019
11:00
SH Ostrava-Tatran Jiří Siegfried
Dominik Krčmář
80
73
20
18
42
33
67
48
Review
základní část 14. kolo 80
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
27. 1. 2019
11:00
ZŠ Dvorského Jonáš Kavan
Pavlína Šuláková
67
62
14
15
28
26
48
39
Review
základní část 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
27. 1. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Jiří Kubíček
Michal Pivovarský
100
60
27
25
59
37
79
51
Review
základní část 14. kolo 84
BK Kondoři Liberec
BCM Orli Prostějov
31. 1. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Ladislav Neuman
Jan Kout
76
104
19
37
40
60
59
78
Review
základní část 15. kolo 88
SAM Brno
BK Lokomotiva Plzeň
9. 2. 2019
14:00
SH Morenda Jiří Fanta
Dominik Štancl
73
55
13
14
32
27
49
38
Review
základní část 15. kolo 87
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
9. 2. 2019
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jan Hecl
Jan Bráblík
99
107
21
24
35
55
55
84
Review
základní část 15. kolo 85
BK Kondoři Liberec
BK NH Ostrava
20. 3. 2019
17:15
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Ondřej Josefus
68
84
17
20
39
44
56
58
Review
základní část 15. kolo 90
BK Synthesia Pardubice
Sokol Pražský
1. 3. 2019
17:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jiří Kubíček
Roman Mareš
62
83
17
29
37
49
45
70
Review
základní část 15. kolo 86
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
9. 2. 2019
19:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Michal Tesař
71
93
14
26
35
51
57
73
Review
základní část 15. kolo 89
BA Nymburk
USK Praha
5. 2. 2019
19:30
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Martin Svoboda
93
82
21
20
41
37
67
59
Review
základní část 16. kolo 92
BK Kondoři Liberec
BK Snakes Ostrava
10. 2. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Daniel Rom
Dalibor Kouba
65
118
13
35
28
63
43
92
Review
základní část 16. kolo 94
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
10. 2. 2019
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jan Hecl
Jan Bráblík
96
86
20
28
53
51
74
66
Review
základní část 16. kolo 96
BA Nymburk
Sokol Pražský
10. 2. 2019
10:00
ZŠ Komenského Tomáš Mašek
Jan Kout
62
96
23
22
36
46
49
69
Review
základní část 16. kolo 93
SAM Brno
Sokol Písek Sršni
10. 2. 2019
11:15
SH Morenda Jiří Fanta
Dominik Kotala
101
57
29
25
59
42
77
49
Review
základní část 16. kolo 91
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
28. 2. 2019
17:45
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
89
55
28
6
46
22
60
41
Review
základní část 16. kolo 95
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
5. 3. 2019
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Martin Svoboda
76
68
13
17
32
27
59
48
Review
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
23. 2. 2019
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Lejčko
Daniel Broško
76
75
22
17
37
39
45
65
Review
základní část 17. kolo 100
USK Praha
BCM Orli Prostějov
23. 2. 2019
13:45
SH Folimanka Marek Vondráček
Lukáš Hartig
72
88
11
26
29
48
50
69
Review
základní část 17. kolo 99
Sokol Pražský
SAM Brno
23. 2. 2019
15:00
Sokol pražský Pavel Csöllei
Miloslav Jon
70
80
16
24
31
50
48
69
Review
základní část 17. kolo 98
BK NH Ostrava
BA Nymburk
23. 2. 2019
16:30
SH Ostrava-Tatran Petr Novák
Jonáš Kavan
93
103
25
34
42
54
64
80
Review
základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
23. 2. 2019
17:00
ZŠ Dvorského Jakub Kremser
Tomáš Nevřela
96
62
23
12
46
31
72
43
Review
základní část 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
23. 2. 2019
17:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Matěj Barták
99
70
40
24
74
38
87
54
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
SAM Brno
24. 2. 2019
09:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Marek Vošahlík
48
94
22
22
34
47
39
70
Review
základní část 18. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
24. 2. 2019
10:00
ZŠ Dvorského Jakub Kremser
Tomáš Nevřela
73
87
18
17
35
39
52
62
Review
základní část 18. kolo 106
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
24. 2. 2019
10:00
Sokol pražský Karel Anton
Michal Tesař
94
83
33
24
46
43
68
60
Review
základní část 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
24. 2. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Jan Hošek
Matěj Barták
100
67
19
14
50
24
73
42
Review
základní část 18. kolo 103
BK NH Ostrava
BK Synthesia Pardubice
24. 2. 2019
11:30
SH Ostrava-Tatran Petr Novák
Jonáš Kavan
91
69
20
27
37
43
68
53
Review
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kondoři Liberec
22. 2. 2019
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Balog
Daniel Čížek
70
58
19
12
37
28
50
49
Review
základní část 19. kolo 114
SAM Brno
BA Nymburk
9. 3. 2019
12:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Marek Vaníček
93
61
21
20
51
36
77
46
Review
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
9. 3. 2019
15:00
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Koc
Michal Kuncl
87
80
24
16
46
37
69
60
Review
základní část 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
9. 3. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
82
68
25
10
50
29
68
44
Review
základní část 19. kolo 112
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
9. 3. 2019
16:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Dalibor Kouba
50
64
13
13
20
28
31
44
Review
základní část 19. kolo 113
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
9. 3. 2019
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Robin Petrák
Jakub Kremser
110
82
24
12
52
28
80
52
Review
základní část 19. kolo 111
BK Kondoři Liberec
USK Praha
9. 3. 2019
19:00
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Michal Tesař
57
75
12
18
23
33
42
57
Review
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
10. 3. 2019
09:30
SH Plzeň - hala č.4 Václav Ježek
Václav Novák
66
104
15
25
30
47
48
83
Review
základní část 20. kolo 117
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
10. 3. 2019
10:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Dalibor Kouba
70
80
15
20
32
36
46
49
58
58
65
65
Review
základní část 20. kolo 120
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
10. 3. 2019
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Petr Novák
Robin Petrák
99
94
27
28
45
48
71
67
Review
základní část 20. kolo 118
BK Kondoři Liberec
Sokol Pražský
10. 3. 2019
10:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Michal Tesař
77
95
23
20
49
46
70
65
Review
základní část 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
10. 3. 2019
11:00
Sportovní hala Sokol Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
85
62
20
17
37
34
64
47
Review
základní část 20. kolo 119
SAM Brno
BK Synthesia Pardubice
10. 3. 2019
11:15
SH Morenda Michal Komprs
Marek Vaníček
84
73
20
19
43
37
61
54
Review
základní část 21. kolo 124
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
23. 3. 2019
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Pavel Večeřa
Lenka Křičková
90
70
29
15
51
30
65
52
Review
základní část 21. kolo 126
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
23. 3. 2019
13:00
SH Folimanka Karel Křenek
Michal Kult
53
35
18
9
29
15
45
29
Review
základní část 21. kolo 125
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
23. 3. 2019
14:30
Sokol pražský Jakub Kec
Barbora Toboláková
84
95
25
30
44
51
65
71
Review
základní část 21. kolo 123
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
23. 3. 2019
16:00
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Martin Svoboda
96
78
30
24
48
40
74
58
Review
základní část 21. kolo 121
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
23. 3. 2019
16:45
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Dominik Krčmář
68
66
18
17
27
29
47
43
Review
základní část 21. kolo 122
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
23. 3. 2019
19:45
SH Ostrava-Tatran Pavel Nehoda
Dominik Kotala
95
90
34
30
51
52
64
71
Review
základní část 22. kolo 129
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
24. 3. 2019
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Pavel Večeřa
Lenka Křičková
82
79
25
19
55
35
64
57
Review
základní část 22. kolo 130
BA Nymburk
BK Kondoři Liberec
24. 3. 2019
10:00
ZŠ Komenského Daniel Vimmr
Pavel Šenk
90
76
21
17
44
39
65
62
Review
základní část 22. kolo 132
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
24. 3. 2019
10:00
Sokol pražský Jan Musil
Barbora Toboláková
97
74
26
17
46
41
72
67
Review
základní část 22. kolo 128
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
24. 3. 2019
11:00
ZŠ Dvorského Jan Konvička
Dominik Krčmář
100
80
23
19
59
33
80
47
Review
základní část 22. kolo 131
USK Praha
Sokol Písek Sršni
24. 3. 2019
11:00
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Karel Křenek
72
63
14
26
36
38
53
49
Review
základní část 22. kolo 127
BK NH Ostrava
SAM Brno
24. 3. 2019
13:00
SH Ostrava-Tatran Martin Čarnecký
Dominik Kotala
54
90
13
19
27
44
39
66
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Filip Sertič BK Kondoři Liberec 19 51 1.0 18.8 5.8 / 12.3 47.1 1.3 / 5.1 25.7 3.3/5.0 65.4 1.7 4.7 6.4 2.2 1.1 3.6 0.0 3.8 0.8 15.2
Martin Štrobl Sokol Písek 19 29 29.7 21.5 6.4 / 12.4 51.5 1.7 / 5.5 30.8 3.6/5.5 65.4 1.8 6.3 8.1 2.2 3.1 3.7 0.0 5.1 2.4 22.4
František Rylich BA Nymburk 19 37 18.0 13.0 3.6 / 6.5 55.8 1.3 / 4.5 29.3 1.8/3.1 57.0 1.0 3.8 4.8 2.7 1.9 1.8 0.0 2.7 1.9 14.7
Petr Adamec Slavoj Litoměřice 19 40 17.0 9.5 2.2 / 4.9 43.7 1.4 / 5.3 26.3 1.0/2.0 0.0* 1.0 4.2 5.2 0.6 0.8 1.5 0.0 1.6 2.3 6.4
Tadeáš Hauf SAM Brno B 19 42 1.0 6.6 2.2 / 3.9 57.7 0.1 / 0.8 0.0* 1.7/3.5 50.3 1.1 1.9 3.0 0.6 0.8 0.8 0.0 1.2 3.0 3.5
Matyáš Janů Synthesia Pardubice 19 29 21.0 9.3 2.4 / 5.9 40.7 0.9 / 3.2 28.7 1.7/3.2 53.2 1.1 4.3 5.4 2.3 1.2 3.0 0.0 2.8 3.0 8.0
9 Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 25 16.4 9.2 2.4 / 3.4 69.8 1.4 / 2.5 54.8 0.4/0.7 0.0* 0.4 0.7 1.1 1.6 1.0 1.4 0.0 0.5 1.4 4.0
Ondřej Novotný BK Loko Plzeň 19 28 23.6 8.2 2.4 / 4.5 52.0 0.6 / 2.2 26.2 1.8/3.1 57.5 0.7 3.7 4.4 2.4 1.3 2.6 0.0 2.9 3.1 8.4
27 Pavel Benák BK Kunratice U19B 18 9 1.0 25.0 7.3 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 4.3/8.8 49.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 23 27.2 9.3 3.7 / 6.8 53.5 0.1 / 0.8 0.0* 1.6/2.9 54.5 0.6 5.9 6.5 2.4 1.5 2.7 0.0 2.7 2.4 12.4
Šimon Klein SAM Brno 19 12 26.9 11.5 4.4 / 10.0 44.2 0.4 / 1.8 0.0* 1.4/1.8 0.0* 1.3 2.3 3.5 1.5 1.0 1.7 0.1 2.4 2.2 8.9
Daniel Plášil Sokol Pražský 19 12 22.6 9.4 3.7 / 8.9 41.1 0.2 / 0.5 0.0* 1.6/2.7 59.4 1.3 2.4 3.7 3.6 1.3 2.3 0.1 2.1 1.6 9.7
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 19 14 1.0 7.6 2.8 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 1.1/2.1 55.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 0.0
Kryštof Kavan Snakes Ostrava 19 11 22.3 7.1 1.7 / 3.8 45.2 0.5 / 2.1 26.1 2.0/2.4 84.6 1.8 5.5 7.4 2.5 1.4 1.9 0.1 1.9 2.5 12.1
Samuel Sedlák USK 19 12 17.3 5.3 1.0 / 2.3 44.4 0.8 / 2.3 32.1 1.0/2.1 48.0 0.4 1.3 1.8 0.7 0.3 1.8 0.0 2.1 1.1 3.3
Ondřej Zhasil Snakes Ostrava B 19 4 1.0 13.8 5.8 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Radek Janisch Snakes Ostrava 19 13 15.2 3.8 0.8 / 2.5 34.4 0.2 / 0.7 0.0* 1.5/2.2 65.5 0.4 0.8 1.2 1.8 0.5 1.2 0.1 1.4 1.4 3.3
32 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 18 10 14.8 4.8 1.1 / 2.5 44.0 0.8 / 2.5 32.0 0.2/0.5 0.0* 0.8 0.9 1.7 1.4 0.6 0.9 0.2 0.7 1.6 3.5
Jan Rolenc PCE 19 19 9.3 2.5 1.0 / 1.9 0.0* 0.0 / 0.1 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.2 1.5 2.7 0.3 0.2 0.5 0.0 0.6 0.7 4.1
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 19 19 9.9 2.4 0.6 / 1.4 0.0* 0.3 / 0.7 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.4 0.5 0.9 0.6 0.8 0.4 0.1 0.8 1.3 2.5
Kristián Kocáb USK Praha B 19 7 23.9 5.6 2.6 / 6.3 40.9 0.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 3.3 4.4 7.7 1.6 0.1 0.4 0.5 0.6 2.7 8.1
13 Jan Kříž Sokol Písek 19 18 9.2 2.0 0.5 / 1.2 0.0* 0.3 / 0.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.4 0.2 0.4 0.1 0.2 1.1 1.0
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 19 5 1.0 6.6 2.8 / 0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 0.0
Oliver Sembdner SloVarn U19 18 12 1.0 1.6 0.7 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Vladimír Vondra USK 19 8 5.5 1.1 0.4 / 0.6 0.0* 0.1 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 1.3
Marek Lavička Sokol pražský 19 8 7.4 1.0 0.0 / 0.6 0.0* 0.3 / 0.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.3 0.1 0.8 0.0 0.8 0.6 0.6
35 Jan Trávníček BCM Orli Prostějov 19 1 26.0 7.0 3.0 / 4.0 75.0 0.0 / 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0 6.0 7.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 3.0 11.0
Jiří Svojanovský SVI 18 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kalný Synthesia Pardubice 19 2 12.5 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5 1.5 -0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Filip Sertič BK Kondoři Liberec 19 68 24 8 20 10 18 28 10 6 14 16 8 74
Martin Štrobl Sokol Písek 19 86 26 12 16 10 28 32 10 18 14 24 10 86
František Rylich BA Nymburk 19 68 20 10 16 10 18 26 14 12 16 18 10 94
Petr Adamec Slavoj Litoměřice 19 50 14 10 6 8 22 26 6 6 14 10 10 38
Tadeáš Hauf SAM Brno B 19 40 16 2 10 18 14 26 8 8 10 10 10 44
Matyáš Janů Synthesia Pardubice 19 44 12 6 12 14 28 30 18 8 12 16 10 60
9 Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 36 10 6 2 4 6 10 16 10 8 6 8 36
Ondřej Novotný BK Loko Plzeň 19 22 5 2 9 3 8 10 5 4 7 9 5 28
27 Pavel Benák BK Kunratice U19B 18 11 5 1 3 3 11 11 4 3 5 5 5 15
4 Adam Štiak NH Ostrava 18 21 8 1 8 2 17 17 8 4 7 7 5 32
Šimon Klein SAM Brno 19 29 11 2 5 2 5 6 3 3 3 4 3 30
Daniel Plášil Sokol Pražský 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 19 14 6 1 5 8 11 13 3 3 4 4 5 23
Kryštof Kavan Snakes Ostrava 19 14 4 2 6 5 13 15 8 4 4 6 4 29
Samuel Sedlák USK 19 14 4 3 4 2 3 5 5 1 4 6 3 12
Ondřej Zhasil Snakes Ostrava B 19 15 7 1 3 2 5 6 2 3 2 3 4 15
Radek Janisch Snakes Ostrava 19 43 18 4 12 4 8 10 11 4 9 10 4 49
32 Richard Bálint BCM Orli Prostějov 18 23 8 4 7 3 8 8 10 6 5 5 5 31
Jan Rolenc PCE 19 13 6 0 5 6 9 12 3 3 8 5 5 21
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 19 29 12 4 12 6 14 16 11 9 9 12 5 42
Kristián Kocáb USK Praha B 19 32 13 0 9 17 20 27 7 2 6 11 5 48
13 Jan Kříž Sokol Písek 19 15 6 3 3 6 8 10 5 3 4 5 5 13
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 19 17 7 2 1 1 4 4 3 5 4 4 4 18
Oliver Sembdner SloVarn U19 18 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1 5 0
Vladimír Vondra USK 19 26 11 3 5 4 14 17 3 3 7 5 4 36
Marek Lavička Sokol pražský 19 20 8 2 4 6 7 11 4 4 4 4 5 26
35 Jan Trávníček BCM Orli Prostějov 19 39 13 3 9 6 9 11 6 4 11 12 5 40
Jiří Svojanovský SVI 18 26 10 4 8 7 8 10 5 6 3 6 4 36
Vojtěch Kalný Synthesia Pardubice 19 16 8 1 3 6 16 22 3 3 6 4 4 28
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 28 21.8 4.6 12.2 /20.5 59.6 15.9 33.3 49.2 10.5 6.0 22.0 19.8 17.3 2.9
Sokol Pražský 27 26.2 6.4 12.1 /19.8 61.2 16.2 28.4 44.6 14.6 11.9 15.0 17.7 17.1 2.7
Synthesia Pardubice 25 22.2 6.6 12.0 /21.5 55.7 15.4 33.8 49.2 15.0 10.8 19.8 18.7 20.7 2.8
BA Nymburk 29 28.5 5.8 13.7 /23.9 57.1 17.2 36.0 53.2 16.7 11.3 19.8 21.1 19.8 3.6
SAM Brno 27 27.0 5.8 14.2 /23.2 61.2 16.5 31.2 47.7 17.0 12.6 16.1 20.3 18.8 3.4
BCM Orli Prostějov 26 28.2 6.5 12.7 /21.1 60.1 11.2 31.7 42.9 20.5 12.5 18.7 20.1 18.3 2.8
Slavoj Litoměřice 28 22.3 5.2 12.1 /20.8 58.1 12.6 29.3 41.9 11.0 9.5 16.7 18.6 18.4 1.9
Kondoři Liberec 28 21.5 5.5 12.0 /19.6 61.2 13.5 26.4 39.9 11.4 9.6 16.8 18.5 18.6 1.6
Sokol Písek 28 27.6 6.6 14.6 /23.2 62.8 16.3 34.4 50.6 16.9 13.0 18.0 21.1 22.0 1.9
BK Loko Plzeň 28 19.7 7.1 8.3 /14.0 59.2 12.0 27.1 39.1 12.6 9.9 20.9 14.6 20.8 2.2
NH Ostrava 25 24.0 5.1 12.4 /20.5 60.5 9.2 29.6 38.8 9.9 8.0 15.6 18.0 20.5 2.0
Snakes Ostrava 27 26.5 5.9 13.2 /21.1 62.6 13.9 35.8 49.7 15.4 9.4 14.7 19.1 18.6 2.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Zachar Dominik 4 0 4 0 1.3 1.8 1.5
Výborný Dominik 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vimmr Daniel 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Veselý Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Večeřa Pavel 7 7 0 0 1.1 1.2 1.2
Vaníček Marek 4 2 2 0 1.5 1.6 1.6
Válek Jakub 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Toboláková Barbora 3 0 3 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 3 1 2 0 1.7 1.5 1.6
Tesař Michal 6 0 6 0 1.5 1.4 1.5
Tax Tomáš 3 2 1 0 1.5 2.0 1.8
Šuláková Pavlína 2 0 2 0 2.5 1.3 1.9
Štancl Dominik 3 2 1 0 1.7 1.8 1.8
Šmůla Petr 4 2 2 0 1.5 1.1 1.3
Šmídková Hana 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 3 2 1 0 1.7 1.8 1.8
Šenk Pavel 5 0 5 0 2.0 1.3 1.7
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 6 3 3 0 1.8 1.1 1.4
Svejkovský Ondřej 5 2 3 0 1.5 1.5 1.5
Slanina Vladimír 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Siegfried Jiří 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 4 1 3 0 1.5 1.6 1.6
Renc Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Pivovarský Michal 6 0 6 0 1.3 1.5 1.4
Petrák Jakub 1 1 0 0 1.5 3.5 2.5
Petrák Robin 4 1 3 0 1.3 2.0 1.6
Peterková Lucie 1 1 0 0 4.0 1.5 2.8
Perlík Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.5 2.3 1.9
Opletal Petr 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Nováková Bára 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Novák Petr 6 5 1 0 1.6 1.3 1.5
Novák Václav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Novák Vratislav 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.1 1.8 1.4
Nehoda Pavel 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Mynarčík Petr 2 0 2 0 2.0 1.0 1.5
Mycak Michael 3 2 1 0 2.8 1.8 2.3
Musil Jan 8 7 1 0 1.6 1.4 1.5
Menšík Jan 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Mašek Tomáš 4 2 2 0 1.3 1.8 1.5
Mareš Roman 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Lejčko Jan 5 5 0 0 1.3 1.4 1.4
Kvoch Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 0 2 0 2.3 1.0 1.6
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kubíček Jiří 4 3 1 0 2.0 1.8 1.9
Křičková Lenka 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Křenek Karel 7 5 2 0 1.4 1.5 1.5
Kremser Jakub 6 2 4 0 1.3 1.8 1.5
Krčmář Dominik 8 2 6 0 1.8 1.7 1.7
Kovačovič Matej 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Kout Jan 5 0 5 0 1.4 1.1 1.3
Koudela Pavel 6 0 6 0 1.7 2.1 1.9
Kouba Dalibor 8 4 4 0 1.3 1.4 1.4
Kotala Dominik 3 0 3 0 1.3 2.7 2.0
Konvička Jan 6 5 1 0 1.3 1.2 1.3
Komprs Michal 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Koc Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 6 2 4 0 1.3 1.2 1.2
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kalabza Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 2 1 1 0 2.5 1.0 1.8
Jon Miloslav 3 0 3 0 1.8 1.0 1.4
Ježek Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedlička Jiří 2 1 1 0 1.3 1.3 1.3
Hošek Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Holubek Tomáš 5 5 0 0 1.1 1.1 1.1
Hejnic Jan 6 0 6 0 1.5 1.4 1.5
Hecl Jan 4 4 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Hartig Lukáš 9 5 4 0 1.4 1.3 1.4
Frátrik Josef 2 0 2 0 3.3 1.8 2.5
Fanta Jiří 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Eisner Petr 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Čížek Daniel 3 0 3 0 1.5 2.2 1.8
Čarnecký Martin 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Csöllei Pavel 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Buršík Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Broško Daniel 4 0 4 0 1.3 1.5 1.4
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Bohata Pavel 5 5 0 0 1.4 1.4 1.4
Bešina Marek 2 0 2 0 2.3 2.3 2.3
Baudyš Petr 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Barták Matěj 6 2 4 0 1.7 1.3 1.5
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 4 3 1 0 1.4 1.3 1.3
Bakajsa Michal 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Anton Karel 8 7 1 0 1.1 1.9 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře