Městský přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
Slezi Basket
SalesiánSport Brno-Líšeň
4. 10. 2018
17:45
Štěpán Urbánek
Jiří Ščudla
58
53
18
12
31
23
52
38
Review
Základní část 1. kolo 1
Slovan Černá Pole B
SK Voltage
5. 10. 2018
18:15
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Tomáš Pokorný
63
53
18
11
33
26
49
40
Review
Základní část 1. kolo 6
VSK Mendelu B
Sokol Brno II
2. 10. 2018
19:10
Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
49
67
14
28
33
42
37
52
Review
Základní část 1. kolo 5
VSK VUT Brno
SKB Brno Černovice
2. 10. 2018
19:40
Centrum Kociánka Tomáš Novotný
Tomáš Pokorný
45
52
12
7
27
19
29
35
Review
Základní část 1. kolo 2
VSK Univerzita Brno
SK Žabovřesky C
5. 10. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Jiří Sehnal
Vojtěch Marek
83
72
7
12
33
35
57
59
Review
Základní část 1. kolo 3
SKB Brno Černovice C
VSK VETUNI
3. 10. 2018
20:15
Jan Bráblík
Jiří Ščudla
61
68
16
18
29
38
46
47
Review
Základní část 2. kolo 8
SKB Brno Černovice
VSK Mendelu B
12. 10. 2018
18:10
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Petr Křápek
41
70
5
20
24
39
33
54
Review
Základní část 2. kolo 7
SK Voltage
Sokol Brno II
9. 10. 2018
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jiří Sehnal
67
56
22
16
37
33
52
43
Review
Základní část 2. kolo 12
Slovan Černá Pole B
VSK Univerzita Brno
8. 10. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Dominik Zachar
Tomáš Pokorný
83
46
20
14
43
18
62
36
Review
Základní část 2. kolo 10
SKB Brno Černovice C
Slezi Basket
10. 4. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Petr Křápek
Jan Olbort
56
61
11
12
33
23
42
32
54
54
Review
Základní část 2. kolo 11
SK Žabovřesky C
VSK VETUNI
9. 10. 2018
20:15
Radim Horký
Zdeněk Buryšek
64
58
12
12
32
27
43
50
Review
Základní část 2. kolo 9
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VUT Brno
3. 12. 2018
20:25
Salesiánské středisko mládeže Martin Jansa
Tomáš Novotný
76
67
21
16
24
22
16
14
15
15
Review
Základní část 3. kolo 15
Slezi Basket
SK Žabovřesky C
18. 10. 2018
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Pavel Večeřa
73
58
24
19
41
38
59
52
Review
Základní část 3. kolo 17
VSK Mendelu B
SalesiánSport Brno-Líšeň
16. 10. 2018
19:10
Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
68
45
21
13
34
29
50
33
Review
Základní část 3. kolo 18
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice
17. 10. 2018
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Karel Janík
72
49
26
11
37
30
51
36
Review
Základní část 3. kolo 16
VSK VUT Brno
SKB Brno Černovice C
18. 10. 2018
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
66
86
12
18
24
37
39
68
Review
Základní část 3. kolo 14
Slovan Černá Pole B
VSK VETUNI
17. 10. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Dominik Zachar
Radim Horký
75
40
9
14
33
17
54
32
Review
Základní část 3. kolo 13
VSK Univerzita Brno
SK Voltage
19. 10. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Petr Reichl
Jiří Slezák
58
62
12
19
31
32
46
47
Review
Základní část 4. kolo 19
SK Voltage
SKB Brno Černovice
23. 10. 2018
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
87
56
26
17
48
28
73
38
Review
Základní část 4. kolo 22
SK Žabovřesky C
VSK VUT Brno
25. 10. 2018
19:45
Radim Horký
Štěpán Urbánek
77
51
22
12
17
23
21
8
17
18
Review
Základní část 4. kolo 23
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket
22. 10. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
81
62
26
14
46
35
70
50
Review
Základní část 4. kolo 24
VSK Univerzita Brno
VSK VETUNI
26. 4. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
68
74
14
21
31
40
48
60
Review
Základní část 4. kolo 21
SKB Brno Černovice C
VSK Mendelu B
24. 10. 2018
20:15
Štěpán Urbánek
Petr Mynarčík
60
67
9
22
24
39
45
51
Review
Základní část 4. kolo 20
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Brno II
24. 10. 2018
20:25
Tomáš Novotný
Martin Sekáč
56
77
9
23
23
43
39
62
Review
Základní část 5. kolo 26
Slezi Basket
VSK Univerzita Brno
1. 11. 2018
17:45
ZŠ Arménská Radim Horký
Karel Janík
61
55
20
13
36
24
46
38
Review
Základní část 5. kolo 30
SKB Brno Černovice
SalesiánSport Brno-Líšeň
2. 11. 2018
18:10
ZŠ Kneslova Jiří Slezák
Zdeněk Buryšek
72
68
16
24
33
38
55
55
Review
Základní část 5. kolo 25
VSK VETUNI
SK Voltage
1. 11. 2018
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Dominik Zachar
67
66
9
23
29
38
47
51
Review
Základní část 5. kolo 28
VSK Mendelu B
SK Žabovřesky C
30. 10. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Tomáš Pokorný
73
54
10
11
26
26
55
43
Review
Základní část 5. kolo 29
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice C
31. 10. 2018
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Petr Reichl
65
56
19
15
26
25
42
36
Review
Základní část 5. kolo 27
VSK VUT Brno
Slovan Černá Pole B
30. 10. 2018
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
48
92
12
31
28
57
38
74
Review
Základní část 6. kolo 36
VSK VETUNI
Slezi Basket
15. 11. 2018
19:00
Hala VFU Brno Kamil Karafiát
Petr Křápek
74
48
14
14
35
26
56
36
Review
Základní část 6. kolo 31
SK Voltage
SalesiánSport Brno-Líšeň
13. 11. 2018
19:45
Základní škola Jiří Sehnal
Jan Olbort
63
74
18
22
36
41
45
61
Review
Základní část 6. kolo 33
SK Žabovřesky C
Sokol Brno II
15. 11. 2018
19:45
SH Rosnička Brno Jiří Sehnal
Radim Horký
91
69
21
19
45
36
65
63
Review
Základní část 6. kolo 34
Slovan Černá Pole B
VSK Mendelu B
12. 11. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
89
66
20
18
47
35
65
46
Review
Základní část 6. kolo 35
VSK Univerzita Brno
VSK VUT Brno
16. 11. 2018
20:00
Hala Pod Hradem Petr Mynarčík
Vojtěch Marek
86
63
25
14
45
32
67
43
Review
Základní část 6. kolo 32
SKB Brno Černovice C
SKB Brno Černovice
14. 11. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Petr Mynarčík
62
28
14
3
26
10
46
24
Review
Základní část 7. kolo 37
Slezi Basket
SK Voltage
14. 3. 2019
17:45
ZŠ Arménská Radim Horký
Jiří Ščudla
58
69
14
11
32
25
44
43
Review
Základní část 7. kolo 41
SKB Brno Černovice
SK Žabovřesky C
23. 11. 2018
18:15
ZŠ Kneslova Petr Křápek
Jiří Ščudla
57
52
9
14
27
30
39
41
Review
Základní část 7. kolo 39
VSK Mendelu B
VSK Univerzita Brno
20. 11. 2018
19:10
Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
66
75
25
25
28
38
52
55
Review
Základní část 7. kolo 40
Sokol Brno II
Slovan Černá Pole B
21. 11. 2018
19:15
Sokol Brno II Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
80
102
21
24
43
51
66
85
Review
Základní část 7. kolo 38
VSK VUT Brno
VSK VETUNI
20. 11. 2018
19:40
Centrum Kociánka Petr Reichl
Jiří Ščudla
54
80
13
24
23
41
42
63
Review
Základní část 7. kolo 42
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice C
21. 11. 2018
20:25
Salesiánské středisko mládeže Zdeněk Buryšek
Jan Olbort
67
61
24
11
11
20
19
16
13
14
Review
Základní část 8. kolo 47
VSK VETUNI
VSK Mendelu B
14. 2. 2019
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Petr Mynarčík
78
61
15
17
38
36
59
50
Review
Základní část 8. kolo 46
Sokol Brno II
VSK Univerzita Brno
28. 11. 2018
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Jiří Ščudla
69
70
16
17
27
34
50
46
Review
Základní část 8. kolo 43
SK Voltage
SKB Brno Černovice C
27. 11. 2018
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jiří Sehnal
59
53
19
19
33
30
46
41
Review
Základní část 8. kolo 44
SK Žabovřesky C
SalesiánSport Brno-Líšeň
29. 11. 2018
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Dominik Zachar
46
75
14
18
22
33
37
52
Review
Základní část 8. kolo 45
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice
26. 11. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Dominik Zachar
Štěpán Urbánek
111
46
31
13
52
22
76
38
Review
Základní část 8. kolo 48
Slezi Basket
VSK VUT Brno
18. 2. 2019
19:45
ZŠ Arménská Jiří Sehnal
Karel Janík
67
52
23
16
41
25
52
40
Review
Základní část 9. kolo 52
SKB Brno Černovice
VSK Univerzita Brno
7. 12. 2018
18:15
ZŠ Kneslova Radim Horký
Petr Reichl
43
62
10
15
18
37
26
47
43
62
Review
Základní část 9. kolo 50
VSK Mendelu B
Slezi Basket
4. 12. 2018
19:10
Hala VSK Mendelu Petr Kapounek
Jiří Sehnal
55
48
14
12
28
25
39
37
Review
Základní část 9. kolo 51
Sokol Brno II
VSK VETUNI
6. 2. 2019
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Petr Kapounek
68
75
16
20
39
36
54
55
Review
Základní část 9. kolo 49
VSK VUT Brno
SK Voltage
6. 12. 2018
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Libor Chaloupka
57
88
13
24
27
42
41
63
Review
Základní část 9. kolo 54
SKB Brno Černovice C
SK Žabovřesky C
5. 12. 2018
20:15
ZŠ Kneslova Petr Reichl
Jiří Ščudla
51
68
7
24
17
38
42
52
Review
Základní část 9. kolo 53
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slovan Černá Pole B
5. 12. 2018
20:25
Salesiánské středisko mládeže Marek Vaníček
Štěpán Urbánek
74
107
9
33
31
55
47
81
Review
Základní část 10. kolo 59
Slezi Basket
Sokol Brno II
13. 12. 2018
17:45
ZŠ Arménská Radim Horký
Štěpán Urbánek
56
71
15
21
28
43
46
53
Review
Základní část 10. kolo 60
VSK VUT Brno
VSK Mendelu B
11. 12. 2018
19:40
Centrum Kociánka Libor Chaloupka
Petr Křápek
53
94
8
21
24
48
41
74
Review
Základní část 10. kolo 55
SK Voltage
SK Žabovřesky C
11. 12. 2018
19:45
Základní škola Jiří Sehnal
Petr Reichl
78
67
15
15
38
35
56
54
Review
Základní část 10. kolo 56
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice C
10. 12. 2018
19:45
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
89
39
25
9
41
19
60
25
Review
Základní část 10. kolo 57
VSK Univerzita Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
5. 4. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Petr Mynarčík
Martin Račanský
57
67
19
18
31
31
39
48
Review
Základní část 10. kolo 58
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice
11. 12. 2018
20:00
Hala VFU Brno Petr Mynarčík
Vojtěch Marek
61
48
14
16
32
24
50
35
Review
Základní část 11. kolo 63
SKB Brno Černovice
Slezi Basket
11. 1. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Jan Olbort
Petr Křápek
55
68
11
17
25
33
40
48
Review
Základní část 11. kolo 61
VSK Mendelu B
SK Voltage
8. 1. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Petr Mynarčík
Jiří Sehnal
72
56
15
13
28
26
49
42
Review
Základní část 11. kolo 62
Sokol Brno II
VSK VUT Brno
20. 3. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Kapounek
Štěpán Urbánek
94
60
19
10
48
31
63
51
Review
Základní část 11. kolo 66
SK Žabovřesky C
Slovan Černá Pole B
10. 1. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Tomáš Pokorný
49
76
9
18
19
41
40
51
Review
Základní část 11. kolo 65
SKB Brno Černovice C
VSK Univerzita Brno
9. 1. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Ivo Melichárek
Petr Křápek
46
44
14
7
30
15
40
34
Review
Základní část 11. kolo 64
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VETUNI
9. 1. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Jiří Slezák
Tomáš Novotný
83
94
30
23
18
26
20
28
15
17
Review
Základní část 12. kolo 71
SKB Brno Černovice
VSK VUT Brno
18. 1. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Slezák
Petr Křápek
68
58
19
14
32
28
53
42
Review
Základní část 12. kolo 69
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice C
17. 1. 2019
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
57
53
9
18
18
31
42
45
Review
Základní část 12. kolo 72
Sokol Brno II
VSK Mendelu B
16. 1. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Jiří Ščudla
67
61
20
10
13
18
23
16
Review
Základní část 12. kolo 67
SK Voltage
Slovan Černá Pole B
15. 1. 2019
19:45
Základní škola Pavel Večeřa
Barbora Toboláková
50
88
15
30
29
48
41
68
Review
Základní část 12. kolo 68
SK Žabovřesky C
VSK Univerzita Brno
17. 1. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Petr Křápek
82
87
19
22
35
58
58
75
Review
Základní část 12. kolo 70
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slezi Basket
16. 1. 2019
20:20
Salesiánské středisko mládeže Ivo Melichárek
Barbora Toboláková
72
76
12
17
39
45
52
60
Review
Základní část 13. kolo 77
VSK VETUNI
SK Žabovřesky C
24. 1. 2019
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Tomáš Pokorný
78
71
19
22
41
48
60
63
Review
Základní část 13. kolo 74
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice
22. 1. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Tomáš Pokorný
52
47
12
13
20
29
34
38
Review
Základní část 13. kolo 73
Sokol Brno II
SK Voltage
23. 1. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Petr Kapounek
76
53
18
21
32
34
56
43
Review
Základní část 13. kolo 75
VSK VUT Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
24. 1. 2019
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
52
78
21
27
30
51
38
63
Review
Základní část 13. kolo 76
Slezi Basket
SKB Brno Černovice C
21. 1. 2019
19:45
ZŠ Arménská Karel Janík
Jiří Krejčiřík
70
53
17
10
40
26
56
38
Review
Základní část 13. kolo 78
VSK Univerzita Brno
Slovan Černá Pole B
25. 1. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Jiří Krejčiřík
49
100
4
29
17
62
32
88
Review
Základní část 14. kolo 84
SKB Brno Černovice
Sokol Brno II
1. 2. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Petr Reichl
66
78
19
17
41
36
53
59
Review
Základní část 14. kolo 80
VSK VETUNI
Slovan Černá Pole B
31. 1. 2019
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Pavel Večeřa
56
104
12
26
31
51
41
79
Review
Základní část 14. kolo 79
SK Voltage
VSK Univerzita Brno
29. 1. 2019
19:45
Základní škola Petr Křápek
Jan Olbort
55
62
17
19
27
28
38
46
Review
Základní část 14. kolo 81
SK Žabovřesky C
Slezi Basket
7. 2. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
73
71
22
17
40
45
62
57
Review
Základní část 14. kolo 82
SKB Brno Černovice C
VSK VUT Brno
6. 2. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Tomáš Novotný
Vojtěch Marek
82
48
18
11
43
18
63
35
Review
Základní část 14. kolo 83
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Mendelu B
30. 1. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Jiří Slezák
Jiří Krejčiřík
83
79
23
16
17
18
23
20
20
25
Review
Základní část 15. kolo 89
Slezi Basket
Slovan Černá Pole B
21. 2. 2019
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Zdeněk Buryšek
71
102
10
27
31
51
45
81
Review
Základní část 15. kolo 85
SKB Brno Černovice
SK Voltage
22. 2. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Slezák
Martin Račanský
58
50
11
10
21
17
33
37
Review
Základní část 15. kolo 90
VSK VETUNI
VSK Univerzita Brno
21. 2. 2019
19:00
Hala VFU Brno Martin Jansa
Kristýna Jansová
53
59
22
10
31
31
43
43
Review
Základní část 15. kolo 87
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice C
12. 2. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Petr Křápek
Jiří Krejčiřík
70
61
21
14
42
32
46
36
Review
Základní část 15. kolo 86
Sokol Brno II
SalesiánSport Brno-Líšeň
20. 2. 2019
19:15
Sokol Brno II Štěpán Urbánek
Petr Reichl
83
58
22
18
41
34
58
54
Review
Základní část 15. kolo 88
VSK VUT Brno
SK Žabovřesky C
16. 4. 2019
19:40
Centrum Kociánka Martin Sekáč
Jiří Ščudla
51
67
7
14
21
28
30
48
Review
Základní část 16. kolo 91
SK Voltage
VSK VETUNI
26. 2. 2019
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jiří Sehnal
60
62
17
16
30
32
48
48
Review
Základní část 16. kolo 93
Slovan Černá Pole B
VSK VUT Brno
25. 2. 2019
19:45
Hala Univerzity Obrany Michal Kubiš
Štěpán Urbánek
106
63
29
14
52
29
87
41
Review
Základní část 16. kolo 94
SK Žabovřesky C
VSK Mendelu B
28. 2. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Martin Jansa
Radim Horký
64
60
10
19
21
33
38
38
Review
Základní část 16. kolo 92
VSK Univerzita Brno
Slezi Basket
24. 4. 2019
20:15
Hala Pod Hradem Štěpán Urbánek
Petr Křápek
71
65
13
19
34
34
57
52
Review
Základní část 16. kolo 95
SKB Brno Černovice C
Sokol Brno II
27. 2. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Slezák
Jiří Sehnal
56
94
12
24
29
40
41
68
Review
Základní část 16. kolo 96
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice
27. 2. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Ivo Melichárek
Martin Sekáč
84
70
20
17
24
24
24
15
16
14
Review
Základní část 17. kolo 102
Slezi Basket
VSK VETUNI
7. 3. 2019
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
66
79
16
19
40
43
55
61
Review
Základní část 17. kolo 100
VSK Mendelu B
Slovan Černá Pole B
5. 3. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Kamil Karafiát
Petr Křápek
65
57
17
14
35
30
48
46
Review
Základní část 17. kolo 99
Sokol Brno II
SK Žabovřesky C
6. 3. 2019
19:15
Sokol Brno II Petr Reichl
Tomáš Novotný
92
71
23
19
45
34
68
52
Review
Základní část 17. kolo 101
VSK VUT Brno
VSK Univerzita Brno
9. 4. 2019
19:40
Centrum Kociánka Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
57
77
17
27
37
41
45
66
Review
Základní část 17. kolo 98
SKB Brno Černovice
SKB Brno Černovice C
17. 4. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Jan Olbort
48
39
15
12
28
19
34
32
Review
Základní část 17. kolo 97
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Voltage
6. 3. 2019
20:20
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jiří Sehnal
69
64
20
16
17
15
11
9
21
24
Review
Základní část 18. kolo 104
VSK VETUNI
VSK VUT Brno
14. 3. 2019
19:00
Hala VFU Brno Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
85
51
27
12
45
30
71
44
Review
Základní část 18. kolo 103
SK Voltage
Slezi Basket
12. 3. 2019
19:45
Základní škola Jiří Sehnal
Petr Kapounek
61
52
12
11
21
26
36
39
Review
Základní část 18. kolo 107
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice
14. 3. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Petr Křápek
Tomáš Pokorný
43
55
15
18
29
33
39
42
Review
Základní část 18. kolo 105
VSK Univerzita Brno
VSK Mendelu B
15. 4. 2019
20:15
Hala Pod Hradem Martin Sekáč
Jiří Slezák
82
59
18
8
41
20
61
34
Review
Základní část 18. kolo 106
Slovan Černá Pole B
Sokol Brno II
11. 3. 2019
20:15
Hala Univerzity Obrany Kamil Karafiát
Štěpán Urbánek
102
71
18
21
49
43
73
54
Review
Základní část 18. kolo 108
SKB Brno Černovice C
SalesiánSport Brno-Líšeň
13. 3. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Jan Olbort
61
66
12
8
23
26
40
45
Review
Základní část 19. kolo 111
SKB Brno Černovice
Slovan Černá Pole B
22. 3. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Petr Reichl
Petr Křápek
72
92
16
26
28
46
43
64
Review
Základní část 19. kolo 113
VSK Mendelu B
VSK VETUNI
19. 3. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Marek Vaníček
Jiří Krejčiřík
87
60
28
16
51
36
68
51
Review
Základní část 19. kolo 114
VSK VUT Brno
Slezi Basket
18. 3. 2019
19:45
ZŠ Arménská Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
53
72
6
14
26
38
43
49
Review
Základní část 19. kolo 112
VSK Univerzita Brno
Sokol Brno II
22. 3. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Kamil Karafiát
Jan Olbort
63
83
14
25
25
51
34
71
Review
Základní část 19. kolo 109
SKB Brno Černovice C
SK Voltage
20. 3. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Martin Sekáč
Tomáš Novotný
61
59
13
13
25
29
46
34
Review
Základní část 19. kolo 110
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Žabovřesky C
18. 3. 2019
20:20
Salesiánské středisko mládeže Petr Křápek
Jiří Ščudla
87
74
29
15
15
18
21
25
22
16
Review
Základní část 20. kolo 116
Slezi Basket
VSK Mendelu B
28. 3. 2019
17:45
ZŠ Arménská Zdeněk Buryšek
Petr Křápek
67
68
13
10
39
28
47
44
Review
Základní část 20. kolo 117
VSK VETUNI
Sokol Brno II
28. 3. 2019
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Jiří Ščudla
70
84
19
25
36
52
52
70
Review
Základní část 20. kolo 115
SK Voltage
VSK VUT Brno
26. 3. 2019
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Vojtěch Marek
75
45
18
7
35
15
51
26
Review
Základní část 20. kolo 120
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice C
28. 3. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Radim Horký
Tomáš Pokorný
62
49
14
14
29
16
50
33
Review
Základní část 20. kolo 118
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice
29. 3. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Petr Reichl
Jiří Slezák
85
55
20
17
38
25
62
36
Review
Základní část 20. kolo 119
Slovan Černá Pole B
SalesiánSport Brno-Líšeň
25. 3. 2019
20:15
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
80
63
24
19
45
31
62
47
Review
Základní část 21. kolo 124
SKB Brno Černovice
VSK VETUNI
5. 4. 2019
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
47
55
15
6
29
18
38
38
Review
Základní část 21. kolo 126
VSK Mendelu B
VSK VUT Brno
2. 4. 2019
19:10
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Petr Křápek
74
41
21
14
39
24
59
29
Review
Základní část 21. kolo 125
Sokol Brno II
Slezi Basket
3. 4. 2019
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Petr Reichl
67
75
21
23
32
50
54
65
Review
Základní část 21. kolo 121
SK Žabovřesky C
SK Voltage
4. 4. 2019
19:45
SH Rosnička Brno Tomáš Pokorný
Jiří Ščudla
89
51
21
14
34
35
58
36
Review
Základní část 21. kolo 122
SKB Brno Černovice C
Slovan Černá Pole B
3. 4. 2019
20:15
ZŠ Kneslova Štěpán Urbánek
Petr Křápek
46
79
19
26
30
45
40
56
Review
Základní část 21. kolo 123
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Univerzita Brno
1. 4. 2019
20:25
Salesiánské středisko mládeže Jiří Sehnal
Jan Olbort
74
76
23
19
19
22
16
14
16
21
Review
Základní část 22. kolo 129
Slezi Basket
SKB Brno Černovice
11. 4. 2019
17:45
ZŠ Arménská Jan Olbort
Petr Křápek
77
49
24
12
37
29
55
39
Review
Základní část 22. kolo 128
VSK VUT Brno
Sokol Brno II
11. 4. 2019
19:40
Centrum Kociánka Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
72
94
17
24
36
50
55
73
Review
Základní část 22. kolo 127
SK Voltage
VSK Mendelu B
9. 4. 2019
19:45
Základní škola Petr Kapounek
Jiří Sehnal
68
64
15
8
36
25
53
43
Review
Základní část 22. kolo 130
VSK VETUNI
SalesiánSport Brno-Líšeň
16. 4. 2019
20:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
73
72
27
17
36
40
52
57
Review
Základní část 22. kolo 131
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice C
12. 4. 2019
20:00
Hala Pod Hradem Zdeněk Buryšek
Jiří Slezák
49
48
14
9
27
26
34
32
Review
Základní část 22. kolo 132
Slovan Černá Pole B
SK Žabovřesky C
8. 4. 2019
20:15
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
87
76
20
15
48
34
69
54
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
22 Petr Mynarčík Slovan Černá Pole B 27 22 1.0 31.4 11.6 1.4 4.0/5.3 75.9 1.3
32 Jan Bráblík Slovan Černá Pole B 26 18 1.0 12.9 3.2 1.8 1.0/1.2 0.0* 1.7
21 Ivo Melichárek Slovan Černá Pole B 38 14 1.0 15.6 2.1 3.6 0.4/0.4 0.0* 1.6
14 Jakub Nevrlý Slovan Černá Pole B 32 19 1.0 9.0 2.2 0.9 1.7/2.8 61.1 2.6
Daniel Burian SK Žabovřesky C 41 9 1.0 17.8 6.7 0.8 2.1/3.2 65.5 1.7
13 Kryštof Chylík Slovan Černá Pole B 24 17 1.0 7.9 2.9 0.5 0.6/1.2 0.0* 1.2
Pavel Vrátníček SK Žabovřesky C 46 10 1.0 13.4 4.7 0.2 3.4/4.7 72.3 2.7
31 Petr Segeďa Slovan Černá Pole B 25 18 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/1.9 0.0* 1.4
7 Pavel Semerád Slovan Černá Pole B 37 12 1.0 8.8 1.6 0.9 2.9/3.4 85.4 1.2
Tibor Makovický SK Žabovřesky C 40 8 1.0 11.1 3.3 1.3 0.9/1.9 0.0* 1.6
9 Martin Sekáč Slovan Černá Pole B 32 17 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
Jan Olbort SK Žabovřesky C 22 11 1.0 7.1 2.3 0.5 1.2/2.1 56.5 2.9
Zdeněk Obst SK Žabovřesky C 28 9 1.0 8.0 3.1 0.2 1.1/1.3 0.0* 1.6
12 Petr Nejezchleb Slovan Černá Pole B 46 16 1.0 4.2 0.8 0.6 0.8/1.8 0.0* 1.3
Jakub Hovorka SK Žabovřesky C 28 10 1.0 6.5 1.9 0.5 1.2/1.9 0.0* 0.6
Roman Menšík ZLN 26 13 14.8 4.8 2.0 0.1/0.3 0.5/0.8 0.0* 2.2
5 Aleš Bilíček Slovan Černá Pole B 37 9 1.0 5.7 2.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.2
10 Martin Bursa Slovan Černá Pole B 43 17 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
15 Marek Thiel VSK VUT Brno 29 4 1.0 10.0 4.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
David Sadovský SK Žabovřesky C 44 7 1.0 5.7 1.4 0.9 0.3/0.3 0.0* 1.1
František Filípek SK Žabovřesky C 22 7 1.0 5.6 1.0 0.9 1.0/1.9 0.0* 1.4
Petr Kovář SK Žabovřesky C 40 8 1.0 4.8 1.5 0.0 1.8/3.9 45.2 0.9
10 Michal Kubeš VSK VUT Brno 36 4 1.0 8.3 3.0 0.3 1.5/1.8 0.0* 1.8
11 Gabriel Marques VSK VUT Brno 33 3 1.0 8.3 1.7 1.0 2.0/4.0 50.0 4.0
31 Maksym Chornii Slovan Černá Pole B 25 5 1.0 4.0 1.2 0.0 1.6/1.8 0.0* 1.8
33 Tomáš Keprta VSK VUT Brno 37 2 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jáchym Vaněk SK Žabovřesky 25 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Martin Šebek SK Žabovřesky C 21 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Marek Švec VSK VUT Brno 35 2 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
4 Dominik Jelínek Slovan Černá Pole B 28 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
15 Tomáš Lachnit Slovan Černá Pole B 27 5 1.0 2.6 0.8 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.4
Michal Michalec VSK VUT Brno 27 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Jakub Krejčiřík VSK VUT Brno 36 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jan Buček VSK VUT Brno 28 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Martin Pobořil Slavia Kroměříž 24 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.0
13 Tomáš Rusník VSK VUT Brno 36 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiří Vlček VSK VUT Brno 30 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Jelínek VSK VUT Brno 28 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Radek Malý SK Žabovřesky C 45 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Jindřich Svojanovský SK Žabovřesky C 41 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Richter SK Žabovřesky C 23 4 1.0 1.0 0.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
Lukáš Svitavský VSK VUT Brno 28 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Patrik Cako SK Žabovřesky C 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Petr Štěpánek Slovan Černá Pole B 57 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Koudelka VSK VUT Brno 27 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ivo Kvapil SK Žabovřesky C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šibal Sokol Brno II 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ambrož VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bílek SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plánička SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Štursa SK Žabovřesky C 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Škaroupka Slezi Basket 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Sukač SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Brulík SKB Černovice C 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jakubík Slezi Basket 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Zahradník VSK Univerzita Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Borek SK Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vaněk Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Bača VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlado Litvaj SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krček SKB Černovice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Malatinský BCS Husovice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vondál SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vykypěl BCS Husovice A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Tkáč Slovan Černá Pole B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Spáčil SKB Černovice C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mach VSK Mendelu B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Teršl VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koudelka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Smělík SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Kurz VSK VETUNI 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kubiš Slovan Černá Pole B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mariánek SK Žabovřesky C 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Malčík Slezi Basket 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Řehoř Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štěpánek Slovan Černá Pole B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Trbušek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Mecerod SK Žabovřesky C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Helán VSK VETUNI 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Babka SalesiánSport Brno-Líšeň 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bari VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kovář SK Žabovřesky C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čuhel VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Martiček Slezi Basket 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pižem VSK VETUNI 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Francesco Luca Falginella VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Macejko VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vyklický VSK Mendelu B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Homola VSK VUT Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondrej Václav VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novomestský VSK Mendelu B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Perniš VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Baňas VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halaška VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Kollár VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Urban Slezi Basket 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Biloveský VSK Mendelu B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovárník SK Voltage 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Hrotek VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Petruška VSK Mendelu B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Federico Tidu VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristoffer Brustad VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Buyantogtokh Erkhembayar SalesiánSport Brno-Líšeň 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Neubauer SalesiánSport Brno-Líšeň 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Gašparík VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bronclík VSK Univerzita Brno 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Podaný SK Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocian VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Onderko Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Pruša SKB Brno Černovice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Drábek Slezi Basket 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šilar SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šilar SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beneš Slezi Basket 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Andres VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pokorný SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan David SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odrazil SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sochor SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Stržínek VSK VUT Brno 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Paunović Sokol Brno II 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dudek SKB Černovice C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slezák Slezi Basket 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Niels Verschatse SKB Černovice C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Róbert Sivák VSK VUT Brno 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Poledník VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Široký VSK Mendelu B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kopecký Slezi Basket 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gladiš Slezi Basket 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Batelka VSK Univerzita Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Čurda SK Voltage 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kopecký Slezi Basket 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lederer SK Žabovřesky C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ligač VSK VUT Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rati Kereselidze Slezi Basket 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Opravil Slezi Basket 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Medveď Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Okáč Sokol Brno II 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Petrželka VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Husička SKB Brno Černovice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brzobohatý SalesiánSport Brno-Líšeň 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štangl SK Voltage 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Hrabovský Slovan Černá Pole B 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gajdziok VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nemček SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Lipka VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Poledňák VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kvapilík SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Rotrekl SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Král VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Macek VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Čermák SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Zimmermann SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vaculovič SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Meluzín SK Voltage 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Zapletal VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nezhyba VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Macek VSK Univerzita Brno 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Střípek Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Drnec SalesiánSport Brno-Líšeň 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Pospíchal VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář VSK VETUNI 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselý SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bělouch Slezi Basket 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Císař SKB Černovice C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vincour SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Baťa VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kříž Slezi Basket 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebestík SalesiánSport Brno-Líšeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dombrovský VSK Mendelu B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Novák VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl Sokol Brno II 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Štěpán VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šibor VSK Mendelu B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škorpík VSK VUT Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Spilka VSK Mendelu B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kremitovský SKB Černovice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Doležal SKB Černovice C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mrázek Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rygl SalesiánSport Brno-Líšeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Matal Sokol Brno II 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Brus SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Šindelka BCS Husovice A 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Látal Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgios Koulisianis Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hrabálek Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Žanda SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SK Voltage 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Rotrekl SK Voltage 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dresler VSK Univerzita Brno 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Filkuka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nevrlý Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Stibor VSK VETUNI 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pešek VSK Univerzita Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mráz VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pelc VSK VUT Brno 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šíma VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fikar SKB Brno Černovice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vaníček VSK Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Krčmař SKB Černovice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šibal SK Voltage 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Mocek VSK Mendelu B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Janda SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Páleníček VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slavík SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bažík SK Voltage 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kunst SK Žabovřesky C 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sotolář Sokol Brno II 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Koudelka SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šturc VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Levý SKB Černovice C 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Duben SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dostal VSK VETUNI 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovařík SKB Brno Černovice 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Audy SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holešovský Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ovčačík SKB Černovice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zábojník SKB Černovice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čížek SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Chlup Sokol Brno II 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Varmužka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brulík SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bouška Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šenk SKB Brno Černovice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Ekl SKB Černovice C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Brejcha SK Voltage 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Krejčí BCS Husovice A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vantuch VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opálka VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček SalesiánSport Brno-Líšeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zbubna SKB Černovice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Menšík SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Slavík VSK Univerzita Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tapšák Kapoun Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sekerka SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Blažek Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Rohánek SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ječmen SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Kuchař VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněk Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rejnuš VSK Mendelu B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hotař SKB Černovice C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Calábek VSK VETUNI 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Müller SKB Brno Černovice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SK Voltage