Městský přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
SK Žabovřesky S
Sokol Podolí B
11. 10. 2018
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Ščudla
Tomáš Pokorný
60
41
11
8
13
12
15
9
21
12
Review
Základní část 1. kolo 3
Sokol Juliánov
TJ Kamenka
9. 10. 2018
20:15
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Štěpán Urbánek
43
40
7
8
23
22
32
34
Review
Základní část 1. kolo 2
BK B4N Brno
Basket Kohouti A
10. 10. 2018
20:45
Tělocvična Purkyňova 1 Dominik Zachar
Tomáš Pokorný
73
48
21
4
41
11
55
32
Review
Základní část 2. kolo 5
Sokol Podolí B
Sokol Židlochovice
19. 10. 2018
19:30
Sokolovna Podolí Zdeněk Buryšek
Petr Křápek
49
67
17
23
28
36
36
49
Review
Základní část 2. kolo 8
SK Žabovřesky S
BK B4N Brno
18. 10. 2018
19:45
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Kristýna Jansová
53
74
12
23
24
41
39
58
Review
Základní část 2. kolo 7
Basket Kohouti A
Sokol Juliánov
16. 10. 2018
20:15
ZŠ Plovdivská Martin Sekáč
Petr Mynarčík
52
44
16
12
29
28
40
39
Review
Základní část 3. kolo 12
Sokol Židlochovice
TJ Kamenka
24. 10. 2018
20:00
Sokolovna Židlochovice Marek Vaníček
Pavel Večeřa
50
46
12
14
24
25
38
34
Review
Základní část 3. kolo 10
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky S
23. 10. 2018
20:15
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Ivo Melichárek
63
53
15
11
31
25
45
41
Review
Základní část 3. kolo 9
BK B4N Brno
Sokol Podolí B
31. 10. 2018
20:45
Tělocvična Purkyňova 1 Martin Sekáč
Jiří Ščudla
77
51
19
17
40
25
62
36
Review
Základní část 4. kolo 13
Sokol Podolí B
TJ Kamenka
30. 11. 2018
19:30
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Josef Dospíšil
63
77
15
19
36
46
55
56
Review
Základní část 4. kolo 14
Basket Kohouti A
Sokol Židlochovice
6. 11. 2018
20:15
ZŠ Plovdivská Štěpán Urbánek
Tomáš Pokorný
40
56
3
9
16
23
31
38
Review
Základní část 4. kolo 16
BK B4N Brno
Sokol Juliánov
7. 11. 2018
20:45
Tělocvična Purkyňova 2 Dominik Zachar
Jiří Sehnal
93
65
22
13
39
23
64
44
Review
Základní část 5. kolo 20
TJ Kamenka
Basket Kohouti A
15. 1. 2019
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Petr Křápek
Josef Dospíšil
47
67
18
19
22
31
36
52
Review
Základní část 5. kolo 19
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky S
14. 11. 2018
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Ščudla
72
44
16
14
39
29
51
38
Review
Základní část 5. kolo 17
Sokol Juliánov
Sokol Podolí B
13. 11. 2018
20:15
ZŠ Krásného Martin Sekáč
Ivo Melichárek
70
63
18
11
40
30
60
45
Review
Základní část 6. kolo 21
Sokol Podolí B
Basket Kohouti A
23. 11. 2018
19:30
Sokolovna Podolí Petr Reichl
Zdeněk Buryšek
68
58
14
9
29
26
52
41
Review
Základní část 6. kolo 22
SK Žabovřesky S
TJ Kamenka
22. 11. 2018
19:45
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Tomáš Pokorný
36
53
9
11
19
21
28
37
Review
Základní část 6. kolo 23
BK B4N Brno
Sokol Židlochovice
21. 11. 2018
20:45
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
Karel Janík
63
48
16
11
26
21
38
34
Review
Základní část 7. kolo 27
TJ Kamenka
BK B4N Brno
12. 3. 2019
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Tomáš Novotný
Jiří Ščudla
76
38
16
9
33
21
30
51
Review
Základní část 7. kolo 26
Sokol Židlochovice
Sokol Juliánov
28. 11. 2018
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Ivo Melichárek
54
35
9
5
22
14
37
22
Review
Základní část 7. kolo 28
Basket Kohouti A
SK Žabovřesky S
27. 11. 2018
20:15
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Štěpán Urbánek
60
45
10
15
32
30
47
41
Review
Základní část 8. kolo 29
Sokol Podolí B
SK Žabovřesky S
7. 12. 2018
19:30
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Jan Olbort
66
64
17
19
29
31
53
48
Review
Základní část 8. kolo 31
TJ Kamenka
Sokol Juliánov
4. 12. 2018
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Karel Janík
Josef Dospíšil
79
57
17
17
38
37
55
48
Review
Základní část 8. kolo 30
Basket Kohouti A
BK B4N Brno
11. 12. 2018
20:15
ZŠ Plovdivská Radim Horký
Jiří Krejčiřík
51
68
17
15
27
24
37
45
Review
Základní část 9. kolo 36
BK B4N Brno
SK Žabovřesky S
9. 1. 2019
19:45
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Bráblík
Radim Horký
67
54
22
12
41
23
53
31
Review
Základní část 9. kolo 33
Sokol Židlochovice
Sokol Podolí B
9. 1. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Marek Vaníček
81
50
26
7
42
24
58
41
Review
Základní část 9. kolo 35
Sokol Juliánov
Basket Kohouti A
8. 1. 2019
20:15
ZŠ Krásného Petr Křápek
Jan Olbort
62
53
20
7
35
25
54
33
Review
Základní část 10. kolo 37
Sokol Podolí B
BK B4N Brno
25. 1. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Jiří Sehnal
Jiří Ščudla
62
97
17
34
36
55
47
77
Review
Základní část 10. kolo 38
SK Žabovřesky S
Sokol Juliánov
24. 1. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Ščudla
Petr Křápek
41
71
10
14
18
32
27
50
Review
Základní část 10. kolo 40
TJ Kamenka
Sokol Židlochovice
5. 2. 2019
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Karel Janík
Josef Dospíšil
44
59
12
15
24
29
36
42
Review
Základní část 11. kolo 41
TJ Kamenka
Sokol Podolí B
29. 1. 2019
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
68
72
22
16
37
32
51
49
Review
Základní část 11. kolo 42
Sokol Židlochovice
Basket Kohouti A
13. 3. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Marek Vaníček
71
48
18
15
36
19
53
30
Review
Základní část 11. kolo 44
Sokol Juliánov
BK B4N Brno
19. 3. 2019
20:15
ZŠ Krásného Jiří Ščudla
Josef Dospíšil
40
70
7
19
17
33
30
63
Review
Základní část 12. kolo 45
Sokol Podolí B
Sokol Juliánov
22. 2. 2019
19:30
Sokolovna Podolí Martin Sekáč
Jan Olbort
93
74
22
26
37
45
64
53
Review
Základní část 12. kolo 47
SK Žabovřesky S
Sokol Židlochovice
21. 2. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Tomáš Pokorný
Jiří Ščudla
56
71
17
15
41
29
46
49
56
71
Review
Základní část 12. kolo 48
Basket Kohouti A
TJ Kamenka
19. 2. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Štěpán Urbánek
Jiří Slezák
71
56
13
15
29
30
49
48
Review
Základní část 13. kolo 50
TJ Kamenka
SK Žabovřesky S
26. 2. 2019
19:45
Univerzální tělocvična Bohunice Petr Mynarčík
Jiří Ščudla
56
50
16
11
33
23
51
37
Review
Základní část 13. kolo 51
Sokol Židlochovice
BK B4N Brno
27. 2. 2019
20:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Marek Vaníček
80
75
18
29
37
55
60
58
Review
Základní část 13. kolo 49
Basket Kohouti A
Sokol Podolí B
26. 2. 2019
20:15
ZŠ Plovdivská Petr Křápek
Jan Olbort
61
69
16
20
34
36
44
57
Review
Základní část 14. kolo 56
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti A
7. 3. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Sehnal
Tomáš Pokorný
50
45
8
10
18
15
32
27
40
40
Review
Základní část 14. kolo 54
Sokol Juliánov
Sokol Židlochovice
5. 3. 2019
20:15
ZŠ Krásného Jiří Ščudla
Jiří Sehnal
47
72
11
13
24
30
38
52
Review
Základní část 14. kolo 55
BK B4N Brno
TJ Kamenka
6. 3. 2019
20:45
Tělocvična Purkyňova 1 Jiří Ščudla
Jiří Krejčiřík
70
52
12
21
18
34
36
55
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Židlochovice 12 11 1 781 597 23
2. BK B4N Brno 12 10 2 865 680 22
3. Kamenka 12 5 7 694 676 17
4. Sokol Juliánov 12 5 7 671 763 17
5. Sokol Podolí B 12 5 7 747 854 17
6. Basket Kohouti A 12 4 8 654 709 16
7. Žabovřesky S 12 2 10 606 739 14
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zachar Dominik 2 2 0 0 - - -
Večeřa Pavel 6 5 1 0 - - -
Vaníček Marek 4 1 3 0 - - -
Urbánek Štěpán 5 3 2 0 - - -
Ščudla Jiří 11 5 6 0 - - -
Slezák Jiří 1 0 1 0 - - -
Sekáč Martin 6 6 0 0 - - -
Sehnal Jiří 4 2 2 0 - - -
Reichl Petr 1 1 0 0 - - -
Pokorný Tomáš 6 1 5 0 - - -
Olbort Jan 4 0 4 0 - - -
Novotný Tomáš 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 2 1 1 0 - - -
Melichárek Ivo 4 1 3 0 - - -
Křápek Petr 7 5 2 0 - - -
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 - - -
Jansová Kristýna 1 0 1 0 - - -
Jansa Martin 1 1 0 0 - - -
Janík Karel 3 2 1 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Dospíšil Josef 5 0 5 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Bráblík Jan 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře