Krajský přebor II.

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor II. 1. kolo 1
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
20. 10. 2018
18:00
Městská hala Aš Lucie Veselá
Jan Růžička
89
50
24
11
46
25
68
29
Review
Krajský přebor II. 1. kolo 2
BK Sokolov U 23
TJ Spartak Chodov
19. 10. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Petr Skořepa
46
101
10
27
19
47
36
71
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 3
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov U 23
2. 11. 2018
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Ingrid Ašenbrenerová
65
74
17
12
33
27
43
49
Review
Krajský přebor II. 2. kolo 4
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
26. 10. 2018
20:00
Cheb Petr Skořepa
Lucie Veselá
61
96
15
29
35
52
48
76
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 6
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
17. 11. 2018
18:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
82
37
22
3
11
12
21
17
Review
Krajský přebor II. 3. kolo 5
BK Sokolov U 23
TJ Lokomotiva Cheb
16. 11. 2018
19:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
75
57
22
10
38
32
58
46
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 8
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov U 23
4. 1. 2019
19:30
Městská hala Aš Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
104
46
27
7
56
25
75
36
Review
Krajský přebor II. 4. kolo 7
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
30. 11. 2018
20:00
Cheb Miroslav Svatoš
Bohumil Kuzebauch
43
61
12
13
24
26
36
44
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 10
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
14. 12. 2018
19:00
Kraslice Petr Skořepa
Miroslav Svatoš
74
68
23
16
34
37
48
53
62
62
Review
Krajský přebor II. 5. kolo 9
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
15. 12. 2018
19:30
Tělocvična gymnázia Jan Růžička
Petr Skořepa
67
60
17
16
29
30
40
36
52
52
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 12
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov U 23
12. 1. 2019
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Petr Skořepa
64
52
11
12
24
24
46
40
Review
Krajský přebor II. 6. kolo 11
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
11. 1. 2019
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
60
100
23
23
36
51
46
74
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 13
BK Sokolov U 23
TJ Sokol Kraslice
25. 1. 2019
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
74
65
18
12
37
27
57
48
Review
Krajský přebor II. 7. kolo 14
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
25. 1. 2019
19:30
Městská hala Aš Christian Rychnavský
Lucie Veselá
98
95
15
31
34
45
60
69
83
83
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 16
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
8. 2. 2019
19:00
Kraslice Václav Ježek
Petr Skořepa
54
76
9
20
24
35
37
56
Review
Krajský přebor II. 8. kolo 15
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 23
8. 2. 2019
20:00
Cheb Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
85
52
14
17
42
26
65
37
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 17
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
23. 2. 2019
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Ingrid Ašenbrenerová
69
47
27
9
44
18
51
32
Review
Krajský přebor II. 9. kolo 18
BK Sokolov U 23
TJ Jiskra Aš
22. 2. 2019
19:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Hovorka
54
76
14
19
33
35
40
58
Review
Krajský přebor II. 10. kolo 19
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
9. 3. 2019
17:00
Městská hala Aš Jan Růžička
Christian Rychnavský
75
79
17
17
39
43
61
64
Review
Krajský přebor II. 10. kolo 20
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
8. 3. 2019
20:00
Cheb Christian Rychnavský
Lucie Veselá
68
40
11
18
32
25
45
38
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Koubek Jiskra Aš 41 20 1.0 15.0 5.5 0.0 4.0/9.2 43.5 1.6
Martin Hora Spartak Chodov 44 10 1.0 15.4 4.7 0.8 3.6/5.3 67.9 1.6
František Vávra TJ Loko Cheb 39 11 1.0 11.6 3.7 1.1 0.9/1.9 0.0* 2.0
Lukáš Gregor BK Sokolov U 23 20 11 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.9 43.8 2.1
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 45 8 1.0 13.6 3.6 0.9 3.8/5.8 65.2 2.1
Daniel Kubín USK Praha C 22 15 1.0 2.0 0.5 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.3
Jan Volf BK Sokolov 23 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.8 0.0* 1.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Jiskra Aš 12 26.5 6.0 13.8 /26.4 52.2 17.8
TJ Sokol Kraslice 8 15.0 5.9 8.0 /15.1 52.9 19.0
BK Sokolov U 23 12 19.8 3.9 9.3 /18.9 49.1 19.9
Spartak Chodov 12 26.4 4.2 10.7 /17.7 60.4 14.3
TJ Loko Cheb 12 22.0 4.4 7.8 /14.9 52.5 11.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 11 7 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 5 3 2 0 - - -
Skořepa Petr 13 6 7 0 - - -
Rychnavský Christian 6 3 3 0 - - -
Růžička Jan 3 2 1 0 - - -
Kuzebauch Bohumil 1 0 1 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Ježek Václav 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 3 0 3 0 - - -
Fiala Petr 3 3 0 0 - - -
Brus Lukáš 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 8 2 6 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře