Oblastní přebor II

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
TJ Znojmo
INMEDIAS Mikulov
15. 12. 2018
15:30
TJ Znojmo Štěpán Urbánek
Radim Horký
48
52
21
19
31
29
43
45
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ Slavia Kroměříž B
BK Vyškov B
16. 3. 2019
16:15
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Ota Baďura
80
42
11
7
35
22
59
27
80
42
Review
Základní část 1. kolo 2
TJ Spartak Hluk
SK Slavičín
15. 12. 2018
17:00
SH města Hluk Milan Mikšík
Zdeněk Šebesta
65
71
16
11
32
34
55
53
Review
Základní část 1. kolo 3
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Sokol Podolí
15. 12. 2018
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jiří Slezák
Martin Račanský
68
86
13
21
27
44
51
70
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Velké Meziříčí
TJ Třebíč B
15. 12. 2018
17:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
53
49
15
14
28
34
38
43
Review
Základní část 1. kolo 4
Jiskra Kyjov B
Sokol Moravská Nová Ves
15. 12. 2018
18:00
Hala TJ Jiskra Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
73
72
18
16
31
34
48
46
63
63
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Znojmo
BK Velké Meziříčí
6. 10. 2018
14:30
TJ Znojmo Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
43
64
5
20
22
31
28
45
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ Spartak Hluk
TJ Slavia Kroměříž B
6. 10. 2018
17:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
72
81
20
17
41
37
58
71
Review
Základní část 2. kolo 11
Sokol Bystřice nad Pern.
Jiskra Kyjov B
6. 10. 2018
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jiří Slezák
Petr Křápek
66
55
14
10
35
31
51
42
66
55
Review
Základní část 2. kolo 8
INMEDIAS Mikulov
TJ Třebíč B
6. 10. 2018
18:00
Městská SH Mikulov Zdeněk Buryšek
Tomáš Pokorný
52
51
8
7
25
24
37
37
Review
Základní část 2. kolo 12
TJ Sokol Podolí
Sokol Moravská Nová Ves
6. 10. 2018
18:00
Sokolovna Podolí Radim Horký
Karel Janík
91
52
26
5
57
27
70
39
Review
Základní část 2. kolo 10
SK Slavičín
BK Vyškov B
6. 10. 2018
18:30
Hala SK Slavičín Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
65
34
16
9
33
19
57
27
Review
Základní část 3. kolo 13
TJ Znojmo
TJ Třebíč B
7. 10. 2018
09:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
52
71
16
19
26
35
37
51
Review
Základní část 3. kolo 16
SK Slavičín
TJ Slavia Kroměříž B
7. 10. 2018
09:30
Hala SK Slavičín Břetislav Kraváček
Milan Mikšík
68
85
17
25
34
34
50
66
Review
Základní část 3. kolo 15
TJ Spartak Hluk
BK Vyškov B
7. 10. 2018
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
99
31
13
8
43
16
71
23
Review
Základní část 3. kolo 18
TJ Sokol Podolí
Jiskra Kyjov B
7. 10. 2018
10:00
Sokolovna Podolí Radim Horký
Karel Janík
92
63
16
17
48
27
72
48
Review
Základní část 3. kolo 14
INMEDIAS Mikulov
BK Velké Meziříčí
7. 10. 2018
10:30
Městská SH Mikulov Zdeněk Buryšek
Tomáš Pokorný
65
48
10
12
25
30
44
36
Review
Základní část 3. kolo 17
Sokol Bystřice nad Pern.
Sokol Moravská Nová Ves
7. 10. 2018
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jiří Slezák
Petr Křápek
54
47
18
6
35
19
50
35
54
47
Review
Základní část 4. kolo 20
TJ Třebíč B
Sokol Moravská Nová Ves
20. 10. 2018
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
51
45
9
9
26
18
37
29
Review
Základní část 4. kolo 22
BK Vyškov B
TJ Sokol Podolí
20. 10. 2018
17:00
SH Za parkem Jiří Slezák
Martin Račanský
67
97
14
34
34
52
51
68
67
97
Review
Základní část 4. kolo 23
TJ Znojmo
TJ Spartak Hluk
20. 10. 2018
17:00
TJ Znojmo Martin Sekáč
Karel Janík
78
43
18
12
28
19
53
27
Review
Základní část 4. kolo 21
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Bystřice nad Pern.
20. 10. 2018
17:30
Hala TJ Slavia Jan Bráblík
Dominik Zachar
77
52
14
14
32
24
56
37
Review
Základní část 4. kolo 19
BK Velké Meziříčí
Jiskra Kyjov B
20. 10. 2018
18:00
SH ZŠ Školní Jiří Sehnal
Jiří Bříza
60
54
16
13
29
25
40
35
Review
Základní část 4. kolo 24
INMEDIAS Mikulov
SK Slavičín
20. 10. 2018
18:00
Městská SH Mikulov Michal Vybíral
Zdeněk Buryšek
59
49
11
12
28
29
43
43
Review
Základní část 5. kolo 26
TJ Třebíč B
Jiskra Kyjov B
21. 10. 2018
09:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Slezák
Jaroslav Kočí
65
49
16
23
35
27
48
32
Review
Základní část 5. kolo 29
TJ Znojmo
SK Slavičín
21. 10. 2018
09:30
TJ Znojmo Radim Horký
Zdeněk Juránek
75
48
9
15
30
30
60
36
Review
Základní část 5. kolo 28
BK Vyškov B
Sokol Bystřice nad Pern.
21. 10. 2018
10:00
SH Za parkem Martin Račanský
Martin Sekáč
58
80
12
27
21
44
43
64
58
80
Review
Základní část 5. kolo 30
INMEDIAS Mikulov
TJ Spartak Hluk
21. 10. 2018
10:30
Městská SH Mikulov Zdeněk Buryšek
Michal Vybíral
82
53
18
16
46
29
66
45
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Velké Meziříčí
Sokol Moravská Nová Ves
21. 10. 2018
11:00
SH ZŠ Školní Jiří Bříza
Jiří Sehnal
97
35
21
9
43
17
69
23
Review
Základní část 5. kolo 27
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Sokol Podolí
21. 10. 2018
12:30
Hala TJ Slavia Dominik Zachar
Ota Baďura
64
59
22
19
32
30
46
44
Review
Základní část 6. kolo 36
BK Vyškov B
Sokol Moravská Nová Ves
3. 11. 2018
16:30
SH Za parkem Jiří Slezák
Josef Slavík
62
54
11
12
31
33
50
47
62
54
Review
Základní část 6. kolo 33
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Znojmo
3. 11. 2018
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jaroslav Kočí
Jiří Bříza
68
66
17
15
39
38
57
49
68
66
Review
Základní část 6. kolo 34
TJ Sokol Podolí
INMEDIAS Mikulov
3. 11. 2018
18:00
Sokolovna Podolí Martin Sekáč
Radim Horký
90
76
29
16
55
38
67
65
Review
Základní část 6. kolo 35
Jiskra Kyjov B
TJ Slavia Kroměříž B
3. 11. 2018
18:00
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Tomáš Dokoupil
65
53
10
15
27
30
46
42
Review
Základní část 6. kolo 32
SK Slavičín
TJ Třebíč B
3. 11. 2018
18:30
Hala SK Slavičín Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
53
81
13
14
26
35
44
54
Review
Základní část 6. kolo 31
TJ Spartak Hluk
BK Velké Meziříčí
22. 2. 2019
20:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
72
75
22
15
43
32
57
54
Review
Základní část 7. kolo 38
SK Slavičín
BK Velké Meziříčí
4. 11. 2018
09:30
Hala SK Slavičín Břetislav Kraváček
Milan Mikšík
37
57
15
16
18
28
27
32
Review
Základní část 7. kolo 37
TJ Spartak Hluk
TJ Třebíč B
4. 11. 2018
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ladislav Sokolovský
77
75
17
21
38
40
55
55
Review
Základní část 7. kolo 40
TJ Sokol Podolí
TJ Znojmo
4. 11. 2018
10:00
Sokolovna Podolí Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek
99
54
26
10
46
29
71
44
Review
Základní část 7. kolo 39
Sokol Bystřice nad Pern.
INMEDIAS Mikulov
4. 11. 2018
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Martin Sekáč
Radim Horký
58
64
12
14
29
35
45
48
58
64
Review
Základní část 7. kolo 42
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Moravská Nová Ves
4. 11. 2018
12:30
Hala TJ Slavia Ondřej Zatloukal
Petr Mynarčík
86
58
24
14
48
27
65
38
Review
Základní část 7. kolo 41
Jiskra Kyjov B
BK Vyškov B
4. 11. 2018
13:00
Hala TJ Jiskra Filip Čada
Zdeněk Šebesta
85
41
17
18
35
21
57
34
Review
Základní část 8. kolo 43
BK Velké Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž B
2. 2. 2019
10:00
SH ZŠ Školní Pavel Kučírek
Zdeněk Juránek
69
67
16
15
32
24
48
42
Review
Základní část 8. kolo 44
TJ Třebíč B
BK Vyškov B
17. 11. 2018
16:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
86
46
19
9
46
17
65
26
Review
Základní část 8. kolo 45
TJ Znojmo
Jiskra Kyjov B
17. 11. 2018
17:30
TJ Znojmo Karel Janík
Jan Olbort
71
73
16
27
36
37
56
61
Review
Základní část 8. kolo 48
SK Slavičín
TJ Sokol Podolí
17. 11. 2018
17:30
Hala SK Slavičín Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
40
60
9
17
16
30
33
37
Review
Základní část 8. kolo 46
INMEDIAS Mikulov
Sokol Moravská Nová Ves
17. 11. 2018
18:00
Městská SH Mikulov Radim Hofman
Radim Horký
62
36
10
8
21
21
39
26
Review
Základní část 8. kolo 47
TJ Spartak Hluk
Sokol Bystřice nad Pern.
17. 11. 2018
19:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
74
60
19
19
40
29
58
50
Review
Základní část 9. kolo 50
TJ Třebíč B
TJ Slavia Kroměříž B
18. 11. 2018
09:00
Sportovní hala L. Pokorného Pavel Kučírek
Zdeněk Buryšek
70
50
27
13
45
29
51
36
Review
Základní část 9. kolo 51
TJ Znojmo
Sokol Moravská Nová Ves
18. 11. 2018
09:30
TJ Znojmo Karel Janík
Jan Olbort
59
45
20
2
30
19
41
34
Review
Základní část 9. kolo 54
SK Slavičín
Sokol Bystřice nad Pern.
18. 11. 2018
09:30
Hala SK Slavičín Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
59
62
13
7
27
28
37
47
Review
Základní část 9. kolo 53
TJ Spartak Hluk
TJ Sokol Podolí
18. 11. 2018
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
105
100
29
19
49
48
84
67
Review
Základní část 9. kolo 52
INMEDIAS Mikulov
Jiskra Kyjov B
18. 11. 2018
10:30
Městská SH Mikulov Radim Hofman
Radim Horký
61
56
19
11
33
25
50
39
Review
Základní část 9. kolo 49
BK Velké Meziříčí
BK Vyškov B
18. 11. 2018
11:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
88
39
26
8
47
14
65
23
Review
Základní část 10. kolo 59
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Znojmo
1. 12. 2018
13:30
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Ladislav Sokolovský
63
59
9
16
25
31
41
43
Review
Základní část 10. kolo 60
BK Vyškov B
INMEDIAS Mikulov
1. 12. 2018
16:00
SH Za parkem Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
64
77
18
25
31
41
46
57
64
77
Review
Základní část 10. kolo 55
Sokol Bystřice nad Pern.
BK Velké Meziříčí
1. 12. 2018
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jiří Slezák
Jiří Bříza
47
75
21
16
27
32
39
46
47
75
Review
Základní část 10. kolo 58
Sokol Moravská Nová Ves
SK Slavičín
1. 12. 2018
17:00
ZŠ Velké Bílovice Jiří Sehnal
Tomáš Dokoupil
79
64
25
18
19
15
22
9
13
22
Review
Základní část 10. kolo 56
TJ Sokol Podolí
TJ Třebíč B
1. 12. 2018
18:00
Sokolovna Podolí Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
62
79
14
26
31
42
41
66
Review
Základní část 10. kolo 57
Jiskra Kyjov B
TJ Spartak Hluk
1. 12. 2018
18:00
Hala TJ Jiskra Michal Kubeš
Lenka Křičková
60
64
12
16
27
32
45
47
Review
Základní část 11. kolo 62
TJ Sokol Podolí
BK Velké Meziříčí
2. 12. 2018
10:00
Sokolovna Podolí Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
83
72
18
19
41
44
58
63
Review
Základní část 11. kolo 64
Sokol Moravská Nová Ves
TJ Spartak Hluk
2. 12. 2018
10:00
ZŠ Velké Bílovice Tomáš Dokoupil
Jiří Sehnal
63
85
27
20
11
21
11
24
14
20
Review
Základní část 11. kolo 61
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Třebíč B
2. 12. 2018
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Jiří Bříza
Jiří Slezák
48
82
6
28
21
46
36
66
Review
Základní část 11. kolo 63
Jiskra Kyjov B
SK Slavičín
2. 12. 2018
11:00
Hala TJ Jiskra Michal Kubeš
Petr Jakubík
77
68
16
13
42
39
58
48
Review
Základní část 11. kolo 66
BK Vyškov B
TJ Znojmo
2. 12. 2018
13:00
SH Za parkem Radim Horký
Petr Křápek
71
85
17
20
31
36
48
57
71
85
Review
Základní část 11. kolo 65
TJ Slavia Kroměříž B
INMEDIAS Mikulov
2. 12. 2018
15:00
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Filip Hudec
59
63
18
11
32
23
49
43
Review
Základní část 12. kolo 70
Sokol Moravská Nová Ves
Jiskra Kyjov B
16. 12. 2018
10:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Jiří Slezák
Karel Janík
83
75
22
21
21
8
22
30
18
16
Review
Základní část 12. kolo 71
BK Vyškov B
TJ Slavia Kroměříž B
17. 3. 2019
10:00
SH Za parkem Tomáš Novotný
Karel Janík
46
113
15
27
22
49
34
85
46
113
Review
Základní část 12. kolo 69
TJ Sokol Podolí
Sokol Bystřice nad Pern.
23. 2. 2019
15:30
Sokolovna Podolí Martin Račanský
Petr Křápek
88
58
19
15
41
23
63
40
Review
Základní část 12. kolo 67
INMEDIAS Mikulov
TJ Znojmo
19. 1. 2019
18:00
Městská SH Mikulov Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
48
59
5
17
23
35
36
49
Review
Základní část 12. kolo 72
TJ Třebíč B
BK Velké Meziříčí
18. 4. 2019
19:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Radim Horký
68
38
16
7
34
15
46
26
Review
Základní část 12. kolo 68
SK Slavičín
TJ Spartak Hluk
14. 12. 2018
20:00
Hala SK Slavičín Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
63
74
13
12
28
27
42
45
Review
Základní část 13. kolo 78
Jiskra Kyjov B
TJ Sokol Podolí
12. 1. 2019
13:00
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Zdeněk Šebesta
56
72
17
24
31
48
41
58
Review
Základní část 13. kolo 73
TJ Třebíč B
TJ Znojmo
12. 1. 2019
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Jiří Bříza
74
52
21
10
38
20
56
36
Review
Základní část 13. kolo 75
BK Vyškov B
TJ Spartak Hluk
12. 1. 2019
17:00
SH Za parkem Zdeněk Buryšek
Jiří Slezák
62
76
20
14
30
42
45
61
62
76
Review
Základní část 13. kolo 76
TJ Slavia Kroměříž B
SK Slavičín
12. 1. 2019
17:30
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Filip Hudec
98
60
21
13
51
35
71
48
Review
Základní část 13. kolo 74
BK Velké Meziříčí
INMEDIAS Mikulov
12. 1. 2019
18:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
86
70
25
11
49
26
60
42
Review
Základní část 13. kolo 77
Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Bystřice nad Pern.
5. 1. 2019
18:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Petr Křápek
Jan Olbort
68
74
17
20
24
43
44
50
Review
Základní část 14. kolo 80
TJ Třebíč B
INMEDIAS Mikulov
13. 1. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Bříza
Zdeněk Juránek
82
42
22
12
51
16
66
27
Review
Základní část 14. kolo 81
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Spartak Hluk
13. 1. 2019
10:00
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Filip Hudec
88
48
24
9
49
17
67
35
Review
Základní část 14. kolo 82
BK Vyškov B
SK Slavičín
13. 1. 2019
10:00
SH Za parkem Jiří Slezák
Zdeněk Buryšek
54
76
19
22
36
42
43
60
54
76
Review
Základní část 14. kolo 79
BK Velké Meziříčí
TJ Znojmo
13. 1. 2019
11:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
60
37
9
9
28
21
40
29
Review
Základní část 14. kolo 83
Jiskra Kyjov B
Sokol Bystřice nad Pern.
13. 1. 2019
15:00
Hala TJ Jiskra Zdeněk Šebesta
Michal Vybíral
59
43
13
6
24
17
42
25
Review
Základní část 14. kolo 84
Sokol Moravská Nová Ves
TJ Sokol Podolí
13. 1. 2019
16:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Petr Kapounek
Tomáš Novotný
77
70
17
12
41
26
60
49
Review
Základní část 15. kolo 88
Sokol Bystřice nad Pern.
BK Vyškov B
26. 1. 2019
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Radim Horký
Martin Račanský
77
46
21
6
43
20
61
37
77
46
Review
Základní část 15. kolo 90
TJ Spartak Hluk
INMEDIAS Mikulov
26. 1. 2019
17:00
SH města Hluk Filip Hudec
Ota Baďura
79
67
21
20
43
41
66
54
Review
Základní část 15. kolo 89
SK Slavičín
TJ Znojmo
26. 1. 2019
17:30
Hala SK Slavičín Zdeněk Latík
Josef Slavík
66
68
19
23
38
34
50
52
Review
Základní část 15. kolo 86
Jiskra Kyjov B
TJ Třebíč B
23. 2. 2019
17:45
Hala TJ Jiskra Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
60
49
12
13
28
24
39
37
Review
Základní část 15. kolo 87
TJ Sokol Podolí
TJ Slavia Kroměříž B
26. 1. 2019
18:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Petr Křápek
96
70
30
11
53
30
75
43
Review
Základní část 15. kolo 85
Sokol Moravská Nová Ves
BK Velké Meziříčí
18. 1. 2019
19:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Michal Vybíral
Zdeněk Šebesta
71
90
10
39
33
54
44
70
Review
Základní část 16. kolo 96
SK Slavičín
INMEDIAS Mikulov
27. 1. 2019
09:30
Hala SK Slavičín Milan Mikšík
Břetislav Kraváček
77
52
8
13
32
29
56
38
Review
Základní část 16. kolo 95
TJ Spartak Hluk
TJ Znojmo
27. 1. 2019
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
76
66
23
13
41
31
59
54
Review
Základní část 16. kolo 93
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Slavia Kroměříž B
27. 1. 2019
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Radim Horký
Karel Janík
56
79
19
18
29
34
43
53
56
79
Review
Základní část 16. kolo 91
Jiskra Kyjov B
BK Velké Meziříčí
27. 1. 2019
12:15
Hala TJ Jiskra Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
50
68
23
16
34
29
41
43
Review
Základní část 16. kolo 94
TJ Sokol Podolí
BK Vyškov B
27. 1. 2019
14:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Jan Olbort
127
46
32
6
70
24
101
33
Review
Základní část 16. kolo 92
Sokol Moravská Nová Ves
TJ Třebíč B
27. 1. 2019
15:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Zdeněk Šebesta
Pavel Kryštof
56
83
22
20
34
35
44
63
Review
Základní část 17. kolo 99
INMEDIAS Mikulov
Sokol Bystřice nad Pern.
2. 3. 2019
17:00
Městská SH Mikulov Karel Janík
Zdeněk Buryšek
64
57
12
8
23
25
41
41
Review
Základní část 17. kolo 101
BK Vyškov B
Jiskra Kyjov B
9. 2. 2019
17:00
SH Za parkem Martin Račanský
Josef Slavík
66
58
20
23
38
39
51
46
66
58
Review
Základní část 17. kolo 102
Sokol Moravská Nová Ves
TJ Slavia Kroměříž B
9. 2. 2019
17:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Tomáš Dokoupil
Michal Vybíral
76
73
14
15
42
30
59
48
Review
Základní část 17. kolo 100
TJ Znojmo
TJ Sokol Podolí
9. 2. 2019
17:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
73
76
15
21
27
40
48
51
Review
Základní část 17. kolo 97
TJ Třebíč B
TJ Spartak Hluk
9. 2. 2019
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Buryšek
Karel Janík
59
42
16
9
32
17
46
24
Review
Základní část 17. kolo 98
BK Velké Meziříčí
SK Slavičín
9. 2. 2019
18:00
SH ZŠ Školní Zdeněk Juránek
Jiří Sehnal
73
59
19
20
36
34
56
50
Review
Základní část 18. kolo 103
BK Velké Meziříčí
TJ Spartak Hluk
10. 2. 2019
10:00
SH ZŠ Školní Zdeněk Juránek
Jan Lošťák
73
62
22
13
30
19
44
49
58
58
Review
Základní část 18. kolo 104
TJ Třebíč B
SK Slavičín
10. 2. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Karel Janík
90
53
20
10
40
25
64
36
Review
Základní část 18. kolo 107
TJ Slavia Kroměříž B
Jiskra Kyjov B
10. 2. 2019
10:00
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Vratislav Doležal
73
49
23
9
40
17
63
31
Review
Základní část 18. kolo 108
Sokol Moravská Nová Ves
BK Vyškov B
10. 2. 2019
10:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
67
59
21
25
37
33
54
48
Review
Základní část 18. kolo 105
TJ Znojmo
Sokol Bystřice nad Pern.
13. 4. 2019
15:00
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
69
55
20
6
31
20
49
37
Review
Základní část 18. kolo 106
INMEDIAS Mikulov
TJ Sokol Podolí
9. 3. 2019
18:00
Městská SH Mikulov Martin Jansa
Maxmilian Zavřel
69
72
21
16
33
39
49
58
Review
Základní část 19. kolo 109
BK Vyškov B
BK Velké Meziříčí
23. 3. 2019
17:00
SH Za parkem Zdeněk Buryšek
Jiří Slezák
59
92
7
18
28
41
43
68
59
92
Review
Základní část 19. kolo 111
Sokol Moravská Nová Ves
TJ Znojmo
23. 3. 2019
17:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
82
77
20
14
42
29
61
46
Review
Základní část 19. kolo 114
Sokol Bystřice nad Pern.
SK Slavičín
23. 3. 2019
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
79
49
24
14
42
29
60
36
79
49
Review
Základní část 19. kolo 110
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Třebíč B
23. 3. 2019
17:30
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Ota Baďura
75
70
22
10
38
33
59
49
Review
Základní část 19. kolo 112
Jiskra Kyjov B
INMEDIAS Mikulov
23. 3. 2019
18:00
Hala TJ Jiskra Marek Vaníček
Robin Petrák
58
80
21
22
37
41
47
61
Review
Základní část 19. kolo 113
TJ Sokol Podolí
TJ Spartak Hluk
23. 3. 2019
18:00
Sokolovna Podolí Petr Křápek
Jan Olbort
91
63
20
17
34
33
59
52
Review
Základní část 20. kolo 115
TJ Slavia Kroměříž B
BK Velké Meziříčí
24. 3. 2019
10:00
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Ota Baďura
70
62
28
15
39
36
52
48
Review
Základní část 20. kolo 118
Sokol Moravská Nová Ves
INMEDIAS Mikulov
24. 3. 2019
10:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Petr Reichl
Zdeněk Buryšek
65
88
10
23
25
25
13
27
17
13
Review
Základní část 20. kolo 120
TJ Sokol Podolí
SK Slavičín
24. 3. 2019
10:00
Sokolovna Podolí Radim Horký
Karel Janík
110
56
17
16
53
32
74
45
Review
Základní část 20. kolo 119
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Spartak Hluk
24. 3. 2019
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
73
58
20
19
39
32
58
46
73
58
Review
Základní část 20. kolo 117
Jiskra Kyjov B
TJ Znojmo
24. 3. 2019
12:15
Hala TJ Jiskra Michal Kubeš
Petr Jakubík
78
64
18
14
34
33
50
48
Review
Základní část 20. kolo 116
BK Vyškov B
TJ Třebíč B
24. 3. 2019
12:30
SH Za parkem Petr Křápek
Jan Olbort
55
94
12
29
21
55
36
70
55
94
Review
Základní část 21. kolo 126
TJ Znojmo
BK Vyškov B
6. 4. 2019
14:30
TJ Znojmo Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
86
45
24
11
37
21
57
30
Review
Základní část 21. kolo 121
TJ Třebíč B
Sokol Bystřice nad Pern.
6. 4. 2019
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Křápek
Jan Olbort
66
51
17
9
34
23
50
37
Review
Základní část 21. kolo 122
BK Velké Meziříčí
TJ Sokol Podolí
6. 4. 2019
18:00
SH ZŠ Školní Martin Sekáč
Martin Račanský
72
60
16
15
40
30
57
48
Review
Základní část 21. kolo 125
INMEDIAS Mikulov
TJ Slavia Kroměříž B
6. 4. 2019
18:00
Městská SH Mikulov Tomáš Dokoupil
Zdeněk Šebesta
41
62
7
14
22
27
30
45
41
62
Review
Základní část 21. kolo 123
SK Slavičín
Jiskra Kyjov B
6. 4. 2019
18:30
Hala SK Slavičín Dominik Kotala
Filip Slezák
60
70
15
8
35
23
48
42
Review
Základní část 21. kolo 124
TJ Spartak Hluk
Sokol Moravská Nová Ves
5. 4. 2019
20:00
SH města Hluk Dominik Kotala
Filip Slezák
78
55
20
12
34
31
53
46
Review
Základní část 22. kolo 130
SK Slavičín
Sokol Moravská Nová Ves
31. 3. 2019
09:30
Hala SK Slavičín Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
56
52
18
10
31
25
39
36
Review
Základní část 22. kolo 131
TJ Znojmo
TJ Slavia Kroměříž B
7. 4. 2019
09:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
59
42
17
11
31
15
49
28
Review
Základní část 22. kolo 127
BK Velké Meziříčí
Sokol Bystřice nad Pern.
7. 4. 2019
10:00
SH ZŠ Školní Petr Křápek
Martin Račanský
61
48
13
16
31
23
43
37
Review
Základní část 22. kolo 128
TJ Třebíč B
TJ Sokol Podolí
7. 4. 2019
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Jan Olbort
61
58
24
14
34
23
48
43
Review
Základní část 22. kolo 129
TJ Spartak Hluk
Jiskra Kyjov B
7. 4. 2019
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Ivo Mikulec
81
66
20
13
41
32
65
55
Review
Základní část 22. kolo 132
INMEDIAS Mikulov
BK Vyškov B
7. 4. 2019
10:30
Městská SH Mikulov Tomáš Dokoupil
Zdeněk Šebesta
92
58
22
9
45
28
71
43
92
58
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Velké Meziříčí 22 18 4 1.533 1.245 40
2. TJ Třebíč B 22 17 5 1.556 1.169 39
3. Sokol Podolí 22 16 6 1.839 1.441 38
4. Slavia Kroměříž B 22 15 7 1.608 1.340 37
5. INMEDIAS Mikulov 22 14 8 1.426 1.367 36
6. Spartak Hluk 22 12 10 1.546 1.539 34
7. TJ Znojmo 22 9 13 1.400 1.399 31
8. Jiskra Kyjov B 22 9 13 1.389 1.452 31
9. Sokol Bystřice nad Pern. 22 9 13 1.334 1.450 31
10. Sokol Moravská Nová Ves 22 6 16 1.338 1.607 28
11. SK Slavičín 22 5 17 1.297 1.554 27
12. Vyškov B 22 2 20 1.151 1.854 24
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Fiala Orli Prostějov 27 13 1.0 6.1 0.2 1.8 0.1/0.2 0.0* 1.0
Jan Vybíral Slavia Kroměříž 25 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Lukáš Stryk BK Vyškov 22 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Josef Vícha Sokol Bystřice nad Pern. 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Radek Šebek Sokol Moravská Nová Ves 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vérosta TJ Třebíč B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dokulil BK Velké Meziříčí 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Horák SK Slavičín 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Fišera INMEDIAS Mikulov 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Stoklas Slavia Kroměříž B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Ingr Jiskra Kyjov B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Balko TJ Třebíč 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Radek Kadlčík Sokol Podolí 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Farka Sok. Šlapanice A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Vinca Spartak Hluk 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Čada Jiskra Kyjov A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Doležal TJ Znojmo 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Kroutilík Vyškov B 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 - - -
Zachar Dominik 2 1 1 0 - - -
Vybíral Michal 7 2 5 0 - - -
Vaníček Marek 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 13 13 0 0 - - -
Šebesta Zdeněk 9 3 6 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 0 2 0 - - -
Slezák Filip 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 14 11 3 0 - - -
Slavík Josef 3 0 3 0 - - -
Sekáč Martin 6 5 1 0 - - -
Sehnal Jiří 8 5 3 0 - - -
Reichl Petr 1 1 0 0 - - -
Račanský Martin 8 3 5 0 - - -
Pokorný Tomáš 2 0 2 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Olbort Jan 8 0 8 0 - - -
Novotný Tomáš 6 5 1 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 1 0 1 0 - - -
Mikulec Ivo 8 0 8 0 - - -
Mikšík Milan 9 7 2 0 - - -
Lošťák Jan 1 0 1 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kučírek Pavel 12 6 6 0 - - -
Kubeš Michal 3 3 0 0 - - -
Křičková Lenka 1 0 1 0 - - -
Křápek Petr 10 5 5 0 - - -
Kryštof Pavel 1 0 1 0 - - -
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 - - -
Krčmář Dominik 1 0 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 8 2 6 0 - - -
Kotala Dominik 2 2 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 15 10 5 0 - - -
Kapounek Petr 1 1 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 9 3 6 0 - - -
Jansa Martin 1 1 0 0 - - -
Janík Karel 12 3 9 0 - - -
Jakubík Petr 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 0 2 0 - - -
Hudec Filip 7 4 3 0 - - -
Horký Radim 13 7 6 0 - - -
Hofman Radim 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 9 7 2 0 - - -
Čada Filip 1 1 0 0 - - -
Buryšek Zdeněk 13 6 7 0 - - -
Bříza Jiří 7 3 4 0 - - -
Bráblík Jan 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 10 5 5 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře