Krajský přebor II.

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor II. 1. kolo 1
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
20. 10. 2018
18:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Jan Růžička
89
50
24
11
46
25
68
29
Review
Krajský přebor II. 1. kolo 2
BK Sokolov "B"
TJ Spartak Chodov
19. 10. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Petr Skořepa
46
101
10
27
19
47
36
71
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 3
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov "B"
2. 11. 2018
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Ingrid Ašenbrenerová
65
74
17
12
33
27
43
49
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 4
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
26. 10. 2018
20:00
Cheb Petr Skořepa
Lucie Veselá
61
96
15
29
35
52
48
76
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 6
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
17. 11. 2018
18:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
82
37
22
3
11
12
21
17
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 5
BK Sokolov "B"
TJ Lokomotiva Cheb
16. 11. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
75
57
22
10
38
32
58
46
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 8
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov "B"
4. 1. 2019
19:30
Městská hala Aš Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
104
46
27
7
56
25
75
36
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 7
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
30. 11. 2018
20:00
Cheb Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
43
61
12
13
24
26
36
44
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 10
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
14. 12. 2018
19:00
Kraslice Petr Skořepa
Miroslav Svatoš
74
68
23
16
34
37
48
53
62
62
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 9
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
15. 12. 2018
19:30
Tělocvična gymnázia Jan Růžička
Petr Skořepa
67
60
17
16
29
30
40
36
52
52
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 12
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov "B"
12. 1. 2019
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Petr Skořepa
64
52
11
12
24
24
46
40
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 11
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
11. 1. 2019
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
60
100
23
23
36
51
46
74
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 13
BK Sokolov "B"
TJ Sokol Kraslice
25. 1. 2019
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
74
65
18
12
37
27
57
48
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 14
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
25. 1. 2019
19:30
Městská hala Aš Christian Rychnavský
Lucie Veselá
98
95
15
31
34
45
60
69
83
83
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 16
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
8. 2. 2019
19:00
Kraslice Václav Ježek
Petr Skořepa
54
76
9
20
24
35
37
56
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 15
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov "B"
8. 2. 2019
20:00
Cheb Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
85
52
14
17
42
26
65
37
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 17
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
23. 2. 2019
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
69
47
27
9
44
18
51
32
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 18
BK Sokolov "B"
TJ Jiskra Aš
22. 2. 2019
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Hovorka
54
76
14
19
33
35
40
58
Review
Krajský přebor II. 10. kolo 19
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
9. 3. 2019
17:00
Městská hala Aš Jan Růžička
Christian Rychnavský
75
79
17
17
39
43
61
64
Review
Krajský přebor II. 10. kolo 20
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
8. 3. 2019
20:00
Cheb Christian Rychnavský
Lucie Veselá
68
40
11
18
32
25
45
38
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 12 1.0 24.1 6.0 2.4 4.8/7.4 65.2 2.1
Jiří Hála Spartak Chodov 36 12 1.0 19.1 6.9 0.7 3.3/4.7 69.6 1.3
Michal Boguský Spartak Chodov 36 10 1.0 17.2 5.5 1.7 1.1/2.2 50.0 1.8
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 9 1.0 18.7 6.8 1.3 1.1/2.3 47.6 2.6
Martin Hora Spartak Chodov 45 10 1.0 15.4 4.7 0.8 3.6/5.3 67.9 1.6
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 10 1.0 15.0 5.5 0.0 4.0/9.2 43.5 3.2
Petr Veselý Jiskra Aš 50 10 1.0 14.7 1.8 3.2 1.5/1.8 0.0* 2.1
Jan Bočan Jiskra Aš 42 9 1.0 15.6 7.0 0.0 1.6/4.8 32.6 2.6
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 8 1.0 17.4 5.5 1.4 2.3/3.3 69.2 0.6
Tadeáš Čabala BK Sokolov "B" 21 12 1.0 11.3 4.4 0.1 2.2/3.4 63.4 3.3
František Vávra TJ Loko Cheb 40 11 1.0 11.6 3.7 1.1 0.9/1.9 0.0* 2.0
Jakub Chocholatý TJ Loko Cheb 36 11 1.0 10.7 3.1 0.7 2.4/4.8 49.1 1.1
Lukáš Gregor BK Sokolov "B" 20 11 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.9 43.8 2.1
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 12 1.0 9.2 2.4 1.0 1.3/1.9 0.0* 1.5
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 8 1.0 13.6 3.6 0.9 3.8/5.8 65.2 2.1
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 11 1.0 9.5 2.5 0.9 1.8/3.5 51.3 2.7
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 11 1.0 9.1 2.6 0.9 1.1/2.2 50.0 2.5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 12 1.0 8.3 2.5 0.8 1.0/2.3 44.4 2.0
Miroslav Krcho TJ Loko Cheb 48 4 1.0 22.0 8.0 0.8 3.8/7.5 50.0 2.0
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 9 1.0 8.7 3.7 0.1 1.0/2.0 50.0 2.0
Jan Soukup Spartak Chodov 46 12 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
Matěj Jedlička TJ Loko Cheb 22 11 1.0 6.2 2.0 0.4 1.1/1.7 0.0* 2.0
David Sýkora BK Sokolov "B" 22 10 1.0 6.6 1.6 1.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Ladislav Kouba TJ Loko Cheb 53 11 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Milan Diviš TJ Sokol Kraslice 39 5 1.0 11.8 2.8 1.8 0.8/0.8 0.0* 2.2
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 8 1.0 6.6 2.8 0.0 1.1/2.3 50.0 3.4
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 12 1.0 4.3 1.6 0.0 1.1/2.2 50.0 2.7
Zdeněk Brantl TJ Sokol Kraslice 41 6 1.0 8.3 1.7 1.3 1.0/2.2 46.2 3.2
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 7 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.0
Jaroslav Obruča TJ Sokol Kraslice 35 6 1.0 7.2 1.0 1.7 0.2/0.3 0.0* 3.0
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 11 1.0 3.7 1.5 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.7
Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/2.0 35.7 3.9
Martin Hronek Spartak Chodov 35 12 1.0 3.1 1.0 0.3 0.1/0.6 0.0* 2.2
Radek Čech Jiskra Aš 56 7 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.9
Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24 2 1.0 16.5 3.0 2.5 3.0/6.5 46.2 1.0
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 7 1.0 4.3 1.0 0.6 0.6/2.1 26.7 3.4
Matěj Štefka BK Sokolov "B" 21 8 1.0 3.5 1.0 0.4 0.4/0.5 0.0* 0.8
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 7 1.0 4.0 1.7 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jan Žalman BK Sokolov "B" 23 9 1.0 2.6 0.8 0.0 1.0/2.1 47.4 1.6
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 5 1.0 4.6 1.8 0.0 1.0/2.6 38.5 1.4
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 2 1.0 11.0 3.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Václav Sebera Spartak Chodov 32 10 1.0 2.1 0.7 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.6
Michal Zubanič BK Sokolov "B" 22 6 1.0 3.0 0.8 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.3
Daniel Kubín BK Sokolov "B" 23 8 1.0 2.3 0.4 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.0
Lukáš Brus BK Sokolov "B" 21 8 1.0 2.1 0.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tomáš Dantlinger Jiskra Aš 30 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 10 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.4
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 3 1.0 3.7 0.3 1.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Václav Bouda Jiskra Aš 43 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Daniel Svojanovský BK Sokolov "B" 22 5 1.0 1.8 0.4 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.8
Martin Horváth Spartak Chodov 37 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Petr Hovorka Spartak Chodov 48 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Radek Novotný TJ Sokol Kraslice 42 3 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alois Kurtin TJ Sokol Kraslice 41 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 4.0
Dominik Korel BK Sokolov "B" 22 5 1.0 1.4 0.2 0.2 0.4/1.0 0.0* 2.4
Viktor Kubík TJ Loko Cheb 38 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Josef Král BK Sokolov "B" 23 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vladimír Koranda TJ Sokol Kraslice 48 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Ondřej Sládek BK Sokolov "B" 21 8 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Pavel Kulíšek TJ Loko Cheb 40 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Jakub Tvarůžek BK Sokolov "B" 21 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.3
Bohumil Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 23 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Martin Doležal Jiskra Aš 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Scherbaum TJ Sokol Kraslice 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julius Hudec Jiskra Aš 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kučera Spartak Chodov 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Týma Jiskra Aš 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Slavík Spartak Chodov 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Enkh-Amgalan Sevjiddorj Jiskra Aš 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Bureš TJ Loko Cheb 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Kinka BK Sokolov "B" 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Heřman BK Sokolov "B" 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniel Míča BK Sokolov "B" 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Semerák Jiskra Aš 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mazanec Spartak Chodov 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hrdlička Spartak Chodov 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Schuster TJ Sokol Kraslice 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Martínek TJ Sokol Kraslice 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Šnobl BK Sokolov "B" 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Polák Jiskra Aš 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vilček TJ Sokol Kraslice 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Junghans TJ Sokol Kraslice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mareš TJ Sokol Kraslice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 38 12 4 9 4
Jiří Hála Spartak Chodov 36 27 11 3 8 4
Michal Boguský Spartak Chodov 36 29 8 4 4 4
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 24 10 3 3 4
Martin Hora Spartak Chodov 45 20 8 2 8 4
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 22 8 0 10 4
Petr Veselý Jiskra Aš 50 23 5 5 6 5
Jan Bočan Jiskra Aš 42 22 11 0 5 4
Jiří Slavík Spartak Chodov 35 23 10 3 5 2
Tadeáš Čabala BK Sokolov "B" 21 0 0
František Vávra TJ Loko Cheb 40 20 7 3 4 5
Jakub Chocholatý TJ Loko Cheb 36 22 7 3 7 4
Lukáš Gregor BK Sokolov "B" 20 0 0
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 18 5 3 5 5
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 21 6 2 6 5
Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 0 0 0
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 17 5 2 3 5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 0 0 0 0 0
Miroslav Krcho TJ Loko Cheb 48 31 13 2 5 3
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 16 7 1 4 5
Jan Soukup Spartak Chodov 46 10 5 0 2 5
Matěj Jedlička TJ Loko Cheb 22 13 5 2 5 5
David Sýkora BK Sokolov "B" 22 0 0 0 0
Ladislav Kouba TJ Loko Cheb 53 10 5 0 2 4
Milan Diviš TJ Sokol Kraslice 39 15 4 3 2 5
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 12 5 0 4 5
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 12 5 0 4 5
Zdeněk Brantl TJ Sokol Kraslice 41 14 3 3 2 5
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 15 7 0 2 4
Jaroslav Obruča TJ Sokol Kraslice 35 14 2 3 1 5
Michal Zaschke Spartak Chodov 48 9 4 1 3 3
Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 14 6 0 2 5
Martin Hronek Spartak Chodov 35 10 5 1 1 5
Radek Čech Jiskra Aš 56 10 5 0 3 4
Rudolf Neudert BK Sokolov "B" 24
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 8 2 2 2 6
Matěj Štefka BK Sokolov "B" 21 0 0 0 0 0
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 8 4 1 1 3
Jan Žalman BK Sokolov "B" 23 7 2 0 3 3
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 7 3 0 2 4
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 16 3 3 1 2
Václav Sebera Spartak Chodov 32 5 2 1 3 3
Michal Zubanič BK Sokolov "B" 22 0 0 0 0 0
Daniel Kubín BK Sokolov "B" 23 0 0 0 0 0
Lukáš Brus BK Sokolov "B" 21 0 0 0 0 0
Tomáš Dantlinger Jiskra Aš 30 4 2 0 0 2
Tomáš Randa Spartak Chodov 42 4 1 0 2 5
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 5 1 1 0 1
Václav Bouda Jiskra Aš 43 6 3 0 0 5
Daniel Svojanovský BK Sokolov "B" 22 0 0 0 0 0
Martin Horváth Spartak Chodov 37 5 2 0 1 4
Petr Hovorka Spartak Chodov 48 4 2 0 0 2
Radek Novotný TJ Sokol Kraslice 42 5 1 1 0 2
Alois Kurtin TJ Sokol Kraslice 41 5 1 1 0 5
Dominik Korel BK Sokolov "B" 22 0 0 0 0
Viktor Kubík TJ Loko Cheb 38 7 2 1 0 2
Josef Král BK Sokolov "B" 23 4 2 0 0 1
Vladimír Koranda TJ Sokol Kraslice 48 6 2 0 2 3
Ondřej Sládek BK Sokolov "B" 21 0 0 0 0 0
Pavel Kulíšek TJ Loko Cheb 40 4 2 0 0 3
Jakub Tvarůžek BK Sokolov "B" 21 0 0 0 0 0
Bohumil Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 23 1 0 0 1 2
Matěj Heřman BK Sokolov "B" 20 0 0 0 0
Daniel Míča BK Sokolov "B" 19 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Jiskra Aš 12 26.5 6.0 13.8 /26.4 52.2 17.8
TJ Sokol Kraslice 8 15.0 5.9 8.0 /15.1 52.9 19.0
BK Sokolov "B" 12 19.8 3.9 9.3 /18.9 49.1 19.9
Spartak Chodov 12 26.4 4.2 10.7 /17.7 60.4 14.3
TJ Loko Cheb 12 22.0 4.4 7.8 /14.9 52.5 11.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 11 7 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 5 3 2 0 - - -
Skořepa Petr 13 6 7 0 - - -
Rychnavský Christian 6 3 3 0 - - -
Růžička Jan 3 2 1 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 1 0 1 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Ježek Václav 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 3 0 3 0 - - -
Fiala Petr 3 3 0 0 - - -
Brus Lukáš 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 8 2 6 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře