1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 6
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
15. 12. 2018
11:00
hala Sportovní gymnázium Antonín Kapl
Martin Svoboda
62
54
14
14
27
29
46
44
Review
základní část 1. kolo 1
SK UP Olomouc
BK Havířov
15. 12. 2018
15:00
SH UP Olomouc Václav Sýkora
Jan Menšík
76
64
20
17
43
31
55
44
Review
základní část 1. kolo 2
Bižuterie Jablonec n.N.
ŠKO-ENERGO MB
15. 12. 2018
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Štěpán Pokorný
Karel Křenek
67
73
13
19
35
43
54
57
Review
základní část 1. kolo 4
KP Brno junior
BK Žabiny Brno B
15. 12. 2018
15:15
Městská hala míčových sportů - stará hala Robin Petrák
Marek Vaníček
49
72
10
24
21
39
36
53
Review
základní část 1. kolo 5
USK Praha B
Sokol Nusle
13. 12. 2018
18:00
SH Královka Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
81
51
19
19
39
27
62
37
Review
základní část 1. kolo 3
Aritma Praha
BA Sparta
15. 12. 2018
18:00
SK Aritma Praha Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
60
89
12
15
25
50
45
64
Review
základní část 2. kolo 9
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
6. 10. 2018
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Karel Křenek
65
94
13
33
29
50
47
70
Review
základní část 2. kolo 12
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
6. 10. 2018
14:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Jonáš Kavan
70
72
20
10
34
35
50
52
Review
základní část 2. kolo 10
Sokol Nusle
ŠKO-ENERGO MB
6. 10. 2018
17:00
TJ Sokol Nusle Jan Hejnic
Vojtěch Šmíd
56
68
12
16
27
37
45
52
Review
základní část 2. kolo 7
SK UP Olomouc
BK Studánka Pardubice
6. 10. 2018
18:00
SH UP Olomouc Robin Petrák
Vojtěch Dostal
67
62
18
16
30
28
41
49
Review
základní část 2. kolo 11
Aritma Praha
KP Brno junior
6. 10. 2018
18:00
SK Aritma Praha Daniel Rom
Zuzana Kotrbatá
69
59
12
18
38
32
57
47
Review
základní část 2. kolo 8
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
6. 10. 2018
18:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Petr Opletal
65
58
17
9
38
26
53
40
Review
základní část 3. kolo 16
ŠKO-ENERGO MB
USK Praha B
7. 10. 2018
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Dominik Výborný
Hana Šmídková
87
83
20
24
32
50
58
65
Review
základní část 3. kolo 13
SK UP Olomouc
TJ Sokol Pečky
7. 10. 2018
10:00
SH UP Olomouc Robin Petrák
Vojtěch Dostal
60
72
11
16
25
32
42
49
Review
základní část 3. kolo 15
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
7. 10. 2018
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Karel Křenek
78
62
16
16
35
36
56
51
Review
základní část 3. kolo 17
Aritma Praha
BK Žabiny Brno B
7. 10. 2018
10:30
SK Aritma Praha Daniel Rom
Zuzana Kotrbatá
73
75
32
18
44
34
58
56
Review
základní část 3. kolo 18
BA Sparta
KP Brno junior
7. 10. 2018
11:00
Hala Kuncova Václav Ježek
Jonáš Kavan
71
76
23
22
37
45
53
61
Review
základní část 3. kolo 14
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
7. 10. 2018
11:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Petr Opletal
63
78
19
16
33
31
43
54
Review
základní část 4. kolo 19
BK Studánka Pardubice
KP Brno junior
20. 10. 2018
11:00
hala Sportovní gymnázium Petr Šmůla
Zuzana Kotrbatá
64
42
21
11
36
23
52
34
Review
základní část 4. kolo 21
USK Praha B
Aritma Praha
20. 10. 2018
13:00
SH Královka Marek Vošahlík
Matěj Barták
77
71
30
20
42
40
55
55
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
BA Sparta
20. 10. 2018
18:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Simona Prchalová
102
96
29
14
49
39
66
60
88
88
Review
základní část 4. kolo 23
SK UP Olomouc
Bižuterie Jablonec n.N.
20. 10. 2018
18:00
SH UP Olomouc Petr Novák
Robin Petrák
51
74
12
16
25
34
36
55
Review
základní část 4. kolo 24
BK Havířov
ŠKO-ENERGO MB
20. 10. 2018
18:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Václav Sýkora
68
82
15
16
32
36
59
62
Review
základní část 4. kolo 20
TJ Sokol Pečky
BK Žabiny Brno B
20. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Jan Renc
Hana Šmídková
55
79
18
19
26
43
46
59
Review
základní část 5. kolo 27
USK Praha B
BA Sparta
21. 10. 2018
09:00
SH Královka Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
60
48
17
13
29
27
47
40
Review
základní část 5. kolo 25
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
21. 10. 2018
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Šmůla
Zuzana Kotrbatá
84
58
26
22
51
27
71
46
Review
základní část 5. kolo 29
SK UP Olomouc
ŠKO-ENERGO MB
21. 10. 2018
10:00
SH UP Olomouc Michal Kubiš
Robin Petrák
62
97
15
32
28
61
41
76
Review
základní část 5. kolo 28
Sokol Nusle
Aritma Praha
21. 10. 2018
11:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Jan Kout
83
88
22
23
47
34
69
65
Review
základní část 5. kolo 30
BK Havířov
Bižuterie Jablonec n.N.
21. 10. 2018
11:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Václav Sýkora
80
66
18
15
37
31
57
46
Review
základní část 5. kolo 26
TJ Sokol Pečky
KP Brno junior
21. 10. 2018
13:30
Městská sportovní hala Jan Renc
Hana Šmídková
65
57
11
17
33
31
45
45
Review
základní část 6. kolo 36
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
3. 11. 2018
10:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Vojtěch Dostal
79
55
24
15
40
28
59
48
Review
základní část 6. kolo 34
BA Sparta
BK Havířov
3. 11. 2018
11:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Jan Hejnic
72
66
16
21
36
37
60
51
Review
základní část 6. kolo 31
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Studánka Pardubice
3. 11. 2018
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Miloslav Jon
Roman Kejklíček
58
64
10
15
27
34
41
48
Review
základní část 6. kolo 35
KP Brno junior
USK Praha B
3. 11. 2018
17:45
Městská hala míčových sportů-nová Jakub Petrák
Antonín Kapl
68
77
12
19
33
45
46
61
Review
základní část 6. kolo 33
Aritma Praha
SK UP Olomouc
3. 11. 2018
18:00
SK Aritma Praha Lukáš Ulrych
Pavel Csöllei
82
67
18
18
41
38
60
50
Review
základní část 6. kolo 32
TJ Sokol Pečky
ŠKO-ENERGO MB
3. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Michal Kocián
Daniel Broško
77
61
13
15
37
36
60
49
Review
základní část 7. kolo 40
BA Sparta
SK UP Olomouc
4. 11. 2018
09:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jonáš Kavan
96
46
18
16
39
28
67
36
Review
základní část 7. kolo 37
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Sokol Pečky
4. 11. 2018
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Perlík
Roman Kejklíček
57
73
10
20
22
38
33
59
Review
základní část 7. kolo 39
Aritma Praha
BK Havířov
4. 11. 2018
10:30
SK Aritma Praha Pavel Csöllei
Miloslav Jon
85
59
16
17
36
34
54
48
Review
základní část 7. kolo 41
KP Brno junior
Sokol Nusle
4. 11. 2018
11:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Siegfried
Linda Vildová
48
93
11
19
24
45
38
68
Review
základní část 7. kolo 38
BK Studánka Pardubice
ŠKO-ENERGO MB
4. 11. 2018
12:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Ulrych
Hana Šmídková
83
62
19
22
40
32
71
47
Review
základní část 7. kolo 42
BK Žabiny Brno B
USK Praha B
4. 11. 2018
12:30
SH Rosnička Brno Jakub Válek
Vojtěch Dostal
76
56
21
3
40
27
60
42
Review
základní část 8. kolo 43
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
17. 11. 2018
10:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Michal Kult
52
59
15
18
22
31
42
44
Review
základní část 8. kolo 45
SK UP Olomouc
KP Brno junior
17. 11. 2018
14:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Dominik Zachar
64
72
14
23
26
35
45
51
Review
základní část 8. kolo 47
Bižuterie Jablonec n.N.
Aritma Praha
17. 11. 2018
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Vojtěch Šmíd
60
74
22
17
32
36
45
54
Review
základní část 8. kolo 44
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
17. 11. 2018
16:30
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Karel Křenek
84
62
9
14
32
30
65
43
Review
základní část 8. kolo 48
ŠKO-ENERGO MB
BA Sparta
17. 11. 2018
17:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Marek Vošahlík
Zuzana Kotrbatá
78
84
20
29
40
48
56
66
Review
základní část 8. kolo 46
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
17. 11. 2018
18:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Ondřej Veselý
65
79
17
26
32
51
51
61
Review
základní část 9. kolo 49
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
18. 11. 2018
10:00
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Michal Kult
66
67
20
16
35
43
53
53
Review
základní část 9. kolo 51
SK UP Olomouc
BK Žabiny Brno B
18. 11. 2018
10:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Dominik Zachar
88
97
17
22
34
44
61
62
Review
základní část 9. kolo 53
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta
18. 11. 2018
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Vojtěch Šmíd
75
68
13
19
31
29
54
38
Review
základní část 9. kolo 50
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
18. 11. 2018
10:30
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Karel Křenek
60
78
14
15
28
37
39
64
Review
základní část 9. kolo 54
ŠKO-ENERGO MB
Aritma Praha
18. 11. 2018
10:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Marek Vondráček
Petr Znamínko
81
69
22
16
36
36
58
54
Review
základní část 9. kolo 52
BK Havířov
KP Brno junior
18. 11. 2018
11:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Ondřej Veselý
73
68
15
24
32
43
46
57
Review
základní část 10. kolo 58
BK Žabiny Brno B
ŠKO-ENERGO MB
1. 12. 2018
10:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Lenka Křičková
73
70
27
19
41
32
63
49
Review
základní část 10. kolo 56
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
1. 12. 2018
11:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jakub Petrák
76
58
19
18
39
30
62
47
Review
základní část 10. kolo 59
USK Praha B
SK UP Olomouc
1. 12. 2018
15:00
SH Královka Veronika Vávrová
Michal Kult
70
66
19
13
34
30
52
45
Review
základní část 10. kolo 55
Aritma Praha
BK Studánka Pardubice
1. 12. 2018
18:00
SK Aritma Praha Petr Baudyš
Jiří Kubíček
73
80
16
26
35
39
50
64
Review
základní část 10. kolo 57
KP Brno junior
Bižuterie Jablonec n.N.
1. 12. 2018
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
71
72
11
15
24
32
43
42
62
62
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Nusle
BK Havířov
1. 12. 2018
18:00
TJ Sokol Nusle Petr Šmůla
Zuzana Kotrbatá
73
62
18
14
40
32
60
44
Review
základní část 11. kolo 66
Sokol Nusle
SK UP Olomouc
2. 12. 2018
10:00
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Karel Křenek
79
88
22
25
39
52
61
76
Review
základní část 11. kolo 61
Aritma Praha
TJ Sokol Pečky
2. 12. 2018
10:30
SK Aritma Praha Petr Baudyš
Jiří Kubíček
81
63
21
11
43
31
63
45
Review
základní část 11. kolo 62
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
2. 12. 2018
11:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Jakub Petrák
69
68
15
19
27
42
53
58
Review
základní část 11. kolo 65
USK Praha B
BK Havířov
2. 12. 2018
11:00
SH Královka Veronika Vávrová
Michal Kult
80
46
25
9
49
29
71
39
Review
základní část 11. kolo 64
BK Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
2. 12. 2018
14:00
SH Rosnička Brno Petr Novák
Martin Veis
66
69
19
15
26
26
42
44
Review
základní část 11. kolo 63
KP Brno junior
ŠKO-ENERGO MB
30. 11. 2018
16:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Michal Kubiš
Barbora Toboláková
74
85
23
26
41
48
52
69
Review
základní část 12. kolo 69
BA Sparta
Aritma Praha
16. 12. 2018
09:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Karel Křenek
69
90
11
16
36
45
59
69
Review
základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
16. 12. 2018
09:00
Městská sportovní hala Michal Kocián
Jan Lejčko
61
66
17
20
34
36
51
53
Review
základní část 12. kolo 67
BK Havířov
SK UP Olomouc
16. 12. 2018
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Petr Opletal
83
53
14
12
44
34
66
38
Review
základní část 12. kolo 70
BK Žabiny Brno B
KP Brno junior
16. 12. 2018
13:30
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
60
44
17
10
35
25
47
35
Review
základní část 12. kolo 68
ŠKO-ENERGO MB
Bižuterie Jablonec n.N.
14. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Dominik Výborný
Karel Křenek
68
64
14
16
35
27
53
50
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Nusle
USK Praha B
14. 12. 2018
19:00
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Hana Šmídková
68
73
13
20
29
38
47
54
Review
základní část 13. kolo 78
KP Brno junior
BA Sparta
12. 1. 2019
12:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Dominik Krčmář
56
91
22
22
28
51
37
72
Review
základní část 13. kolo 76
USK Praha B
ŠKO-ENERGO MB
12. 1. 2019
13:00
SH Královka Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
51
61
21
19
32
33
41
47
Review
základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Pečky
SK UP Olomouc
12. 1. 2019
17:00
Městská sportovní hala Michal Scholze
Jan Musil
63
58
13
12
31
31
45
41
Review
základní část 13. kolo 74
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
12. 1. 2019
17:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Jiří Kubíček
82
46
17
20
47
36
67
40
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
12. 1. 2019
18:00
TJ Sokol Nusle Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
71
80
17
14
37
34
56
54
Review
základní část 13. kolo 77
BK Žabiny Brno B
Aritma Praha
12. 1. 2019
18:00
SH Rosnička Brno Antonín Kapl
Marek Vaníček
75
73
17
20
38
34
51
52
Review
základní část 14. kolo 80
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
13. 1. 2019
09:00
Městská sportovní hala Lukáš Hartig
Pavel Theodor
74
80
23
28
38
41
60
61
Review
základní část 14. kolo 81
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
13. 1. 2019
10:00
SH Královka Jindřich Zámostný
Jan Hejnic
70
56
14
10
34
22
59
45
Review
základní část 14. kolo 82
ŠKO-ENERGO MB
Sokol Nusle
13. 1. 2019
11:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Roman Kejklíček
Matěj Barták
75
66
24
17
42
34
63
47
Review
základní část 14. kolo 83
KP Brno junior
Aritma Praha
13. 1. 2019
11:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Dominik Krčmář
75
71
15
16
36
34
63
49
Review
základní část 14. kolo 79
BK Studánka Pardubice
SK UP Olomouc
13. 1. 2019
12:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Jiří Kubíček
73
35
15
13
37
23
56
28
Review
základní část 14. kolo 84
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
13. 1. 2019
13:00
SH Rosnička Brno Barbora Toboláková
Michal Mrázek
63
79
14
14
29
29
42
57
Review
základní část 15. kolo 85
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
26. 1. 2019
09:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Petr Mynarčík
67
58
22
15
36
31
49
45
Review
základní část 15. kolo 87
BA Sparta
USK Praha B
26. 1. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Csöllei
Miloslav Jon
83
89
8
24
26
43
58
62
Review
základní část 15. kolo 90
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Havířov
26. 1. 2019
12:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Roman Kejklíček
Pavel Šenk
82
69
23
18
39
37
55
52
Review
základní část 15. kolo 89
ŠKO-ENERGO MB
SK UP Olomouc
26. 1. 2019
12:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Musil
Lukáš Balog
87
65
17
14
42
37
66
54
Review
základní část 15. kolo 86
KP Brno junior
TJ Sokol Pečky
26. 1. 2019
15:00
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Martin Veis
74
81
12
22
28
33
56
57
Review
základní část 15. kolo 88
Aritma Praha
Sokol Nusle
26. 1. 2019
18:00
SK Aritma Praha Jan Renc
Hana Šmídková
81
67
14
17
33
32
61
48
Review
základní část 16. kolo 96
ŠKO-ENERGO MB
BK Havířov
27. 1. 2019
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Musil
Lukáš Balog
77
56
20
19
43
34
66
43
Review
základní část 16. kolo 95
Bižuterie Jablonec n.N.
SK UP Olomouc
27. 1. 2019
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Roman Kejklíček
Pavel Šenk
68
63
20
6
40
29
54
49
Review
základní část 16. kolo 92
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
27. 1. 2019
10:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Michal Kubeš
54
45
11
7
27
19
42
31
Review
základní část 16. kolo 93
Aritma Praha
USK Praha B
27. 1. 2019
10:30
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Jan Renc
42
69
9
22
20
44
24
54
Review
základní část 16. kolo 94
BA Sparta
Sokol Nusle
27. 1. 2019
11:00
Hala Kuncova Pavel Csöllei
Miloslav Jon
82
56
21
15
41
32
65
40
Review
základní část 16. kolo 91
KP Brno junior
BK Studánka Pardubice
25. 1. 2019
19:30
Městská hala míčových sportů-nová Jiří Fanta
Martin Veis
72
70
21
15
28
30
49
57
Review
základní část 17. kolo 102
USK Praha B
BK Žabiny Brno B
9. 2. 2019
13:00
SH Královka Pavel Bohata
Jan Renc
68
40
23
14
42
22
61
29
Review
základní část 17. kolo 99
BK Havířov
Aritma Praha
9. 2. 2019
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Menšík
Dominik Krčmář
72
66
17
16
37
32
58
54
Review
základní část 17. kolo 97
TJ Sokol Pečky
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 2. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jiří Kubíček
Josef Frátrik
71
64
15
20
32
39
57
50
Review
základní část 17. kolo 98
ŠKO-ENERGO MB
BK Studánka Pardubice
9. 2. 2019
18:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Lejčko
Tomáš Tax
64
45
25
13
36
20
45
39
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Nusle
KP Brno junior
9. 2. 2019
18:00
TJ Sokol Nusle Petr Znamínko
Lucie Peterková
76
75
14
9
37
32
59
58
Review
základní část 17. kolo 100
SK UP Olomouc
BA Sparta
9. 2. 2019
19:00
SH UP Olomouc Ivo Melichárek
Lenka Křičková
66
55
17
15
37
34
50
42
Review
základní část 18. kolo 103
BK Studánka Pardubice
Bižuterie Jablonec n.N.
10. 2. 2019
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Znamínko
Matěj Záruba
69
58
20
8
40
23
56
36
Review
základní část 18. kolo 106
BK Havířov
BA Sparta
10. 2. 2019
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Menšík
Dominik Krčmář
76
73
12
19
38
35
52
57
Review
základní část 18. kolo 107
USK Praha B
KP Brno junior
10. 2. 2019
10:00
SH Královka Pavel Bohata
Jan Renc
78
44
21
15
47
23
59
33
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B
10. 2. 2019
10:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Pavel Šmíd
56
64
17
23
31
35
43
52
Review
základní část 18. kolo 104
ŠKO-ENERGO MB
TJ Sokol Pečky
10. 2. 2019
10:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Blahout
Hana Šmídková
67
57
20
10
38
18
53
47
Review
základní část 18. kolo 105
SK UP Olomouc
Aritma Praha
10. 2. 2019
10:30
SH UP Olomouc Vojtěch Dostal
Marek Bešina
74
59
16
20
32
31
52
55
Review
základní část 19. kolo 113
BA Sparta
Bižuterie Jablonec n.N.
23. 2. 2019
09:00
Hala Kuncova Vojtěch Šmíd
Pavel Koudela
66
51
18
14
41
18
53
33
Review
základní část 19. kolo 112
KP Brno junior
BK Havířov
23. 2. 2019
11:45
Městská hala míčových sportů - stará hala Petr Nejezchleb
Jiří Fanta
72
64
15
22
29
46
45
54
Review
základní část 19. kolo 110
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
23. 2. 2019
13:00
SH Královka Dominik Výborný
Pavel Bohata
97
55
22
8
55
22
78
44
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
23. 2. 2019
16:00
TJ Sokol Nusle Kamil Karafiát
Jan Musil
86
61
15
10
39
30
67
46
Review
základní část 19. kolo 114
Aritma Praha
ŠKO-ENERGO MB
23. 2. 2019
18:00
SK Aritma Praha Pavel Csöllei
Miloslav Jon
70
99
13
28
32
57
53
82
Review
základní část 19. kolo 111
BK Žabiny Brno B
SK UP Olomouc
23. 2. 2019
20:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Jan Bráblík
73
60
19
13
35
39
56
46
Review
základní část 20. kolo 115
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
24. 2. 2019
10:00
SH Královka Dominik Výborný
Pavel Bohata
78
44
20
13
43
22
58
34
Review
základní část 20. kolo 116
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
24. 2. 2019
10:00
TJ Sokol Nusle Kamil Karafiát
Jan Musil
59
50
13
11
31
27
38
37
Review
základní část 20. kolo 117
KP Brno junior
SK UP Olomouc
24. 2. 2019
10:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Filip Dombrovský
Martin Veis
71
67
15
17
35
26
59
47
Review
základní část 20. kolo 118
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
24. 2. 2019
10:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Lenka Křičková
82
56
22
11
48
32
66
44
Review
základní část 20. kolo 119
Aritma Praha
Bižuterie Jablonec n.N.
24. 2. 2019
10:30
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Miloslav Jon
57
34
13
18
30
19
46
24
Review
základní část 20. kolo 120
BA Sparta
ŠKO-ENERGO MB
24. 2. 2019
13:00
Hala Kuncova Jakub Kec
Pavel Koudela
87
93
21
24
42
58
74
75
Review
základní část 21. kolo 122
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
22. 9. 2018
11:30
hala Sportovní gymnázium Martin Svoboda
Lukáš Hartig
76
59
20
15
35
31
52
43
Review
základní část 21. kolo 126
SK UP Olomouc
Sokol Nusle
22. 9. 2018
15:30
SH UP Olomouc Barbora Toboláková
Antonín Kapl
59
80
8
20
21
38
44
59
Review
základní část 21. kolo 123
ŠKO-ENERGO MB
KP Brno junior
22. 9. 2018
16:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jakub Petrák
Tomáš Mašek
82
60
28
14
49
31
66
49
Review
základní část 21. kolo 125
BK Havířov
USK Praha B
22. 9. 2018
16:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Natálie Karabínová
75
70
19
16
40
33
54
55
Review
základní část 21. kolo 121
TJ Sokol Pečky
Aritma Praha
22. 9. 2018
16:30
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
74
60
21
6
38
19
57
39
Review
základní část 21. kolo 124
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Žabiny Brno B
22. 9. 2018
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Šmůla
Pavel Bohata
86
64
25
15
47
32
71
45
Review
základní část 22. kolo 130
ŠKO-ENERGO MB
BK Žabiny Brno B
23. 9. 2018
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jakub Petrák
Tomáš Mašek
83
73
20
12
36
33
60
48
Review
základní část 22. kolo 127
BK Studánka Pardubice
Aritma Praha
23. 9. 2018
10:00
hala Sportovní gymnázium Martin Svoboda
Lukáš Hartig
67
63
23
16
36
28
48
43
Review
základní část 22. kolo 132
BK Havířov
Sokol Nusle
23. 9. 2018
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Natálie Karabínová
88
81
21
20
50
43
70
65
Review
základní část 22. kolo 129
Bižuterie Jablonec n.N.
KP Brno junior
23. 9. 2018
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Šmůla
Pavel Bohata
75
54
30
13
39
30
55
44
Review
základní část 22. kolo 131
SK UP Olomouc
USK Praha B
23. 9. 2018
14:00
SH UP Olomouc Barbora Toboláková
Antonín Kapl
75
95
15
30
39
52
59
72
Review
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
23. 9. 2018
17:00
Městská sportovní hala Dominik Výborný
Karel Křenek
100
61
26
10
57
31
70
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 34 33 32.5 15.4 5.3 / 11.2 47.6 0.5 / 2.0 24.2 3.3/5.1 64.9 1.9 5.3 7.2 1.2 2.1 2.3 0.0 3.8 2.4 16.6
10 Natálie Rašková Havířov 22 35 13.6 9.2 2.5 / 6.0 41.2 0.8 / 2.6 29.3 1.9/3.0 63.5 0.6 2.5 3.2 4.4 2.0 3.6 0.0 3.4 2.9 9.3
11 Karolína Kuthanová Aritma Praha 26 25 24.3 10.5 2.0 / 4.1 49.5 1.8 / 3.8 48.9 0.9/1.6 0.0* 0.2 2.0 2.2 0.7 0.9 0.8 0.0 2.0 2.0 9.0
Adéla Moravcová Sokol Nusle 22 22 31.6 11.4 3.7 / 9.0 41.4 0.4 / 1.7 0.0* 2.9/3.9 74.1 1.0 2.1 3.1 2.2 1.1 4.2 0.0 3.4 1.1 8.3
15 Kateřina Nováková Sokol Pečky 31 19 34.0 12.0 3.9 / 11.4 34.1 1.1 / 3.6 29.0 1.1/1.4 0.0* 2.1 3.8 5.9 1.5 0.9 2.1 0.0 1.8 2.8 7.7
3 Karolína Fadrhonsová STR 24 23 29.9 9.8 2.4 / 8.6 27.8 0.8 / 3.3 23.7 2.7/3.8 71.3 0.8 2.8 3.6 1.6 1.1 3.5 0.0 4.0 3.5 3.4
Monika Novotná Studánka Pardubice 32 25 26.7 7.8 3.0 / 7.0 42.9 0.2 / 0.5 0.0* 1.3/1.9 0.0* 1.5 3.1 4.6 1.3 1.6 1.5 0.0 2.2 2.0 9.5
14 Hana Kučerová OLM 23 22 38.7 8.7 2.3 / 5.7 40.8 0.7 / 2.8 26.2 1.9/2.7 68.3 1.4 4.5 5.8 3.5 1.5 2.3 0.1 2.8 1.6 12.3
48 Karolína Malečková ZAB 24 27 24.0 3.7 0.5 / 1.8 0.0* 0.7 / 2.6 27.5 0.6/0.7 0.0* 0.4 1.3 1.7 3.0 0.7 1.9 0.1 1.0 1.7 3.3
7 Karolína Šotolová HKR 22 27 16.0 3.2 0.7 / 1.8 0.0* 0.6 / 1.7 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.4 1.3 1.7 2.0 1.1 1.2 0.1 0.5 1.3 3.5
Tereza Šípová VSP 24 8 28.0 10.0 3.0 / 7.4 40.7 0.8 / 2.1 35.3 1.8/3.0 58.3 2.3 2.9 5.1 1.5 2.3 1.6 0.1 3.3 2.5 11.3
21 Veronika Šípová USK 22 16 12.4 4.4 1.8 / 3.4 53.7 0.0 / 0.3 0.0* 0.8/0.8 0.0* 1.3 1.0 2.3 0.8 1.2 0.3 0.2 0.8 1.7 5.6
14 Eliška Mircová NBK 25 17 20.4 4.0 1.1 / 2.8 37.5 0.4 / 2.1 20.0 0.6/0.9 0.0* 0.9 2.3 3.2 2.1 1.2 1.1 0.1 1.0 1.5 5.3
Lucie Červenková B. Jablonec n. N. 25 20 16.2 2.7 1.2 / 3.5 34.3 0.0 / 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.3 0.3 1.5 0.0 0.7 1.5 0.2
35 Darina Jettmarová BA Sparta 40 6 15.0 8.0 1.7 / 2.3 71.4 1.3 / 3.3 40.0 0.7/0.7 0.0* 0.3 1.7 2.0 2.3 2.3 2.0 0.2 0.7 1.3 8.0
15 Sarah Beránková KPB 25 9 19.3 4.0 1.2 / 3.4 35.5 0.2 / 1.9 0.0* 0.9/1.0 0.0* 0.3 1.6 1.9 2.1 0.9 2.3 0.1 1.4 2.4 1.6
Barbora Titzová KP Brno junior 23 13 13.6 1.7 0.5 / 1.8 0.0* 0.1 / 0.5 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.5 0.6 1.2 0.5 0.4 1.8 0.0 0.4 1.5 -1.0
18 Kristýna Ješkeová SLA 22 9 12.8 1.9 0.6 / 1.2 0.0* 0.0 / 0.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.8 1.4 2.2 0.1 0.7 0.9 0.0 1.1 2.0 1.9
31 Alena Klokočníková SLO 24 4 21.8 3.5 1.3 / 5.3 23.8 0.0 / 1.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.8 3.0 3.8 0.5 0.3 1.8 0.1 1.3 2.3 -0.8
13 Kristýna Herinková TRU 23 1 17.0 4.0 1.0 / 2.0 50.0 0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 6.0
Veronika Živná Žabiny Brno B 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
SK UP Olomouc 22 17.7 5.5 12.4 /16.6 74.5 10.8 30.3 41.1 11.9 6.0 19.1 17.6 14.9 3.1
BK Havířov 26 20.0 5.2 12.9 /19.1 67.5 14.3 28.0 42.3 12.6 11.0 16.7 17.7 18.9 2.0
B. Jablonec n. N. 25 22.4 2.2 11.9 /19.1 62.4 13.8 26.4 40.2 11.7 9.7 17.4 18.9 16.7 2.3
Ško-Energo MB 33 25.4 2.5 15.6 /22.5 69.3 13.5 27.7 41.2 14.9 13.0 17.6 19.7 19.1 1.8
Aritma Praha 25 21.7 5.1 11.4 /17.2 66.4 9.4 18.6 28.0 6.9 7.1 9.4 16.6 22.8 0.6
BA Sparta 25 19.6 7.3 12.9 /17.8 72.6 7.6 24.4 32.0 10.2 10.9 14.2 18.4 18.8 3.2
KP Brno junior 26 19.9 3.5 13.0 /19.0 68.4 9.1 27.3 36.4 8.3 8.6 19.0 17.2 18.7 1.3
Žabiny Brno B 28 20.5 5.4 12.3 /18.1 68.2 14.6 30.6 45.2 10.1 10.0 17.3 17.8 17.4 2.9
USK Praha B 31 23.2 5.2 12.1 /16.4 74.0 12.8 25.4 38.2 13.5 12.1 13.4 15.7 18.5 3.4
Sokol Nusle 26 22.0 3.4 17.1 /24.0 71.2 13.9 33.8 47.7 14.2 8.3 21.2 20.7 17.5 2.0
Studánka Pardubice 30 21.6 3.7 12.4 /18.3 67.6 12.9 26.0 38.9 11.7 12.3 15.8 17.9 18.0 1.3
Sokol Pečky 25 21.0 3.2 12.4 /19.0 65.5 14.1 26.8 40.8 9.5 10.1 15.8 17.4 17.2 1.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 5 3 2 0 1.0 1.0 7.8 3.3
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Záruba Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Zámostný Jindřich 2 2 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Zachar Dominik 2 0 2 0 4.0 1.8 - 2.9
Výborný Dominik 7 5 2 0 1.6 1.6 8.5 3.9
Vošahlík Marek 5 3 2 0 1.7 1.1 8.0 3.6
Vondráček Marek 4 4 0 0 1.0 1.0 8.5 3.5
Vildová Linda 3 0 3 0 2.2 2.5 - 2.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 3.0 1.8 - 2.4
Veis Martin 6 0 6 0 1.2 1.6 6.5 3.1
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 6.0 2.7
Vávrová Veronika 3 3 0 0 1.0 1.7 - 1.3
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.8 2.0 - 1.9
Válek Jakub 1 1 0 0 2.0 2.0 - 2.0
Ulrych Lukáš 4 4 0 0 1.3 2.0 8.0 3.8
Toboláková Barbora 5 3 2 0 1.9 1.4 - 1.7
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Tax Tomáš 1 0 1 0 2.0 1.0 - 1.5
Šmůla Petr 6 5 1 0 1.8 1.9 7.5 3.8
Šmídková Hana 7 0 7 0 1.9 1.6 - 1.8
Šmíd Vojtěch 4 1 3 0 2.5 2.3 - 2.4
Šmíd Pavel 1 0 1 0 2.5 1.5 - 2.0
Šenk Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Sýkora Václav 3 1 2 0 1.7 1.8 - 1.8
Svoboda Martin 8 6 2 0 1.3 2.0 7.0 3.4
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.0 - 2.0
Slanina Vladimír 2 2 0 0 2.5 2.8 8.5 4.6
Siegfried Jiří 2 1 1 0 1.0 2.3 7.0 3.4
Scholze Michal 1 1 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Rom Daniel 5 3 2 0 1.8 1.5 7.2 3.5
Renc Jan 7 3 4 0 2.1 2.0 7.0 3.7
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.5 4.0 - 2.8
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 2.0 1.0 7.5 3.5
Petrák Robin 5 3 2 0 1.8 1.6 - 1.7
Petrák Jakub 5 3 2 0 1.6 2.0 - 1.8
Peterková Lucie 4 3 1 0 1.4 2.1 - 1.8
Perlík Michal 2 2 0 0 2.8 1.3 7.5 3.8
Opletal Petr 3 0 3 0 2.8 1.8 - 2.3
Novák Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 - 1.5
Neuman Ladislav 4 4 0 0 1.1 1.1 7.3 3.2
Nejezchleb Petr 4 4 0 0 1.4 1.9 - 1.6
Nehoda Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Mynarčík Petr 1 0 1 0 2.0 4.0 - 3.0
Musil Jan 5 2 3 0 1.6 1.6 - 1.6
Mrázek Michal 1 0 1 0 3.5 2.0 - 2.8
Menšík Jan 3 2 1 0 1.8 1.3 - 1.6
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.5 7.5 3.3
Mašek Tomáš 9 5 4 0 2.2 1.5 6.7 3.5
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.5 1.0 8.0 3.5
Lejčko Jan 2 1 1 0 1.8 1.0 - 1.4
Kult Michal 5 0 5 0 1.0 1.8 7.0 3.3
Kubiš Michal 3 3 0 0 1.3 1.5 - 1.4
Kubíček Jiří 5 1 4 0 1.2 1.8 - 1.5
Kubeš Michal 1 0 1 0 1.5 3.5 - 2.5
Křičková Lenka 4 1 3 0 1.1 2.6 - 1.9
Křenek Karel 11 1 10 0 1.5 1.5 7.0 3.4
Krčmář Dominik 4 0 4 0 2.3 2.1 - 2.2
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 2.5 7.0 3.5
Kout Jan 2 0 2 0 3.0 1.8 6.5 3.8
Koudela Pavel 2 0 2 0 2.8 2.0 - 2.4
Kotrbatá Zuzana 6 0 6 0 2.6 2.1 - 2.3
Konvička Jan 3 3 0 0 2.5 2.5 - 2.5
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Kejklíček Roman 7 3 4 0 1.7 2.1 7.5 3.8
Kec Jakub 2 2 0 0 1.5 1.5 8.0 3.7
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.5 1.2 - 1.3
Karafiát Kamil 2 2 0 0 1.3 2.0 - 1.6
Karabínová Natálie 4 2 2 0 2.3 1.9 - 2.1
Kapl Antonín 8 4 4 0 1.2 1.2 8.0 3.5
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 8.0 3.3
Jon Miloslav 6 1 5 0 1.2 1.8 - 1.5
Ježek Václav 1 1 0 0 3.0 1.0 - 2.0
Jeřáb Jan 5 4 1 0 1.0 1.7 7.5 3.4
Hošek Jan 2 2 0 0 1.8 1.3 7.5 3.5
Hendrych Jan 1 0 1 0 1.5 1.0 6.0 2.8
Hejnic Jan 5 1 4 0 2.0 1.5 8.5 4.0
Hecl Jan 1 0 1 0 1.5 1.5 - 1.5
Hartig Lukáš 5 3 2 0 1.0 1.6 - 1.3
Giecek Adam 6 6 0 0 2.0 1.9 - 2.0
Frátrik Josef 1 0 1 0 1.5 3.0 - 2.3
Fanta Jiří 7 6 1 0 1.3 1.4 7.0 3.2
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 2.5 - 1.8
Dostal Vojtěch 5 1 4 0 2.2 2.3 - 2.3
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.2 7.5 3.3
Csöllei Pavel 5 4 1 0 1.3 2.0 - 1.7
Broško Daniel 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Bráblík Jan 1 0 1 0 1.0 4.0 - 2.5
Bohata Pavel 7 3 4 0 1.4 1.4 7.5 3.5
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 8.0 3.5
Bešina Marek 1 0 1 0 4.0 3.0 - 3.5
Baudyš Petr 5 5 0 0 1.2 1.1 7.0 3.1
Barták Matěj 2 0 2 0 1.8 1.8 - 1.8
Barták Dominik 2 0 2 0 2.3 1.3 6.5 3.3
Balog Lukáš 2 0 2 0 1.0 2.3 - 1.6
Anton Karel 1 0 1 0 1.5 1.0 7.0 3.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 2 8.500 8.500 8.500 0.000
Volejník Pavel 2 7.500 7.750 8.000 0.250
Ticháček Antonín 2 6.500 6.500 6.500 0.000
Šikner Roman 6 6.500 7.083 7.500 0.344
Süss Jiří 4 7.000 7.500 8.000 0.500
Reichl Petr 2 6.000 6.250 6.500 0.250
Opava Josef 4 7.000 7.375 7.500 0.217
Lukeš Libor 4 7.000 7.375 7.500 0.217
Laš Luděk 4 7.500 8.000 8.500 0.500
Kukla Jiří 4 7.000 7.375 8.000 0.415
Buršík Petr 6 7.000 7.750 8.000 0.382
Beneš Otakar 6 6.000 6.667 7.500 0.471
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře